Publish Content (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: None.
sk: Žiadne.

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie
