Publisher 7 (7.x-2.5) - en to eo translation catalogue (837 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Next
eo: Sekva

en: user
eo: uzanto

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: enable
eo: ŝaltu

en: delete
eo: forigu

en: title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: content
eo: enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Replies
eo: Respondoj

en: Closed
eo: Fermita

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Read more
eo: Legu pli

en: more
eo: pli

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: Article
eo: Artikolo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Comments
eo: Komentoj

en: More
eo: Pli

en: not verified
eo: ne validita

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: new
eo: nova

en: error
eo: eraro

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Version
eo: Versio

en: view
eo: rigardi

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: File
eo: Dosiero

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Links
eo: Ligiloj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Block settings
eo: Agordo de blokoj

en: Comment form
eo: Por komentoj

en: User edit form
eo: Por redakta formularo de uzanto

en: User registration form
eo: Por registriĝa formularo de uzanto

en: User contact form
eo: Por kontakta formularo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Variable
eo: Variablo

en: Link
eo: Ligilo

en: Types
eo: Tipoj

en: Hierarchy
eo: Hierarkio

en: Required
eo: Bezonata

en: Parent
eo: Patro

en: Parents
eo: Gepatroj

en: none
eo: neniu

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Import
eo: Importu

en: Book
eo: Libro

en: Export
eo: Eksportu

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Font
eo: Tiparo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Open
eo: Malfermu

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Views
eo: Vidoj

en: Access
eo: Atingo

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Modules
eo: Moduloj

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Region
eo: Regiono

en: Menu
eo: Menuo

en: results
eo: rezultoj

en: search
eo: serĉu

en: mail
eo: poŝto

en: actions
eo: agoj

en: Text
eo: Teksto

en: theme
eo: haŭto

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Component
eo: Komponanto

en: ID
eo: Identigilo

en: You are not authorized to access this page.
eo: Vi ne rajtas aliri ĉi tiun paĝon.

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Picture
eo: Bildo

en: type
eo: tipo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Database type
eo: Datumbaza tipo

en: User
eo: Uzanto

en: action
eo: ago

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Configure
eo: Agordu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Files
eo: Dosieroj

en: file
eo: dosiero

en: Error
eo: Eraro

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: The name of the menu.
eo: La nomo de la menuo.

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Year
eo: Jaro

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Left side
eo: Maldekstra flanko

en: Right side
eo: Dekstra flanko

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: 1 day | @count days
eo[0]: 1 tago
eo[1]: @count tagoj

en: Node links
eo: Noda ligilo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Site slogan
eo: Slogano de retejo

en: php
eo: pha

en: PHP
eo: PHA

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Host
eo: Gastiganto

en: Never
eo: Neniam

en: Update available
eo: Ĝisdatigo disponebla

en: Update status
eo: Ĝisdata stato

en: Header
eo: Kaplinio

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Inline
eo: en linio

en: Selected
eo: Elektita

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
eo: Vi ne povas sendi pli ol po %number mesaĝoj ĉiuhore. Bonvolu reprovi poste.

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Published
eo: Publikigita

en: Input format
eo: Eniga datumformo

en: Signature
eo: Subskribo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: Poll duration
eo: Opinisonda daŭro

en: Term name
eo: Termina nomo

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Severity
eo: Graveco

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Average
eo: Meznombro

en: Count
eo: Kalkulo

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Watchdog
eo: Gardhundo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: active
eo: aktiva

en: Items
eo: Eroj

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Performance
eo: Rendimento

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Medium
eo: Medio

en: help
eo: helpo

en: logout
eo: elsalutigiu vin

en: Caching
eo: Kaŝmemorigado

en: Month
eo: Monato

en: System
eo: Sistemo

en: Desc
eo: malkreske

en: Code
eo: Kodo

en: security
eo: sekureco

en: node
eo: nodo

en: Recent posts
eo: Lastaj afiŝoj

en: Tonga
eo: Tongo

en: Brazil
eo: Brazilo

en: Navajo
eo: Navaho

en: Portugal
eo: Portugalujo

en: Day
eo: Tago

en: Table
eo: Tabelo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: !time ago
eo: !time antaŭe

en: Other
eo: Alia

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: String
eo: Signovico

en: Users
eo: Uzantoj

en: Referrer
eo: Referantoj

en: Site off-line message
eo: Retejo eksterreta mesaĝo

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eo: @site nun estas administrata.  Ni baldaŭ denove publikigos ĝin. Dankon pro via pacienco.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
eo: Mesaĝo por montri al vizitantoj kiam la retejo estas en eksterreta reĝimo.

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: access denied
eo: aliro malpermesata

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Filters
eo: Filtroj

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Order
eo: Ordo

en: Recent comments
eo: Lastaj komentoj

en: Position
eo: Loko

en: Integer
eo: Entjero

en: Profile
eo: Profilo

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Operation
eo: Operacio

en: reply
eo: respondu

en: Tracker
eo: Ŝanĝospurilo

en: Server settings
eo: Servilaj agordoj

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo

en: Germany
eo: Germanujo

en: with comments
eo: kun komentoj

en: without comments
eo: sen komentoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Full
eo: Kompleta

en: Delete rule
eo: Forigu regulon

en: Rules
eo: Reguloj

en: Afghanistan
eo: Afganistano

en: Albania
eo: Albanio

en: Andorra
eo: Andoro

en: Angola
eo: Angolo

en: Antarctica
eo: Antarkto

en: Argentina
eo: Argentino

en: Australia
eo: Aŭstralio

en: Austria
eo: Aŭstrio

en: Belgium
eo: Belgujo

en: China
eo: Ĉinujo

en: France
eo: Francujo

en: Greece
eo: Grekujo

en: Italy
eo: Italujo

en: Nauru
eo: Naura

en: Nepal
eo: Nepalo

en: Netherlands
eo: Nederlando

en: Peru
eo: Peruo

en: Spain
eo: Hispanujo

en: United Kingdom
eo: Unuiĝinta Reĝlando

en: United States
eo: Usono

en: Table prefix
eo: Tabela prefikso

en: Database username
eo: Datumbaza uzantnomo

en: Database password
eo: Datumbaza pasvorto

en: Database name
eo: Datumbaza nomo

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Show
eo: Montru

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eo: Enmetu unu paĝon por lineo kiel vojoj de Drupalo. La '*' signo estas ĵokero. Ekzemplaj vojoj estas %blog por la bloga paĝo kaj %blog-wildcard por ĉiu persona blogo. %front estas la ĉefa paĝo.

en: Arabic
eo: Araba

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana

en: Korean
eo: Korea

en: Edit term
eo: Redaktu terminon

en: Sources
eo: Fontoj

en: 1 item | @count items
eo[0]: @count ero
eo[1]: @count eroj

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.

en: Full text
eo: Plena teksto

en: Date/Time
eo: Dato/Tempo

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Select all rows in this table
eo: Elektu ĉiujn vicojn en ĉi tiu tabelo

en: Deselect all rows in this table
eo: Malelektu ĉiujn vicojn en ĉi tiu tabelo

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Request new password
eo: Petu novan pasvorton

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Features
eo: Ecoj

en: Publishing options
eo: Publikigaj opcioj

en: Configure block
eo: Agordu blokon

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto

en: Second
eo: Sekundo

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Text field
eo: Teksta kampo

en: None.
eo: Neniu.

en: Revert
eo: Malfari

en: Negate
eo: Negaciu

en: Existing system path
eo: Ekzistanta sistema vojo

en: Greater than
eo: Pli granda ol

en: Less than
eo: Malpli granda ol

en: any
eo: iu ajn

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: What links here
eo: Kio ligilas ĉi tie?

en: warning
eo: averto

en: Site information
eo: Retejaj informoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: critical
eo: kritika

en: open
eo: malfermita

en: Parent term
eo: Patra termino

en: Parent terms
eo: Patraj terminoj

en: Forums
eo: Forumoj

en: revert
eo: malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: The specified passwords do not match.
eo: La indikitaj pasvortoj ne kongruas.

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Fiji
eo: Fiĝia

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: Color scheme
eo: Kolorskemo

en: New comments
eo: Novaj komentoj

en: image
eo: bildo

en: <Hidden>
eo: <Kaŝita>

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: Action '%action' added.
eo: Ago '%action' aldonita.

en: Remove orphaned actions
eo: Forigu orfajn agojn

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Translations
eo: Tradukoj

en: comment
eo: komento

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Processing
eo: Traktante

en: Finished
eo: Finita

en: disable
eo: malŝalti

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: Line break converter
eo: Linerompa konvertilo

en: date
eo: dato

en: File upload error. Could not move uploaded file.
eo: Dosiera alŝuta eraro. Ne povis movi alŝutitan dosieron.

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: The specified date is invalid.
eo: La elektita dato ne validas.

en: Slogan
eo: Slogano

en: Apply
eo: Apliku

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Go to page @number
eo: Iru al paĝo @number

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.

en: Variables
eo: Variabloj

en: Save blocks
eo: Konservu blokojn

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
eo: Se la PHA-reĝimo estas elektita, enmetu PHA-kodon inter %php. Rimarku ke funkciante neĝustan PHA-kodon povas rompi vian retejon de Drupalo.

en: Menus
eo: Menuoj

en: Above
eo: Supere

en: Default time zone
eo: Defaŭlta tempzono

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Add field
eo: Aldonu kampon

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Precision
eo: Precizo

en: Permission
eo: Permeso

en: debug
eo: sencimigo

en: Profiles
eo: Profiloj

en: URL path settings
eo: Agordoj de URL-vojoj

en: @user's picture
eo: bildo de @user

en: Page not found
eo: Paĝo ne trovita

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: info
eo: informo

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: The directory %directory is not writable
eo: Vi ne rajtas konservi en la dosierujo %directory.

en: Rearrange
eo: Rearanĝu

en: Aggregator
eo: Kolektilo

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
eo: La URL %url ne estas valida. Bonvolu enmeti plenan URL-n, kiel http://www.example.com/feed.xml.

en: Book navigation
eo: Libro-navigado

en: !a comments per page
eo: po !a komentoj ĉiupaĝe

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo

en: 1 year | @count years
eo[0]: 1 jaro
eo[1]: @count jaroj

en: 1 week | @count weeks
eo[0]: 1 semajno
eo[1]: @count semajnoj

en: 1 sec | @count sec
eo[0]: 1 sek
eo[1]: @count sek

en: Page settings
eo: Paĝaj agordoj

en: Use pager
eo: Uzu tabulpaĝilon

en: More link
eo: Ligilo "pli"

en: More link text
eo: Teksto de ligilo "pli"

en: Bulgarian
eo: Bulgara

en: Croatian
eo: Kroata

en: Czech
eo: Ĉeĥa

en: Danish
eo: Dana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: Finnish
eo: Finna

en: German
eo: Germana

en: Greek
eo: Greka

en: Hebrew
eo: Hebrea

en: Hungarian
eo: Hungara

en: Indonesian
eo: Indonezia

en: Polish
eo: Pola

en: Romanian
eo: Rumana

en: Russian
eo: Rusa

en: Slovak
eo: Slovaka

en: Swedish
eo: Sveda

en: Turkish
eo: Turka

en: Edit rule
eo: Redaktu regulon

en: The file could not be created.
eo: La dosiero ne povis esti kreita.

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
eo: Pasvortaj restarigaj instrukcioj senditaj al %name ĉe %email.

en: The e-mail address %mail is not valid.
eo: La retpoŝtadreso %mail ne estas valida.

en: Account
eo: Konto

en: Default order
eo: Defaŭlta sinsekvo

en: Number of views
eo: Nombro da vidoj

en: Case sensitive
eo: Usklecodistinga

en: Database host
eo: Datumbaza gastiganto

en: Install profile
eo: Instalu profilon

en: sort by @s
eo: ordigu laŭ @s

en: and
eo: kaj

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
eo: Stako superfluo: tro da vokoj al actions_do(). Ĉesigante por malebligi senfinan rikuron.

en: Action %action saved.
eo: Ago %action konservita.

en: After saving a new comment
eo: Konservinte novan komenton

en: After deleting a comment
eo: Foriginte komenton

en: Banned IP address %ip
eo: Forbaris IP-adreson %ip

en: Add new rule
eo: Aldonu novan regulon

en: Lithuanian
eo: Litova

en: Translate
eo: Traduku

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
eo: La traduka importo malsukcesis, ĉar la dosiero %filename ne povis esti legita.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
eo: La traduka dosiero %filename enhavas eraron: "msgstr" estis atendita sed ne estis trovita sur linio %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
eo: La traduka dosiero %filename enhavas eraron: "msgid_plural" estis atendita, sed ne trovita sur linio %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
eo: La traduka dosiero %filename enhavas sintaksan eraron sur linio %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
eo: La traduka dosiero %filename enhavas eraron: "msgid" estis neatendita sur linio %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
eo: La traduka dosiero %filename enhavas eraron: "msgstr[]" estas neatendita sur linio %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
eo: La traduka dosiero %filename enhavas eraron: "msgstr" estas neatendita sur linio %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
eo: La traduka dosiero %filename enhavas eraron: estas neatendita teksto sur linio %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
eo: La traduka dosiero %filename finiĝis neatendite sur linio %line.

en: Create @name
eo: Verku @name

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
eo: Por sekurecaj kialoj, via alŝuto renomiĝis al %filename.

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: notice
eo: rimarko

en: User account
eo: Uzanta konto

en: 1 month | @count months
eo[0]: 1 monato
eo[1]: @count monatoj

en: Custom format
eo: Propra formato

en: Drupal core
eo: Drupal-kerno

en: Password field is required.
eo: La pasvorta kampo estas bezonata.

en: Confirm password
eo: Konfirmu pasvorton

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
eo: Dankon por kandidatiĝi por konto. Via konto nun atendas aprobon de la retejestro.<br />Intertempe, bonveniga mesaĝo kun pluaj instrukcioj sendiĝis al via retpoŝtadreso.

en: Afar
eo: Afara

en: Somali
eo: Somala

en: Komi
eo: Komia

en: Run cron
eo: Funkciigu cron

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
eo: Sekureca averto: Ne povis skribi .htaccess dosieron. Bonvolu krei .htaccess dosieron en via %directory dosierujo kiu konsistas el la jenaj eroj: <code>!htaccess</code>

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
eo: La dosiero %file ne povis esti konservita, ĉar ĝi estas pli ol %maxsize, la maksimuma permesata grando por alŝutoj.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
eo: La dosiero %file ne povis esti konservita, ĉar la alŝuto ne finiĝis.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
eo: La dosiero %file ne povis esti konservita. Nekonata eraro okazis.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
eo: Nur dosieroj kun la jenaj etendaĵoj permesiĝas: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
eo: La dosiero estas %filesize, pli granda ol la maksimuma dosiergrandeco de %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
eo: La dosiero estas %filesize kiu pli grandas ol via diska kvoto de %quota.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
eo: Nur bildojn de JPEG, PNG kaj GIF estas permesataj.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
eo: La bildo estis regrandigita por esti ene de la maksimume permesataj dimensioj de %dimensions pikseloj.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
eo: La bildo estas tre granda; la maksimumaj dimensioj estas %dimensions pikseloj.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
eo: La bildo estas tre malgranda; la maksimumaj dimensioj estas %dimensions pikseloj.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
eo: Alŝuta eraro. Ne povis movi alŝutitan dosieron (%file) al destino %destination.

en: Database port
eo: Datumbaza pordo

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
eo: Ĉi tiuj opcioj nur necesas por kelkaj retejoj. Se vi ne certas kion vi enmetu ĉi tie, lasu la defaŭltajn agordojn aŭ kontrolu kun via retgastiganto.

en: If your database is located on a different server, change this.
eo: Se via datumbazo lokiĝas sur alia servilo, ŝanĝu ĉi tion.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
eo: Se via datumbaza servo aŭskultas nenorman pordon, enmetu ĝian numeron.

en: Database port must be a number.
eo: Datumbaza pordo devas esti numero.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
eo: Spacetoj estas permesataj; interpunkcio estas nepermesata krom punktoj, dividstrekoj kaj substrekoj.

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
eo: Malvalida elekto detektiĝis.  Bonvolu kontakti la retejan administranton.

en: Illegal choice %choice in !name element.
eo: Nevalida elekto %choice en elemento !name.

en: Not writable
eo: Ne modifebla

en: Book outline
eo: Libra skemo

en: Revision information
eo: Reviziaj informoj

en: The comment you are replying to does not exist.
eo: La komentoj al kiuj vi respondas ne ekzistas.

en: MIME type
eo: MIME-tipo

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: Add !name
eo: Aldonu !name-n

en: Localization
eo: Asimilado

en: locale
eo: lokaĵaro

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
eo: La elektita bilda ilaro %toolkit ne povas ĝuste procezi %function.

en: Administration pages
eo: Administraj paĝoj

en: Currently using !item !version
eo: Nuntempe uzas !item !version

en: Hindi
eo: Hinda

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
eo: Uzanto %name uzis unu-fojan ensalutan ligilon je %timestamp.

en: sorted by
eo: ordigita laŭ

en: Add link
eo: Aldonu ligilon

en: No fields available.
eo: Neniuj kampoj disponeblaj.

en: Vertical Tabs
eo: Vertikalaj ansoj

en: Initializing.
eo: Pravalorizante.

en: An error has occurred.
eo: Eraro okazis.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
eo: Bonvolu daŭrigi al <a href="@error_url">la erara paĝo</a>

en: HTTP POST is required.
eo: HTTP POST estas bezonata.

en: 0 sec
eo: 0 sek

en: form
eo: formularo

en: alert
eo: atentigo

en: emergency
eo: krizo

en: Displays
eo: Vidigiloj

en: View name
eo: Nomo de vido

en: Will be available to all users.
eo: Estos atingebla por ĉiuj uzantoj.

en: Poll
eo: Enketo

en: Browser session ID of user that visited page.
eo: Retumila sesia ID de uzanto kiu vizitis paĝon.

en: Title of page visited.
eo: Titolo de paĝo vizitita.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
eo: Interna vojo al paĝo vizitita (relative al la radiko de Drupalo.)

en: Referrer URI.
eo: Referanta URI.

en: Hostname of user that visited the page.
eo: Gastiganto de uzanto kiu vizitis la paĝon.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
eo: Tempo (ms) kiam la paĝo ŝaltiĝis.

en: Timestamp of when the page was visited.
eo: Tempindiko de kiam la paĝo estis vizitita.

en: contact
eo: kontakto

en: Add a more link to the bottom of the display.
eo: Aldonu ligilon "pli" al subo de vidigilo

en: Create more link
eo: Verku ligilon "pli"

en: Language settings
eo: Lingvaj agordoj

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
eo: Provante refunkciigi crom dum ĝi jam funkcias.

en: Cron run completed.
eo: Cron-laboro finita.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: The value of the variable.
eo: La valoro de la variablo.

en: Catalan
eo: Kataluna

en: Contact form
eo: Kontakta formularo

en: Drag to re-order
eo: Trenu por reordigi

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
eo: Ŝanĝoj kreitaj en ĉi tiu tabulo ne konserviĝos ĝis kiam la formularo submetiĝas.

en: The requested page could not be found.
eo: La petita dosiero ne povis esti trovita.

en: Requirements problem
eo: Postulaj problemoj

en: Database configuration
eo: Datumbaza agordo

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
eo: La datumbaza tipo kiun viaj datumoj de @drupal konserviĝos.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
eo: La nomo de la datumbazo kiun viaj datumoj de @drupal konserviĝos. Ĝi devas ekzistas sur via servilo antaŭ ol @drupal povas esti instalita.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
eo: Se pli ol unu programo uzos ĉi tiun datumbazon, enmetu tabulan prefikson kiel %prefix por via retejo de @drupal ĉi tie.

en: Select an installation profile
eo: Elektu instalan profilon

en: Choose language
eo: Elektu lingvon

en: Learn how to install Drupal in other languages
eo: Lernu kiel instali Drupalon en aliaj lingvoj

en: (built-in)
eo: (enkonstruita)

en: No profiles available
eo: Neniuj profiloj alireblaj

en: Drupal already installed
eo: Drupalo jam instalita

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
eo: <ul><li>Por rekomenci, vi devas malplenigi vian ekzistantan datumbazon.</li><li>Por instali alian datumbazon, redaktu la taŭgan dosieron de <em>settings.php</em>, daŭrigu al la <a href="@base-url/update.php">ĝisdatiga skripto</a>.</li><li>Vidu vian <a href="@base-url">ekzistantan retejon</a>.</li></ul>

en: Installing @drupal
eo: Instalante @drupal

en: The installation has encountered an error.
eo: Eraro dum la instalado.

en: Configure site
eo: Agordu retejon

en: @drupal installation complete
eo: Instalado de @drupal kompleta

en: Installed %module module.
eo: %module modulo estis instalita.

en: Choose profile
eo: Elektu profilon

en: Verify requirements
eo: Verigu bezonojn

en: Set up database
eo: Agordu datumbazon

en: Set up translations
eo: Agordu tradukojn

en: Install site
eo: Instalu retejon

en: Finish translations
eo: Finu tradukojn

en: Site e-mail address
eo: Reteja retpoŝtadreso

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
eo: Defaŭlte, datoj en ĉi tiu retejo estos montrataj en la elektita tempzono.

en: Update notifications
eo: Ĝisdatigu atentigojn

en: Check for updates automatically
eo: Kontrolu por ĝisdatigoj aŭtomate

en: Removed orphaned action '%action' from database.
eo: Forigis orfan agon '%action' de datumbazo.

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
eo: Cron funkcio daŭris pli longe ol la tempolimo kaj estis ĉesigita.

en: 1 byte | @count bytes
eo[0]: 1 bajto
eo[1]: @count bajtoj

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
eo: !name ne povas esti pli longa ol %max signoj, sed nun enhavas %length signojn.

en: Illegal choice %choice in %name element.
eo: Malvalida elekto %choice en elemento %name.

en: Text group
eo: Teksta grupo

en: The language selected for import is not supported.
eo: La lingvo elektita por importi estas nesubtenata.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
eo: La traduka dosiero %filename ŝajnas havi mankantan aŭ misformitan kaplinion.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
eo: La traduko sukcese importiĝis. Estas %number nove kreitaj tradukitaj tekstoj, %update tekstoj ĝisdatiĝis kaj %delete tekstoj forigitaj.

en: Importing interface translations
eo: Importante interfacajn tradukojn

en: Starting import
eo: Komecante importadon

en: Error importing interface translations
eo: Eraro importante interfacajn tradukojn

en: The %language language (%code) has been created.
eo: La %language lingvo (%code) kreiĝis.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
eo: Importis %file en %locale: %number novaj tekstoj aldoniĝis, %update ĝisdatiĝis kaj %delete forigiĝis.

en: Exported %locale translation file: %filename.
eo: Eksportis %locale tradukan dosieron: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
eo: Eksportis tradukan dosieron: %filename.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
eo: Ĝisdatigis JavaSkriptan tradukan dosieron por la lingvo %language.

en: Removed JavaScript translation file for the language %language, because no translations currently exist for that language.
eo: Oni forigis JavaSkriptan tradukon por la %language lingvo, ĉar neniuj tradukoj nun ekzistas por tiu lingvo.

en: One translation file imported for the newly installed modules. | @count translation files imported for the newly installed modules.
eo[0]: Unu traduka dosiero importita de la nove instalitaj moduloj.
eo[1]: @count tradukaj dosieroj importitaj de la nove instalitaj moduloj.

en: One translation file imported for the enabled modules. | @count translation files imported for the enabled modules.
eo[0]: Unu traduka dosiero importita por la enŝaltitaj moduloj.
eo[1]: @count tradukaj dosieroj importitaj por la enŝaltitaj moduloj.

en: Abkhazian
eo: Abĥaza

en: Avestan
eo: Avesta

en: Afrikaans
eo: Afrikansa

en: Akan
eo: Akana

en: Amharic
eo: Amhara

en: Assamese
eo: Asama

en: Avar
eo: Avara

en: Aymara
eo: Ajmara

en: Azerbaijani
eo: Azerbajĝana

en: Bashkir
eo: Baŝkira

en: Belarusian
eo: Belorusa

en: Bihari
eo: Biharo

en: Bislama
eo: Bislamo

en: Bengali
eo: Bengala

en: Tibetan
eo: Tibeta

en: Breton
eo: Bretona

en: Bosnian
eo: Bosna

en: Chechen
eo: Ĉeĉena

en: Chamorro
eo: Ĉamora

en: Corsican
eo: Korsika

en: Cree
eo: Kria

en: Old Slavonic
eo: Slavono

en: Chuvash
eo: Ĉuvaŝa

en: Welsh
eo: Kimra

en: Maldivian
eo: Maldiva

en: Bhutani
eo: Butano

en: Ewe
eo: Evea

en: Estonian
eo: Estona

en: Basque
eo: Eŭska

en: Persian
eo: Persa

en: Fulah
eo: Fulfulda

en: Faeroese
eo: Feroa

en: Frisian
eo: Frisa

en: Irish
eo: Irlanda

en: Scots Gaelic
eo: Skot-Gaela

en: Galician
eo: Galega

en: Guarani
eo: Gvarania

en: Gujarati
eo: Guĝarata

en: Manx
eo: Manksa

en: Hausa
eo: Haŭsa

en: Hiri Motu
eo: Hiri-Motuo

en: Armenian
eo: Armena

en: Herero
eo: Herera

en: Interlingua
eo: Interlingvo

en: Interlingue
eo: Interlingveo

en: Igbo
eo: Igba

en: Inupiak
eo: Inuita

en: Icelandic
eo: Islanda

en: Inuktitut
eo: Inuka

en: Javanese
eo: Java

en: Georgian
eo: Kartvela

en: Kongo
eo: Konga

en: Kikuyu
eo: Kikuja

en: Kwanyama
eo: Kuanjama

en: Kazakh
eo: Kazaĥa

en: Greenlandic
eo: Gronlanda

en: Cambodian
eo: Kmera

en: Kannada
eo: Kanara

en: Kanuri
eo: Kanura

en: Kashmiri
eo: Kaŝmira

en: Kurdish
eo: Kurda

en: Cornish
eo: Kornvala

en: Latin
eo: Latina

en: Luxembourgish
eo: Luksemburga

en: Laothian
eo: Laosa

en: Latvian
eo: Latva

en: Malagasy
eo: Malagasa

en: Marshallese
eo: Marŝala

en: Macedonian
eo: Makedona

en: Malayalam
eo: Malajalama

en: Mongolian
eo: Mongola

en: Moldavian
eo: Moldava

en: Marathi
eo: Marata

en: Malay
eo: Malaja

en: Maltese
eo: Malta

en: Burmese
eo: Birma

en: North Ndebele
eo: Norda Ndebela

en: Nepali
eo: Nepala

en: Norwegian Bokmål
eo: Norvega (Bokmål)

en: Norwegian Nynorsk
eo: Norvega (Nynorsk)

en: South Ndebele
eo: Suda Ndebela

en: Chichewa
eo: Njanĝa

en: Occitan
eo: Okcitana

en: Oromo
eo: Oroma

en: Oriya
eo: Orijo

en: Ossetian
eo: Oseta

en: Punjabi
eo: Panĝaba

en: Pali
eo: Palio

en: Pashto
eo: Paŝtua

en: Portuguese, Portugal
eo: Portugala, Portugalio

en: Portuguese, Brazil
eo: Portugala, Brazilo

en: Quechua
eo: Keĉua

en: Rhaeto-Romance
eo: Romanĉa

en: Kirundi
eo: Burunda

en: Kinyarwanda
eo: Ruanda

en: Sanskrit
eo: Sanskrito

en: Sardinian
eo: Sarda

en: Sindhi
eo: Sinda

en: Northern Sami
eo: Norda Samea

en: Sango
eo: Sangoa

en: Serbo-Croatian
eo: Serbokroata

en: Slovenian
eo: Slovena

en: Samoan
eo: Samoa

en: Shona
eo: Ŝona

en: Albanian
eo: Albana

en: Serbian
eo: Serba

en: Siswati
eo: Svazia

en: Sesotho
eo: Sota

en: Sudanese
eo: Sudana

en: Swahili
eo: Svahila

en: Tamil
eo: Tamila

en: Telugu
eo: Telugua

en: Tajik
eo: Taĝika

en: Thai
eo: Taja

en: Tigrinya
eo: Tigraja

en: Turkmen
eo: Turkmena

en: Tagalog
eo: Tagaloga

en: Setswana
eo: Cvana

en: Tsonga
eo: Conga

en: Tatar
eo: Tatara

en: Twi
eo: Akana

en: Tahitian
eo: Tahitia

en: Ukrainian
eo: Ukraina

en: Urdu
eo: Urda

en: Uzbek
eo: Uzbeka

en: Venda
eo: Vendaa

en: Vietnamese
eo: Vjetnama

en: Wolof
eo: Volofa

en: Xhosa
eo: Ksosa

en: Yiddish
eo: Jida

en: Yoruba
eo: Joruba

en: Zhuang
eo: Ĝuanga

en: Chinese, Simplified
eo: Ĉina simplifita

en: Chinese, Traditional
eo: Ĉina tradicia

en: Zulu
eo: Zulua

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
eo: Eraro sendante retpoŝton (de %from al %to).

en: sort ascending
eo: ordigu kreskante

en: sort descending
eo: ordigu malkreskante

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
eo: Operacioj pri unikodaj tekstoj funkcias kiel eble plej bone. Instalu la <a href="@url">etendaĵon de PHP mbstring</a> por plibonigi unikodan subtenon.

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
eo: Multbajta tekstfunkcia superŝarĝo en PHP estas aktiva kaj devas esti malŝaltita. Kontrolu la php.ini-agordon de <em>mbstring.func_overload</em>.  Bonvolu vidi la <a href="@url">dokumentaron de PHP mbstring</a> por pliaj informoj.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
eo: Multbajta teksta enmeta konvertado en PHP estas aktiva kaj devas esti malŝaltita. Kontrolu la php.ini-agordon de <em>mbstring.encoding_translation</em>. Bonvolu vidi la <a href="@url">dokumentaron de PHP mbstring</a> por pliaj informoj.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
eo: Multbajta teksta enmeta konvertado en PHP estas aktiva kaj devas esti malŝaltita. Kontrolu la php.ini-agordon de <em>mbstring.http_input</em>. Bonvolu vidi la <a href="@url">dokumentaron de PHP mbstring</a> por pliaj informoj.

en: Multibyte string output conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_output</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
eo: Multbajta teksta elmeta konvertado en PHP estas aktiva kaj devas esti malŝaltita. Kontrolu la php.ini-agordon de <em>mbstring.http_output</em>. Bonvolu vidi la <a href="@url">dokumentaron de PHP mbstring</a> por pliaj informoj.

en: Standard PHP
eo: Norma PHP

en: PHP Mbstring Extension
eo: PHP Mbstring Etendaĵo

en: Unicode library
eo: Unikoda biblioteko

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
eo: Oni ne povis konverti XML-kodigon de %s al UTF-8.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
eo: Nesubtenata enkodigo de %s. Bonvolu instali iconv, GNU recode aŭ mbstring por PHP.

en: Parse error. Not well formed
eo: Parsa eraro. Ne bone formita

en: Parse error. Request not well formed.
eo: Parsa eraro. Peto ne bone formita.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
eo: Servila eraro. Nevalida XML-RPC. Peto devas esti methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
eo: Servila eraro. Petita metodo @methodname ne estas difinita.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
eo: Servila eraro. Malĝusta nombro da metodaj parametroj.

en: Server error. Invalid method parameters.
eo: Servila eraro. Nevalidaj metodaj parametroj.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
eo: Servila eraro. Petita metodo @method ne ekzistas.

en: Invalid syntax for system.multicall.
eo: Nevalida sintakso por system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
eo: Rekursivaj alvokoj al system.multicall estas malpermesataj.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
eo: Servila eraro. Signaturo de petita metodo  @methodname ne estas difinita.

en: Ampersand
eo: Kaj simbolo

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
eo: La defaŭlta lingvo por retpoŝtoj, kaj preferata lingvo por prezentado de retejo.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
eo: La maŝinlegebla nomo devas konsisti nur el minusklaj literoj, numeroj, kaj substrekoj.

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: Popular content
eo: Populara enhavo

en: Date and time
eo: Dato kaj tempo

en: Content translation
eo: Traduko de enhavo

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
eo: Postuli retpoŝtan validigon kiam vizitanto kreas konton

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
eo: Ni retpoŝtis pluajn instrukciojn al vi.

en: Deleted user: %name %email.
eo: Forigita uzanto: %name %email.

en: Address 2
eo: Adreso 2

en: Text format
eo: Tekstformato

en: Address 1
eo: Adreso 1

en: Optional features
eo: Laŭvolaj funkcioj

en: Add event
eo: Aldonu eventon

en: manage fields
eo: agordu kampojn

en: Elements
eo: Elementoj

en: Hello <strong>@username</strong>
eo: Saluton <strong>@username</strong>

en: Structure
eo: Strukturo

en: Default values
eo: Defaŭltaj valoroj

en: Every @count minutes
eo: Ĉiu @count minutoj

en: You are not allowed to access this page.
eo: Vi estas malpermesata atingi ĉi tiun paĝon.

en: Authorize file system changes
eo: Rajtigu dosiersistemajn ŝanĝojn

en: It appears you have reached this page in error.
eo: Ŝajnas ke vi atingis ĉi tion paĝon erare.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
eo: Cron ne povis ekzekuti ĉar malvalida klavo estis uzi.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
eo: Cron ne povis ekzekuti ĉar la situo estas en konserva modo.

en: Default country
eo: Apriora lando

en: Congratulations, you installed @drupal!
eo: Gratulon, vi instalis @drupal!

en: No pending updates.
eo: Nul okazontaj ĝisdatigoj.

en: 1 pending update | @count pending updates
eo[0]: 1 okazonta ĝisdatigo
eo[1]: @count okazontaj ĝisdatigoj

en: An error occurred while handling the request: The server received invalid input.
eo: Eraro okazis dum traktante la peton: La servilo ricevis nevalidan enigon.

en: Invalid form POST data.
eo: Malvalida form POST datumoj.

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
eo: Neebla daŭrigi, nul disponeblaj metodoj de dosiertransigo

en: WARNING: You are not using an encrypted connection, so your password will be sent in plain text. <a href="@https-link">Learn more</a>.
eo: AVERTO: Vi ne uzas ĉifritan konekton, do vian pasvorton sendos kiel plata teksto. <a href="@https-link">Lernu pli</a>.

en: Connection method
eo: Metodo de konekto

en: Enter connection settings
eo: Entajpu konektajn agordojn

en: @backend connection settings
eo: @backend konektaj agordoj

en: Change connection type
eo: Ŝanĝu konektan tipon

en: Site under maintenance
eo: Retejo sub prizorgado

en: Archivers can only operate on local files: %file not supported
eo: Arkivistoj povas funkcii pri lokajn dosierojn: %file ne subtenata

en: system
eo: sistemo

en: Manage display
eo: Agordu vidigilon

en: Image styles
eo: Bildaj stiloj

en: manage display
eo: agordu vidigilon

en: Requires: !module-list
eo: Bezonas: !module-list

en: Required by: !module-list
eo: Bezonata de: !module-list

en: Welcome (new user created by administrator)
eo: Bonveno (nova uzanto kreiĝi per administristo)

en: Account details for [user:name] at [site:name]
eo: Detaloj de konto por [user:name] ĉe [site:name]

en: When cancelling these accounts
eo: Kiam ĉi tiuj kontoj estas nuligitaj

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: 1 pending update (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped) | @count pending updates (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped)
eo[0]: 1 okazonta ĝisdatigo (@number_applied aplikendaj, @number_incompatible preterpasitaj)
eo[1]: @count okazontaj ĝisdatigoj (@number_applied aplikendaj, @number_incompatible preterpasitaj)

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
eo: Bonvena mesaĝo kun instrukcioj estas sendita al via retpoŝtadreso.

en: Add a new @plugin
eo: Aldonu novan @plugin

en: Edit @plugin %title
eo: Redaktu @plugin %title

en: %title has been created.
eo: %title estis kreita.

en: Manage reaction rules and rule components.
eo: Mastrumu reakciajn regulojn kaj regulajn elementojn.

en: Select the %element to add
eo: Selektu la %element por aldoni

en: Rules scheduler
eo: Rula vicigilo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Rules configuration
eo: Rulaj agordoj

en: Next steps
eo: Proksimaj paŝoj

en: Scheduled Rules components
eo: Elementoj de rula vicigilo

en: Asc
eo: kreske

en: Add new view
eo: Aldonu novan vidigon

en: Show "Page not found"
eo: Montru "Paĝo ne trovita"

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
eo: Modifu la vidigilo(j)n de vido aŭ aldonu novajn vidigilojn.

en: Add !display
eo: Aldonu !display-on

en: @display_title details
eo: Detaloj de "@display_title"

en: Create a page
eo: Verku paĝon

en: of type
eo: de tipo

en: Subscribe to !feed-title
eo: Abonu al !feed-title

en: Custom output for TRUE
eo: Tajlorita eligo por "VERA"

en: Custom output for FALSE
eo: Tajlorita eligo por "MALVERA"

[ctx: Territory of a country]
en: State
eo: Ŝtato

[ctx: Territory of a country]
en: Parish
eo: Komunumo

[ctx: Territory of a country]
en: Region
eo: Regiono
