Publish Content (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: None.
ar: لا شيء.

en: Are you sure?
ar: هل أنت متأكد؟

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر
