Publisher 7 (7.x-2.5) - en to ne translation catalogue (365 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Next
ne: अर्को

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: approve
ne: स्वीकृति

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Item
ne: वस्तु

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Replies
ne: जवाफहरू

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: yes
ne: हो

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Article
ne: लेख

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: not verified
ne: रुजूगरिएको छैन

en: Action
ne: कारवाही

en: new
ne: नयाँ

en: error
ne: त्रुटि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: cron
ne: क्रोन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: updated
ne: अपडेटेड

en: File
ne: फ़ाइल

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: User registration form
ne: प्रयोगकर्ता दर्ता फर्म

en: User contact form
ne: प्रयोगकर्ता सम्पर्क फर्म

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Types
ne: प्रकार

en: Required
ne: आवश्यक

en: Parent
ne: मूल

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Menu
ne: मेनु

en: results
ne: परिणामहरू

en: search
ne: खोज

en: mail
ne: पत्र

en: actions
ne: कार्यहरू

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: You are not authorized to access this page.
ne: यो पृष्ठको उपयोग गर्न तपाईलाई अनुमति छैन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Picture
ne: तस्विर

en: type
ne: प्रकार

en: Database type
ne: डाटाबेसको प्रकार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: action
ne: कार्य

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: file
ne: फ़ाइल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: no
ne: हैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Year
ne: वर्ष

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Host
ne: होस्ट

en: Update status
ne: अपडेट को अवस्था

en: Header
ne: हेडर

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Poll duration
ne: चुनाब को अवाधि

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Contains
ne: समावेश

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Mode
ne: प्रकार

en: Normal
ne: साधारण

en: Warning
ne: चेतावनी

en: active
ne: सक्रिय

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Up
ne: माथि

en: Width
ne: चौडाई

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: Month
ne: महिना

en: System
ne: प्रणाली

en: Code
ne: कोड

en: security
ne: सुरक्षा

en: node
ne: नोड

en: Day
ne: दिन

en: Table
ne: तालिका

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: !time ago
ne: !time अघि

en: Basic
ne: सामान्य

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: access denied
ne: अनुमति छैन

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: <All>
ne: <सबै>

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Recent comments
ne: हालको कमेन्टहरु

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Server settings
ne: सर्भर सेटिंग

en: Database username
ne: डॉटाबेस प्रयोगकर्ताको नाम

en: Database password
ne: डॉटाबेसको पासवर्ड

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Sources
ne: स्रोत

en: Clear
ne: सफा

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: Source
ne: स्रोत

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Less than
ne: भन्दा सानो

en: Log out
ne: लगआउट

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: warning
ne: चेतावनी

en: Site information
ne: साईटको जानकारी

en: open
ne: खुल्ला

en: Revision
ne: संशोधन

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Fiji
ne: फिजी

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Color scheme
ne: रंग योजना

en: New comments
ne: नयाँ कमेन्टहरु

en: Action '%action' added.
ne: '%action' कार्य थप गरियो।

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: date
ne: मिति

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to page @number
ne: @number पृष्ठमा जानुहोस्

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: Save blocks
ne: ब्लकलाई सेभ गर्नुहोस्

en: Menus
ne: मेनु

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Precision
ne: सुक्ष्मता

en: Permission
ne: अनुमति

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: info
ne: जानकारी

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...

en: 1 year | @count years
ne[0]: १ वर्ष
ne[1]: @count वर्ष

en: 1 week | @count weeks
ne[0]: १ हप्‍ता
ne[1]: @count हप्‍ता

en: 1 min | @count min
ne[0]: १ मिनेट
ne[1]: @count मिनेट

en: 1 sec | @count sec
ne[0]: १ सेकेण्ड
ne[1]: @count सेकेण्ड

en: Bulgarian
ne: बुलगेरियाई

en: Croatian
ne: क्रोएशियाई

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: Account
ne: खाता

en: and
ne: र

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: notice
ne: सूचना

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: done
ne: गरियो

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
ne: केवल JPEG, GIF र PNG फोटोहरुको को अनुमति छ.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
ne: फोटो धेरै सानो छ ;

en: Database port
ne: डाटाबेस पोर्ट

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: If your database is located on a different server, change this.
ne: यदि तपाईँको डाटाबेस अर्कै सर्भरमा छ भने, यसलाई परिवर्तन गर्नुस।

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
ne: यदि तपाईँको डाटाबेस सर्भरले अर्कै (अप्रामाणिक) पोर्टमा हेरि(सुनि)राकेको छ भने, त्यो पोर्ट सङ्ख्या हाल्नुस।

en: Database port must be a number.
ne: डाटाबेसको पोर्ट नम्बरमा हुनु पर्छ।

en: Timor-Leste
ne: तिमोर - लेस्ते

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ne: एउटा अनपेक्षित विकल्प भेटिएको छ। कृपया साईट प्रशासकलाई सम्पर्क गर्नुस।

en: Book outline
ne: पुस्तक(बुक) रूपरेखा

en: Comma
ne: अल्पविराम

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: The size of the file.
ne: फाईलको आकार

en: Administration pages
ne: प्रशासन पृष्ठ

en: Hindi
ne: हिन्दी

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
ne: कृपया जारी राख्नको लागि <a href="@error_url">त्रुटी पृष्ठ </a>

en: 0 sec
ne: ० सेकेन्ड

en: form
ne: फाराम

en: contact
ne: सम्पर्क

en: The requested page could not be found.
ne: अनुरोध गरिएको पृष्‍ठ भेट्न सकिएन।

en: Requirements problem
ne: आवश्यकताहरुमा समस्या भयो

en: Database configuration
ne: डाटाबेस को सेटअप

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
ne: तपाईँको @drupal डाटा सङ्ग्रह गरिने डाटाबेसको प्रकार।

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
ne: तपाईँको @drupal डाटा सङ्ग्रह गरिने डाटाबेसको नाम। @drupal स्थापना हुनुभन्दा पहिला यो तपाईँको सर्भरमा हुनैपर्छ।

en: Choose language
ne: भाषा छान्नुहोस

en: Learn how to install Drupal in other languages
ne: ड्रूपललाई अन्य भाषामा कसरि स्थापित गर्ने पढ्नुहोस्

en: Drupal already installed
ne: ड्रूपल पहिलेनै स्थापित भैसकेको छ

en: Installing @drupal
ne: @drupal स्थापना हुदैछ

en: @drupal installation complete
ne: @drupal स्थापना सम्पन्न भयो

en: Set up database
ne: डॉटाबेस सेटप गर्नुहोस्

en: Set up translations
ne: अनुवादहरु सेटप गर्नुहोस्

en: Install site
ne: साईट स्थापना गर्नुहोस्

en: Site e-mail address
ne: साईटको ईमेल ठेगाना

en: 1 byte | @count bytes
ne[0]: १ बाईट
ne[1]: @count बाईट

en: Illegal choice %choice in %name element.
ne: %name मा अवैध रोजाई  %choice ।

en: Bengali
ne: बंगाली

en: Punjabi
ne: पंजाबी

en: Pali
ne: पाली

en: Pashto
ne: पाश्तो

en: Kirundi
ne: किरुंदी

en: Sindhi
ne: सिंधी

en: Sango
ne: सान्गो

en: Sinhala
ne: सिन्हाला

en: Shona
ne: शोना

en: Serbian
ne: सर्बियन

en: Swahili
ne: स्वाहीली

en: Tamil
ne: तमिल

en: Telugu
ne: तेलुगु

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Date and time
ne: मिति र समय

en: Content translation
ne: विषयवस्तु अनुवाद

en: @size KB
ne: @size किलोबाइट

en: @size MB
ne: @size मेगा बाइट

en: @size GB
ne: @size गीगा बाइट

en: @size TB
ne: @size टेरा बाइट

en: Optional features
ne: वैकल्पिक लक्षणहरु

en: Hello <strong>@username</strong>
ne: हेल्लो <strong>@username</strong>

en: Structure
ne: संरचना

en: You are not allowed to access this page.
ne: तपाइलाई यो पृष्ठमा प्रवेश अनुमती छैन

en: Path: !uri
ne: मार्ग: !uri

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: Minimal
ne: न्यूनतम

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ne: विस्तृत जानकारी सहितको स्वागत सन्देश तपाईको ईमेल ठेगानामा पठाईएको छ।

en: View mode
ne: हेर्ने शैली

en: Next steps
ne: अर्को चरण

en: @driver_name settings
ne: @driver_name सेटिंग्स

[ctx: datetime]
en: Month
ne: महिना

[ctx: datetime]
en: Day
ne: दिन

[ctx: datetime]
en: Hour
ne: घण्टा
