Publish Content (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: None.
it: Nessuno.

en: Are you sure?
it: Si è sicuri?

en: Publish
it: Pubblica

en: Unpublish
it: Non pubblicare
