Publish Content (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: None.
da: Ingen.

en: Are you sure?
da: Er du sikker?

en: Publish
da: Udgiv

en: Unpublish
da: Træk tilbage
