Publisher 7 (7.x-2.5) - en to lv translation catalogue (2230 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: enable
lv: ieslēgt

en: context
lv: konteksts

en: delete
lv: dzēst

en: title
lv: virsraksts

en: value
lv: vērtība

en: Status
lv: Statuss

en: Markup
lv: Marķējums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: approve
lv: apstiprināt

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Item
lv: Ieraksts

en: content
lv: saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Replies
lv: Atbildes

en: Last Post
lv: Pēdējais Ieraksts

en: Closed
lv: Slēgts

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: more
lv: vairāk

en: Create !type
lv: Izveidot saturu: !type

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Article
lv: Raksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: footer
lv: kājene

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: not verified
lv: nav pārbaudīts

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: For
lv: Priekš

en: new
lv: jauns

en: error
lv: kļūda

en: Tags
lv: Birkas

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Home page
lv: Mājas lapa

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: updated
lv: labots

en: all
lv: visi

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Scheme
lv: Shēma

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User registration form
lv: Lietotāja reģistrācijas forma

en: User contact form
lv: Lietotāja saziņas forma

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Link
lv: Saite

en: Center
lv: Centrēt

en: Types
lv: Veidi

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Required
lv: Obligāts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Parents
lv: Vecāki

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Description field
lv: Apraksta lauks

en: settings
lv: iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Field
lv: Lauks

en: header
lv: galvene

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Core
lv: Kodols

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: remove
lv: izņemt

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Modules
lv: Moduļi

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Region
lv: Reģions

en: Visible
lv: Redzams

en: Display
lv: Ekrāns

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: search
lv: meklēt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: mail
lv: pasts

en: Event
lv: Notikums

en: actions
lv: darbības

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Select a layout
lv: Izvēlēties izkārtojumu

en: style
lv: stils

en: theme
lv: tēma

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Component
lv: Komponents

en: Components
lv: Komponentes

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Picture
lv: Attēls

en: type
lv: veids

en: Mail
lv: Pasts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Database type
lv: Datubāzes veids

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: action
lv: darbība

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Check
lv: Pārbaude

en: Files
lv: Faili

en: file
lv: fails

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Contact
lv: Kontakti

en: no
lv: nē

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Add page
lv: Pievienot lapu

en: term
lv: termins

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: The name of the menu.
lv: Izvēlnes nosaukums.

en: All
lv: Visi

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Submit @name
lv: Ievietot ierakstu "@name"

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Page
lv: Lapa

en: Pager ID
lv: Lapotāja ID

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Left side
lv: Kreisā puse

en: Middle column
lv: Vidējā kolonna

en: Right side
lv: Labā puse

en: Bottom
lv: Apakša

en: Two column
lv: Divas kolonnas

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Node links
lv: Mezglu saites

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Database
lv: Datubāze

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Module
lv: Modulis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Host
lv: Serveris

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
lv: Jūs nevarat sūtīt vairāk par %number ziņām stundā. Lūdzu, mēģiniet vēlāk.

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Published
lv: Publicēts

en: Input format
lv: Ievades formāts

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Poll duration
lv: Aptaujas ilgums

en: Poll votes
lv: Aptaujas balsojumi

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Severity
lv: Smagums

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Fields
lv: Lauki

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: active
lv: aktīvs

en: Items
lv: Vienumi

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Up
lv: Augoša

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Width
lv: Platums

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Medium
lv: Vidējs

en: download
lv: lejupielādes

en: Media
lv: Multivide

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: help
lv: palīdzība

en: logout
lv: atslēgties

en: Caching
lv: Kešošana

en: Month
lv: Mēnesis

en: Widget
lv: Logrīks

en: System
lv: Sistēma

en: Current
lv: Pašreiz

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Code
lv: Kods

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: OR
lv: VAI

en: Company
lv: Uzņēmums

en: security
lv: drošība

en: node
lv: mezgls

en: General
lv: Galvenie

en: Cleanup
lv: Satīrīt

en: Method
lv: Veids

en: Recent posts
lv: Jaunākie ieraksti

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: Namibia
lv: Namībija

en: Israel
lv: Izraēla

en: Iran
lv: Irāna

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: Cuba
lv: Kuba

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Chile
lv: Čīle

en: Paraguay
lv: Paragvaja

en: Jamaica
lv: Jamaika

en: Japan
lv: Japāna

en: Libya
lv: Lībija

en: Navajo
lv: Navaho

en: Poland
lv: Polija

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Turkey
lv: Turcija

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: here
lv: šeit

en: Now
lv: Tagad

en: All views
lv: Skatīt visus

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Security
lv: Drošība

en: Note
lv: Piezīme

en: !time ago
lv: pirms !time

en: Other
lv: Citi

en: Align
lv: Novietot

en: Loop
lv: Cilpa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Basic
lv: Pamata

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Role
lv: Loma

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Destination
lv: Galamērķis

en: String
lv: Virkne

en: Case
lv: Lieta

en: Users
lv: Lietotāji

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Exists
lv: Pastāv

en: Site off-line message
lv: Vietnes izslēgšanas paziņojums.

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: Vietne '@site' pašlaik tiek apkopta. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par pacietību.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
lv: Ziņojums, ko rādīt viesiem, kad vietne ir izslēgtā režīmā.

en: Both
lv: Abi

en: Last
lv: Pēdējā

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: access denied
lv: pieeja liegta

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: <All>
lv: <Visi>

en: Edit view
lv: Labot skatu

en: Clone
lv: Klonēt

en: Administer views
lv: Administrēt skatus

en: Existing Views
lv: Esošie Skati

en: Default Views
lv: Noklusējuma skati

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Down
lv: Dilstoša

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Exposed Filters
lv: Eksponētie filtri

en: Order
lv: Secība

en: Views UI
lv: Skatu UI

en: Recent comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Random
lv: Nejaušs

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Position
lv: Pozīcija

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Basic setup
lv: Pamata uzstādījumi

en: Profile name
lv: Profila nosaukums

en: Editor appearance
lv: Redaktora izskats

en: Cleanup and output
lv: Attīrīšana un izvade

en: Editor CSS
lv: Redaktora CSS

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Profile
lv: Profils

en: text
lv: teksts

en: Close
lv: Aizvērt

en: filters
lv: filtri

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: fields
lv: lauki

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Operation
lv: Operācija

en: reply
lv: atbildēt

en: Duration
lv: Ilgums

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Tracker
lv: Sekotājs

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Server settings
lv: Servera iestatījumi

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Fax number
lv: Faksa numurs.

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Germany
lv: Vācija

en: with comments
lv: ar komentāriem

en: without comments
lv: bez komentāriem

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: comments
lv: komentāri

en: Full
lv: Pilns

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Delete rule
lv: Dzēst likumu

en: Afghanistan
lv: Afganistāna

en: Albania
lv: Albānija

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

en: Andorra
lv: Andora

en: Anguilla
lv: Angilja

en: Antarctica
lv: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Armenia
lv: Armēnija

en: Australia
lv: Austrālija

en: Austria
lv: Austrija

en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

en: Bahrain
lv: Bahreina

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Barbados
lv: Barbadosa

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Belize
lv: Beliza

en: Benin
lv: Benina

en: Bhutan
lv: Butāna

en: Bolivia
lv: Bolīvija

en: Bosnia and Herzegovina
lv: Bosnija un Hercegovina

en: Botswana
lv: Botsvāna

en: Bouvet Island
lv: Buvē sala

en: Brunei
lv: Bruneja

en: Bulgaria
lv: Bulgārija

en: Cambodia
lv: Kambodža

en: Cameroon
lv: Kamerūna

en: Canada
lv: Kanāda

en: Cape Verde
lv: Kaboverde

en: Cayman Islands
lv: Kaimanu salas

en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas Republika

en: Chad
lv: Čada

en: China
lv: Ķīna

en: Christmas Island
lv: Ziemassvētku sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lv: Kokosu (Kīlinga) salas

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Comoros
lv: Komoru salas

en: Cook Islands
lv: Kuka salas

en: Costa Rica
lv: Kostarika

en: Cyprus
lv: Kipra

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: Denmark
lv: Dānija

en: Djibouti
lv: Džibutija

en: Dominica
lv: Dominika

en: Dominican Republic
lv: Dominikānas Republika

en: Ecuador
lv: Ekvadora

en: El Salvador
lv: Salvadora

en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

en: Eritrea
lv: Eritreja

en: Estonia
lv: Igaunija

en: Ethiopia
lv: Etiopija

en: Faroe Islands
lv: Farēru salas

en: Finland
lv: Somija

en: France
lv: Francija

en: French Guiana
lv: Franču Gviāna

en: French Polynesia
lv: Franču Polinēzija

en: Gabon
lv: Gabona

en: Gambia
lv: Gambija

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Ghana
lv: Gana

en: Gibraltar
lv: Gibraltārs

en: Greece
lv: Grieķija

en: Greenland
lv: Grenlande

en: Grenada
lv: Grenāda

en: Guadeloupe
lv: Gvadelupa

en: Guam
lv: Guama

en: Guatemala
lv: Gvatemala

en: Guinea
lv: Gvineja

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Guyana
lv: Gajāna

en: Heard Island and McDonald Islands
lv: Hērda sala un Makdonalda salas

en: Honduras
lv: Hondurasa

en: Hungary
lv: Ungārija

en: Iceland
lv: Īslande

en: India
lv: Indija

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: Iraq
lv: Irāka

en: Ireland
lv: Īrija

en: Italy
lv: Itālija

en: Jordan
lv: Jordānija

en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

en: Kenya
lv: Kenija

en: Kuwait
lv: Kuveita

en: Kyrgyzstan
lv: Kirgizstāna

en: Laos
lv: Laosa

en: Latvia
lv: Latvija

en: Lebanon
lv: Libāna

en: Lesotho
lv: Lesoto

en: Liberia
lv: Libērija

en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

en: Lithuania
lv: Lietuva

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: Madagascar
lv: Madagaskara

en: Malawi
lv: Malāvija

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Maldives
lv: Maldīvija

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Martinique
lv: Martinika

en: Mauritania
lv: Mauritānija

en: Mauritius
lv: Maurīcija

en: Mayotte
lv: Majota

en: Mexico
lv: Meksika

en: Micronesia
lv: Mikronēzija

en: Monaco
lv: Monako

en: Mongolia
lv: Mongolija

en: Montserrat
lv: Montserrata

en: Morocco
lv: Maroka

en: Mozambique
lv: Mozambika

en: Myanmar
lv: Mjanma

en: Nepal
lv: Nepāla

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Netherlands Antilles
lv: Nīderlandes Antiļu salas

en: New Caledonia
lv: Jaunkaledonija

en: Nicaragua
lv: Nikaragva

en: Niger
lv: Nigēra

en: Nigeria
lv: Nigērija

en: Norfolk Island
lv: Norfolkas sala

en: North Korea
lv: Ziemeļkoreja

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļu Marianas salas

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Oman
lv: Omāna

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Papua New Guinea
lv: Papua Jaungvineja

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Qatar
lv: Katara

en: Reunion
lv: Reinjona

en: Romania
lv: Rumānija

en: Russia
lv: Krievija

en: Rwanda
lv: Ruanda

en: San Marino
lv: Sanmarīno

en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

en: Senegal
lv: Senegāla

en: Seychelles
lv: Seišelu salas

en: Sierra Leone
lv: Sjerraleone

en: Slovakia
lv: Slovākija

en: Slovenia
lv: Slovēnija

en: Solomon Islands
lv: Zālamana salas

en: Somalia
lv: Somālija

en: South Africa
lv: Dienvidāfrikas Republika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lv: Dienviddžordžija un Dienvidsendviču salas

en: Spain
lv: Spānija

en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

en: Sudan
lv: Sudāna

en: Suriname
lv: Surinama

en: Svalbard and Jan Mayen
lv: Svalbāra un Jana Majena sala

en: Swaziland
lv: Svazilenda

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Syria
lv: Sīrija

en: Taiwan
lv: Taivāna

en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

en: Tanzania
lv: Tanzānija

en: Thailand
lv: Taizeme

en: Trinidad and Tobago
lv: Trinidāda un Tobāgo

en: Tunisia
lv: Tunisija

en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

en: Turks and Caicos Islands
lv: Tērksas un Kaikosas salas

en: Ukraine
lv: Ukraina

en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: United States Minor Outlying Islands
lv: ASV Mazās Aizjūras salas

en: Uruguay
lv: Urugvaja

en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

en: Venezuela
lv: Venecuēla

en: Virgin Islands
lv: Virdžīnu salas

en: Wallis and Futuna
lv: Volisa un Futunas salas

en: Yemen
lv: Jemena

en: Zambia
lv: Zambija

en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Table prefix
lv: Tabulu prefikss

en: Database username
lv: Datubāzes lietotāja vārds

en: Database password
lv: Datubāzes parole

en: Database name
lv: Datubāzes nosaukums

en: Port
lv: Ports

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: minutes
lv: minūtes

en: Show
lv: Rādīt

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Other queries
lv: Citi vaicājumi

en: Link to node
lv: Saite uz mezglu

en: Change
lv: Mainīt

en: Arabic
lv: Arābu

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: in
lv: iekš

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Token
lv: Marķieris

en: Week of @date
lv: Nedēļa: @date

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Sources
lv: Avoti

en: 1 item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: Clear
lv: Notīrīt

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Feed settings
lv: Plūsmas iestatījumi

en: Source
lv: Avots

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: Display all menu items
lv: Attēlot visus izvēlnes elementus

en: Add new group
lv: Pievienot jaunu grupu

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Select all rows in this table
lv: Izvēlēties visas rindas šajā tabulā

en: Deselect all rows in this table
lv: Noņemt izvēli visām rindām šajā tabulā

en: User search
lv: Lietotāju meklēšana

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Languages
lv: Valodas

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: (disabled)
lv: (atslēgts)

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: First
lv: Pirmā

en: Query
lv: Vaicājums

en: Search fields
lv: Lauki, kuros meklēt

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Block name
lv: Bloka nosaukums

en: Period
lv: Periods

en: Site's time zone
lv: Vietnes laika zona

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Link label
lv: Saites teksts

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: AND
lv: UN

en: None.
lv: Neviens.

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Empty
lv: Tukšs

en: updated content
lv: atjauninātais saturs

en: Existing system path
lv: Esošs sistēmas ceļs

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: any
lv: jebkurš

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Days
lv: Dienas

en: Selector
lv: Selektors

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Log out
lv: Iziet

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: critical
lv: kritisks

en: or
lv: vai

en: open
lv: atvērts

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Parent terms
lv: Vecāktermini

en: Style
lv: Stils

en: Forums
lv: Forumi

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: The specified passwords do not match.
lv: Norādītās paroles nesakrīt.

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Reversed
lv: Apgriezts otrādi

en: Flexible
lv: Elastīga

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Testing
lv: Testēšana

en: Conflict
lv: Konflikts

en: Standard
lv: Standarta

en: Interval
lv: Intervāls

en: Aland Islands
lv: Ālandu salas

en: Fiji
lv: Fidži

en: Falkland Islands
lv: Folklenda salas

en: Saint Kitts and Nevis
lv: Sentkitsa un Nevisa

en: South Korea
lv: Dienvidkoreja

en: Saint Lucia
lv: Sentlūsija

en: Saint Helena
lv: Svētās Helēnas Sala

en: Sao Tome and Principe
lv: Santome un Prinsipi

en: French Southern Territories
lv: Francijas Dienvidjūru teritorija

en: Saint Vincent and the Grenadines
lv: Sentvinsenta un Grenadīnas

en: British Virgin Islands
lv: Britu Virdžīnu salas

en: U.S. Virgin Islands
lv: ASV Virdžīnu salas

en: Vietnam
lv: Vjetnama

en: Guernsey
lv: Gērnsija

en: Jersey
lv: Džērsija

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Unformatted
lv: Neformatēts

en: RSS Feed
lv: RSS Plūsma

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: New
lv: Jauns

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Plural
lv: Daudzskaitlis

en: Relationship
lv: Attiecība

en: relationships
lv: attiecības

en: image
lv: attēls

en: Oldest first
lv: Vecākais vispirms

en: Sort criteria
lv: Kārtošanas kritēriji

en: Base path
lv: Bāzes ceļš

en: <Hidden>
lv: <Paslēpts>

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Action '%action' added.
lv: Darbība '%action' pievienota.

en: Remove orphaned actions
lv: Izņemt nepiesaistītās darbības

en: Themes
lv: Tēmas

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Minutes
lv: Minūtes

en: comment
lv: komentārs

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Ok
lv: Labi

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Finished
lv: Pabeigts

en: disable
lv: izslēgt

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Line break converter
lv: Rindas pārnesuma pārveidotājs

en: date
lv: datums

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lv: Faila augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu.

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Shortcuts
lv: Īsceļi

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: The specified date is invalid.
lv: Norādītais datums nav derīgs.

en: Slogan
lv: Devīze

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Examples
lv: Piemēri

en: Edit page
lv: Rediģēt lapu

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Information
lv: Informācija

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: No caching
lv: Bez kešošanas

en: British Indian Ocean Territory
lv: Britu Indijas Okeāna Teritorija

en: Croatia
lv: Horvātija

en: Macedonia
lv: Maķedonija

en: Pitcairn
lv: Pitkērna

en: Western Sahara
lv: Rietumsahāra

en: Alaska
lv: Aļaska

en: Arkansas
lv: Arkanzasa

en: California
lv: Kalifornija

en: Colorado
lv: Kolorado

en: Connecticut
lv: Konektikuta

en: Delaware
lv: Delavera

en: Hawaii
lv: Havaju salas

en: Idaho
lv: Aidaho

en: Illinois
lv: Ilinoisa

en: Iowa
lv: Aiova

en: Kansas
lv: Kanzasa

en: Kentucky
lv: Kentuki

en: Louisiana
lv: Luiziāna

en: Maine
lv: Mena

en: Maryland
lv: Marilenda

en: Massachusetts
lv: Masačūsetsa

en: Michigan
lv: Mičigana

en: Minnesota
lv: Minesota

en: Mississippi
lv: Misisipi

en: Missouri
lv: Misūri

en: New Hampshire
lv: Ņūhempšīra

en: New Jersey
lv: Ņūdžersija

en: New Mexico
lv: Ņūmeksika

en: New York
lv: Ņujorka

en: North Carolina
lv: Ziemeļkarolīna

en: North Dakota
lv: Ziemeļdakota

en: Oregon
lv: Oklahoma

en: Pennsylvania
lv: Pensilvānija

en: Rhode Island
lv: Rodailenda

en: South Carolina
lv: Dienvidkarolīna

en: South Dakota
lv: Dienvidkarolīna

en: Tennessee
lv: Tenesī

en: Texas
lv: Teksasa

en: Utah
lv: Jūta

en: Vermont
lv: Vērmonta

en: Virginia
lv: Virdžīnija

en: Washington
lv: Vašingtona

en: West Virginia
lv: Rietumvirdžīnija

en: Wisconsin
lv: Viskonsina

en: Wyoming
lv: Vaiominga

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: Save blocks
lv: Saglabāt blokus

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lv: Ja PHP-režīms ir uzstādīts, ievadiet PHP kodu starp %php. Ņemiet vērā, ka nekorekta  PHP-koda izpilde var sagraut Jūsu Drupal vietni.

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Above
lv: Virs

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: Default time zone
lv: Noklusējuma laika josla

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Text area
lv: Teksta apgabals

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lv: Norādiet ar komatu atdalītu argumentu sarakstu, ko nodot skatam.

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Form
lv: Forma

en: Exceptions
lv: Izņēmumi

en: years
lv: gadi

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Permission
lv: Atļauja

en: Grid
lv: Režģis

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Date range
lv: Datumu diapazons

en: Global
lv: Globāls

en: debug
lv: atkļūdošana

en: Image gallery
lv: Attēlu galerija

en: Profiles
lv: Profili

en: Thread
lv: Pavediens

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Distinct
lv: Atšķirīgās

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Space
lv: Atstarpe

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: More help
lv: Vairāk palīdzības

en: Account blocked
lv: Konts bloķēts

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Change layout
lv: Mainīt izkārtojumu

en: info
lv: informācija

en: Provided by
lv: Nodrošina

en: Available
lv: Pieejams

en: Aggregate
lv: Sakopot

en: <Any>
lv: <Jebkurš>

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: The directory %directory is not writable
lv: Nav rakstīšanas tiesību direktorijā %directory

en: Rearrange
lv: Pārkārtot

en: Execute
lv: Izpildīt

en: empty
lv: tukšs

en: Package
lv: Paka

en: All types
lv: Visi veidi

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Interface language
lv: Saskarnes valoda

en: District of Columbia
lv: Kolumbijas apgabals

en: Cancel link
lv: Saite Atcelt

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lv: Norādītā adrese %url nav korekta, lūdzu ievadiet pilnu adresi šādā formā http://www.example.com/feed.xml.

en: Context
lv: Konteksts

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: !a comments per page
lv: !a komentāri lapā

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Remove this item
lv: Dzēst šo vienumu

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: 1 year | @count years
lv[0]: @count gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count gadi

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: @count nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: 1 sec | @count sec
lv[0]: @count sek
lv[1]: @count sek
lv[2]: @count sek

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Module name
lv: Moduļa nosaukums

en: Page settings
lv: Lapas iestatījumi

en: Use pager
lv: Izmantot lapu pārslēdzēju

en: Items to display
lv: Attēlojamie vienumi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: More link text
lv: Vairāk saites teksts

en: Top level book
lv: Pirmā līmeņa grāmata

en: Palestinian Territory
lv: Palestīnas teritorija

en: Vatican
lv: Vatikāns

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Finnish
lv: Somu

en: German
lv: Vācu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Polish
lv: Poļu

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Turkish
lv: Turku

en: contains
lv: satur

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Flush
lv: Iztīrīt

en: Edit rule
lv: Rediģēt likumu

en: Print
lv: Drukāt

en: The file could not be created.
lv: Datni nebija iespējams izveidot.

en: Locked
lv: Slēgts

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lv: Paroles atjaunošanas norādes nosūtītas %name uz %email.

en: The e-mail address %mail is not valid.
lv: Jūsu norādītā e-pasta adrese %mail nav derīga.

en: Account
lv: Konts

en: Data
lv: Dati

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: No name
lv: Bez nosaukuma

en: Node count
lv: Mezglu skaits

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Default order
lv: Noklusējuma secība

en: Number of views
lv: Skatījumu skaits

en: Or
lv: Vai

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: Database host
lv: Datubāzes hosts

en: Link class
lv: Saites klase

en: Install profile
lv: Instalācijas profils

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Column
lv: Kolonna

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: and
lv: un

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
lv: Steka pārplūde: par daudz izsakumu metodei actions_do(). Tiek pārtraukts, lai nepieļautu bezgalīgu cilpu.

en: Action %action saved.
lv: Darbība %action saglabāta.

en: After saving a new comment
lv: Pēc jauna komentāra saglabāšanas

en: After deleting a comment
lv: Pēc komentāra dzēšanas

en: Banned IP address %ip
lv: Aizliegta IP adrese %ip

en: After deleting a term
lv: Pēc termina dzēšanas

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Content language
lv: Satura valoda

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: Not promoted
lv: Nav izvirzīts

en: Not sticky
lv: Nav piesprausts

en: Parent comment
lv: Vecāka komentārs

en: Author's website
lv: Autora mājaslapa

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
lv: Parāda komentāra dziļumu, ja tam ir pavedieni.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
lv: Sakārtot pēc pavedieniem. Tas saturēs atvases kopā ar to vecākiem.

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lv: Nodrošina vienkāršu saiti, lai atbildētu uz komentāru.

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: field
lv: lauks

en: nodes
lv: mezgli

en: Menu items
lv: Izvēlnes ieraksti

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: clone
lv: klonēt

en: View settings
lv: Skata iestatījumi

en: Week @week
lv: @week nedēļa

en: Translate
lv: Tulkot

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
lv: Tulkojuma ielāde nav veiksmīga, jo nevar nolasīt failu %filename.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgstr" tika gaidīts, bet netika atrasts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgid_plural" tika gaidīts, bet netika atrasts %line. rindā .

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur sintakses kļūdu %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgid" nav gaidīts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgstr[]"  nav gaidīts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgstr"  nav gaidīts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: negaidīta simbolu virkne %line. rindā.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename negaidīti beidzies %line. rindā.

en: Target
lv: Mērķis

en: Time ago
lv: Pirms

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Element
lv: Elements

en: Radios
lv: Radiopogas

en: Effect
lv: Effekts

en: starting from @count
lv: sākot no @count

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
lv: Drošības apsvērumu dēļ, augšupielādētais fails pārsaukts par %filename.

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: vocabulary
lv: vārdnīca

en: notice
lv: brīdinājums

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: More link path
lv: Vairāk saites ceļš

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Title only
lv: Tikai virsraksts

en: Not defined
lv: Nav definēts

en: Validator
lv: Validators

en: Debugging
lv: Atkļūdošana

en: Inherit
lv: Mantot

en: Delete item
lv: Dzēst vienību

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši

en: Parameter
lv: Parametrs

en: done
lv: pabeigts

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Custom format
lv: Pielāgotais formāts

en: The date the node was last updated.
lv: Mezgla pēdējās atjaunināšanas datums.

en: Category ID
lv: Kategorijas ID

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: Invalid display id @display
lv: Nederīgs attēlojuma ID @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
lv: Kļūda: @table > @field apdarinātājs neeksistē!

en: Do not use a relationship
lv: Neizmantot attiecību

en: Password field is required.
lv: Paroles lauks ir obligāts.

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Confirm password
lv: Apstipriniet paroli

en: export
lv: eksportēt

en: The cache has been cleared.
lv: Kešatmiņa tika iztīrīta.

en: Congo (Kinshasa)
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

en: Congo (Brazzaville)
lv: Kongo Republika

en: Ivory Coast
lv: Kotdivuāra

en: Hong Kong S.A.R., China
lv: Honkongas Speciālais Administratīvais Reģions, Ķīna

en: Isle of Man
lv: Menas sala

en: Montenegro
lv: Melnkalne

en: Macao S.A.R., China
lv: Makao Speciālais Administratīvais Reģions, Ķīna

en: Saint Pierre and Miquelon
lv: Senpjēra un Mikelona

en: Serbia
lv: Serbija

en: Somali
lv: Somāliešu

en: Run cron
lv: Laist cron

en: Run updates
lv: Lietot atjauninājumus

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: of
lv: no

en: Title field
lv: Virsraksta lauks

en: translate
lv: tulkot

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lv: Drošības brīdinājums. Nevar ierakstīt .htaccess failu. Lūdzu, izveidojiet Jūsu direktorijā  %directory  .htaccess failu, kas satur sekojošas rindas: <code>!htaccess</code>

en: The specified file %file was not copied because it would overwrite itself.
lv: Norādītais fails %file netika pārkopēts, jo tas sevi pārrakstītu.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
lv: Datni %file nebija iespējams saglabāt, jo tās izmērs pārsniedz maksimāli pieļaujamo datnes augšupielādes izmēru %maxsize.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
lv: Datni %file nebija iespējams saglabāt, jo augšupielāde netika pabeigta.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lv: Failu %file nevarēja saglabāt. Radās nezināma kļūda.

en: The specified file %name could not be uploaded.
lv: Nebija iespējams augšupielādēt norādīto datni %name.

en: The file's name is empty. Please give a name to the file.
lv: Nav aizpildīts faila nosaukums. Lūdzu, ievadiet faila nosaukumu.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujami tikai faili ar šādiem paplašinājumiem: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz maksimāli pieļauto izmēru %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz diska kvotu %quota.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
lv: Tikai JPEG, PNG un GIF tipa attēli ir atļauti.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lv: Attēls tika pārveidots tā, lai tā izmērs atbilstu iepriekš noteiktajam maksimālajam izmēram (%dimensions pikseļi).

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk liels, maksimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk mazs, minimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: The file %path was not deleted, because it does not exist.
lv: Datne %path netika izdzēsta, jo tā neeksistē.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
lv: Augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu %file uz mērķa vietu %destination.

en: No link
lv: Nav saites

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Database port
lv: Datubāzes ports

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Row
lv: Rinda

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
lv: Šīs opcijas nepieciešamas tikai dažām vietnēm. Ja neesi pārliecināts, ko šeit ievadīt, atstāt noklusētos iestatījumus vai saskaņo ar servera saimnieku.

en: If your database is located on a different server, change this.
lv: Maini šo, ja datubāze ir uz cita servera.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
lv: Ja datubāzes serverim ir nestandarta ports, ievadi porta numuru šeit.

en: Database port must be a number.
lv: Datubāzes portam jābūt skaitlim.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
lv: Atstarpes ir pieļaujamas, pieturzīmes nav pieļaujamas, izņemot punktu, defisi un apakšsvītru,

en: IP address
lv: IP adrese

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Timor-Leste
lv: Austrumtimora

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Properties
lv: Īpašības

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lv: Nepieļaujama izvēle. Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru.

en: Illegal choice %choice in !name element.
lv: Nepieļaujama izvēle %choice elementā !name.

en: Not writable
lv: Nav rakstāma

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: Configuration name
lv: Konfigurācijas nosaukums

en: ends with
lv: beidzas ar

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Book outline
lv: Grāmatas izklāsts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
lv: Piekļuve tiks piešķirta lietotājiem ar norādīto atļaujas virkni.

en: Replies to my comment
lv: Atbildes uz manu komentāriem

en: Notify me when new comments are posted
lv: Informēt mani kad pievienots jauns komentārs

en: Send mail
lv: Sūtīt pastu

en: Comma
lv: Komats

en: Show All
lv: Rādīt visu

en: Comments are responses to node content.
lv: Komentāri ir atbildes uz mezgla saturu.

en: Users who have created accounts on your site.
lv: Lietotāji, kuri ir izveidojuši kontus jūsu vietnē.

en: The comment you are replying to does not exist.
lv: Komentārs, uz kuru tu atbildi, neeksistē.

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Link this field to its user
lv: Sasaistīt šo lauku ar tā lietotāju

en: Use default RSS settings
lv: Izmantot noklusējuma RSS uzstādījumus

en: Title plus teaser
lv: Virsraksts ar ievadtekstu

en: The node ID of the node.
lv: Mezgla mezgla ID.

en: Tab weight
lv: Cilnes svars

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: No role
lv: Nav lomas

en: View link
lv: Saite Skatīt

en: The size of the file.
lv: Faila izmērs

en: The MIME type of the file.
lv: Faila MIME tips.

en: Link this field
lv: Sasaistīt šo lauku

en: Menu link ID
lv: Izvēlnes saites ID

en: Menu links
lv: Izvēlnes saites

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Filter the view to the currently logged in user.
lv: Filtrējiet skatu pašlaik autentificētam lietotājam.

en: Localization
lv: Lokalizācija

en: locale
lv: lokāle

en: Per page
lv: Pa lapai

en: Per role
lv: Pa lomām

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lv: Izvēlētā attēlu apstrādes rīkkopa '%toolkit' nevar korekti apstrādāt  funkciju '%function'.

en: Administration pages
lv: Administrēšanas lapas

en: Currently using !item !version
lv: Patreiz tiek lietots: !item !version

en: Capitalize first letter
lv: Pārveidot pirmo burtu par lielo

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
lv: Tīmekļa vietnē notika negaidīta kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.

en: Hindi
lv: Hindu

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lv: Lietotājs %name izmantojis vienreizējo pieslēgšanās norādi %timestamp.

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts

en: Sum
lv: Summa

en: sorted by
lv: sakārtots pēc

en: Legend
lv: Leģenda

en: Not Approved
lv: Nav apstiprināts

en: is greater than
lv: ir > par

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: Site-wide contact form
lv: Vietnes mēroga kontaktforma

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: After deleting content
lv: Pēc satura dzēšanas

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: Vertical Tabs
lv: Vertikālās cilnes

en: Alias: @alias
lv: Aizstājvārds: @alias

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: Initializing.
lv: Inicializējas.

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
lv: Lūdzu, pārejiet uz <a href="@error_url">kļūdas ziņojuma lapu</a>

en: HTTP POST is required.
lv: Nepieciešams HTTP POST.

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: Custom URL
lv: Pielāgots URL

en: 0 sec
lv: 0 sek

en: form
lv: forma

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: alert
lv: trauksme

en: emergency
lv: avārija

en: Add comment link
lv: Saite Pievienot komentāru

en: Use theme CSS
lv: Lietot Tēmas CSS

en: Define CSS
lv: Definēt CSS

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Broken handler @table.@field
lv: Salauzts apdarinātājs @table.@field

en: Skipping broken view @view
lv: Izlaižam salauzto skatu @view

en: Ajax callback for view loading.
lv: Ajax atzvanīšana priekš skata ielādes.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lv: Nevar veikt izmaiņas slēgtam skatam.

en: Create customized lists and queries from your database.
lv: Izveidot pielāgotus sarakstus un vaicājumus no datu bāzes.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lv: Skatu administrēšanas rīks. Bez šī moduļa nevar izveidot vai labot skatus.

en: Broken/missing handler
lv: Traucēts/nav atrasts apdarinātājs

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Current node's creation time
lv: Tekošās nodes izveidošanas laiks

en: Current node's update time
lv: Tekošās nodes atjaunošanas laiks

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Fail basic validation if any argument is given
lv: Neapstiprināt pamata validāciju, ja tiek norādīts kāds arguments

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
lv: Atzīmējot šo lauku, variet to izmantot, lai pārliecinātos, ka skatiem ar vairāk argumentu nekā nepieciešams, validācija netiks apstiprināta.

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Character limit
lv: Rakstzīmju ierobežojums

en: No transform
lv: Bez pārveidošanas

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu

en: Case in path
lv: Lielie/mazie burti ceļā

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Rewrite the output of this field
lv: Pārrakstīt lauka izvadi

en: Output this field as a link
lv: Izvadīt lauku kā saiti

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
lv: Ja ieslēgts, lauks tiks pārveidots par saiti. Zemāk jānorāda adresi.

en: Link path
lv: Saites ceļš

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
lv: Šīs saites Drupal ceļš vai absolūtais URL. Varat ievadīt datus no šī skata, kā norādīts "Aizstāšanas šablonos".

en: The CSS class to apply to the link.
lv: CSS klase kuru pievienot saitei

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pirms saites. Var iekļaut HTML.

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pēc saites. Var iekļaut HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: Trim this field to a maximum length
lv: Saīsināt lauka vērtību līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Trim only on a word boundary
lv: Saīsinot tekstu paturēt pilnus vārdus

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
lv: Ja iezīmēts, lauks tiks saīsināts tikai līdz pilniem vārdiem. Ja pilns vārda garums pārsniegs atļauto simbolu skaitu, tad netiks attēlots. Ja netiek sasniegta neviena pilna vārda robeža, lauks attēlo tukšumu.

en: Add an ellipsis
lv: Pievienot daudzpunkti

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
lv: Ja iezīmēts, gadījumos kad teksts tiek saīsināts tiks pievienota daudzpunkte ("...").

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
lv: Ja iezīmēts, visi HTML tagi tiks izņemti.

en: Field can contain HTML
lv: Lauks var saturēt HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
lv: Ja iezīmēts, saīsinātajā tekstā tiks izlabotas neaizvērtās HTML entītijas.

en: File size display
lv: Faila izmēra attēlojums

en: Formatted (in KB or MB)
lv: Formatēts (KB vai MB)

en: Raw bytes
lv: Baitos

en: If checked, true will be displayed as false.
lv: Ja atzīmēts,'true' tiks attēlots kā 'false'.

en: Time ago (with "ago" appended)
lv: Pirms laika (ar pievienotu "pirms")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
lv: Laika posms (ar pievienotu "pirms/pēc")

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Operator identifier
lv: Operatora identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) pēc ? lai identificētu šo operatoru.

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) aiz ? lai identificētu šo filtru. Šī lauka vērtība nedrīkst būt tukša.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
lv: Šis atklātais filtrs nav obligāts, un tam būs pievienotas iespējas, lai to varētu arī neiestatīt.

en: Remember
lv: Atcerēties

en: Remember the last setting the user gave this filter.
lv: Atcerēties pēdējo iestatījumu, ko lietotājs norādīja šim filtram.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
lv: Ja filtrs tiek eksponēts, nepieciešams norādīt identifikatoru.

en: This identifier is not allowed.
lv: Šāds identifikators nav atļauts.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: exposed
lv: eksponēts

en: Value type
lv: Vērtības veids

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Limit list to selected items
lv: Ierobežot sarakstu ar atlasītajiem vienumiem

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
lv: Ja atzīmēts, lietotājam tiks parādīti vienīgi šeit atlasītie vienumi.

en: not in
lv: nav iekš

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: not
lv: nav

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And max
lv: Un maks.

en: And
lv: Un

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: has all
lv: ir viss

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: Require this relationship
lv: Pieprasīt šo relāciju

en: asc
lv: aug.

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
lv: Granularitāte ir mazākā vienība, kas jāizmanto, lai noteiktu, vai divi datumi ir vienādi; piemēram, ja granularitāte ir "Gads", visi datumi 1999. gadā neatkarīgi no tā, kad tie iekrīt 1999. gadā, tiks uzskatīti par vienu un to pašu datumu.

en: Broken
lv: Salauzts

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: These queries were run during view rendering:
lv: Šie vaicājumi tika izpildīti skata renderēšanas laikā:

en: This display has no path.
lv: Šim attēlojumam nav ceļa

en: Query build time
lv: Vaicājuma izveides laiks

en: Query execute time
lv: Vaicājuma izpildes laiks

en: View render time
lv: Skata izvades laiks

en: No query was run
lv: Neviens vaicājums netika veikts

en: Unable to preview due to validation errors.
lv: Nav iespējams priekšskatīt validācijas kļūdu dēļ.

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: View description
lv: Skata apraksts

en: The view has been deleted.
lv: Skats ir izdzēsts

en: Break lock
lv: Salauzt aizslēgumu

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
lv: Aizslēgums ir salauzts, un tagad variet rediģēt šo skatu.

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
lv: Ievadiet skata nosaukumu, ja tas atšķiras avota skata. Atstājiet tukšu, lai izmantotu avota skata nosaukumu.

en: Paste view code here
lv: Ievietojiet skata kodu šeit

en: Unable to interpret view code.
lv: Nav iespējams interpretēt skata kodu.

en: Go to the real page for this display
lv: Dodieties uz šī attēlojuma īsto lapu

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Missing style plugin
lv: Trūkst stila spraudņa

en: Change settings for this style
lv: Mainīt šī stila iestatījumus

en: View analysis
lv: Skata analīze

en: Configure @type
lv: Konfigurē @type

en: Rearrange @type
lv: Pārkārtot @type

en: Broken field @id
lv: Bojāts lauks @id

en: There are no @types available to add.
lv: Nav pieejams neviens @types, ko pievienot

en: Configure extra settings for @type %item
lv: Konfigurēt papildu iestatījumus @type %item

en: Clear Views' cache
lv: Iztīrīt Skatu kešatmiņu

en: Add Views signature to all SQL queries
lv: Pievienot Skatu parakstu visiem SQL vaicājumiem

en: Show other queries run during render during live preview
lv: Rādīt citus vaicājumus, kas tiek izpildīti renderēšanas laikā tiešā priekšskatījuma laikā

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
lv: Drupal var izpildīt daudzus vaicājumus, kamēr skats tiek renderēts. Atzīmējot šo izvēles rūtiņu, tiešā priekšskatījuma ietvaros tiks parādīti visi skata renderēšanas laikā izpildītie vaicājumi.

en: View analysis can find nothing to report.
lv: Skatu analīze nevar atrast neko, par ko ziņot.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
lv: Šim skatam ir tikai noklusējuma attēlojums, un tāpēc tas netiks ievietots nekur jūsu vietnē; iespējams, vēlaties pievienot lapu vai bloka attēlojumu.

en: Reduce duplicates
lv: Samazināt dublikātus

en: Default settings for this view.
lv: Skata noklusētie iestatījumi.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lv: Attēlot skatu kā lapu, ar URL un izvēlnes saitēm.

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
lv: Pielikumi pievienoti citiem attēlojumiem, lai panāktu vairākus skatus vienā skatā.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lv: Attēlot skatu kā plūsmu, piemēram, RSS plūsmu.

en: Displays rows one after another.
lv: Attēlo rindas vienu pēc otras.

en: Displays rows in a grid.
lv: Attēlo rindas režģī.

en: Displays rows in a table.
lv: Attēlo rindas tabulā.

en: Displays the default summary as a list.
lv: Attēlo noklusējuma kopsavilkumu kā sarakstu.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
lv: Attēlo kopsavilkumu bez formatējuma, ar iespēju sakārtot secīgi vai iekļāvumā.

en: Generates an RSS feed from a view.
lv: Ģenerē RSS plūsmu no skata.

en: Displays the fields with an optional template.
lv: Attēlo laukus ar izvēles veidni.

en: Will be available to all users.
lv: Būs pieejams visiem lietotājiem.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lv: Piekļuve tiks piešķirta lietotājiem ar jebkuru no minētajām lomām.

en: No caching of Views data.
lv: Nekešot skatu datus.

en: Time-based
lv: Uz laiku balstīta

en: Simple time-based caching of data.
lv: Vienkārša uz laiku balstīta datu kešošana.

en: sort criteria
lv: kārtošanas kritēriji

en: Sort criterion
lv: Kārtošanas kritērijs

en: sort criterion
lv: kārtošanas kritērijs

en: The book the node is in.
lv: Grāmata, kurā atrodas mezgls.

en: The weight of the book page.
lv: Grāmatas lapas svars.

en: The parent book node.
lv: Vecāka grāmatas mezgls.

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lv: Komentāra autora vārds. Var tikt veidots kā saite uz autora mājaslapu.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lv: Komentāra autora interneta vietnes adrese. Var tikt atveidota kā saite. Tukša, ja autors ir reģistrēts lieottājs.

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: The User ID of the comment's author.
lv: Komentāra autora lietotāja ID.

en: Parent CID
lv: Vecāka CID

en: Last comment time
lv: Pēdējā komentāra laiks

en: Date and time of when the last comment was posted.
lv: Datums un laiks, kad tika publicēts pēdējais komentārs.

en: Last comment author
lv: Pēdējā komentāra autors

en: The name of the author of the last posted comment.
lv: Pēdējā ievietotā komentāra autora vārds.

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: The number of comments a node has.
lv: Mezglā esošo komentāru skaits.

en: Updated/commented date
lv: Papildināšana/komentēšanas datums

en: The number of new comments on the node.
lv: Mezgla jauno komentāru skaits.

en: Comment status
lv: Komentāra statuss

en: User posted or commented
lv: Lietotājs rakstīja vai komentēja

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lv: Rādīt mezglus tikai tad, ja lietotājs ievietojis mezglu vai komentējis mezglu.

en: Display the comment as RSS.
lv: Rādīt komentāru kā RSS.

en: Provide a simple link to the user contact page.
lv: Nodrošināt vienkāršu saiti uz lietotāja kontaktu lapu.

en: The title of the node.
lv: Mezgla virsraksts.

en: The date the node was posted.
lv: Mezgla publicēšanas datums.

en: Whether or not the node is published.
lv: Vai mezgls ir publicēts vai nav.

en: Created year + month
lv: Izveides gads + mēnesis

en: Created year
lv: Izveides gads

en: Created month
lv: Izveides mēnesis

en: Created day
lv: Izveides diena

en: Created week
lv: Izveides nedēļa

en: Updated year + month
lv: Papildināšanas gads + mēnesis

en: Updated year
lv: Papildināšanas gads

en: Updated month
lv: Papildināšanas mēnesis

en: Updated day
lv: Papildināšanas diena

en: Updated week
lv: Papildināšanas nedēļa

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lv: Nodrošina vienkāršu saiti, lai atgrieztu revīziju.

en: Filter by access.
lv: Filtrēt pēc piekļuves.

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
lv: Attēlojumam %display nav piekļuves kontroles, taču tajā nav publicēto mezglu filtra.

en: Poll
lv: Aptauja

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
lv: Meklējamā vienuma rezultāts. Tas netiks izmantots, ja nav pieejams arī meklēšanas filtrs.

en: Total views
lv: Kopējais skatījumu skaits

en: The total number of times the node has been viewed.
lv: Kopējais mezgla skatījumu skaits.

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: The total number of times the node has been viewed today.
lv: Kopējais mezgla skatījumu skaits šodien.

en: Most recent view
lv: Jaunākais skatījums

en: The most recent time the node has been viewed.
lv: Pēdējā reize, kad mezgls tika skatīts.

en: Title of page visited.
lv: Apmeklētās lapas virsraksts.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lv: Faili, kurus uztur Drupal un dažādi moduļi.

en: The ID of the file.
lv: Faila ID.

en: The status of the file.
lv: Faila statuss.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
lv: Taksonomijas termini ir pievienoti mezgliem.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
lv: Filtrēt "Taksonomija: termins" rezultātus atbilstoši noteiktai vārdnīcai.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
lv: Attēlot visus ar mezglu saistītos taksonomijas terminus no norādītajām vārdnīcām.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
lv: Termins, kas ir termina vecāks. Ja izmantojat vārdnīcu, kas pieļauj vairākus vecākus, var rasties ierakstu dublikāti.

en: Outdated
lv: Novecojis

en: The user ID
lv: Lietotāja ID

en: The user or author name.
lv: Lietotāja vai autora vārds.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
lv: Lietotāja epasta adrese. Šis lauks parasti netiek rādīts lietotājiem, tāpēc esiet piesardzīgs, to lietojot.

en: Language of the user
lv: Lietotāja valoda

en: The user's last login date.
lv: Lietotāja pēdējās pieslēgšanās datums.

en: The user's signature.
lv: Lietotāja paraksts.

en: User ID from URL
lv: Lietotāja ID no URL

en: User ID from logged in user
lv: Lietotāja ID no autentificētā lietotāja

en: Randomize the display order.
lv: Nejauša attēlošanas secība.

en: Provide custom text or link.
lv: Nodrošina pielāgotu tekstu vai saiti.

en: View result counter
lv: Skatīt rezultātu skaitītāju

en: Displays the actual position of the view result
lv: Attēlo skata rezultātu faktisko stāvokli

en: No user
lv: Nav lietotāja

en: Show teaser-style link
lv: Rādīt ievada stila saiti

en: Link this field to new comments
lv: Saistīt šo lauku ar jauniem komentāriem

en: contact
lv: kontakts

en: Contact %user
lv: Sazināties ar %user

en: Unknown language
lv: Nezināma valoda

en: Check for new comments as well
lv: Pārbaudīt arī jaunos komentārus

en: Alternative sort
lv: Alternatīva kārtošana

en: Alternate sort order
lv: Alternatīva kārtošanas secība

en: On empty input
lv: Tukšas ievades gadījumā

en: Show None
lv: Rādīt Nevienu

en: Display score
lv: Rādīt rezultātu

en: Link this field to download the file
lv: Saistīt šo lauku, lai lejupielādētu failu

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
lv: Dziļums atlasīs mezglus, kas ir atzīmēti ar terminiem hierarhijā. Piemēram, ja jums ir termins "auglis" un pakārtots termins "ābols", kura dziļums ir 1 (vai lielāks), tad, filtrējot pēc termina "auglis", tiks iegūti mezgli, kas ir atzīmēti gan ar "ābols", gan arī "auglis". Ja tas ir negatīvs, tad būs apgriezti; meklējot "ābols", tiks parādīti arī mezgli, kas marķēti ar "auglis", ja dziļums ir -1 (vai mazāks).

en: No vocabulary
lv: Nav vādrnīcas

en: Link this field to its term page
lv: Saistīt šo lauku ar tā terminu lapu

en: Limit terms by vocabulary
lv: Ierobežot terminus pēc vārdnīcas

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
lv: Atlasiet, kuras vārdnīcas terminus rādīt pie iespējām.

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Show hierarchy in dropdown
lv: Rādīt hierarhiju nolaižamajā izvēlnē

en: Select terms from vocabulary @voc
lv: Atlasiet terminus no vārdnīcas @voc

en: Select terms
lv: Izvēlēties terminus

en: Is the logged in user
lv: Vai ir pieteicies lietotājs

en: Usernames
lv: Lietotājvārdi

en: Enter a comma separated list of user names.
lv: Ievadiet ar komatu atdalītu lietotāju vārdu sarakstu.

en: Also look for a node and use the node author
lv: Sameklēt arī mezglu un izmantot mezgla autoru

en: Restrict user based on role
lv: Ierobežot lietotāju atkarībā no lomas

en: Restrict to the selected roles
lv: Ierobežot tikai atlasītajām lomām

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
lv: Ja nav atlasīta neviena loma, tiks atļauts jebkuras lomas lietotājiem.

en: Unrestricted
lv: Bez ierobežojumiem

en: No role(s) selected
lv: Nav izvēlēta(-as) loma(-as)

en: Multiple roles
lv: Vairākas lomas

en: You must select at least one role if type is "by role"
lv: Jums ir jāatlasa vismaz viena loma, ja veids ir "pēc lomas"

en: PHP validate code
lv: PHP validācijas kods

en: Never cache
lv: Nekad neglabāt kešatmiņu

en: Query results
lv: Vaicājuma rezultāti

en: The length of time raw query results should be cached.
lv: Neapstrādāto vaicājumu rezultātu kešatmiņas ilgums.

en: Rendered output
lv: Atveidota izvade

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
lv: Renderētas HTML izvades kešatmiņas ilgums.

en: Broken field
lv: Bojāts lauks

en: Change the title that this display will use.
lv: Mainīt virsrakstu, kas tiks izmantots šajā attēlojumā.

en: Use AJAX
lv: Izmantot AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
lv: Mainiet, vai šajā attēlojumā tiks izmantots AJAX.

en: Change this display's pager setting.
lv: Mainīt šī attēlojuma lapojuma iestatījumu.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
lv: Norādīt, vai šajā attēlojumā tiks nodrošināta saite "vairāk".

en: Specify access control type for this display.
lv: Norādīt piekļuves kontroles veidu šim attēlojumam.

en: Change settings for this access type.
lv: Mainīt šī piekļuves veida iestatījumus.

en: Specify caching type for this display.
lv: Norādīt šī displeja kešatmiņas veidu.

en: Change settings for this caching type.
lv: Mainīt šī kešatmiņas veida iestatījumus.

en: Link display
lv: Saites attēlojums

en: Exposed form in block
lv: Atklāta forma blokā

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
lv: Ļaut atklātajai formai parādīties blokā, nevis skatā.

en: The title of this view
lv: Šī skata nosaukums

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
lv: Šis virsraksts tiks parādīts kopā ar skatu visur, kur parasti tiek rādīti virsraksti; t.i., kā lapas virsraksts, bloka nosaukums utt.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
lv: Ja vien jums nav radušās problēmas ar lapošanu saistībā ar šo skatu, atstājiet to uz 0. Ja vienā lapā izmantojat vairākus lapojumus, iespējams, šim skaitlim būs jāiestata lielāka vērtība, lai neradītu konfliktus masīvā ?page=. Lielas vērtības pievienos jūsu URL daudz komatu, tāpēc, ja iespējams, izvairieties no tā.

en: Add a more link to the bottom of the display.
lv: Pievienot vairāk saiti attēlojuma apakšdaļā.

en: Create more link
lv: Izveidot vairāk saiti

en: The text to display for the more link.
lv: Teksts, kas tiks attēlots saitei vairāk.

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
lv: Tādējādi skatā tiks parādīti tikai atšķirīgi vienumi. Ja ir vairāki identiski vienumi, katrs tiks parādīts tikai vienu reizi. Varat to izmantot, lai mēģinātu no skata noņemt dublikātus, taču tas ne vienmēr darbojas. Ņemiet vērā, ka tas var palēnināt vaicājumu izpildi, tāpēc izmantojiet to piesardzīgi.

en: Access restrictions
lv: Piekļuves ierobežojumi

en: Access options
lv: Piekļuves iespējas

en: Caching options
lv: Kešatmiņas iespējas

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: How should this view be styled
lv: Kādā stilā ir jābūt šim skatam

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
lv: Ja izvēlētajam stilam ir iestatījumi, noteikti noklikšķiniet uz iestatījumu pogas, kas tiks parādīta tam iekš Skatīt kopsavilkumu.

en: Style options
lv: Stila iespējas

en: Row style options
lv: Rindas stila iespējas

en: How should each row in this view be styled
lv: Kādā stilā jāveido katru šī skata rindu

en: Which display to use for path
lv: Kuru attēlojumu izmantot ceļam

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
lv: Kuru attēlojumu izmantot, lai iegūtu šī displeja ceļu, piemēram, kopsavilkuma saites, RSS plūsmu saites, vairāk saites utt.

en: Put the exposed form in a block
lv: Ielikt atklāto formu blokā

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
lv: Ja tas ir iestatīts, šajā skatā netiks parādīti atklātie logrīki. Tā vietā Drupal bloku administrēšanas sistēmai būs pieejams bloks, un tur parādīsies atklātā forma. Ņemiet vērā, ka šis bloks ir jāiespējo manuāli, Skati to neiespējos jūsu vietā.

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
lv: Attēlojumā “@display” tiek izmantoti lauki, taču nav definēts neviens lauks vai to attēlošana ir izslēgta.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
lv: Attēlojumā "@display" tiek izmantots ceļš, bet ceļš nav definēts.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
lv: Attēlojumā "@display" ir nederīgs stila spraudnis.

en: Exposed form: @view-@display_id
lv: Atklātā forma: @view-@display_id

en: Attachment settings
lv: Pielikuma iestatījumi

en: Inherit exposed filters
lv: Mantot eksponētos filtrus

en: Multiple displays
lv: Vairāki attēlojumi

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
lv: Vai šim displejam ir jāpārmanto atklātā filtra vērtības no vecākattēlojuma, kuram tas ir pievienots?

en: Attach before or after the parent display?
lv: Vai pievienot pirms vai pēc vecāku attēlojuma?

en: Select which display or displays this should attach to.
lv: Atlasiet, kuram attēlojumam vai attēlojumiem tas jāpievieno.

en: Block admin description
lv: Bloka administratora apraksts

en: Using the site name
lv: Izmantojot vietnes nosaukumu

en: Use the site name for the title
lv: Virsrakstam izmantot vietnes nosaukumu

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
lv: Plūsmas ikona būs pieejama tikai atzīmētajiem attēlojumiem.

en: No menu
lv: Nav izvēlnes

en: Normal: @title
lv: Normāls: @title

en: Tab: @title
lv: Cilne: @title

en: Change settings for the parent menu
lv: Mainīt vecāku izvēlnes iestatījumus

en: The menu path or URL of this view
lv: Šī skata izvēlnes ceļš vai URL

en: No menu entry
lv: Nav izvēlnes ieraksta

en: Normal menu entry
lv: Parasts izvēlnes ieraksts

en: Menu tab
lv: Izvēlnes cilne

en: Default menu tab
lv: Noklusējuma izvēlnes cilne

en: Default tab options
lv: Noklusējuma cilnes iespējas

en: Already exists
lv: Jau eksistē

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
lv: "%" nedrīkst izmantot ceļa pirmajam segmentam.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
lv: Attēlojums, kura ceļš beidzas ar %, nevar būt cilne.

en: Title is required for this menu type.
lv: Šim izvēlnes veidam ir nepieciešams nosaukums.

en: Inline fields
lv: Iekļautie lauki

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
lv: Atdalītāju var novietot starp iekļautajiem laukiem, lai tie nesaspiestos viens otram blakus. Šajā laukā variet izmantot HTML.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
lv: Pēc izvēles varat norādīt lauku, pēc kura grupēt ierakstus. Lai negrupētu, atstājiet tukšu.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
lv: Stilam @style ir nepieciešams rindas stils, taču rindas spraudnis nav derīgs.

en: RSS description
lv: RSS apraksts

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
lv: Ievietojiet laukus kolonnās; vienā kolonnā varat apvienot vairākus laukus. Ja to darāt, lauku atdalīšanai tiks izmantots norādītās kolonnas atdalītājs. Atzīmējiet kārtošanas rūtiņu, lai šī kolonna būtu klikšķināma un pēc tās tiktu veikta kārtošana, un atzīmējiet noklusējuma kārtošanas radio, lai noteiktu, kura kolonna tiks kārtota pēc noklusējuma, ja tāda ir. Lauku sadaļā varat kontrolēt kolonnu secību un lauku etiķetes.

en: The style selected does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils laukus neizmanto.

en: None defined
lv: Nav definēts

en: New view
lv: Jauns skats

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: Parent link ID
lv: Vecāksaites ID

en: Administration menu
lv: Administrācijas izvēlne

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
lv: Mēģinājums palaist vēlreiz cron, kad tas jau darbojas.

en: Cron run completed.
lv: Cron izpilde pabeigta.

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: The value of the variable.
lv: Mainīgā vērtība.

en: Filter criteria
lv: Filtrēšanas kritēriji

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lv: Izmaiņas tiks saglabātas tikai pēc apstiprināšanas.

en: The requested page could not be found.
lv: Pieprasītā lapa netika atrasta.

en: Requirements problem
lv: Prasību neatbilstība

en: Database configuration
lv: Datubāzes konfigurācija

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
lv: Kāda veida datubāzē tiks glabāti @drupal dati.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
lv: Datubāzes nosaukums, kurā tiks glabāti @drupal dati. Datubāzi jāizveido uz servera pirms @drupal instalēšanas.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
lv: Ja šo datubāzi izmantos vairāk kā viena aplikācija, tad šeit ievadi tabulas prefiksu savai @drupal vietnei, piemēram %prefix.

en: Select an installation profile
lv: Izvēlieties instalācijas profilu

en: Choose language
lv: Izvēlieties valodu

en: Learn how to install Drupal in other languages
lv: Iemācies kā uzinstalēt Drupal citās valodās

en: (built-in)
lv: (iebūvēts)

en: No profiles available
lv: Nav pieejams neviens profils

en: Drupal already installed
lv: Drupal ir jau uzinstalēts

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
lv: <ul><li>Lai sāktu no jauna, vispirms jāiztukšo esošā datubāze.</li><li>Lai uzstādītu citā datubāzē, veiciet izmaiņas atbilstošajā  <em>settings.php</em> failā <em>sites</em> mapē.</li><li>Lai uzlabotu esošu instalāciju, atveriet <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>Pašreizējās vietnes <a href="@base-url">sākumlapa</a>.</li></ul>

en: Installing @drupal
lv: Tiek instalēts @drupal

en: The installation has encountered an error.
lv: Instalācijas laikā notika kļūda.

en: Configure site
lv: Konfigurējiet vietni

en: @drupal installation complete
lv: @drupal instalācija ir pabeigta

en: Installed %module module.
lv: Uzstādīts %module modulis.

en: Choose profile
lv: Izvēlieties profilu

en: Verify requirements
lv: Pārbaudiet prasības

en: Set up database
lv: Uzstādiet datubāzi

en: Set up translations
lv: Uzstādīt tulkojumus

en: Install site
lv: Instalējiet vietni

en: Finish translations
lv: Pabeigt tulkojumus

en: Site e-mail address
lv: Vietnes e-pasta adrese

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
lv: Pēc noklusējuma, datumi šajā vietnē tiks attēloti izvēlētajā laika zonā.

en: Update notifications
lv: Atjaunināšanas atgādinājumi

en: Check for updates automatically
lv: Automātiski pārbaudīt atjauninājumus

en: Removed orphaned action '%action' from database.
lv: Nepiesaistīta darbība '%action' izdzēsta no datubāzes.

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
lv: Cron izpilde pārsniedza atļauto laiku un tika apstādināta.

en: 1 byte | @count bytes
lv[0]: @count baits
lv[1]: @count baiti
lv[2]: @count baiti

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lv: "!name" nevar būt garāks par %max simboliem, bet patreiz tas ir %length simbolus garš.

en: Illegal choice %choice in %name element.
lv: Nepieļaujama izvēle %choice elementā %name.

en: Text group
lv: Teksta grupa

en: The language selected for import is not supported.
lv: Valoda, kura izvēlēta ielādei, netiek atbalstīta.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
lv: Izskatās, ka sākuminformācija (header) tulkojuma failam %filename vai nu trūkst vai ir sabojāta.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
lv: Tulkojums ielādēts veiksmīgi. No jauna pievienotas %number  virknes, izlabotas %update virknes un dzēstas %delete teksta virknes.

en: Importing interface translations
lv: Importē saskarnes tulkojumu

en: Starting import
lv: Uzsāk importēšanu

en: Error importing interface translations
lv: Kļūda importējot saskarnes tulkojumus

en: The %language language (%code) has been created.
lv: Izveidota %language valoda (%code)

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
lv: Importēts %file iekš %locale: %number virknes pievienotas, %update atjaunotas un %delete dzēstas.

en: Exported %locale translation file: %filename.
lv: Eksportēta %locale tulkojuma datne: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
lv: Eksportēta tulkojuma datne: %filename.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
lv: Atjaunot JavaScript tulkojuma failu %language valodai

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
lv: Izveidot JavaScript tulkojuma failu %language

en: Removed JavaScript translation file for the language %language, because no translations currently exist for that language.
lv: Dzēsts JavaScript tulkojuma fails valodai %language, tāpēc ka valodai patreiz neeksistē tulkojums.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
lv: Ir notikusi kļūda veidojot JavaScript tulkojuma failu priekš valodas %language.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
lv[0]: @count tulkojuma virkne tika izlaistas, jo tās satur neatļautu HTML.
lv[1]: @count tulkojuma virknes tika izlaistas, jo tās satur neatļautu HTML.

en: One translation file imported for the newly installed modules. | @count translation files imported for the newly installed modules.
lv[0]: Viens tulkošanas fails importēts jaunuzinstalētajam moduļiem.
lv[1]: @count tulkošanas faili importēti jaunuzinstalētajam moduļiem.

en: One translation file imported for the enabled modules. | @count translation files imported for the enabled modules.
lv[0]: Viens tulkošanas fails importēts iespējotajiem moduļiem.
lv[1]: @count tulkošanas faili importēti iespējotajiem moduļiem.

en: Abkhazian
lv: Abhāziešu

en: Afrikaans
lv: Afrikāņu

en: Azerbaijani
lv: Azerbaidžāņu

en: Bashkir
lv: Baškīru

en: Belarusian
lv: Baltkrievu

en: Bengali
lv: Bengāļu

en: Tibetan
lv: Tibetiešu

en: Breton
lv: Bretoņu

en: Bosnian
lv: Bosniešu

en: Chechen
lv: Čečenu

en: Chamorro
lv: Čamoro

en: Corsican
lv: Korsikāņu

en: Chuvash
lv: Čuvašu

en: Welsh
lv: Velsiešu

en: Maldivian
lv: Maldivu

en: Estonian
lv: Igauņu

en: Basque
lv: Basku

en: Persian
lv: Persiešu

en: Frisian
lv: Frīziešu

en: Irish
lv: Īru

en: Galician
lv: Galīciešu

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Icelandic
lv: Islandiešu

en: Georgian
lv: Gruzīnu

en: Kazakh
lv: Kazaku

en: Greenlandic
lv: Grenlandiešu

en: Cambodian
lv: Kambodžas

en: Kashmiri
lv: Kašmiras

en: Kurdish
lv: Kurdu

en: Latin
lv: Latīņu

en: Luxembourgish
lv: Luksemburgas

en: Luganda
lv: Lugandas

en: Laothian
lv: Laotiešu

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Malagasy
lv: Malagasu

en: Macedonian
lv: Maķedoniešu

en: Mongolian
lv: Mongoļu

en: Moldavian
lv: Moldāvu

en: Maltese
lv: Maltas

en: North Ndebele
lv: Ziemeļu Ndebele

en: Nepali
lv: Nepāla

en: Norwegian Bokmål
lv: Norvēģu Bokmål

en: Norwegian Nynorsk
lv: Norvēģu Nynorsk

en: South Ndebele
lv: Dienvidu Ndebele

en: Chichewa
lv: Čičua

en: Ossetian
lv: Osetiešu

en: Portuguese, Portugal
lv: Portugāļu, Protugāles

en: Portuguese, Brazil
lv: Portugāļu, Brazīlijas

en: Quechua
lv: Kvečua

en: Sanskrit
lv: Sanskrits

en: Sardinian
lv: Sardīniešu

en: Sindhi
lv: Sindu

en: Northern Sami
lv: Ziemeļu Sami

en: Serbo-Croatian
lv: Serbijas horvātu

en: Sinhala
lv: Singāļu

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Samoan
lv: Samoiešu

en: Albanian
lv: Albāņu

en: Serbian
lv: Serbiešu

en: Sudanese
lv: Sudāniešu

en: Swahili
lv: Suahili

en: Tajik
lv: Tadžiku

en: Thai
lv: Tai

en: Turkmen
lv: Turkmēņu

en: Tatar
lv: Tatāru

en: Tahitian
lv: Taitiešu

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Uzbek
lv: Uzbeku

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: Yiddish
lv: Jidišs

en: Chinese, Simplified
lv: Kīniešu (vienk.)

en: Chinese, Traditional
lv: Ķīniešu (Trad.)

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
lv: Kļūda sūtot e-pastu (no %from adresēta %to)

en: sort ascending
lv: kārtot pieaugošā secībā

en: sort descending
lv: kārtot dilstošā secībā

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
lv: Operācijas ar Unicode simbolu rindām tiek emulētas, pamatojoties uz labākās piepūles pieeju. Uzstādi  <a href="%url">PHP mbstring paplašinājumu</a>, lai nodrošinātu labāku Unicode atbalstu.

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lv: Multibaitu simbolu rindas funkcijas pārlādēšana PHP ir aktīva un ir jāaizliedz. Pārbaudiet php.ini <em>mbstring.func_overload</em> iestatījumu. Vairāk informācijas varat uzzināt <a href="%url">PHP mbstring</a> dokumentācijā.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lv: Multibaitu simbolu rindas ievades pārveidošana PHP ir aktīva un ir jāizslēdz. Pārbaudi php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> iestatījumu. Vairāk informācijas var uzzināt <a href="%url">PHP mbstring</a> dokumentācijā.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lv: Multibaitu simbolu rindas ievades pārveidošana PHP ir aktīva un ir jāizslēdz. Pārbaudi php.ini <em>mbstring.http_input</em> iestatījumu. Vairāk informācijas var iegūt <a href="%url">PHP mbstring</a> dokumentācijā.

en: Multibyte string output conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_output</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lv: Multibaitu simbolu rindas izvades pārveidošana PHP ir aktīva un ir jāizslēdz. Pārbaudi php.ini <em>mbstring.http_output</em> iestatījumu. Vairāk informācijas var atrast <a href="%url">PHP mbstring</a> dokumentācijā.

en: Standard PHP
lv: Standarta PHP

en: PHP Mbstring Extension
lv: PHP Mbstring paplašinājums

en: Unicode library
lv: Unikoda bibliotēka

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
lv: Nevar pārveidot XML kodējumu %s uz UTF-8.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
lv: Neatbalstīts kodējums %s. Lūdzu, uzstādiet iconv, GNU recode vai mbstring priekš PHP.

en: Parse error. Not well formed
lv: Kļūme, veicot teksta analīzi. Teksts nav labi veidots (well formed).

en: Parse error. Request not well formed.
lv: Parsēšanas kļūda. Teksts nav labi veidots (well formed).

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
lv: Servera kļūda. Nederīgs XML-RPC. Pieprasījumam jābūt methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
lv: Servera kļūda. Pieprasītā metode @methodname nav norādīta.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
lv: Servera kļūda. Nepareizs metodes parametru skaits.

en: Server error. Invalid method parameters.
lv: Servera kļūda. Nekorekti metodes parametri.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
lv: Servera kļūda. Pieprasītā funkcija @method neeksistē.

en: Invalid syntax for system.multicall.
lv: Nepareiza sintakse priekš system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
lv: Rekursīvi system.multicall izsaukumi aizliegti.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
lv: Servera kļūda. Pieprasītās metodes @methodname paraksts nav norādīts.

en: Ampersand
lv: Ampersends

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
lv: Šī konta noklusēta valoda e-pastiem un vēlamā valoda mājaslapā.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Popular content
lv: Populārs saturs

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
lv: Pieprasīt e-pasts verificēšanu, kad apmeklētājs izveido kontu

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
lv: Turpmākās instrukcijas nosūtītas uz Jūsu e-pasta adresi.

en: Deleted user: %name %email.
lv: Dzēsts lietotājs: %name %email.

en: Styles
lv: Stili

en: The item has been deleted.
lv: Šī vienība ir dzēsta.

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgctxt" nav gaidīts %line. rindā.

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: In code
lv: Kodā

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo lapu? Izdzēstās lapas nav iespējams atjaunot!

en: Style settings
lv: Stila iestatījumi

en: Region settings
lv: Reģiona iestatījumi

en: Content type name
lv: Satura veida nosaukums

en: Navigate to previous year
lv: Iepriekšējais gads

en: Navigate to next year
lv: Nākamais gads

en: Navigate to previous month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Navigate to next month
lv: Nākamais mēnesis

en: Navigate to previous week
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: Navigate to next week
lv: Nākamā nedēļa

en: Navigate to previous day
lv: Iepriekšējā diena

en: Navigate to next day
lv: Nākamā diena

en: View full page month
lv: Atvērt pilna mēneša skatu

en: Configured
lv: Konfigurēts

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: @field_name (Locked)
lv: @field_name (Slēgts)

en: %name must be an integer.
lv: %name jābūt veselam skaitlim.

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: Show links
lv: Rādīt saites

en: Hello <strong>@username</strong>
lv: Sveiki <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
lv: Parādīt saīsnes

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Database is encoded in UTF-8
lv: Datubāzes kodējums ir UTF-8

en: PostgreSQL has initialized itself.
lv: PostgreSQL ir sevi inicializējis.

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Default values
lv: Noklusējuma vērtības

en: styles
lv: stili

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: The maximum number of characters this field can be.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Count the number 0 as empty
lv: Uzskatīt skaitli 0 par "nav rezultātu"

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja tukšs

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība

en: Specify the number the counter should start at.
lv: Norādiet skaitli ar kuru tiks sākta skaitīšana.

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lv: Lietotāja, kurš ievietojis komentāru, e-pasts. Būs tukšs, ja autors ir reģistrēts lietotājs.

en: Length is shorter than
lv: Garums ir mazāks kā

en: shorter than
lv: īsāks kā

en: Length is longer than
lv: Garums ir lielāks par

en: longer than
lv: garāks kā

en: Exposed form
lv: Eksponētā forma

en: Render
lv: Atveidot

en: The unique ID of the comment.
lv: Komentāra unikālais ID.

en: The name left by the comment author.
lv: Vārds, ko atstājis komentāra autors.

en: The email address left by the comment author.
lv: E-pasta adrese, ko atstāja komentāra autors.

en: The home page URL left by the comment author.
lv: Komentāra autora ievadīts mājaslapas URL.

en: The URL of the comment.
lv: Komentāra URL.

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: The URL of the comment's edit page.
lv: Komentāra rediģēšanas lapas URL.

en: The date the comment was posted.
lv: Komentāra iesūtīšanas datums.

en: The number of comments posted on a node.
lv: Mezglam pievienoto komentāru skaits.

en: New comment count
lv: Jaunu komentāru skaits

en: The type of the node.
lv: Nodes tips

en: The language the node is written in.
lv: Valoda, kurā mezgls ir sarakstīts.

en: The URL of the node.
lv: Mezgla URL.

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: The author of the node.
lv: Nodes autors

en: Poll winner
lv: Aptaujas uzvarētājs

en: Last view
lv: Pēdējais skatījums

en: The date on which a visitor last read the node.
lv: Datums, kad apmeklētājs pēdējo reizi ir lasījis nodi

en: The slogan of the site.
lv: Vietnes sauklis.

en: The administrative email address for the site.
lv: Vietnes administratīvā e-pasta adrese.

en: The URL of the site's front page.
lv: Vietnes sākumlapas URL.

en: Login page
lv: Autorizācijas lapa

en: The unique ID of the uploaded file.
lv: Unikālais augšupielādētā faila ID.

en: The size of the file, in kilobytes.
lv: Faila izmērs, norādīts kilobaitos.

en: The date the file was most recently changed.
lv: Datums kad veiktas pēdējas izmaiņas ar datni.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lv: Unikāls termina identitātes identifikators.

en: The name of the taxonomy term.
lv: Termina vārds.

en: The optional description of the taxonomy term.
lv: Neobligāts termina skaidrojums.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
lv: Ar terminu atzīmēto nožu skaits.

en: The URL of the taxonomy term.
lv: Taksonomijas termina URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
lv: Vārdnīca, kurai taksonomijas termins pieder.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lv: Unikālais taksonomijas vārdnīcas ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lv: Taksonomijas vārdnīcas nosaukums.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lv: Neobligāts taksonomijas vārdnīcas apraksts.

en: Term count
lv: Terminu skaits

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
lv: Taksonomijas vārdnīcai piederošo terminu skaits.

en: The unique ID of the user account.
lv: Lietotāja konta unikālais ID.

en: The login name of the user account.
lv: Lietotāja konta lietotājvārds.

en: The email address of the user account.
lv: Lietotāja konta e-pasta adrese.

en: The URL of the account profile page.
lv: Konta profila lapas URL.

en: All parent terms
lv: Visi vecāktermini

en: You are not allowed to access this page.
lv: Jums nav atļauts piekļūt šai lapai.

en: Authorize file system changes
lv: Atļaut datņu sistēmas izmaiņas

en: It appears you have reached this page in error.
lv: Jūs esat nokļuvis šajā lapā kļūdas dēļ.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
lv: Cron nevarēja izpildīties, jo tika izmantota nederīga atslēga.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
lv: Cron nevarēja izpildīties, jo vietne ir apkopes režīmā.

en: Default country
lv: Noklusējuma valsts

en: Check the error messages and <a href="!url">proceed with the installation</a>.
lv: Pārbaudiet kļūdu paziņojumus un <a href="!url"> turpiniet uzstādīšanas procesu </a>.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
lv: Jūsu %settings_file failā esat veicis uzstādījumus, lai @drupal izmanto %driver serveri, tomēr Jūsu PHP instalācija šo datubāzes tipu neatbalsta.

en: Sorry, you must select a language to continue the installation.
lv: Atvainojiet, lai turpinātu instalēšanu, Jums jāizvēlas valoda.

en: We were unable to find any installation profiles. Installation profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
lv: Mēs nevarējām atrast nevienu uzstādīšanas profilu. Uzstādīšanas profils mums ziņo par to, kuri moduļi un shēmas būs nepieciešami, lai uzstādītu datubāzi. Profils ir nepieciešams, lai turpinātu uzstādīšanas procesu.

en: Sorry, the profile you have chosen cannot be loaded.
lv: Atvainojiet, Jūsu izvēlēto profilu nevarēja ielādēt.

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
lv: Visi nepieciešamie labojumi %dir un %file ir veikti, tādēļ Jums labotajam vajadzētu noņemt rakstīšanas tiesības, lai izvairītos no drošības riskiem. Ja neesat drošs, kā to paveikt, tad aplūkojiet <a href=" @handbook_url "> tiešsaistes rokasgrāmata </a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
lv: Apsveicam, jūs instalējāt @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
lv: Pārbaudiet iepriekšminētos paziņojumus pirms aplūkojat <a href="@url" > Jūsu jaunizveidoto vietni </a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
lv: <a href="@url">Apmeklēt jauno vietni</a>.

en: Settings file
lv: Iestatījumu fails

en: The settings file does not exist.
lv: Iestatījumu datne neeksistē.

en: The @drupal installer requires that you create a settings file as part of the installation process. Copy the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>.
lv: @drupal uzstādītājs pieprasa, lai Jūs izveidojat uzstādījumu failu kā daļu no uzstādīšanas procesa. Nodublējiet %default_file failu uz %file. Detalizētāka informācija par Drupal uzstādīšanu ir pieejama aplūkojot <a href=" @install_txt " > INSTALL.txt</a>

en: The %file file exists.
lv: Datne %file eksistē.

en: The settings file is not writable.
lv: Iestatījumu datnei nav labošanas tiesības.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. If you are unsure how to grant file permissions, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
lv: @drupal uzstādītājs uzstādīšanas procesa laikā pieprasa rakstīšanas tiesības %file failam. Ja neesat drošs par to, kā piešķirt failam tiesības, apmeklējiet <a href=" @handbook_url " > tiešsaistes rokasgrāmatu </a>.

en: Automated e-mails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these e-mails from being flagged as spam.
lv: Automātiskie e-pasti, piemēram, reģistrēšanās informācija, tiks sūtīti no šīs adreses. Izmanto e-pasta adresi, kas beidzas ar tavas vietnes domēnu, lai izvairītos no tā, ka e-pasti tiek marķēti kā mēstules.

en: Site maintenance account
lv: Lapas uzturēšanas konts

en: Select the default country for the site.
lv: Izvēlieties vietnes noklusēto valsti.

en: Receive e-mail notifications
lv: Saņemt paziņojumu e-pastus

en: The system will notify you when updates and important security releases are available for installed components. Anonymous information about your site is sent to <a href="@drupal">Drupal.org</a>.
lv: Sistēma Jūs brīdinās, ja būs pieejami atjauninājumi un svarīgi drošības risinājumi Jūsu uzstādītajām komponentēm. Anonīma informācija par Jūsu vietni ir nosūtīta <a href="@drupal"> Drupal.org </a>.

en: No pending updates.
lv: Atjauninājumu nav.

en: 1 pending update | @count pending updates
lv[0]: @count veicams atjauninājums
lv[1]: @count veicami atjauninājumi
lv[2]: @count veicami atjauninājumi

en: An error occurred while handling the request: The server received invalid input.
lv: Notika kļūda pieprasijuma apstrāde: Serveris saņēma nederīgus ievaddatus.

en: Invalid form POST data.
lv: Nepareizi formas POST dati.

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
lv: Nav iespējams turpināt, nav pieejamu faila pārsūtīšanas metožu

en: WARNING: You are not using an encrypted connection, so your password will be sent in plain text. <a href="@https-link">Learn more</a>.
lv: UZMANĪBU: Jūs neizmantojat šifrētu pieslēgumu, tāpēc Jūsu parole tiks nosūtīta teksta formātā. <a href="@https-link">Uzzināt vairāk</a>.

en: To continue, provide your server connection details
lv: Lai turpinātu, norādiet sava servera pieslēgšanās informāciju

en: Connection method
lv: Pieslēgšanās veids

en: Enter connection settings
lv: Ievadiet pieslēgšanās uzstādījumus

en: @backend connection settings
lv: @backend pieslēgšanās uzstādījumi

en: Change connection type
lv: Mainīt pieslēgšanās veidu

en: Error, this type of connection protocol (%backend) does not exist.
lv: Kļūda, šāds pieslēgšanās protokols (%backend) neeksistē.

en: Site under maintenance
lv: Vietne tiek labota

en: Archivers can only operate on local files: %file not supported
lv: Arhivātors spēj veikt operācijas tikai ar lokāliem failiem: %file nav atbalstīts.

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
lv: Datni nebija iespējams aušupielādēt, jo vieta %destination ir nederīga.

en: The file's name exceeds the 240 characters limit. Please rename the file and try again.
lv: Datnes nosaukums pārsniedz noteikto 240 simbolu skaitu. Lūdzu pārsauciet datni un mēģiniet vēlreiz.

en: The file %path is not of a recognized type so it was not deleted.
lv: Faila %path ir ar nezināmu tipu, tapēc tas netika izdzēsts.

en: The file permissions could not be set on %uri.
lv: Faila atļaujas nevar tikt uzstādītas %uri.

en: Completed @current of @total.
lv: Pabeigts @current no @total

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
lv: Visu uzdevumu izpilde datubāzes serverim neizdevās. Uzdevums %task netika atrasts.

en: Failed to modify %settings. Verify the file permissions.
lv: Neizdevās veikt izmaiņas %settings failu. Pārbaudiet failu piekļuves tiesības.

en: Failed to open %settings. Verify the file permissions.
lv: Neizdevās atvērt %settings. Pārbaudiet datnes piekļuves tiesības.

en: Required modules
lv: Nepieciešamie moduļi

en: Required modules not found.
lv: Nepieciešamie moduļi netika atrasti.

en: The following modules are required but were not found. Move them into the appropriate modules subdirectory, such as <em>sites/all/modules</em>. Missing modules: !modules
lv: Šādi moduļi ir nepieciešami, bet netika atrasti. Ielieciet tos atbilstošajā moduļu apakšdirektorijā, piemēram, <em>sites/all/modules</em>. Trūkstošie moduļi: !modules

en: system
lv: sistēma

en: %module module uninstalled.
lv: Modulis %module atinstalēts.

en: Saint Martin (French part)
lv: Sentmartina

en: Use the default site language (@language_name).
lv: Izmantot vietnes noklusēto valodu (@language_name).

en: No strings available.
lv: Nav pieejama neviena simbolu virkne.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
lv: @count neatļauta(s) HTML virkne(s) failā %file

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
lv: Javascript tulkojuma fails %file.js tika pazaudēts.

en: Unable to send e-mail. Contact the site administrator if the problem persists.
lv: Nav iespējams nosūtīt e-pastu. Sazinieties ar vietnes administratoru, ja šī problēma turpinās.

en: Class %class does not implement interface %interface
lv: Klase %class inimplementē interfeisu %interface

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Operating in maintenance mode. <a href="@url">Go online.</a>
lv: Vietne darbojas uzturēšanas režīmā. <a href="@url">Iet tiešsaistē.</a>

en: Operating in maintenance mode.
lv: Vietne darbojas apkopes režīmā.

en: %module module enabled.
lv: %module modulis iespējots.

en: %module module disabled.
lv: %module modulis atspējots.

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Cannot determine the type of project.
lv: Nevar noteikt projekta tipu.

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
lv: Direktoriju %directory nav iespējams izveidot: %reason

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
lv: Ar šo datu bāzi Drupal nevar tikt korekti uzstādīts. Pārbaudiet iespējamās kļūdas.

en: An AJAX HTTP error occurred.
lv: AJAX HTTP kļūda

en: HTTP Result Code: !status
lv: HTTP iznākuma kods: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
lv: AJAX HTTP pieprasījums tika netipiski pārtraukts.

en: Path: !uri
lv: Ceļš: !uri

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: Text formats
lv: Teksta formāti

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
lv: Parole netiks saglabāta datubāzē, tā tiek izmantota tikai savienojuma nodibināšanai.

en: There is currently no content classified with this term.
lv: Ar šo terminu pagaidām nav saistīts nekāds saturs.

en: Password recovery
lv: Paroles atgūšana

en: Account activation
lv: Konta aktivizācija

en: Account cancellation confirmation
lv: Konta anulēšanas apstiprinājums

en: Account canceled
lv: Konts anulēts

en: Notify user when account is canceled.
lv: Paziņot lietotājam, kad konts ir anulēts.

en: Blocked user: %name %email.
lv: Bloķēts lietotājs: %name %email.

en: Minimal
lv: Minimāls

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Install with commonly used features pre-configured.
lv: Instalējiet ar iepriekš konfigurētām bieži lietotām funkcijām.

en: Fixed width
lv: Fiksēts platums

en: Image style
lv: Attēla stils

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
lv: Apgabala iezīme, kas tiks attēlota tikai administratoram.

en: Exposed
lv: Eksponēts

en: Display all items
lv: Rādīt visus vienumus

en: Display a specified number of items
lv: Rādīt noteiktu vienumu skaitu

en: Exposed form style
lv: Eksponētās formas stils

en: @count item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: Sort By
lv: Kārtot pēc

en: Authentication module
lv: Autentifikācijas modulis

en: 1 pending update (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped) | @count pending updates (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped)
lv[0]: @count aktuāls atjauninājums (@number_applied vecams, @number_incompatible izlaists)
lv[1]: @count aktuāli atjauninājumi (@number_applied veicami, @number_incompatible izlaisti)
lv[2]: @count aktuāli atjauninājumi (@number_applied veicami, @number_incompatible izlaisti)

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lv: Ziņa ar tālākām instrukcijām tika nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.

en: Administer pathauto
lv: Administrēt pathauto

en: Determines whether or not users are notified.
lv: Nosaka vai lietotājiem tiek vai netiek ziņots.

en: Maximize
lv: Maksimizēt

en: Update preview
lv: Atjaunināt priekšskatījumu

en: %module module installed.
lv: %module modulis uzstādīts.

en: Is not empty (NOT NULL)
lv: Nav tukšs (NAV NULL)

en: Attachment before
lv: Pielikums pirms

en: Attachment after
lv: Pielikums pēc

en: Kyrgyz
lv: Kirgīzu

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Filipino
lv: Tagalu

en: Swiss German
lv: Šveices Vācu

en: Scots
lv: Skotu

en: Site logo
lv: Vietnes logo

en: Stylizer
lv: Dizaineris

en: Field storage engine not found.
lv: Lauka uzglabāšanas dzinējs nav atrasts.

en: Entity %entity has no base table.
lv: Entītijai %entity nav bāzes tabulas.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
lv: Nezinu kā kārtot ar @key priekš @entity_type

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
lv: Jūsu ievadītais datu bāzes tabulu prefikss, %prefix, nav derīgs. Tabulu prefikss drīkst saturēt tikai burtciparu simbolus, punktus vai apakšsvītras.

en: Default settings file
lv: Noklusējuma iestatījumu fails

en: The default settings file does not exist.
lv: Noklusējuma iestatījumu fails neeksistē.

en: The @drupal installer requires that the %default-file file not be modified in any way from the original download.
lv: @drupal uzstādītājs pieprasa, lai %default-file fails jebkādā veidā nevarētu tikt rediģēts.

en: Māori
lv: Maoru

en: Show row weights
lv: Rādīt rindu svaru

en: Hide row weights
lv: Noslēpt rindu svaru

en: ruleset
lv: noteikumu kopums

en: rulesets
lv: noteikumu kopumi

en: content pane
lv: satura daļa

en: content panes
lv: satura daļas

en: The item has been reverted.
lv: Šī vienība ir atgriezta iepriekšējā stāvoklī.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
lv: Skaidrojums par mezglā izdarītajām jaunākajām izmaiņām.

en: The title of the current page.
lv: Pašreizējās lapas nosaukums.

en: The URL of the current page.
lv: Pašreizējās lapas URL.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
lv: Pašreizējās lapas numurs, skatot sarakstus, kas ir uz vairākām lapām.

en: One-time login URL
lv: Vienreizējas pierakstīšanās URL

en: New type:
lv: Jauns tips:

en: - Use default -
lv: - Lietot noklusēto -

en: Error opening socket @socket
lv: Kļūda atverot kontaktligzdu @socket

en: The specified file %file could not be copied, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
lv: Datni %file nevar kopēt uz norādīto vietu. Vairāk informācijas sistēmas pierakstos.

en: The file %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory.
lv: Datni %file nebija iespējams kopēt, jo mērķa direktorijā eksistē datne ar tādu pašu nosaukumu.

en: The specified file %file could not be moved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
lv: Norādīto datni %file nevar pārvietot, jo norādītais mērķis nav korekts. Vairāk informācijas pieejams sistēmas žurnālā.

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
lv: Dati nevar tikt saglabāti, jo mērķa vieta ir nederīga. Vairāk informācija ir pieejama sistēmas žurnālos.

en: File %file (%realpath) could not be copied because it does not exist.
lv: Datni %file (%realpath) nevarēja pārkopēt, jo tā neeksistē.

en: File %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory (%directory)
lv: Datni %file nevarēja pārkopēt,  jo mērķa direktorijā (%directory) jau eksistē datne ar tādu nosaukumu.

en: File %file could not be copied because it would overwrite itself.
lv: Failu %file nevarēja pārkopēt, jo tas sevi pārrakstītu.

en: The specified file %file could not be copied to %destination.
lv: Norādīto failu %file nevarēja pārkopēt uz %destination.

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
lv: Jūsu PHP konfigurācija atbalsta tikai vienu datubāžu tipu, tādēļ šis tips tika izvēlēt automātiski.

en: Failed to connect to your database server. The server reports the following message: %error.<ul><li>Is the database server running?</li><li>Does the database exist, and have you entered the correct database name?</li><li>Have you entered the correct username and password?</li><li>Have you entered the correct database hostname?</li></ul>
lv: Savienojums ar jūsu datubāzes serveri neizdevās. Serveris ziņo sekojošo: %error.<ul><li> Vai datubāzes serveris darbojas? </li><li>Vai datubāzes serveris eksistē, vai esat ievadījis pareizu datubāzes vārdu? </li> <li> vai esat ievadījis pareizu lietotājvārdu un paroli? </li> <li> Vai esat ievadījis pareizu datubāzes resursvārdu? </li></ul>

en: Format settings:
lv: Formatējuma iestatījumi

en: Administrative overlay
lv: Administratīvais pārklājums

en: View mode
lv: Skata režīms

en: The settings file is writable.
lv: Iestatījumu datne ir rakstāma.

en: The settings file is owned by the web server.
lv: Iestatījumu datne pieder web serverim.

en: The @drupal installer failed to create a settings file with proper file ownership. Log on to your web server, remove the existing %file file, and create a new one by copying the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>. If you have problems with the file permissions on your server, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
lv: @drupal uzstādītājs nespēja izveidot izstatījumu failu ar pareizām īpašumtiesībām. Ielogojamies savā web serverī,  izdzēšam pašreizējo %file failu un izveidojam jaunu, dublējot %default_file failu %file failā. Detalizētāka informācija par Drupal uzstādīšanu pieejama apmeklējot <a href="@install_txt" > INSTALL.txt </a>. Ja ir radušās problēmas ar failu piekļuves tiesībām Jūsu serverī, apmeklējiet <a href="@handbook_url" > tiešsaistes rokasgrāmatu </a>.

en: Invalid merge query: no conditions
lv: Nepareizs sapludināšanas vaicājums: nav iespēju

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
lv: %type: !message %function (rinda %line no %file).

en: Update @title
lv: Papildināt @title

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Unikāls, mašīnlasāms nosakums, kas drīkst iekļaut tikkai apakšējā reģistra rakstzīmes, skaitļus un zilbjdales.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
lv: Mašīnlasāms vārds drīkst iekļaut tikkai unikālas rakszīmes.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens.
lv: Mašīnlasāms nosakums drīkst iekļaut tikkai apakšējā reģistra rakstzīmes, skaitļus un zilbjdales.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lv: Šis mašīnlasāmais nosaukums jau tiek lietots. Tam jābūt unikālam.

en: Asturian
lv: Astūriešu

en: English, British
lv: Angļu, Britu

en: Haitian Creole
lv: Haitiešu

en: Portuguese, International
lv: Portugālu Straptautiskā

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: The name of the item; e.g. node.
lv: Vienuma nosaukums, piemēram, mezgls.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
lv: Vienuma veids, vai nu modulis, tēma vai tēmas_dzinējs.

en: The database version %version is less than the minimum required version %minimum_version.
lv: Datu bāzes versija %version ir vecāka nekā minimālā nepieciešamā versija %minimum_version.

en: Next steps
lv: Nākamie soļi

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
lv: Datni %file nevarēja pārkopēt, jo mērķa direktorijs %destination nav pareizi nokofigurēts.

en: @driver_name settings
lv: @driver_name uzstādījumi

en: MySQL, MariaDB, or equivalent
lv: MySQL, MariaDB, vai līdzvērtīgu

en: Database file
lv: Datubāzes fails

en: The absolute path to the file where @drupal data will be stored. This must be writable by the web server and should exist outside of the web root.
lv: Absolūtais ceļš uz failu, kurā tiks glabāti @drupal dati. Web serverim jābūt tiesībām tajā rakstīt un tam jāatrodas ārpus web pamatkataloga.

en: The directory you specified is not writable by the web server.
lv: Norādītā direktorija nav pieejama rakstīšanai web serverim.

en: Searching for matches...
lv: Meklēt vienādus...

en: @count orphaned actions (%orphans) exist in the actions table. !link
lv: @count nepiesaistītas darbības (%orphans) eksistē darbību tabulā. !link

en: Failed to connect to the server. The server reports the following message: !message For more help installing or updating code on your server, see the <a href="@handbook_url">handbook</a>.
lv: Savienojums ar serveris nav izdevies. Serveris ziņo sekojošo: !message Detalizētāka informācija par Jūsu servera koda uzstādīšanu un atjaunināšanu pieejama <a href="@handbook_url"> rokasgrāmatā </a>.

en: Unable to parse info file: %info_file.
lv: Nav iespējams apstrādāt info datni: %info_file.

en: The info file (%info_file) does not define a 'name' attribute.
lv: Info datnē %info_file netiek definēts 'name' atribūts.

en: Access the views administration pages.
lv: Piekļūt administratora lapas skatiem.

en: Bypass access control when accessing views.
lv: Apiet piekļuves kontroli, kad piekļūst skatiem.

en: Add new view
lv: Pievienot jaunu skatu

en: HTML element
lv: HTML elements

en: Label HTML element
lv: Iezīmes HTML elements

en: Place a colon after the label
lv: Pēc iezīmes ievietot kolu

en: Wrapper HTML element
lv: Aptverošais HTML elements

en: Add default classes
lv: Pievienot noklusētās klases

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
lv: Lietot skata noklusētās klases lai identificētu lauku, lauka iezīmi un lauka saturu.

en: Use absolute path
lv: Lietot absolūto ceļu

en: Rel Text
lv: REL teksts

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
lv: Iekļaujiet REL parametru lietojot "lightbox2" vai citas "javascript" utilītas

en: Preserve certain tags
lv: Atstāt specifiskus tagus

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
lv: Norādiet HTML tagus kurus nepieciešams atstāt izņemšanas procesā. Piemēram &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; atstās p un br elementus.

en: Format plural
lv: Formāta daudzskaitlis

en: If checked, special handling will be used for plurality.
lv: Ja atzīmēts, daudzskaitlim tiks lietota īpaša forma.

en: Singular form
lv: Vienstkaitļa forma

en: Text to use for the singular form.
lv: Teksts, ko lietot vienskaitļa formai.

en: Plural form
lv: Daudzskaitļa forma

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
lv: Teksts, ko lietot daudzskaitļa formai. @count tiks aizstāts ar vērtību.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
lv: Nobīde no tekošā laika, piemēram "!example1" vai "!example2"

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāms skata nosaukums. Tas var saturēt tikai mazos burtus, ciparus un apakšsvītras.

en: Date and time of when the comment was created.
lv: Datums un laiks, kad komentārs tika izveidots.

en: Date and time of when the comment was last updated.
lv: Datums un laiks, kad komentārs pēdējo reizi tika atjaunināts.

en: Approved comment
lv: Apstiprināts komentārs

en: File Usage
lv: Failu Lietojums

en: The module managing this file relationship.
lv: Modulis, kas pārvalda šī faila attiecību.

en: The type of entity that is related to the file.
lv: Entītijas, kas ir saistīta ar šo failu, veids.

en: The number of times the file is used by this entity.
lv: Skaits, cik reižu fails ir izmantots šajā entītijā.

en: term from !field_name
lv: termins no !field_name

en: Disable SQL rewriting
lv: Izslēgt SQL pārrakstīšanu

en: Text formats enabled for rich-text editing
lv: Teksta formāti iespējoti formatētam tekstam

en: @name comment form
lv: @name komentāru forma

en: Content access
lv: Piekļuve saturam

[ctx: datetime]
en: Year
lv: Gads

[ctx: datetime]
en: Month
lv: Mēnesis

[ctx: datetime]
en: Week
lv: Nedēļa

[ctx: datetime]
en: Day
lv: Diena

[ctx: datetime]
en: Hour
lv: Stunda

[ctx: datetime]
en: Minute
lv: Minūte

[ctx: datetime]
en: Second
lv: Sekunde

en: The year is invalid.
lv: Izvēlētais gads ir nederīgs

en: The month is invalid.
lv: Izvēlētais mēnesis ir nederīgs.

en: The day is invalid.
lv: Izvēlētā diena ir nederīga.

en: The hour is invalid.
lv: Izvēlētā stunda ir nederīga.

en: The minute is invalid.
lv: Izvēlētā minūte ir nederīga.

en: The second is invalid.
lv: Izvēlētā sekunde ir nederīga.

[ctx: date_order]
en: First
lv: Pirmais

[ctx: date_order]
en: Second
lv: Otrais

[ctx: date_order]
en: Third
lv: Trešais

[ctx: date_order]
en: Fourth
lv: Ceturtais

[ctx: date_order]
en: Fifth
lv: Piektais

[ctx: date_order_reverse]
en: Last
lv: Pēdējais

[ctx: date_nav]
en: Prev
lv: Iepriekšējais

[ctx: date_nav]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: day_name]
en: Sunday
lv: Svētdiena

[ctx: day_name]
en: Monday
lv: Pirmdiena

[ctx: day_name]
en: Tuesday
lv: Otrdiena

[ctx: day_name]
en: Wednesday
lv: Trešdiena

[ctx: day_name]
en: Thursday
lv: Ceturtdiena

[ctx: day_name]
en: Friday
lv: Piektdiena

[ctx: day_name]
en: Saturday
lv: Sestdiena

en: 5 minute
lv: 5 minūtes

en: 15 minute
lv: 15 minūtes

en: Content revisions
lv: Satura revīzijas

en: Bypass views access control
lv: Apiet pieejas kontroli

en: No results behavior
lv: Kad nav rezultātu

en: Edit @section
lv: Labot @section

en: Edit this view to add a display.
lv: Rediģē šo skatu lai pievienotu attēlojumu

en: Add view from template
lv: Pievienot skatu no šablona

en: View to insert
lv: Skats ko ievietot

en: The view to insert into this area.
lv: Skats ko ievietot šajā apgabalā.

en: Inherit contextual filters
lv: Mantot konteksta filtrus

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
lv: Ja iezīmēts, skats pārmantos kontekstuālos filtrus no vecāka elementa.

en: Recursion detected in view @view display @display.
lv: Skata @view @display attēlā atklāta rekursija.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
lv: Kad filtra vērtība <em>NAV</em> adresē (URL)

en: Exception value
lv: Izņēmuma vērtība

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
lv: Ja tiks atriezta šī vērtība, filtrs tiks ignorēts; t.i. "visas vērtības"

en: Display all results for the specified field
lv: Attēlot visas norādītā lauka vērtības

en: Provide default value
lv: Norādīt noklusēto vērtību

en: Display a summary
lv: Attēlot kopsavilkumu

en: Display contents of "No results found"
lv: Rādīt "Nav rezultātu" saturu

en: Number of records
lv: Ierakstu skaits

[ctx: Sort order]
en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtojums

[ctx: Sort order]
en: Date
lv: Datums
    Kontekstā: Kārtošanas secība

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lv: Ciparu
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lv: Ja ieslēgts, lietotājs var ievadīt vairākas vērtības sekojošā formā: 1+2+3 (priekš "OR") vai 1,2,3 ("AND") nosacījumu izveidei

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lv: Alfabētiski
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: Create a label
lv: Izveidot iezīmi

en: Enable to create a label for this field.
lv: Ieslēgt lai izveidotu iezīmi

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
lv: Izvēlies HTML elementu kurā ietīt lauku, piemēram H1, H2, utt.

en: Create a CSS class
lv: Izveidot CSS klasi

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
lv: Izvēlies HTML elementu kurā ietīt iezīmi, piemēram H1, H2 utt.

en: Rewrite results
lv: Pārrakstīt rezultātus

en: Enable to override the output of this field with custom text or replacement tokens.
lv: Ieslēgt lai pārrakstītu lauka izvadi ar pielāgotu tekstu vai aizvietotājtokeniem.

en: Replace spaces with dashes
lv: Aizvietot atstarpes ar strīpām

en: External server URL
lv: Ārējā resursdatora adrese (URL)

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
lv: Pilnas ārējo resursdatoru adreses (URL): piemēram 'http://www.example.com' vai 'www.example.com'.

en: Enable to trim the field to a maximum length of characters
lv: Ieslēgt lauka vērtības saīsināšanu līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
lv: Pārvērst "newline" par HTML &lt;br&gt; tagu

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
lv: Ja atzīmēts, visi "newline" simboli (piemēram "\n") tiks pārveidoti par HTML &lt;br&gt; tagiem.

en: No results text
lv: Tukša rezultāta teksts

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
lv: Iespējot "nav rezultātu" tekstu ja lauks atgriež skaitli 0.

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
lv: Kā jāattēlo serializētus datus. Varat lietot pielāgotu masīva/objekta atslēgu vai "print_r" pilnai vērtību izvadei.

en: Full data (unserialized)
lv: Pilni dati (neserializēti)

en: Full data (serialized)
lv: Pilni dati (serializēti)

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
lv: Filtrs netiek parādīts apmeklētājiem. Eksponējiet to, lai lietotāji varētu to mainīt.

en: Expose filter
lv: Eksponēt filtru

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
lv: Šis filtrs ir eksponēts. Ja jūs to paslēpsiet, lietotāji nevarēs to mainīt.

en: Hide filter
lv: Paslēpt filtru

en: Expose operator
lv: Eksponēt operatoru

en: Allow the user to choose the operator.
lv: Atļaut lietotājam izvēlēties atlases parametru operatoru.

en: Allow multiple selections
lv: Atļaut vairākas izvēles

en: Enable to allow users to select multiple items.
lv: Atļaut lietotājiem izvēlēties vairākus vienumus.

en: Remember the last selection
lv: Atcerēties pēdējo izvēli

en: Enable to remember the last selection made by the user.
lv: Iespējot lietotāja pēdējās izvēles atcerēšanos.

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
lv: Ja lauks tiek eksponēts, obligāti jānorāda vērtību.

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
lv: Iespējot tādu vienumu paslēpšanu, kuri nesatur šo relāciju

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Eksponējiet to, lai atļautu lietotājiem to mainīt.

en: Expose sort
lv: Eksponēt kārtotāju

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Ja to paslēpsiet, lietotāji nevarēs to mainīt.

en: Hide sort
lv: Paslēpt kārtotāju

en: Provide description
lv: Apraksts

en: Save & exit
lv: Saglabāt un iziet

en: Continue & edit
lv: Turpināt un labot

en: Your view was saved. You may edit it from the list below.
lv: Skats tika saglabāts. To var rediģēt zemāk norādītajā sarakstā.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
lv: Veiciet izmaiņas skata displejos zemāk vai izveidojiet jaunus displejus.

en: edit view name/description
lv: labot skata nosaukumu/aprakstu

en: analyze view
lv: analizēt skatu

en: clone view
lv: klonēt skatu

en: export view
lv: eksportēt skatu

en: revert view
lv: atgriezt skatu

en: delete view
lv: dzēst skatu

en: Add !display
lv: Pievienot !display

en: @display_title details
lv: @display_title detaļas

en: Auto preview
lv: Automātisks priekšskatījums

en: Preview with contextual filters:
lv: Priekšskatījums ar kontekstuālajiem filtriem:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
lv: Atdaliet kontekstuālo filtru vērtības ar "/". Piemēram, %example.

en: Add and configure @types
lv: Pievienot un konfigurēt @types

en: Always show advanced display settings
lv: Vienmēr rādīt attēlojuma papildu iestatījumus

en: Label for "Any" value on non-required single-select exposed filters
lv: Iezīme "Jebkurš" vērtībai neobligātajiem vienas atlases eksponētajiem filtriem

en: Live preview settings
lv: Automātiska priekšskatījuma iestatījumi

en: Automatically update preview on changes
lv: Automātiski atjaunināt priekšskatījumu, kad tiek veiktas izmaiņas

en: Show the SQL query
lv: Rādīt SQL vaicājumu

en: Show performance statistics
lv: Rādīt veiktspējas statistiku

en: Unformatted list
lv: Neformatēts saraksts

en: Contextual filters
lv: Konteksta filtri

en: contextual filters
lv: konteksta filtri

en: Contextual filter
lv: Konteksta filtrs

en: contextual filter
lv: konteksta filtrs

en: filter criteria
lv: filtrēšanas kritēriji

en: no results behavior
lv: kad nav rezultātu

en: The content title.
lv: Satura virsraksts.

en: Content revision
lv: Satura revīzija

en: Display @count value(s)
lv: Rādīt @count vērtību(-as)

en: PHP contextual filter code
lv: Konteksta filtra PHP kods

en: Hide attachments in summary
lv: Paslēpt pielikumus kopsavilkumā

en: Clone of | Clone @count of
lv[0]: Klons
lv[1]: @count. klons no

en: Hide view
lv: Paslēpt skatu

en: This display is disabled.
lv: Attēlojums ir atspējots.

en: reorder displays
lv: pārkārtot displejus

en: clone @display_title
lv: klonēt @display_title

en: delete @display_title
lv: dzēst @display_title

en: disable @display_title
lv: izslēgt @display_title

en: undo delete of @display_title
lv: atcelt @display_title dzēšanu

en: The selected style or row format does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils vai rindu formāts laukus neizmanto.

en: Display extenders
lv: Attēlojuma paplašinātāji

en: Empty display extender
lv: Tukšs attēlojuma paplašinātājs

en: Apply (all displays)
lv: Apstiprināt (visiem attēlojumiem)

en: Appears in: @bundles.
lv: Pieejams: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
lv: Šis ir @group: @field aizstājvārds.

en: Also known as: !also.
lv: Zināms arī kā: !also.

en: Delta - Appears in: @bundles.
lv: Delta - Pieejams: @bundles.

en: Today (page)
lv: Šodien (lapa)

en: Today (block)
lv: Šodien (bloks)

en: The taxonomy term name.
lv: Taksonomijas termina nosaukums.

en: Has taxonomy term ID
lv: Ir taksonomijas termina ID

en: Has taxonomy term
lv: Ir taksonomijas termins

en: All taxonomy terms
lv: Visi taksonomijas termini

en: Has taxonomy term ID (with depth)
lv: Ir taksonomijas termina ID (ar dziļumu)

en: Has taxonomy terms (with depth)
lv: Ir taksonomijas termini (ar dziļumu)

en: @entity using @field
lv: @entity, kas izmanto @field

en: Taxonomy term ID from URL
lv: Taksonomijas termina ID no URL

en: Please select at least one item.
lv: Izvēlieties vismaz vienu ierakstu.

en: Unknown field: @field_name
lv: Nezināms lauks: @field_name

en: Manage view modes
lv: Pārvaldīt pielāgotus režīmus

en: 10 minute
lv: 10 minūtes

en: 30 minute
lv: 30 minūtes

en: !start-date to !end-date
lv: !start-date līdz !end-date

en: The value @date does not match the expected format.
lv: Vērtība @date neatbilst vajadzīgam formātam.

[ctx: datetime]
en: Date
lv: Datums

[ctx: datetime]
en: Time
lv: Laiks

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.

en: Autocomplete (Tags style)
lv: Automātiskā pabeigšana (Tagu stils)

en: file from !field_name
lv: fails no !field_name

en: Hide empty column
lv: Paslēpt tukšu kolonnu

en: The requested page "@path" could not be found.
lv: Pieprasītā lapa "@path" netika atrasta.

en: View modes
lv: Skatu režīmi

en: View: @view - Display: @display
lv: Skats: @view - Attēlojums: @display

en: Overview of fields used in all views.
lv: Skatā lietoto lauku pārskats

en: Tokens related to views.
lv: Skatam raksturīgie marķieri

en: The human-readable name of the view.
lv: Cilvēka lasāms skata nosaukums

en: The description of the view.
lv: Skata apraksts

en: The machine-readable name of the view.
lv: Skata mašīn-lasāmais nosaukums

en: The title of current display of the view.
lv: Patreizējā skata attēlojuma visraksts

en: The URL of the view.
lv: Skata saite (url)

en: -Select-
lv: -Izvēlēties-

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
lv: Šim laukam jūs vara izmantot HTML kodu. Sekojoši aizvietojuma šabloni ir pieejami

en: Result summary
lv: Rezultātu kopsavilkums

en: Displays the link in contextual links
lv: Rādīt saiti kontakta saitēs

en: Contextual Links
lv: Konteksta Saite

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.

en: Views plugins
lv: Skatu spraudņi

en: Overview of plugins used in all views.
lv: Visos skatos izmantoto spraudņu pārskats.

en: Remember exposed selection only for the selected user role(s). If you select no roles, the exposed data will never be stored.
lv: Atcerieties atklāto atlasi tikai atzīmētajai(-ām) lietotāja lomai(-ām). Ja neatzīmēsiet nevienu lomu, atklātie dati nekad netiks saglabāti.

en: &lt;Any&gt;
lv: &lt;Jebkurš&gt;

en: Unfiltered text
lv: Nefiltrēts teksts

en: Browse available tokens.
lv: Pārlūkot pieejamos marķierus.
