Publisher 7 (7.x-2.5) - en to or translation catalogue (135 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: value
or: ମୂଲ୍ୟ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Block title
or: ବ୍ଲକ ଶୀର୍ଷକ

en: cron
or: କ୍ରନ୍

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତଶୀଳ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: actions
or: କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: You are not authorized to access this page.
or: ଆପଣ ଏହି ପୃଷ୍ଠାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି।

en: action
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: file
or: ଫାଇଲ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Expanded
or: ସମ୍ପ୍ରସାରିତ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Access denied
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ବାରଣ ହୋଇଛି

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: 1 hour | @count hours
or[0]: 1 ଘଣ୍ଟା
or[1]: @count ଘଣ୍ଟା

en: 1 day | @count days
or[0]: 1 ଦିନ
or[1]: @count ଦିନ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Site slogan
or: ସାଇଟ୍ ସ୍ଲୋଗାନ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: Mode
or: ଧାରା

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: This field is required.
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରଟି ଆବଶ୍ୟକ।

en: Code
or: ସଂକେତ

en: security
or: ସୁରକ୍ଷା

en: node
or: ନୋଡ୍

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Integer
or: ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete rule
or: ନିୟମ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Front page
or: ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠା

en: Request new password
or: ନୁତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ

en: Configure block
or: ବ୍ଲକ ବିନ୍ୟାସ

en: None.
or: କିଛି ନୁହଁ।

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ

en: warning
or: ଚେତାବନୀ

en: Site information
or: ସାଇଟ ସୂଚନା

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: critical
or: ଗୁରୁତର

en: revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: The specified passwords do not match.
or: ଉଲ୍ଲିଖିତ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତଟି ମିଶୁ ନାହିଁ।

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: Menu settings
or: ମେନୁ ବିନ୍ୟାସ

en: Action '%action' added.
or: କାର୍ଯ୍ୟ '%action' କୁ ଯୋଗ କରାଯାଇଛି।

en: !name field is required.
or: !name କ୍ଷେତ୍ର ଆବଶ୍ୟକ।

en: Processing
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଅଛି

en: The specified date is invalid.
or: ଉଲ୍ଲିଖିତ ତାରିଖଟି ଅବୈଧ ଅଟେ।

en: Save blocks
or: ବ୍ଲକ ସଂରକ୍ଷଣ

en: Default time zone
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟ ମଣ୍ଡଳ

en: debug
or: ତ୍ରୁଟି ଅନ୍ବେଷଣ

en: Page not found
or: ପୃଷ୍ଠା ମିଳୁନାହିଁ

en: info
or: ସୂଚନା

en: The directory %directory is not writable
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %directory ଟି ଲେଖିବାଯୋଗ୍ୟ ନୁହଁ

en: Book navigation
or: ପୁସ୍ତିକା ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: 1 year | @count years
or[0]: 1 ବର୍ଷ
or[1]: @count ବର୍ଷ

en: 1 week | @count weeks
or[0]: ୧ ସପ୍ତାହ
or[1]: @count ସପ୍ତାହ

en: 1 min | @count min
or[0]: 1 ମିନଟ
or[1]: @count ମିନଟ

en: 1 sec | @count sec
or[0]: 1 ସେକଣ୍ଡ
or[1]: @count ସେକଣ୍ଡ

en: Edit rule
or: ନିୟମ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: The file could not be created.
or: ଏହି ଫାଇଲକୁ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Account
or: ଖାତା

en: Action %action saved.
or: କାର୍ଯ୍ୟ '%action' କୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଇଛି।

en: Banned IP address %ip
or: ବାତିଲ କରାଯାଇଥିବା IP ଠିକଣା %ip

en: notice
or: ଅଧିସୂଚନା

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା

en: Password field is required.
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ କ୍ଷେତ୍ରଟି ଆବଶ୍ୟକ।

en: Confirm password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ

en: Run updates
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚଳାନ୍ତୁ

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
or: ସୁରକ୍ଷା ଚେତାବନୀ: .htaccess ଫାଇଲକୁ ଲେଖିହେବ ନାହିଁ। ଦୟାକରି ଗୋଟିଏ .htaccess ଫାଇଲକୁ ଆପଣଙ୍କର %directory ଡିରେକ୍ଟୋରୀରେ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ ଯାହାକି ନିମ୍ନଲିଖିତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
or: କେବଳ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଅନୁଲଗ୍ନ ବିଶିଷ୍ଟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଅନୁମୋଦିତ: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
or: ଫାଇଲ %filesize ସର୍ବାଧିକ ଫାଇଲ ଆକାର %maxsize କୁ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି।

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
or: ଫାଇଲ %filesize ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କର ଡିସ୍କ କୋଟା %quotaକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି।

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
or: କେବଳ JPEG, PNG ଏବଂ GIF ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକ ଅନୁମୋଦିତ।

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
or: %dimensions ପିକସେଲର ସର୍ବାଧିକ ଅନୁମୋଦିତ ଆକାର ସହିତ ମେଳ ହେବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଛବିର ଆକାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି।

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
or: ପ୍ରତିଛବିଟି ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼; ସର୍ବାଧିକ ଆକାର ହେଉଛି %dimensions ପିକସେଲ।

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
or: ପ୍ରତିଛବିଟି ଅତ୍ୟଧିକ ଛୋଟ; ସର୍ବନିମ୍ନ ଆକାର ହେଉଛି %dimensions ପିକସେଲ।

en: Administration pages
or: ପ୍ରଶାସନ ପୃଷ୍ଠା ଗୁଡିକ

en: Currently using !item !version
or: ବର୍ତ୍ତମାନ !item !version କୁ ବ୍ୟବହାର କରୁଅଛି

en: Initializing.
or: ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି।

en: An error has occurred.
or: ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି।

en: HTTP POST is required.
or: HTTP POST ଆବଶ୍ୟକ।

en: 0 sec
or: 0 ସେକଣ୍ଡ

en: form
or: ଫର୍ମ

en: alert
or: ସତର୍କ ସୂଚନା

en: emergency
or: ଜରୁରୀ

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
or: କ୍ରନ ପୂର୍ବରୁ ଚାଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଚଲାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରୁଅଛି।

en: Cron run completed.
or: କ୍ରନ ଚଲାଇବା ସଫଳ ହୋଇଛି।

en: The requested page could not be found.
or: ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିବା ପୃଷ୍ଠାଟି ମିଳୁନାହିଁ

en: Update notifications
or: ଅଦ୍ୟତନ ବିଜ୍ଞପ୍ତିଗୁଡ଼ିକ

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
or: କ୍ରନ ଚଲାଇବା ସମୟ ଅତିକ୍ରମ ହୋଇଛି ଏବଂ ତାହାକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରାଯାଇଛି।

en: 1 byte | @count bytes
or[0]: 1 ବାଇଟ
or[1]: @count ବାଇଟ

en: Text group
or: ପାଠ୍ୟ ଶ୍ରେଣୀ

en: Deleted user: %name %email.
or: ଚାଳକଙ୍କୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଛି: %name %email.

en: @project issue queue
or: @project ସମସ୍ୟା ଧାଡି

en: Next steps
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ସୋପାନ
