Publisher 7 (7.x-2.5) - en to cs translation catalogue (3273 entries)

en: Home
cs: Domů

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Next
cs: Další

en: user
cs: uživatel

en: Pages
cs: Stránky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: enable
cs: povolit

en: delete
cs: smazat

en: title
cs: nadpis

en: value
cs: hodnota

en: Status
cs: Stav

en: Markup
cs: Značkování

en: approve
cs: schválit

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Item
cs: Položka

en: content
cs: obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Replies
cs: Odpovědí

en: Closed
cs: Zavřená

en: yes
cs: ano

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Read more
cs: Číst dál

en: more
cs: více

en: Create !type
cs: Vytvořit !type

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Article
cs: Článek

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: footer
cs: patička

en: Comments
cs: Komentáře

en: More
cs: Více

en: not verified
cs: neověřeno

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: For
cs: Pro

en: new
cs: novinka

en: error
cs: chyba

en: Tags
cs: Štítky

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Version
cs: Verze

en: Go
cs: Přejít

en: view
cs: zobrazit

en: updated
cs: aktualizováno

en: all
cs: vše

en: File
cs: Soubor

en: Tag
cs: Štítek

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Links
cs: Odkazy

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Scheme
cs: Schéma

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Number
cs: Číslo

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Block settings
cs: Nastavení bloku

en: Comment form
cs: Formulář pro posílání komentářů

en: User registration form
cs: Formulář pro registraci uživatelů

en: User contact form
cs: Kontaktní formuláře pro jednotlivé uživatele

en: - None -
cs: - Nic -

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Variable
cs: Proměnná

en: Link
cs: Odkaz

en: Center
cs: Na střed

en: Types
cs: Typy

en: Hierarchy
cs: Hierarchie

en: Required
cs: Povinné

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Parents
cs: Rodiče

en: Depth
cs: Hloubka

en: none
cs: žádné

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Book
cs: Kniha

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Description field
cs: Pole s popisem

en: settings
cs: nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Field
cs: Pole

en: header
cs: hlavička

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Open
cs: Otevřené

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Core
cs: Jádro

en: Add new
cs: Přidat nový

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Access
cs: Přístup

en: Add
cs: Přidat

en: remove
cs: odstranit

en: View
cs: Zobrazit

en: Format
cs: Formát

en: Path
cs: Cesta

en: Filename
cs: Název souboru

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Modules
cs: Moduly

en: Manage
cs: Správa

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Visible
cs: Viditelné

en: Display
cs: Zobrazit

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: results
cs: výsledky

en: search
cs: vyhledávání

en: Teaser
cs: Úvodník

en: mail
cs: pošta

en: actions
cs: akce

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Select a layout
cs: Vybrat rozložení

en: style
cs: styl

en: theme
cs: téma vzhledu

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Component
cs: Komponenta

en: Components
cs: Komponenty

en: You are not authorized to access this page.
cs: Nemáte oprávnění přistupovat na tuto stránku.

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Attachment
cs: Příloha

en: Picture
cs: Obrázek

en: Paths
cs: Cesty

en: type
cs: typ

en: Mail
cs: E-mail

en:  in
cs:  v

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Database type
cs: Typ databáze

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: action
cs: akce

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Configure
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Default Settings
cs: Výchozí nastavení

en: Check
cs: Šek

en: Files
cs: Soubory

en: file
cs: soubor

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Error
cs: Chyba

en: Options
cs: Možnosti

en: Contact
cs: Kontakt

en: no
cs: ne

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: term
cs: podmínka

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: All
cs: Vše

en: hours
cs: hodiny

en: days
cs: dny

en: Access log
cs: Log přístupů

en: Active
cs: Aktivní

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Submitted
cs: Odesláno

en: Year
cs: Rok

en: Date format
cs: Formát data

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Override title
cs: Přepsat název

en: CSS class
cs: CSS třída

en: Display links
cs: Zobrazit odkazy

en: Page
cs: Stránka

en: View arguments
cs: Views argumenty

en: Bottom
cs: Dole

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: 1 day | @count days
cs[0]: 1 den
cs[1]: @count dny
cs[2]: @count dnů

en: Node links
cs: Odkazy na uzly

en: Taxonomy terms
cs: Termíny taxonomie

en: User picture
cs: Obrázek uživatele

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Database
cs: databáze

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Module
cs: Modul

en: Off
cs: Vypnuto

en: Host
cs: Hostitel

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Update available
cs: Dostupná aktualizace

en: Update status
cs: Status aktualizace

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Selected
cs: Vybráno

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
cs: Nemůžete poslat více než %number zpráv za hodinu. Zkuste to později.

en: Menu link
cs: Položka menu

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Aggregator category
cs: Kategorie agregátoru

en: Aggregator feed
cs: Zdroj agregátoru

en: Aggregator item
cs: Položka agregátoru

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Comment
cs: Komentář

en: Comment ID
cs: ID komentáře

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Score
cs: Skóre

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Input format
cs: Formát vstupu

en: Signature
cs: Podpis

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Revisions
cs: Revize

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: Poll duration
cs: Trvání ankety

en: Poll votes
cs: Hlasy v anketě

en: File ID
cs: ID souboru

en: File name
cs: Název souboru

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Vocabulary ID
cs: ID slovníku

en: Term
cs: Termín

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Term name
cs: Název termínu

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Last login
cs: Poslední přihlášení

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Severity
cs: Vážnost

en: Field name
cs: Název pole

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Fields
cs: Pole

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Does not contain
cs: Neobsahuje

en: Is less than
cs: Je menší než

en: Is less than or equal to
cs: Je menší nebo rovno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is greater than or equal to
cs: Je větší nebo rovno

en: Is greater than
cs: Je větší než

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Average
cs: Průměr

en: Count
cs: Počet

en: Overridden
cs: Překryto

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Mode
cs: Režim

en: Normal
cs: Normální

en: Warning
cs: Varování

en: active
cs: aktivní

en: Items
cs: Položky

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: %time ago
cs: před %time

en: Nodes
cs: Uzly

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Up
cs: Nahoru

en: Performance
cs: Výkon

en: Width
cs: Šířka

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Medium
cs: Střední

en: download
cs: stažení

en: Media
cs: Média

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Plain text
cs: Prostý text

en: help
cs: nápověda

en: Caching
cs: Mezipaměť

en: Month
cs: Měsíc

en: End Date
cs: Datum konce

en: Introduction
cs: Úvod

en: System
cs: Systém

en: Current
cs: Aktuální

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: Terms
cs: Termíny

en: Desc
cs: Sestupně

en: Code
cs: Kód

en: Owner
cs: Vlastník

en: Frequency
cs: Frekvence

en: Company
cs: Společnost

en: help page
cs: stránka nápovědy

en: security
cs: bezpečnost

en: node
cs: uzel

en: General
cs: Obecné

en: Method
cs: Metoda

en: Recent posts
cs: Poslední příspěvky

en: Namibia
cs: Namibie

en: Iran
cs: Irán

en: New Zealand
cs: Nový Zéland

en: Cuba
cs: Kuba

en: Brazil
cs: Brazílie

en: Jamaica
cs: Jamajka

en: Japan
cs: Japonsko

en: Libya
cs: Libie

en: Poland
cs: Polsko

en: Portugal
cs: Portugalsko

en: Singapore
cs: Singapur

en: Turkey
cs: Turecko

en: Day
cs: Den

en: Table
cs: Tabulka

en: here
cs: zde

en: Now
cs: Nyní

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
cs: Výchozí vzor cesty (aplikuje se na všechny slovníky s prázdným vzorem)

en: Pattern for all %vocab-name paths
cs: Vzor pro všechny cesty %vocab-name

en: Pattern for forums and forum containers
cs: Šablona pro diskusní fóra a kontejnery diskusních fór

en: Pattern for user account page paths
cs: Vzor pro cesty uživatelských účtů

en: Pattern for blog page paths
cs: Vzor pro cesty blogů

en: Verbose
cs: Detailní výpis

en: Display alias changes (except during bulk updates).
cs: Zobrazuje změny cest (kromě hromadných změn)

en: Replace by separator
cs: Nahradit za oddělovač

en: Maximum alias length
cs: Maximální délka aliasu

en: Maximum component length
cs: Maximální délka komponentu

en: Update action
cs: Nastavení aktualizace

en: Strings to Remove
cs: Řetězce k odebrání

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
cs: Umožňuje modulům automaticky generovat aliasy pro obsah.

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Security
cs: Bezpečnost

en: !time ago
cs: !time zpět

en: Other
cs: Jiné

en: Backup
cs: Zálohování

en: Align
cs: Zarovnání

en: Text color
cs: Barva textu

en: Basic
cs: Základní

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Shuffle
cs: Promíchat

en: List type
cs: Typ seznamu

en: Attributes
cs: Atributy

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: User login
cs: Přihlášení

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Destination
cs: Cíl

en: String
cs: Řetězec

en: Users
cs: Uživatelé

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Exists
cs: Existuje

en: Site off-line message
cs: Zpráva o nepřístupnosti webu

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
cs: Na @site momentálně probíhá údržba. Zakrátko by měl být web opět v provozu. Děkujeme vám za trpělivost.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
cs: Zpráva, která se zobrazuje návštěvníkům, když je web offline.

en: Both
cs: Obojí

en: Last
cs: Poslední

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: access denied
cs: přístup odepřen

en: Anonymous
cs: Anonym

en: <All>
cs: <Vše>

en: Edit view
cs: Upravit pohled

en: Clone
cs: Klonovat

en: Administer views
cs: Administrace pohledů

en: Existing Views
cs: Existující pohledy (views)

en: Default Views
cs: Výchozí pohledy (views)

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Normal menu item
cs: Normální položka menu

en: Empty text
cs: Prázdný text

en: Down
cs: Dolů

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Operator
cs: Operátor

en: Filters
cs: Filtry

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Recent comments
cs: Poslední komentáře

en: Random
cs: Náhodný

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Position
cs: Pozice

en: Integer
cs: Celé číslo

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Last checked
cs: Naposled kontrolováno

en: Basic setup
cs: Základní nastavení

en: Profile name
cs: Název profilu

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: Editor appearance
cs: Vzhled editoru

en: Cleanup and output
cs: Filtrování a výstup

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Profile
cs: Profil

en: You must give a profile name.
cs: Je třeba zadat jméno profilu.

en: text
cs: Text

en: Close
cs: Zavřít

en: filters
cs: filtry

en: File browser settings
cs: Nastavení prohlížeče souborů

en: Term description
cs: Popis termínu.

en: fields
cs: pole

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Operation
cs: Operace

en: reply
cs: odpovědět

en: Duration
cs: Trvání

en: Weeks
cs: Týdnů

en: Tracker
cs: Sledování příspěvků

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Server settings
cs: Nastavení serveru

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: Fax number
cs: Číslo faxu

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Germany
cs: Německo

en: with comments
cs: s komentáři

en: without comments
cs: bez komentářů

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: comments
cs: komentáře

en: Full
cs: Celé

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Delete rule
cs: Smazat pravidlo

en: Afghanistan
cs: Afghánistán

en: Albania
cs: Albánie

en: Algeria
cs: Alžír

en: American Samoa
cs: Amerikan Samoa

en: Antarctica
cs: Antarktida

en: Antigua and Barbuda
cs: Antigua a Barbuda

en: Armenia
cs: Arménie

en: Australia
cs: Austrálie

en: Austria
cs: Rakousko

en: Azerbaijan
cs: Ázerbájdžán

en: Bahamas
cs: Bahamy

en: Bangladesh
cs: Bangladéš

en: Belarus
cs: Bělorusko

en: Belgium
cs: Belgie

en: Bermuda
cs: Bermudy

en: Bhutan
cs: Bhútán

en: Bolivia
cs: Bolívie

en: Bosnia and Herzegovina
cs: Bosna a Herzegovina

en: Bouvet Island
cs: Bouvetův ostrov

en: Bulgaria
cs: Bulharsko

en: Cambodia
cs: Kambodža

en: Cameroon
cs: Kamerun

en: Canada
cs: Kanada

en: Cape Verde
cs: Kapverdy

en: Cayman Islands
cs: Kajmanské ostrovy

en: Central African Republic
cs: Středoafrická republika

en: Chad
cs: Čad

en: China
cs: Čína

en: Christmas Island
cs: Vánoční ostrov

en: Cocos (Keeling) Islands
cs: Kokosové ostrovy

en: Colombia
cs: Kolumbie

en: Comoros
cs: Komory

en: Cook Islands
cs: Cookovy ostrovy

en: Costa Rica
cs: Kostarika

en: Cyprus
cs: Kypr

en: Czech Republic
cs: Česká republika

en: Denmark
cs: Dánsko

en: Djibouti
cs: Džibutsko

en: Dominica
cs: Dominika

en: Dominican Republic
cs: Dominikánská republika

en: Ecuador
cs: Ekvádor

en: El Salvador
cs: Salvador

en: Equatorial Guinea
cs: Rovníková Guinea

en: Estonia
cs: Estonsko

en: Ethiopia
cs: Etiopie

en: Faroe Islands
cs: Faerské ostrovy

en: Finland
cs: Finsko

en: France
cs: Francie

en: French Guiana
cs: Francouzská Guayana

en: French Polynesia
cs: Francouzská Polynésie

en: Gambia
cs: Gambie

en: Greece
cs: Řecko

en: Greenland
cs: Grónsko

en: Heard Island and McDonald Islands
cs: Heardův ostrov a McDonaldovy ostrovy

en: Hungary
cs: Maďarsko

en: Iceland
cs: Island

en: India
cs: Indie

en: Indonesia
cs: Indonésie

en: Iraq
cs: Irák

en: Ireland
cs: Irsko

en: Italy
cs: Itálie

en: Jordan
cs: Jordánsko

en: Kazakhstan
cs: Kazachstán

en: Kenya
cs: Keňa

en: Kuwait
cs: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
cs: Kyrgyzstán

en: Latvia
cs: Lotyšsko

en: Lebanon
cs: Libanon

en: Liberia
cs: Libérie

en: Liechtenstein
cs: Lichtenštejnsko

en: Lithuania
cs: Litva

en: Luxembourg
cs: Lucembursko

en: Malaysia
cs: Malajsie

en: Maldives
cs: Maledivy

en: Marshall Islands
cs: Marshallovy ostrovy

en: Martinique
cs: Martinik

en: Mauritania
cs: Mauretánie

en: Mauritius
cs: Mauricius

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Micronesia
cs: Mikronésie

en: Moldova
cs: Moldávie

en: Monaco
cs: Monako

en: Mongolia
cs: Mongolsko

en: Morocco
cs: Maroko

en: Mozambique
cs: Mosambik

en: Nepal
cs: Nepál

en: Netherlands
cs: Nizozemsko

en: Netherlands Antilles
cs: Nizozemské Antily

en: New Caledonia
cs: Nová Kaledonie

en: Nicaragua
cs: Nikaragua

en: Nigeria
cs: Nigérie

en: Norfolk Island
cs: Norfolk

en: North Korea
cs: Severní Korea

en: Northern Mariana Islands
cs: Severní Mariany

en: Norway
cs: Norsko

en: Oman
cs: Omán

en: Pakistan
cs: Pákistán

en: Papua New Guinea
cs: Papua - Nová Guinea

en: Philippines
cs: Filipíny

en: Qatar
cs: Katar

en: Romania
cs: Rumunsko

en: Russia
cs: Rusko

en: Saudi Arabia
cs: Saudská Arábie

en: Seychelles
cs: Seychely

en: Slovakia
cs: Slovensko

en: Slovenia
cs: Slovinsko

en: Solomon Islands
cs: Šalamounovy ostrovy

en: Somalia
cs: Somálsko

en: South Africa
cs: Jižní Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
cs: Jižní Georgie a Jižní Sandwichovy ostrovy

en: Spain
cs: Španělsko

en: Sri Lanka
cs: Šrí Lanka

en: Sudan
cs: Súdán

en: Suriname
cs: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
cs: Špicberky a Jan Mayen

en: Swaziland
cs: Svazijsko

en: Sweden
cs: Švédsko

en: Switzerland
cs: Švýcarsko

en: Syria
cs: Sýrie

en: Taiwan
cs: Tchaj-wan

en: Tajikistan
cs: Tádžikistán

en: Tanzania
cs: Tanzánie

en: Thailand
cs: Thajsko

en: Trinidad and Tobago
cs: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
cs: Tunisko

en: Turkmenistan
cs: Turkménistán

en: Turks and Caicos Islands
cs: Turks a Caicos

en: Ukraine
cs: Ukrajina

en: United Arab Emirates
cs: Spojené arabské emiráty

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States
cs: Spojené státy

en: United States Minor Outlying Islands
cs: Menší odlehlé ostrovy Spojených států amerických

en: Uzbekistan
cs: Uzbekistán

en: Virgin Islands
cs: Panenské ostrovy

en: Wallis and Futuna
cs: Wallis a Futuna

en: Yemen
cs: Jemen

en: Zambia
cs: Zambie

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Table prefix
cs: Prefix tabulek

en: Database username
cs: Uživatelské jméno k databázi

en: Database password
cs: Heslo k databázi

en: Database name
cs: Název databáze

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Hidden
cs: Skryté

en: Some
cs: Nějaký

en: Approved
cs: Schváleno

en: Root
cs: Kořen

en: seconds
cs: sekund

en: minutes
cs: minuty

en: Show
cs: Ukázat

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Other queries
cs: Ostatní dotazy

en: Link to node
cs: Odkaz na uzel

en: Change
cs: Změnit

en: Arabic
cs: Arabsky

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Korean
cs: Korejsky

en: in
cs: v

en: Messages
cs: Zprávy

en: Edit term
cs: Upravit termín

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Week of @date
cs: Týden v @date

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Sources
cs: Zdroje

en: 1 item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: Clear
cs: Vymazat

en: Pager position
cs: Pozice stránkovače

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: View user profile.
cs: Zobrazit profil uživatele.

en: Full text
cs: Celý text

en: Feed settings
cs: Nastavení zdroje

en: Source
cs: Zdroj

en: Date/Time
cs: Datum/čas

en: Display all menu items
cs: Zobrazit všechny položky menu

en: Editor width
cs: Šířka editoru

en: Add new group
cs: Přidat novou skupinu

en: Select a date
cs: Zvolit datum

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Select all rows in this table
cs: Označit všechny řádky v této tabulce

en: Deselect all rows in this table
cs: Zrušit označení všech řádek v této tabulce

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: unlimited
cs: neomezené

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: Languages
cs: Jazyky

en: Available tokens
cs: Dostupné tokeny

en: Activity
cs: Aktivita

en: (disabled)
cs: (zakázáno)

en: Publishing options
cs: Možnosti zveřejnění

en: First
cs: První

en: Query
cs: Dotaz

en: Search fields
cs: Pole hledání

en: Configure block
cs: Nastavit blok

en: Block name
cs: Název bloku

en: Site's time zone
cs: Časové pásmo stránky

en: Date's time zone
cs: Časové pásmo data

en: No time zone conversion
cs: Bez změny časových pásem

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: Second
cs: Sekunda

en: Select list
cs: Seznam

en: Text field
cs: Textové pole

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
cs: Data bez rozlišení na hodiny nesmí používat žádnou manipulaci časovými pásmy.

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Time zone handling
cs: Manipulace s časovými pásmy

en: Target type
cs: Cílový typ obsahu

en: Date field
cs: Pole pro datum

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Link label
cs: Text odkazu

en: author
cs: autor

en: None.
cs: Žádný.

en: Fixed
cs: Pevná

en: Revert
cs: Vrátit

en: Negate
cs: Negovat

en: Are you sure you want to delete %label?
cs: Opravdu chcete smazat %label?

en: Empty
cs: Prázdný

en: Import failed.
cs: Import se nezdařil.

en: updated content
cs: aktualizovaný obsah

en: Existing system path
cs: Existující systémová cesta

en: Greater than
cs: Větší než

en: Less than
cs: Menší než

en: The mail's message body.
cs: Tělo zprávy emailu.

en: deleted user
cs: odstraněný uživatel

en: User has logged in
cs: Uživatel se přihlásil

en: any
cs: nějaký

en: Add user role
cs: Přidat uživatelskou roli

en: Execute custom PHP code
cs: Provést vlastní PHP kód

en: PHP code
cs: PHP kód

en: Days
cs: Dnů

en: Select a user
cs: Vyberte uživatele

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: What links here
cs: Co sem odkazuje

en: Hours
cs: Hodin

en: Seconds
cs: Sekund

en: warning
cs: varování

en: Last run
cs: Naposledy spuštěno

en: Site information
cs: Informace o webu

en: Blocked
cs: Zablokován

en: critical
cs: kritické

en: or
cs: nebo

en: Are you sure?
cs: Opravdu?

en: Keep
cs: Ponechat

en: open
cs: otevřené

en: Convert
cs: Konvertovat

en: Parent term
cs: Nadřazený termín

en: Parent terms
cs: Nadřazené termíny

en: Style
cs: Styl

en: Forums
cs: Fórum

en: revert
cs: vrátit

en: Revision
cs: Revize

en: Asterisk
cs: Hvězdička

en: The specified passwords do not match.
cs: Hesla se neshodují.

en: Missing
cs: Chybějící

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: All tags
cs: Všechny tagy

en: Last modified
cs: Naposledy upraveno

en: Reversed
cs: Obráceně

en: Schedules
cs: Plány

en: Changed
cs: Změněno

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Testing
cs: Testování

en: Aland Islands
cs: Ålandy

en: Falkland Islands
cs: Falklandy

en: Saint Kitts and Nevis
cs: Svatý Kryštof a Nevis

en: South Korea
cs: Jižní Korea

en: Saint Lucia
cs: Svatá Lucie

en: Saint Helena
cs: Svatá Helena

en: Sao Tome and Principe
cs: Svatý Tomáš a Princův ostrov

en: French Southern Territories
cs: Francouzská jižní území

en: Saint Vincent and the Grenadines
cs: Svatý Vincenc a Grenadiny

en: British Virgin Islands
cs: Britské Panenské ostrovy

en: U.S. Virgin Islands
cs: Panenské ostrovy (U.S.)

en: Authentication
cs: Ověření

en: Not published
cs: Skryto

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: Unformatted
cs: Neformátováno

en: RSS Feed
cs: RSS zdroj

en: New comments
cs: Nové komentáře

en: New
cs: Nové

en: Relationships
cs: Vztahy

en: Plural
cs: Plurál

en: Relationship
cs: Vztah

en: relationships
cs: vztahy

en: image
cs: obrázek

en: Oldest first
cs: Od nejstarších

en: Sort criteria
cs: Kritéria řazení

en: Base path
cs: Cesta k webu

en: <Hidden>
cs: <Skrytý>

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Parent menu item
cs: Nadřazená položka menu

en: Action '%action' added.
cs: Akce '%action' byla přidána.

en: Remove orphaned actions
cs: Odstranit osiřelé akce

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Translations
cs: Překlady

en: Minutes
cs: Minuty

en: comment
cs: komentář

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Your comment follow-up notification for this post was disabled. Thanks.
cs: Oznamování nových komentářů pro tento příspěvek bylo vypnuto. Děkujeme.

en: Comment follow-up notification settings
cs: Nastavení oznamování nových komentářů

en: Receive comment follow-up notification e-mails
cs: Přijímat e-maily s oznamováním nových komentářů

en: Check this box to receive e-mail notification for follow-up comments to comments you posted. You can later disable this on a post-by-post basis... so if you leave this to YES, you can still disable follow-up notifications for comments you don't want follow-up mails anymore - i.e. for very popular posts.
cs: Zaškrtněte pro oznamování nových komentářů - reakcí - ke komentářům, které jste vytvořil/-a. Toto nastavení můžete později změnit na úrovni jednotlivých příspěvků. Pokud tedy zanecháte toto nastavení na ANO, budete stále moci vypnout oznamování nových komentářů pro příspěvky, které nechcete sledovat - např. pro nejčtenější články.

en: source comment
cs: zdrojový komentář

en: This flag presets the flag for the follow-up notification on the form that anon users will see when posting a comment
cs: Toto nastavení přednastaví oznamování nových komentářů ve formuláři, který vidí anonymní uživatelé, když posílají komentář.

en: Comment follow-up e-mail notification for anonymous as well as registered users.
cs: E-mailové oznámení nových komentářů jak pro anonymní tak pro přihlášené uživatele.

en: Loading...
cs: Načítání...

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Sticky
cs: Přilepení

en: You are here
cs: Jste zde

en: Tabs
cs: Záložky

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Finished
cs: Hotovo

en: disable
cs: vypnout

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Storage
cs: Ukládání

en: Line break converter
cs: Zlom konců řádek

en: date
cs: datum

en: File upload error. Could not move uploaded file.
cs: Chyba při nahrání souboru. Nelze přesunout nahraný soubor.

en: Page name
cs: Název stránky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Shortcuts
cs: Zkratky

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: The specified date is invalid.
cs: Zadané datum není platné.

en: Apply
cs: Použít

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: Select
cs: Vybrat

en: Examples
cs: Příklady

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Go to page @number
cs: Přejít na stranu @number

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Bold
cs: Tučné

en: Lifetime
cs: Životnost

en: Information
cs: Informace

en: Variables
cs: Proměnné

en: Plugins
cs: Pluginy

en: PHP Code
cs: PHP kód

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Double
cs: Dvojité

en: No caching
cs: Bez ukládání do mezipaměti

en: British Indian Ocean Territory
cs: Britské indickooceánské území

en: Croatia
cs: Chorvatsko

en: Macedonia
cs: Makedonie

en: Pitcairn
cs: Pitcairnův ostrov

en: Western Sahara
cs: Západní Sahara

en: Alaska
cs: Aljaška

en: California
cs: Kalifornie

en: Hawaii
cs: Hawai

en: New Mexico
cs: Nové Mexiko

en: North Carolina
cs: Severní Karolína

en: North Dakota
cs: Severní Dakota

en: Pennsylvania
cs: Pensylvánie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: Virginia
cs: Virginie

en: West Virginia
cs: Západní Virginie

en: Translation
cs: Překlad

en: Translation status
cs: Stav překladu

en: Save blocks
cs: Uložit bloky

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
cs: Pokud je zvolen mód PHP, zadejte PHP kód mezi %php. Poznámka: spuštění nevhodného PHP kódu může znefunkčnit Váš web.

en: Menus
cs: Menu

en: A valid date is required for %title.
cs: Pro obsah s názvem %title je vyžadováno platné datum.

en: A Date API that can be used by other modules.
cs: Modul Date API může být použit ostatními moduly.

en: The Strtotime default value is invalid.
cs: Výchozí hodnota Strtotime je neplatná.

en: Relative
cs: Relativní

en: Above
cs: Nad

en: Within
cs: Vně

en: Position of date part labels
cs: Umístění popisků pro jednotlivé části data

en: User's time zone
cs: Časová zóna uživatele

en: @min and @max
cs: @min a @max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
cs: Datum ukládat v databázi jako ISO datum, doporučeno pro historická nebo neúplná data.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
cs: Datum ukládat v databázi jako 'datetime' pole, doporučeno pro kompletní data a časy, které mohou vyžadovat konverzi časových pásmem.

en: Enables jquery popup calendars and time entry widgets for selecting dates and times.
cs: Povolí jQuery popup kalendář a widgety pro vstup času při výběru data a času.

en: Until
cs: Dokud

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
cs: Date Repeat API vypočítá opakující se data a časy podle pravidel iCal.

en: Default time zone
cs: Výchozí časové pásmo

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Add field
cs: Přidat pole

en: Text area
cs: Textová oblast

en: Used in
cs: Použito v

en: Content types that can be referenced
cs: Typy obsahu, na které je možné odkazovat

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
cs: Poskytuje seznam argumentů oddělených čárkou, které se předají pohledu.

en: Title (link)
cs: Titulek (s odkazem)

en: Title (no link)
cs: Titulek (bez odkazu)

en: Autocomplete text field
cs: Textového pole s automatickým dokončováním

en: Defines a field type for referencing one node from another.
cs: Definuje typ pole, které umožňuje vytvořit odkaz z jednoho uzlu na jiný.

en: Decimal
cs: Desetinné číslo

en: Precision
cs: Přesnost

en: User roles that can be referenced
cs: Uživatelské role, na které je možné odkazovat

en: User status that can be referenced
cs: Statuty uživatele, na které je možné odkazovat

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Form
cs: Formulář

en: Exceptions
cs: Výjimky

en: years
cs: roky

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Grid
cs: Mřížka

en: API documentation
cs: Dokumentace API

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Hide
cs: Skrýt

en: Date range
cs: Rozsah dat

en: Once an hour
cs: Jednou za hodinu

en: Once a day
cs: Jednou denně

en: Global
cs: Globální

en: debug
cs: ladění

en: Examples:
cs: Příklady:

en: Profiles
cs: Profily

en: Thread
cs: Vlákno

en: URL path settings
cs: Nastavení URL

en: @user's picture
cs: Obrázek uživatele @user

en: Title text
cs: Text názvu

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Distinct
cs: Jedinečné

en: Extension
cs: Přípona

en: Space
cs: Mezera

en: Keys
cs: Klíče

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Page not found
cs: Stránka nebyla nalezena

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
cs: Automaticky generovaný alias %original_alias měl konflikt s již existujícím aliasem. Byl změněn na %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
cs: Vzor pro všechny cesty @node_type

en: Delete aliases
cs: Smazat aliasy

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
cs: Znak používaný pro oddělení slov v nadpisech. Tímto znakem budou nahrazeny mezery mezi slovy a interpunkční znaménka (tečky, čárky, pomlčky atd.). Použití mezery nebo znaku plus může způsobit neočekávaný výsledek.

en: Character case
cs: VELKÁ/malá písmena

en: Leave case the same as source token values.
cs: Zachovat stejnou velikost písma jako v původních hodnotách tokenů.

en: Change to lower case
cs: Převést na malá písmena

en: Transliterate prior to creating alias
cs: Převést znaky před vytvořením aliasu

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
cs: Filtruje nový alias pouze do znaků a čísel z množiny ASCII-96.

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
cs: Vymaže všechny aliasy. Počet aliasů, které budou smazány: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
cs: Vymazat všechny aliasy typu @label. Počet aliasů k vymazání: %count.

en: Delete aliases now!
cs: Smazat aliasy!

en: All of your path aliases have been deleted.
cs: Všechny aliasy byly smazány.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
cs: Všechny aliasy typu %type byly smazány.

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: More help
cs: Více nápovědy

en: Account blocked
cs: Blokovaný účet

en: Usage
cs: Použití

en: Change layout
cs: Změnit rozložení

en: Provided by
cs: Poskytováno

en: Available
cs: K dispozici

en: Aggregate
cs: Agregovat

en: <Any>
cs: - nezáleží -

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Loading
cs: Načítání

en: The directory %directory is not writable
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat.

en: Rearrange
cs: Přeskupit

en: Execute
cs: Vykonat

en: empty
cs: prázdné

en: Package
cs: Balík

en: Restore
cs: Obnova

en: Aggregator
cs: Agregátor

en: Node author
cs: Autor uzlu

en: Country code
cs: Kód země

en: Interface language
cs: Jazyk rozhraní

en: Attach to
cs: Přiložit k

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
cs: URL %url je chybné. Napište prosím plné URL, např. http://www.example.com/feed.xml.

en: Argument type
cs: Typ argumentu

en: Context
cs: Kontext

en: Node type description
cs: Popis typu uzlu

en: Attached files
cs: Přiložené soubory

en: A list of files attached to the node.
cs: Seznam souborů přiložených k uzlu.

en: Book navigation
cs: Obsah knihy

en: Add comment
cs: Přidat komentář

en: !a comments per page
cs: Počet komentářů na stránce: !a

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: "@s" content
cs: "@s" obsah

en: Node type description.
cs: Popis typu uzlu.

en: Term description.
cs: Popis termínu.

en: The picture of a user.
cs: Obrázek uživatele user.

en: User profile
cs: Profil uživatele

en: The profile of a user.
cs: Profil uživatele.

en: Vocabulary terms
cs: Termíny slovníku

en: Taxonomy vocabulary
cs: Slovník kategorií

en: New @s
cs: Nové @s

en: relationship
cs: vztah

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: Remove this item
cs: Ostranit tuto položku

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: 1 year | @count years
cs[0]: 1 rok
cs[1]: @count roky
cs[2]: @count let

en: 1 week | @count weeks
cs[0]: 1 týden
cs[1]: @count týdny
cs[2]: @count týdnů

en: 1 sec | @count sec
cs[0]: 1 sek
cs[1]: @count sek
cs[2]: @count sek

en: Add content to !s
cs: Přidat obsah do !s

en: No title
cs: Bez nadpisu

en: Columns
cs: Sloupce

en: Module name
cs: Název modulu

en: Local
cs: Místní

en: Node loaded from @var
cs: Uzel načten z @var

en: Page settings
cs: Nastavení stránky

en: Use pager
cs: Použít stránkování

en: Items to display
cs: Položky k zobrazení.

en: Offset
cs: Posun

en: Link to view
cs: Odkaz na pohled

en: More link
cs: Odkaz 'více'

en: More link text
cs: Text odkazu "více"

en: Book parent
cs: Nadřazená kniha

en: Top level book
cs: Kniha nejvyšší úrovně

en: Term parent
cs: Nadřazený termín

en: Palestinian Territory
cs: Palestina

en: Vatican
cs: Vatikán

en: Bulgarian
cs: Bulharsky

en: Croatian
cs: Chorvatsky

en: Czech
cs: Česky

en: Danish
cs: Dánsky

en: Dutch
cs: Holandsky

en: Finnish
cs: Finsky

en: German
cs: Německy

en: Greek
cs: Řecky

en: Hebrew
cs: Hebrejsky

en: Hungarian
cs: Maďarsky

en: Polish
cs: Polsky

en: Romanian
cs: Rumunsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Slovak
cs: Slovensky

en: Swedish
cs: Švédsky

en: Turkish
cs: Turecky

en: contains
cs: obsahuje

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Flush
cs: Vyprázdnit

en: Edit rule
cs: Upravit pravidlo

en: Print
cs: Tisk

en: The file could not be created.
cs: Soubor nelze vytvořit.

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
cs: Instrukce k nastavení hesla pro %name odeslány na %email.

en: The e-mail address %mail is not valid.
cs: E-mailová adresa %mail není platná.

en: Account
cs: Účet

en: Selection type
cs: Způsob výběru

en: No name
cs: Beze jména

en: Node count
cs: Počet uzlů

en: Default order
cs: Výchozí pořadí

en: Default format
cs: Výchozí

en: Number of views
cs: Počet shlédnutí

en: Or
cs: Nebo

en: Underline
cs: Podtržení

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: Font family
cs: Řez písma

en: About
cs: Popis

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat velikost znaků

en: Database host
cs: Adresa serveru databáze

en: Link class
cs: Třída odkazu

en: Create new profile
cs: Vytvořit nový profil

en: Install profile
cs: Instalace profilu

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: Column
cs: Sloupec

en: Default sort
cs: Výchozí řazení

en: sort by @s
cs: seřadit podle @s

en: and
cs: a

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
cs: Přetečení zásobníku: příliš mnoho volání funkce actions_do(). Ukončuji volání jako prevenci proti nekonečné smyčce.

en: Action %action saved.
cs: Akce %action byla uložena.

en: After saving a new comment
cs: Po uložení nového komentáře

en: After deleting a comment
cs: Po smazání komentáře

en: Banned IP address %ip
cs: Nepovolená IP adresa %ip.

en: After deleting a term
cs: Po smazání termínu

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Content language
cs: Jazyk pro obsah

en: All comments
cs: Všechny komentáře

en: Add new rule
cs: Přidat pravidlo

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: Not promoted
cs: Není na titulní stránce

en: Parent comment
cs: Nadřazený komentář

en: The parent comment.
cs: Nadřazený komentář.

en: Author's website
cs: Web autora

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
cs: Zobrazit hloubku zanoření komentáře, pokud má vlákna.

en: Reply-to link
cs: Odkaz "Odpovědět"

en: Provide a simple link to reply to the comment.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz pro možnost odpovědět na komentář

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Link this field to its user or an author's homepage
cs: Odkazovat toto pole na domovskou stránku jeho uživatele nebo autora

en: Newest first
cs: Nejnovější první

en: field
cs: pole

en: nodes
cs: uzly

en: Formatter
cs: Formátovač

en: clone
cs: klonovat

en: View settings
cs: Zobrazit nastavení

en: Week @week
cs: Týden @week

en: Regions
cs: Regiony

en: Translate
cs: Přeložit

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
cs: Import překladu selhal, protože soubor %filename nelze načíst.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line je očekáváno „msgstr“, ale chybí.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line je očekáváno „msgid_plural“, ale chybí.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje syntaktickou chybu na řádku %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line není očekáváno „msgid“.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line není očekáváno „msgstr[]“.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line není očekáváno „msgstr“.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: neočekávaný řetězec na řádku %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
cs: Soubor s překladem %filename neočekávaně skončil na řádku %line.

en: Target
cs: Cíl

en: Time ago
cs: Čas před

en: Create @name
cs: Vytvořit @name

en: Profile Name
cs: Název profilu

en: Sort direction
cs: Směr řazení

en: Effect
cs: Efekt

en: Show @count value(s)
cs: Zobrazit @count hodnot

en: starting from @count
cs: začínající od @count

en: Embed
cs: Vložit

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Patterns
cs: Vzory

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
cs: Z bezpečnostních důvodů byl nahraný soubor přejmenován na %filename.

en: Entity type
cs: Typ entity

en: notice
cs: poznámka

en: User roles
cs: Uživatelské role

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Title only
cs: Pouze nadpis

en: Not defined
cs: Není definováno

en: Validator
cs: Validátor

en: Debugging
cs: Ladění

en: Mime type
cs: MIME typ

en: Delete item
cs: Smazat položku

en: 1 month | @count months
cs[0]: 1 měsíc
cs[1]: @count měsíce
cs[2]: @count měsíců

en: Parameter
cs: Parametr

en: Generate
cs: Generovat

en: done
cs: hotovo

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: Custom format
cs: Vlastní formát

en: Widgets
cs: Widgety

en: Drupal core
cs: Jádro Drupalu

en: Invalid display id @display
cs: Neplatné ID zobrazení @display

en: Password field is required.
cs: Heslo je vyžadováno.

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Confirm password
cs: Potvrzení hesla

en: Backup the database.
cs: Zálohovat databázi.

en: Restore the database from a previous backup
cs: Obnovit databázi z předchozí zálohy

en: Saved Backups
cs: Uložené zálohy

en: Backup every
cs: Zálohovat každý

en: Number of Backup files to keep
cs: Počet záloh, které se ponechají na serveru

en: Exclude the following tables altogether
cs: Zcela vyloučit následující tabulky

en: The selected tables will not be added to the backup file.
cs: Zvolené tabulky nebudou přidány do souboru se zálohou.

en: Exclude the data from the following tables
cs: Vyloučit data z následujících tabulek

en: The selected tables will have their structure backed up but not their contents. This is useful for excluding cache data to reduce file size.
cs: U vybraných tabulek bude zálohována struktura, ale ne obsah. To je užitečné pro zmenšení velikosti souboru.

en: Backup file name
cs: Název souboru se zálohou

en: No Compression
cs: Bez komprese

en: Compression
cs: Komprese

en: Append a timestamp.
cs: Připojit časové razítko.

en: Timestamp format
cs: Formát časového razítka

en: Should be a PHP <a href="!url">date()</a> format string.
cs: Měl by být PHP <a href="!url">date()</a> formát.

en: Save these settings.
cs: Uložit tato nastavení.

en: Upload a Backup File
cs: Nahrát soubor se zálohou

en: Unable to open file %file to restore database
cs: Nebylo možné otevřít soubor %file pro obnovení databáze

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
cs: Bezpečnostní poznámka: Modul Backup and Migrate nemohl zapisovat do testovacího textového souboru v adresáři %directory, a tudíž nemůže prověřit bezpečnost umístění pro zálohy. Zálohování na server bude vypnuto, dokud nebude umístění zapisovatelné a bezpečné.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
cs: Bezpečnostní poznámka: Modul Backup and Migrate nebude ukládat soubory se zálohami na server, protože adresář pro umístění je veřejně přístupný. Jestliže chcete ukládat soubory na server, zabezpečte adresář '%directory'

en: The cache has been cleared.
cs: Cache byla vymazána.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
cs: Děkujeme za podání žádosti o účet. Vaše žádost momentálně čeká na schválení administrátora webu.<br />Zatím si můžete přečíst uvítací zprávu s dalšími instrukcemi, jež byla odeslána na Vaši e-mailovou adresu.

en: Congo (Kinshasa)
cs: Kongo (Kinshasa)

en: Congo (Brazzaville)
cs: Kongo (Brazzaville)

en: Ivory Coast
cs: Pobřeží slonoviny

en: Hong Kong S.A.R., China
cs: Hong Kong S.A.R., Čína

en: Isle of Man
cs: Ostrov Man

en: Macao S.A.R., China
cs: Macao (zvláštní administrativní oblast Číny)

en: Saint Pierre and Miquelon
cs: Saint Pierre a Miquelon

en: Serbia
cs: Srbsko

en: Colon
cs: Dvojtečka

en: Run cron
cs: Spustit cron

en: Run updates
cs: Spustit aktualizace

en: Current anonymous / authenticated users
cs: Přítomní anonymní / registrovaní uživatelé

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: of
cs: z

en: translate
cs: přeložit

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
cs: Bezpečnostní upozornění: Nelze zapsat soubor .htaccess. V adresáři %directory vytvořte soubor .htaccess, který bude obsahovat následující řádky: <code>!htaccess</code>

en: The specified file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
cs: Zadaný soubor %file nemohl být zkopírován, neboť soubor s tímto názvem neexistuje. Zkontrolujte, zda jste zadali správné jméno souboru.

en: The specified file %file was not copied because it would overwrite itself.
cs: Zadaný soubor %file nemohl být zkopírován, neboť by přepsal sám sebe.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
cs: Soubor %file nemohl být uložen, protože jeho velikost je větší než maximální povolená velikost (%maxsize).

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
cs: Soubor %file nelze uložit, protože upload neproběhl celý.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
cs: Soubor %file nelze uložit. Došlo k neznámé chybě.

en: The specified file %name could not be uploaded.
cs: Zadaný soubor %name nelze nahrát.

en: The file's name is empty. Please give a name to the file.
cs: Jméno souboru je prázdné. Je třeba soubor pojmenovat.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
cs: Povoleny jsou pouze soubory s následujícími příponami: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
cs: Velikost souboru je %filesize překračuje maximální povolenou velikost souboru %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
cs: Velikost souboru je %filesize, což by vedlo k překročení vaší diskové kvóty %quota.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
cs: Jsou povoleny pouze obrázky ve formátech JPEG, PNG a GIF.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
cs: Obrázek byl zmenšen, aby se vešel do maximálních povolených rozměrů %dimensions pixelů.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
cs: Obrázek je příliš velký; maximální povolené rozměry jsou %dimensions pixelů.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
cs: Obrázek je příliš malý; minimální povolené rozměry jsou %dimensions pixelů.

en: The file %path was not deleted, because it does not exist.
cs: Soubor %path nebyl smazán, protože neexistuje.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
cs: Chyba při nahrávání souboru. Nelze přesunout soubor %file do %destination.

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: Is not one of
cs: Není jedním z

en: Database port
cs: Port databáze

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Row
cs: Řádek

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
cs: Tyto volby jsou potřebné jen pro některé servery. Pokud si nejste jisti, co zde zadat, ponechte výchozí hodnoty nebo požádejte Vašeho poskytovatele webhostingu o radu.

en: If your database is located on a different server, change this.
cs: Pokud je Vaše databáze uložena na jiném serveru, zde zadejte jeho adresu.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
cs: Jestliže váš databázový server používá nestandardní port, zadejte jeho číslo.

en: Database port must be a number.
cs: Databázový port musí být číslo.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
cs: Použití mezer je povoleno; interpunkce není povolena s výjimkou teček, spojovníků a podtržítek.

en: Scheduling
cs: Plánování

en: IP address
cs: IP adresa

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Timor-Leste
cs: Východní Timor

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Variants
cs: Varianty

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Filter the modules list.
cs: Filtruje seznam modulů.

en: Filter by event
cs: Filtrovat podle události

en: Active rules
cs: Aktivní pravidla

en: Inactive rules
cs: Neaktivní pravidla

en: Directory path
cs: Cesta k adresáři

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
cs: Zjištěna neplatná volba. Kontaktujte administrátora webu.

en: Illegal choice %choice in !name element.
cs: Neplatná volba %choice v elementu !name.

en: Not writable
cs: Není zapisovatelný

en: Decimal point
cs: Desetinná tečka

en: Permanent
cs: Trvalý

en: Temporary
cs: Dočasný

en: ends with
cs: končí s

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data

en: Book outline
cs: Osnova knihy

en: Revision information
cs: Informace o revizi

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy automatického dokončování. Vezměte na vědomí, že volba <em>Obsahuje</em> může na webech s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobit problémy s výkonem.

en: View used to select the nodes
cs: Pohled, který se použije pro výběr uzlů

en: Root term
cs: Kořenový termín

en: %name: this post can't be referenced.
cs: %name: na tento uzel není možné odkazovat.

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
cs: Přístup bude umožněn uživatelům s daným uživatelským oprávněním.

en: Replies to my comment
cs: Odpovědi na mé komentáře

en: Notify me when new comments are posted
cs: Oznámit, když jsou odeslány nové komentáře

en: If you want to subscribe to comments you must supply a valid e-mail address.
cs: Pokud se chcete zaregistrovat ke komentářům, musíte poskytnout platnou e-mailovou adresu.

en: No notifications
cs: Žádné oznámení

en: Email to unsubscribe
cs: E-mail pro odhlášení

en: Unsubscribe this e-mail
cs: Odhlásit tento e-mail

en: There were no active comment notifications for that email.
cs: Nebyly nalezeny žádné aktivní oznámení pro tento e-mail.

en: Content types to enable for comment notification
cs: Typy obsahu u kterých je povoleno oznamování nových komentářů

en: Comments on content types enabled here will have the option of comment notification.
cs: Komentáře ve zde povolených typech obsahu budou poskytovat možnost oznamování nových komentářů.

en: Available subscription modes
cs: Dostupné způsoby

en: Choose which notification subscription styles are available for users
cs: Vyberte které způsoby registrace oznamování budou poskytovány uživatelům

en: Default state for the notification selection box for anonymous users
cs: Výchozí stav oznamování pro anonymní uživatele

en: Default mail text for sending out notifications to commenters
cs: Výchozí text e-mailu pro posílání oznámení komentujícím

en: Default mail text for sending out the notifications to node authors
cs: Výchozí text e-mailu pro posílání oznámení autorům uzlů

en: Email unsubscribed from 1 comment notification. | Email unsubscribed from @count comment notifications.
cs[0]: E-mail odhlášen z 1 oznamování komentářů.
cs[1]: E-mail odhlášen z @count oznamování komentářů.
cs[2]: E-mail odhlášen z @count oznamování komentářů.

en: Configure settings for e-mails about new comments.
cs: Konfigurovat nastavení e-mailů oznamujících nové komentáře

en: Unsubscribe an email from all notifications.
cs: Odhlásit e-mail ze všech oznámení.

en: Send mail
cs: Poslat e-mail

en: Comma
cs: Čárka

en: Semicolon
cs: Středník

en: Show All
cs: Zobrazit vše

en: Users who have created accounts on your site.
cs: Uživatelé, kteří mají účet na vašich stránkách.

en: The comment you are replying to does not exist.
cs: Komentář, na který odpovídáte, neexistuje.

en: Is empty (NULL)
cs: Je prázdný (NULL)

en: not empty
cs: není prázdný

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Ends with
cs: Končí na

en: Undated
cs: Bez data

en: XSS Filter
cs: XSS Filtr

en: XSS Filter.
cs: XSS filtr.

en: No profiles found. Click here to !create.
cs: Nebyl nalezen žádný profil. Klikněte zde pro !create.

en: Switch to plain text editor
cs: Přepnout do editoru prostého textu

en: Switch to rich text editor
cs: Přepnout do editoru formátovaného textu

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: Current path: !path
cs: Aktuální cesta: !path

en: Enter mode
cs: Režim Enter

en: Font formats
cs: Formáty písma

en: Predefined styles
cs: Předdefinované styly

en: Predefined styles path
cs: Cesta k předdefinovaným stylům

en: Path to uploaded files
cs: Cesta k nahraným souborům

en: Absolute path to uploaded files
cs: Absolutní cesta k nahraným souborům

en: This profile name is reserved. Please choose a different name.
cs: Toto jméno profilu je rezervováno. Vyberte jiné jméno.

en: The profile name must be unique. A profile with this name already exists.
cs: Jméno profilu musí být unikátní. Profil s tímto jménem již existuje.

en: Troubleshooting
cs: Řešení problémů

en: Uploading images and files
cs: Nahrávání obrázků a souborů

en: There are three ways for uploading files:
cs: Existují tři způsoby nahrávání souborů:

en: By using the core upload module.
cs: Použitím modulu jádra upload.

en: Configure the rich text editor.
cs: Nastavení editoru formátovaného textu.

en: Upload date
cs: Datum nahrání

en: Writable
cs: Zapisovatelný

en: Use default RSS settings
cs: Použít výchozí nastavení RSS

en: Front page feed
cs: Zdroj pro titulní stránku

en: Primary
cs: Primární

en: The node ID of the node.
cs: ID uzlu.

en: Tab weight
cs: Váha záložky

en: User: ID
cs: Uživatel: ID

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: No role
cs: Žádná role

en: View link
cs: Odkaz "zobrazit"

en: The size of the file.
cs: Velikost souboru.

en: The MIME type of the file.
cs: MIME typ souboru.

en: Menu link ID
cs: ID odkazu menu

en: Menu links
cs: Odkazy menu

en: Theme registry
cs: Registr témat vzhledu

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Filter the view to the currently logged in user.
cs: Filtrovat zobrazení pro aktuálně přihlášeného uživatele.

en: Per page
cs: Na stránku

en: Per user
cs: Na uživatele

en: Create new
cs: Vytvořit nové

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
cs: Vybraný toolkit pro práci s obrázky '%toolkit' nedovede správně provést '%function'.

en: Administration pages
cs: Stránky administrace

en: Currently using !item !version
cs: Právě se používá !item !version

en: Capitalize first letter
cs: První písmeno kapitálkami

en: Slash
cs: Lomítko

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
cs: Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
cs: Uživatel %name použil jednorázový přihlašovací odkaz v čase %timestamp.

en: Logged in user
cs: Přihlášený uživatel

en: Custom text
cs: Vlastní text

en: sorted by
cs: řazeno podle

en: Date year range
cs: Rozsah let

en: Legend
cs: Legenda

en: Format: @date
cs: Formát: @date

en: date ical
cs: datum ical

en: The dates are invalid.
cs: Data jsou neplatná.

en: Repeats
cs: Opakování

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
cs: !repeats_every_interval v !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
cs: !repeats_every_interval vždy v !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
cs: !repeats_every_interval v !month_days z !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
cs: !repeats_every_interval v !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
cs: !repeats_every_interval !count krát

en: !repeats_every_interval until !until_date
cs: !repeats_every_interval do !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
cs: !repeats_every_interval mimo !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
cs: !repeats_every_interval kde týden začíná v !day_of_week

en: every week | every @count weeks
cs[0]: každý týden
cs[1]: každé @count týdny
cs[2]: každých @count týdnů

en: every month | every @count months
cs[0]: každý měsíc
cs[1]: každé @count měsíce
cs[2]: každých @count měsíců

en: every year | every @count years
cs[0]: každý rok
cs[1]: každé @count roky
cs[2]: každých @count let

en: every day | every @count days
cs[0]: každý den
cs[1]: každé @count dny
cs[2]: každých @count dnů

en: Remove group
cs: Odstranit skupinu

en: is greater than
cs: je větší než

en: Add link
cs: Přidat položku

en: Site-wide contact form
cs: Kontaktní formulář pro celý web

en: Secondary
cs: Sekundární

en: No fields available.
cs: Žádná pole nejsou dostupná.

en: PHP Evaluation
cs: Vyhodnocení PHP

en: After saving new content
cs: Po uložení nového obsahu

en: After updating existing content
cs: Po aktualizaci existujícího obsahu

en: After deleting content
cs: Po vymazání obsahu

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
cs: Adresa emailu Od. Nechte prázdné pro použití nastavené globální adresy webu.

en: updated term
cs: upraven termín

en: Block a user
cs: Blokovat uživatele

en: Execute arbitrary PHP script
cs: Vykonat libovolný PHP skript

en: PHP script
cs: PHP skript

en: Modify user roles
cs: Změnit uživatelské role

en: Bulk operations
cs: Hromadné úpravy

en: - Choose an operation -
cs: - Vybrat operaci -

en: No alias
cs: Žádný alias

en: Initializing.
cs: Inicializuji.

en: An error has occurred.
cs: Vyskytla se chyba.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
cs: Pokračujte na <a href="@error_url">stránku s hlášením chyb</a>

en: HTTP POST is required.
cs: HTTP POST je vyžadován.

en: Numeric
cs: Číselné

en: Custom URL
cs: Vlastní URL

en: 0 sec
cs: 0 sekund

en: form
cs: formulář

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: Date field(s)
cs: Pole data

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
cs: Metoda manipulace s více poli data v jednom výběru. Vrátí pouze položky které mají jedno z odpovídajících polí data (date = field_1 OR field_2) nebo pouze ty, které odpovídají všem zvoleným polím (date = field_1 AND field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
cs: Pro tento filtr je nutné vybrat alespoň jedno pole datumu.

en: Missing date fields!
cs: Chybí pole data!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
cs: (@field) <strong>Zobrazené uživatelům</strong> @widget @format

en: alert
cs: upozornění

en: emergency
cs: havárie

en: The page has been deleted.
cs: Stránka byla smazána.

en: Punctuation
cs: Interpunkce

en: Add comment link
cs: Odkaz na přidání komentáře

en: No results
cs: Žádné výsledky

en: Use theme CSS
cs: Použít CSS tématu vzhledu

en: Define CSS
cs: Definovat CSS

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku

en: Parent term(s)
cs: Nadřazený termín či termíny

en: Skipping broken view @view
cs: Poškozené view @view vynecháno

en: Changes cannot be made to a locked view.
cs: V zamknutém pohledu nelze provádět změny.

en: Create customized lists and queries from your database.
cs: Vytvořit vlastní seznamy a dotazy z vaší databáze.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
cs: Administrační rozhraní pro modul Views. Bez tohoto modulu nemůžete pohledy vytvářet ani upravovat.

en: Broken/missing handler
cs: Poškozený/chybějící ovladač

en: Current date
cs: Aktuální datum

en: Current node's creation time
cs: Čas vytvoření aktuálního uzlu

en: Current node's update time
cs: Čas úpravy aktuálního uzlu

en: Do not display items with no value in summary
cs: Nezobrazovat v souhrnu položky, které nemají žádnou hodnotu

en: Invalid input
cs: Neplatný vstup

en: Glossary mode
cs: Mód rejstříku

en: Character limit
cs: Omezení počtu znaků

en: No transform
cs: Bez převodu

en: Upper case
cs: Velká písmena

en: Lower case
cs: Malá písmena

en: Capitalize each word
cs: Každé slovo začínat velkým písmenem

en: Transform spaces to dashes in URL
cs: Převést mezery na pomlčky v URL

en: Exclude from display
cs: Nezobrazovat

en: Rewrite the output of this field
cs: Přepsat výstup pole

en: Output this field as a link
cs: Zobrazit pole jako odkaz

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
cs: Pokud je zaškrtnuto, pole bude převedeno na odkaz. Cíl musí být uveden níže.

en: Link path
cs: Cesta odkazu

en: Prefix text
cs: Text předpony

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
cs: Libovolný text zobrazený před tímto odkazem. Lze použít HTML.

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
cs: Libovolný text zobrazený za tímto odkazem. Lze použít HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
cs: <p>Před použitím tohoto pole je třeba do zobrazení přidat některé z dalších polí. Pokud chcete, můžete pole skrýt zaškrtnutím volby <em>Vynechat ze zobrazení (Exclude from display)</em>. Kvůli pořadí vykreslování nelze použít pole, která jsou v pořadí až za polem, se kterým právě pracujete. Jestliže potřebujete použít pole, které není v seznamu, změnte pořadí polí.</p>

en: Trim this field to a maximum length
cs: Oříznout pole na maximální délku

en: Trim only on a word boundary
cs: Oříznout pouze mezi slovy

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
cs: Pokud je vybráno, pole bude oříznuto jen mezi slovy. Pole tedy může mít nejvýše specifikovaný počet znaků nebo méně. Pokud se jedná o jedno velké slovo, pole nebude nijak oříznuto.

en: Add an ellipsis
cs: Přidat trojtečku

en: Strip HTML tags
cs: Odstranit HTML tagy.

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
cs: Pokud je zaškrtnuto, všechny HTML tagy budou odstraněny.

en: Field can contain HTML
cs: Pole může obsahovat HTML

en: File size display
cs: Zobrazení velikosti souboru

en: Formatted (in KB or MB)
cs: Formátovaný (v KB nebo MB)

en: If checked, true will be displayed as false.
cs: Pokud je vybráno, pravda (TRUE) bude zobrazována jako nepravda (FALSE).

en: Time ago (with "ago" appended)
cs: Čas před (s připojeným „před“)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
cs: Časové rozpětí (s připojeným „před/od teď“)

en: If checked, the number will be rounded.
cs: Pokud je zaškrtnuto, číslo bude zaokrouhleno.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
cs: Určete počet číslic vypsaných za desetinnou čárkou.

en: What single character to use as a decimal point.
cs: Jaký znak použít jako desetinnou čárku.

en: What single character to use as the thousands separator.
cs: Jaký znak použít jako oddělovač tisíců.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
cs: Text vložený před číslo, například symbol měny.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
cs: Text vložený za číslo, například symbol měny.

en: Simple separator
cs: Jednoduchý oddělovač

en: Display as link
cs: Zobrazit jako odkaz

en: Operator identifier
cs: Identifikátor operátoru

en: Filter identifier
cs: Identifikátor filtru

en: Remember
cs: Zapamatovat

en: This identifier is not allowed.
cs: Tento identifikátor není povolen.

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: exposed
cs: vystavený

en: Value type
cs: Typ hodnoty

en: Invalid date format.
cs: Neplatný formát data.

en: not in
cs: není v

en: Is all of
cs: Všech

en: Is none of
cs: Není žádný z

en: not
cs: ne

en: Is between
cs: Je mezi

en: between
cs: mezi

en: Is not between
cs: Není mezi

en: not between
cs: ne mezi

en: And max
cs: A maximálně

en: And
cs: A

en: Contains any word
cs: Obsahuje jakékoliv slovo

en: Contains all words
cs: Obsahuje všechna slova

en: has all
cs: obsahuje vše

en: begins
cs: začíná

en: ends
cs: končí

en: Require this relationship
cs: Vyžadovat tento vztah

en: asc
cs: vzestupně

en: desc
cs: sestupně

en: Broken
cs: Poškozeno

en: Displays
cs: Zobrazení

en: This display has no path.
cs: Toto zobrazení nemá cestu.

en: Query build time
cs: Čas vytvoření dotazu

en: Query execute time
cs: Čas provedení dotazu

en: View render time
cs: Zobrazit čas renderování.

en: No query was run
cs: Nebyl spuštěn žádný dotaz

en: View name
cs: Název pohledu

en: View description
cs: Popis pohledu

en: View tag
cs: Štítek pohledu

en: The view has been deleted.
cs: Pohled byl smazán

en: Break lock
cs: Zrušit zámek

en: Paste view code here
cs: Zde vložte kód pohledu

en: Unable to import view.
cs: Pohled nelze importovat

en: Go to the real page for this display
cs: Přejít na reálnou stránku s tímto zobrazením.

en: Invalid
cs: Neplatný

en: View analysis
cs: Analýza pohledu

en: Configure @type
cs: Konfigurovat @type

en: Rearrange @type
cs: Uspořádat @type

en: Broken field @id
cs: Chybné pole @id

en: Configure extra settings for @type %item
cs: Konfigurovat extra nastavení pro @type %item

en: Clear Views' cache
cs: Vyčistit cache Views

en: Add Views signature to all SQL queries
cs: Přidat podpis modulu Views ke všem SQL dotazům

en: Disable views data caching
cs: Vypnout ukládání dat pohledů do mezipaměti

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
cs: Z důvodu zlepšení výkonu ukládá modul Views do mezipaměti data týkající se dostupných tabulek, modulů a pohledů. Pokud zaškrtnete toto políčko, modul Views kešování vynechá a kdykoli to bude potřeba, znovu načte všechna tato data. To může výrazně zhoršit výkon webu.

en: Show other queries run during render during live preview
cs: Zobrazit ostatní dotazy, které probíhají během renderování, jako součást živého náhledu

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
cs: Během renderování pohledu může Drupal provádět mnoho dotazů do databáze. Zaškrtnutím tohoto políčka zobrazíte všechny dotazy, které běží během renderování pohledu, jako součást živého náhledu.

en: Default settings for this view.
cs: Výchozí nastavení pro tento pohled.

en: Display the view as a block.
cs: Zobrazit pohled jako blok.

en: Displays rows one after another.
cs: Zobrazí řádky jeden po druhém.

en: Displays rows as an HTML list.
cs: Zobrazí řádky jako HTML seznam.

en: Displays rows in a grid.
cs: Zobrazí řádky v mřížce.

en: Displays rows in a table.
cs: Zobrazí řádky v tabulce.

en: Will be available to all users.
cs: Bude dostupné všem uživatelům.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
cs: Přístup bude umožněn uživatelům kterékoliv z těchto rolí.

en: sort criteria
cs: kriteria řazení

en: Sort criterion
cs: Kritérium řazení

en: sort criterion
cs: kritérium řazení

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
cs: Položky agregátoru jsou importovány z externích zdrojů novinek RSS a Atom.

en: The title of the aggregator item.
cs: Nadpis položky agregátoru.

en: The link to the original source URL of the item.
cs: Odkaz na původní zdrojovou URL adresu položky.

en: The author of the original imported item.
cs: Autor původní importované položky.

en: The actual content of the imported item.
cs: Aktuální obsah importované položky.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
cs: Datum publikování položky původního zdroje. (U některých zdrojů to bude datum, kdy byla importována.)

en: Feed ID
cs: ID zdroje

en: The link to the source URL of the feed.
cs: Odkaz na původní URL zdroje.

en: The date the feed was last checked for new content.
cs: Datum, kdy byl zdroj naposledy kontrolován na nový obsah.

en: The description of the aggregator feed.
cs: Popis agregátoru zdroje.

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
cs: Zobrazit položku agregátoru pomocí dat z původního zdroje.

en: The title of the comment.
cs: Název komentáře.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
cs: Jméno autora komentáře může být zobrazeno jako odkaz na autorem zadanou URL adresu.

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: The User ID of the comment's author.
cs: Uživatelské ID autora komentáře.

en: Parent CID
cs: Nadřazené CID

en: Last comment time
cs: Čas posledního komentáře

en: Date and time of when the last comment was posted.
cs: Datum a čas odeslání posledního komentáře.

en: Last comment author
cs: Autor posledního komentáře

en: The name of the author of the last posted comment.
cs: Jméno autora posledního komentáře.

en: Comment count
cs: Počet komentářů

en: Updated/commented date
cs: Datum úpravy/komentáře

en: The number of new comments on the node.
cs: Počet nových komentářů daného uzlu.

en: Comment status
cs: Status komentáře

en: Locale source
cs: Lokální zdroj

en: The ID of the source string.
cs: ID zdrojového řetězce.

en: The title of the node.
cs: Nadpis uzlu.

en: The date the node was posted.
cs: Datum vytvoření uzlu.

en: Created year + month
cs: Rok a měsíc vytvoření

en: Created year
cs: Rok vytvoření

en: Created month
cs: Měsíc vytvoření

en: Created day
cs: Den vytvoření

en: Created week
cs: Týden vytvoření

en: Has new content
cs: Má nový obsah

en: Poll
cs: Anketa

en: Search Terms
cs: Hledat termíny

en: The terms to search for.
cs: Zadejte hledané termíny.

en: Total views
cs: Celkový počet zobrazení

en: The total number of times the node has been viewed.
cs: Celkový počet zobrazení uzlu.

en: Views today
cs: Zobrazení dnes

en: The total number of times the node has been viewed today.
cs: Celkový počet dnešních zobrazení uzlu.

en: The most recent time the node has been viewed.
cs: Čas kdy byl uzel naposledy prohlížen.

en: Browser session ID of user that visited page.
cs: Session ID prohlížeče uživatele, který navštívil stránku.

en: Title of page visited.
cs: Nadpis navštívené stránky.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
cs: Interní cesta navštívené stránky (relativně ke kořenovému adresáři Drupalu).

en: Files maintained by Drupal and various modules.
cs: Soubory spravované Drupalem a různými moduly.

en: The ID of the file.
cs: ID souboru

en: The name of the file.
cs: Název souboru.

en: The path of the file.
cs: Cesta souboru.

en: The mime type of the file.
cs: MIME typ souboru.

en: The status of the file.
cs: Stav souboru.

en: The date the file was uploaded.
cs: Datum, kdy byl soubor nahrán.

en: Taxonomy term name.
cs: Název termínu taxonomie.

en: The term weight field
cs: Pole váhy termínu

en: The parent term of the term.
cs: Nadřazený termín tohoto termínu.

en: The user ID
cs: ID uživatele

en: The user or author name.
cs: Jméno uživatele nebo autora.

en: Language of the user
cs: Výchozí jazyk uživatele

en: The date the user was created.
cs: Datum, kdy byl uživatelský účet vytvořen.

en: The user's last login date.
cs: Poslední přihlášení uživatele

en: Whether a user is active or blocked.
cs: Zda je uživatel aktivní nebo blokovaný.

en: The user's signature.
cs: Podpis uživatele.

en: Provide a simple link to edit the user.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz na úpravu uživatele.

en: User ID from URL
cs: ID uživatele z URL

en: Randomize the display order.
cs: Zobrazovat v náhodném pořadí.

en: Provide custom text or link.
cs: Poskytnout vlastní text nebo odkaz.

en: No user
cs: Žádný uživatel

en: Show teaser-style link
cs: Zobraz odkaz ve formě upoutávky

en: contact
cs: kontakt

en: Contact %user
cs: Kontaktovat %user

en: Unknown group
cs: Neznámá skupina

en: Unknown language
cs: Neznámý jazyk

en: Current user's language
cs: Aktuální jazyk uživatele

en: Default site language
cs: Výchozí jazyk webu

en: No language
cs: Žádný jazyk

en: Current installed version
cs: Aktuálně nainstalovaná verze

en: Node IDs separated by , or +
cs: ID uzlů oddělené , nebo +

en: No vocabulary
cs: Žádný slovník

en: Dropdown
cs: Rozevírací

en: Select terms from vocabulary @voc
cs: Vybrané termíny ze slovníku @voc

en: Select terms
cs: Vybrané termíny

en: Current language
cs: Aktuální jazyk

en: Usernames
cs: Uživatelská jména

en: Enter a comma separated list of user names.
cs: Zadejte čárkou oddělený seznam uživatelských jmen.

en: Unrestricted
cs: Neomezené

en: Never cache
cs: Nepoužívat cache

en: Query results
cs: Výsledky dotazu

en: Change the title that this display will use.
cs: Změnit titulek, který bude použit pro toto zobrazení

en: Use AJAX
cs: Použít AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
cs: Určuje, zda toto zobrazení bude používat AJAX.

en: Change this display's pager setting.
cs: Změnit nastavení stránkování tohoto zobrazení.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Link display
cs: Zobrazení odkazu

en: Exposed form in block
cs: Vystavení formuláře v bloku

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
cs: Počet položek zobrazených na stránce. Zadejte 0 pro žádný limit.

en: The text to display for the more link.
cs: Text odkazu pro zobrazení více obsahu.

en: Display even if view has no result
cs: Zobrazit přestože pohled nevrací výsledek

en: Change theme
cs: Změnit téma vzhledu

en: Back to !info.
cs: Zpět na !info.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
cs: Zobrazení "@display" používá cestu, ale tato cesta není nadefinována

en: Attachment settings
cs: Nastavení přílohy

en: Inherit exposed filters
cs: Zdědit vystavené filtry

en: Multiple displays
cs: Více zobrazení

en: Using the site name
cs: Použití jména webu

en: Use the site name for the title
cs: Jako název použít název webu

en: No menu
cs: Žádné menu

en: Change settings for the parent menu
cs: Změnit nastavení pro nadřazené menu

en: No menu entry
cs: Žádný záznam v menu

en: Normal menu entry
cs: Normální záznam v menu

en: Insert item into an available menu.
cs: Vložte položku do dostupného menu.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
cs: Výběr menu vyžaduje aktivaci modulu menu.

en: Already exists
cs: Již existuje

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
cs: Pokud vytváříte nadřazenou položku menu, zadejte její nadpis.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
cs: Pokud vytváříte nadřazenou položku menu, zadejte její popis.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
cs: Volitelně můžete zadat pole, podle kterého se záznamy seskupí. Pokud nechcete záznamy seskupit, ponechte prázdné.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
cs: Vodorovné zarovnání umístí buňky od levého horního rohu směrem doprava. Svislé zarovnání umístí buňky od levého horního rohu směrem dolů.

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
cs: Umístěte pole do sloupců. V jednom sloupci lze kombinovat více polí; jestliže to uděláte, použije se k jejich oddělení zadaný oddělovač. Pokud chcete, aby se sloupec dal seřadit na kliknutí, zaškrtněte volbu "lze řadit". Pomocí přepínače "výchozí pořadí" můžete určit, zda a jaký sloupec se se použije pro výchozí řazení. Pořadí a popisky sloupců můžete nastavit v části "Pole".

en: None defined
cs: Není definováno

en: @current of @max
cs: @current z @max

en: Adjust top margin
cs: Přizpůsobit horní okraj

en: Keep menu at top of page
cs: Držet menu na vrchu stránky

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
cs: Pokud je pro tento účel aktivován modul Utility, může být bezpečně vypnut a odinstalován.

en: Move local tasks into menu
cs: Přesunout lokální úkoly do menu

en: Administration menu settings
cs: Nastavení administračního menu

en: Parent link ID
cs: ID rodiče odkazu

en: Display additional data for each menu item
cs: Zobrazit rozšiřující data pro každou položku menu

en: Display the selected items next to each menu item link.
cs: Zobrazit zvolené položky vedle každého odkazu v menu.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
cs: Po zapnutí zobrazí všechny položky menu bez ohledu na oprávnění. <em>Poznámka: Nepoužívat na produkčním webu.</em>

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
cs: Modul Administration menu poskytuje rozbalovací menu pro přístup jedním až dvěma kliknutími k většině administračních úloh a dalších často navštěvovaných stránek (uživatelům s odpovídajícím oprávněním). K upravě vzhledu použijte níže uvedené nastavení.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
cs: Modul Administration menu poskytuje rozbalovací menu pro přístup jedním až dvěma kliknutími k většině administračních úloh a dalších často navštěvovaných stránek (uživatelům s odpovídajícím oprávněním). Administrační menu také zobrazuje počet aktuálních anonymních a přihlášených uživatelů. Umožňuje ostatním modulům přidat do menu vlastní položky. Integrace s administračním menu se liší modul od modulu. Například modul <a href="@drupal">Devel</a> výrazně využívá administrační menu k poskytnutí rychlého přístupu k vývojovým nástrojům.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
cs: <a href="@settings">Nastavení</a> administračního menu umožňuje upravit některé prvky chování a vzhledu menu. Výraznější změny vzhledu menu lze provést pomocí CSS v tématu vzhledu. Více informací o úpravách vzhledu a CSS naleznete v README.txt.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
cs: Položky zobrazené v administračním menu závisí na oprávnění uživatele. Menu se zobrazí pouze uživatelům s přiřazenou rolí, která má oprávnění: za prvé <em>Přistup k administračnímu menu</em> (modul admin_menu), za druhé <em>Přístup k administraci</em> (modul system) pro zobrazení administračních odkazů. Dále jsou zobrazeny jen odkazy, ke kterým má uživatel přístup. Například pokud není uživatel členem role s oprávněním <em>Administrace oprávnění</em> (modul user) a <em>Administrace uživatelů</em> (modul user), položka <em>Uživatelé</em> se v menu nezobrazí.

en: Administration menu
cs: Administrační menu

en: Adjust administration menu settings.
cs: Upravit nastavení administračního menu.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
cs: Poskytuje rozbalovací menu pro většinu administračních úloh a dalších často navštěvovaných stránek (pro uživatele s odpovídajícím oprávněním).

en: Language settings
cs: Nastavení jazyka

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
cs: Cron právě běží, není možné ho spustit znovu, dokud běh neskončí.

en: Cron run completed.
cs: Běh cronu dokončen.

en: - All -
cs: - Vše -

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Allow multiple values
cs: Povolit více hodnot

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: The value of the variable.
cs: Hodnota proměnné

en: Filter criteria
cs: Kritéria pro filtrování

en: Link ID
cs: ID odkazu

en: Catalan
cs: Katalánsky

en: Contact form
cs: Kontaktní formulář

en: Drag to re-order
cs: Pro přeskupení přetáhněte myší

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
cs: Změny provedené v této tabulce budou uloženy až po odeslání  formuláře.

en: The requested page could not be found.
cs: Požadovaná stránka nebyla nalezena.

en: Requirements problem
cs: Problém se závislostmi

en: Database configuration
cs: Nastavení databáze

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
cs: Typ databáze, ve které budou uloženy data pro @drupal.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
cs: Název databáze, ve které bude @drupal web uložen. Databáze již musí na serveru existovat.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
cs: Pokud bude databázi sdílet více aplikací, vložte předponu tabulek např.: %prefix.

en: Select an installation profile
cs: Vybrat instalační profil

en: Choose language
cs: Vyberte jazyk

en: Learn how to install Drupal in other languages
cs: Naučte se jak instalovat Drupal v jiných jazycích

en: (built-in)
cs: (vestavěný)

en: No profiles available
cs: Žádné dostupné profily

en: Drupal already installed
cs: Drupal je již nainstalovaný.

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
cs: <ul><li>Aby proces mohl začít od začátku, je třeba vyprázdnit existující databázi.</li><li>Pokud chcete instalovat do jiné databáze, musíte ručně změnit odpovídající soubor <em>settings.php</em> v adresáři <em>sites</em>.</li><li>Pokud chcete aktualizovat již existující web, přejděte na <a href="@base-url/update.php">aktualizační skript</a>.</li><li>Přejít na <a href="@base-url">existující web</a>.</li></ul>

en: Installing @drupal
cs: Instalace @drupal

en: The installation has encountered an error.
cs: Při instalaci nastala chyba.

en: Configure site
cs: Nastavení webu

en: @drupal installation complete
cs: Instalace @drupal je kompletní

en: Installed %module module.
cs: Modul %module nainstalován.

en: Choose profile
cs: Vybrat profil

en: Verify requirements
cs: Kontrola požadavků

en: Set up database
cs: Nastavení databáze

en: Set up translations
cs: Nastavení překladu

en: Install site
cs: Instalace webu

en: Finish translations
cs: Dokončit překlady

en: Site e-mail address
cs: E-mailová adresa webu

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
cs: Data a časové údaje na stránce se zobrazí s použitím této časové zóny.

en: Update notifications
cs: Upozornění na aktualizace

en: Check for updates automatically
cs: Automaticky kontrolovat aktualizace

en: Removed orphaned action '%action' from database.
cs: Odstraněna osiřelá akce '%action' z databáze.

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
cs: Délka běhu cronu překročila časový limit a proto byl ukončen.

en: 1 byte | @count bytes
cs[0]: 1 bajt
cs[1]: @count bajty
cs[2]: @count bajtů

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
cs: !name nesmí být delší než %max znaků (zadáno %length znaků).

en: Illegal choice %choice in %name element.
cs: Neplatná volba %choice v elementu %name.

en: Text group
cs: Skupina textů

en: The language selected for import is not supported.
cs: Jazyk zvolený pro import není podporován.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
cs: Soubor s překladem %filename má zřejmě poškozenou hlavičku.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
cs: Překlad byl importován. Bylo vytvořeno %number nových řetězců, aktualizováno %update řetězců a smazáno %delete řetězců.

en: Importing interface translations
cs: Importuji překlady uživatelského rozhraní.

en: Starting import
cs: Začínám import

en: Error importing interface translations
cs: Chyba při importu uživatelského rozhraní.

en: The %language language (%code) has been created.
cs: Jazyk %language (%code) byl vytvořen.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
cs: Načten soubor %file do %locale. Nových řetězců: %number, aktualizovaných: %update a odstraněných: %delete.

en: Exported %locale translation file: %filename.
cs: Export překladového souboru %locale: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
cs: Export překladového souboru: %filename.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
cs: Aktualizován překladový JavaScript soubor pro jazyk %language.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
cs: Vytvořen překladový JavaScript soubor pro jazyk %language.

en: Removed JavaScript translation file for the language %language, because no translations currently exist for that language.
cs: Odstraněn překladový JavaScript soubor pro jazyk %language, protože pro tento jazyk momentálně neexistují žádné překlady.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
cs: Došlo k chybě během tvoření překladového JavaScript souboru pro jazyk %language.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
cs[0]: Jeden řetězec byl vynechán, protože obsahuje zakázané HTML.
cs[1]: @count řetězce byly vynechány, protože obsahují zakázané HTML.
cs[2]: @count řetězců bylo vynecháno, protože obsahují zakázané HTML.

en: One translation file imported for the newly installed modules. | @count translation files imported for the newly installed modules.
cs[0]: Pro nově nainstalované moduly byl načten jeden soubor překladu.
cs[1]: Pro nově nainstalované moduly byly načteny @count soubory překladu.
cs[2]: Pro nově nainstalované moduly bylo načteno @count souborů překladu.

en: One translation file imported for the enabled modules. | @count translation files imported for the enabled modules.
cs[0]: Pro nově povolené moduly byl načten jeden soubor překladu.
cs[1]: Pro nově povolené moduly byly načteny @count soubory překladu.
cs[2]: Pro nově povolené moduly bylo načteno @count souborů překladu.

en: Belarusian
cs: Bělorusky

en: Tibetan
cs: Tibetsky

en: Bosnian
cs: Bosensky

en: Chechen
cs: Čečensky

en: Corsican
cs: Korsicky

en: Old Slavonic
cs: Staroslověnsky

en: Estonian
cs: Estonsky

en: Irish
cs: Irsky

en: Armenian
cs: Arménsky

en: Icelandic
cs: Islandsky

en: Greenlandic
cs: Grónsky

en: Latin
cs: Latinsky

en: Luxembourgish
cs: Lucembursky

en: Latvian
cs: Litevsky

en: Macedonian
cs: Makedonsky

en: Mongolian
cs: Mongolsky

en: Moldavian
cs: Moldavsky

en: Norwegian Bokmål
cs: Norsky (Bokmål)

en: Norwegian Nynorsk
cs: Norsky (Nynorsk)

en: Portuguese, Portugal
cs: Portugalsky (Portugalsko)

en: Portuguese, Brazil
cs: Portugalsky (Brazílie)

en: Serbo-Croatian
cs: Srbo-chorvatsky

en: Slovenian
cs: Slovinsky

en: Albanian
cs: Albánsky

en: Serbian
cs: Srbsky

en: Thai
cs: Thajsky

en: Ukrainian
cs: Ukrajinsky

en: Vietnamese
cs: Vietnamsky

en: Chinese, Simplified
cs: Čínsky, zjednodušená

en: Chinese, Traditional
cs: Čínsky, tradiční

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
cs: Chyba během odesílání e-mailu (od %from pro %to).

en: sort ascending
cs: seřadit vzestupně

en: sort descending
cs: seřadit sestupně

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
cs: dsfjklsddsfkljsdf <a href="@url">PHP mbstring extension</a> dsfdfdsf

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
cs: Přetížení funkcí pro práci s vícebajtovými řetězci je v PHP aktivní a je třeba jej vypnout. Zkontrolujte nastavení v php.ini <em>mbstring.func_overload</em>. Více informací najdete v <a href="@url">dokumentaci PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
cs: Převod vícebajtových řetězců je v PHP aktivní a je třeba jej vypnout. Zkontrolujte nastavení v php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em>. Více informací najdete v <a href="@url">dokumentaci PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
cs: Převod vícebajtových řetězců je v PHP aktivní a je třeba jej vypnout. Zkontrolujte nastavení v php.ini <em>mbstring.http_input</em>. Více informací najdete v <a href="@url">dokumentaci PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string output conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_output</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
cs: Převod vícebajtových řetězců je v PHP aktivní a je třeba jej vypnout. Zkontrolujte nastavení v php.ini <em>mbstring.http_output</em>. Více informací najdete v <a href="@url">dokumentaci PHP mbstring</a>.

en: Standard PHP
cs: Standardní PHP

en: PHP Mbstring Extension
cs: PHP Mbstring rozšíření

en: Unicode library
cs: Unicode knihovna

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
cs: Není možné překonvertovat kódování XML %s do UTF-8.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
cs: Nepodporované kódování %s. Nainstalujte prosím iconv, GNU recode nebo mbstring pro PHP.

en: Parse error. Not well formed
cs: Chyba zpracování, nesprávně formulováno.

en: Parse error. Request not well formed.
cs: Chyba parsování. Požadavek není správně formulován.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
cs: Chyba serveru. Neplatné XML-RPC. Požadavek musí být methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
cs: Chyba serveru. Požadovaná metoda @methodname není specifikována.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
cs: Chyba serveru. Špatný počet parametrů metody

en: Server error. Invalid method parameters.
cs: Chyba serveru. Neplatné parametry metody.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
cs: Chyba serveru. Požadovaná metoda @methodname neexistuje.

en: Invalid syntax for system.multicall.
cs: Chybná syntaxe pro system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
cs: Rekurzivní volání system.multicall jsou zakázána.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
cs: Chyba serveru. Požadovaná metoda @methodname nemá specifikován podpis.

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
cs: Výchozí jazyk tohoto účtu pro e-maily a obsah webu.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
cs: Strojově čitelný název může obsahovat pouze malá písmena, podtržítka a čísla.

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Popular content
cs: Oblíbený obsah

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: Content translation
cs: Překlad obsahu

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
cs: Vyžadovat ověření e-mailu při vytvoření uživatelského účtu

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
cs: Na Váš e-mail byly odeslány další instrukce.

en: Deleted user: %name %email.
cs: Odstraněn uživatel: %name %email.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy při automatickém dokončování. Berte na vědomí, že možnost <em>Obsahuje</em> může na stránkách s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobovat problémy s výkonem.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
cs: %name: neshoda v názvu. Zkontrolujte výběr.

en: Styles
cs: Styly

en: The item has been deleted.
cs: Položka byla odstraněna.

en: Item ID
cs: ID položky

en: %name: found no valid user with that name.
cs: %name: nebyl nalezen žádný platný uživatel s tímto jménem.

en: Base name
cs: Základní jméno

en: Text format
cs: Formát textu

en: CSS Class
cs: CSS třída

en: Edit !type
cs: Upravit !type

en: Sort descending
cs: Seřadit sestupně

en: Sort ascending
cs: Seřadit vzestupně

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line není očekáváno „msgctxt“.

en: The name of the site.
cs: Název webu.

en: Unable to create
cs: Nebylo možné vytvořit

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
cs: Knihovna užitečných nástrojů od Merlin of Chaos.

en: There are no objects to be exported at this time.
cs: V tuto chvíli neexistují žádné objekty pro export.

en: All criteria must pass.
cs: Všechna kritéria musí být splněna.

en: Only one criteria must pass.
cs: Pouze jedno kritérium musí být splněno.

en: Remove this item.
cs: Odstranit tuto položku.

en: No criteria selected, this test will pass.
cs: Nebyla vybrána žádná kritéria, tento test projde.

en: Edit criteria
cs: Upravit kritéria

en: Invalid object name.
cs: Neplatné jméno objektu.

en: Invalid context type
cs: Neplatný typ kontextu.

en: Enter a title to use when this argument is present. You may use %KEYWORD substitution, where the keyword is specified below.
cs: Zadejte nadpis, který bude použit v případě přítomnosti tohoto argumentu. Je možné použít nahrazení %KEYWORD, kde klíčové slovo je specifikováno níže.

en: Edit @type
cs: Upravit @type

en: , and
cs: , a

en: , or
cs: , nebo

en: Keyword: %@keyword
cs: Klíčové slovo: %@keyword

en: From "@title"
cs: Z "@title"

en: In code
cs: V kódu

en: Get a summary of the information about this page.
cs: Získat shrnutí informací o této stránce.

en: Add variant
cs: Přidat variantu

en: Add a new variant to this page.
cs: Přidat novou variantu k této stránce.

en: Create variant
cs: Vytvořit variantu

en: Import variant
cs: Importovat variantu

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
cs: Přidat novou variantu k této stránce z kódu, exportovaného z jiné stránky.

en: Reorder variants
cs: Změnit pořadí variant

en: Change the priority of the variants to ensure that the right one gets selected.
cs: Změnit prioritu variant tak, že se zajistí výběr správné varianty.

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
cs: Konfigurovat nově vytvořenou variantu před jejím samotným přidáním ke stránce.

en: Variant operations
cs: Operace nad variantou

en: Get a summary of the information about this variant.
cs: Získat shrnutí informací o této variantě.

en: Make an exact copy of this variant.
cs: Vytvořit přesnou kopii této varianty.

en: Export this variant into code to import into another page.
cs: Exportovat tuto variantu do kódu pro import na jinou stránku.

en: Remove all changes to this variant and revert to the version in code.
cs: Odebrat všechny změny u této varianty a vrátit se k verzi v kódu.

en: Remove this variant from the page completely.
cs: Kompletně odebrat tuto variantu ze stránky.

en: No variants
cs: Žádné varianty

en: The page has been updated. Changes will not be permanent until you save.
cs: Stránka byla aktualizována. Změny nebudou trvalé, dokud je neuložíte.

en: Unable to update changes due to lock.
cs: Není možné aktualizovat změny kvůli zámku.

en: This setting contains unsaved changes.
cs: Nastavení obsahuje neuložené změny.

en: You have unsaved changes to this page. You must select Save to write them to the database, or Cancel to discard these changes. Please note that if you have changed any form, you must submit that form before saving.
cs: Stránka obsahuje neuložené změny. Je třeba vybrat Uložit pro jejich zapsání do databáze, nebo Zrušit pro zrušení změn. Uvědomte si, že po jakékoliv změně formuláře je třeba tento formulář před uložením odeslat.

en: All pending changes have been discarded, and the page is now unlocked.
cs: Všechny čekající změny byly zrušeny a stránka byla odemčena.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
cs: Administrativní nadpis této varianty. Pokud je ponechán prázdný, bude přiřazen automaticky.

en: Variant type
cs: Typ varianty

en: Optional features
cs: Volitelné vlastnosti

en: Variant name
cs: Jméno varianty

en: Enter the name of the new variant.
cs: Zadejte jméno nové varianty.

en: Paste variant code here
cs: Vložte kód varianty sem

en: No variant found.
cs: Nebyla nalezena žádná varianta.

en: Unable to get a variant from the import. Errors reported: @errors
cs: Nepodařilo se získat variantu z importu. Zaznamenané chyby: @errors

en: Are you sure you want to delete this variant? This deletion will not be made permanent until you click Save.
cs: Opravdu smazat tuto variantu? Smazání nebude trvalé, dokud nekliknete na Uložit.

en: Add a new variant
cs: Přidat novou variantu

en: Node being edited
cs: Upravovaný uzel

en: Node being viewed
cs: Prohlížený uzel

en: Argument settings
cs: Nastavení argumentu

en: A meaningless second page
cs: Nesmyslná druhá stránka

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: The name of this page. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
cs: Jméno této stránky. Objeví se v administračním rozhraní pro její jednoduché rozeznání.

en: The machine readable name of this page. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
cs: Strojově čitelné jméno stránky. Musí být jedinečné a smí obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka. Po vytvoření není možné tuto hodnotu změnit!

en: Administrative description
cs: Administrativní popis

en: A description of what this page is, does or is for, for administrative use.
cs: Popis stránky, toho co dělá nebo co je jejím účelem, pouze pro administrativní využití.

en: Visible menu item
cs: Viditelná položka menu

en: Name is required.
cs: Jméno je vyžadováno.

en: That name is used by another page: @page
cs: Toto jméno je používáno jinou stránkou: @page

en: Page name must be alphanumeric or underscores only.
cs: Jméno stránky může obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka.

en: That path is used by another page: @page
cs: Tato cesta je používána jinou stránkou: @page

en: Duplicated argument %arg
cs: Duplicitní argument %arg

en: Invalid arg <em>%</em>. All arguments must be named with keywords.
cs: Neplatný argument <em>%</em>. Všechny argumenty musí být pojmenovány klíčovými slovy.

en: Parent item title
cs: Nadpis nadřazené položky

en: Parent item menu
cs: Menu nadřazené položky

en: Position in path
cs: Pozice v cestě

en: Invalid keyword.
cs: Neplatné klíčové slovo.

en: Change context type
cs: Změnit typ kontextu

en: Change argument
cs: Změnit argument

en: No context selected
cs: Nebyl vybrán žádný kontext

en: Error: missing argument.
cs: Chyba: chybí argument

en: Context identifier
cs: Identifikátor kontextu

en: Error: missing or invalid argument plugin %argument.
cs: Chyba: plugin argumentu %argument chybí nebo je neplatný.

en: Import page
cs: Importovat stránku

en: Paste page code here
cs: Vložte kód stránky sem

en: Unable to get a page from the import. Errors reported: @errors
cs: Nepodařilo se získat stránku z importu. Zaznamenané chyby: @errors

en: Enter the name to the new page It must be unique and contain only alphanumeric characters and underscores.
cs: Zadejte jméno nové stránky. Musí být jedinečné a smí obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka.

en: Clone variants
cs: Klonovat varianty

en: Create a new page
cs: Vytvořit novou stránku

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
cs: Upravit název, cestu a další základní nastavení stránky.

en: Make a copy of this page
cs: Vytvořit kopii této stránky

en: This page is publicly accessible.
cs: Tato stránka je veřejně přístupná.

en: No menu entry.
cs: Žádný záznam v menu.

en: Normal menu entry.
cs: Normální záznam v menu.

en: Title: %title.
cs: Nadpis: %title.

en: Menu block: %title.
cs: Blok menu: %title.

en: Taxonomy term template
cs: Šablona termínu taxonomie

en: Multiple terms
cs: Více termínů

en: Inject hierarchy of first term into breadcrumb trail
cs: Vložit hiearchii prvního termínu do drobečkové navigace.

en: If checked, taxonomy term parents will appear in the breadcrumb trail.
cs: Pokud je zaškrtnuto, rodiče termínu taxonomie se objeví v drobečkové navigaci.

en: Only a single term may be used.
cs: Může být použit pouze jeden termín.

en: User profile template
cs: Šablona uživatelského profilu

en: User being viewed
cs: Prohlížený uživatel

en: Create nodes of the same type
cs: Vytvořit uzly stejného typu

en: Node: language
cs: Uzel: jazyk

en: Node: type
cs: Uzel: typ

en: User: role
cs: Uživatel: role

en: Only the checked roles will be granted access.
cs: Pouze zaškrtnutým rolím bude udělen přístup.

en: User: language
cs: Uživatel: jazyk

en: Taxonomy: vocabulary
cs: Taxonomie: slovník

en: Inject hierarchy into breadcrumb trail
cs: Vložit hiearchii fóra do drobečkové navigace.

en: Enter a taxonomy term ID.
cs: Zadejte ID termínu taxonomie.

en: Enter a taxonomy term name.
cs: Zadejte jméno termínu taxonomie.

en: "@s" body
cs: "@s" tělo

en: The title of the referenced node.
cs: Titulek odkazovaného uzlu.

en: "@s" title
cs: "@s" nadpis

en: Profile category
cs: Kategorie profilu

en: Raw string
cs: Nezpracovaný řetězec

en: Select a term from @vocabulary.
cs: Vyberte termín z @vocabulary.

en: Invalid term selected.
cs: Vybrán neplatný termín.

en: Term ID of first term
cs: ID prvního termínu

en: Term ID of all term, separated by + or ,
cs: ID všech termínů, oddělené + nebo ,

en: Term name of first term
cs: Jméno prvního termínu

en: Num items
cs: Počet položek

en: Pane settings
cs: Nastavení

en: Go to list
cs: Přejít na seznam

en: Style settings
cs: Nastavení stylů

en: Region settings
cs: Nastavení regionu

en: Fluid
cs: Proměnlivá

en: This panel will be selected if @conditions.
cs: Tento panel bude vybrán pokud @conditions.

en: This panel will always be selected.
cs: Tento panel bude vždy vybrán.

en: Administrative title of this variant.
cs: Administrativní nadpis této varianty.

en: %title is invalid.
cs: %title je neplatný.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
cs: HTTP Request Error při importu %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
cs: Nelze otevřít soubor: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
cs: Soubor kalendáře %filename je neplatný

en: Invalid calendar file.
cs: Neplatný kalendářový soubor.

en: Custom input format
cs: Vlastní formát vstupu

en: Hide repeat rule
cs: Skrýt pravidlo opakování

en: There are errors in @field_name value #@delta:
cs: Hodnota #@delta v poli @field_name obsahuje chyby:

en: There are errors in @field_name:
cs: Pole @field_name obsahuje chyby:

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
cs: Kompletní dokumentace k modulům Date a Date API je dostupná na adrese <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Use default jQuery timepicker
cs: Použít výchozí jQuery timepicker

en: Manual time entry, no jQuery timepicker
cs: Ruční zadání času, žádný jQuery timepicker

en: Current exceptions
cs: Aktuální výjimky

en: Dates and calendars can be complicated to set up. The !date_wizard makes it easy to create a simple date content type and related calendar.
cs: Nastavení data a kalendáře může být složité. !date_wizard ulehčuje vytvoření jednoduchého typu obsahu s datem a souvisejícím kalendářem.

en: Date wizard
cs: Průvodce nastavením data

en: Content type name
cs: Název typu obsahu

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
cs: Strojově čitelný název. Povolené hodnoty: (a-z, 0-9, _). Jestliže se nejedná o již existující typ obsahu, bude vytvořen nový.

en: Content type label
cs: Název typu obsahu

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
cs: Název pro tento typ obsahu. Pouze pro vytvoření nového typu obsahu.

en: A date content type that is linked to a Views calendar.
cs: Typ obsahu s datem, který je propojený s kalendářem ve views.

en: Content type description
cs: Popis typu obsahu

en: A description for the content type. Only needed when creating a new content type.
cs: Popis typu obsahu. Pouze pro vytvoření nového typu obsahu.

en: Date field name
cs: Jméno pole pro datum

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
cs: Strojově čitelný název. Povolené hodnoty: (a-z, 0-9, _). Nelze použít již existující názvy.

en: Date field label
cs: Název pole s datem

en: The human-readable label for this field.
cs: Název tohoto pole

en: Date widget type
cs: Typ widgetu pro datum

en: Show repeating date options
cs: Zobrazit možnosti opakování

en: Date field type
cs: Typ pole pro datum

en: The recommend type is Datetime, except for historical dates or dates with only year or month granularity. Older or incomplete dates should use the Date type (an ISO date).
cs: Až na data v minulosti nebo data s rozlišením roku nebo měsíce je doporučeným typem Datetime. Starší nebo nekompletní datumy by měly použít typ Date (ISO datum).

en: Date timezone handling
cs: Nastavení časové zóny

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
cs: U rozlišení bez časových intervalů nelze měnit časovou zónu.

en: Create a calendar for this date field
cs: Vytvořit kalendář pro toto pole s datem

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
cs: Jméno typu obsahu již existuje. Nové pole bylo přidáno k existujícímu typu obsahu.

en: This field name already exists.
cs: Tento název pole už existuje.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
cs: Pro rozlišení bez časových intervalů nelze měnit časovou zónu.

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
cs: Nástroje pro import a automatické vytváření datumů a kalendářů.

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
cs: Připojení navigace předchozí/další k ostatním zobrazením. Vyžaduje argument typu datum.

en: Date browser style
cs: Styl pro Date browser

en: Creates back/next navigation.
cs: Vytvoří navigaci zpět/další.

en: Date (!base_table)
cs: Datum (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field by a date argument, using any common ISO date/period format (i.e. YYYY, YYYY-MM, YYYY-MM-DD, YYYY-W99, YYYY-MM-DD--P3M, P90D, etc).
cs: Filtrovat Views !base_table pole pro datum použitím argumentu data v jakémkoliv běžném ISO formátu (např. YYYY, YYYY-MM, YYYY-MM-DD, YYYY-W99, YYYY-MM-DD-P3M, P90D, apod.).

en: Filter any Views !base_table date field.
cs: Filtrovat Views !base_table pole pro datum.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
cs: Vyberte typ hodnoty data pro použití ve výchozích hodnotách, souhrnech či navigaci. Pro příklad: rozlišení na "měsíc" nastaví výchozí datum na aktuální měsíc, vytvoří měsíční zobrazení v souhrnném view a odkaz na následující a předchozí měsíc v navigaci.

en: You must select at least one date field for this argument.
cs: Pro tento argument musí být vybráno alespoň jedno pole data.

en: Navigate to previous year
cs: Přejít na předchozí rok

en: Navigate to next year
cs: Přejít na další rok

en: Navigate to previous month
cs: Přejít na předchozí měsíc

en: Navigate to next month
cs: Přejít na další měsíc

en: Navigate to previous week
cs: Přejít na predchozí týden

en: Navigate to next week
cs: Přejít na další týden

en: Navigate to previous day
cs: Přejít na předchozí den

en: Navigate to next day
cs: Přejít na další den

en: View full page month
cs: Zobrazit měsíc jako stránku

en: Taxonomy Term
cs: Termín taxonomie

en: Flush all caches
cs: Vyprázdnit veškerou mezipaměť

en: manage fields
cs: správa polí

en: @field_name (Locked)
cs: @field_name (Zamknuto)

en: Group name (a-z, 0-9, _)
cs: Název skupiny (a-z, 0-9, _)

en: %name must be an integer.
cs: %name musí být celé číslo.

en: %name must be a positive integer.
cs: %name musí být kladné celé číslo.

en: %name must be a number.
cs: %name musí být číslo.

en: <No value>
cs: <Žádná hodnota>

en: (first item is 0)
cs: (první položka je 0)

en: (start from last values)
cs: (začít od posledních hodnot)

en: Add new group: you need to provide a group name.
cs: Přidat novou skupinu: musíte zadat název skupiny.

en: Field group label
cs: Popisek skupiny polí

en: %name: invalid input.
cs: %name: neplatný vstup.

en: %name: found no valid post with that title.
cs: %name: nebyl nalezen žádný příspěvek s tímto názvem.

en: View used to select the users
cs: Pohled (view) použitý k výběru uživatelů

en: Number of pages
cs: Počet stránek

en: Relative date
cs: Relativní datum

en: Show links
cs: Zobrazit odkazy

en: Lock
cs: Zámek

en: Hello <strong>@username</strong>
cs: Ahoj <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
cs: Zobrazit zkratky

en: Arg length
cs: Délka argumentu

en: Just an example setting.
cs: Pouze ukázkové nastavení.

en: Before this variant can be added, it must be configured. When you are finished, click "Create variant" at the end of this wizard to add this to your page.
cs: Před přidáním této varianty je nutné ji nakonfigurovat. Po skončení klikněte na „Vytvořit variantu“ na konci tohoto průvodce pro její přidání ke stránce.

en: Existing node
cs: Existující uzel

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Show End Date
cs: Zobrazit koncové datum

en: Save !type
cs: Uložit !type

en: Delete !type
cs: Smazat !type

en: Gallery page
cs: Stránka galerie

en: Database is encoded in UTF-8
cs: Databáze je kódována v UTF-8

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
cs: Drupal nemůže určit, zda kódování databáze bylo nastaveno na UTF-8

en: PostgreSQL has initialized itself.
cs: PostgreSQL se samo inicializovalo.

en: Structure
cs: Struktura

en: Default values
cs: Výchozí hodnoty

en: Example: image_gallery
cs: Příklad: image_gallery

en: URL of update XML
cs: URL aktualizačního serveru (XML)

en: features
cs: vlastnosti

en: Content statistics
cs: Statistiky obsahu

en: User blog
cs: Uživatelský blog

en: All polls
cs: Všechny ankety

en: Taxonomy: term
cs: Taxonomie: termín

en: User: name
cs: Uživatel: jméno

en: Vocabulary: ID
cs: Slovník: ID

en: Custom: @title
cs: Vlastní: @title

en: Same page
cs: Stejná stránka

en: Title type
cs: Typ titulku

en: Upgrade
cs: Aktualizovat

en: Path to uploaded files relative to the document root.
cs: Cesta k nahraným souborům relativní ke kořenovému adresáři.

en: What You See Is What You Get
cs: What You See Is What You Get - co vidíte, to dostanete

en: official project page
cs: oficiální stránka projektu

en: @argument title
cs: @argument nadpis

en: @argument input
cs: @argument vstup

en: The maximum number of characters this field can be.
cs: Maximální počet znaků pro toto pole.

en: Count the number 0 as empty
cs: Číslo 0 považovat za prázdný výsledek

en: Hide if empty
cs: Skrýt, pokud je prázdné

en: Starting value
cs: Počáteční hodnota

en: The view %name has been saved.
cs: Pohled %name byl uložen.

en: The taxonomy term ID for the term.
cs: ID termínu taxonomie pro termín.

en: The taxonomy term name for the term.
cs: Název termínu taxonomie pro termín.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
cs: Jméno slovníku, do kterého termín patří.

en: The name of the role.
cs: Název role.

en: Hide empty fields
cs: Skrýt prázdná pole

en: Monthly archive
cs: Měsíční archiv

en: Length is shorter than
cs: Délka je kratší než

en: shorter than
cs: kratší než

en: Length is longer than
cs: Délka je delší než

en: longer than
cs: delší než

en: SQL Query
cs: SQL dotaz

en: Exposed form
cs: Vystavení formuláře

en: Cancel account
cs: Zrušit účet

en: Default state for the notification selection box for registered users
cs: Výchozí stav oznamování pro registrované uživatele

en: Subscribe users to their node follow-up notification emails by default
cs: Ve výchozím stavu registrovat uživatele k odebírání oznamení nových komentářů.

en: If this is checked, new users will receive e-mail notifications for follow-ups on their nodes by default until they individually disable the feature.
cs: Pokud je zaškrtnuto, noví uživatelé budou automaticky dostávat oznámení pro nové komentáře k jejich uzlům, dokud to sami nezakážou.

en: Disable comment notification
cs: Zakázat oznamování nových komentářů

en: Inherit pager
cs: Zdědit stránkovač

en: Select manually
cs: Vybrat ručně

en: Use theme ckeditor.styles.js
cs: Použít téma ckeditor.styles.js

en: Define path to ckeditor.styles.js
cs: Definovat cestu k ckeditor.styles.js

en: Select the file browser that you would like to use to upload files.
cs: Vyberte prohlížeč souborů, který chcete použít k nahrávání souborů.

en: Select the file browser that you would like to use to upload images.
cs: Vyberte prohlížeč souborů, který se má použít pro nahrávání obrázků.

en: The path relative to the location of the private directory where CKEditor should store uploaded files.
cs: Cesta, relativní k umístění soukromé složky, kam by měl CKEditor ukládat nahrané soubory.

en: for developers only
cs: pouze pro vývojáře

en: Choose a CKEditor skin.
cs: Vyberte vzhled CKEditoru

en: Exported content
cs: Exportovaný obsah

en: override
cs: překrýt

en: There are no !items to display.
cs: Nejsou žádné !items k zobrazení.

en: Create a new !item
cs: Vytvořit novou položku !item

en: List !type
cs: Seznam !type

en: Export !type
cs: Exportovat !type

en: The type of the database. Drupal only supports one database type at a time, so this must be the same as the current database type.
cs: Typ databáze. Drupal nepodporuje existenci více typů databáze najednou, proto se typ musí shodovat se současným typem databáze.

en: The name of the database. The database must exist, it will not be created for you.
cs: Název databáze. Databáze musí existovat; nebude vytvořena.

en: Enter the name of a user who has write access to the database.
cs: Zadejte jméno uživatele, který má oprávnění zápisu do databáze.

en: The database name is not valid.
cs: Název databáze není platný.

en: You may omit specific tables, or specific table data from the backup file. Only omit data that you know you will not need such as cache data, or tables from other applications. Excluding tables can break your Drupal install, so <strong>do not change these settings unless you know what you're doing</strong>.
cs: Ze souboru se zálohou můžete vynechat určité tabulky nebo určitá data. Vynechávejte jen taková data, která nebudete potřebovat, jako např. data mezipaměti (cache) nebo tabulky jiných aplikací. Vyloučení některých tabulek může znefunkčnit instalaci Drupalu, proto <strong>neměňte tato nastavení, jestliže přesně nevíte, co děláte</strong>.

en: Lock tables during backup
cs: Zamknout tabulky během zálohování

en: %num SQL commands executed.
cs: Vykonáno SQL příkazů: %num.

en: MySQL Database
cs: MySQL databáze

en: Default Database
cs: Výchozí databáze

en: Enter the email address to send the backup files to. Make sure the email sever can handle large file attachments
cs: Zadejte e-mailovou adresu, na kterou se má zaslat soubor se zálohou. Ujistěte se, že e-mailový server může operovat s velkými přílohami.

en: Database backup from !site: !file
cs: Záloha databáze z !site: !file

en: Database backup attached.
cs: Záloha databáze připojena.

en: Change file mode (chmod)
cs: Změnit přístup k souboru (chmod)

en: Change file group (chgrp)
cs: Změnit skupinu souboru (chgrp)

en: You must enter a valid chmod octal value (e.g. 644 or 0644) in the change mode field, or leave it blank.
cs: Buďto zadejte platnou hodnotu chmod (např. 644 nebo 0644) v políčku pro změnu módu, nebo nechte toto pole prázdné.

en: Manual Backups Directory
cs: Adresář pro manuální zálohy

en: Scheduled Backups Directory
cs: Adresář pro plánované zálohy

en: Save the backup files to any a directory on an FTP server.
cs: Uložit soubory se zálohou na FTP server.

en: FTP Directory
cs: FTP adresář

en: Amazon S3 account
cs: Účet na Amazon S3

en: Send the backup as an email attachment to the specified email address.
cs: Odeslat zálohu jako e-mailovou přílohu na určenou e-mailovou adresu.

en: There are no backup files to display.
cs: Nejsou zde žádné zálohy k zobrazení.

en: Are you sure you want to restore the database?
cs: Opravdu obnovit databázi?

en: Are you sure you want to restore the database from the backup file %file_id? This will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
cs: Opravdu obnovit databázi ze souboru %file_id? Tato akce smaže některá nebo všechna vaše data a nemůže být vrácena. <strong>Vždy testujte své zálohy na vývojovém serveru!</strong>

en: Restoring will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
cs: Obnovení smaže některá nebo všechna vaše data a nemůže být vráceno. <strong>Vždy testujte své zálohy na vývojovém serveru!</strong>

en: Are you sure you want to delete the backup file?
cs: Opravdu smazat tento soubor se zálohou?

en: Are you sure you want to delete the backup file %file_id? <strong>This action cannot be undone.</strong>
cs: Opravdu smazat soubor se zálohou %file_id? <strong>Tuto akci nelze vrátit.</strong>

en: Backup Source
cs: Zdroj zálohy

en: Choose the database to backup. Any database destinations you have created and any databases specified in your settings.php can be backed up.
cs: Vyberte databázi pro zálohu. Je možné zálohovat jakákoliv umístění databáze, která jste vytvořili, a jakékoliv databáze specifikované v souboru settings.php.

en: Destinations
cs: Umístění

en: destinations
cs: umístění

en: destination
cs: umístění

en: Add a new @s destination.
cs: Přidat nové @s umístění.

en: Choose the type of destination you would like to create:
cs: Zvolte typ umístění, který chcete vytvořit:

en: No destination types available.
cs: Nejsou dostupné žádné typy umístění.

en: Are you sure you want to delete the destination %name? Backup files already saved to this destination will not be deleted.
cs: Opravdu smazat umístění %name? Soubory se zálohami, které už byly do tohoto umístění uloženy, nebudou smazány.

en: list files
cs: seznam souborů

en: restore
cs: obnovit

en:  You do not need to enter a password unless you wish to change the currently saved password.
cs:  Nemusíte zadávat heslo, pokud nechcete změnit již uložené heslo.

en: File Encryption
cs: Šifrování souboru

en: Install the !link to enable backup file encryption.
cs: Nainstalujte !link, pokud chcete povolit šifrování souboru se zálohou.

en: AES Encryption Module
cs: AES šifrovací modul

en: No Encryption
cs: Bez šifrování

en: AES Encryption
cs: AES šifrování

en: Send an email if backup succeeds
cs: Odeslat e-mail, pokud je záloha dokončena

en: Email Address for Success Notices
cs: E-mailová adresa pro zprávy o úspěšném dokončení

en: Send an email if backup fails
cs: Odeslat e-mail, pokud zálohování selže

en: Email Address for Failure Notices
cs: E-mailová adresa pro zprávy o chybách

en: !site backup succeeded
cs: Záloha webu !site dokončena

en: The site backup has completed successfully with the following messages:
    !messages
cs: Záloha webu proběhla úspěšně, s následujícími zprávami:
    !messages

en: The site backup has completed successfully.
cs: Zálohování webu bylo úspěšně dokončeno.

en: !site backup failed
cs: Záloha webu !site selhala

en: The site backup has failed with the following messages:
    !messages
cs: Záloha selhala snásledujícími hláškami:
    !messages

en: The site backup has failed for an unknown reason.
cs: Záloha webu z neznámého důvodu selhala.

en: Disable query log
cs: Vypnout logování dotazů

en: Disable the devel module's query logging during the backup operation. It will be enabled again after backup is complete. This is very highly recommended.
cs: Vypnout logování dotazů pomocí modulu Devel během procesu zálohování (silně doporučeno). Po dokončení zálohy bude logování opět zapnuto.

en: Take site offline
cs: Přepnout stránku do offline módu

en: Take the site offline during backup and show a maintenance message. Site will be taken back online once the backup is complete.
cs: Uvést web během zálohy do stavu "offline" a zobrazit zprávu o údržbě. Po dokončení zálohy bude web vrácen do stavu "online".

en: Disable the devel module's query logging during the restore operation. It will be enabled again after restore is complete. This is very highly recommended.
cs: Vypnout logování dotazů pomocí modulu Devel během procesu obnovy (silně doporučeno). Po dokončení obnovy bude logování opět zapnuto.

en: Take the site offline during restore and show a maintenance message. Site will be taken back online once the restore is complete.
cs: Uvést web během obnovy do stavu "offline" a zobrazit zprávu o údržbě. Po dokončení obnovy bude web vrácen do stavu "online".

en: View as checkboxes
cs: Zobrazit jako zaškrtávací pole

en: Backup File
cs: Soubor se zálohou

en: You can use tokens in the file name.
cs: Můžete používat tokeny v názvech souborů.

en: Untitled Profile
cs: Profil bez názvu

en: Are you sure you want to delete the profile %name? Any schedules using this profile will be disabled.
cs: Opravdu vymazat profil %name? Veškeré naplánované zálohy, které používají tento profil, budou zrušeny.

en: schedule
cs: plán

en: schedules
cs: plány

en: Untitled Schedule
cs: Plán bez názvu

en: No tables excluded
cs: Žádné tabulky nebyly vyloučeny

en: No data omitted
cs: Žádná data nebyla vynechána

en: Schedule Name
cs: Název plánu

en: Settings Profile
cs: Profil nastavení

en: -- None Available --
cs: -- Není k dispozici --

en: Create new destination
cs: Vytvořit nové umístění

en: Backup period must be a number greater than 0.
cs: Perioda zálohy musí mít hodnotu větší než 0.

en: Once a second
cs: Jednou za sekundu

en: Every @count seconds
cs: Každých @count sekund

en: Once a minute
cs: Jednou za minutu

en: Every @count minutes
cs: Každých @count minut

en: Every @count hours
cs: Každých @count hodin

en: Every @count days
cs: Každých @count dnů

en: Once a week
cs: Jednou týdně

en: Every @count weeks
cs: Každých @count týdnů

en: Backup and Migrate makes the task of backing up your Drupal database and migrating data from one Drupal install to another easier. It provides a function to backup the entire database to file or download, and to restore from a previous backup. You can also schedule the backup operation. Compression of backup files is also supported.  The database backup files created with this module can be imported into this or any other Drupal installation with the !restorelink, or you can use a database tool such as <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a> or the mysql command line command.
cs: Modul Backup and Migrate usnadní zálohování databáze Drupalu a přesun dat z jedné instalace Drupalu do jiné. Poskytuje funkci k zálohování a uložení nebo stažení kompletní databáze a k obnovení z předchozí zálohy. Proces zálohování můžete také plánovat. Je podporována i komprese souborů se zálohami. Záložní soubory vytvořené tímto modulem mohou být importovány do této nebo jiné instalace Drupalu pomocí odkazu  !restorelink, můžete však použít také nástroje databáze jako např. <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a> či příkazovou řádku mysql.

en: restore feature
cs: funkce obnovení

en: Quick Backup Tab
cs: Karta pro rychlé zálohování

en: Advanced Backup Tab
cs: Karta pro pokročilé zálohování

en: settings profiles
cs: profily nastavení

en: Restore Tab
cs: Karta pro obnovení

en: Upload a backup and migrate backup file. The restore function will not work with database dumps from other sources such as phpMyAdmin.
cs: Nahrát soubor se zálohou vytvořenou pomocí modulu Backup and Migrate. Funkce pro obnovení nepracuje se zálohami z jiných zdrojů (např. z phpMyAdmin).

en: Destinations are the places you can save your backup files to or them load from.
cs: Místa, kam můžete uložit vaše soubory se zálohami, nebo odkud můžete tyto soubory načíst.

en: Files can be saved to a directory on your web server, downloaded to your desktop or emailed to a specified email account. From the Destinations tab you can create, delete and edit destinations or list the files which have already been backed up to the available destinations.
cs: Soubory mohou být uloženy do adresáře na vašem webovém serveru, staženy do vašeho počítače nebo odeslány e-mailem na zvláštní e-mailový účet. V kartě "Umístění" můžete vytvářet, mazat a upravovat umístění či vypsat již vytvořené soubory se zálohami.

en: Profiles are saved backup settings. Profiles store your table exclusion settings as well as your backup file name, compression and timestamp settings. You can use profiles in !schedulelink and for !manuallink.
cs: Profily jsou uložená nastavení pro zálohování. Uchovávají nastavení pro vyloučení tabulek, pro jméno záložního souboru, kompresi a časové razítko. Profily můžete použít pro !schedulelink a !manuallink.

en: manual backups
cs: manuální zálohy

en: You can create new profiles using the add profiles tab or by checking the "Save these settings" button on the advanced backup page.
cs: Nové profily můžete vytvořit pomocí karty "Přidat profily" nebo pomocí tlačítka "Uložit tato nastavení" na stránce pro pokročilé zálohování.

en: You do not have permission to back up this site.
cs: Nemáte oprávnění zálohovat tento web.

en: -- Select a Settings Profile --
cs: -- Vybrat profil nastavení --

en: You can load a profile. Any changes you made below will be lost.
cs: Můžete načíst profil. Veškeré změny, které jste provedli níže, budou ztraceny.

en: Load Settings
cs: Načíst nastavení

en: Load Profile
cs: Načíst profil

en: Quick Backup
cs: Rychlá záloha

en: Backup now
cs: Zálohovat nyní

en: For more backup options, try the <a href="!advancedurl">advanced backup page</a>.
cs: Pro více možností zálohování můžete využít <a href="!advancedurl">stránku pro pokročilé zálohování</a>.

en: A source cannot be backed up to itself. Please pick a different destination for this backup.
cs: Zdroj nemůže být zálohován do umístění, kde se nachází. Vyberte pro tuto zálohu jiné umístění.

en: Backup Destination
cs: Umístění zálohy

en: Choose where the backup file will be saved. Backup files contain sensitive data, so be careful where you save them. Select 'Download' to download the file to your desktop.
cs: Zvolte místo pro uložení souboru se zálohou. Soubory se zálohami obsahují citlivá data, proto buďte při ukládání opatrní. Pro uložení souboru do vašeho počítače zvolte "Stáhnout".

en: Save the settings as
cs: Uložit nastavení jako

en: Replace the '%profile' profile
cs: Nahradit profil '%profile'

en: This will be the name of your new profile if you select 'Create new profile' otherwise it will become the name of the '%profile' profile.
cs: Toto bude jméno nového profilu, jestliže zvolíte 'Vytvořit nový profil'. Jinak se profil pojmenuje podle profilu '%profile'.

en: Pick a name for the settings. Your settings will be saved as a profile and will appear in the <a href="!url">Profiles Tab</a>.
cs: Vyberte jméno pro tato nastavení. Vaše nastavení budou uložena jako profil a objeví se na <a href="!url">kartě profilů</a>.

en: Save Without Backing Up
cs: Uložit bez zálohování

en: Restore to
cs: Obnovit do

en: <p>Or you can restore one of the files in your <a href="!url">saved backup destinations.</a></p>
cs: <p>Pro obnovu můžete použít také některý ze souborů z vašeho <a href="!url">umístění pro uložené zálohy.</a></p>

en: <a href="!restoreurl">Restore again</a>
cs: <a href="!restoreurl">Znovu obnovit</a>

en: Advanced Backup
cs: Pokročilé zálohování

en: The filter settings for the profile.
cs: Nastavení filtru pro profil.

en: The {backup_migrate_destination}.destination_id of the source to backup from.
cs: {backup_migrate_destination}.ID zdroje pro zálohu.

en: The db source to backup from.
cs: Databáze, která má být zazálohována.

en: Entities
cs: Entity

en: The human readable label.
cs: Popisek.

en: Restore now
cs: Obnovit nyní

en: The unique ID of the comment.
cs: Unikátní ID komentáře.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
cs: IP adresa počítače, ze kterého byl komentář odeslán.

en: The name left by the comment author.
cs: Jméno zadané autorem komentáře.

en: The email address left by the comment author.
cs: E-mailová adresa zadaná autorem komentáře.

en: The home page URL left by the comment author.
cs: URL adresa stránky zadaná autorem komentáře.

en: The URL of the comment.
cs: URL komentáře.

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: The URL of the comment's edit page.
cs: URL stránky pro editaci komentáře.

en: The date the comment was posted.
cs: Datum vložení komentáře.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
cs: Rodič komentáře, pokud se používá seskupování komentářů do vláken.

en: The node the comment was posted to.
cs: Uzel, ke kterému byl komentář vložen.

en: The number of comments posted on a node.
cs: Počet komentářů vložených k uzlu.

en: New comment count
cs: Počet nových komentářů

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
cs: Počet komentářů vložených k uzlu od posledního zobrazení uživatelem.

en: The type of the node.
cs: Typ uzlu.

en: The language the node is written in.
cs: Jazyk, ve kterém je uzel vytvořen.

en: The URL of the node.
cs: URL uzlu.

en: The URL of the node's edit page.
cs: URL stránky editace uzlu.

en: Date changed
cs: Datum změny

en: The date the node was most recently updated.
cs: Datum poslední úpravy uzlu.

en: The author of the node.
cs: Autor uzlu.

en: Poll winner
cs: Vítěz ankety

en: The winning poll answer.
cs: Vítězná odpověď ankety.

en: Poll winner votes
cs: Počet hlasů u vítěze ankety

en: The number of votes received by the winning poll answer.
cs: Počet hlasů zaznamenaných u vítězné otázky ankety.

en: Poll winner percent
cs: Podíl hlasů u vítěze ankety

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
cs: Procento hlasů zaznamenaných u vítězné odpovědi.

en: The number of visitors who have read the node.
cs: Počet návštěvníků, kteří zobrazili daný uzel.

en: The number of visitors who have read the node today.
cs: Počet návštěvníků, kteří dnes zobrazili daný uzel.

en: Last view
cs: Poslední zobrazení

en: The date on which a visitor last read the node.
cs: Datum, kdy návštěvník naposledy zobrazil daný uzel.

en: The slogan of the site.
cs: Slogan webu.

en: The administrative email address for the site.
cs: E-mailová adresa pro hlavní administraci tohoto webu.

en: The URL of the site's front page.
cs: URL titulní stránky.

en: Login page
cs: Přihlašovací stránka

en: The URL of the site's login page.
cs: URL přihlašovací stránky.

en: The unique ID of the uploaded file.
cs: Unikátní ID nahraného souboru.

en: The name of the file on disk.
cs: Jméno souboru na disku.

en: The size of the file, in kilobytes.
cs: Velikost souboru v kilobytech.

en: The web-accessible URL for the file.
cs: URL adresa souboru dostupná z webu.

en: The date the file was most recently changed.
cs: Datum poslední změny souboru.

en: The user who originally uploaded the file.
cs: Uživatel, který původně nahrál soubor.

en: The unique ID of the taxonomy term.
cs: Unikátní ID termínu taxonomie.

en: The name of the taxonomy term.
cs: Název termínu taxonomie.

en: The optional description of the taxonomy term.
cs: Volitelný popis termínu taxonomie.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
cs: Počet uzlů označených taxonomy termínem.

en: The URL of the taxonomy term.
cs: URL termínu taxonomie.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
cs: Slovník, do kterého termín patří.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
cs: Unikátní ID slovníku taxonomie.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
cs: Jméno slovníku taxonomie.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
cs: Volitelný popis slovníku taxonomie.

en: Term count
cs: Počet termínů

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
cs: Počet termínů, které patří do slovníku taxonomie.

en: The unique ID of the user account.
cs: Jedinečné ID uživatelského účtu.

en: The login name of the user account.
cs: Přihlašovací jméno uživatelského účtu

en: The email address of the user account.
cs: Emailové adresy uživatelského účtu.

en: The URL of the account profile page.
cs: Odkaz na stránku profilu.

en: The date the user last logged in to the site.
cs: Datum, kdy se uživatel naposledy přihlásil na web.

en: The date the user account was created.
cs: Datum, kdy byl uživateli vytvořen účet.

en: All parent terms
cs: Všechny nadřazené termíny

en: Comments allowed
cs: Komentáře povoleny

en: the list of common problems
cs: seznam běžných problémů

en: You are not allowed to access this page.
cs: Nemáte oprávnění ke vstupu na tuto stránku.

en: Authorize file system changes
cs: Autorizovat změny systému souborů

en: It appears you have reached this page in error.
cs: Zdá se, že jste se na tuto stránku dostali v důsledku chyby.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
cs: Cron nebylo možné spustit, protože byl použit neplatný klíč.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
cs: Cron nebylo možné spustit, neboť stránka je v režimu údržby.

en: Default country
cs: Výchozí země

en: Check the error messages and <a href="!url">proceed with the installation</a>.
cs: Zkontrolujte chybové zprávy a <a href="!url">pokračujte v instalaci</a>.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
cs: V %settings_file jste nastavili, aby %drupal používal %driver server, avšak vaše instalace PHP tento typ databáze nepodporuje.

en: Sorry, you must select a language to continue the installation.
cs: Pro pokračování v instalaci musíte vybrat jazyk.

en: We were unable to find any installation profiles. Installation profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
cs: Nepodařilo se najít žádný instalační profil. Instalační profily určují, které moduly se mají nainstalovat a jak se má nastavit schéma databáze. Profil je nezbytný pro pokračování instalace.

en: Sorry, the profile you have chosen cannot be loaded.
cs: Zvolený profil nebylo možné načíst.

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
cs: Všechny důležité změny v %dir a %file byly provedeny. Je třeba odstranit práva k zápisu, aby se předešlo bezpečnostním rizikům. Pokud si nejste jisti, jak práva nastavit, podívejte se do <a href="@handbook_url">online příručky</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
cs: Gratulujeme, úspěšně jste nainstalovali @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
cs: Dříve než navštívíte <a href="@url">vaši novou stránku</a>, zkontrolujte výše uvedenou zprávu.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
cs: <a href="@url">Navštivte svou novou stránku</a>.

en: Settings file
cs: Konfigurační soubor

en: The settings file does not exist.
cs: Konfigurační soubor neexistuje.

en: The @drupal installer requires that you create a settings file as part of the installation process. Copy the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>.
cs: Instalátor systému @drupal vyžaduje během instalace vytvoření konfiguračního souboru. Zkopírujte soubor %default_file do souboru %file. Více informací k instalaci Drupalu naleznete v souboru  <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>.

en: The %file file exists.
cs: Soubor %file existuje.

en: The settings file is not writable.
cs: Do konfiguračního souboru nelze zapisovat.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. If you are unsure how to grant file permissions, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
cs: Instalátor systému @drupal vyžaduje  během instalace práva k zápisu do souboru %file. Pokud si nejste jisti, jak práva nastavit, podívejte se do <a href="@handbook_url"> online příručky </a>

en: Automated e-mails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these e-mails from being flagged as spam.
cs: Automatické emaily, jako např. registrační informace, budou odeslány z této adresy. Pokud chcete předejít tomu, aby byly tyto e-maily označeny jako spam, použijte adresu s doménovým jménem vašeho webu.

en: Site maintenance account
cs: Účet pro správu webu

en: Select the default country for the site.
cs: Vyberte výchozí zemi pro tento web.

en: Receive e-mail notifications
cs: Přijímat e-maily s oznámeními

en: The system will notify you when updates and important security releases are available for installed components. Anonymous information about your site is sent to <a href="@drupal">Drupal.org</a>.
cs: Systém vás upozorní na dostupné aktualizace a důležité bezpečnostní novinky nainstalovaných komponent. Anonymní informace o vaší stránce je odeslána na <a href="@drupal">Drupal.org</a>.

en: No pending updates.
cs: Žádné čekající aktualizace.

en: 1 pending update | @count pending updates
cs[0]: 1 čekající aktualizace
cs[1]: @count čekající aktualizace
cs[2]: @count čekajících aktualizací

en: An error occurred while handling the request: The server received invalid input.
cs: Při zpracování požadavku se vyskytla chyba. Server obdržel neplatná vstupní data.

en: Invalid form POST data.
cs: Neplátná POST data formuláře.

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
cs: Nelze pokračovat, nejsou dostupné žádné metody přenosu souborů

en: WARNING: You are not using an encrypted connection, so your password will be sent in plain text. <a href="@https-link">Learn more</a>.
cs: VAROVÁNÍ: Nepoužíváte šifrované připojení, vaše heslo bude posláno jako prostý text. <a href="@https-link">Zjistit více</a>.

en: To continue, provide your server connection details
cs: Pro pokračování zadejte detaily připojení vašeho serveru

en: Connection method
cs: Metoda připojení

en: Enter connection settings
cs: Zadejte nastavení připojení

en: @backend connection settings
cs: @backend nastavení připojení

en: Change connection type
cs: Změnit typ připojení

en: Error, this type of connection protocol (%backend) does not exist.
cs: Chyba, tento typ spojovacího protokolu (%backend) neexistuje.

en: No active batch.
cs: Žádná aktivní dávka.

en: Site under maintenance
cs: Údržba webu

en: Archivers can only operate on local files: %file not supported
cs: Archivátory mohou operovat pouze na lokálních souborech; %file není podporován

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
cs: Soubor nemohl být nahrán, neboť cíl %destination je neplatný.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
cs: Soubor %source nelze nahrát, protože v cílovém adresáři %directory již soubor s tímto názvem existuje.

en: The file's name exceeds the 240 characters limit. Please rename the file and try again.
cs: Název souboru překračuje limit 240 znaků. Prosím, přejmenujte soubor a zkuste to znovu.

en: %path is a directory and cannot be removed using file_unmanaged_delete().
cs: Cesta %path není složkou a nemůže být smazána pomocí file_unmanaged_delete().

en: The file %path is not of a recognized type so it was not deleted.
cs: Soubor %path není známého typu, proto nebyl smazán.

en: The file permissions could not be set on %uri.
cs: Přístupová práva k souboru nelze nastavit na %uri.

en: Completed @current of @total.
cs: Dokončeno @current z @total.

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
cs: Nepodařilo se spustit všechny úkoly pro databázový server. Úkol %task nebyl nalezen.

en: Failed to modify %settings. Verify the file permissions.
cs: Nepodařilo se upravit  %settings. Ověřte oprávnění k souboru.

en: Failed to open %settings. Verify the file permissions.
cs: Nepodařilo se otevřít  %settings. Ověřte oprávnění k souboru.

en: Required modules
cs: Požadované moduly

en: Required modules not found.
cs: Požadované moduly nebyly nalezeny.

en: The following modules are required but were not found. Move them into the appropriate modules subdirectory, such as <em>sites/all/modules</em>. Missing modules: !modules
cs: Následující moduly jsou požadovány, ale nebyly nalezeny. Nahrajte je do příslušného podadresáře pro moduly, jako např. <em>sites/all/modules</em>. Chybějící moduly: !modules

en: system
cs: systém

en: %module module uninstalled.
cs: Modul %module byl odinstalován.

en: Saint Barthélemy
cs: Svatý Barthélemy

en: Saint Martin (French part)
cs: Svatý Martin (Francouzská část)

en: Use the default site language (@language_name).
cs: Použít výchozí jazyk webu (@language_name).

en: The translation file %filepath contains an error: the plural formula could not be parsed.
cs: Soubor s překladem %filepath obsahuje chybu: vzorec množných čísel nelze zpracovat.

en: No strings available.
cs: Nejsou k dispozici žádné řetězce.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
cs: @count nepovolený HTML řetězeců in %file

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
cs: JavaScript soubor překladu %file.js byl ztracen.

en: Unable to send e-mail. Contact the site administrator if the problem persists.
cs: Nepodařilo se odeslat e-mail. Pokud problém trvá, kontaktujte administrátora webu.

en: Class %class does not implement interface %interface
cs: Třída %class neimplementuje rozhraní %interface

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Operating in maintenance mode. <a href="@url">Go online.</a>
cs: Web je v režimu údržby. <a href="@url">Přejít do režimu online.</a>

en: Operating in maintenance mode.
cs: Práce v módu údržby.

en: %module module enabled.
cs: Modul %module je zapnutý.

en: %module module disabled.
cs: Modul %module je vypnutý.

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Unable to determine the type of the source directory.
cs: Nepodařilo se zjistit typ zdrojového adresáře.

en: Cannot determine the type of project.
cs: Nepodařilo se zjistit typ projektu.

en: Fatal error in update, cowardly refusing to wipe out the install directory.
cs: Kritická chyba při aktualizaci, systém odmítá vymazat instalační složku.

en: File Transfer failed, reason: !reason
cs: Přenos souboru selhal z důvodu: !reason

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
cs: Nebylo možné vytvořit složku %directory kvůli: %reason

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
cs: Drupal nemůže být s existující databází správně nastaven. Odstraňte chyby.

en: An AJAX HTTP error occurred.
cs: Objevila se AJAX HTTP chyba.

en: HTTP Result Code: !status
cs: Výsledný kód HTTP je: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
cs: AJAX HTTP požadavek skončil neobvykle.

en: Debugging information follows.
cs: Následují informace pro ladění.

en: Path: !uri
cs: Cesta: !uri

en: StatusText: !statusText
cs: Text stavu: !statusText

en: ResponseText: !responseText
cs: Text odpovědi:  !responseText

en: Manage display
cs: Správa zobrazení

en: Text formats
cs: Formáty textu

en: Image styles
cs: Styly obrázků

en: manage display
cs: správa zobrazení

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: Full content
cs: Plný obsah

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
cs[0]: Je nezbytné vložit alespoň jedno klíčové slovo, které obsahuje minimálně jeden znak.
cs[1]: Je nezbytné vložit alespoň jedno klíčové slovo, které obsahuje minimální počet znaků: @count.

en: Searched %type for %keys.
cs: Hledaný typ %type pro klíče %keys.

en: Requires: !module-list
cs: Vyžaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
cs: Vyžadováno: !module-list

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
cs: Vaše heslo není uložené v databázi; je pouze použito k navázání spojení.

en: The connection will be created between your web server and the machine hosting the web server files. In the vast majority of cases, this will be the same machine, and "localhost" is correct.
cs: Bude vytvořeno spojení mezi webovým serverem a strojem, na kterém jsou uložené soubory webového serveru. Ve většině případů se jedná o stejný stroj, a proto je "localhost" správná volba.

en: There is currently no content classified with this term.
cs: V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.

en: Welcome (new user created by administrator)
cs: Uvítání (nový uživatel vytvořený administrátorem).

en: Welcome (awaiting approval)
cs: Vítejte (čeká na schválení)

en: Welcome (no approval required)
cs: Uvítání (není potřeba schválení).

en: Password recovery
cs: Obnovení hesla

en: Account activation
cs: Aktivace účtu

en: Account cancellation confirmation
cs: Potvrzení zrušení účtu

en: Account canceled
cs: Informace o zrušení účtu

en: Notify user when account is canceled.
cs: Informovat uživatele o zrušení účtu.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
cs: Zkusil(a) jste použít odkaz pro jednorázové přihlášení, který byl již použit nebo už je neplatný. Prosím požádejte si o nové přihlášení ve formuláři níže.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
cs: Pokud bude povoleno, uživatel dostane e-mail s informací o zrušení účtu.

en: Account details for [user:name] at [site:name]
cs: Detaily účtu pro [user:name] na [site:name]

en: When cancelling these accounts
cs: Při rušení těchto účtů

en: Blocked user: %name %email.
cs: Blokovaný uživatel: %name %email.

en: Minimal
cs: Minimální

en: Start with only a few modules enabled.
cs: Začít se zapnutím omezeného počtu modulů.

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.

en: Install with commonly used features pre-configured.
cs: Instalovat s běžně používanými vlastnostmi, které jsou přednastavené.

en: Fixed width
cs: Pevná šířka

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Remove this display
cs: Odebrat toto zobrazení

en: Operator to use on all groups
cs: Operátor, který bude použit pro všechny skupiny

en: Either "group 0 AND group 1 AND group 2" or "group 0 OR group 1 OR group 2", etc
cs: Buď "group 0 AND group 1 AND group 2" nebo "group 0 OR group 1 OR group 2" atd.

en: Remove group @group
cs: Odebrat skupinu @group

en: Default group
cs: Výchozí skupina

en: Group @group
cs: Skupina @group

en: Display all items
cs: Zobrazit všechny položky

en: Display a specified number of items
cs: Zobrazí definované množství položek

en: The taxonomy vocabulary name
cs: Název slovníku taxonomie

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Exposed form style
cs: Styl vystaveného formuláře

en: Exposed form settings for this exposed form style.
cs: Nastavení vystaveného formuláře pro tento styl vystaveného formuláře.

en: Include reset button
cs: Zahrnout resetovací tlačítko

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
cs: Celkový počet stránek. Nechte prázdné pro zobrazení všech stránek.

en: All items, skip @skip
cs: Všechny položky, přeskočit @skip

en: All items
cs: Všechny položky

en: @count item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: Sort By
cs: Seřadit dle

en: Views displays
cs: Zobrazení pohledů

en: Unable to complete operation. Fatal error in @file on line @line: @message
cs: Nebylo možné dokončit operaci. Závažná chyba v souboru @file na řádku @line: @message

en: no real context
cs: žádný skutečný kontext

en: - Choose -
cs: - Vybrat -

en: Update and save
cs: Aktualizovat a uložit

en: The page has been updated and saved.
cs: Stránka byla aktualizována a uložena.

en: Doesn't exist
cs: Neexistuje

en: @identifier exists
cs: @identifier existuje

en: @identifier does not exist
cs: @identifier neexistuje

en: Length of string
cs: Délka řetězce

en: Enter the context type
cs: Zadejte typ kontextu

en: Enter a user name
cs: Zadejte uživatelské jméno

en: Invalid user selected.
cs: Vybrán neplatný uživatel.

en: 1 pending update (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped) | @count pending updates (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped)
cs[0]: 1 čekající aktualizace (@number_applied má být aplikováno, @number_incompatible vynecháno)
cs[1]: @count čekajících aktualizací (@number_applied má být aplikováno, @number_incompatible vynecháno)

en: Collapse
cs: Sbalit

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
cs: Na vaši e-mailovou adresu byla odeslána uvítací zpráva s dalšími instrukcemi.

en: The subject of the comment.
cs: Předmět komentáře.

en: The currently logged in user.
cs: Aktuálně přihlášený uživatel.

en: The parent terms of the taxonomy term.
cs: Nadřazené termíny termínu taxonomie.

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
cs: Maximální délka aliasu pro generování. Doporučeno je 100. Maximální možná délka je @max. Pro více informací se podívejte do <a href="@pathauto-help">nápovědy k modulu Pathauto</a>.

en: Reduce strings to letters and numbers
cs: Omezit řetězce na písmena a čísla

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
cs: <p><strong>Poznámka:</strong> bez potvrzení. Ujistěte se, že chcete tuto akci provést, než kliknete na tlačítko "Smazat aliasy!". <br />Můžete také udělat zálohu databáze a/nebo url_alias tabulek před tím, než provedete tuto akci.

en: Maximum alias and component length
cs: Maximální délka aliasu a komponenty

en: Administer pathauto
cs: Spravovat pathauto

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
cs: Umožňuje uživateli nastavit šablony pro automatické aliasy a hromadné mazání URL aliasů.

en: Notify of Path Changes
cs: Informovat o změnách cest

en: Determines whether or not users are notified.
cs: Určuje, zda jsou uživatelé informováni.

en: User blogs
cs: Uživatelské blogy

en: The file description
cs: Popis souboru

en: CSS file path
cs: Cesta k CSS souboru

en: Maximize
cs: Maximalizovat

en: Update preview
cs: Aktualizovat náhled

en: Anonymous commenters have the permission to subscribe to comments but cannot leave their contact information on the following content types: !types.  You should either disable subscriptions on those types here, revoke the permission for anonymous users, or enable anonymous users to leave their contact information in the comment settings.
cs: Anonymní komentující mají oprávnění přihlásit se k odběru nových komentářů, ale nemohou zanechat kontaktní informace na následujících typech obsahu: !types. Měli byste buď vypnout registraci odběru oznámení na těchto typech, zrušit oprávnění nebo v nastavení komentářů povolit zanechání kontaktních informací anonymním uživatelům.

en: Left-To-Right
cs: Zprava doleva

en: Right-To-Left
cs: Zprava doleva

en: Use custom formatting options
cs: Použít vlastní možnosti formátování

en: Custom formatting options
cs: Vlastní možnosti formátování

en: Force pasting as plain text
cs: Vynutit vložení jako prostý text

en: If enabled, HTML content will be automatically changed to plain text when pasting.
cs: Pokud je zapnuto, bude HTML obsah při vložení automaticky převeden na prostý text.

en: %module module installed.
cs: Modul %module nainstalován.

en: Is not empty (NOT NULL)
cs: Není prázdný (NOT NULL)

en: Provide a simple link to translate the node.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz pro překlad uzlu.

en: The Authmap ID.
cs: Authmap ID.

en: The unique authentication name.
cs: Unikátní autentizační jméno.

en: Use absolute link (begins with "http://")
cs: Použít absolutní odkaz (začínající „http://“)

en: Change the CSS class name(s) that will be added to this display.
cs: Změnit názvy CSS tříd, které budou přidány k tomuto zobrazení.

en: Term edit link
cs: Odkaz na úpravu termínu

en: Provide a simple link to edit the term.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz na úpravu termínu.

en: Fax Number
cs: Fax

en: Attachment before
cs: Příloha před

en: Views content
cs: Obsah pohledu

en: Attachment after
cs: Příloha za

en: Feed icon
cs: Ikona zdroje

en: No tokens available.
cs: Nejsou dostupné žádné tokeny.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
cs: Klikněte na token pro jeho vložení do pole, do kterého jste klikli naposledy.

en: Translation source node
cs: Zdrojový uzel překladu

en: List of the currently available tokens on this site
cs: Seznam aktuálně dostupných tokenů na tomto webu

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
cs: Poskytuje uživatelské rozhraní pro Token API a některé chybějící základní tokeny.

en: Insert this token into your form
cs: Vložit token do formuláře

en: First click a text field to insert your tokens into.
cs: Nejprve klikněte do textového pole, do kterého chcete tokeny vložit.

en: Kyrgyz
cs: Kyrgyzština

en: theme() may not be called until all modules are loaded.
cs: Funkce theme() smí být volána až po načtení všech modulů.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Filipino
cs: Filipínský

en: Swiss German
cs: Švýcarská němčina

en: Scots
cs: Skotsky

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: CTools requires certain features only available in PHP 5.2.0 or higher.
cs: CTools vyžaduje některé vlastnosti dostupné v PHP 5.2.0 nebo vyšší.

en: Select base style
cs: Vyberte základní styl

en: X-Small
cs: Extra malý (X-Small)

en: X-Large
cs: Extra velký (X-Large)

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
cs: Nemáte potřebná oprávnění k provedení této akce.

en: You account permissions do not permit you to import.
cs: Oprávnění vašeho účtu neumožňují importování.

en: Current path
cs: Aktuální cesta

en: Current theme
cs: Současné téma vzhledu

en: Term delimiter
cs: Oddělovač termínu

en: Site logo
cs: Logo webu

en: Primary navigation links
cs: Odkazy primární navigace

en: Secondary navigation links
cs: Odkazy sekundární navigace

en: Primary and secondary
cs: Primární a sekundární

en: Term Description
cs: Popis termínu

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Can't handle more than one field storage engine
cs: Nelze obsloužit více jak 1 způsob ukládání polí

en: Field storage engine not found.
cs: Nebyl nalezen žádný způsob ukládání polí.

en: For this query an entity type must be specified.
cs: Pro tento dotaz musí být zadán typ entity.

en: Entity %entity has no base table.
cs: Entita %entity nemá žádnou základní tabulku.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
cs: Není známo, jak řadit podle klíče @key pro typ entity @entity_typ

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
cs: Prefix databáze %prefix, který jste zadali, je neplatný. Prefix databáze smí obsahovat pouze alfanumerické znaky, tečky a podtržítka.

en: Default settings file
cs: Výchozí konfigurační soubor

en: The default settings file does not exist.
cs: Výchozí konfigurační soubor neexistuje.

en: The @drupal installer requires that the %default-file file not be modified in any way from the original download.
cs: Instalátor systému @drupal vyžaduje, aby soubor %default-file nebyl oproti původně staženému souboru žádným způsobem modifikován.

en: Māori
cs: Maorština

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
cs: Změňte pořadí řádků pomocí číselné váhy místo přetažení myší.

en: Show row weights
cs: Ukaž váhy řádků

en: Hide row weights
cs: Skryj váhy řádků

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
cs: Dostupné proměnné jsou: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Add a new @plugin
cs: Přidat nový @plugin

en: Edit @plugin %title
cs: Upravit @plugin %title

en: Clone @plugin %title
cs: Klonovat @plugin %title

en: Import @plugin
cs: Importovat @plugin

en: Export @plugin %title
cs: Exportovat @plugin %title

en: %title has been created.
cs: Vytvořen příspěvek %title.

en: %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title.

en: @plugin %title was enabled.
cs: @plugin %title byl povolen.

en: @plugin %title was disabled.
cs: @plugin %title byl vypnut.

en: No item found.
cs: Nebyla nalezena žádná položka.

en: Configure style
cs: Konfigurovat styl

en: Administrative settings
cs: Administrativní nastavení

en: Select style type
cs: Vyberte typ stylu

en: Row class
cs: Třída řádku

en: Columns: 1
cs: Počet sloupců: 1

en: Columns: 3
cs: Počet sloupců: 3

en: Columns: 2
cs: Počet sloupců: 2

en: The current date and time.
cs: Aktuální datum a čas.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
cs: Vysvětlení nejnovějších změn provedených v uzlu.

en: The title of the current page.
cs: Nadpis aktuální stránky.

en: The URL of the current page.
cs: URL aktuální stránky.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
cs: Číslo aktuální stránky při prohlížení stránkovaných seznamů.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
cs: Element %element-title používá následující neplatné tokeny: @invalid-tokens.

en: The source node for this current node's translation set.
cs: Zdrojový uzel aktuální sady překladu uzlu.

en: Account cancellation URL
cs: URL pro zrušení účtu

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
cs: URL stránky pro potvrzení smazání uživatelského účtu.

en: One-time login URL
cs: URL jednorázového přihlášení.

en: The URL of the one-time login page for the user account.
cs: URL stránky pro jednorázové přihlášení uživatele.

en: Tokens related to menu links.
cs: Tokeny související s odkazy menu.

en: The unique ID of the menu link.
cs: Unikátní ID odkazu menu.

en: The title of the menu link.
cs: Nadpis odkazu menu.

en: The URL of the menu link.
cs: URL odkazu menu.

en: The menu link's parent.
cs: Nadřazená položka odkazu menu.

en: Tokens related to the current page request.
cs: Tokeny související s požadavkem na aktuální stránku.

en: Page number
cs: Číslo stránky

en: The book page associated with the node.
cs: Stránka knihy asociovaná s uzlem.

en: The menu link for this node.
cs: Odkaz v menu pro tento uzel.

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
cs: Maximální délka komponenty v aliasu (např. [title]). Doporučeno je 100. Maximální možná délka je @max. Pro více informací se podívejte do <a href="@pathauto-help">nápovědy k modulu Pathauto</a>.

en: The field %name is not a valid number.
cs: Hodnota pole %name není platné číslo.

en: The field %name cannot be greater than @max.
cs: Hodnota pole %name nemůže být vyšší než @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
cs: Hodnota pole %name nemůže být nižší než @min.

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
cs: Pole <em>Řetězce k odstranění</em> nesmí obsahovat HTML. Ujistěte se, že jsou pro toto pole zákázány všechny WYSIWYG editory.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
cs: Vyberte typy cest bez aliasů pro které se mají aliasy generovat.

en: Bulk updating URL aliases
cs: Hromadná aktualizace URL aliasů

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
cs[0]: Vygenerován 1 URL alias.
cs[1]: Vygenerovány @count URL aliasy.
cs[2]: Vygenerováno @count URL aliasů.

en: language neutral
cs: jazykově neutrální

en: Pattern for all @language @node_type paths
cs: Šablona pro všechny uzly typu @node_type v jazyce @language

en: Updated alias for node @nid.
cs: Aktualizován alias uzlu @nid.

en: Taxonomy term paths
cs: Cesty termínů taxonomie

en: Updated alias for term @tid.
cs: Aktualizován alias termínu @tid.

en: Forum paths
cs: Cesty fór

en: Updated alias for forum @tid.
cs: Upraven alias pro fórum @tid.

en: User paths
cs: Cesty uživatelů

en: Updated alias for user @uid.
cs: Aktualizován alias uživatele @uid.

en: Blog paths
cs: Cesty blogů

en: Updated alias for blog user @uid.
cs: Aktualizován alias blogu uživatele @uid.

en: Update URL alias
cs: Aktualizovat URL alias

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
cs[0]: Aktualizován URL alias pro 1 uzel.
cs[1]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uzly.
cs[2]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uzlů.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
cs[0]: Aktualizován URL alias pro 1 termín.
cs[1]: Aktualizovány URL aliasy pro @count termíny.
cs[2]: Aktualizovány URL aliasy pro @count termínů.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
cs[0]: Aktualizován URL alias pro 1 uživatelský účet.
cs[1]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uživatelské účty.
cs[2]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uživatelských účtů.

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the term:path token. You should probably set the action for @name to be "replace by separator".
cs: Máte nastaven @name tak, že bude nahrazen oddělovačem anebo smazán, pokud se nachází ve slově. To může způsobit problém s vašimi šablonami, zejména s tokenem term:path. Pravděpodobně byste měli nastavit @name tak, aby byl nahrazen za oddělovač.

en: Use ISO-8601 week numbers
cs: Použít normu ISO-8601 pro čísla týdnů

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
cs: DŮLEŽITÉ! Pokud je zaškrtnuto, první den v týdnu MUSÍ být pondělí

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
cs: Pokud je použita norma ISO-8601 pro čísla týdnů, musí být nastaven první den v týdnu na pondělí.

en: Field @label (@field_name)
cs: Pole @label (@field_name)

en: New type:
cs: Nový typ:

en: The field @field_name has been changed from @old_type to @new_type.
cs: Pole @field_name bylo změněno z @old_type na @new_type.

en: - Use default -
cs: - Použít výchozí -

en: Unknown content type
cs: Neznámý typ obsahu

en: view mode
cs: režim zobrazení

en: The e-mail address or addresses where the message will be sent to. The formatting of this string must comply with RFC 2822.
cs: Emailová adresa, nebo adresy, na které bude zpráva rozeslána. Formát tohoto řetězce musí odpovídat RFC 2822.

en: Error opening socket @socket
cs: Došlo k chybě při otevírání soketu @socket

en: callback %callback not found: %q.
cs: zpětné volání %callback nebylo nalezeno: %q.

en: The specified file %file could not be copied, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
cs: Zadaný soubor %file nemohl být zkopírován, neboť cíl je neplatný. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
cs: Zadaný soubor %file nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.

en: The file %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory.
cs: Zadaný soubor %file nemohl být zkopírován, neboť soubor tohoto názvu již v cílové složce existuje.

en: The specified file %file could not be moved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
cs: Zadaný soubor %file nemohl být přesunut, neboť cíl je neplatný. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.

en: The specified file %file could not be deleted, because it is not a valid URI. More information is available in the system log.
cs: Zadaný soubor %file nemohl být smazán, neboť toto není platná URI adresa. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
cs: Data nemohla být uložena, protože cíl není platný. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.

en: File %file (%realpath) could not be copied, because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
cs: Soubor %file (%realpath) nemohl být zkopírován, neboť cíl %destination není platný. Toto je často způsobeno neplatným použitím file_copy() nebo chybějícím stream wrapper-em.

en: File %file (%realpath) could not be copied because it does not exist.
cs: Soubor %file (%realpath) nemohl být zkopírován, neboť neexistuje.

en: File %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory (%directory)
cs: Soubor %file nemohl být zkopírován, neboť soubor toho jména již v cílové složce (%directory) existuje

en: File %file could not be copied because it would overwrite itself.
cs: Soubor %file nemohl být zkopírován, neboť by přepsal sám sebe.

en: The specified file %file could not be copied to %destination.
cs: Zadaný soubor %file nelze zkopírovat do %destination.

en: File %file (%realpath) could not be moved, because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
cs: Soubor %file (%realpath) nelze přesunout, neboť cíl %destination je neplatný. Toto může být způsobeno špatným použitím funkce file_move() nebo chybějícím obalem proudu (stream wrapper).

en: File %file (%realpath) could not be deleted because it is not a valid URI. This may be caused by improper use of file_delete() or a missing stream wrapper.
cs: Soubor %file (%realpath) nemohl být smazán, neboť neoznačuje platnou URI adresu. Toto může být způsobeno špatným použitím file_move() nebo chybějícím obalem proudu (stream wrapper).

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
cs: Data nemohla být uložena, neboť cíl %destination je neplatný. Toto může být způsobeno špatným použitím file_save_data() nebo chybějícím obalem proudu (stream wrapper).

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
cs: Vaše konfigurace PHP podporuje pouze jediný typ databáze, ten byl proto automaticky vybrán.

en: Failed to connect to your database server. The server reports the following message: %error.<ul><li>Is the database server running?</li><li>Does the database exist, and have you entered the correct database name?</li><li>Have you entered the correct username and password?</li><li>Have you entered the correct database hostname?</li></ul>
cs: Nepodařilo se připojit k databázovému serveru. Server hlásí chybu: %error.<ul><li>Je databázový server spuštěn?</li><li>Existuje databáze a zadali jste správné jméno?</li><li>Zadali jste správné uživatelské jméno a heslo?</li> <li>Zadali jste správné jméno hostitele databáze?</li></ul>

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
cs: Použitá verze PHP má známé potíže s PostgreSQL. Je nutné aktualizovat na PHP 5.2.11, 5.3.1 nebo vyšší.

en: Format settings:
cs: Nastavení formátu:

en: Administrative overlay
cs: Administrační překryv

en: Upload an image to go with this article.
cs: Nahrát obrázek k tomuto článku

en: Minimal profile for running tests. Includes absolutely required modules only.
cs: Minimální profil pro běh testů. Zahrnuje pouze nezbytné moduly.

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: If enabled, turns on SCAYT (Spell Check As You Type) automatically after loading the editor.
cs: Pokud je povoleno, zapne se SCAYT (Spell Check As You Type) automaticky po načtení editoru.

en: Examples: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1
cs: Příklad: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1

en: Show item count
cs: Zobrazit počet položek

en: The settings file is writable.
cs: Konfigurační soubor je zapisovatelný.

en: The settings file is owned by the web server.
cs: Vlastníkem konfiguračního souboru je webový server.

en: The @drupal installer failed to create a settings file with proper file ownership. Log on to your web server, remove the existing %file file, and create a new one by copying the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>. If you have problems with the file permissions on your server, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
cs: Instalátoru systému @drupal se nepodařilo vytvořit konfigurační soubor se správným vlastnictvím. Přihlaste se na váš webový server, smažte existující soubor %file a zkopírujte soubor %default_file do souboru %file. Více informací o instalaci Drupalu je k dispozici v souboru <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>. Pokud máte problémy s nastavením práv na vašem serveru, prostudujte si  <a href="@handbook_url">online příručku</a>.

en: Invalid merge query: no conditions
cs: Neplatný slučovací dotaz: chybí podmínky

en: The menu link's root.
cs: Kořen odkazu menu.

en: Available countries
cs: Dostupné země

en: If no countries are selected, all countries will be available.
cs: Pokud nejsou zvoleny žádné státy, budou dostupné všechny.

en: @entity ID
cs: ID entity @entity

en: The unique ID of the @entity.
cs: Unikátní ID entity @entity.

en: After saving a new @entity
cs: Po uložení nové entity @entity

en: created @entity
cs: vytvořena entity @entity

en: After updating an existing @entity
cs: Po aktualizaci existující entity @entity

en: updated @entity
cs: aktualizována entita @entity

en: Before saving a @entity
cs: Před uložením entity @entity

en: saved @entity
cs: uložena entita @entity

en: After deleting a @entity
cs: Po smazání entity @entity

en: deleted @entity
cs: smazána entita @entity

en: Pick an animal
cs: Vyberte zvíře

en: Replace text with "hello world"
cs: Nahradit text textem „hello world“

en: Sheep
cs: Ovce

en: Lizard
cs: Ještěrka

en: Raptor
cs: Dravec

en: You have a @type sheep named "@name".
cs: Máte pojmenovánu ovci @type jako „@name“.

en: Name your lizard
cs: Název ještěrky

en: Venomous
cs: Jedovatý

en: You have a @type lizard named "@name".
cs: Máte pojmenovánu ještěrku @type jako „@name“.

en: non-venomous
cs: nejedovatý

en: venomous
cs: jedovatý

en: Name your raptor
cs: Název dravce

en: What kind of raptor
cs: Jaký druh dravce

en: Eagle
cs: Orel

en: Hawk
cs: Jestřáb

en: Owl
cs: Sova

en: Buzzard
cs: Káně

en: wild
cs: divoký

en: domesticated
cs: zdomácnělý

en: Return to the examples page.
cs: Návrat na stránku s příklady.

en: Animal
cs: Zvíře

en: Shows how to use the power of Chaos AJAX.
cs: Ukazuje, jak využít sílu Chaos AJAX.

en: Configure new !plugin_title
cs: Konfigurovat nový !plugin_title

en: Configure !plugin_title
cs: Konfigurovat !plugin_title

en: Redirect destination
cs: Cíl přesměrování

en: User signature
cs: Podpis uživatele

en: The signature of a user.
cs: Podpis uživatele.

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
cs: %type: !message ve funkci %function (řádek: %line v souboru %file).

en: Update @title
cs: Aktualizovat @title

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
cs: Unikátní strojově čitelný název. Může obsahovat pouze malá písmena, čísla a podtržítka.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
cs: Strojově čitelný název musí obsahovat jedinečné znaky.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens.
cs: Strojově čitelný název musí obsahovat pouze malá písmena, čísla a pomlčky.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
cs: Strojově čitelný název musí být jedinečný. Tento se již používá.

en: Asturian
cs: Asturština

en: English, British
cs: Anglicky, britsky

en: Haitian Creole
cs: Haitská kreolština

en: Portuguese, International
cs: Portugalsky, mezinárodní

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: The path of the primary file for this item, relative to the Drupal root; e.g. modules/node/node.module.
cs: Cesta k primárnímu souboru této položky relativně ke kořenovému adresáři Drupalu, např. modules/node/node.module

en: The name of the item; e.g. node.
cs: Název položky, např. node.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
cs: Typ položky: modul, téma vzhledu nebo engine.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
cs: Boolean hodnota, indikující, zda je nebo není položka povolena.

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
cs: Verze databázového schématu modulu. -1 když modul není nainstalován (jeho tabulky neexistují), 0 nebo největší N, pokud funkce modulu hook_update_N() byla spuštěna nebo schéma existovalo když byl modul poprvé nainstalován.

en: Delete and save
cs: Smazat a uložit

en: The database version %version is less than the minimum required version %minimum_version.
cs: Verze databáze %version je nižší než minimální vyžadovaná verze  %minimum_version.

en: Human-readable name
cs: Název

en: Machine-readable names must not consist of numbers only.
cs: Strojově čitelná jména se nesmí skládat pouze z čísel.

en: The author of the comment.
cs: Autor komentáře.

en: Next steps
cs: Další kroky

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
cs: Soubor %file se nepodařilo zkopírovat, protože cílový adresář %destination není správně nastaven.

en: @driver_name settings
cs: @driver_name nastavení

en: MySQL, MariaDB, or equivalent
cs: MySQL, MariaDB, nebo ekvivalentní

en: Database file
cs: Databázový soubor

en: The absolute path to the file where @drupal data will be stored. This must be writable by the web server and should exist outside of the web root.
cs: Absolutní cesta k souboru, kde budou @drupal data uložena. Soubor musí být zapisovatelný pro webový server a měl by být uložen mimo webový kořen.

en: The directory you specified is not writable by the web server.
cs: Složka, kterou jste uvedli, není zapisovatelná pro webový server.

en: Autocomplete popup
cs: Vyskakovací okno automatického dokončování

en: Searching for matches...
cs: Hledám shody...

en: Drupal system listing compatible test
cs: Test kompatibility načítání systémových adresářů.

en: Support module for testing the drupal_system_listing function.
cs: Modul pro podporu testování funkce drupal_system_listing.

en: Drupal system listing incompatible test
cs: Test nekompatibility načítání systémových adresářů.

en: Fixed value
cs: Pevná hodnota

en: @count orphaned actions (%orphans) exist in the actions table. !link
cs: V tabulce akcí existuje celkem @count osamocených akcí (%orphans). !link

en: Administration panel
cs: Administrační panel

en: The %setting setting is currently set to '%current_value', but needs to be '%needed_value'. Change this by running the following query: !query
cs: Nastavení %setting je aktuálně nastaveno na '%current_value', ale musí být '%needed_value'. Změňte to spuštěním následujícího dotazu: !query.

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional
cs: Opakování !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional

en: The file.
cs: Soubor.

en: The image file.
cs: Obrázkový soubor.

en: Failed to connect to the server. The server reports the following message: !message For more help installing or updating code on your server, see the <a href="@handbook_url">handbook</a>.
cs: Nepodařilo se připojit k serveru. Server hlásí následující zprávu: !message. Další nápovědu k instalaci nebo aktualizaci kódu na vašem serveru naleznete v <a href="@handbook_url">příručce</a>.

en: Unable to parse info file: %info_file.
cs: Nelze parsovat info soubor: %info_file.

en: The info file (%info_file) does not define a 'name' attribute.
cs: Info soubor (%info_file) nemá definovaný atribut 'název'.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Custom blocks
cs: Vlastní bloky

en: Invalid entity selected.
cs: Vybrána neplatná entita.

en: Access the views administration pages.
cs: Přístup k administraci pohledů

en: Add new view
cs: Přidat nový pohled

en: - Basic validation -
cs: - Základní validace -

en: Place a colon after the label
cs: Umístit dvojtečku za popisek

en: Wrapper HTML element
cs: Obalovací HTML element

en: Wrapper class
cs: Obalovací třída

en: Add default classes
cs: Přidat výchozí třídy

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
cs: Použít výchozí CSS třídy modulu Views k identifikaci pole, jeho popisku a obsahu.

en: Use absolute path
cs: Použít absolutní cestu

en: Preserve certain tags
cs: Zachovat vybrané tagy

en: Format plural
cs: Formátovat množné číslo

en: Singular form
cs: Tvar jednotného čísla

en: Text to use for the singular form.
cs: Text použitý pro tvar jednotného čísla.

en: Plural form
cs: Tvar množného čísla

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
cs: Text použitý pro tvar množného čísla, @count bude nahrazeno hodnotou.

en: Weight for @display
cs: Váha pro @display

en: This title will be displayed on the views edit page instead of the default one. This might be useful if you have the same item twice.
cs: Tento název se zobrazí na editační stránce pohledu místo výchozího. Může to být užitečné, pokud se stejná položka objevuje vícekrát.

en: The unique ID of the aggregator item.
cs: Unikátní ID položky agregátoru.

en: The guid of the original imported item.
cs: Guid původní importované položky.

en: Date and time of when the comment was created.
cs: Datum a čas vytvoření komentáře.

en: Date and time of when the comment was last updated.
cs: Datum a čas poslední úpravy komentáře.

en: Whether the comment is approved (or still in the moderation queue).
cs: Zda je komentář schválený (nebo stále v moderátorské frontě).

en: Approved comment
cs: Schválený komentář

en: Last comment CID
cs: CID posledního komentáře

en: Last Comment
cs: Poslední komentář

en: The extension of the file.
cs: Přípona souboru.

en: File Usage
cs: Použití souboru

en: The number of times the file is used by this entity.
cs: Počet kolikrát je soubor použit touto entitou.

en: Math expression
cs: Matematický výraz

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
cs: Vyhodnotí matematický výraz a zobrazí ho.

en: Display error message
cs: Zobrazit chybovou zprávu

en: Query settings
cs: Nastavení dotazu

en: Query options
cs: Možnosti dotazu

en: This will appear as the name of this block in administer >> structure >> blocks.
cs: Toto se zobrazí jako název bloku v části administrace >> struktura >> bloky.

en: List class
cs: Třída seznamu

en: Text formats enabled for rich-text editing
cs: Textové formáty byly zapnuty pro editaci prostého textu

en: Tokens related to the current date and time.
cs: Tokeny související s aktuálním datem a časem.

en: The URL of the @entity.
cs: URL @entity.

en: The content type of the node.
cs: Typ obsahu uzlu.

en: Tokens related to content types.
cs: Tokeny související s typy obsahu.

en: The name of the content type.
cs: Název typu obsahu.

en: The unique machine-readable name of the content type.
cs: Unikátní, strojově čitelný název typu obsahu.

en: The optional description of the content type.
cs: Volitený popis typu obsahu.

en: The number of nodes belonging to the content type.
cs: Počet uzlů zadaného typu obsahu.

en: The URL of the content type's edit page.
cs: URL editační stránky typu obsahu.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
cs: URL editační stránky termínu taxonomie.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
cs: Strojově čitelný název slovníku.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
cs: URL editační stránky slovníku.

en: The picture of the user.
cs: Obrázek uživatele.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
cs: Specifický argument aktuální stránky (např. 'arg:1' na stránce 'node/1' vrátí '1').

en: Tokens related to URLs.
cs: Tokeny související s URL.

en: Relative URL
cs: Relativní URL

en: The relative URL.
cs: Relativní URL.

en: Absolute URL
cs: Absolutní URL

en: The absolute URL.
cs: Absolutní URL.

en: Tokens related to menus.
cs: Tokeny související s menu.

en: The unique machine-readable name of the menu.
cs: Unikátní, strojově čitelný název menu.

en: The optional description of the menu.
cs: Volitený popis menu.

en: Menu link count
cs: Počet odkazů menu

en: The number of menu links belonging to the menu.
cs: Počet odkazů patřících do menu.

en: The URL of the menu's edit page.
cs: URL editační stránky menu.

en: The menu of the menu link.
cs: Menu odkazu položky v menu.

en: The URL of the menu link's edit page.
cs: URL editační stránky odkazu menu.

en: @category @type field.
cs: Pole @category @type.

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
cs[0]: Element %element-title nesmí obsahovat méně než jeden token.
cs[1]: Element %element-title musí obsahovat alespoň @count tokeny.
cs[2]: Element %element-title musí obsahovat alespoň @count tokenů.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
cs[0]: Element %element-title může obsahovat nejvýše jeden token.
cs[1]: Element %element-title může obsahovat nejvýše @count tokeny.
cs[2]: Element %element-title může obsahovat nejvýše @count tokenů.

en: Content paths
cs: Cesty k obsahu

en: Default path pattern (applies to all content types with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona cesty (aplikována na všechny typy obsahu s nevyplněnou šablonou níže)

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona pro uzly typu @node_type (aplikována na všechny uzly typu @node_type s nevyplněnou šablonou níže)

en: Content access
cs: Přistup k obsahu

[ctx: datetime]
en: All day
cs: Celý den

[ctx: datetime]
en: Year
cs: Rok

[ctx: datetime]
en: Month
cs: Měsíc

[ctx: datetime]
en: Week
cs: Týden

[ctx: datetime]
en: Day
cs: Den

en: Identify specific start and/or end dates in the format YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, or leave blank for all available dates.
cs: Určete konkrétní počáteční a/nebo koncová data ve formátu YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, nebo nechte prázdné pro všechna data.

en: How many time units should be shown in the 'time ago' string.
cs: Kolik časových jednotek by mělo být zobrazeno v řetězci 'čas před'.

en: earliest
cs: nejdřívější

en: latest
cs: nejpozdější

en: Display time ago, showing @interval units.
cs: Zobrazit čas před, ukazující @interval jednotek.

en: The duration of the time period given by the dates.
cs: Trvání časového období, určeného daty.

[ctx: datetime]
en: Hour
cs: Hodina

[ctx: datetime]
en: Minute
cs: Minuta

[ctx: datetime]
en: Second
cs: Sekunda

en: The year is invalid.
cs: Rok je neplatný.

en: The month is invalid.
cs: Měsíc je neplatný.

en: The day is invalid.
cs: Den je neplatný.

en: The hour is invalid.
cs: Hodina je neplatná.

en: The minute is invalid.
cs: Minuta je neplatná.

en: The second is invalid.
cs: Sekunda je neplatná.

[ctx: date_order]
en: First
cs: První

[ctx: date_order]
en: Second
cs: Druhý

[ctx: date_order]
en: Third
cs: Třetí

[ctx: date_order]
en: Fourth
cs: Čtvrtý

[ctx: date_order]
en: Fifth
cs: Pátý

[ctx: date_order_reverse]
en: Last
cs: Poslední

[ctx: date_order_reverse]
en: Next to last
cs: Předposlední

[ctx: date_order_reverse]
en: Third from last
cs: Třetí od konce

[ctx: date_order_reverse]
en: Fourth from last
cs: Čtvrtý od konce

[ctx: date_order_reverse]
en: Fifth from last
cs: Pátý od konce

[ctx: date_nav]
en: Prev
cs: Předchozí

[ctx: date_nav]
en: Next
cs: Další

en: Configure the Date Popup settings.
cs: Upravit nastavení Date Popup

en: Add exception
cs: Přidat výjimku

[ctx: day_name]
en: Sunday
cs: Neděle

[ctx: day_name]
en: Monday
cs: Podnělí

[ctx: day_name]
en: Tuesday
cs: Úterý

[ctx: day_name]
en: Wednesday
cs: Středa

[ctx: day_name]
en: Thursday
cs: Čtvrtek

[ctx: day_name]
en: Friday
cs: Pátek

[ctx: day_name]
en: Saturday
cs: Sobota

en: Your content type @name has been created.
cs: Typ obsahu @name byl vytvořen.

en: 5 minute
cs: 5 minuta

en: 15 minute
cs: 15 minut

en: Content revisions
cs: Revize obsahu

en: Custom block
cs: Vlastní blok

en: %time hence
cs: %time ode dneška

en: Underscore
cs: Podtržítko

en: All Day
cs: Celý den

en: <p class="fieldgroup-help">Fields can be dragged into groups with unlimited nesting. Each fieldgroup format comes with a configuration form, specific for that format type.<br />Note that some formats come in pair. These types have a html wrapper to nest its fieldgroup children. E.g. Place accordion items into the accordion, vertical tabs in vertical tab group and horizontal tabs in the horizontal tab group. There is one exception to this rule, you can use a vertical tab without a wrapper when the additional settings tabs are available. E.g. node forms.</p>
cs: <p class="fieldgroup-help">Pole mohou být přetahována do skupin s neomezeným vnořováním. Každý formát skupiny má svůj formulář nastavení, specifický pro daný typ formátu.<br />Uvědomte si, že některé formáty jdou v párech. Tyto typy mají html obal k zanoření potomků. Například umístěte položky accordionu do accordionu, položky vertikálních tabů do skupiny vertikálních tabů a položky horizontálních tabů do skupiny horizontálních tabů. Existuje jediná výjimka z tohoto pravidla: můžete použít položku vertikálních tabů bez obalovací skupiny, pokud jsou k dispozici jiné taby nastavení, například z formuláře uzlu.</p>

en: Information related to the current page request.
cs: Informace související s požadavkem na aktuální stránku.

en: Enter PHP code without &lt;?php ?&gt; delimiters.
cs: Vložte kód PHP bez <?php ?> vymezovačů.

en: No results behavior
cs: Chování při žádných výsledcích

en: Edit @section
cs: Upravit @section

en: Inherit contextual filters
cs: Zdědit kontextuální filtry

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
cs: Když hodnota filtru <em>NENÍ</em> v URL

en: Exception value
cs: Hodnota výjimky

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
cs: Přijme-li filtr tuto hodnotu (např. "all"), vypne se a vrátí nefiltrovaný výsledek

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
cs: Pokud hodnota filtru <em>JE</em> v URL, nebo pokud je k dispozici výchozí hodnota

en: Specify validation criteria
cs: Zadat kritéria pro validaci

en: Action to take if filter value does not validate
cs: Akce, která se provede, pokud hodnota filtru neprojde validací

en: Display all results for the specified field
cs: Zobrazit všechny výsledky pro dané pole

en: Provide default value
cs: Poskytnout výchozí hodnotu

en: Show "Page not found"
cs: Zobrazit „Stránka nenalezena“

en: Display a summary
cs: Zobrazit souhrn ("summary")

en: Display contents of "No results found"
cs: Zobrazit výstup pro "žádné výsledky"

en: Skip default argument for view URL
cs: Přeskočit výchozí argument pro URL pohledu

en: Number of records
cs: Počet záznamů

[ctx: Sort order]
en: Default sort
cs: Výchozí řazení

[ctx: Sort order]
en: Numerical
cs: Číselná hodnota

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
cs: Pokud je zvoleno, uživatelé mohou zadat více hodnot ve tvaru 1+2+3 (pro OR) nebo 1,2,3 (pro AND).

en: If selected, the numbers entered for the filter will be excluded rather than limiting the view.
cs: Pokud je zvoleno, hodnoty zadané do filtru budou vyloučeny, namísto toho, aby omezily výstup pohledu.

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
cs: Abecední

en: Create a label
cs: Vytvořit popisek

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
cs: Dovoluje načíst pole jako skryté. Často se používá pro seskupení více polí, nebo pro vypsání hodnoty v jiném poli za pomoci tokenu.

en: Rewrite results
cs: Přepsat výsledky

en: Replace spaces with dashes
cs: Nahradit mezery pomlčkami

en: External server URL
cs: URL externího serveru

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
cs: Převést nové řádky na HTML značky &lt;br&gt;.

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
cs: Pokud je zaškrtnuto, všechny znaky nových řádků (např. \n) jsou převedeny na HTML značky &lt;br&gt;.

en: No results text
cs: Text pro nulový (prázdný) výsledek

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
cs: Umožní zobrazit "text pro prázdný výsledek", jestliže pole obsahuje číslo 0.

en: Time hence
cs: Čas od teď

en: Time hence (with "hence" appended)
cs: Čas od teď (s připojeným „od teď“)

en: Time span (future dates have "-" prepended)
cs: Časové rozpětí (budoucí data mají předřazeno „-“)

en: Time span (past dates have "-" prepended)
cs: Časové rozpětí (dřívější data mají předřazeno „-“)

en: Expose filter
cs: Vystavit filtr

en: Hide filter
cs: Skrýt filtr

en: Expose operator
cs: Vystavit operátor

en: Allow the user to choose the operator.
cs: Dovolit uživateli vybrat operátor.

en: Allow multiple selections
cs: Povolit vícenásobný výběr

en: Enable to allow users to select multiple items.
cs: Povolí uživateli vícenásobný výběr.

en: Remember the last selection
cs: Pamatovat si poslední výběr

en: Enable to remember the last selection made by the user.
cs: Povolí zapamatovat si poslední výběr uživatele.

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
cs: Pokud se nejedná o nepovinný vystavený filtr, musíte vybrat nějakou hodnotu.

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
cs: Toto řazení není vystavené. Pokud chcete uživateli dovolit změnu řazení, vystavte jej.

en: Expose sort
cs: Vystavit řazení

en: Hide sort
cs: Skrýt řazení

en: Provide description
cs: Doplňte popis

en: Save & exit
cs: Uložit a opustit

en: Continue & edit
cs: Pokračovat a upravit

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard the view.
cs: Všechny změny jsou uložené dočasně. Pro trvalé uložení klikněte na Uložit. Por zrušení pohledu klikněte na Zrušit.

en: Auto preview
cs: Automatický náhled

en: Preview with contextual filters:
cs: Náhled s kontextuálními filtry:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
cs: Hodnoty kontextuálních filtrů oddělte "/". Například, %example.

en: Apply and continue
cs: Použít a pokračovat

en: @current of @total
cs: @current z @total

en: All displays (except overridden)
cs: Všechna zobrazení (kromě přepsaných)

en: All displays
cs: Všechna zobrazení

en: Create new filter group
cs: Vytvořit novou skupinu filtrů

en: No filters have been added.
cs: Nebyly přidány žádné filtry.

en: Drag to add filters.
cs: Přetáhnutím přidáte filtry.

en: Add and configure @types
cs: Přidat a nastavit @types

en: Configure @type: @item
cs: Nastavit @type: @item

en: Always show advanced display settings
cs: Vždy zobrazit pokročilá nastavení zobrazení

en: Label for "Any" value on non-required single-select exposed filters
cs: Popisek pro hodnotu "Vše" v nepovinném vystaveném filtru s výběrem jedné hodnoty

en: Live preview settings
cs: Nastavení živého náhledu

en: Automatically update preview on changes
cs: Při změnách automaticky obnovit náhled

en: Show information and statistics about the view during live preview
cs: Zobrazit informace a statistiky pohledu během živého náhledu

en: Above the preview
cs: Nad náhledem

en: Below the preview
cs: Pod náhledem

en: Show the SQL query
cs: Zobrazit SQL dotaz

en: Show performance statistics
cs: Zobrazit statistiky o výkonu

en: Master
cs: Nadřízené

en: Display | Displays
cs[0]: Zobrazení
cs[1]: Zobrazení
cs[2]: Zobrazení

en: Unformatted list
cs: Neformátovaný seznam

en: HTML list
cs: HTML seznam

en: Contextual filters
cs: Kontextuální filtry

en: contextual filters
cs: kontextuální filtry

en: Contextual filter
cs: Kontextuální filtr

en: contextual filter
cs: kontextuální filtr

en: filter criteria
cs: kritéria pro filtrování

en: Filter criterion
cs: Kritérium pro filtrování

en: filter criterion
cs: kritérium pro filtrování

en: no results behavior
cs: chování při žádných výsledcích

en: The node ID.
cs: ID uzlu.

en: The content title.
cs: Nadpis obsahu

en: The date the content was posted.
cs: Datum odeslání obsahu.

en: The aliased path to this content.
cs: Alias cesty k tomuto obsahu

en: User has a revision
cs: Uživatel má revizi

en: Show only content that is new or updated.
cs: Zobrazit pouze nový nebo aktualizovaný obsah.

en: Allow a contextual filter value to be ignored. The query will not be altered by this contextual filter value. Can be used when contextual filter values come from the URL, and a part of the URL needs to be ignored.
cs: Umožnit ignorování hodnoty kontextuálního filtru. Databázový dotaz  nebude touto hodnotou ovlivněn. To se může hodit, když se hodnoty kontextuálního filtru přebírají z URL a některou část URL je třeba ignorovat.

en: Display all values in the same row
cs: Zobrazit všechny hodnoty ve stejném řádku

en: Display comments
cs: Zobrazit komentáře

en: Hide attachments in summary
cs: Skrýt přílohy při zobrazení souhrnu

en: Hide attachments when displaying a contextual filter summary
cs: Skrýt přílohy, pokud se výstup kontextuálního filtru zobrazuje jako souhrn.

en: Attachment position
cs: Umístění přílohy

en: Create a page
cs: Vytvořit stránku

en: Create a menu link
cs: Vytvořit odkaz v menu

en: Include an RSS feed
cs: Zahrnout RSS zdroj

en: Create a block
cs: Vytvořit blok

en: of fields
cs: polí

en: of type
cs: typu

en: without links
cs: bez odkazů

en: teasers
cs: upoutávky

en: full posts
cs: plný obsah

en: titles
cs: nadpisy

en: @group (historical data)
cs: @group (historická data)

en: Use path alias
cs: Použít alias cesty

en: Administrative area (i.e. State / Province)
cs: Administrativní oblast (např. stát / provincie)

en: Tokens related to date field values.
cs: Tokeny související s poli pro datum.

en: The date value.
cs: Hodnota data.

en: Relative default value
cs: Relativní výchozí hodnota

en: The year is invalid. Please check that entry includes four digits.
cs: Rok je neplatný. Zkontrolujte, zda vstup obsahuje čtyři číslice.

en: Field item
cs: Položka pole

en: The user roles associated with the user account.
cs: Uživatelské role spojené s uživatelským účtem.

en: Brief URL
cs: Krátká URL

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
cs: URL bez protokolu a koncového lomítka.

en: Tokens related to arrays of strings.
cs: Tokeny související s poli řetězců.

en: The first element of the array.
cs: První prvek pole.

en: The last element of the array.
cs: Poslední prvek pole.

en: The number of elements in the array.
cs: Počet prvků v poli.

en: The array reversed.
cs: Pole v opačném pořadí.

en: The array of keys of the array.
cs: Pole klíčů pole.

en: Imploded
cs: Spojené

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
cs: Hodnoty pole spojené dohromady vlastním řetězcem mezi každou hodnotou.

en: Unsorted
cs: Bez řazení

en: Disable WYSIWYG module.
cs: Vypnout modul WYSIWYG.

en: click here to disable
cs: klikněte zde pro vypnutí

en: HTML Entities
cs: HTML entity

en: Convert all applicable characters to HTML entities.
cs: Převést všechny znaky na HTML entity.

en: @entity (tokens)
cs: @entity (tokeny)

en: Aggregation type
cs: Typ agregace

en: The <a href="!url">Redirect module settings</a> affect whether a redirect is created when an alias is deleted.
cs: <a href="!url">Nastavení modulu Redirect</a> ovlivňují vytvoření přesměrování v případě smazání aliasu.

en: Considering installing the <a href="!url">Redirect module</a> to get redirects when your aliases change.
cs: Zvažte instalaci <a href="!url">modulu Redirect</a> pro zajištění přesměrování v případě změny aliasů.

en: No new URL aliases to generate.
cs: K vygenerování nejsou žádné nové aliasy.

en: Path module form elements
cs: Formulářové prvky modulu Path

en: unchanged entity
cs: nezměněná entita

en: Double quotation marks
cs: Uvozovky

en: Single quotation marks (apostrophe)
cs: Jednoduché uvozovky (apostrof)

en: Back tick
cs: Zpětná uvozovka

en: Hyphen
cs: Spojovník

en: Vertical bar (pipe)
cs: Svislá čára (roura)

en: Left curly bracket
cs: Levá složená závorka

en: Left square bracket
cs: Levá hranatá závorka

en: Right curly bracket
cs: Pravá složená závorka

en: Right square bracket
cs: Pravá hranatá závorka

en: Plus sign
cs: Znaménko plus

en: Equal sign
cs: Znaménko rovnosti

en: Percent sign
cs: Procento

en: Caret
cs: Stříška

en: Dollar sign
cs: Dolar

en: Number sign (pound sign, hash)
cs: Označení čísla (znaménko libry, mřížka)

en: At sign
cs: Zavináč

en: Exclamation mark
cs: Vykřičník

en: Tilde
cs: Vlnovka

en: Left parenthesis
cs: Levá závorka

en: Right parenthesis
cs: Pravá závorka

en: Question mark
cs: Otazník

en: Less-than sign
cs: Menší než

en: Greater-than sign
cs: Větší než

en: Backslash
cs: Zpětné lomítko

en: Customize label HTML
cs: Přizpůsobení HTML pro popisek

en: Customize field and label wrapper HTML
cs: Přizpůsobení obalovacího HTML pole a popisku

en: Remove whitespace
cs: Odebrat mezery

en: If checked, all whitespaces at the beginning and the end of the output will be removed.
cs: Pokud je zaškrtnuto, všechny mezery ze začátku a konce výstupu budou odebrány.

en: Hide rewriting if empty
cs: Skrýt přepsaný výstup, pokud je pole prázdné

en: Thousands marker
cs: Oddělovač tisíců

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
cs: Vystavit filtr uživatelům, aby mohli filtrování ovlivnit

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
cs: Vystavit toto řazení uživatelům, aby jej mohli ovlivnit

en: This display is disabled.
cs: Tento pohled je vypnutý.

en: Aggregation settings
cs: Nastavení agregace

en: Configure aggregation settings for @type %item
cs: Konfigurovat nastavení agregace pro @type %item

en: Raw value from URL
cs: Nezpracovaná hodnota z URL

en: Apply (all displays)
cs: Použít (všechna zobrazení)

en: Apply (this display)
cs: Použít (toto zobrazení)

en: The date of the most recent new content on the feed.
cs: Datum nejnovějšího obsahu ve zdroji.

en: Appears in: @bundles.
cs: Objevuje se v: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
cs: Toto je alias pro @group: @field

en: @group (historical data): @field
cs: @group (historická data): @field

en: Pages that link to %1
cs: Stránky odkazující na %1

en: Today's popular content
cs: Dnešní oblíbený obsah

en: User who uploaded
cs: Uživatel, který nahrál tento soubor

en: The taxonomy vocabulary description
cs: Popis slovníku taxonomie

en: The taxonomy term name.
cs: Název termínu taxonomie.

en: All taxonomy terms
cs: Všechny termíny taxonomie

en: @entity using @field
cs: @entity používající @field

en: The numbering starts from 1, e.g. on the page admin/structure/types, the 3rd path component is "types".
cs: Číslování začíná od 1, tzn. že na stránce admin/structure/types je 3. položka cesty "types".

en: Use aggregation
cs: Použít agregaci

en: When the filter value is <em>NOT</em> available
cs: Když hodnota filtru <em>NENÍ</em> k dispozici

en: Show the empty text in the table
cs: Zobrazit prázdný text v tabulce

en: Please select at least one item.
cs: Prosím, vyberte alespoň jendu položku.

en: Date with repeat
cs: Datum s opakováním

en: Datetime
cs: Datum a čas

en: Datetime range
cs: Rozsah data a času

en: A simple date
cs: Jednoduché datum

en: Simple datetime
cs: Jednoduchý datum a čas

en: Unknown field: @field_name
cs: Neznámé pole: @field_name

en: Name (First name, Last name)
cs: Jméno (jméno, příjmení)

en: Name (single line)
cs: Jméno (jeden řádek)

en: Organisation (single line)
cs: Organizace (jeden řádek)

en: A date in '@type' format. (%date)
cs: Datum ve formátu '@type'. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
cs: Kořenový termín termínu taxonomie.

en: File byte size
cs: Velikost souboru v bytech

en: The size of the file, in bytes.
cs: Velikost souboru v bytech.

en: A random number from 0 to @max.
cs: Náhodné číslo od 0 do @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
cs: Náhodný hash. Možné hashovací algoritmy jsou: @hash-algos.

en: File %file could not be copied, because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
cs: Soubor %file nemohl být zkopírován, protože umístění %destination je neplatné. Může to být způsobeno nevhodným použitím funkce file_copy() nebo chybějícím stream wrapperem.

en: File %file could not be copied because it does not exist.
cs: Soubor %file nemohl být zkopírován, protože neexistuje.

en: File %file could not be moved, because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
cs: Soubor %file nemohl být přesunut, protože umístění %destination je neplatné. Může to být způsobeno nesprávným použitím funkce file_move() nebo chybějícím stream wrapperem.

en: File %file could not be deleted because it is not a valid URI. This may be caused by improper use of file_delete() or a missing stream wrapper.
cs: Soubor %file nemohl být smazán, protože nemá validní URI. To může být způsobeno nesprávným použitím PHP funkce file_delete(), nebo chybějícím stream wrapperem.

en: Honeypot configuration
cs: Konfigurace Honeypot

en: Sint Maarten
cs: Svatý Martin

en: An autocomplete text field.
cs: Textové pole s automatickým dokončováním.

en: Display the label of the referenced entities.
cs: Zobrazit popisek odkazovaných entit.

en: Link label to the referenced entity
cs: Zobrazit popisek jako odkaz na entitu

en: Rendered as @mode
cs: Zobrazeno jako @mode

en: You selected the following <strong>!count</strong>:
cs: Vybrali jste následující <strong>!count</strong>:

en: Also known as %labels.
cs: Také známé jako %labels.

en: A 'Start date' date is required for field %field #%delta.
cs: Pole %field #%delta vyžaduje hodnotu 'Počáteční datum'.

en: An 'End date' is required for field %field #%delta.
cs: Pole %field #%delta vyžaduje hodnotu 'Koncové datum'.

en: The End date value.
cs: Hodnota koncového data.

en: Choose how users view dates and times:
cs: Vyberte, jak se uživatelům zobrazí datum a čas:

en: To add or edit options, visit <a href="@date-time-page">Date and time settings</a>.
cs: Pro možnosti přidání nebo úpravy přejděte na <a href="@date-time-page">Nastavení data a času</a>.

en: Both Start and End dates
cs: Počáteční i koncové datum

en: Start date only
cs: Pouze počáteční datum

en: End date only
cs: Pouze koncové datum

en: Display dates using the @format format
cs: Zobrazit data ve formátu @format

en: Display both Start and End dates
cs: Zobrazit počáteční i koncové datum

en: Display Start date only
cs: Zobrazit pouze počáteční datum

en: Display End date only
cs: Zobrazit pouze koncové datum

en: Default date
cs: Výchozí datum

en: No default value
cs: Žádná výchozí hodnota

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
cs: Popište čas s odkazem na aktuální den, jako '+90 days' (90 dní ode dne, kdy bylo pole vytvořeno) nebo '+1 Saturday' (příští sobota). Viz !strtotime pro více informací.

en: Default end date
cs: Výchozí koncové datum

en: Relative default value for end date
cs: Výchozí relativní hodnota pro koncové datum

en: Time increments
cs: Časové přírůstky

en: 10 minute
cs: 10 minut

en: 30 minute
cs: 30 minut

en: Please enter a custom date format, or choose one of the preset formats.
cs: Zadejte vlastní formát data nebo vyberte jeden z přednastavených.

en: Select the date attributes to collect and store.
cs: Zvolte součásti datumu, jež se mají zjišťovat a ukládat.

en: Date attributes to collect
cs: Součásti data, jež budou shromažďovány

en: End dates are used to collect duration. E.g., allow an event to start on September 15, and end on September 16.
cs: Datum ukončení se používá pro zachycení trvání. Např., umožnit události začínat 15. září a končit 16 září.

en: Empty 'End date' values will use the 'Start date' values.
cs: Při nevyplněném koncovém datu bude použito počáteční.

en: The End date must be greater than the Start date.
cs: Koncové datum musí být větší než počáteční datum.

en: The Start date is invalid.
cs: Počáteční datum je neplatné

en: The End date is invalid.
cs: Koncové datum je neplatné

en: More settings and values
cs: Více nastavení a hodnot

en: Starting and ending year
cs: Počáteční a koncový rok

en: !start-date to !end-date
cs: !start-date - !end-date

en: Date part
cs: Část data

en: Makes date/time fields available.
cs: Zpřístupňuje pole datum/čas.

en: Starting year
cs: Počáteční rok

en: Enter a relative value (-9, +9) or an absolute year such as 2015.
cs: Zadejte relativní hodnotu (-9, +9) nebo absolutní rok, např. 2015.

en: Ending year
cs: Koncový rok

en: The value input for field %field is invalid:
cs: Hodnota vstupu pole %field je neplatná:

en: The value input for field %field is invalid.
cs: Hodnota vstupu pole %field je neplatná.

en: The value @date does not match the expected format.
cs: Hodnota @date neodpovídá očekávanému formátu.

en: @count year from now | @count years from now
cs[0]: za rok
cs[1]: za @count roky
cs[2]: za @count let

[ctx: datetime]
en: Date
cs: Datum

[ctx: datetime]
en: Time
cs: Čas

en: E.g., @date
cs: Např. @date

en: The field name must be no more than 26 characters long.
cs: Jméno pole nesmí být delší než 26 znaků.

en: @label -  start date (!name)
cs: @label - počáteční datum (!name)

en: @label -  start date
cs: @label - počáteční datum

en: @label - end date (!name:!column)
cs: @label - koncové datum (!name:!column)

en: @label - end date:!column
cs: @label - koncové datum:!column

en: Page by date
cs: Stránka podle data

en: Dates to compare
cs: Data pro porovnání

en: Only this field
cs: Pouze toto pole

en: Filter granularity
cs: Rozlišení filtru

en: Relative start date
cs: Relativní počáteční datum

en: Relative end date
cs: Relativní koncové datum

en: Relative start date not specified.
cs: Relativní počáteční datum není specifikováno.

en: Relative end date not specified.
cs: Relativní koncové datum není specifikováno.

en: Relative date not specified.
cs: Relativní datum není specifikováno.

en: Date identifier
cs: Identifikátor data

en: Link format
cs: Formát odkazu

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.

en: No tokens available
cs: Nejsou dostupné žádné tokeny.

en: Unaliased URL
cs: URL bez aliasu

en: The unaliased URL.
cs: URL bez aliasu.

en: The specific value of the array.
cs: Specifická hodnota pole.

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
cs: Seznam dostupných tokenů, které mohou být použity v e-mailech, je uveden níže.

en: The following tokens or token types are not defined as arrays:
cs: Následující tokeny nebo typy tokenů nejsou definovány jako pole:

en: The following token types do not have any tokens defined:
cs: Následující typy tokenů nemají definované žádné tokeny:

en: The following token types are not defined but have tokens:
cs: Následující typy tokenů nejsou definovány, ale mají tokeny:

en: The following token or token types are defined by multiple modules:
cs: Následující token nebo typy tokenů jsou definovány více moduly:

en: Problems detected
cs: Zjištěné problémy

en: Missing bundle property on entity of type @entity_type.
cs: Není zadána skupina na entitě typu @entity_type.

en: Autocomplete (Tags style)
cs: Automatické dokončování (štítky)

en: Hide empty column
cs: Skrýt prázdný sloupec

en: Uploaded file.
cs: Nahraný soubor.

en: Whether the user is active or blocked.
cs: Zda je uživatel aktivní nebo blokovaný.

en: Allow users to change CKEditor settings.
cs: Umožnit uživatelům měnit nastavení CKEditoru.

en: Allow users to customize CKEditor appearance.
cs: Umožnit uživatelům přizpůsobit vzhled CKEditoru.

en: Allow users to use CKFinder.
cs: Umožnit uživatelům použít CKFinder.

en: Disable the WYSIWYG module
cs: Vypnout modul WYSIWYG

en: Add a new CKEditor profile
cs: Přidat nový profil CKEditoru

en: Clone the CKEditor profile
cs: Klonovat profil CKEditoru

en: Edit the CKEditor profile
cs: Upravit profil CKEditoru

en: Delete the CKEditor profile
cs: Smazat profil CKEditoru

en: Add the CKEditor Global profile
cs: Přidat globální profil CKEditoru

en: Edit the CKEditor Global profile
cs: Upravit globální profil CKEditoru

en: CKEditor was not found in <code>%sourcepath</code>.
cs: CKEditor nebyl nalezen v <code>%sourcepath</code>.

en: CKEditor version could not be determined.
cs: Verze CKEditoru nemohla být rozpoznána.

en: You are using a feature that requires <code>$cookie_domain</code> to be set, but it is not set in your <code>settings.php</code> file (CKFinder is enabled in the !profile profile).
cs: Používáte vlastnost, která vyžaduje nastavení proměnné <code>$cookie_domain</code>, ale tato proměnná není v souboru <code>settings.php</code> nastavena (CKFinder je povolen v profilu !profile).

en: Some features are disabled because you are using an older version of CKEditor. Please upgrade to CKEditor 3.1 (or higher).
cs: Některé vlastnosti jsou vypnuty, protože používáte starší verzi CKEditoru. Aktualizujte na CKEditor 3.1 (nebo vyšší).

en: CKEditor needs read permission to the <code>!config</code> file.
cs: CKEditor vyžaduje práva pro čtení souboru <code>!config</code>.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. Please read the "Installing CKFinder" section in the <code>!readme</code> file carefully and add a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file.
cs: Používáte vlastnost, která vyžaduje manuální integraci v souboru <code>config.php</code>. Přečtěte si důkladně sekci   „Installing CKFinder“ v souboru <code>!readme</code> a přidejte příkaz <code>require_once ...</code> do souboru <code>%ckfconfig</code>.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. You have added a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file, but in the wrong line.
cs: Používáte vlastnost, která vyžaduje manuální integraci v souboru <code>config.php</code>. Přidali jste příkaz <code>require_once ...</code> do souboru <code>%ckfconfig</code>, ale na špatný řádek.

en: Enables CKEditor (WYSIWYG HTML editor) for use instead of plain text fields.
cs: Umožňuje použít CKEditor (WYSIWYG HTML editor) místo polí s prostým textem.

en: No CKEditor profiles found. Right now nobody is able to use CKEditor. Create a new profile below.
cs: Nebyly nalezeny žádné profily CKEditoru. Právě teď nemůže nikdo CKEditor používat. Vytvořte nový profil níže.

en: The global profile already exists. Only one global profile is allowed.
cs: Globální profil již existuje. Je možné používat pouze jeden globální profil.

en: Create a global profile
cs: Vytvořit globální profil

en: Update the global profile
cs: Upravit globální profil

en: Path to the CKEditor plugins directory
cs: Cesta k adresáři s pluginy CKEditoru

en: Path to the CKEditor plugins directory relative to the document root.
cs: Cesta k adresáři s pluginy CKEditoru, relativní ke kořenovému adresáři.

en: Local path to the CKEditor plugins directory
cs: Lokální cesta k adresáři s pluginy CKEditoru

en: Enable access to files located in the private folder
cs: Povolit přístup k souborům umístěným v soukromé složce

en: Location of files uploaded with CKEditor to the private folder
cs: Umístění souborů nahraných CKEditorem do soukromé složky.

en: Allow the user to select between paths and internal links
cs: Povolit uživateli vybrat mezi cestami a interními odkazy

en: The CKEditor global profile was saved.
cs: Globální profil CKEditoru byl uložen.

en: Enter a name for this profile. This name is only visible within the CKEditor administration page.
cs: Zadejte jméno pro tento profil. Jméno je viditelné pouze na administrační stránce CKEditoru.

en: Default editor state. If disabled, the rich text editor may still be enabled by using toggle.
cs: Výchozí stav editoru. Pokud je zakázáno, editor formátovaného textu může být stále povolen použitím přepínače.

en: Show the disable/enable rich text editor toggle
cs: Zobrazit přepínač vypnout/zapnout editor formátovaného textu

en: User interface color
cs: Barva uživatelského rozhraní

en: Currently used buttons
cs: Aktuálně používaná tlačítka

en: All available buttons
cs: Všechna dostupná tlačítka

en: Choose the plugins that you want to enable in CKEditor.
cs: Vyberte pluginy, které chcete v CKEditoru povolit.

en: Toolbar state on startup
cs: Stav lišty nástrojů po spuštění

en: The toolbar will start in an expanded or collapsed state.
cs: Lišta nástrojů se spustí v rozbaleném nebo sbaleném stavu.

en: Editor interface width in pixels or percent. Examples: 400, 100%.
cs: Šířka rozhraní editoru v pixelech nebo procentech. Příklady: 400, 100%.

en: The language for the CKEditor user interface.
cs: Jazyk uživatelského rozhraní CKEditoru.

en: Automatically detect the user language.
cs: Automaticky zjistit jazyk uživatelského rozhraní.

en: Language direction
cs: Směr textu

en: Set which tag should be used by CKEditor when the <em>Enter</em> key is pressed.
cs: Nastavte, která značka by měla být použita CKEditorem při stisku klávesy <em>Enter</em>.

en: Shift+Enter mode
cs: Režim Shift+Enter

en: Set which tag should be used by CKEditor when the <em>Shift+Enter</em> key combination is pressed.
cs: Nastavte, která značka by měla být použita CKEditorem při stisku kombinace kláves <em>Shift+Enter</em>.

en: Indent the element contents.
cs: Odsadit obsah elementů.

en: Break line before the opening tag.
cs: Zalomit řádek před otevírací značkou.

en: Break line after the opening tag.
cs: Zalomit řádek za otevírací značkou.

en: Break line before the closing tag.
cs: Zalomit řádek před uzavírací značkou.

en: Break line after the closing tag.
cs: Zalomit řádek za uzavírací značkou.

en: Indent the <code>&lt;pre&gt;</code> element contents.
cs: Odsadit obsah elementů <code>&lt;pre&gt;</code>.

en: Select the file browser that you would like to use to upload Flash movies.
cs: Vyberte prohlížeč souborů, který se má použít pro nahrávání Flash souborů.

en: The path to the local directory (on the server) which points to the path defined above. If left empty, CKEditor will try to discover the right path.
cs: Cesta k lokálnímu adresáři (na serveru), která ukazuje na cestu definovanou výše. Pokud je prázdná, CKEditor se pokusí zjistit správnou cestu.

en: Loading method
cs: Způsob načítání

en: Loading timeout
cs: Časový limit načítání

en: Custom JavaScript configuration
cs: Vlastní konfigurace JavaScriptu

en: Enter a valid profile name. Only alphanumeric and underscore characters are allowed.
cs: Zadejte platné jméno profilu. Povolena jsou pouze písmena, číslice a podtržítka.

en: Enter a valid width value. Examples: 400, 100%.
cs: Zadejte platnou hodnotu šířky. Příklady: 400, 100%.

en: Double quotes are not allowed in the CSS path.
cs: Dvojité uvozovky nejsou povoleny v cestě k CSS.

en: Enter a valid CSS path, do not surround it with quotes.
cs: Zadejte platnou cestu k CSS, nevkládejte ji mezi uvozovky.

en: Double quotes are not allowed in the styles path.
cs: Dvojité uvozovky nejsou povoleny v cestě ke stylům.

en: Enter a valid styles path, do not surround it with quotes.
cs: Zadejte platnou cestu ke stylům, nevkládejte ji mezi uvozovky.

en: Enter a valid, semicolon-separated list of HTML font formats (no semicolon at the end of the list is expected).
cs: Zadejte platný, středníkem oddělený seznam HTML formátů písma (bez středníku na konci seznamu).

en: The path to uploaded files is required.
cs: Cesta k nahrávaným souborům je vyžadována.

en: An absolute path to uploaded files is required.
cs: Absolutní cesta k nahrávaným souborům je vyžadována.

en: Set a valid loading method.
cs: Nastavte platný způsob načítání.

en: Enter a valid loading timeout in seconds.
cs: Zadejte platný časový limit v sekundách.

en: Enter a valid toolbar configuration.
cs: Zadejte platnou konfiguraci lišty nástrojů.

en: Your CKEditor profile was updated.
cs: Profil CKEditoru byl upraven.

en: Your CKEditor profile was created.
cs: Profil CKEditoru byl vytvořen.

en: Are you sure that you want to delete the CKEditor profile <strong>%profile</strong>?
cs: Opravdu chcete smazat profil CKEditoru <strong>%profile</strong>?

en: The CKEditor profile was deleted.
cs: Profil CKEditoru byl smazán.

en: The WYSIWYG module is disabled.
cs: Modul WYSIWYG je vypnutý.

en: Enables the use of CKEditor (a rich text WYSIWYG editor) instead of plain text fields.
cs: Umožňuje použití CKEditoru (WYSIWYG editoru formátovaného textu) místo polí s prostým textem.

en: CKEditor website
cs: Web CKEditoru

en: By using !ckfinder (commercial), an advanced Ajax file manager.
cs: Použitím !ckfinder (komerční), pokročilého Ajax správce souborů.

en: By using a dedicated module like !imcelink.
cs: Použitím specializovaného modulu jako je !imcelink.

en: Editor interface width in pixels or percent.
cs: Šířka rozhraní editoru v pixelech nebo procentech.

en: Enter a valid width value.
cs: Zadejte platnou hodnotu šířky.

en: Content can only be inserted into CKEditor in the WYSIWYG mode.
cs: Obsah může být vložen do CKEditoru pouze v režimu WYSIWYG.

en: The requested page "@path" could not be found.
cs: Stránka "@path" nebyla nalezena.

en: The form has become outdated. Copy any unsaved work in the form below and then <a href="@link">reload this page</a>.
cs: Platnost formuláře vypršela. Zkopírujte neuloženou práci z formuláře a <a href="@link">aktualizujte stránku.</a>

en: The WYSIWYG module was detected. Using both modules at the same time may cause problems. It is recommended to turn the WYSIWYG module off (!wysiwygdisablelink).
cs: Byl nalezen modul WYSIWYG. Používání obou modulů současně může způsobit problémy. Je doporučeno modul WYSIWYG vypnout (!wysiwygdisablelink).

en: Generate automatic URL alias
cs: Generovat automatický URL alias

en: Uncheck this to create a custom alias below.
cs: Zrušte zaškrtnutí této volby pro vytvoření vlastního aliasu níže.

en: Configure URL alias patterns.
cs: Nastavit vzory URL aliasů.

en: View modes
cs: Režimy zobrazení obsahu

en: If you have CKEditor already installed, edit the <strong>!editg</strong> and update the CKEditor path.
cs: Pokud je CKEditor již nainstalován, upravte <strong>!editg</strong> a aktualizujte cestu k CKEditoru.

en: Concatenate values using a seperator
cs: Spojit hodnoty použitím oddělovače

en: Show entity label
cs: Zobrazit popisek entity

en: Show entity ID
cs: Zobrazit ID entity

en: Link to entity
cs: Odkázat na entitu

en: Same as Default date
cs: Stejné jako výchozí datum

en: Repeating date
cs: Opakující se datum

en: Starting year must be in the format -9, or an absolute year such as 1980.
cs: Počáteční rok musí být ve formátu -9 nebo jako absolutní rok, např. 1980.

en: Ending year must be in the format +9, or an absolute year such as 2030.
cs: Koncový rok musí být ve formátu +9 nebo jako absolutní rok, např. 2030.

en: @from to @to
cs: @from do @to

en: Revert to default
cs: Obnovit výchozí

en: No fields have been used in views yet.
cs: Pohled dosud neobsahuje žádná pole.

en: Author uid
cs: UID autora

en: The user permissions.
cs: Oprávnění uživatelů.

en: First and last only
cs: Pouze první a poslední

en: Use a pager
cs: Použít stránkovač

en: Display all day checkbox
cs: Zobrazit zaškrtávací políčko Celý den

en: Determines whether to display the 'All Day' checkbox to the user.
cs: Určuje, zda zobrazit uživateli zaškrtávací pole 'Celý den'.

en: The description of the view.
cs: Popis pohledu.

en: The title of current display of the view.
cs: Nadpis aktuálního zobrazení pohledu.

en: The URL of the view.
cs: URL pohledu.

en: Text to place as "title" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
cs: Text použitý jako nadpis, zobrazovaný většinou prohlížečů jako popisek při najetí myší na odkaz.

en: Enable to hide this field if it is empty. Note that the field label or rewritten output may still be displayed. To hide labels, check the style or row style settings for empty fields. To hide rewritten content, check the "Hide rewriting if empty" checkbox.
cs: Umožní skrýt pole, pokud je prázdné. Vezměte v úvahu, že popisek pole nebo přepsaný výstup pole mohou být zobrazeny i v tomto případě. Pro skrytí popisku využijte nastavení styu nebo nastavení stylu řádku pro prázdná pole. Pro skrytí přepsaného výstupu zaškrtněte volbu "Skrýt přepsaný výstup, pokud je pole prázdné".

en: Apostrophe
cs: Apostrof

en: Date in the form of CCYYMMDD.
cs: Datum ve formátu CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
cs: Datum ve formátu YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
cs: Datum ve formátu YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
cs: Datum ve formátu MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
cs: Datum ve formátu DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
cs: Datum ve formátu WW (01 - 53).

en: Last comment uid
cs: UID posledního komentáře

en: Convert spaces in term names to hyphens
cs: Převést mezery v názvech termínů na spojovníky

[ctx: Date repeat]
en: Repeats
cs: Opakovat

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval days
cs: Každých @interval dnů

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval weeks
cs: Každých @interval týdnů

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval months
cs: Každých @interval měsíců

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval years
cs: Každých @interval let

[ctx: Date repeat]
en: Repeat on
cs: Opakovat v

[ctx: Date repeat]
en: Every weekday
cs: Každý pracovní den

[ctx: Date repeat]
en: Every Mon, Wed, Fri
cs: Každé Po, St, Pá

[ctx: Date repeat]
en: Every Tue, Thu
cs: Každé Út, Čt

[ctx: Date repeat]
en: Repeats every
cs: Opakovat každé

en: every weekday
cs: každý den v týdnu

en: monday wednesday friday
cs: pondělí středa pátek

en: tuesday thursday
cs: úterý čtvrtek

[ctx: Date repeat]
en: On day @bymonthday of
cs: @bymonthday. den měsíce

[ctx: Date repeat]
en: On the @byday of
cs: K @byday měsíce

[ctx: Date repeat]
en: After @count occurrences
cs: Po @count opakováních

[ctx: Date repeat]
en: Count
cs: Počet

[ctx: Date repeat]
en: On
cs: Do

[ctx: Date repeat]
en: Until
cs: Do

[ctx: Date repeat]
en: Stop repeating
cs: Ukončit opakování

[ctx: Date repeat]
en: Exclude dates
cs: Vyloučit data

[ctx: Date repeat]
en: Include dates
cs: Zahrnout data

en: Repeat settings
cs: Nastavení opakování

[ctx: datetime_singular]
en: Daily
cs: Denně

[ctx: datetime_singular]
en: Weekly
cs: Týdně

[ctx: datetime_singular]
en: Monthly
cs: Měsíčně

[ctx: datetime_singular]
en: Yearly
cs: Ročně

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat'. (UNTIL).
cs: V rozsahu opakování chybí hodnota: datum do.

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Year (UNTIL)
cs: V rozsahu opakování chybí hodnota: rok do.

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Month (UNTIL)
cs: V rozsahu opakování chybí hodnota: měsíc do.

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Day (UNTIL)
cs: V rozsahu opakování chybí hodnota: den do.

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat'. (COUNT).
cs: V rozsahu opakování chybí hodnota: počet.

en: Result summary
cs: Souhrn výsledků

en: Shows result summary, for example the items per page.
cs: Zobrazí souhrn výsledků, např. počet položek na stránku.

en: Use site default RSS settings
cs: Pro RSS použít výchozí nastavení webu

en: Grouping field Nr.@number
cs: Seskupení pole č.@number

en: Modify entity values
cs: Změnit hodnoty entity

en: Enter 0 to display all items.
cs: Zadejte 0 pro zobrazení všech položek.

en: Display in reverse order
cs: Zobrazit v opačném pořadí

en: User being edited
cs: Upravovaný uživatel

en: The selected selection handler is broken.
cs: Vybraná obslužná rutina je rozbitá.

en: Only has the 'authenticated user' role
cs: Má jen roli 'přihlášený uživatel'

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
cs: Má i další role mimo 'přihlášeného uživatele'

en: Include destination
cs: Zahrnout parametr "destination"

en: Contextual Links
cs: Kontextové odkazy

en: <h2>Tools for Dates and Calendars</h2>
cs: <h2>Nástroje pro data a kalendáře</h2>

en: Path to CKFinder
cs: Cesta k CKFinderu

en: Use toolbar Drag&Drop feature
cs: Použít vlastnost Drag&Drop nástrojové lišty

en: When enabled, the toolbar can be built by using the drag-and-drop feature. Otherwise you will need to enter the toolbar configuration manually to the text box.
cs: Pokud je povoleno, nástrojová lišta může být vytvořena použitím vlastnosti drag-and-drop. V opačném případě bude nutné zadat konfiguraci nástrojové lišty ručně do textového pole.

en: Choose the text formats where you want to load CKEditor.
cs: Vyberte formáty textu, pro které se má použít CKEditor.

en: Organize your features in groups.
cs: Spravujte svoje Features ve skupinách

en: The CKEditor component is not installed correctly. Please go to the !ckeditorlink in order to download the latest version. After that you must extract the files to the !ckeditorpath or !librarypath directory and make sure that the !ckeditorfile or !ckeditorlibrary file exists. Refer to the !readme file for more information.
cs: Komponenta CKEditor není nainstalována správně. Poslední verzi lze stáhnout z !ckeditorlink. Poté je nutné rozbalit soubory do adresáře !ckeditorpath nebo !librarypath a ujistit se, že soubor !ckeditorfile nebo !ckeditorlibrary existuje. Více informací je možné nalézt v souboru !readme.

en: Semicolon-separated list of HTML font formats. Allowed values are: !allowed_values
cs: Středníkem oddělený seznam HTML formátů písma. Povolené hodnoty jsou: !allowed_values

en: Load !ckeditor_config_js from the theme path
cs: Načíst !ckeditor_config_js z cesty tématu vzhledu

en: When enabled, the editor will try to load the !ckeditor_config_js file from the theme directory.
cs: Pokud je povoleno, editor se pokusí načíst soubor !ckeditor_config_js z adresáře tématu vzhledu.

en: CKEditor documentation
cs: Dokumentace CKEditoru

en: The path to the local directory (on the server) that points to the path defined above. Enter either an absolute server path or a path relative to the !indexphp file. If left empty, the CKEditor module will try to find the right path.
cs: Cesta k lokálnímu adresáři (na serveru), ukazující na cestu definovanou výše. Zadejte buď absolutní nebo relativní cestu k souboru !indexphp. Pokud je ponechána prázdná, CKEditor se pokusí zjistit správnou cestu.

en: The path to CKFinder (AJAX based file manager downloaded from !ckfindercom) relative to the document root.
cs: Cesta k CKFinderu (správce souborů založený na AJAXu stažený z !ckfindercom) relativní ke kořenovému adresáři.

en: <strong>Use this option with care.</strong> If checked, CKEditor will allow anyone knowing the URL to view a file located inside of the private path (!private_path), but only if there is no information about the file in the Drupal database. If the path below is specified, anyone will have access only to that location.
cs: <strong>Použijte tuto volbu s opatrností.</strong> Pokud je zaškrtnuto, CKEditor umožní komukoliv, kdo zná URL, zobrazit soubor umístěný uvnitř soukromé cesty (!private_path). Platí to ale pouze v případě, kdy o takovém souboru není informace v databázi Drupalu. Pokud je zadána cesta níže, přístup pro kohokoliv bude omezen jen na uvedené umístění.

en: How to display the time ago or time hence for this field.
cs: Jak pro toto pole zobrazit čas před nebo čas od teď.

en: No valid timezone name was provided.
cs: Nebyl zadán platný název časové zóny.

en: Please choose a year.
cs: Vyberte rok.

en: Please choose a month.
cs: Vyberte měsíc.

en: Please choose a day.
cs: Vyberte den.

en: Please choose an hour.
cs: Vyberte hodinu.

en: Please choose a minute.
cs: Vyberte minutu.

en: Please choose a second.
cs: Vyberte sekundu.

en: The base name of the file.
cs: Základní jméno souboru.

en: This field supports tokens.
cs: Toto pole podporuje tokeny.

en: The following tokens or token types are missing required name and/or description information:
cs: U následujících tokenů nebo typů tokenů chybí požadované informace o jméně a/nebo popisu:

en: Available wildcard characters:!u &ndash; User ID.!n &ndash; Username
cs: Dostupné zástupné znaky:!u &ndash; ID uživatele.!n &ndash; uživatelské jméno

en: Load sample toolbar: !toolbars
cs: Nahrát ukázkovou lištu nástrojů: !toolbars

en: Enter the path to the CSS file (Example: !example1) or a list of CSS files separated with a comma (Example: !example2). Make sure you select the !title_define_css option above.
cs: Zadejte cestu k CSS souboru (Příklad: !example1) nebo seznamu CSS souborů, oddělený čárkou (Příklad: !example2). Ujistěte se, že je vybrána volba !title_define_css výše.

en: Available placeholders:!h &ndash; host name (!host).!t &ndash; path to theme (!theme).
cs: Dostupné zástupné symboly:!h &ndash; jméno hosta (!host).!t &ndash; cesta k tématu vzhledu (!theme).

en: Enter the path to a file with predefined styles (Example: !example1). Make sure you select the !style_define_path option above.
cs: Zadejte cestu k souboru s předdefinovanými styly (Příklad: !example1). Ujistěte se, že je vybrána výše uvedená volba !style_define_path.

en: Available placeholders:!h &ndash; host name (!host).!t &ndash; path to theme (!theme).!m &ndash; path to the CKEditor module (!module).
cs: Dostupné zástupné symboly:!h &ndash; jméno hosta (!host).!t &ndash; cesta k tématu (!theme).!m &ndash; cesta k modulu CKEditor (!module).

en: Available placeholders:!b &ndash; the base URL path of the Drupal installation (!base).!f &ndash; the Drupal file system path where the files are stored (!files).!u &ndash; User ID.!n &ndash; Username.
cs: Dostupné zástupné symboly:!b &ndash; základní URL cesta instalace Drupalu (!base).!f &ndash; cesta souborového systému Drupalu s uloženými soubory (!files).!u &ndash; ID uživatele.!n &ndash; Uživatelské jméno.

en: Available placeholders:!d &ndash; the server path to the document root (!root).!b &ndash; the base URL path of the Drupal installation (!base).!f &ndash; the Drupal file system path where the files are stored (!files).!u &ndash; User ID.!n &ndash; Username.
cs: Dostupné zástupné symboly:!d &ndash; cesta na serveru ke kořenovému adresáři (!root).!b &ndash; základní URL cesta instalace Drupalu (!base).!f &ndash; cesta souborového systému Drupalu s uloženými soubory (!files).!u &ndash; ID uživatele.!n &ndash; Uživatelské jméno.

en: !title <a href="!link" target="_blank">project page</a>
cs: !title <a href="!link" target="_blank">stránka projektu</a>

en: CKEditor profiles can be configured in the !adminpath section. Profiles determine which options are available to users based on the input format system.
cs: Profily CKEditoru je možné nastavit v sekci !adminpath. Profily určují, které volby jsou uživatelům dostupné na základě systému vstupního formátu.

en: The URL of the entity.
cs: URL entity.

en: Tokens related to the "@name" entities.
cs: Tokeny související s entitami „@name“.

en: The "Alt" attribute text
cs: Text atributu „Alt“

en: The "Title" attribute text
cs: Text atributu „Title“

en: CSS and JavaScript
cs: CSS a JavaScript

en: Administer Backup and Migrate
cs: Spravovat Backup and Migrate

en: Use mysqldump command
cs: Použít příkaz mysqldump

en: Update node alias
cs: Aktualizovat alias uzlu

en: Update taxonomy term alias
cs: Aktualizovat alias termínu taxonomie

en: Update user alias
cs: Aktualizovat alias uživatele

en: Views: Filter by an entity reference view
cs: Views: filtrovat pomocí pohledu (entity reference)

en: The timezone has been set to <a href="@regional_settings">@timezone</a>.
cs: Časová zóna byla nastavena na <a href="@regional_settings">@timezone</a>.

en: The first day of the week has been set to <a href="@regional_settings">@day</a>.
cs: První den v týdnu byl nastaven na <a href="@regional_settings">@day</a>.

en: Used in views
cs: Použito v pohledech

en: Views plugins
cs: Zásuvné moduly pohledů

en: Overview of plugins used in all views.
cs: Přehled pluginů použitých ve všech pohledech.

en: Display "Access Denied"
cs: Zobrazit "Přístup zamítnut"

en: Grouped filters allow a choice between predefined operator|value pairs.
cs: Seskupené filtry umožňují výběr z předdefinovaných dvojic operátor|hodnota.

en: Filter type to expose
cs: Typ vystaveného filtru

en: Single filter
cs: Jednoduchý filtr

en: Grouped filters
cs: Seskupené filtry

en: grouped
cs: seskupeno

en: There are no enabled views.
cs: Žádné pohledy nejsou zapnuté.

en: - No value -
cs: - Žádná hodnota -

en: Unfiltered text
cs: Nefiltrovaný text

en: Use path alias instead of internal path.
cs: Použít alias cesty místo interní cesty.

en: Custom time values must be numeric.
cs: Vlastní hodnota času musí být číslo.

en: Display 'more' link only if there is more content
cs: Zobrazit odkaz "více" jen pokud je více obsahu k zobrazení

en: GUID settings
cs: GUID nastavení

en: GUID field
cs: GUID pole

en: The globally unique identifier of the RSS item.
cs: Globálně unikátní identifikátor položky RSS zdroje.

en: Add views row classes
cs: Přidat třídy pro jednotlivé řádky výstupu

en: Force using fields
cs: Vynutit použití polí

en: Browse available tokens.
cs: Procházet dostupné tokeny.

en: Loading token browser...
cs: Načítání prohlížeče tokenů...

en: Subscribe to !feed-title
cs: Přihlásit se k odběru !feed-title

en: Theme hook %hook not found.
cs: Hook %hook tématu vzhledu nenalezen.

en: Table @name already exists.
cs: Tabulka @name již existuje.

en: Cannot rename @table to @table_new: table @table doesn't exist.
cs: Nelze přejmenovat @table na @table_new: tabulka @table neexistuje.

en: Cannot rename @table to @table_new: table @table_new already exists.
cs: Nelze přejmenovat @table na @table_new: tabulka @table_new již existuje.

en: Cannot add field @table.@field: table doesn't exist.
cs: Nelze přidat pole @table.@field: tabulka neexistuje.

en: Cannot add field @table.@field: field already exists.
cs: Nelze přidat pole @table.@field: pole již existuje.

en: Cannot set default value of field @table.@field: field doesn't exist.
cs: Nelze nastavit výchozí hodnotu pole @table.@field: pole neexistuje.

en: Cannot remove default value of field @table.@field: field doesn't exist.
cs: Nelze odebrat výchozí hodnotu pole @table.@field: pole neexistuje.

en: Cannot add primary key to table @table: table doesn't exist.
cs: Nelze přidat primární klíč tabulce @table: tabulka neexistuje.

en: Cannot add primary key to table @table: primary key already exists.
cs: Nelze přidat primární klíč tabulce @table: primární klíč již existuje.

en: Cannot add unique key @name to table @table: table doesn't exist.
cs: Nelze přidat unikátní klíč @name tabulce @table: tabulka neexistuje.

en: Cannot add unique key @name to table @table: unique key already exists.
cs: Nelze přidat unikátní klíč @name tabulce @table: unikátní klíč již existuje.

en: Cannot add index @name to table @table: table doesn't exist.
cs: Nelze přidat index @name tabulce @table: tabulka neexistuje.

en: Cannot add index @name to table @table: index already exists.
cs: Nelze přidat index @name tabulce @table: index již existuje.

en: Cannot change the definition of field @table.@name: field doesn't exist.
cs: Nelze změnit definici pole @table.@name: pole neexistuje.

en: Cannot rename field @table.@name to @name_new: target field already exists.
cs: Nelze přejmenovat pole @table.@name na @name_new: cílové pole již existuje.

en: Use a custom %field_name
cs: Použít vlastní %field_name

en: No path is set
cs: Není nastavena žádná cesta

en: <b>Profile</b>: %profile_name
cs: <b>Profil</b>: %profile_name

en: <b>Plugins</b>: %profile_plugins
cs: <b>Pluginy</b>: %profile_plugins

en: South Sudan
cs: Jižní Súdán

en: Custom output for TRUE
cs: Vlastní výstup pro hodnotu TRUE/PRAVDA

en: Custom output for FALSE
cs: Vlastní výstup pro možnost FALSE

en: Available buttons
cs: Dostupná tlačítka

en: Bulk generate
cs: Hromadné generování

en: of @bundle-key %name
cs: @bundle-key %name

en: Caribbean Netherlands
cs: Karibské Nizozemsko

en: - Restricted access -
cs: - Omezený přístup -
