Publish Content (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: None.
fa: هیچکدام.

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید؟

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: عدم انتشار
