Publish Content (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: None.
id: Tidak ada.

en: Are you sure?
id: Anda yakin?

en: Publish
id: Tampilkan

en: Unpublish
id: Tidak tampilkan
