Publish Content (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: None.
pt: Nada.

en: Are you sure?
pt: Você tem certeza?

en: Publish
pt: Publicar

en: Unpublish
pt: Despublicar
