Publish Content (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: None.
vi: Không có.

en: Are you sure?
vi: Bạn chắc chưa?

en: Publish
vi: Xuất bản

en: Unpublish
vi: Ngưng xuất bản
