Publisher 7 (7.x-1.7) - en to rw translation catalogue (22 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Pages
rw: amapaji

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Group
rw: Itsinda

en: yes
rw: Yego

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Center
rw: Hagati

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi

en: here
rw: Hano

en: Front page
rw: Ahabanza

en: Locked
rw: gifunze

[ctx: day_name]
en: Sunday
rw: Ku cyumweru

[ctx: day_name]
en: Monday
rw: Kuwa mbere

[ctx: day_name]
en: Tuesday
rw: Kuwa kabiri

[ctx: day_name]
en: Wednesday
rw: Kuwa gatatu

[ctx: day_name]
en: Thursday
rw: Kuwa kane

[ctx: day_name]
en: Friday
rw: Kuwa gatanu

[ctx: day_name]
en: Saturday
rw: Kuwa gatandatu
