Publish Content (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: None.
uk: Ні.

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Publish Content
uk: Опублікувати Матеріал

en: Enable publishcontent
uk: Увімкнути кнопки публікації

en: Display publish or unpublish link for nodes of this type.
uk: Показати посилання публікації або зняття з публікації для матеріалів цього типу.
