Publisher 7 (7.x-2.5) - en to uk translation catalogue (8576 entries)

en: Home
uk: Головна

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Next
uk: Наступний

en: user
uk: користувач

en: Pages
uk: Сторінки

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: enable
uk: увімкнути

en: context
uk: контекст

en: delete
uk: видалити

en: title
uk: назва

en: value
uk: значення

en: Status
uk: Стан

en: Markup
uk: Розмітка

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: approve
uk: схвалити

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Item
uk: Елемент

en: content
uk: матеріал

en: Development
uk: Розробка

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Replies
uk: Відповіді

en: Last Post
uk: Останній допис

en: Closed
uk: Закрито

en: yes
uk: так

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Read more
uk: Читати далі

en: more
uk: ще

en: Create !type
uk: Створити !type

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Article
uk: Стаття

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: not verified
uk: не перевірено

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: For
uk: Для

en: new
uk: новий

en: error
uk: помилка

en: Tags
uk: Теґи

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: cron
uk: крон

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Version
uk: Версія

en: Go
uk: Перехід

en: view
uk: переглянути

en: updated
uk: оновлено

en: all
uk: все

en: File
uk: Файл

en: Tag
uk: Теґ

en: Login
uk: Вхід

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Links
uk: Посилання

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Scheme
uk: Схема

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Number
uk: Число

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Block settings
uk: Налаштування блоку

en: Comment form
uk: Форма коментування

en: User edit form
uk: Форма редагування користувача

en: User registration form
uk: Форма реєстрації користувача

en: User contact form
uk: Контактна форма користувача

en: - None -
uk: - Немає -

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Variable
uk: Змінна

en: Link
uk: Посилання

en: Center
uk: По центру

en: Admin title
uk: Адміністративний заголовок

en: Types
uk: Типи

en: Hierarchy
uk: Ієрархія

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Parent
uk: Батько

en: Parents
uk: Батьки

en: Depth
uk: Глибина

en: none
uk: немає

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Import
uk: Імпортувати

en: Book
uk: Книга

en: Export
uk: Експортувати

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Description field
uk: Поле опису

en: settings
uk: налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Field
uk: Поле

en: You must select at least one field.
uk: Ви повинні вибрати як мінімум одне поле.

en: header
uk: верхній колонтитул

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Font
uk: Шрифт

en: Default
uk: Базово

en: Background
uk: Тло

en: Summary
uk: Резюме

en: Update
uk: Оновити

en: Open
uk: Відкрито

en: Top
uk: Зверху

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Core
uk: Ядро

en: Add new
uk: Додати новий

en: Schedule
uk: Розклад

en: Views
uk: Види

en: Access
uk: Доступ

en: Add
uk: Додати

en: remove
uk: видалити

en: View
uk: Перегляд

en: Format
uk: Формат

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Filename
uk: Назва файла

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Modules
uk: Модулі

en: Section
uk: Розділ

en: Manage
uk: Керування

en: Refresh
uk: Оновити

en: Region
uk: Область

en: Visible
uk: Видиме

en: Display
uk: Показ

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Menu
uk: Меню

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: results
uk: результати

en: search
uk: пошук

en: Teaser
uk: Анонс

en: mail
uk: пошта

en: Event
uk: Подія

en: actions
uk: дії

en: Text
uk: Текст

en: Theme
uk: Тема

en: Layout
uk: Макет

en: Select a layout
uk: Оберіть макет

en: style
uk: стиль

en: theme
uk: тема

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Component
uk: Компонент

en: Components
uk: Компоненти

en: Submitted by
uk: Відправив(а)

en: You are not authorized to access this page.
uk: У вас недостатньо прав для доступу до цієї сторінки.

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Attachment
uk: Долучення

en: Picture
uk: Зображення

en: Titles
uk: Заголовки

en: Paths
uk: Шляхи

en: type
uk: тип

en: Mail
uk: Пошта

en:  in
uk:  в

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Database type
uk: Тип бази даних

en: Promoted
uk: Винесено на головну

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: action
uk: дія

en: Continue
uk: Продовжити

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Default Settings
uk: Базові налаштування

en: Check
uk: Перевірити

en: Files
uk: Файли

en: file
uk: файл

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: User ID
uk: ID користувача

en: Error
uk: Помилка

en: Options
uk: Опції

en: Contact
uk: Контакт

en: no
uk: ні

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Number of columns
uk: Кількість стовпців

en: Data type
uk: Тип даних

en: Separator
uk: Розділювач

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Node edit form
uk: Форма редагування матеріалу

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: Node add form
uk: Форма додавання матеріалу

en: Add page
uk: Додати сторінку

en: term
uk: термін

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: The name of the menu.
uk: Назва меню.

en: All
uk: Все

en: hours
uk: годин(и)

en: days
uk: дні(в)

en: Access log
uk: Журнал доступу

en: Active
uk: Активно

en: Submit @name
uk: Надіслати @name

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Year
uk: Рік

en: Date format
uk: Формат дати

en: Panels
uk: Панелі

en: Panel title
uk: Заголовок панелі

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: The CSS ID to apply to this page
uk: CSS ID, що застосовуються до цієї сторінки

en: panels
uk: панелі

en: Block
uk: Блок

en: Override title
uk: Переписати заголовок

en: CSS class
uk: Клас CSS

en: Display links
uk: Відображати посилання

en: Page
uk: Сторінка

en: Embedded
uk: Вбудований

en: Pager ID
uk: ID сторінкового навіґатора

en: View arguments
uk: Аргументи виду

en: Override URL
uk: Переписати URL-адресу

en: If this is set, override the View URL; this can sometimes be useful to set to the panel URL
uk: Якщо позначено, URL виду буде переписаний; іноді це може знадобитися, щоб задати URL панелі

en: Three column 25/50/25
uk: Три колонки 25/50/25

en: Left side
uk: Ліва колонка

en: Middle column
uk: Середня колонка

en: Right side
uk: Права колонка

en: Three column 25/50/25 stacked
uk: Три колонки 25/50/25 стосом

en: Bottom
uk: Знизу

en: Three column 33/34/33
uk: Три колонки 33/34/33

en: Three column 33/34/33 stacked
uk: Три колонки 33/34/33 стосом

en: Two column
uk: Дві колонки

en: Two column stacked
uk: Дві колонки стосом

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Node links
uk: Посилання на матеріал

en: Taxonomy terms
uk: Терміни таксономії

en: User picture
uk: Користувацьке зображення

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site slogan
uk: Гасло сайту

en: Database
uk: База даних

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Module
uk: Модуль

en: Off
uk: Вимкнено

en: Host
uk: Хост

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Your changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Update available
uk: З'явилося оновлення

en: Update status
uk: Стан оновлення

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Selected
uk: Вибране

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
uk: Ви не можете відсилати більше ніж %number повідомлень протягом однієї години. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Aggregator category
uk: Категорія збиральника

en: Aggregator feed
uk: Канал агрегатора

en: Aggregator item
uk: Елемент агрегатора

en: Delta
uk: Дельта

en: Custom
uk: Власний

en: Roles
uk: Ролі

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment ID
uk: ID коментаря

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Score
uk: Вага

en: Published
uk: Опубліковано

en: Input format
uk: Формат вводу

en: Signature
uk: Підпис

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Місце розташування

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Revisions
uk: Редакції

en: Log message
uk: Повідомлення журналу

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: Poll duration
uk: Тривалість опитування

en: Poll votes
uk: Голоси опитування

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: Variable name
uk: Назва змінної

en: File ID
uk: ID файла

en: File name
uk: Назва файла

en: File size
uk: Розмір файла

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Vocabulary ID
uk: ID словника

en: Term
uk: Термін

en: Term ID
uk: ID терміна

en: Term name
uk: Назва терміна

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Last login
uk: Останній вхід

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Severity
uk: Важливість

en: Field name
uk: Назва поля

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Fields
uk: Поля

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: Contains
uk: Містить

en: Does not contain
uk: Не містить

en: Is less than
uk: Є меншим, ніж

en: Is less than or equal to
uk: Є меншим або рівним

en: Is equal to
uk: Є рівним

en: Is greater than or equal to
uk: Є більшим або рівним

en: Is greater than
uk: Є більшим, ніж

en: Is not equal to
uk: Не є рівним

en: Average
uk: Середнє

en: Count
uk: Лічильник

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Conditions
uk: Умови

en: item
uk: елемент

en: items
uk: елементи

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Mode
uk: Режим

en: Normal
uk: Звичайне

en: Warning
uk: Попередження

en: active
uk: активне

en: Items
uk: Елементи

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: %time ago
uk: %time тому

en: Nodes
uk: Матеріали

en: sources
uk: джерела

en: Advanced
uk: Розширені

en: Sort order
uk: Впорядкування

en: Up
uk: Вгору

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Width
uk: Ширина

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: Maximum
uk: Максимум

en: Medium
uk: Середній

en: download
uk: завантаження

en: Media
uk: Медіа

en: Sortable
uk: Доступне для впорядкування

en: Plain text
uk: Простий текст

en: help
uk: довідка

en: logout
uk: вихід

en: Caching
uk: Кешування

en: Month
uk: Місяць

en: Widget
uk: Віджет

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: Introduction
uk: Вступ

en: System
uk: Система

en: Current
uk: Поточна

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: Suburb
uk: Передмістя

en: State
uk: Стан

en: Postcode
uk: Індекс

en: Terms
uk: Терміни

en: Desc
uk: Спад

en: Code
uk: Код

en: operations
uk: операції

en: Owner
uk: Власник

en: Frequency
uk: Частота

en: An error occurred
uk: Сталася помилка

en: OR
uk: АБО

en: Company
uk: Компанія

en: help page
uk: сторінка довідки

en: security
uk: безпека

en: node
uk: матеріал

en: General
uk: Загальне

en: Cleanup
uk: Очищення

en: Border
uk: Рамка

en: Method
uk: Спосіб

en: Recent posts
uk: Останні дописи

en: Recent posts for %1
uk: Останні дописи для %1

en: Egypt
uk: Єгипет

en: Namibia
uk: Намібія

en: Israel
uk: Ізраїль

en: Iran
uk: Іран

en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

en: Tonga
uk: Тонґа

en: Cuba
uk: Куба

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Chile
uk: Чилі

en: Paraguay
uk: Парагвай

en: Jamaica
uk: Ямайка

en: Japan
uk: Японія

en: Libya
uk: Лівія

en: Navajo
uk: Навахо

en: Poland
uk: Польща

en: Portugal
uk: Португалія

en: Singapore
uk: Сингапур

en: Turkey
uk: Туреччина

en: Day
uk: День

en: Table
uk: Таблиця

en: here
uk: тут

en: Now
uk: Зараз

en: All views
uk: Всі види

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Base
uk: Основа

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
uk: Базовий шаблон шляху (застосовується до всіх словників, для яких шаблони не визначені)

en: Pattern for all %vocab-name paths
uk: Шаблон для всіх шляхів словника %vocab-name

en: Pattern for forums and forum containers
uk: Шаблон для форумів і контейнерів форумів

en: Pattern for user account page paths
uk: Шаблон для шляхів облікових записів користувачів

en: Pattern for blog page paths
uk: Шаблон для шляхів сторінок блоґів

en: Verbose
uk: Подробиці

en: Display alias changes (except during bulk updates).
uk: Відображати зміни синонімів (крім масового оновлення).

en: Replace by separator
uk: Замінити на роздільник

en: Maximum alias length
uk: Максимальна довжина синоніма

en: Maximum component length
uk: Максимальна довжина компонента

en: Update action
uk: Оновлення Дії

en: Strings to Remove
uk: Рядки для вилучення

en: Pathauto
uk: Автоcинонім

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
uk: Надає модулям механізм автоматичного формування синонімів для керованого цими модулями вмісту.

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Security
uk: Безпека

en: Note
uk: Примітка

en: !time ago
uk: !time тому

en: Other
uk: Інше

en: Backup
uk: Резервувати

en: Align
uk: Вирівнювання

en: Loop
uk: Цикл

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Basic
uk: Основні

en: Repeat
uk: Повторення

en: Shuffle
uk: Перемішати

en: List type
uk: Тип списку

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Role
uk: Роль

en: Select all
uk: Виділити все

en: Deselect all
uk: Зняти виділення із усього

en: Padding
uk: Внутрішній відступ

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: months
uk: місяців

en: User login
uk: Вхід

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Destination
uk: Місце призначення

en: String
uk: Рядок

en: Case
uk: Регістр

en: Users
uk: Користувачі

en: Referrer
uk: Джерело

en: Exists
uk: Існує

en: Site off-line message
uk: Повідомлення про перерву у роботі сайту

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
uk: Повідомлення для користувачів під час обслуговування сайту.

en: Both
uk: Все

en: Last
uk: Останній

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: access denied
uk: доступ заборонено

en: Cache
uk: Кеш

en: Argument
uk: Аргумент

en: Anonymous
uk: Анонім

en: <All>
uk: <Усі>

en: Edit view
uk: Редагувати вид

en: Clone
uk: Клонувати

en: Administer views
uk: Адміністрування видів

en: Existing Views
uk: Доступні види

en: Default Views
uk: Базові види

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Normal menu item
uk: Звичайний пункт меню

en: Empty text
uk: Порожній текст

en: Down
uk: Вниз

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Operator
uk: Оператор

en: Filters
uk: Фільтри

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Exposed Filters
uk: Розкриті фільтри

en: Order
uk: Послідовність

en: Add criteria
uk: Додати критерії

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва виду має містити лише абетково-цифрові символи та символи підкреслення.

en: Views UI
uk: Інтерфейс видів

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

en: Node: ID
uk: Матеріал: ID

en: Random
uk: Випадково

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: Plain
uk: Простий

en: Position
uk: Позиція

en: Integer
uk: Ціле число

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Last checked
uk: Востаннє перевірено

en: Node template
uk: Шаблон матеріалу

en: Default state
uk: Стан за замовчуванням

en: Basic setup
uk: Основні установки

en: Profile name
uk: Назва профілю

en: false
uk: хибність

en: true
uk: істина

en: Editor appearance
uk: Вигляд редактора

en: Cleanup and output
uk: Очищення й вивід

en: Editor CSS
uk: CSS редактора

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Profile
uk: Профіль

en: You must give a profile name.
uk: Необхідно назвати профіль.

en: text
uk: текст

en: Close
uk: Закрити

en: Recent
uk: Останні

en: filters
uk: фільтри

en: File browser settings
uk: Налаштування оглядача файлів

en: Term description
uk: Опис терміна

en: Child terms
uk: Дочірні терміни

en: fields
uk: поля

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Flag
uk: Встановити прапор

en: Datestamp
uk: Дата у unix-форматі часу

en: Operation
uk: Дія

en: reply
uk: відповісти

en: Duration
uk: Тривалість

en: Property
uk: Властивість

en: Weeks
uk: Тижні

en: Tracker
uk: Відстежувач

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Server settings
uk: Параметри сервера

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Collapsed
uk: Згорнуте

en: Fax number
uk: Номер факсу

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Germany
uk: Німеччина

en: with comments
uk: з коментарями

en: without comments
uk: без коментарів

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Created date
uk: Дата створення

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: comments
uk: коментарі

en: Full
uk: Повністю

en: Default language
uk: Базова мова

en: Delete rule
uk: Видалити правило

en: Rules
uk: Правила

en: Afghanistan
uk: Афганістан

en: Albania
uk: Албанія

en: Algeria
uk: Алжир

en: American Samoa
uk: Американське Самоа

en: Andorra
uk: Андорра

en: Angola
uk: Ангола

en: Anguilla
uk: Ангілья

en: Antarctica
uk: Антарктида

en: Antigua and Barbuda
uk: Антігуа і Барбуда

en: Argentina
uk: Аргентина

en: Armenia
uk: Вірменія

en: Aruba
uk: Аруба

en: Australia
uk: Австралія

en: Austria
uk: Австрія

en: Azerbaijan
uk: Азербайджан

en: Bahamas
uk: Багамські острови

en: Bahrain
uk: Бахрейн

en: Bangladesh
uk: Бангладеш

en: Barbados
uk: Барбадос

en: Belarus
uk: Білорусь

en: Belgium
uk: Бельгія

en: Belize
uk: Беліз

en: Benin
uk: Бенін

en: Bermuda
uk: Бермудські острови

en: Bhutan
uk: Бутан

en: Bolivia
uk: Болівія

en: Bosnia and Herzegovina
uk: Боснія та Герцеговина

en: Botswana
uk: Ботсвана

en: Bouvet Island
uk: Острів Буве

en: Brunei
uk: Бруней

en: Bulgaria
uk: Болгарія

en: Burkina Faso
uk: Буркіна-Фасо

en: Burundi
uk: Бурунді

en: Cambodia
uk: Камбоджа

en: Cameroon
uk: Камерун

en: Canada
uk: Канада

en: Cape Verde
uk: Кабо-Верде

en: Cayman Islands
uk: Кайманові острови

en: Central African Republic
uk: Центрально-Африканська Республіка

en: Chad
uk: Чад

en: China
uk: Китай

en: Christmas Island
uk: Острів Різдва

en: Cocos (Keeling) Islands
uk: Кокосові (Кілінг) острови

en: Colombia
uk: Колумбія

en: Comoros
uk: Коморські острови

en: Cook Islands
uk: Острови Кука

en: Costa Rica
uk: Коста-Ріка

en: Cyprus
uk: Кіпр

en: Czech Republic
uk: Чеська республіка

en: Denmark
uk: Данія

en: Djibouti
uk: Джибуті

en: Dominica
uk: Домініка

en: Dominican Republic
uk: Домініканська республіка

en: Ecuador
uk: Еквадор

en: El Salvador
uk: Ель-Сальвадор

en: Equatorial Guinea
uk: Екваторіальна Гвінея

en: Eritrea
uk: Еритрея

en: Estonia
uk: Естонія

en: Ethiopia
uk: Ефіопія

en: Faroe Islands
uk: Фарерські острови

en: Finland
uk: Фінляндія

en: France
uk: Франція

en: French Guiana
uk: Французька Гвіана

en: French Polynesia
uk: Французька Полінезія

en: Gabon
uk: Габон

en: Gambia
uk: Гамбія

en: Georgia
uk: Грузія

en: Ghana
uk: Гана

en: Gibraltar
uk: Гібралтар

en: Greece
uk: Греція

en: Greenland
uk: Гренландія

en: Grenada
uk: Гренада

en: Guadeloupe
uk: Гваделупа

en: Guam
uk: Гуам

en: Guatemala
uk: Гватемала

en: Guinea
uk: Гвінея

en: Guinea-Bissau
uk: Гвінея-Бісау

en: Guyana
uk: Гайана

en: Haiti
uk: Гаїті

en: Heard Island and McDonald Islands
uk: Острів Херд і Острови Макдональд

en: Honduras
uk: Гондурас

en: Hungary
uk: Угорщина

en: Iceland
uk: Ісландія

en: India
uk: Індія

en: Indonesia
uk: Індонезія

en: Iraq
uk: Ірак

en: Ireland
uk: Ірландія

en: Italy
uk: Італія

en: Jordan
uk: Йорданія

en: Kazakhstan
uk: Казахстан

en: Kenya
uk: Кенія

en: Kiribati
uk: Кірібаті

en: Kuwait
uk: Кувейт

en: Kyrgyzstan
uk: Киргизстан

en: Laos
uk: Лаос

en: Latvia
uk: Латвія

en: Lebanon
uk: Ліван

en: Lesotho
uk: Лесото

en: Liberia
uk: Ліберія

en: Liechtenstein
uk: Ліхтенштейн

en: Lithuania
uk: Литва

en: Luxembourg
uk: Люксембург

en: Madagascar
uk: Мадагаскар

en: Malawi
uk: Малаві

en: Malaysia
uk: Малайзія

en: Maldives
uk: Мальдіви

en: Mali
uk: Малі

en: Malta
uk: Мальта

en: Marshall Islands
uk: Маршаллові острови

en: Martinique
uk: Мартиніка

en: Mauritania
uk: Мавританія

en: Mauritius
uk: Маврикій

en: Mayotte
uk: Майотта

en: Mexico
uk: Мексика

en: Micronesia
uk: Мікронезія

en: Moldova
uk: Молдова

en: Monaco
uk: Монако

en: Mongolia
uk: Монголія

en: Montserrat
uk: Монтсеррат

en: Morocco
uk: Марокко

en: Mozambique
uk: Мозамбік

en: Myanmar
uk: М’янма

en: Nauru
uk: Науру

en: Nepal
uk: Непал

en: Netherlands
uk: Нідерланди

en: Netherlands Antilles
uk: Нідерландські Антильські острови

en: New Caledonia
uk: Нова Каледонія

en: Nicaragua
uk: Нікарагуа

en: Niger
uk: Нігер

en: Nigeria
uk: Нігерія

en: Niue
uk: Ніуе

en: Norfolk Island
uk: Острів Норфолк

en: North Korea
uk: Північна Корея

en: Northern Mariana Islands
uk: Північні Маріанські острови

en: Norway
uk: Норвегія

en: Oman
uk: Оман

en: Pakistan
uk: Пакістан

en: Palau
uk: Палау

en: Panama
uk: Панама

en: Papua New Guinea
uk: Папуа Нова Гвінея

en: Peru
uk: Перу

en: Philippines
uk: Філіппіни

en: Puerto Rico
uk: Пуерто-Ріко

en: Qatar
uk: Катар

en: Reunion
uk: Реюньйон

en: Romania
uk: Румунія

en: Russia
uk: Московія

en: Rwanda
uk: Руанда

en: Samoa
uk: Самоа

en: San Marino
uk: Сан-Марино

en: Saudi Arabia
uk: Саудівська Аравія

en: Senegal
uk: Сенегал

en: Seychelles
uk: Сейшели

en: Sierra Leone
uk: Сьєрра-Леоне

en: Slovakia
uk: Словаччина

en: Slovenia
uk: Словенія

en: Solomon Islands
uk: Соломонові острови

en: Somalia
uk: Сомалі

en: South Africa
uk: Південна Африка

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
uk: Південна Джорджія та Південні Сандвічеві острови

en: Spain
uk: Іспанія

en: Sri Lanka
uk: Шрі-Ланка

en: Sudan
uk: Судан

en: Suriname
uk: Сурінам

en: Svalbard and Jan Mayen
uk: Свальбард і Ян-Майен

en: Swaziland
uk: Свазіленд

en: Sweden
uk: Швеція

en: Switzerland
uk: Швейцарія

en: Syria
uk: Сирія

en: Taiwan
uk: Тайвань

en: Tajikistan
uk: Таджикістан

en: Tanzania
uk: Танзанія

en: Thailand
uk: Таїланд

en: Togo
uk: Того

en: Tokelau
uk: Токелау

en: Trinidad and Tobago
uk: Тринідад і Тобаго

en: Tunisia
uk: Туніс

en: Turkmenistan
uk: Туркменістан

en: Turks and Caicos Islands
uk: Острови Теркс і Кайкос

en: Tuvalu
uk: Тувалу

en: Uganda
uk: Уганда

en: Ukraine
uk: Україна

en: United Arab Emirates
uk: Об'єднані Арабські Емірати

en: United Kingdom
uk: Великобританія

en: United States
uk: США

en: United States Minor Outlying Islands
uk: Малі Зовнішні Острови Сполучених Штатів

en: Uruguay
uk: Уругвай

en: Uzbekistan
uk: Узбекістан

en: Vanuatu
uk: Вануату

en: Venezuela
uk: Венесуела

en: Virgin Islands
uk: Віргінські Острови

en: Wallis and Futuna
uk: Волліс і Футуна

en: Yemen
uk: Ємен

en: Zambia
uk: Замбія

en: Zimbabwe
uk: Зімбабве

en: Full name
uk: Повна назва

en: Table prefix
uk: Префікс таблиць

en: Database username
uk: Ім’я користувача бази даних

en: Database password
uk: Пароль до бази даних

en: Database name
uk: Назва бази даних

en: Port
uk: Порт

en: Regular expression
uk: Регулярний вираз

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: Authoring information
uk: Відомості про автора

en: Hidden
uk: Приховано

en: Some
uk: Деякий

en: Approved
uk: Схвалено

en: Root
uk: Корінь

en: fetch now
uk: отримати зараз

en: seconds
uk: секунд(и)

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: Show
uk: Показати

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: Other queries
uk: Інші запити

en: Link to content
uk: Посилання на матеріал

en: Link to node
uk: Посилання на матеріал(ноду)

en: Timer
uk: Таймер

en: Change
uk: Змінити

en: Arabic
uk: Арабська

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Корейська

en: in
uk: в

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Edit term
uk: Редагувати термін

en: Tokens
uk: Замінники

en: Token
uk: Замінник

en: source
uk: джерело

en: Week of @date
uk: Тиждень @date

en: Address Field
uk: Адресне поле

en: Feeds
uk: Потоки

en: Sources
uk: Джерела

en: 1 item | @count items
uk[0]: @count елемент
uk[1]: @count елемента
uk[2]: @count елементів

en: Clear
uk: Очистка

en: Pager position
uk: Розташування навіґатора

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: Node body
uk: Тіло матеріалу

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: Full text
uk: Повний текст

en: Feed settings
uk: Налаштування потоку

en: Source
uk: Джерело

en: Date/Time
uk: Дата/Час

en: Display all menu items
uk: Показувати всі пункти меню

en: Editor width
uk: Ширина редактора

en: Add new group
uk: Додати нову групу

en: Extras
uk: Додаткові

en: Select a date
uk: Виберіть дату

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Select all rows in this table
uk: Вибрати всі рядки в таблиці

en: Deselect all rows in this table
uk: Зняти вибір всіх рядків

en: User search
uk: Користувацький пошук

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Request new password
uk: Запит нового паролю

en: unlimited
uk: необмежено

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Display name
uk: Назва

en: Languages
uk: Мови

en: Features
uk: Властивості

en: Feature
uk: Властивість

en: Available tokens
uk: Доступні замінники

en: Activity
uk: Активність

en: (disabled)
uk: (вимкнено)

en: Publishing options
uk: Опції публікації

en: First
uk: Перший

en: Middle
uk: Середина

en: Don't use
uk: Не використовувати

en: Search engine
uk: Пошукова система

en: Query
uk: Запит

en: Search fields
uk: Поля пошуку

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: equals
uk: дорівнює

en: Configure block
uk: Налаштувати блок

en: Block name
uk: Назва блоку

en: Period
uk: Крапка

en: Site's time zone
uk: Часовий пояс сайту

en: Date's time zone
uk: Часовий пояс дати

en: No time zone conversion
uk: Не конвертувати часовий пояс

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Second
uk: Другий

en: Select list
uk: Список вибору

en: Text field
uk: Текстове поле

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
uk: Дати без годинної точності не повинні використовувати часовий пояс.

en: Granularity
uk: Точність

en: Time zone handling
uk: Обробка часового пояса

en: Target type
uk: Цільовий тип

en: Date field
uk: Поле дати.

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Link label
uk: Мітка посилання

en: author
uk: автор

en: unchanged content
uk: незмінений матеріал

en: unchanged user
uk: незмінений користувач

en: Entity
uk: Сутність

en: AND
uk: ТА

en: None.
uk: Ні.

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Revert
uk: Відновити

en: Negate
uk: Інверсія

en: Are you sure you want to delete %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %label?

en: %label has been deleted.
uk: %label було вилучено.

en: Empty
uk: Порожньо

en: Import failed.
uk: Помилка імпорту.

en: created content
uk: створений матеріал

en: updated content
uk: оновлений матеріал

en: Note that if drupal's page cache is enabled, this event won't be generated for pages served from cache.
uk: Зверніть увагу, якщо увімкнено друпалівське кешування сторінки, ця подія не буде генеруватися для сторінок з кешу.

en: viewed content
uk: переглядуваний матеріал

en: deleted content
uk: видалений матеріал

en: Existing system path
uk: Чинний системний шлях

en: Create or delete a content's URL alias
uk: Створення або видалення URL-синоніма матеріалу

en: Leave it empty to delete URL aliases pointing to the given path alias.
uk: Залиште порожнім, щоб видалити URL-синоніми, що вказують на даний синонім шляху.

en: Leave it empty to delete URL aliases pointing to the given system path.
uk: Залиште порожнім, щоб видалити URL-синоніми, що вказують на даний системний шлях.

en: Greater than
uk: Більше ніж

en: Equal to
uk: Дорівнює

en: Less than
uk: Менше ніж

en: Send mail to all users of a role
uk: Надіслати пошту усім користувачам ролі

en: Page redirect
uk: Переадресація сторінки

en: WARNING: This may cause problems if there are too many users of these roles on your site, as your server may not be able to handle all the mail requests all at once.
uk: УВАГА: Це може викликати проблеми, якщо на Вашім сайті занадто багато користувачів з даною роллю, так що Ваш сервер не зможе обробити всі поштові запити відразу.

en: The mail's subject.
uk: Тема поштового повідомлення.

en: The mail's message body.
uk: Текст поштового повідомлення.

en: registered user
uk: зареєстрований користувач

en: updated user
uk: оновлений користувач

en: viewed user
uk: переглядуваний користувач

en: deleted user
uk: видалений користувач

en: User has logged in
uk: Користувач увійшов

en: logged in user
uk: користувач, що увійшов

en: User has logged out
uk: Користувач вийшов

en: logged out user
uk: користувач, що вийшов

en: User has role(s)
uk: Користувач має роль(ролі)

en: Whether the user has the selected role(s).
uk: Чи користувач має позначені ролі.

en: any
uk: будь-який

en: Add user role
uk: Додати роль користувача

en: Remove user role
uk: Видалити роль користувача

en: Execute custom PHP code
uk: Виконати власний код PHP

en: PHP code
uk: Код PHP

en: Days
uk: Дні(в)

en: Select a user
uk: Виберіть користувача

en: You must select a user.
uk: Необхідно обрати користувача.

en: Selector
uk: Вибір

en: Sidebar
uk: Панель

en: Log out
uk: Вихід

en: views
uk: види

en: Open in new window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: What links here
uk: Посилання сюди

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Seconds
uk: Секунди

en: Slow
uk: Повільно

en: Fast
uk: Швидко

en: warning
uk: попередження

en: Last run
uk: Востаннє виконувалась

en: Site information
uk: Відомості про сайт

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: critical
uk: критична ситуація

en: or
uk: або

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Keep
uk: Залишити

en: open
uk: відкрито

en: Convert
uk: Перетворити

en: Parent term
uk: Батьківський термін

en: Parent terms
uk: Батьківські терміни

en: All blogs
uk: Всі блоґи

en: Style
uk: Стиль

en: Forums
uk: Форуми

en: Panels style plugins
uk: Плаґіни стилів для панелей

en: revert
uk: відновити

en: Revision
uk: Редакція

en: duration
uk: тривалість

en: Asterisk
uk: Зірочка

en: The specified passwords do not match.
uk: Вказані паролі не збігаються.

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Permissions
uk: Повноваження

en: All tags
uk: Всі мітки

en: Path Filter
uk: Фільтр шляху

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: Plugin
uk: Плаґін

en: ZIP code
uk: Індекс

en: Reversed
uk: Зворотній порядок

en: Schedules
uk: Розклади

en: Flexible
uk: Гнучкий

en: 1 result | @count results
uk[0]: @count результат
uk[1]: @count результати
uk[2]: @count результатів

en: Changed
uk: Змінено

en: Date created
uk: Дата створення

en: Reverse
uk: Обернено

en: Manage features
uk: Керування властивостями

en: Testing
uk: Тестування

en: Conflict
uk: Конфлікт

en: Standard
uk: Стандарт

en: Interval
uk: Проміжок

en: Aland Islands
uk: Аландські острови

en: Fiji
uk: Фіджі

en: Falkland Islands
uk: Фольклендські острови

en: Federated States of Micronesia
uk: Федеративні Штати Мікронезії

en: Hong Kong
uk: Гонконг

en: Saint Kitts and Nevis
uk: Сент-Кітс і Невіс

en: South Korea
uk: Південна Корея

en: Saint Lucia
uk: Сент-Люсія

en: Saint Helena
uk: Острів Святої Єлени

en: Sao Tome and Principe
uk: Сан-Томе і Прінсіпі

en: French Southern Territories
uk: Французькі Південні Території

en: Saint Vincent and the Grenadines
uk: Сент-Вінсент і Гренадіни

en: British Virgin Islands
uk: Британські Віргінські острови

en: U.S. Virgin Islands
uk: Американські Віргінські острови

en: Vietnam
uk: В'єтнам

en: Province
uk: Область

en: County
uk: Графство

en: Hokkaido
uk: Хоккайдо

en: Aomori
uk: Аоморі

en: Iwate
uk: Івате

en: Miyagi
uk: Міягі

en: Akita
uk: Акіта

en: Yamagata
uk: Ямаґата

en: Gunma
uk: Гунма

en: Saitama
uk: Сайтама

en: Kanagawa
uk: Канагава

en: Niigata
uk: Нііґата

en: Toyama
uk: Тояма

en: Nagano
uk: Наґано

en: Mie
uk: Міє

en: Kyoto
uk: Кіото

en: Osaka
uk: Осака

en: Hyogo
uk: Хього

en: Nara
uk: Нара

en: Wakayama
uk: Вакаяма

en: Okayama
uk: Окаяма

en: Kagawa
uk: Каґава

en: Ehime
uk: Ехіме

en: Saga
uk: Саґа

en: Nagasaki
uk: Наґасакі

en: Kumamoto
uk: Кумамото

en: Oita
uk: Ойта

en: Miyazaki
uk: Міядзакі

en: Okinawa
uk: Окінава

en: Johor
uk: Джохор

en: Kedah
uk: Кедах

en: Kelantan
uk: Келантан

en: Kuala Lumpur
uk: Куала-Лумпур

en: Negeri Sembilan
uk: Неґері-Сембілан

en: Pahang
uk: Паханґ

en: Perak
uk: Перак

en: Perlis
uk: Перліс

en: Selangor
uk: Селанґор

en: Terengganu
uk: Теренггану

en: Labuan
uk: Лабуан

en: Sabah
uk: Сабах

en: Sarawak
uk: Саравак

en: Guernsey
uk: Гернсі

en: Jersey
uk: Джерсі

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Unformatted
uk: Неформатоване

en: RSS Feed
uk: RSS-потік

en: New comments
uk: Нові коментарі

en: New
uk: Нові

en: Relationships
uk: Зв'язки

en: Plural
uk: Множина

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: relationships
uk: зв'язки

en: image
uk: зображення

en: Oldest first
uk: Старіші спочатку

en: Basic information
uk: Основна інформація

en: Name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва має містити лише латинські абетково-цифрові символи на символи підкреслення.

en: Sort criteria
uk: Критерії впорядкування

en: Base path
uk: Основний шлях

en: Taxonomy index
uk: Індекс таксономії

en: <Hidden>
uk: <Сховати>

en: Revision of %title from %date
uk: Редакція матеріалу %title від %date

en: Parent menu item
uk: Батьківський пункт меню

en: Jump Menu
uk: Меню переходу

en: Action '%action' added.
uk: Дію '%action' додано.

en: Remove orphaned actions
uk: Видалення загублених дій

en: Themes
uk: Теми

en: Translations
uk: Переклади

en: Security update
uk: Оновлення безпеки

en: Minutes
uk: Хвилини

en: comment
uk: коментар

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Comment Notify
uk: Повідомлення про Коментарі

en: Your comment follow-up notification for this post was disabled. Thanks.
uk: Сповіщення вас про подальші відгуки на цій сторінці було вимнено.Дякуємо.

en: Comment follow-up notification settings
uk: Налаштування сповіщень про коментарі

en: Receive comment follow-up notification e-mails
uk: Отримувати повідомлення про подальші відгуки електронною поштою

en: Check this box to receive e-mail notification for follow-up comments to comments you posted. You can later disable this on a post-by-post basis... so if you leave this to YES, you can still disable follow-up notifications for comments you don't want follow-up mails anymore - i.e. for very popular posts.
uk: Встановіть цю галочку для отримання електронною поштою сповіщень про подальші відгуки на ваші коментарі. Ви можете цей параметр встановлювати окремо для кожного матеріалу... Отже, якщо ви виберете "Повідомляти", Ви, все одно, можете вимкнути сповіщення для відгуків, про які не хочете отримувати поштових повідомлень (наприклад, для дуже обговорюваних матеріалів).

en: source comment
uk: сам коментар

en: This flag presets the flag for the follow-up notification on the form that anon users will see when posting a comment
uk: Цей вибір представлятиметься як типовий при виборі сповіщення про відгуки у формі додавання коментаря.

en: Comment follow-up e-mail notification for anonymous as well as registered users.
uk: Гості так само можуть бути сповіщені про нові відгуки, як і зареєстровані користувачі.

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: You are here
uk: Ви є тут

en: forever
uk: завжди

en: Ok
uk: Гаразд

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Processing
uk: Обробка

en: Finished
uk: Завершено

en: disable
uk: вимкнути

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Storage
uk: Сховище

en: Line break converter
uk: Конвертор розриву рядків

en: date
uk: дата

en: File upload error. Could not move uploaded file.
uk: Помилка викладання файла. Неможливо перемістити викладений файл.

en: Page name
uk: Назва сторінки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Shortcuts
uk: Швидкі кнопки

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Default value
uk: Базове значення

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: The specified date is invalid.
uk: Вказана дата хибною.

en: Slogan
uk: Гасло

en: Apply
uk: Застосувати

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Select
uk: Вибір

en: Examples
uk: Приклади

en: Edit page
uk: Редагувати сторінку

en: You must select a node.
uk: Необхідно вибрати матеріал.

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Go to page @number
uk: Перейти до сторінки @number

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: No style
uk: Немає стилю

en: Bold
uk: Напівжирний

en: Lifetime
uk: Час життя

en: Information
uk: Відомості

en: Variables
uk: Змінні

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: PHP Code
uk: Код PHP

en: Simple
uk: Просте

en: Double
uk: Подвійний

en: Relationship type
uk: Тип відносин

en: No caching
uk: Без кешування

en: British Indian Ocean Territory
uk: Британська Територія в Індійському океані

en: Croatia
uk: Хорватія

en: Macau
uk: Макао

en: Macedonia
uk: Македонія

en: Pitcairn
uk: Піткерн

en: Western Sahara
uk: Західна Сахара

en: Alabama
uk: Алабама

en: Alaska
uk: Аляска

en: Arizona
uk: Арізона

en: Arkansas
uk: Арканзас

en: California
uk: Каліфорнія

en: Colorado
uk: Колорадо

en: Connecticut
uk: Коннектикут

en: Delaware
uk: Делавер

en: Florida
uk: Флорида

en: Hawaii
uk: Гаваї

en: Idaho
uk: Айдахо

en: Illinois
uk: Іллінойс

en: Indiana
uk: Індіана

en: Iowa
uk: Айова

en: Kansas
uk: Канзас

en: Kentucky
uk: Кентуккі

en: Louisiana
uk: Луїзіана

en: Maine
uk: Мен

en: Maryland
uk: Меріленд

en: Massachusetts
uk: Масачусетс

en: Michigan
uk: Мічиган

en: Minnesota
uk: Міннесота

en: Mississippi
uk: Міссісіпі

en: Missouri
uk: Міссурі

en: Montana
uk: Монтана

en: Nebraska
uk: Небраска

en: Nevada
uk: Невада

en: New Hampshire
uk: Нью-Гемпшир

en: New Jersey
uk: Нью-Джерсі

en: New Mexico
uk: Нью-Мексико

en: New York
uk: Нью-Йорк

en: North Carolina
uk: Північна Кароліна

en: North Dakota
uk: Північна Дакота

en: Ohio
uk: Огайо

en: Oklahoma
uk: Оклахома

en: Oregon
uk: Орегон

en: Pennsylvania
uk: Пенсільванія

en: Rhode Island
uk: Род-Айленд

en: South Carolina
uk: Південна Кароліна

en: South Dakota
uk: Південна Дакота

en: Tennessee
uk: Теннессі

en: Texas
uk: Техас

en: Utah
uk: Юта

en: Vermont
uk: Вермонт

en: Virginia
uk: Вірджинія

en: Washington
uk: Вашингтон

en: West Virginia
uk: Західна Вірджинія

en: Wisconsin
uk: Вісконсин

en: Wyoming
uk: Вайомінг

en: Internationalization
uk: Інтернаціоналізація

en: Translation
uk: Переклад

en: Translation status
uk: Стан перекладу

en: Save blocks
uk: Зберегти блоки

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано режим PHP, введіть PHP-код між %php. Пам'ятайте - виконання неправильного коду PHP може порушити роботу друпалівського сайту.

en: Menus
uk: Меню

en: A valid date is required for %title.
uk: Для %title є обов'язковою дійсна дата.

en: A Date API that can be used by other modules.
uk: Date API, що може використовуватися сторонніми модулями.

en: The Strtotime default value is invalid.
uk: Базове значення Strtotime є невірним.

en: Relative
uk: Відносний

en: Above
uk: Зверху

en: Within
uk: В середині

en: Position of date part labels
uk: Положення міток частини дати

en: User's time zone
uk: Часовий пояс користувача

en: @min and @max
uk: @min та @max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
uk: Зберігати дату в базі даних у вигляді ISO-дати, рекомендовано для історичних або часткових дат.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
uk: Зберігати дату в базі даних у вигляді поля дати і часу, рекомендовано для повних дат і часів, що може знадобитися при перетворенні часу для різних часових поясів.

en: Date Popup
uk: Спливна дата

en: Enables jquery popup calendars and time entry widgets for selecting dates and times.
uk: Вмикає jquery-віджети спливних календарів та часу для вибору дат і часів.

en: Until
uk: До

en: Every
uk: Кожен

en: Third
uk: Третій

en: Fourth
uk: Четвертий

en: Fifth
uk: П’ятий

en: Date Repeat API
uk: API Повторення дати

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
uk: API Повторення дати використовується для розрахунку повторення дат і часу з правил iCal.

en: Default time zone
uk: Базовий часовий пояс

en: Overrides
uk: Перевизначити

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Add field
uk: Додати поле

en: Text area
uk: Текстова область

en: Used in
uk: Використано в

en: Node reference
uk: Посилання на матеріал

en: Content types that can be referenced
uk: Типи матеріалів, на які можна посилатися

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
uk: Введіть перелік аргументів, відокремлений комами, для передавання до виду.

en: Title (link)
uk: Назва (посилання)

en: Title (no link)
uk: Назва (без посилання)

en: Autocomplete text field
uk: Автодоповнюване текстове поле

en: Node Reference
uk: Посилання на матеріал

en: Defines a field type for referencing one node from another.
uk: Визначає тип поля для посилань на один матеріал від іншого.

en: Decimal
uk: Десяткове

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Precision
uk: Точність

en: User reference
uk: Посилання на користувача

en: User roles that can be referenced
uk: Ролі користувачів можуть бути пов'язані

en: User status that can be referenced
uk: Статус користувача може бути пов'язаний

en: User Reference
uk: Посилання на користувача

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
uk: Визначає тип поля для посилань на користувача з матеріалу.

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Form
uk: Форма

en: Max nodes
uk: Максимальна кількість матеріалів

en: Exceptions
uk: Винятки

en: Title tag
uk: Теґ заголовку

en: Override path
uk: Переписати шлях

en: years
uk: років

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: Permission
uk: Повноваження

en: Dotted
uk: Пунктир

en: Dashed
uk: Штрих

en: Solid
uk: Суцільне

en: Groove
uk: Виступ

en: Ridge
uk: Гребінь

en: Inset
uk: Вставка

en: Outset
uk: Накладка

en: Grid
uk: Сітка

en: API documentation
uk: Документація API

en: Edit this term
uk: Редагувати цей термін

en: Italic
uk: Курсив

en: Hide
uk: Приховати

en: Date range
uk: Період часу

en: Once an hour
uk: Раз на годину

en: Once a day
uk: Раз на день

en: Global
uk: Глобальне

en: debug
uk: зневадження

en: Examples:
uk: Приклади:

en: Color picker
uk: Піпетка кольору

en: Image gallery
uk: Галерея зображень

en: Profiles
uk: Профілі

en: Classes
uk: Класи

en: Thread
uk: Гілка

en: Layouts
uk: Макети

en: URL path settings
uk: Налаштування шляху URL

en: @user's picture
uk: Картинка користувача @user.

en: Title text
uk: Текст заголовку

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Distinct
uk: Унікальність

en: Uppercase
uk: Верхній регістр

en: Extension
uk: Розширення

en: Space
uk: Пробіл

en: Keys
uk: Ключі

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
uk: Автоматично сформований %original_alias конфліктує з існуючим адресою. Синонім змінений на %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
uk: Шаблон для всіх шляхів типів матеріалів @node_type

en: Delete aliases
uk: Видалити синоніми

en: Automatic alias
uk: Автоматичний синонім

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
uk: Символ, що розділяє слова в заголовках. Їм заміняються всі пробіли й символи пунктуації. Використання пробілу або символу + може привести до непередбачених результатів.

en: Character case
uk: Регістр символів

en: Leave case the same as source token values.
uk: Залишити регістр таким, який він є у вихідному значенні замінника.

en: Change to lower case
uk: Перевести в нижній регістр

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
uk: Нічого не робити, залишивши в старий синонім без змін

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
uk: Створювати новий синонім. Залишати наявний синонім функціонуючим.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
uk: Створювати новий синонім. Видаляти старий синонім.

en: Transliterate prior to creating alias
uk: Транслітерувати перед створенням синоніма

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
uk: Залишати в створюваних синонімах тільки літери та цифри, що входять у набір ASCII-96.

en: No action (do not replace)
uk: Немає дії (не заміняти)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
uk: Видалити всі синоніми. Кількість синонімів, які будуть видалені: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
uk: Видалити синоніми для всіх @label. Кількість синонімів, які будуть видалені: %count.

en: Delete aliases now!
uk: Видалити синоніми зараз!

en: All of your path aliases have been deleted.
uk: Усі ваші синоніми шляхів були видалені.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
uk: Усі ваші синоніми шляхів %type були видалені.

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: More help
uk: Детальніша довідка

en: Account blocked
uk: Блокування облікового запису

en: Usage
uk: Використання

en: Edit content
uk: Редагувати вміст

en: Change layout
uk: Змінити макет

en: Delete page
uk: Видалити сторінку

en: info
uk: інформація

en: Provided by
uk: Забезпечується

en: Available
uk: Доступно

en: Contexts
uk: Контексти

en: Aggregate
uk: Збирати

en: <Any>
uk: <Будь-що>

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Skin
uk: Обкладинка

en: Loading
uk: Завантаження

en: The directory %directory is not writable
uk: Каталог %directory закритий для запису.

en: Rearrange
uk: Перешикувати

en: Execute
uk: Виконати

en: empty
uk: порожньо

en: Package
uk: Пакунок

en: All types
uk: Всі типи

en: Restore
uk: Відновити

en: Tab Style
uk: Стиль вкладок

en: Aggregator
uk: Агрегатор

en: Node author
uk: Автор матеріалу

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Country code
uk: Код країни

en: Interface language
uk: Мова інтерфейсу

en: Rebuilding
uk: Перебудова

en: District of Columbia
uk: Округ Колумбія

en: Alberta
uk: Альберта

en: British Columbia
uk: Британська Колумбія

en: Manitoba
uk: Манітоба

en: New Brunswick
uk: Нью-Брансвїк

en: Newfoundland and Labrador
uk: Ньюфаундленд і Лабрадор

en: Northwest Territories
uk: Північно-західні території

en: Nova Scotia
uk: Нова Шотландія

en: Nunavut
uk: Нунавут

en: Ontario
uk: Онтаріо

en: Prince Edward Island
uk: Острів Принца Едварда

en: Quebec
uk: Квебек

en: Saskatchewan
uk: Саскачевань

en: Yukon Territory
uk: Територія Юкон

en: Cancel link
uk: Посилання скасування

en: Attach to
uk: Долучити до

en: Attach files
uk: Вкласти файл

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
uk: Помилка адреси %url. Прохання внести повну URL-адресу, наприклад http://my.ukrweb.info/rss.xml

en: Panel pages
uk: Сторінки-панелі

en: Panel nodes
uk: Матеріали-панелі

en: Mini panels
uk: Міні-панелі

en: Views panes
uk: Панелі видів

en: Argument type
uk: Тип аргументу

en: Deleted/missing block @module-@delta
uk: Видалений/відсутній блок @module-@delta

en: New custom content
uk: Новий власний вміст

en: Create a completely custom piece of HTML content.
uk: Створити цілком власний HTML-вміст.

en: Context
uk: Контекст

en: General form
uk: Загальна форма

en: Form goes here.
uk: Форма веде сюди.

en: "@s" base form
uk: "@s" - основна форма

en: Node type description
uk: Опис типу матеріала

en: Attached files
uk: Вкладені файли

en: Attached files go here.
uk: Вкладений файл веде сюди

en: A list of files attached to the node.
uk: Перелік файлів, вкладених до матеріалу.

en: "@s" attachments
uk: Вкладення "@s"

en: Book navigation
uk: Навіґатор книги

en: Book navigation goes here.
uk: Навіґатор книги веде сюди.

en: "@s" book navigation
uk: Навіґатор книги "@s"

en: Add comment
uk: Додати коментар

en: Comment form here.
uk: Форма коментування тут.

en: A form to add a new comment.
uk: Форма додавання нових коментарів.

en: "@s" comment form
uk: Форма коментаря "@s"

en: Node comments
uk: Коментарі матеріалу

en: Node comments go here.
uk: Коментарі матеріалу ведуть сюди.

en: The comments of the referenced node.
uk: Коментарі матеріалу за посиланням.

en: !a comments per page
uk: !a коментарів на сторінку

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: "@s" comments
uk: "@s" - коментарі

en: Node content
uk: Вміст матеріалу

en: The content of the referenced node.
uk: Вміст матеріалу за посиланням.

en: Node title.
uk: Заголовок матеріалу.

en: Node content goes here.
uk: Вміст матеріалу веде сюди.

en: Edit this node
uk: Редагувати цей матеріал

en: Link title to node
uk: Зв’язати посиланням заголовок і матеріал.

en: Check here to make the title link to the node.
uk: Клацніть тут, щоб зробити заголовок посиланням на матеріал.

en: No extras
uk: Без доповнень

en: Check here to disable additions that modules might make to the node, such as file attachments and CCK fields; this should just display the basic teaser or body.
uk: Клацніть тут, щоб вимкнути оновлення, що модуль може додати до матеріалу, наприклад, файлові вкладення та поля CCK; при цьому буде відображуватися простий анонс та тіло.

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: "@s" content
uk: "@s" - вміст

en: Node form publishing options
uk: Опції публікації з форми матеріалу

en: Publishing options on the Node form.
uk: Опції публікації на формі матеріалу.

en: Node form author information
uk: Інформація про автора з форми матеріалу

en: Author information on the Node form.
uk: Інформація про автора на формі матеріалу.

en: Node form comment settings
uk: Налаштування коментування з форми матеріала

en: Comment settings on the Node form.
uk: Налаштування коментування на формі матеріала

en: Node form menu settings
uk: Налаштування меню з форми матеріалу

en: Node form file attachments
uk: Форма файлових вкладень матеріалу

en: File attachments on the Node form.
uk: Файлові вкладення на формі матеріалу.

en: Node form book options
uk: Опції книги з форми матеріалу

en: Book options for the node.
uk: Опції книги для матеріалу

en: Publishing options.
uk: Опції публікації.

en: Comment options
uk: Налаштування коментарів

en: Comment options.
uk: Опції коментування

en: Authoring information.
uk: Інформація про автора.

en: Menu options
uk: Опції меню

en: Menu options.
uk: Опції меню.

en: URL path options
uk: Опції URL-шляху

en: URL Path options.
uk: Опції URL-шляху.

en: Attach files.
uk: Вкласти файл.

en: Book options.
uk: Опції книги

en: "@s" @type
uk: "@s" - @type

en: Node type description goes here.
uk: Опис типу матеріалу веде сюди.

en: Node type description.
uk: Опис типу матеріала.

en: "@s" type description
uk: "@s" - опис типу

en: Profile content goes here.
uk: Вміст профілю веде сюди.

en: Which category
uk: Котра категорія

en: Text to display if category has no data. Note that title will not display unless overridden.
uk: Текст для відображення, якщо категорія не містить даних. Зверніть увагу, що заголовок не відображатиметься, якщо він не перевизначений.

en: "@s" profile fields
uk: "@s"- поля профілю

en: Term description goes here.
uk: Опис терміна веде сюди.

en: Term description.
uk: Опис терміна.

en: "@s" term description
uk: Опис терміна "@s"

en: List of related terms
uk: Перелік пов’язаних термінів

en: Terms related to an existing term; may be child, siblings or top level.
uk: Терміни, пов’язані з існуючим терміном; це може бути дочірні терміни, від спільного батька або рівнем вище.

en: Sibling terms
uk: Терміни від спільного батька

en: Top level terms
uk: Терміни верхнього рівня

en: Which terms
uk: Котрі терміни

en: Unordered
uk: Невпорядкований

en: Ordered
uk: Впорядкований

en: The picture of a user.
uk: Картинка користувача.

en: "@s" user picture
uk: "@s" - картинка користувача

en: User profile
uk: Профіль користувача

en: The profile of a user.
uk: Профіль користувача

en: "@s" user profile
uk: "@s" - профіль користувача

en: Vocabulary terms
uk: Терміни словника

en: All the terms in a vocabulary.
uk: Всі терміни в словнику.

en: "@s" terms
uk: Терміни "@s"

en: Maximum depth
uk: Максимальна глибина

en: Define the maximum depth of terms being displayed.
uk: Визначіть максимальну глибину термінів, що відображатимуться.

en: Display as tree
uk: Відображати у вигляді дерева.

en: If checked, the terms are displayed in a tree, otherwise in a flat list.
uk: Якщо позначено, терміни будуть відображені у вигляді дерева, інакше - у вигляді простого списку.

en: A node object.
uk: Об’єкт сутності.

en: Currently set to !link
uk: Наразі встановлено у !link

en: Invalid node selected.
uk: Обрано неприпустимий матеріал.

en: A node add form.
uk: Форма додавання матеріалу.

en: Select the node type for this form.
uk: Оберіть тип матеріалу для цієї форми.

en: A node edit form.
uk: Форма для редагування матеріалу.

en: A single taxonomy term object.
uk: Введіть об’єкт окремого терміна таксономії.

en: A single user object.
uk: Окремий об’єкт користувача.

en: Taxonomy vocabulary
uk: Словник таксономії

en: A single taxonomy vocabulary object.
uk: Окремий об’єкт словника таксономії.

en: Select the vocabulary for this form.
uk: Оберіть словник для цієї форми.

en: New @s
uk: Новий матеріал типу @s

en: New content of other types
uk: Новий матеріал інших типів

en: New content behavior
uk: Використання нових матеріалів

en: Select the default behavior of new content added to the system. If checked, new content will automatically be immediately available to be added to Panels pages. If not checked, new content will not be available until specifically allowed here.
uk: Оберіть усталену поведінку при додаванні нових типів матеріалів до системи. Якщо позначено, нові матеріали будуть автоматично доступні для додавання на сторінки модуля Панелі. Якщо не позначено, нові матеріали не будуть доступні, поки не будуть тут дозволені.

en: <p>Click Submit to be presented with a complete list of available content types set to the defaults you selected.</p>
uk: <p>Натисніть "Надіслати", аби відобразити увесь перелік доступних типів матеріалів, встановлених відповідно до обраних базових налаштувань.</p>

en: Allowed @s content
uk: Дозволений матеріал типу @s

en: Select allowed layouts
uk: Оберіть дозволені макети

en: Check the boxes for all layouts you want to allow users choose from when picking a layout. You must allow at least one layout.
uk: Позначте прапорці усіх тих макетів, які зможе обирати користувач при виборі макету. Необхідно обрати принаймні один макет.

en: argument
uk: аргумент

en: Add argument
uk: Додати аргумент

en: relationship
uk: зв’язок

en: Add relationship
uk: Додати зв'язки

en: Add context
uk: Додати контекст

en: Required contexts
uk: Необхідний контекст

en: required context
uk: необхідний контекст

en: Add required context
uk: Додати необхідний контекст

en: Close Window
uk: Закрити вікно

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Remove this item
uk: Вилучити цей елемент

en: Add @type "@context"
uk: Додати @type "@context"

en: Edit @type "@context"
uk: Редагувати @type "@context"

en: Enter a name to identify this !type on administrative screens.
uk: Введіть назву для ідентифікації цього !type на адміністративних сторінках.

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Enter a keyword to use for substitution in titles.
uk: Введіть ключове слово, що використовуватиметься для підстановки заголовках.

en: Ignore it; content that requires this context will not be available.
uk: Ігнорувати; матеріал, що вимагає цей контекст буде недоступний.

en: If the argument is missing or is not valid, select how this should behave.
uk: Оберіть поведінку, якщо аргумент відсутній або помилковий.

en: Argument @count
uk: Аргумент @count

en: Context @count
uk: Контекст @count

en: 1 year | @count years
uk[0]: @count рік
uk[1]: @count роки
uk[2]: @count років

en: 1 week | @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: 1 min | @count min
uk[0]: @count хв
uk[1]: @count хв
uk[2]: @count хв

en: 1 sec | @count sec
uk[0]: @count с
uk[1]: @count с
uk[2]: @count с

en: Show all
uk: Показати все

en: Panel content has been updated.
uk: Вміст панелі було успішно оновлено.

en: Choose layout
uk: Вибір макету

en: Missing content type
uk: Відсутній тип матеріалу

en: This pane's content type is either missing or has been deleted. This pane will not render.
uk: Цей тип матеріалу для фрагменту або відсутній, або був вилучений. Цей фрагмент панелі не відображуватиметься.

en: Add content to !s
uk: Додати вміст - !s

en: There are no content types you may add to this display.
uk: Немає типів матеріалу, які можна додати до цього відображення.

en: Configure !subtype_title
uk: Налаштувати підтип !subtype_title

en: No caching options are available at this time. Please enable a panels caching module in order to use caching options.
uk: Наразі параметри кешування недоступні. Для використання параметрів кешування, будь ласка, увімкніть модуль кешування панелей.

en: Panel settings
uk: Налаштування панелі

en: No title
uk: Без заголовка

en: Unknown context
uk: Невідомий контекст

en: No context
uk: Немає контексту

en: Deleted/missing content type @type
uk: Видалений/відсутній тип матеріалу @type

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
uk: Необхідно використовувати %keywords з контекстів, так само як %title, аби утримувати оригінальну назву.

en: Context %count
uk: Контекст %count

en: Columns
uk: Колонки

en: Row @row, Column @col
uk: Рядок @row, Стовпець @col

en: Single column
uk: Одна колонка

en: Two column bricks
uk: Цегельні колонки

en: Left above
uk: Ліворуч зверху

en: Right above
uk: Праворуч зверху

en: Left below
uk: Ліворуч знизу

en: Right below
uk: Праворуч знизу

en: Module name
uk: Назва модуля

en: Enter the module name to export code to.
uk: Введіть назву модуля для експортування коду.

en: The title for this mini panel. It can be overridden in the block configuration.
uk: Назва для міні-панелі. Воно може бути перевизначене в блоці конфігурації.

en: The category that this mini-panel will be grouped into on the Add Content form. Only upper and lower-case alphanumeric characters are allowed. If left blank, defaults to 'Mini panels'.
uk: Категорія, під якою будуть групуватися міні-панелі на формі "Додати матеріал". Дозволені лише абетково-цифрові символи верхнього і нижнього регістру. Якщо порожньо, використовуватиметься усталена категорія "Міні-панелі".

en: Categories may contain only alphanumerics or spaces.
uk: Категорії мають містити лише абетково-цифрові символи або пробіли.

en: Deleted/missing mini panel @name
uk: Видалена/відсутня міні-панель @name

en: Untitled mini panel
uk: Міні-панель без назви

en: Local
uk: Локаль

en: Panel
uk: Панель

en: Panel layout
uk: Макет панелі

en: Panel content
uk: Уміст панелі

en: An ID that can be used by CSS to style the panel.
uk: Ідентифікатор, який використовує CSS для стилізації панелі.

en: Please select a layout.
uk: Будь ласка, виберіть макет.

en: Create nodes that are divided into areas with selectable content.
uk: Створює матеріали, котрі поділені на області з вмістом, який можна обирати.

en: Add a node from your site as content.
uk: Додати як вміст матеріал з сайту.

en: To use a NID from the URL, you may use %0, %1, ..., %N to get URL arguments. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel.
uk: Для використання NID з URL, необхідно використовувати %0, %1, ..., %N аби отримати URL-аргументи. Або використовувати @0, @1, @2, ..., @N для використання аргументів, переданих в панель.

en: Leave node title
uk: Залишити заголовок матеріалу

en: Advanced: if checked, do not touch the node title; this can cause the node title to appear twice unless your theme is aware of this.
uk: Додатково: якщо позначено, не змінюйте заголовок матеріалу; це може призвести до появи двох заголовків матеріалу, хіба що у вашій темі це враховано.

en: Invalid node
uk: Неприпустимий матеріал

en: Node loaded from @var
uk: Матеріал завантажено з @var

en: Deleted/missing node @nid
uk: Видалений/відсутній матеріал @nid

en: Page settings
uk: Налаштування сторінки

en: Path is required.
uk: Шлях є обов’язковим.

en: Disable Drupal blocks/regions
uk: Вимкнути блоки/області Drupal

en: CSS code
uk: Код CSS

en: Simple cache
uk: Простий кеш

en: Simple caching is a time-based cache. This is a hard limit, and once cached it will remain that way until the time limit expires.
uk: Просте кешування — це кешування  з певною періодичністю. Цей спосіб жорстко прив'язаний до часу: щойно кеш створений, він буде використовуватись поки не буде вичерпаний певний ліміт часу.

en: If "arguments" are selected, this content will be cached per individual argument to the entire display; if "contexts" are selected, this content will be cached per unique context in the pane or display; if "neither" there will be only one cache for this pane.
uk: Якщо обрано "аргументи", тоді цей вміст буде кешуватися окремо для кожного особливого аргументу, що стосується всього відображення; якщо  обрано "контексти" - цей вміст буде окремо для кожного унікального контексту в фрагменті або відображенні; якщо "немає" - тоді для цієї панелі буде один єдиний кеш.

en: Argument wildcard
uk: Cимвол підстановки аргументу

en: No argument
uk: Без аргументу

en: From context
uk: З контексту

en: From panel argument
uk: З аргументу панелі

en: Input on pane config
uk: Вводити з конфігурацією фрагменту панелі

en: Required context
uk: Контекст обов’язковий

en: Panel argument
uk: Аргумент панелі

en: If "From panel argument" is selected, which panel argument to use.
uk: Якщо обрано опцію "З аргументу панелі", який аргумент панелі використовувати.

en: Sixth
uk: Шостий

en: Fixed argument
uk: Фіксований аргумент

en: If "Fixed" is selected, what to use as an argument.
uk: Якщо обрано "Фіксоване", що використовувати як аргумент.

en: If this argument is presented to the panels user, what label to apply to it.
uk: Якщо цей аргумент презентовано користувачеві панелі, яку мітку до нього застосовувати.

en: Use pager
uk: Використовувати сторінковий навіґатор

en: Items to display
uk: Відображати елементів

en: Offset
uk: Зміщення

en: Link to view
uk: Посилання на вид

en: More link
uk: Посилання "Ще"

en: More link text
uk: Текст посилання "Ще"

en: Link title to view
uk: Зв’язати посиланням заголовок і вид.

en: Provide a "more" link that links to the view
uk: Надати посилання "Ще", котре вказує на вид

en: This is independent of any more link that may be provided by the view itself; if you see two more links, turn this one off. Views will only provide a more link if using the "block" type, however, so if using embed, use this one.
uk: Це не має сенсу, якщо будь-яке посилання "ще" може бути забезпечене безпосередньо видом; якщо з’явилось два або більше посилань "ще", вимкніть цю опцію. Модуль Види забезпечуватиме посилання "Ще" лише при використанні типу "блок, тому при використанні вбудовування, вмикайте цю опцію.

en: Display feed icons
uk: Відображати іконки потоку

en: Num posts
uk: Кількість дописів

en: Send arguments
uk: Надсилати аргументи

en: Deleted/missing view @view
uk: Видалений/відсутній вид @view

en: Book parent
uk: Батьківська книга

en: Adds a book parent from a node context.
uk: Додає батька книги з контексту матеріала.

en: Immediate parent
uk: Негайний батько

en: Top level book
uk: Книга вищого рівня

en: Term from node
uk: Термін з матеріалу

en: Adds a taxonomy term from a node context; if multiple terms are selected, this will get the "first" term only.
uk: Додає термін таксономії з контексту матеріалу; якщо обрано декілька термінів, буде взятий лише "перший" термін.

en: Term parent
uk: Батько терміна

en: Adds a taxonomy term parent from a term context.
uk: Додає батька терміна таксономії з контексту терміна.

en: Top level term
uk: Термін верхнього рівня

en: System block
uk: Системний блок

en: Display the pane as a system block; this is more restrictive than the default.
uk: Відображає панель у вигляді системного блоку; це суворіше обмеження, ніж базове.

en: The default panel rendering style; displays each pane with a separator.
uk: Усталений стиль відображення панелі; відображає кожну панель з розділювачем.

en: Presents the panes in the form of an HTML list.
uk: Показує фрагменти у формі у вигляді HTML-списку.

en: Rounded corners
uk: Заокруглення кутів

en: Presents the panes or panels with a rounded corner box around them
uk: Показує фрагменти чи панелі в рамці з заокругленими кутами

en: Box around
uk: Обведення рамкою

en: Each pane
uk: Кожний фрагмент панелі

en: Palestinian Territory
uk: Палестинська територія

en: Vatican
uk: Ватикан

en: Bulgarian
uk: Болгарська

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Датська

en: Dutch
uk: Голландська

en: Finnish
uk: Фінська

en: German
uk: Німецька

en: Greek
uk: Грецька

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Polish
uk: Польська

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Slovak
uk: Словацька

en: Swedish
uk: Шведська

en: Turkish
uk: Турецька

en: contains
uk: містить

en: Postal address
uk: Поштова адреса

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Flush
uk: Скинути

en: Edit rule
uk: Редагувати правило

en: Create a new rule
uk: Створити нове правило

en: No CSS injection rules have been set up yet. !url.
uk: Жодного правила CSS-інжекції ще не створено. !url.

en: Add on every page except the listed pages.
uk: Додавати на кожній сторінці, окрім перелічених.

en: Add the CSS on specific pages
uk: Додавати CSS на певних сторінках

en: Screen
uk: Екран

en: Print
uk: Друк

en: Preprocess CSS
uk: Попередня обробка CSS

en: CSS injector
uk: CSS-інжектор

en: Add CSS to the page output based on configurable rules.
uk: Додає CSS до виведення сторінки на основі налаштовуваних правил.

en: Edit CSS injector rule
uk: Редагувати правило CSS-інжектора

en: Add CSS injector rule
uk: Додати правило CSS-інжектора

en: Delete CSS injector rule
uk: Видалити правило CSS-інжектора

en: CSS Injector
uk: CSS-інжектор

en: Adds CSS to the page output based on configurable rules.
uk: Додає CSS до виведення сторінки на основі налаштовуваних правил.

en: The file could not be created.
uk: Неможливо створити файл.

en: Source:
uk: Джерело:

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
uk: Вказівки щодо скидання паролю надіслані користувачеві %name за адресою %email.

en: The e-mail address %mail is not valid.
uk: Адреса електронної пошти %mail не є припустимою.

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Data
uk: Дані

en: Selection type
uk: Тип вибору

en: No name
uk: Без імені

en: Node count
uk: Кількість матеріалів

en: Finish
uk: Завершити

en: Default order
uk: Базова послідовність

en: Default format
uk: Базовий формат

en: Taxonomy fields
uk: Поля таксономії

en: Number of views
uk: Кількість переглядів

en: Or
uk: Або

en: Tags:
uk: Теґи:

en: Custom fields
uk: Власні поля

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: Font family
uk: Гарнітура

en: About
uk: Про модуль

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: Database host
uk: Сервер бази даних

en: Data types
uk: Типи даних

en: Add row
uk: Додати рядок

en: Link class
uk: Клас посилання

en: Create new profile
uk: Додати новий профіль

en: Install profile
uk: Профіль встановлення

en: Default theme
uk: Базова тема

en: regex
uk: регулярний вираз

en: Column
uk: Колонка

en: Default sort
uk: Базове впорядкування

en: sort by @s
uk: критерій впорядкування: @s

en: and
uk: та

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
uk: Переповнення буфера: занадто багато викликів до actions_do(). Припинено для попередження нескінчених рекурсій.

en: Action %action saved.
uk: Дію %action збережено.

en: After saving a new comment
uk: Після збереження нового коментаря

en: After deleting a comment
uk: Після видалення коментаря

en: Banned IP address %ip
uk: Заборонена IP адреса %ip

en: After deleting a term
uk: Після видалення терміна

en: All nodes
uk: Всі матеріали

en: Popup
uk: Спливні

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Content language
uk: Мова матеріалу

en: All comments
uk: Усі коментарі

en: Add new rule
uk: Додати нове правило

en: !time ms
uk: !time мс

en: Add @type
uk: Додати тип @type

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Not promoted
uk: Не виведено на першу сторінку

en: Not sticky
uk: Не прикріплене

en: Parent comment
uk: Батьківський коментар

en: The parent comment.
uk: Батьківський коментар.

en: Author's website
uk: Веб-сайт автора

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
uk: Показує глибину коментаря, якщо коментування деревоподібне.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
uk: Впорядкувати за ниткою обговорень. Дочірні коментарі будуть знаходитися поруч з їх батьками.

en: Reply-to link
uk: Посилання на відповідь

en: Provide a simple link to reply to the comment.
uk: Пряме посилання на відповідь до коментаря.

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Link this field to its user or an author's homepage
uk: Зробити це поле посиланням на його користувача або на домашню сторінку автора

en: Newest first
uk: Найновіші спочатку

en: field
uk: поле

en: nodes
uk: матеріали

en: Menu items
uk: Пункти меню

en: Formatter
uk: Форматер

en: clone
uk: клонувати

en: View settings
uk: Налаштування виду

en: Week @week
uk: Тиждень @week

en: Regions
uk: Області

en: Translate
uk: Перекласти

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
uk: Імпорт перекладу не відбувся, оскільки неможливо прочитати файл %filename.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: очікуване "msgstr" не знайдено у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: очікується "msgid_plural", але у рядку %line його не знайдено.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить синтаксичну помилку у рядку номер %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: неочікуване "msgid" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуване "msgstr[]" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуване "msgstr" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуваний текст у рядку %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
uk: Файл перекладу %filename неочікувано закінчився на рядку %line.

en: Target
uk: Ціль

en: Time ago
uk: Час тому

en: Create @name
uk: @name: створити

en: Profile Name
uk: Назва профілю

en: The taxonomy vocabulary ID
uk: ID словника таксономії

en: Force single
uk: Примусово одиничний

en: Search path
uk: Шлях пошуку

en: Sort direction
uk: Напрям впорядкування

en: Element
uk: Елемент

en: Radios
uk: Радіокнопки

en: Effect
uk: Ефект

en: This node
uk: Цей матеріал

en: Show @count value(s)
uk: Показати @count значень

en: starting from @count
uk: починаючи з @count

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Speed
uk: Швидкість

en: The language the content is in.
uk: Мова матеріалу.

en: Response code
uk: Код відповіді

en: Patterns
uk: Шаблони

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
uk: Викладений файл з міркувань безпеки було перейменовано у %filename.

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: vocabulary
uk: словник

en: notice
uk: сповіщення

en: User roles
uk: Ролі користувача

en: District
uk: Район

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Landing page
uk: Цільова сторінка

en: More link path
uk: Шлях посилання "Ще"

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Title only
uk: Тільки назва

en: Not defined
uk: Не визначено

en: Rule
uk: Правило

en: Validator
uk: Критерій перевірки

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Inherit
uk: Успадковувати

en: Delete revision
uk: Видалити редакцію

en: Contact Forms
uk: Контактні форми

en: Mime type
uk: MIME Тип

en: Delete item
uk: Видалити позицію

en: 1 month | @count months
uk[0]: @count місяць
uk[1]: @count місяці
uk[2]: @count місяців

en: Add region
uk: Додати область

en: Region name
uk: Назва області

en: Parameter
uk: Параметр

en: Generate
uk: Згенерувати

en: rule
uk: правило

en: done
uk: зроблено

en: Display format
uk: Формат відображення

en: Custom format
uk: Власний формат

en: 1 row | @count rows
uk[0]: @count рядок
uk[1]: @count рядки
uk[2]: @count рядків

en: The date the node was last updated.
uk: Дата останньої зміни матеріалу.

en: Nodequeues
uk: Черги матеріалів

en: Category ID
uk: ID категорії

en: Select a view to embed.
uk: Оберіть вид для вбудовування.

en: Widgets
uk: Віджети

en: Drupal core
uk: Ядро Drupal

en: Ignored from settings
uk: Ігноровано з налаштувань

en: Invalid display id @display
uk: Неприпустимий ідентифікатор відображення @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
uk: Помилка: оброблювач для @table &gt; @field не існує!

en: Do not use a relationship
uk: Не використовувати зв'язок

en: Password field is required.
uk: Поле "Пароль" є обов'язковим.

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Confirm password
uk: Підтвердити пароль

en: export
uk: експорт

en: Backup and Migrate
uk: Резервування та перенесення

en: Backup the database.
uk: Створити резервну копію бази даних.

en: Restore the database from a previous backup
uk: Відновити базу даних з попередньої резервної копії

en: Saved Backups
uk: Резервні копії

en: Backup Schedule
uk: Розклад резервування

en: Backup every
uk: Робити резервну копію кожні

en: Number of Backup files to keep
uk: Кількість резервних копій, що залишається

en: Exclude the following tables altogether
uk: Вилучити наступні таблиці загалом

en: The selected tables will not be added to the backup file.
uk: Обрані таблиці не будуть додані в резервну копію

en: Exclude the data from the following tables
uk: Вилучити дані з наступних таблиць

en: The selected tables will have their structure backed up but not their contents. This is useful for excluding cache data to reduce file size.
uk: В обраних таблицях буде скопійована лише їх структура, а не вміст. Стане в нагоді для вилучення кешованих даних з метою зменшення розміру файла.

en: Backup file name
uk: Назва файла резервної копії

en: No Compression
uk: Без стиснення

en: Compression
uk: Стиснення

en: Append a timestamp.
uk: Додавання часу в ім'я резервної копії

en: Timestamp format
uk: Формат позначки часу

en: Should be a PHP <a href="!url">date()</a> format string.
uk: Має бути у форматі рядка функції PHP <a href="!url">date()</a>.

en: Save these settings.
uk: Зберегти ці налаштування

en: Upload a Backup File
uk: Відвантажити файл резервної копії

en: Unable to open file %file to restore database
uk: Неможливо відкрити файл %file для відновлення бази даних

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
uk: Зауваження з безпеки: Модуль Резервування та перенесення не зміг виконати запис тестового текстового файла до каталогу місця призначення %directory і отже не в змозі перевірити безпечність місця призначення резервної копії. Резервування на сервер будуть вимкнені поки місце призначення не стане записуваним та безпечним.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
uk: Зауваження з безпеки: модуль Резервування та перенесення не зберігає файли резервної копії на сервері оскільки вони можуть бути доступні публічно. Якщо необхідно зберігати файли на сервері, будь ласка, забезпечте безпеку каталогові '%directory'

en: Custom pages
uk: Власні сторінки

en: The cache has been cleared.
uk: Кеш було очищено.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
uk: Дякуємо за бажання створити обліковий запис на нашім сайті. Ваша заявка зараз відправлена на схвалення адміністратором сайту<br /> Згодом, привітальне повідомлення з подальшими інструкціями буде надіслано на вашу електронну адресу.

en: Congo (Kinshasa)
uk: Конго (Кіншаса)

en: Congo (Brazzaville)
uk: Конго (Браззавіль)

en: Ivory Coast
uk: Кот-д'Івуар

en: Hong Kong S.A.R., China
uk: S.A.R. Гонконг, Китай

en: Isle of Man
uk: Острів Мен

en: Montenegro
uk: Чорногорія

en: Macao S.A.R., China
uk: S.A.R. Макао, Китай

en: Saint Pierre and Miquelon
uk: Сен-П'єр і Мікелон

en: Serbia
uk: Сербія

en: Aswan
uk: Асуан

en: Asyut
uk: Асьют

en: Matruh
uk: Матрух

en: Afar
uk: Афар

en: Somali
uk: Сомалі

en: Colon
uk: Двокрапка

en: Bali
uk: Балі

en: Banten
uk: Бантен

en: Bengkulu
uk: Бенгкулу

en: Gorontalo
uk: Горонтало

en: Jambi
uk: Джамбі

en: Jawa Barat
uk: Західна Ява

en: Jawa Tengah
uk: Центральна Ява

en: Jawa Timur
uk: Східна Ява

en: Kalimantan Barat
uk: Західний Калімантан

en: Kalimantan Selatan
uk: Південний Калімантан

en: Kalimantan Tengah
uk: Центральний Калімантан

en: Kalimantan Timur
uk: Східний Калімантан

en: Lampung
uk: Лампунг

en: Maluku
uk: Малуку

en: Maluku Utara
uk: Північний Молукку

en: Nusa Tenggara Barat
uk: Західна Нуса-Тенггара

en: Nusa Tenggara Timur
uk: Східна Нуса-Тенггара

en: Papua
uk: Папуа

en: Riau
uk: Ріау

en: Sulawesi Selatan
uk: Південне Сулавесі

en: Sulawesi Tengah
uk: Центральне Сулавесі

en: Sulawesi Tenggara
uk: Південно-східне Сулавесі

en: Sulawesi Utara
uk: Північне Сулавесі

en: Sumatera Barat
uk: Західна Суматра

en: Sumatera Selatan
uk: Південна Суматра

en: Sumatera Utara
uk: Північна Суматра

en: Aceh
uk: Ачех

en: Andhra Pradesh
uk: Андгра-Прадеш

en: Arunachal Pradesh
uk: Аруначал-Прадеш

en: Assam
uk: Ассам

en: Bihar
uk: Біхар

en: Chhattisgarh
uk: Чхаттісґарх

en: Goa
uk: Гоя

en: Gujarat
uk: Гуджарат

en: Haryana
uk: Хар’яна

en: Himachal Pradesh
uk: Хімачал-Прадеш

en: Jharkhand
uk: Джарханд

en: Karnataka
uk: Карнатака

en: Kerala
uk: Керала

en: Madhya Pradesh
uk: Мадх'я-Прадеш

en: Maharashtra
uk: Магараштра

en: Manipur
uk: Маніпур

en: Meghalaya
uk: Меґхалая

en: Mizoram
uk: Мізорам

en: Nagaland
uk: Нагаланд

en: Punjab
uk: Пенджаб

en: Rajasthan
uk: Раджастан

en: Sikkim
uk: Сіккім

en: Tamil Nadu
uk: Тамілнаду

en: Tripura
uk: Тріпура

en: Uttar Pradesh
uk: Уттар-Прадеш

en: West Bengal
uk: Західна Бенгалія

en: Chandigarh
uk: Чандігарх

en: Delhi
uk: Делі

en: Lakshadweep
uk: Лакшадвіп

en: Ibaraki
uk: Ібаракі

en: Tokyo
uk: Токіо

en: Tottori
uk: Тотторі

en: Gyeonggi-do
uk: Кьонгі-до

en: Gangwon-do
uk: Канвон-до

en: Chungcheongbuk-do
uk: Чхунчхон-пукто

en: Chungcheongnam-do
uk: Чхунчхон-намдо

en: Jeollabuk-do
uk: Чолла-пукто

en: Jeollanam-do
uk: Чолла-намдо

en: Gyeongsangbuk-do
uk: Кьонсан-пукто

en: Gyeongsangnam-do
uk: Кьонсан-намдо

en: Jeju-do
uk: Чеджу-до

en: Almaty
uk: Алматинська область

en: Astana
uk: Астана

en: Komi
uk: Комі

en: Adana
uk: Адана

en: Aksaray
uk: Аксарай

en: Amasya
uk: Амасья

en: Ankara
uk: Анкара

en: Antalya
uk: Анталья

en: Ardahan
uk: Ардахан

en: Artvin
uk: Артвін

en: Batman
uk: Батман

en: Bayburt
uk: Байбурт

en: Bilecik
uk: Біледжик

en: Bitlis
uk: Бітліс

en: Bolu
uk: Болу

en: Burdur
uk: Бурдур

en: Bursa
uk: Бурса

en: Denizli
uk: Денізлі

en: Edirne
uk: Едірне

en: Erzincan
uk: Ерзінджан

en: Erzurum
uk: Ерзурум

en: Gaziantep
uk: Газіантеп

en: Giresun
uk: Ґіресун

en: Hakkari
uk: Хаккярі

en: Hatay
uk: Хатай

en: Isparta
uk: Испарта

en: Karaman
uk: Караман

en: Kars
uk: Карс

en: Kastamonu
uk: Кастамону

en: Kayseri
uk: Кайсері

en: Kilis
uk: Кіліс

en: Kocaeli
uk: Коджаелі

en: Konya
uk: Конья

en: Malatya
uk: Малатья

en: Manisa
uk: Маніса

en: Mardin
uk: Мардін

en: Mersin
uk: Мерсін

en: Ordu
uk: Орду

en: Osmaniye
uk: Османіє

en: Rize
uk: Різе

en: Sakarya
uk: Сакарья

en: Samsun
uk: Самсун

en: Siirt
uk: Сіїрт

en: Sinop
uk: Синоп

en: Sivas
uk: Сивас

en: Tokat
uk: Токат

en: Trabzon
uk: Трабзон

en: Tunceli
uk: Тунджелі

en: Van
uk: Ван

en: Yalova
uk: Ялова

en: Yozgat
uk: Йозгат

en: Zonguldak
uk: Зонгулдак

en: Crimea
uk: Крим

en: Run cron
uk: Запустити крон

en: Run updates
uk: Запустити оновлення

en: Current anonymous / authenticated users
uk: Поточні аноніми / авторизовані користувачі

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: of
uk: з

en: Save page
uk: Зберегти сторінку

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: translate
uk: перекласти

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
uk: Попередження системи безпеки: Неможливо записати файл .htaccess. Створіть цей файл вручну у каталозі %directory і внесіть в нього наступні рядки:<code>!htaccess</code>

en: The specified file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
uk: Неможливо скопіювати зазначений файл %file оскільки файл з таким іменем вже існує. Будь ласка, переконайтеся, що надане правильне ім’я файла.

en: The specified file %file was not copied because it would overwrite itself.
uk: Зазначений файл %file не було скопійовано, оскільки він міг перезаписати сам себе.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
uk: Неможливо зберегти файл %file оскільки його розмір перевищує значення %maxsize, максимально допустиме для відвантаження.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
uk: Неможливо зберегти файл %file оскільки його не було відвантажено на сайт.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
uk: Неможливо зберегти файл %file. Сталася невідома помилка.

en: The specified file %name could not be uploaded.
uk: Неможливо викласти зазначений файл %name.

en: The file's name is empty. Please give a name to the file.
uk: Назва файла порожня. Будь ласка, дайте назву для цьому файлу.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
uk: Можна використовувати лише файли з наступними розширеннями: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
uk: Розмір файла %filesize перевищує максимально дозволений розмір %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
uk: Файл розміром %filesize перевищує квоту %quota місця на диску.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
uk: Дозволені тільки зображення JPEG, PNG і GIF.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
uk: Зображення змінено в розмірі, щоб відповідати максимально дозволеному розмірові в %dimensions пікселів.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
uk: Завелике зображення; максимальні розміри становлять %dimensions пікселів.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
uk: Замале зображення; мінімальні розміри становлять %dimensions пікселів.

en: The file %path was not deleted, because it does not exist.
uk: Файл %path не був видалений, тому що він не існує.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
uk: Помилка викладання. Неможливо перемістити викладений файл (%file) до місця призначення (%destination).

en: Column settings
uk: Налаштування стовпця

en: No link
uk: Без посилання

en: Is not one of
uk: Жоден з

en: Database port
uk: Порт бази даних

en: Infinite
uk: Нескінченний

en: Queue title
uk: Заголовок черги

en: Remove from queue
uk: Вилучити із черги

en: Queue ID
uk: ID черги

en: Queue size
uk: Розмір черги

en: Queue
uk: Черга

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Row
uk: Рядок

en: Row settings
uk: Налаштування рядка

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
uk: Ці налаштування необхідні лише для деяких сайтів. Якщо ви не знаєте, що тут вказувати, то залиште початкові налаштування, або утоічніть їх у хостинг-провайдера.

en: If your database is located on a different server, change this.
uk: Якщо ваша база даних розташована на іншому сервері, змініть це.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
uk: Якщо ваша база даних доступна через настандартний порт, вкажіть тут його номер.

en: Database port must be a number.
uk: Порт бази даних має бути числом.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
uk: Дозволено пробіли; заборонено знаки пунктуації за винятком крапок, дефісів та символів підкреслення.

en: Simplecontext arg
uk: Аргумент Simplecontext

en: Item1
uk: Елемент1

en: The stuff for item 1.
uk: Вміст для елементу 1.

en: Item2
uk: Елемент2

en: A relcontext object.
uk: Об’єкт relcontext.

en: Adds a relcontext from existing simplecontext.
uk: Додає relcontext з існуючого simplecontext.

en: Scheduling
uk: Планування

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Autocomplete matching
uk: Збіг автодоповнення

en: Starts with
uk: Починається з

en: %name: name mismatch. Please check your selection.
uk: %name: відмінність імені. Будь ласка, перевірте ваш вибір.

en: Timor-Leste
uk: Східний Тимор

en: Page elements
uk: Елементи сторінки

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Variants
uk: Варіанти

en: Properties
uk: Властивості

en: Filter list
uk: Фільтр списку

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Module filter
uk: Фільтр модулів

en: Filter the modules list.
uk: Фільтрує список модулів.

en: Filter by event
uk: Фільтр за подією

en: Active rules
uk: Активні правила

en: Inactive rules
uk: Неактивні правила

en: created comment
uk: створений коментар

en: updated comment
uk: оновлений коментар

en: deleted comment
uk: видалений коментар

en: URL alias exists
uk: URL-синонім існує

en: Cron maintenance tasks are performed
uk: Запуск планувальника виконано

en: Set breadcrumb
uk: Установити навігаційну панель

en: Directory path
uk: Шлях до каталогу

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
uk: Виявлено недозволений вибір. Будь ласка, зверніться до адміністратора сайту.

en: Illegal choice %choice in !name element.
uk: Неприпустимий вибір %choice в елементі !name.

en: Query string
uk: Рядок запиту

en: Not writable
uk: Запис закрито

en: Decimal point
uk: Крапка

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: Thoroughfare
uk: Вулиця

en: Configuration name
uk: Назва конфігурації

en: ends with
uk: закінчується на

en: Custom date format
uk: Власний формат дати

en: Book outline
uk: Підшивка книги

en: Revision information
uk: Інформація про редакції

en: Newline
uk: Новий рядок

en: interval
uk: інтервал

en: Hide submit button
uk: Приховати кнопку "Надіслати"

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
uk: Оберіть спосіб підбору підказок автодоповнення. Зверніть увагу, що спосіб <em>Містить</em> може призвести до проблем зі швидкодією на сайтах з тисячами користувачів.

en: View used to select the nodes
uk: Перегляд для вибору вузлів

en: Root term
uk: Кореневий термін

en: %name: this post can't be referenced.
uk: %name: Не вдалось створити посилання на вказаний матеріал.

en: Locations
uk: Місця розташування

en: Country name
uk: Назва країни

en: location
uk: місце розташування

en: Is one of
uk: Один з

en: Expression
uk: Вираз

en: Add a note
uk: Додати примітку

en: Choose the fields that should be unique
uk: Виберіть поля, які повинні бути унікальними

en: Single node only
uk: Лише один матеріал

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
uk: Доступ буде надано користувачам вказаного рядка повноважень

en: Replies to my comment
uk: Відповіді на мій коментар

en: Notify me when new comments are posted
uk: Сповіщати мене про нові коментарі

en: If you want to subscribe to comments you must supply a valid e-mail address.
uk: Якщо ви бажаєте підписатися на коментарі, потрібно вказати дійсну адресу електронної пошти.

en: No notifications
uk: Немає сповіщень

en: Email to unsubscribe
uk: Почта для відписування

en: Unsubscribe this e-mail
uk: Відписати цю почтову адресу

en: There were no active comment notifications for that email.
uk: На цю адресу не надходить жодного сповіщення про коментарі.

en: Content types to enable for comment notification
uk: Типи матеріалу із увімкненими повідомленнями про коментарі

en: Comments on content types enabled here will have the option of comment notification.
uk: Відгуки на вказані тут типи матеріалів будуть мати параметр "сповіщення про відгуки".

en: Available subscription modes
uk: Доступні режими підписки

en: Choose which notification subscription styles are available for users
uk: Вибір стилів підписки, доступних для користувачів

en: Default state for the notification selection box for anonymous users
uk: Базовий стан вибору підписки для анонімних користувачів

en: Default mail text for sending out notifications to commenters
uk: Базовий текст електронного повідомлення для видправки авторам відгуків

en: Default mail text for sending out the notifications to node authors
uk: Базовий текст електронного повідомлення для видправки авторам матеріалів

en: Email unsubscribed from 1 comment notification. | Email unsubscribed from @count comment notifications.
uk[0]: Адресу знято з підписки для @count повідомлення
uk[1]: Адресу знято з підписки для @count-х повідомлень
uk[2]: Адресу знято з підписки для @count повідомлень

en: Configure settings for e-mails about new comments.
uk: Налаштування електронних листів про нові коментарі.

en: Unsubscribe an email from all notifications.
uk: Відписати адресу електронної пошти від усіх сповіщень

en: Stores information about which commenters on the site have subscriped to followup emails.
uk: Зберігає інформацію про те, які коментатори на сайті підписані на отримання сповіщень про відгуки.

en: Exclusive
uk: Виняткове

en: Send mail
uk: Відправити пошту

en: Comma
uk: Кома

en: Semicolon
uk: Крапка з комою

en: Show All
uk: Показати все

en: Comments are responses to node content.
uk: Коментарі являють собою відгуки на вміст матеріалу.

en: Users who have created accounts on your site.
uk: Користувачі, у яких є обліковий запис на цьому сайті.

en: The comment you are replying to does not exist.
uk: Коментар, на який ви намагаєтесь відповісти, більше не існує.

en: Is empty (NULL)
uk: Порожнє (NULL)

en: not empty
uk: не порожнє

en: Theming information
uk: Інформація для розробки тем

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Ends with
uk: Закінчується на

en: Undated
uk: Без дати

en: XSS Filter
uk: Фільтр XSS

en: XSS Filter.
uk: Фільтр XSS.

en: No profiles found. Click here to !create.
uk: Профілі відсутні. Клацніть тут !create.

en: create a new profile
uk: створити новий профіль

en: create the global profile
uk: створити глобальний профіль

en: Switch to plain text editor
uk: Переключити до простого текстового редактора

en: Switch to rich text editor
uk: Переключити до розширеного текстового редактора

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Auto-detect language
uk: Автовизначення мови

en: System path to the private folder is: !system_path.
uk: Системний шлях до приватної папки: !system_path.

en: Current path: !path
uk: Поточний шлях: !path

en: Security filters
uk: Фільтри безпеки.

en: Security settings
uk: Налаштування безпеки

en: Enter mode
uk: Режим клавіші Enter

en: Font formats
uk: Формати шрифту

en: Predefined styles
uk: Попередньо визначені стилі

en: Predefined styles path
uk: Шлях попередньо визначених стилів

en: Path to uploaded files
uk: Шлях до відвантажених файлів

en: Absolute path to uploaded files
uk: Абсолютний шлях до відвантажених файлів

en: Link to paths only
uk: Лише посилання на шляхи

en: Link using internal: links
uk: Посилатися використовуючи посилання internal:

en: Path Filter & Link To Content integration
uk: Інтеграція Фільтра шляху та Посилання до матеріалу

en: Link To Content
uk: Посилання до матеріалу

en: This profile name is reserved. Please choose a different name.
uk: Ця назва профілю зарезервована. Оберіть іншу назву.

en: The profile name must be unique. A profile with this name already exists.
uk: Назва профілю має бути унікальною. Профіль з такою назвою вже існує.

en: Troubleshooting
uk: Вирішення проблем

en: Uploading images and files
uk: Відвантаження зображень і файлів

en: There are three ways for uploading files:
uk: Існують три способи відвантаження файлів:

en: By using the core upload module.
uk: За допомогою модуля ядра Відвантаження (Upload).

en: Rich text editor settings
uk: Настроювання розширеного текстового редактора

en: Configure the rich text editor.
uk: Налаштувати текстовий редактор.

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Do not cache
uk: Не кешувати

en: Link this field to its user
uk: Зробити це поле посиланням на його користувача

en: This will override any other link you have set.
uk: Це перевизначить будь-яке інше встановлене посилання.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
uk: Переписувати відображуване анонімним користувачам значення

en: Text to display for anonymous users
uk: Текст, показуваний анонімним користувачам

en: Writable
uk: Запис дозволено

en: Taxonomy vocabularies
uk: Словники таксономії

en: Use default RSS settings
uk: Використовувати стандартні налаштування RSS

en: Title plus teaser
uk: Заголовок і анонс

en: Front page feed
uk: Потік головної сторінки

en: Primary
uk: Основні

en: Search type
uk: Тип пошуку

en: The node ID of the node.
uk: Ідентифікатор матеріалу.

en: Tab weight
uk: Вага вкладки

en: User: ID
uk: Користувач: ID

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Add !name
uk: Додати !name

en: No role
uk: Без ролі

en: View link
uk: Посилання на перегляд

en: The size of the file.
uk: Розмір файла.

en: The MIME type of the file.
uk: MIME-тип файла.

en: Link this field
uk: Зробити це поле посиланням

en: Menu link ID
uk: ID посилання меню

en: Menu links
uk: Посилання меню

en: Theme registry
uk: Реєстр теми

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Filter the view to the currently logged in user.
uk: Фільтрація по користувачам, що увійшли на сайт в цю мить.

en: Localization
uk: Переклади

en: locale
uk: мова

en: Cache once for everything (global)
uk: Кешувати один раз для всього (глобально)

en: Per page
uk: По сторінках

en: Per role
uk: По ролях

en: Per role per page
uk: По ролях по сторінках

en: Per user
uk: По користувачах

en: Per user per page
uk: По користувачах по сторінках

en: Create new
uk: Створити...

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
uk: Обраний засіб обробки зображень '%toolkit' не може правильно обробити '%function'.

en: Has Avatar
uk: Має аватар

en: Administration pages
uk: Адміністративні сторінки

en: Currently using !item !version
uk: Зараз використовується !item !version

en: Capitalize first letter
uk: Перша літера велика

en: Slash
uk: Коса риска

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
uk: На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Canvas
uk: Полотно

en: Hindi
uk: Гінді

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
uk: Користувач %name %timestamp використав одноразове посилання для входу на сайт.

en: Lorem ipsum
uk: Текст за шаблоном

en: Logged in user
uk: Авторизований користувач

en: Custom text
uk: Власний текст

en: Sum
uk: Сума

en: Add more
uk: Додати ще

en: Show title
uk: Показувати заголовок

en: sorted by
uk: впорядковані за

en: Date year range
uk: Період років дати

en: Legend
uk: Легенда

en: Format: @date
uk: Формат дати: @date

en: date ical
uk: дата ical

en: The dates are invalid.
uk: Хибні дати.

en: Repeats
uk: Повторювати

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
uk: !repeats_every_interval у дні !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
uk: !repeats_every_interval кожен !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
uk: !repeats_every_interval у дні !month_days місяців !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
uk: !repeats_every_interval у місяці !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
uk: !repeats_every_interval !count разів

en: !repeats_every_interval until !until_date
uk: !repeats_every_interval до !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
uk: !repeats_every_interval окрім !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
uk: !repeats_every_interval де тиждень починається з !day_of_week

en: every week | every @count weeks
uk[0]: кожен тиждень
uk[1]: кожні @count тижні
uk[2]: кожні @count тижнів

en: every month | every @count months
uk[0]: кожен місяць
uk[1]: кожні @count місяці
uk[2]: кожні @count місяців

en: every year | every @count years
uk[0]: кожен рік
uk[1]: кожні @count роки
uk[2]: кожні @count років

en: every day | every @count days
uk[0]: кожен день
uk[1]: кожні @count дні
uk[2]: кожні @count днів

en: Not Approved
uk: Не схвалено

en: Remove group
uk: Вилучити групу

en: is greater than
uk: більше

en: Add link
uk: Додати посилання

en: No description
uk: Без опису

en: Site-wide contact form
uk: Загальносайтова контактна форма

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Secondary
uk: Вторинне

en: No fields available.
uk: Поля відсутні.

en: PHP Evaluation
uk: Виконання PHP

en: viewed comment
uk: переглядуваний коментар

en: After saving new content
uk: Після збереження нового матеріалу

en: After updating existing content
uk: Після оновлення існуючого матеріалу

en: saved content
uk: збережений матеріал

en: After deleting content
uk: Після видалення матеріалу

en: Content is published
uk: Матеріал опубліковано

en: Content is sticky
uk: Матеріал прикріплено

en: Content is promoted to frontpage
uk: Матеріал виведено на головну сторінку

en: PHP code inside of &lt;?php ?&gt; delimiters will be evaluated and replaced by its output. E.g. &lt;? echo 1+1?&gt; will be replaced by 2.
uk: PHP код всередині роздільників &lt;?php ?&gt; буде виконаний і замінений його виведенням. Наприклад, &lt;? echo 1+1?&gt; буде замінений на 2.

en: Furthermore you can make use of the following variables:
uk: Більш того можна використати наступні змінні:

en: truth value
uk: істинне значення

en: rules
uk: правила

en: Successfully sent email to %recipient
uk: Електронний лист успішно надіслано отримувачу %recipient

en: Successfully sent email to the role(s) %roles.
uk: Електронний лист успішно надіслано ролі(ролям) %roles.

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
uk: Електронна адреса відправника. Для застосування адреси з налаштувань сайту залиште порожнім.

en: After saving a new term
uk: Після збереження нового терміна

en: created term
uk: створений термін

en: updated term
uk: оновлено термін

en: unchanged term
uk: незмінний термін

en: Block a user
uk: Заблокувати користувача

en: Rule sets
uk: Набори правил

en: Rule set
uk: Набір правил

en: Scheduled evaluation date
uk: Запланована дата виконання

en: Rules Scheduler
uk: Планувальник модуля Правила

en: PHP script
uk: Сценарій PHP

en: Modify user roles
uk: Змінити ролі користувача

en: Add roles
uk: Додати ролі

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
uk: Оберіть одну або декілька ролей, що ви вважаєте за необхідне надати обраним користувачам.

en: Remove roles
uk: Видалити ролі

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
uk: Оберіть одну або декілька ролей, що ви вважаєте за вилучити у обраних користувачів.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
uk: Ви не вказали жодної ролі, що її потрібно додати або вилучити. Будь ласка, оберіть що-небудь.

en: Display operations as
uk: Показувати операції у вигляді

en: Dropdown selectbox with Submit button
uk: Спадних списків вибору з кнопкою "Надіслати"

en: Each action as a separate button
uk: Окрема кнопка для кожної дії

en: Skip confirmation step
uk: Пропустити підтвердження

en: Bulk operations
uk: Пакетні операції

en: - Choose an operation -
uk: - Оберіть операцію -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
uk: Жодної операції не обрано. Будь ласка, виберіть виконувану операцію.

en: Views Bulk Operations
uk: Масові дії з видами

en: Vertical Tabs
uk: Вертикальні вкладки

en: Alias: @alias
uk: Синонім: @alias

en: No alias
uk: Відсутній синонім

en: Chaos tool suite
uk: Набір інструментів Chaos

en: Separated
uk: Розділений

en: Initializing.
uk: Ініціалізація.

en: An error has occurred.
uk: Сталася помилка.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
uk: Прохання продовжити на <a href="@error_url">сторінці помилок</a>

en: HTTP POST is required.
uk: Вимагається HTTP POST

en: Numeric
uk: Числовий

en: Custom URL
uk: Власна URL-адреса

en: 0 sec
uk: 0 сек

en: form
uk: форма

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: !date (!ago ago)
uk: !date (!ago тому)

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання

en: Warning:
uk: Попередження:

en: Date field(s)
uk: Поле(я) дати

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
uk: Метод обробки декількох полів дати у одному запиті. Повертає елементи, що відповідають одному з полів дати (date = field_1 АБО field_2), чи лише ті, які відповідають усім обраним полям дати (date = field_1 ТА field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
uk: Для цього фільтру необхідно обрати принаймні одне поле дати.

en: Missing date fields!
uk: Поля дати відсутні!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
uk: (@field) <strong>Розкритий</strong> @widget @format

en: alert
uk: тривога

en: emergency
uk: аварійна ситуація

en: layout
uk: розкладка

en: The page name %name already exists. Please choose another page name.
uk: Назва сторінки %name вже існує. Будь ласка, оберіть іншу назву сторінки.

en: The page has been deleted.
uk: Сторінку було успішно видалено.

en: The page has been added.
uk: Сторінка була додана.

en: Color #!number
uk: Колір #!number

en: Enter an hexadecimal value prefixed with #.
uk: Введіть шістнадцяткове значення з префіксом #.

en: Enter an hexadecimal value, ex: #ff33dd
uk: Введіть шістнадцяткове значення, наприклад: #ff33dd

en: You must enter a value between 1 and 9.
uk: Ви повинні ввести значення в інтервалі від 0 до 9.

en: <em>No title defined</em>
uk: <em>Заголовок не визначений</em>

en: Edit layout.
uk: Редагувати розташування.

en: Lowercase
uk: Нижній регістр

en: Punctuation
uk: Пунктуація

en: Add comment link
uk: Додати посилання на коментар

en: Accordion
uk: Акордеон

en: No results
uk: Не знайдено

en: Use theme CSS
uk: Використовувати CSS теми

en: Define CSS
uk: Визначити CSS

en: Justify
uk: По ширині

en: Parent term(s)
uk: Батківський термін(и)

en: Queues
uk: Черги

en: Broken handler @table.@field
uk: Пошкоджений обробник @table.@field

en: Skipping broken view @view
uk: Пропущено пошкоджений вид @view

en: Ajax callback for view loading.
uk: Ajax callback для завантаження виду.

en: Changes cannot be made to a locked view.
uk: Змінити заблокований вид неможливо.

en: Create customized lists and queries from your database.
uk: Створює змінювані списки та запити з бази даних.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
uk: Адміністративний інтерфейс для видів. Без цього модуля неможливо створювати або редагувати види.

en: Broken/missing handler
uk: Пошкоджений/відсутній обробник

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
uk: Обробник цього елемент пошокоджений або відсутній і не може бути використаний. Якщо модуль надав обробник і  був вимкнений, то повторне увімкнення модуля може  його відновити. В іншому випадку, можливо, доведеться вилучити цей елемент.

en: Current date
uk: Поточна дата

en: Current node's creation time
uk: Час створення поточного матеріалу

en: Current node's update time
uk: Час оновлення поточного матеріалу

en: Do not display items with no value in summary
uk: Не відображати елементи з відсутніми у підсумку значеннями

en: Invalid input
uk: Хибне введення

en: Fail basic validation if any argument is given
uk: Просту перевірку вважати непройденою, якщо надається хоча б один аргумент

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
uk: Якщо це поле позначено, будьте певними, що види з кількістю аргументів, більшою ніж необхідно, не пройдуть перевірку.

en: Glossary mode
uk: Режим глосарію

en: Character limit
uk: Символьне обмеження

en: No transform
uk: Без перетворення

en: Upper case
uk: Верхній регістр

en: Lower case
uk: Нижній регістр

en: Capitalize each word
uk: Кожне слово з великої

en: Case in path
uk: Регістр в шляху

en: Transform spaces to dashes in URL
uk: Замінити в URL пробіли на дефіси

en: Exclude from display
uk: Вилучити з відображення

en: Rewrite the output of this field
uk: Перезаписати вивід цього поля

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
uk: Текст, показуваний в цьому полі. Може містити HTML розмітку. Можна вводити дані з цього виду, як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.

en: Output this field as a link
uk: Виведення даного поля в вигляді посилання

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
uk: Якщо включене, це поле буде перетворено в посилання. Шлях посилання повинен бути зазначений нижче.

en: Link path
uk: Шлях посилання

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
uk: Шлях Drupal або абсолютний URL для цього посилання. Можна вводити дані з цього виду, як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.

en: The CSS class to apply to the link.
uk: CSS-клас для посилання.

en: Prefix text
uk: Текст-префікс

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
uk: Будь-який текст, який відображається перед цим посиланням. Можна використовувати HTML.

en: Suffix text
uk: Текст-суфікс

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
uk: Будь-який текст, який відображається після цього посиланням. Можна використовувати HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
uk: <p>Перш ніж використовувати це поле потрібно додати в це відображення додаткові поля. Ці поля за потреби можуть мати позначку <em>Вилучити з відображення</em>. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.</p>

en: Trim this field to a maximum length
uk: Обрізати це поле до максимальної довжини

en: Trim only on a word boundary
uk: Скрочувати тільки на межі слова

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
uk: Якщо позначено, це поле буде скорочено тільки на межі слова. Гарантується максимальна кількість символів або менше. Якщо межі слова не існує, поле може скоротитись до нуля.

en: Add an ellipsis
uk: Додати три крапки

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
uk: Якщо позначено, при обрізанні поля додаватимуться "...".

en: Strip HTML tags
uk: Вилучати HTML-теґи

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
uk: Якщо позначено, всі HTML-теґи буде вилучено.

en: Field can contain HTML
uk: Поле може містити HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
uk: Якщо позначено, буде запущений HTML-коректор, що забезпечуватиме правильне закриття тегів при обрізанні.

en: File size display
uk: Відобразити розмір файла

en: Formatted (in KB or MB)
uk: У заданому форматі (в KB або MB)

en: Raw bytes
uk: У байтах без обробки

en: If checked, true will be displayed as false.
uk: Якщо позначено, ІСТИНА буде відображатись як ХИБНІСТЬ.

en: Time ago (with "ago" appended)
uk: Час тому (з додаванням "тому")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
uk: Проміжок часу (з додаванням "тому/віднині")

en: Round
uk: Округлення

en: If checked, the number will be rounded.
uk: Якщо позначено, число заокруглюється.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
uk: Вкажіть кількість цифр, що виводяться після десяткової коми.

en: What single character to use as a decimal point.
uk: Який символ використовувати як десяткову кому.

en: What single character to use as the thousands separator.
uk: Який символ використовувати як роздільник тисяч.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
uk: Текст для виводу перед числом, наприклад, символ валюти.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
uk: Текст для виводу після числа, наприклад, символ валюти.

en: Simple separator
uk: Простий розділювач

en: Display as link
uk: Відображати як посилання

en: Operator identifier
uk: Ідентифікатор оператора

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
uk: З’являтиметься в URL-адресі після '?' для ідентифікації цього оператора.

en: Filter identifier
uk: Ідентифікатор фільтра

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
uk: З'являтиметься в URL-адресі після '?' для ідентифікації цього фільтра. Не може бути порожнім.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
uk: Цей розкритий фільтр необов'язковий і буде містити додані параметри, які можна не налаштовувати.

en: Remember
uk: Запам'ятати

en: Remember the last setting the user gave this filter.
uk: Запам'ятовувати останнє налаштування користувача для цього фільтра.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
uk: Ідентифікатор обов'язковий, якщо фільтр розкритий.

en: This identifier is not allowed.
uk: Цей ідентифікатор неприпустимий.

en: - Any -
uk: - Усі -

en: exposed
uk: розкритий

en: Value type
uk: Тип значення

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
uk: Дата в будь-якому машинному форматі. Кращий формат: CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
uk: Неприпустимий формат дати.

en: Limit list to selected items
uk: Обмежити список вибраними позиціями

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
uk: Якщо позначено, користувачеві будуть показані лише позиції, що вибрані тут.

en: not in
uk: не в

en: Is all of
uk: З всіма

en: Is none of
uk: Без жодного

en: not
uk: не

en: Is between
uk: Між

en: between
uk: між

en: Is not between
uk: Поза межами

en: not between
uk: поза межами

en: Min
uk: Мін

en: And max
uk: Та макс

en: And
uk: Та

en: Contains any word
uk: Містить будь-яке слово

en: has word
uk: містить слово

en: Contains all words
uk: Містить всі слова

en: has all
uk: містить всі

en: begins
uk: починається

en: ends
uk: закінчується

en: Require this relationship
uk: Цей зв'язок обов'язковий

en: asc
uk: зрост

en: desc
uk: спад

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
uk: Точність - це найменша одиниця, що визначає відповідність двох дат; наприклад, якщо точність - "Рік", то всі дати в 1999 році, незалежно від того, коли вони відбувалися, будуть вважатися однаковими.

en: Broken
uk: Пошкоджено

en: Displays
uk: Відображення

en: These queries were run during view rendering:
uk: Ці запити були виконані під час відтворення:

en: [@time ms]
uk: [@time мсек]

en: This display has no path.
uk: Це відображення не має шляху.

en: Query build time
uk: Час побудови запиту

en: @time ms
uk: @time мс

en: Query execute time
uk: Час виконання запиту

en: View render time
uk: Час відтворення виду

en: No query was run
uk: Немає запущених запитів

en: Unable to preview due to validation errors.
uk: Неможливо створити перегляд через помилки некоректності.

en: View name
uk: Назва виду

en: View description
uk: Опис виду

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
uk: Цей опис буде показуватися на сторінці Адміністрування модуля Види, щоб було зрозуміло, що це за вид.

en: View tag
uk: Теґ виду

en: The view has been deleted.
uk: Вид було видалено.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
uk: Ви дійсно бажаєте перервати блокування на виді %name?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
uk: Із перериванням блокування, будь-які незбережені зміни зроблені користувачем !user будуть втрачені!

en: Break lock
uk: Зняти блокування

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
uk: Блокування було зняте і тепер можна редагувати цей вид.

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
uk: Введіть назву для цього виду, якщо вона відмінна від назви вихідного виду. Щоб не змінювати назву, залиште поле порожнім.

en: Paste view code here
uk: Вставте сюди код виду

en: Unable to interpret view code.
uk: Неможливо інтерпретувати код виду.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
uk: Вид з такою назвою вже існує, виберіть іншу назву

en: Display plugin @plugin is not available.
uk: Плаґін відображення @plugin не доступний.

en: Style plugin @plugin is not available.
uk: Плаґін стилю @plugin не доступний.

en: Row plugin @plugin is not available.
uk: Плаґін рядка @plugin не доступний.

en: @type handler @table.@field is not available.
uk: Обробник @type для @table.@field не доступний.

en: Unable to import view.
uk: Неможливо імпортувати вид.

en: Click on an item to edit that item's details.
uk: Клацніть на елементі, щоб змінити його параметри.

en: Go to the real page for this display
uk: Перейдіть на реальну сторінку для цього відображення

en: Invalid
uk: Некоректно

en: Missing style plugin
uk: Плаґін стилю відсутній

en: Change settings for this style
uk: Зміна налаштувань цього стилю

en: View analysis
uk: Аналіз виду

en: Configure @type
uk: Конфігурування @type

en: Rearrange @type
uk: Перешикувати @type

en: Broken field @id
uk: Пошкоджене поле @id

en: There are no @types available to add.
uk: @types, доступні для додавання, відсутні.

en: Configure extra settings for @type %item
uk: Настроювання додаткових параметрів для @type %item

en: Configure summary style for @type %item
uk: Конфігурувати стиль анонса для @type %item

en: Clear Views' cache
uk: Очистити кеш модуля Види

en: Add Views signature to all SQL queries
uk: Додати підпис модуля Види до всіх SQL-запитів

en: Disable views data caching
uk: Вимкнути кешування даних з видів

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
uk: Модуль Види кешує дані про таблиці, модулі та наявні види заради збільшення швидкодії. З позначеним тут прапорцем, модуль Види не буде здійснювати кешування і завжди перебудовуватиме ці дані за потреби в них. Це може суттєво вплинути на швикодію сайту.

en: Show other queries run during render during live preview
uk: Показувати інші запити під час генерування живого попереднього перегляду

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
uk: У Drupal є можливість виконувати декілька запитів під час генерування виду. Якщо позначено, під час генерування виду, як частина живого перегляду, буде відображатись кожен із запитів.

en: Error: missing @component
uk: Помилка: відсутній @component

en: View analysis can find nothing to report.
uk: Аналіз виду не має жодної інформації для звіту.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
uk: Цей вид має лише стандартне відображення і таким чином не може бути розміщений в довільному місці сайту; можливо необхідно додати відображення сторінки або блоку.

en: Reduce duplicates
uk: Зменшення дублів

en: Default settings for this view.
uk: Базові налаштування для цього виду.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
uk: Відображати вид у вигляді сторінки, з URL-адресою і посиланнями в меню.

en: Display the view as a block.
uk: Показувати вид як блок.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
uk: Долучення додаються до інших відображень для поєднання кількох видів в одному виді.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
uk: Відображення виду у вигляді потоку на кшталт RSS.

en: Displays rows one after another.
uk: Відображення рядків один за одним.

en: Displays rows as an HTML list.
uk: Показувати рядки як HTML-список.

en: Displays rows in a grid.
uk: Відображення рядків у вигляді сітки.

en: Displays rows in a table.
uk: Відображення рядків у вигляді таблиці.

en: Displays the default summary as a list.
uk: Відображення базового резюме у вигляді списку.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
uk: Відображати резюме неформатованим, з можливістю вибору опції один за одним або в рядок.

en: Generates an RSS feed from a view.
uk: Генерує RSS-потік через вид.

en: Displays the fields with an optional template.
uk: Відображення поля за необов'язковим шаблоном.

en: Will be available to all users.
uk: Буде доступно всім користувачам

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
uk: Доступ буде надано користувачам будь-якої вказаної ролі.

en: No caching of Views data.
uk: Без кешування даних модуля Види.

en: Time-based
uk: Базовано на часі

en: Simple time-based caching of data.
uk: Просте кешування даних базоване на часі.

en: sort criteria
uk: критерії впорядкування

en: Sort criterion
uk: Критерій впорядкування

en: sort criterion
uk: критерій впорядкування

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
uk: Елементи агрегатора імпортуються з зовнішніх потоків новин RSS чи Atom.

en: The title of the aggregator item.
uk: Заголовок елементу агрегатора.

en: The link to the original source URL of the item.
uk: Посилання на URL оригінального джерела елемента.

en: The author of the original imported item.
uk: Автор оригінального імпортованого елементу.

en: The actual content of the imported item.
uk: Безпосередній вміст імпортованого елементу.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
uk: Дата публікації оригінального елементу потоку. (Для деяких потоків це може бути дата імпортування.)

en: Feed ID
uk: ID потоку

en: The unique ID of the aggregator feed.
uk: Унікальний ідентифікатор потоку агрегатора

en: The title of the aggregator feed.
uk: Заголовок потоку агрегатора.

en: The link to the source URL of the feed.
uk: Посилання на URL джерела потоку.

en: The date the feed was last checked for new content.
uk: Дата останньої перевірки потоку на новий вміст.

en: The description of the aggregator feed.
uk: Опис потоку агрегатора

en: The unique ID of the aggregator category.
uk: Унікальний ідентифікатор категорії збиральника.

en: The title of the aggregator category.
uk: Заголовок категорії збиральника.

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
uk: Відображати елемент агрегатора за допомогою даних з оригінального джерела.

en: The book the node is in.
uk: Книга, в якій міститься матеріал.

en: The weight of the book page.
uk: Вага сторінки книги.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
uk: Глибина книжкових сторінок в ієрархії; верхній рівень підшивки має глибину 1.

en: The parent book node.
uk: Матеріал батьківської книги.

en: The title of the comment.
uk: Заголовок коментаря.

en: The comment ID of the field
uk: Ідентифікатор коментаря поля

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
uk: Ім'я автора коментаря. Може бути відображене у вигляді посилання на домашню сторінку автора.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
uk: Адреса вебсайту автора коментаря. Може бути показана у вигляді посилання. Буде порожньою, якщо автором є зареєстрований користувач.

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Provide a simple link to view the comment.
uk: Пряме посилання на перегляд коментаря.

en: Provide a simple link to edit the comment.
uk: Пряме посилання на редагування коментаря.

en: Provide a simple link to delete the comment.
uk: Пряме посилання на видалення коментаря.

en: The User ID of the comment's author.
uk: ID користувача, що є автором коментаря.

en: Parent CID
uk: CID батька

en: The Comment ID of the parent comment.
uk: ID батьківського коментаря.

en: Last comment time
uk: Час останнього коментаря

en: Date and time of when the last comment was posted.
uk: Дата та час публікації останнього коментаря.

en: Last comment author
uk: Автор останнього коментаря

en: The name of the author of the last posted comment.
uk: Ім'я автора останнього опублікованого коментаря.

en: Comment count
uk: Кількість коментарів

en: The number of comments a node has.
uk: Кількість коментарів до матеріалу.

en: Updated/commented date
uk: Дата оновлення/коментування

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
uk: Найпізніша із двох дат - дати останнього опублікованого коментаря або дати оновлення матеріалу.

en: The number of new comments on the node.
uk: Кількість нових коментарів до матеріалу.

en: Comment status
uk: Стан коментаря

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
uk: Чи увімкнені коментарі у цього матеріалу.

en: User posted or commented
uk: Користувач опублікував чи прокоментував

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
uk: Відображати матеріал лише якщо користувач його опублікував або додав коментар.

en: Display the comment with standard comment view.
uk: Відображати коментарі у стандартному вигляді.

en: Display the comment as RSS.
uk: Відображати коментарі у вигляді RSS потоку.

en: Link to contact page
uk: Посилання на сторінку контактів

en: Provide a simple link to the user contact page.
uk: Пряме посилання на сторінку з персональною формою контактів користувача.

en: Locale source
uk: Вихідна мова

en: A source string for translation, in English or the default site language.
uk: Рядок, що є джерелом для перекладу, на англійській або стандартній мові сайту.

en: The ID of the source string.
uk: ID вихідного рядка.

en: A description of the location or context of the string.
uk: Опис місця розташування або контексту рядка.

en: The group the translation is in.
uk: Група, до якої належить переклад.

en: The full original string.
uk: Повний оригінальний текст.

en: The version of Drupal core that this string is for.
uk: Версія ядра Drupal, до якої належить цей рядок.

en: Provide a simple link to edit the translations.
uk: Пряме посилання на редагування перекладів.

en: Locale target
uk: Кінцева мова

en: The full translation string.
uk: Рядок повного перекладу.

en: The language this translation is in.
uk: Мова цього перекладу.

en: Singular LID
uk: LID однини

en: The ID of the parent translation.
uk: ID батьківського перекладу.

en: Whether or not the translation is plural.
uk: Чи цей переклад є множиною.

en: The title of the node.
uk: Заголовок матеріалу.

en: The date the node was posted.
uk: Дата створення матеріалу.

en: Whether or not the node is published.
uk: Опублікований чи ні цей матеріал.

en: Published or admin
uk: Опубліковано або адміністування

en: Created year + month
uk: Рік + місяць створення

en: Created year
uk: Рік створення

en: Created month
uk: Місяць створення

en: Created day
uk: День створення

en: Created week
uk: Тиждень створення

en: Updated year + month
uk: Рік + місяць оновлення

en: Updated year
uk: Рік оновлення

en: Updated month
uk: Місяць оновлення

en: Updated day
uk: День оновлення

en: Updated week
uk: Тиждень оновлення

en: The log message entered when the revision was created.
uk: Повідомлення у журнал, котре вводиться під час створення редакції

en: Revert link
uk: Посилання повернення

en: Provide a simple link to revert to the revision.
uk: Пряме посилання для повернення редакції.

en: Filter by access.
uk: Фільтрувати за доступом.

en: Has new content
uk: Має новий вміст

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
uk: Відображення %display не має керування доступом і тому не містить фільтрів для опублікованих матеріалів.

en: Poll
uk: Опитування

en: Whether the poll is open for voting.
uk: Чи відкрите дане опитування для голосування.

en: Profile textfield
uk: Текстове поле профілю

en: Profile textarea
uk: Текстова область профілю

en: Profile checkbox
uk: Прапорець профілю

en: Profile URL
uk: URL профілю

en: Profile selection
uk: Вибір профілю

en: Profile freeform list %field-name.
uk: Вільнозаповнюваний список профілю %field-name.

en: Profile date %field-name.
uk: Дата профілю %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
uk: Вага об'єкту пошуку. Не використовується, якщо відсутній фільтр пошуку.

en: Links from
uk: Вихідні посилання

en: Other nodes that are linked from the node.
uk: Інші матеріали, на які посилається цей матеріал.

en: Links to
uk: Вхідні посилання

en: Other nodes that link to the node.
uk: Інші матеріали, які посилаються на цей матеріал.

en: Search Terms
uk: Пошукові терміни

en: The terms to search for.
uk: Терміни, які необхідно знайти.

en: Display the results with standard search view.
uk: Відображати результати пошуку за допомогою стандартного виду пошуку.

en: Total views
uk: Усього переглядів

en: The total number of times the node has been viewed.
uk: Загальна кількість переглядів матеріалу.

en: Views today
uk: Переглядів сьогодні

en: The total number of times the node has been viewed today.
uk: Загальна кількість переглядів матеріалу за сьогодні.

en: Most recent view
uk: Найостанніший перегляд

en: The most recent time the node has been viewed.
uk: Час останнього перегляду матеріалу.

en: Stores site access information.
uk: Зберігає інформацію про доступ до сайту.

en: Browser session ID of user that visited page.
uk: Ідентифікатор сеансу браузера користувача, що відвідав сторінку.

en: Title of page visited.
uk: Заголовок переглянутої сторінки.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
uk: Внутрішній шлях до відвіданої сторінки (відносно папки, де встановлено Drupal).

en: Referrer URI.
uk: URI джерела.

en: Hostname of user that visited the page.
uk: Назва хоста користувача, що відвідав сторінку.

en: The user who visited the site.
uk: Користувачі, що відвідали сайт.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
uk: Час завантаження сторінки в мілісекундах.

en: Timestamp of when the page was visited.
uk: Мітка часу відвідування сторінки.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
uk: Файли підтримуються Drupal і різними модулями.

en: The ID of the file.
uk: Ідентифікатор файла.

en: The name of the file.
uk: Назва файла.

en: The path of the file.
uk: Шлях до файлу.

en: The mime type of the file.
uk: Mime-тип файлу.

en: The status of the file.
uk: Стан файла.

en: The date the file was uploaded.
uk: Дата відвантаження файла.

en: Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
uk: Назва словника, до якого належить термін. Це буде словник якого завгодно терміна у полі "Таксономія: Термін" і в такий же спосіб можуть бути створені дублікати.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
uk: Терміни таксономії, пов'язані з матеріалом.

en: Taxonomy term name.
uk: Назва терміна таксономії.

en: The term weight field
uk: Поле ваги терміна

en: The description associated with a taxonomy term.
uk: Опис пов'язаний з терміном таксономії.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
uk: Фільтрувати результати поля "Таксономія: Термін" за певним словником.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
uk: Показ всіх термінів таксономії, що пов'язані з матеріалом, із зазначених словників.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
uk: Батьківський термін для терміна. Якщо використовується словник, в якому дозволено декілька батьків, це може спричинити появу дублікатів.

en: The parent term of the term.
uk: Батьківський термін для терміна.

en: Node translation
uk: Переклад матеріалу

en: Translation set node ID
uk: ID набору перекладів матеріалу

en: The ID of the translation set the content belongs to.
uk: Ідентифікатор набору перекладів, до якого належить матеріал.

en: Source translation
uk: Базовий переклад

en: The source that this content was translated from.
uk: Джерело, з якого перекладено цей  матеріал.

en: Versions of content in different languages.
uk: Версії матеріалу у різних мовах.

en: Child translation
uk: Дочірній переклад

en: Outdated
uk: Застарілий

en: The user ID
uk: Ідентифікатор користувача

en: The user or author name.
uk: Ім'я користувача або автора.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
uk: Адреса електронної пошти даного користувача. Це поле зазвичай не показується користувачам, тому будьте обережні при її використанні.

en: Language of the user
uk: Мова користувача

en: The user's picture, if allowed.
uk: Зображення користувача. якщо дозволено.

en: The date the user was created.
uk: Дата створення користувача.

en: The user's last access date.
uk: Дата останнього візиту користувача.

en: The user's last login date.
uk: Остання дата входу користувача

en: Whether a user is active or blocked.
uk: Активний користувач чи заблокований.

en: The user's signature.
uk: Підпис користувача

en: Provide a simple link to edit the user.
uk: Пряме посилання на редагування користувача.

en: Roles that a user belongs to.
uk: Ролі, до яких належить користувач.

en: User ID from URL
uk: ID користувача з URL-адреси

en: User ID from logged in user
uk: ID користувача, що увійшов на сайт

en: Randomize the display order.
uk: Зробити послідовність відображення випадковою.

en: Null
uk: Пусто

en: Provide custom text or link.
uk: Введення власного тексту або посилання.

en: View result counter
uk: Лічильник результатів виду

en: Displays the actual position of the view result
uk: Показ поточної позиції у результатах виду

en: Link this field to its aggregator category page
uk: Зробити це поле посиланням на його сторінку категорій збиральника

en: No user
uk: Користувач відсутній

en: Link this field to its comment
uk: Зробити це поле посиланням на його коментар

en: Show teaser-style link
uk: Показувати посилання у вигляді анонса

en: Link this field to new comments
uk: Зробити це поле посиланням на нові коментарі

en: contact
uk: контакт

en: Contact %user
uk: Зв'язатися з користувачем %user

en: Unknown group
uk: Невідома група

en: Unknown language
uk: Невідома мова

en: Current user's language
uk: Мова поточного користувача

en: Default site language
uk: Базова мова сайту

en: No language
uk: Немає мови

en: Current installed version
uk: Теперішня встановлена версія

en: Check for new comments as well
uk: Перевіряти нові коментарі також

en: Node IDs separated by , or +
uk: Ідентифікатори матеріалів, розділені "," або "+"

en: Build mode
uk: Режим створення

en: No alternate
uk: Нема альтернативних

en: Alternative sort
uk: Альтернативне впорядкування

en: Alternate sort order
uk: Альтернативна послідовність впорядкування

en: On empty input
uk: На порожньому полі

en: Show None
uk: Не показувати нічого

en: Display score
uk: Відображати оцінку

en: Link this field to download the file
uk: Зробити це поле посиланням на завантаження файла

en: Set the breadcrumb for the term parents
uk: Встановити рядок навіґації для батьків терміна

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
uk: Якщо позначено, рядок навіґації міститиме усі батьківські терміни, кожен з яких посилається на цей вид. Зверніть увагу, що це спрацьовує тільки якщо було отримано лише один термін.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
uk: Глибина буде відповідати матеріалам, теґованим термінами в ієрархії. Наприклад, якщо у вас є термін "фрукт" і дочірній термін "яблуко" глибиною 1 (або більше), тоді з фільтрація за терміном "фрукт" будуть отримані матеріали, що теґовані терміном "яблуко", так само як і терміном "фрукт". Якщо від'ємне, то все навпаки: пошук за терміном "яблуко", якщо глибина дорівнює -1 (або менше), також зачепить і матеріали з теґом "фрукт".

en: No vocabulary
uk: Без словника

en: Link this field to its taxonomy term page
uk: Зробити це поле посиланням на його сторінку терміна таксономії

en: Link this field to its term page
uk: Зробити це поле посиланням на його сторінку терміна

en: Limit terms by vocabulary
uk: Обмежити терміни словником

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
uk: Виберіть словник, з якого будете вибирати терміни.

en: Dropdown
uk: Випадний список

en: Show hierarchy in dropdown
uk: Показувати ієрархію в списку, що випадає

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
uk: Вибрано неприпустимий словник. Змініть параметри.

en: Select terms from vocabulary @voc
uk: Виберіть терміни зі словника @voc

en: Select terms
uk: Вибір термінів

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
uk[0]: Неможливо знайти термін: @terms
uk[1]: Неможливо знайти терміни: @terms
uk[2]: Неможливо знайти терміни: @terms

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
uk: Якщо ви прагнете перевірити конкретні словники - позначте їх; якщо не позначено жодного - будуть пройдені всі терміни.

en: Term IDs separated by , or +
uk: Ідентифікатори термінів, розділені , або +

en: Current language
uk: Поточна мова

en: Translation option
uk: Параметр перекладу

en: The translation options allows you to select which translation or translations in a translation set join on. Select "Current language" or "Default language" to join on the translation in the current or default language respectively. Select a specific language to join on a translation in that language. If you select "All", each translation will create a new row, which may appear to cause duplicates.
uk: Параметри перекладу дозволяють обирати, який переклад або переклади з набору приєднувати. Оберіть опцію "Поточна мова" or "Стандартна мова", щоб приєднати переклад в поточній або стандартній мові відповідно. Оберіть особливу мову, щоб приєднати переклад в цій мові. Якщо ви оберете "Все", кожен переклад створюватиме новий рядок, що може викликати появу дублікатів.

en: To the user
uk: До користувача

en: With a mailto:
uk: З mailto:

en: Is the logged in user
uk: Чи користувач увійшов

en: Usernames
uk: Імена користувачів

en: Enter a comma separated list of user names.
uk: Введіть через кому список імен користувачів.

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
uk[0]: Неможливо знайти користувача: @users
uk[1]: Неможливо знайти користувачів: @users
uk[2]: Неможливо знайти користувачів: @users

en: Also look for a node and use the node author
uk: Також шукати матеріал і використовувати автора матеріалу

en: Only allow numeric UIDs
uk: Дозволені лише числові UID

en: Only allow string usernames
uk: Дозволені лише текстові імена користувачів

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
uk: Дозволені як числові UID так і текстові імена користувачів

en: Restrict user based on role
uk: Обмежувати користувачів залежно від ролі

en: Restrict to the selected roles
uk: Обмежувати лише за вибраними ролями

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
uk: Якщо жодної ролі не вибрано, будуть дозволені користувачі будь-якої ролі.

en: Unrestricted
uk: Необмежено

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
uk: Лише користувачі з обраним прапорцем повноважень матимуть доступ до цього відображення. Зверніть увагу, що користувачі з повноваженням "доступ до усіх видів", можуть переглядати будь-який вид, незалежно від інших повноважень.

en: No role(s) selected
uk: Жодної ролі(ролей) не вибрано

en: Multiple roles
uk: Кілька ролей

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
uk: Лише позначені ролі матимуть доступ до цього відображення. Зверніть увагу, що користувачі з повноваженням "доступ до усіх видів", можуть переглядати будь-який вид, незалежно від ролі.

en: You must select at least one role if type is "by role"
uk: Якщо тип "за роллю", то неообхідно вказати хоча б одну роль.

en: PHP validate code
uk: PHP-код перевірки

en: Never cache
uk: Ніколи не кешувати

en: Query results
uk: Результат запиту

en: The length of time raw query results should be cached.
uk: Тривалість кешування необроблених результатів запиту.

en: Rendered output
uk: Візуалізоване виведення

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
uk: Тривалість кешування генерованого HTML-виведення.

en: Broken field
uk: Пошкоджене поле

en: Change the title that this display will use.
uk: Зміна заголовку цього відображення.

en: Use AJAX
uk: Використовувати AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
uk: Вкажіть, чи це відображення буде використовувати AJAX.

en: Mini
uk: Міні

en: Change this display's pager setting.
uk: Зміна налаштування сторінкового навіґатора цього відображення.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
uk: Вкажіть, чи буде в наявності посилання "Ще" у цього відображення.

en: Specify access control type for this display.
uk: Визначення типу керування доступом для цього відображення.

en: Change settings for this access type.
uk: Зміна налаштувань для цього типу доступу.

en: Specify caching type for this display.
uk: Визначення типу кешування для цього відображення.

en: Change settings for this caching type.
uk: Зміна налаштувань для цього типу кешування.

en: Link display
uk: Посилання на відображення

en: Exposed form in block
uk: Розкрита форма у блоці

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
uk: Дозволяє розкритій формі з'являтися у блоці замість виду.

en: Get information on how to theme this display
uk: Одержати інформацію про темізацію даного відображення

en: The title of this view
uk: Заголовок цього виду

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
uk: Цей заголовок буде відображений в цьому виді в місці, де зазвичай відображуються заголовки; тобто він матиме вигляд заголовку сторінки, заголовку блоку тощо.

en: Use AJAX when available to load this view
uk: Використовувати AJAX для завантаження цього виду, якщо доступно

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
uk: Якщо встановлено, цей вид для сторінковості, сортування таблиці та розкритих фільтрів використовуватиме механізм AJAX. Отже при цьому не відбуватиметься оновлення цілої сторінки. Не рекомендується застосовувати, якщо цей вид є основним вмістом сторінки, оскільки перешкоджатиме глибоким зв'язкам з певними сторінками, але дуже зручне для бічного вмісту.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
uk: Залиште нуль, тільки якщо не виникає проблем з сторінковим навігатором цього виду. Якщо на одній сторінці застосовується кілька сторінкових навігаторів, потрібно надати цьому числу більшого значення, так щоб не було конфліктів в межах масиву ?page= . Великі значення додадуть багато ком до URL-адрес, тому за можливості уникайте цього.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
uk: Кількість елементів, показуваних на сторінці. Вкажіть 0 для зняття обмежень.

en: Add a more link to the bottom of the display.
uk: Додати посилання "Ще" до нижньої частини відображення.

en: Create more link
uk: Створити посилання "Ще"

en: The text to display for the more link.
uk: Текст, що буде показаний на посиланні "Ще".

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
uk: Це налаштування дозволить відображати у виді лише унікальні елементи. Якщо в результат потраплять ідентичні елементи, то вони будуть відображатися тільки один раз. Можна спробувати цей спосіб аби прибрати з виду дублі, але іноді це може не спрацьовувати. Зверніть увагу, що це може сповільнити вибірку, тому використовуйте обережно.

en: Access restrictions
uk: Обмеження доступу

en: Access options
uk: Параметри доступу

en: Caching options
uk: Опції кешування

en: Display even if view has no result
uk: Показувати, навіть якщо вид порожній

en: How should this view be styled
uk: Оберіть стиль цього виду

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
uk: Якщо вибраний стиль має налаштування, обов'язково натисність кнопку налаштувань, що знаходиться поруч з ним в огляді Виду.

en: Style options
uk: Параметри стилю

en: Row style options
uk: Параметри стилю рядка

en: How should each row in this view be styled
uk: Оберіть стиль кожного рядка цього виду

en: Which display to use for path
uk: Яке відображення використовувати для адреси

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
uk: Яке відображення використовувати, щоб отримати шлях цього відображення, наприклад, для посилань резюме, посилань rss-потоку, посилань "Ще" тощо.

en: Display output
uk: Виведення відображення

en: Alternative display output
uk: Альтернативний стиль відображення

en: Style output
uk: Виведення стилю

en: Alternative style
uk: Альтернативний стиль

en: Row style output
uk: Виведення рядкового стилю

en: Alternative row style
uk: Альтернативний стиль рядка

en: Field @field (ID: @id)
uk: Поле @field (ID: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
uk: В цьому розділі перелічені усі можливі шаблони для плаґіну відображення і для плаґінів стилю, впорядковані від менш особливих до більш особливих. Активний шаблон для кожного плаґіна — найбільш особливий шаблон, знайдений в системі — позначений напівжирним шрифтом.

en: Change theme
uk: Змінити тему

en: Rescan template files
uk: Перечитати файли шаблонів

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
uk: <strong>Важливо!</strong> При додаванні, видаленні чи перейменуванні файлів шаблону необхідно повідомити Drupal про зміни, змусивши його перечитати файли у системі. Натискання цієї кнопки очистить реєстр теми Drupal і тим самим запустить процесс пересканування. Підсвічені вище шаблони будуть відображати новий стан системи.

en: Theming information (display)
uk: Інформація щодо темізації (відображення)

en: Back to !info.
uk: Повернутись до !info

en: theming information
uk: Інформація щодо темізації

en: This display has no theming information
uk: Це відображення не містить інформації щодо темізації

en: This is the default theme template used for this display.
uk: Це шаблон активної теми використовуваний в цьому відобрежанні.

en: This is an alternative template for this display.
uk: Це альтернативний шаблон для цього відображення.

en: Theming information (style)
uk: Інформація щодо темізації (стиль)

en: This display has no style theming information
uk: Це відображення не містить інформації щодо стильової темізації

en: This is the default theme template used for this style.
uk: Це шаблон активної теми використовуваний в цьому стилі.

en: This is an alternative template for this style.
uk: Це альтернативний шаблон для цього стилю.

en: Theming information (row style)
uk: Інформація щодо темізації (стиль рядка)

en: This display has no row style theming information
uk: Це відображення не містить інформації щодо стильової темізації рядка

en: This is the default theme template used for this row style.
uk: Це шаблон активної теми використовуваний в цьому стилі рядка.

en: This is an alternative template for this row style.
uk: Це альтернативний шаблон для цього стилю рядка.

en: Put the exposed form in a block
uk: Помістити розкриту форму у блок

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
uk: Якщо встановлено, будь-які розкриті віджети в цьому виді не будуть доступні. Натомність, в системі адміністрування блоків Drupal буде в наявності блок, і розкрита форма з'явиться в ньому. Зверніть увагу, що цей блок необхідно вмикати вручну, бо модуль Види його не вмикатиме.

en: File found in folder @template-path
uk: Файл знайдений у папці @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
uk: (Файл не знайдений у папці @template-path)

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
uk: Відображення "@display" використовує поля, але жодного з них не визначено або всі вони вилучені.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
uk: Відображення "@display" використовує шлях, проте цей шлях не визначено.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
uk: Відображення "@display" має неприпустимий плаґін стилю.

en: Exposed form: @view-@display_id
uk: Розкрита форма: @view-@display_id

en: Attachment settings
uk: Налаштування долучення

en: Inherit exposed filters
uk: Успадковувати розкриті фільтри

en: Multiple displays
uk: Сукупність відображень

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
uk: Чи має це відображення наслідувати значення розкритих фільтрів з батьківського відображення, до якого він приєднаний?

en: Attach before or after the parent display?
uk: Долучити перед або після батьківського відображення?

en: Select which display or displays this should attach to.
uk: Виберіть, до якого відображення або відображень потрібно долучити вкладення.

en: Block admin description
uk: Опис блоку для адміністратора

en: Block caching type
uk: Тип кешування блоку

en: This sets the default status for Drupal's built-in block caching method; this requires that caching be turned on in block administration, and be careful because you have little control over when this cache is flushed.
uk: Цим встановлюється початковий стан вбудованого методу кешування блоку в Drupal; для цього необхідно увімкнути кешування на сторінці адміністрування блоків і бути обережним, оскільки коли цей кеш очищено, ситуація не контрольована.

en: Using the site name
uk: Використання назви сайту

en: Use the site name for the title
uk: Використовувати назву сайту для заголовка

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
uk: Іконка потоків буде доступна тільки для вибраних відображень.

en: No menu
uk: Без меню

en: Normal: @title
uk: Звичайний: @title

en: Tab: @title
uk: Вкладка: @title

en: Change settings for the parent menu
uk: Зміна налаштувань батьківського меню

en: The menu path or URL of this view
uk: Шлях меню чи URL-адреса цього виду

en: Menu item entry
uk: Вміст пункту меню

en: No menu entry
uk: Без пункта меню

en: Normal menu entry
uk: Звичайний пункт меню

en: Menu tab
uk: Вкладка меню

en: Default menu tab
uk: Базова вкладка меню

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
uk: Якщо обрано звичайний пункт або вкладку, то введіть текст, використовуваний для цього пункту.

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item's description.
uk: Якщо обрано звичайний пункт або вкладку, то введіть текст, використовуваний як опис цього пункту.

en: Insert item into an available menu.
uk: Додати пункт у наявне меню.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
uk: Для вибору меню необхідна активація модуля меню.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
uk: Чим менша вага тим важче/лівіше він знаходиться.

en: Default tab options
uk: Базові параметри вкладки

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
uk: Якщо пункт меню пропонується у вигляді вкладки, системі Drupal необхідно знати, який пункт меню буде батьківським для цієї вкладки. Іноді батько вже існує, а іноді потрібно його створювати. Шлях батьківського пункту завжди буде з прибраною останньою частиною. Тобто, якщо шлях цього виду <em>foo/bar/baz</em>, тоді батьківський шлях буде <em>foo/bar</em>.

en: Already exists
uk: Вже існує

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
uk: Якщо батьківський пункт меню створюється, введіть його заголовок.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
uk: Якщо батьківський пункт меню створюється, введіть його опис.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
uk: Якщо батьківський пункт меню є вкладкою, введіть вагу вкладки. Чим менше число, тим лівіше вона розташовуватиметься.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
uk: "$arg" більше не підтримується. Замість нього використовуйте %

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
uk: "%" більше не може використовуватися в якості першого сегменту шляху.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
uk: Модуль Види не може створити звичайні пункти меню для шляхів в яких містяться % .

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
uk: Відображення, шлях якого завершується на % не може бути вкладкою.

en: Title is required for this menu type.
uk: Для цього типу меню необхідний заголовок.

en: Inline fields
uk: Вбудовані поля

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
uk: Розділювач може розташовуватися між вбудованими полями, щоб вони не з’єднувались одне з одним. В цьому полі можливе використання HTML-коду.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
uk: Необов'язково можна вказати поле, за яким будуть групуватися записи. Щоб не групувати залиште порожнім.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
uk: Стилю @style потрібно вказати стиль рядка, але плаґін рядка неправильний.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
uk: В горизонтальнім розташуванні елементи розміщуються починаючи від верхнього лівого кута праворуч. У вертикальнім розташуванні - від верхнього лівого кута донизу.

en: RSS description
uk: Опис RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
uk: З'являтиметься безпосередньо в RSS-потоці.

en: Display record count with link
uk: Відображати лічильник записів у вигляді посилання

en: Override number of items to display
uk: Перезаписати кількість відображуваних елементів

en: Display items inline
uk: Відображення елементів без розділювачів

en: You need at least one field before you can configure your table settings
uk: Для можливості конфігурування таблиці необхідно додати хоча б одне поле

en: Override normal sorting if click sorting is used
uk: Змінити звичайне сортування, якщо можна сортувати клацанням

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
uk: Увімкнути "прикріплені" заголовки таблиц в стилі Drupal (Javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
uk: (Ефект прикріплених заголовків не відображуєтся у попередньому перегляді, лише у реальному показі.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
uk: Розмістіть поля стовпчиками; в одному стовпчику можна поєднати кілька полів. При цьому зазначений роздільник стовпчика буде використовуватися для поділу полів. Встановіть прапорець впорядкування, аби можна було впорядковувати стовпчик клацанням, а також радіокнопку базового впорядкування, аби вказати стовпчик з таким впорядкування. Також можна керувати послідовністю стовпчиків та міток полів у розділі "Поля".

en: The style selected does not utilize fields.
uk: Обраний стиль не використовує поля.

en: None defined
uk: Не зазначено

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
uk: Цей вид наразі редагується користувачем !user, і тому заблокований для редагування іншими користувачами. Це блокування вже триває !age. Клацніть тут, щоб <a href="!break">зняти це блокування</a>.

en: New view
uk: Новий вид

en: Changed view
uk: Змінений вид

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
uk: Вид %name, відображення елементів типу <strong>@base</strong>.

en: Live preview
uk: "Живий" попередній перегляд

en: @current of @max
uk: @current з @max

en: Adjust top margin
uk: Коректувати верхній відступ

en: Keep menu at top of page
uk: Прикріпити меню до верху сторінки

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
uk: Якщо Сервісний модуль був установлений із цією метою, він може бути безпечно відключений і вилучений.

en: Move local tasks into menu
uk: Перенести локальні завдання в меню

en: Administration menu settings
uk: Налаштування меню адміністрування

en: Parent link ID
uk: ID батьківського посилання

en: Display additional data for each menu item
uk: Показати додаткові дані для кожного пункту меню

en: Display the selected items next to each menu item link.
uk: Показати обрані елементи поруч із кожним посиланням пункту меню.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
uk: Якщо увімкнено, усі пункти меню відобразяться незалежно від ваших повноважень на сайті. <em>Примітка: не вмикати на діючих сайтах.</em>

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
uk: Модуль Administration menu (меню адміністрування) створює розкривне меню, в якому за одне або два клацання можна відкрити більшість сторінок адміністративних завдань та решту загальних посилань (для користувачів з відповідними правами). Нижче ви можете налаштувати вигляд цього меню.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
uk: Модуль Administration menu (меню адміністрування) створює розкривне меню, в якому за одне або два клацання можна відкрити більшість сторінок адміністративних завдань та решту загальних посилань (для користувачів з відповідними правами). Меню адміністрування також показує кількість гостей та зареєстрованих користувачів, і надає можливість модулям додати свої пункти меню. Інтеграція в меню змінюється від модуля до модуля; наприклад, модуль <a href="@drupal">Devel</a>, створюваний на пожертви, досить продуктивно використовує модуль Administration menu надаючи швидкий доступ до своїх інструментів розробника.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
uk: <a href="@settings">Сторінка налаштувань</a> меню адміністрування дозволяє налаштувати деякі моменти поведінки та вигляду меню. Оскільки вигляд меню залежить від теми сайту, більш суттєві зміни вимагають коригування теми сайту та файлів CSS. За додатковою інформацією щодо теми та налаштувань CSS звертайтеся до файла README.txt модуля Advanced.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
uk: Пункти меню, відображувані в меню адміністрування, залежать від фактичних повноважень користувача. По-перше, меню адміністрування відображуване лише користувачам, у ролі яких є повноваження <em>Доступ до меню адміністрування</em> (модуль admin_menu ). По-друге, користувач, щоб бачити адміністративні посилання, має бути членом ролі з повноваженням<em>Доступ до сторінок адміністрування</em> (модуль system). І, по-третє, відображуваними будуть лише зараз дозволені посилання; наприклад, якщо користувач не є членом ролі з повноваженнями <em>Адміністрування повноважень</em> (модуль user) та <em>Адміністрування користувачів</em> (модуль user), пункт меню<em>Керування користувачами</em> відображатися не буде.

en: Administration menu
uk: Адміністративне меню

en: Adjust administration menu settings.
uk: Налаштувати адміністративне меню

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
uk: Забезпечує спливаюче меню для більшості адміністративних завдань і інших загальних адресатів (користувачам з належними дозволами).

en: Language settings
uk: Налаштування мови

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
uk: Спроба перезапустити крон, коли він працює.

en: Cron run completed.
uk: Виконано запуск крону.

en: - All -
uk: - Усе -

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: Import code
uk: Імпорт коду

en: Allow multiple values
uk: Дозволити декілька значень

en: Unmet dependencies: !dependencies
uk: Незадоволені залежності: !dependencies

en: Checking...
uk: Перевірка...

en: No changes have been made to this feature.
uk: Цю властивість не змінено.

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Download feature
uk: Завантажити властивість

en: Enable and disable features.
uk: Увімкнення та вимкнення властивостей.

en: Display components of a feature.
uk: Відобразити компоненти властивості.

en: Compare default and current feature.
uk: Перевірити початкову і поточну властивість.

en: Javascript status call back.
uk: Зворотній виклик стану Javascript.

en: Menu items for any enabled features.
uk: Пункти меню для будь-яких увімкнених властивостей.

en: Provides feature management for Drupal.
uk: Забезпечує керування властивостями для Drupal.

en: Dependency
uk: Залежність

en: No features available.
uk: Доступні властивості відсутні.

en: The value of the variable.
uk: Значення змінної.

en: Array
uk: Масив

en: Filter criteria
uk: Критерії фільтрування

en: Link ID
uk: ID посилання

en: Catalan
uk: Каталанська

en: Contact form
uk: Контактна форма

en: Drag to re-order
uk: Перетягнути для перевпорядкування

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
uk: Зміни, виконані в цій таблиці, не будуть записані, доки не буде надіслано форму.

en: Equal
uk: Дорівнює

en: HTTP response code
uk: Код HTTP-відповіді

en: The requested page could not be found.
uk: Запитувану сторінку не знайдено.

en: Standard deviation
uk: Стандартне відхилення

en: Requirements problem
uk: Невідповідність вимогам

en: Database configuration
uk: Конфігурація бази даних

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
uk: Тип бази даних, де будуть зберігатися дані сайту @drupal.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
uk: Назва бази даних, в якій будуть зберігатися дані @drupal. Ця база даних має бути створена до початку встановлення @drupal.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
uk: Якщо цією БД користуватеметься більш ніж 1 сайт, то додайте тут префікс %prefix до таблиць вашого сайту @drupal.

en: Select an installation profile
uk: Виберіть інсталяційний профіль

en: Choose language
uk: Вибір мови

en: Learn how to install Drupal in other languages
uk: Дізнайтеся, як встановити Друпал на інших мовах

en: (built-in)
uk: (вбудований)

en: No profiles available
uk: Доступні профілі відсутні

en: Drupal already installed
uk: Drupal вже встановлено

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
uk: <ul><li>Щоб почати спочатку необхідно очистити наявну базу даних.</li><li>Для встановлення в іншу базу даних, відредагуйте відповідним чином файл <em>settings.php</em> в теці <em>sites</em>.</li><li>Для оновлення вже використовуваної інсталяції, виконайте <a href="@base-url/update.php">сценарій оновлення</a>.</li><li>Перегляньте <a href="@base-url">існуючий сайт</a>.</li></ul>

en: Installing @drupal
uk: Встановлення @drupal

en: The installation has encountered an error.
uk: При встановленні виникла помилка.

en: Configure site
uk: Налаштування сайту

en: @drupal installation complete
uk: @drupal встановлено

en: Installed %module module.
uk: Встановлено модуль %module.

en: Choose profile
uk: Вибір профілю

en: Verify requirements
uk: Перевірка вимог

en: Set up database
uk: Встановлення бази даних

en: Set up translations
uk: Встановлення перекладів

en: Install site
uk: Встановлення сайту

en: Finish translations
uk: Завершення перекладів

en: Site e-mail address
uk: Адреса електронної пошти вебсайту

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
uk: Початково дати на сайті будуть відображатися в обраному часовому поясі.

en: Update notifications
uk: Сповіщення про оновлення

en: Check for updates automatically
uk: Автоматично перевіряти наявність оновлень

en: Removed orphaned action '%action' from database.
uk: З бази даних вилучено загублену дію '%action'.

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
uk: Запуск крону перевищив обмеження часу і був перерваний.

en: 1 byte | @count bytes
uk[0]: @count байт
uk[1]: @count байти
uk[2]: @count байтів

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
uk: Довжина !name не може перевищувати %max символів, зараз його довжина %length символів.

en: Illegal choice %choice in %name element.
uk: Неприпустимий вибір %choice в елементі %name.

en: Text group
uk: Текстова група

en: The language selected for import is not supported.
uk: Мова, що була вибрана для імпорту, не підтримується.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
uk: Файл перекладу %filename не має заголовку або його заголовок пошкоджено.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
uk: Переклад було успішно імпортовано. Нових перекладених рядків: %number, оновлених рядків: %update, та видалених рядів: %delete.

en: Importing interface translations
uk: Імпортування перекладів інтерфейсу

en: Starting import
uk: Початок імпорту

en: Error importing interface translations
uk: Помилка імпорту перекладів інтерфейсу

en: The %language language (%code) has been created.
uk: Мову %language (%code) було успішно створено.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
uk: Імпортовано %file в мову %locale: додано нових рядків:%number , оновлено: %update, та видалено: %delete.

en: Exported %locale translation file: %filename.
uk: Експортований файл перекладу для мови %locale: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
uk: Експортований файл перекладу: %filename.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
uk: Оновлено JavaScript-файл перекладу для мови %language.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
uk: Створено JavaScript-файл перекладу для мови %language.

en: Removed JavaScript translation file for the language %language, because no translations currently exist for that language.
uk: Видалено JavaScript-файл перекладу для мови %language, через відсутність перекладу для цієї мови

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
uk: Сталася помилка під час створення JavaScript-файла перекладу для мови %language.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
uk[0]: 1 рядок перекладу пропущено через наявність забороненого HTML.
uk[1]: @count рядки перекладу пропущено через наявність забороненого HTML
uk[2]: @count рядків перекладу пропущено через наявність забороненого HTML

en: One translation file imported for the newly installed modules. | @count translation files imported for the newly installed modules.
uk[0]: @count файл перекладу було імпортовано для щойно встановлених модулів.
uk[1]: @count файли перекладу було імпортовано для щойно встановлених модулів.
uk[2]: @count файлів перекладу було імпортовано для щойно встановлених модулів.

en: One translation file imported for the enabled modules. | @count translation files imported for the enabled modules.
uk[0]: Імпортовано @count файл перекладу для ввімкнених модулів
uk[1]: Імпортовано @count файла перекладу для ввімкнених модулів
uk[2]: Імпортовано @count файлів перекладу для ввімкнених модулів

en: Abkhazian
uk: Абхазька

en: Avestan
uk: Авестійська

en: Afrikaans
uk: Африкаанс

en: Akan
uk: Аканська

en: Amharic
uk: Амхарська

en: Assamese
uk: Ассамська

en: Avar
uk: Аварська

en: Aymara
uk: Аймара

en: Azerbaijani
uk: Азербайджанська

en: Bashkir
uk: Башкірська

en: Belarusian
uk: Білоруська

en: Bihari
uk: Біхарі

en: Bislama
uk: Біслама

en: Bambara
uk: Бамбара

en: Bengali
uk: Бенгальська

en: Tibetan
uk: Тібетська

en: Breton
uk: Бретонська

en: Bosnian
uk: Боснійська

en: Chechen
uk: Чеченська

en: Chamorro
uk: Чаморро

en: Corsican
uk: Корсіканська

en: Cree
uk: Крі

en: Old Slavonic
uk: Старослов’янська

en: Chuvash
uk: Чуваська

en: Welsh
uk: Валлійська

en: Maldivian
uk: Мальдівська

en: Bhutani
uk: Бутані

en: Ewe
uk: Еве

en: Esperanto
uk: Есперанто

en: Estonian
uk: Естонська

en: Basque
uk: Баскська

en: Persian
uk: Перська

en: Fulah
uk: Фула

en: Faeroese
uk: Фарерська

en: Frisian
uk: Фризька

en: Irish
uk: Ірландська

en: Scots Gaelic
uk: Шотландська ґельська

en: Galician
uk: Галісійська

en: Guarani
uk: Ґуарані

en: Gujarati
uk: Ґуджаратська

en: Manx
uk: Менська

en: Hausa
uk: Гауса

en: Hiri Motu
uk: Гірі-моту

en: Armenian
uk: Вірменська

en: Herero
uk: Гереро

en: Interlingua
uk: Інтерлінґва

en: Interlingue
uk: Інтерлінгва

en: Igbo
uk: Іґбо

en: Inupiak
uk: Інупіак

en: Icelandic
uk: Ісландська

en: Inuktitut
uk: Інуктитут

en: Javanese
uk: Яванська

en: Georgian
uk: Грузинська

en: Kongo
uk: Конґолезька

en: Kikuyu
uk: Кікуйю

en: Kwanyama
uk: Кваньяма

en: Kazakh
uk: Казахська

en: Greenlandic
uk: Ґренландська

en: Cambodian
uk: Кхмерська

en: Kannada
uk: Каннада

en: Kanuri
uk: Канурі

en: Kashmiri
uk: Кашмірська

en: Kurdish
uk: Курдська

en: Cornish
uk: Корнійська

en: Latin
uk: Латина

en: Luxembourgish
uk: Люксембурзька

en: Luganda
uk: Луґанда

en: Lingala
uk: Лінґала

en: Laothian
uk: Лаоська

en: Latvian
uk: Латиська

en: Malagasy
uk: Малагасійська

en: Marshallese
uk: Маршальська

en: Macedonian
uk: Македонська

en: Malayalam
uk: Малаялам

en: Mongolian
uk: Монгольська

en: Moldavian
uk: Молдовська

en: Marathi
uk: Маратхі

en: Malay
uk: Малайська

en: Maltese
uk: Мальтійська

en: Burmese
uk: Бірманська

en: North Ndebele
uk: Північна ндебеле

en: Nepali
uk: Непальська

en: Ndonga
uk: Ндонґа

en: Norwegian Bokmål
uk: Норвезька букмол

en: Norwegian Nynorsk
uk: Норвезька нюношк

en: South Ndebele
uk: Південна ндебеле

en: Chichewa
uk: Чева

en: Occitan
uk: Окситанська

en: Oromo
uk: Оромо

en: Oriya
uk: Орія

en: Ossetian
uk: Осетинська

en: Punjabi
uk: Пенджабська

en: Pali
uk: Палі

en: Pashto
uk: Пушту

en: Portuguese, Portugal
uk: Португальська, Португалія

en: Portuguese, Brazil
uk: Португальська, Бразилія

en: Quechua
uk: Кечуа

en: Rhaeto-Romance
uk: Ретороманська

en: Kirundi
uk: Кірунді

en: Kinyarwanda
uk: Руандійська

en: Sanskrit
uk: Санскрит

en: Sardinian
uk: Сардинська

en: Sindhi
uk: Сіндхі

en: Northern Sami
uk: Північно-саамська

en: Sango
uk: Санґо

en: Serbo-Croatian
uk: Сербо-хорватська

en: Sinhala
uk: Сингальська

en: Slovenian
uk: Словенська

en: Samoan
uk: Самоанська

en: Shona
uk: Шона

en: Albanian
uk: Албанська

en: Serbian
uk: Сербська

en: Siswati
uk: Сваті

en: Sesotho
uk: Сесото

en: Sudanese
uk: Суданська

en: Swahili
uk: Суахілі

en: Tamil
uk: Тамільська

en: Telugu
uk: Телуґу

en: Tajik
uk: Таджицька

en: Thai
uk: Тайська

en: Tigrinya
uk: Тігрінья

en: Turkmen
uk: Туркменська

en: Tagalog
uk: Тагальська

en: Setswana
uk: Тсвана

en: Tsonga
uk: Тсонґа

en: Tatar
uk: Татарська

en: Twi
uk: Чві

en: Tahitian
uk: Таїтянська

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Urdu
uk: Урду

en: Uzbek
uk: Узбецька

en: Venda
uk: Венда

en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: Wolof
uk: Волоф

en: Xhosa
uk: Кхоса

en: Yiddish
uk: Ідиш

en: Yoruba
uk: Йоруба

en: Zhuang
uk: Чжуанська

en: Chinese, Simplified
uk: Китайська, спрощена

en: Chinese, Traditional
uk: Китайська, традиційна

en: Zulu
uk: Зулу

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
uk: Помилка під час відправки пошти (від %from до %to).

en: sort ascending
uk: впорядкувати за зростанням

en: sort descending
uk: впорядкувати за спаданням

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
uk: Операції над Unicode-рядками емулюються у міру можливостей. Для кращої підтримки Unicode необхідно встановити <a href="@url">розширення PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Функція перезавантаження (overloading) мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її потрібно вимкнути. Перевірте налаштування <em>mbstring.func_overload</em> у php.ini. За додатковою інформацією звертайтеся до <a href="@url">документації з PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Конвертація введення мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її потрібно вимкнути. Перевітре налаштування <em>mbstring.encoding_translation</em> у php.ini. За додатковою інформацією звертайтеся до <a href="@url">документації з PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Конвертація введення мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її потрібно вимкнути. Перевірте налаштування <em>mbstring.http_input</em> у php.ini. За додатковою інформацією звертайтеся до <a href="@url">документації з PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string output conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_output</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Конвертація виведення мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її потрібно вимкнути. Перевірте налаштування <em>mbstring.http_output</em> у php.ini. За додатковою інформацією звертайтеся до <a href="@url">документації з PHP mbstring</a>.

en: Standard PHP
uk: Стандартний PHP

en: PHP Mbstring Extension
uk: Розширення PHP Mbstring

en: Unicode library
uk: Бібліотека Unicode

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
uk: Не вдалося конвертувати кодування XML %s у UTF-8.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
uk: Кодування не підтримується %s. Встановіть iconv, GNU recode або mbstring для PHP.

en: Parse error. Not well formed
uk: Помилка аналізу. Сформовано неправильно

en: Parse error. Request not well formed.
uk: Помилка аналізу. Запит сформовано неправильно.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
uk: Помилка на сервері. Хибний XML-RPC. Запит повинен бути methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
uk: Помилка на сервері. Запитуваний метод %methodname не визначено.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
uk: Помилка на сервері. Хибне число параметрів методу.

en: Server error. Invalid method parameters.
uk: Помилка на сервері. Неправильні параметри методу.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
uk: Помилка на сервері. Запитуваної функції %method не існує.

en: Invalid syntax for system.multicall.
uk: Неправильний синтаксис запиту system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
uk: Рекурсивне звернення до system.multical заборонено.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
uk: Помилка на сервері. Не зазначено сигнатуру запитуваного методу %methodname.

en: Ampersand
uk: Амперсанд

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
uk: Це стандартна мова облікового запису для електронних листів і бажана мова відображення сайту.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Машино-читабельна назва має містити тільки латинські літери в нижньому регістрі, цифри й символи підкреслення.

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Popular content
uk: Популярні матеріали

en: Date and time
uk: Дата та час

en: Content translation
uk: Переклад матеріалу

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
uk: Вимагати підтвердження електронною поштою, коли відвідувач створює обліковий запис

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
uk: Подальші інструкції вислані за вашою адресою електронної пошти.

en: Deleted user: %name %email.
uk: Видалено користувача: %name %email.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
uk: Оберіть спосіб підбору підказок автодоповнення. Зверніть увагу, що спосіб <em>Містить</em> може призвести до проблем зі швидкодією на сайтах з тисячами матеріалів.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
uk: %name: відмінність заголовку. Будь ласка, перевірте ваш вибір.

en: URL as plain text
uk: URL як простий текст

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: Enforces variable values defined by modules that need settings set to operate properly.
uk: Зміна значень змінних, визначених модулями, які необхідно задати для правильної роботи.

en: Organisation
uk: Організація

en: Styles
uk: Стилі

en: Nodequeue '@title'
uk: Черга матеріалів '@title'

en: Add to queue
uk: Додати в чергу

en: In queue
uk: У черзі

en: Max nodes in queue: @size
uk: Максимальне число матеріалів у черзі: @size

en: Enter the name of the queue
uk: Уведіть ім'я черги

en: The maximum number of nodes will appear in the queue. Enter 0 for no limit
uk: Максимальне число матеріалів у черзі (0 - без обмежень).

en: Reverse in admin view
uk: Зворотній порядок при перегляді адміністратором

en: Check each node type that can be added to this queue.
uk: Позначте всі типи матеріалів, які можуть бути додані в цю чергу.

en: The queue has been created.
uk: Черга створена.

en: The queue has been updated.
uk: Черга змінена.

en: Are you sure you want to delete "%title"?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити "%title"?

en: Queue empty
uk: Черга порожня

en: Queue full
uk: Черга заповнена

en: @count in queue
uk: @count у черзі

en: Bulk add nodes into queues
uk: Масове додавання матеріалів у черги

en: Taxonomy queue
uk: Черга таксономії

en: Create queues which can contain nodes in arbitrary order
uk: Створення черг, які можуть містити матеріали в довільному порядку

en: Bulk assign nodes into queues for quickly populating a site.
uk: Масове призначення матеріалів у черзі для швидкого наповнення сайту.

en: Click here for information about this module
uk: Клацніть тут, щоб одержати інформацію про цей модуль

en: No nodequeues exist.
uk: Немає черг матеріалів.

en: If nodes will have a menu tab for manipulating related nodequeues, what should that tab be called?
uk: Якщо в матеріалів буде вкладка для керування пов'язаними з ними чергами повідомлень, як вона повинна називатися?

en: Create and maintain simple nodequeues.
uk: Створення простих черг матеріалів і керування ними.

en: Smartqueue taxonomy
uk: Таксономія розумної черги

en: Remove from Nodequeues
uk: Вилучити із черг матеріалів

en: The position of the node within a queue.
uk: Позиція матеріалу в черзі.

en: Added date
uk: Дата додавання

en: The date the node was added to a queue.
uk: Дата, коли матеріал був доданий у чергу.

en: No queue
uk: Немає черги

en: Filter to ensure a node IS or IS NOT in the related queue
uk: Фільтр, що дозволяє переконатися, що матеріал ВХОДИТЬ або НЕ ВХОДИТЬ в відповідну чергу

en: The title of the nodequeue.
uk: Заговок черги матеріалів.

en: Create a relationship to a nodequeue.
uk: Створити відношення до черги матеріалів.

en: queue
uk: черга

en: Add/remove links
uk: Посилання додавання/видалення

en: Display add/remove links for all eligible nodequeues. Note that this performs a node_load so could add many extra queries to a view.
uk: Показувати посилання додавання/видалення для всіх припустимих черг матеріалів. Майте на увазі, що для цього виконується node_load, тобто в виді може з'явитися багато зайвих запитів.

en: Link to tab
uk: Посилання на вкладку

en: All queues
uk: Усі черги

en: Display all queues a node is a member of.
uk: Показувати всі черги, у які входить матеріал.

en: Display a list of all nodes in queue '@queue'
uk: Показувати список усіх матеріалів у черзі '@queue'

en: Queue '@queue'
uk: Черга '@queue'

en: Limit to queues
uk: Обмежити чергами

en: Hello world!
uk: Привіт, світ!

en: The item has been deleted.
uk: Елемент було успішно видалено.

en: Item ID
uk: ID елементу

en: integer
uk: ціле число

en: @size KB
uk: @size КБ

en: @size MB
uk: @size МБ

en: @size GB
uk: @size ГБ

en: @size TB
uk: @size ТБ

en: @size PB
uk: @size ПБ

en: @size EB
uk: @size ЕБ

en: @size ZB
uk: @size ЗБ

en: @size YB
uk: @size ЙБ

en: %name: found no valid user with that name.
uk: %name: не знайдено дійсного користувача з таким ім'ям.

en: Base name
uk: Основна назва

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: CSS Class
uk: Клас CSS

en: Greater than or equal to
uk: Більше або дорівнює

en: Less than or equal to
uk: Менше або дорівнює

en: Address 1
uk: Адреса 1

en: Edit !type
uk: Редагувати !type

en: Sort descending
uk: Впорядкування за спаданням

en: Sort ascending
uk: Впорядкування за зростанням

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: "msgctxt" не очікується в рядку %line.

en: Manage form
uk: Форма керування

en: The name of the site.
uk: Назва сайту.

en: CTools CSS Cache
uk: Кеш CTools CSS

en: The CTools CSS cache directory, %path could not be created due to a misconfigured files directory. Please ensure that the files directory is correctly configured and that the webserver has permission to create directories.
uk: Каталог кешу для CTools CSS %path неможливо створити через невірно налаштований каталог файлів. Будь ласка, впевніться, що каталог файлів налаштований належним чином та веб-сервер має повноваження на створення каталогів.

en: Unable to create
uk: Неможливо створити

en: A special cache used to store objects that are being edited; it serves to save state in an ordinarily stateless environment.
uk: Спеціальний кеш, що  застосовується для збереження редагованих об'єктів; він слугує для збереження стану в середовищах, де зазвичай стан не зберігається.

en: Chaos tools
uk: Інструменти Chaos

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
uk: Бібліотека корисних інструментів від Merlin of Chaos

en: Bulk export results
uk: Результати масового експорту

en: Place this in @file
uk: Помістити це у @file

en: There are no objects to be exported at this time.
uk: Немає об'єктів, які можна експортувати зараз.

en: Bulk Exporter
uk: Масовий експортер

en: Bulk-export multiple CTools-handled data objects to code.
uk: Масово-екпортовані множинні CTools-оброблювані об’єкти даних для кодування.

en: Bulk Export
uk: Масовий експорт

en: Performs bulk exporting of data objects known about by Chaos tools.
uk: Виконує масове експортування об’єктів даних, котрі відомі під назвою інструменти Chaos.

en: @type:@subtype will not display due to missing context
uk: @type:@subtype не відображатиметься через відсутність контексту

en: No info available.
uk: Інформація відсутня.

en: Configure new !subtype_title
uk: Налаштувати новий підтип !subtype_title

en: All criteria must pass.
uk: Мають виконуватись всі критерії.

en: Only one criteria must pass.
uk: Має виконуватись лише один критерій.

en: Broken/missing access plugin %plugin
uk: Пошкоджений/відсутній плаґін доступу %plugin

en: Configure settings for this item.
uk: Зконфігуруйте налаштування для цього елементу.

en: Remove this item.
uk: Видалити цей елемент.

en: No criteria selected, this test will pass.
uk: Жодного критерію не обрано, цю перевірку буде пройдено.

en: Missing callback hooks.
uk: Відсутні пастки зворотнього виклику.

en: Edit criteria
uk: Редагувати критерії

en: Invalid object name.
uk: Неприпустима назва об’єкту.

en: Invalid context type
uk: Неприпустимий тип контексту

en: Display page not found or display nothing at all.
uk: Відображати "сторінку не знайдено" або взагалі нічого не відображати.

en: Enter a title to use when this argument is present. You may use %KEYWORD substitution, where the keyword is specified below.
uk: Введіть заголовок, що використовується за присутності цього аргументу. Можна використовувати заміну %KEYWORD, де ключове слово зазначено нижче.

en: Unable to delete missing item!
uk: Неможливо видалити відсутній елемент!

en: Edit @type
uk: Редагувати @type

en: Summary of contexts
uk: Підсумок контекстів

en: Please choose which context and how you would like it converted.
uk: Будь ласка, оберіть контекст і як його необхідно перетворити.

en: , and
uk: , та

en: , or
uk: , або

en: Built in context
uk: Вбудовано в контекст

en: Keyword: %@keyword
uk: Ключове слово: %@keyword

en: From "@title"
uk: Із "@title"

en: Unable to create CTools CSS cache directory. Check the permissions on your files directory.
uk: Неможливо створити каталог кешу CTools CSS. Перевірте права доступу до каталогу файлів.

en: Update and return
uk: Оновити та повернутись

en: In code
uk: У коді

en: Enabled, title
uk: Увімкнено, назва

en: Get a summary of the information about this page.
uk: Отримати коротку інформацію про дану сторінку.

en: Activate this page so that it will be in use in your system.
uk: Активувати цю сторінку, аби вона була доступна в системі.

en: De-activate this page. The data will remain but the page will not be in use on your system.
uk: Деактивувати цю сторінку. Дані сторінки залишаться, але сторінка не буде задіяна в системі.

en: Add variant
uk: Додати варіант

en: Add a new variant to this page.
uk: Додати до цієї сторінки новий варіант.

en: Create variant
uk: Створити варіант

en: Import variant
uk: Імпортувати варіант

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
uk: Додати до цієї сторінки новий варіант з коду, що експортований з іншої сторінки.

en: Reorder variants
uk: Перевпорядкувати варіанти

en: Change the priority of the variants to ensure that the right one gets selected.
uk: Змініть пріоритет варіантів аби вибирався той, який потрібно.

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
uk: Налаштуйте щойно створений варіант до того, як він фактично буде доданий до сторінки.

en: Break the lock on this page so that you can edit it.
uk: Зніміть блокування цієї сторінки аби мати змогу її редагувати.

en: Variant operations
uk: Операції з варіантом.

en: Get a summary of the information about this variant.
uk: Отримайте коротку інформацію про цей варіант.

en: Make an exact copy of this variant.
uk: Отримати точну копію цього варіанту.

en: Export this variant into code to import into another page.
uk: Експортувати цей варіант в код, аби імпортувати його в іншу сторінку.

en: Remove all changes to this variant and revert to the version in code.
uk: Видалити всі зміни до цього варіанту і повернутися до версії в коді.

en: Remove this variant from the page completely.
uk: Повністю видалити цей варіант зі сторінки.

en: Activate this variant so that it will be in use in your system.
uk: Активувати цей варіант, аби він був доступний в системі.

en: De-activate this variant. The data will remain but the variant will not be in use on your system.
uk: Деактивувати цей варіант. Дані залишаться, але варіант не буде задіяний в системі.

en: No variants
uk: Варіанти відсутні

en: This operation trail does not exist.
uk: Цей операційний слід не існує.

en: The page has been updated. Changes will not be permanent until you save.
uk: Сторінку було оновлено. Зміни не будуть зафіксовані, поки їх не збережено.

en: Unable to update changes due to lock.
uk: Неможливо оновити зміни через блокування.

en: This setting contains unsaved changes.
uk: Це налаштування містить незбережені зміни.

en: You have unsaved changes to this page. You must select Save to write them to the database, or Cancel to discard these changes. Please note that if you have changed any form, you must submit that form before saving.
uk: До цієї сторінки внесені незбережені зміни. Потрібно натиснтути "Зберегти" аби ці зміни записалися до бази даних, або "Скасувати", аби відмовитись від цих змін. Зверніть увагу, якщо ви змінили яку-небудь форму, її потрібно надіслати до збереження.

en: All pending changes have been discarded, and the page is now unlocked.
uk: Всі очікувані зміни були скасовані, і тепер сторінку розблоковано.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
uk: Адміністративний заголовок цього варіанту. Якщо порожній, його буде задано автоматично.

en: Variant type
uk: Тип варіанта

en: Optional features
uk: Додаткові можливості

en: Check any optional features you need to be presented with forms for configuring them. If you do not check them here you will still be able to utilize these features once the new page is created. If you are not sure, leave these unchecked.
uk: Позначте необхідні додаткові можливості, які відображатимуться на формах для їх подальшого налаштовування. Навіть якщо їх не буде обрано зараз, все ще буде можливо увімкнути ці функції перед створенням нової сторінки. Якщо маєте сумніви, не ставте позначок.

en: Variant name
uk: Назва варіанту

en: Enter the name of the new variant.
uk: Введіть назву нового варіанту.

en: Paste variant code here
uk: Вставте код варіанту в це поле

en: No variant found.
uk: Жодного варіанту не знайдено.

en: Unable to get a variant from the import. Errors reported: @errors
uk: Неможливо отримати варіант з імпорту. Повідомлено про помилки: @errors

en: Reverting the variant will delete the variant that is in the database, reverting it to the original default variant. This deletion will not be made permanent until you click Save.
uk: Відновлення варіанту видалить варіант, що записано в базі даних, повернувши його до оригінального базового варіанту. Це видалення набуде чинності лише після натискання кнопки "Зберегти"

en: Are you sure you want to delete this variant? This deletion will not be made permanent until you click Save.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цей варіант? Це видалення набуде чинності лише після натискання кнопки "Зберегти"

en: This variant is currently disabled. Enabling it will make it available in your system. This will not take effect until you save this page.
uk: Цей варіант наразі вимкнено. Якщо його увімкнути, він стане доступним в системі. Ці дії набудуть чинності лише після збереження цієї сторінки.

en: This variant is currently enabled. Disabling it will make it unavailable in your system, and it will not be used. This will not take effect until you save this page.
uk: Цей варіант наразі увімкнено. Якщо його вимкнути, він стане недоступним в системі, і його буде неможливо застосовувати. Ці дії набудуть чинності лише після збереження цієї сторінки.

en: Breaking the lock on this page will <strong>discard</strong> any pending changes made by the locking user. Are you REALLY sure you want to do this?
uk: Зняття блокування цієї сторінки призведе до <strong>втрати</strong> усіх змін виконаних користувачем, який блокував сторінку. Ви ДІЙСНО бажаєте виконати цю дію?

en: The lock has been cleared and all changes discarded. You may now make changes to this page.
uk: Блокування було успішно знято і всі зміни втрачено. Тепер можна виконувати зміни над цією сторінкою.

en: Enabling this page will immediately make it available in your system (there is no need to wait for a save.)
uk: Щойно буде увімкнена ця сторінка, вона одразу стане доступною в системі (очікувати збереження необов’язково)

en: Disabling this page will immediately make it unavailable in your system (there is no need to wait for a save.)
uk: Щойно буде вимкнена ця сторінка, вона одразу стане недоступною в системі (очікувати збереження необов’язково)

en: This page has no variants and thus no output of its own.
uk: Ця сторінка не має варіантів, отже нічого не виводить.

en: Add a new variant
uk: Додати новий варіант

en: Unable to disable due to lock.
uk: Неможливо вимкнути через блокування.

en: Unable to enable due to lock.
uk: Неможливо увімкнути через блокування.

en: Add, edit and remove overridden system pages and user defined pages from the system.
uk: Додавання, редагування та видалення з системи  перезаписаних системних сторінок і сторінок, визначених користувачами.

en: Page manager
uk: Менеджер сторінок

en: Provides a UI and API to manage pages within the site.
uk: Забезпечує користувацький інтерфейс та API для керування сторінками сайту.

en: Node add/edit form
uk: Форма додавання/редагування матеріалу

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for adding or edit nodes at <em>node/%node/edit</em> and <em>node/add/%node_type</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as node type or language or user access to provide different edit forms for nodes. If no variant is selected, the default Drupal node edit will be used.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для додавання чи редагування матеріалу за адресою <em>node/%node/edit</em> та <em>node/add/%node_type</em>. Якщо додавати варіанти, необхідно використовувати критерії вибору, як-от тип матеріалу, мова або доступ користувача, в залежності від яких пропонуватимуться різні форми редагування матеріалів. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базова друпалівська форма редагування матеріалу.

en: Node being edited
uk: Матеріал, що редагується

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying nodes at <em>node/%node</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as node type or language or user access to provide different views of nodes. If no variant is selected, the default Drupal node view will be used. This page only affects nodes viewed as pages, it will not affect nodes viewed in lists or at other locations. Also please note that if you are using pathauto, aliases may make a node to be somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at node/%node.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення матеріалів за адресою <em>node/%node</em>. Якщо додавати варіанти, необхідно використовувати критерії вибору, як-от тип матеріалу, мова або доступ користувача, в залежності від яких пропонуватимуться різні режими показу матеріалів. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базовий друпалівський показ матеріалу. Ця сторінка лише впливає на показ матеріалів у вигляді сторінок, вона не впливає на їх показ у списках та решти місць. Також зверніть увагу, що при застосування модуля Автосинонім, синоніми можуть розмістити матеріал за іншою адресою, але для Друпала вони все одно знаходитимуться за адресою node/%node.

en: Node being viewed
uk: Матеріал, що переглядається

en: Argument settings
uk: Налаштування аргументу

en: A meaningless second page
uk: Безцільна друга сторінка

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: The name of this page. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
uk: Назва цієї сторінки. Вона використовується в адміністративному інтерфейсі для спрощення її ідентифікації.

en: The machine readable name of this page. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
uk: Машино-читабельна назва цієї сторінки. Вона має бути унікальною і містити лише латинські алфавітно-цифрові символи та символи підкреслення. Після створення змінити цю назву буде неможливо!

en: Administrative description
uk: Адміністративний опис

en: A description of what this page is, does or is for, for administrative use.
uk: Опис того, що це за сторінка, що вона робить і для чого, для адміністративного використання.

en: The URL path to get to this page. You may create named placeholders for variable parts of the path by using %name for required elements and !name for optional elements. For example: "node/%node/foo", "forum/%forum" or "dashboard/!input". These named placeholders can be turned into contexts on the arguments form.
uk: URL-адреса шляху до цієї сторінки. Можна створити іменовані заповнювачі для змінних частин шляху використовуючи %name для обов’язкових елементів та !name — для необов’язкових. Приклади: "node/%node/foo", "forum/%forum" or "dashboard/!input". На формах редагування аргументів ці іменовані заповнювачі можуть бути перетворені у контексти.

en: Make this your site home page.
uk: Зробити головною сторінкою сайту.

en: Visible menu item
uk: Видимий пункт меню

en: Name is required.
uk: Назва є обов’язковою.

en: That name is used by another page: @page
uk: Назва вже використовується іншою сторінкою: @page

en: Page name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва сторінки має містити лише латинські абетково-цифрові символи та символи підкреслення.

en: That path is used by another page: @page
uk: Шлях вже використовується іншою сторінкою: @page

en: You cannot have a dynamic path element after an optional path element.
uk: Динамічний елемент шляху не можна розміщувати після необов’язкового елементу шляху.

en: You cannot have a static path element after an optional path element.
uk: Статичний елемент шляху не можна розміщувати після необов’язкового елементу шляху.

en: That path is currently assigned to be an alias for @alias. This system cannot override existing aliases.
uk: Цей шлях наразі є синонімом для @alias. Система не може перезаписувати існуючі синоніми.

en: You cannot make this page your site home page if it uses % placeholders.
uk: Цю сторінку не можна зробити головною сторінкою сайту якщо в ній використовуються %-заповнювачі.

en: Duplicated argument %arg
uk: Дубльований аргумент %arg

en: Invalid arg <em>%</em>. All arguments must be named with keywords.
uk: Неприпустимий аргумент <em>%</em>. Всі аргументи мають бути іменованими з ключовими словами.

en: When providing a menu item as a default tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
uk: Якщо пункт меню стає базовою вкладкою, системі Drupal необхідно знати, який пункт меню для тої вкладки буде батьківським. Іноді батьківський пункт вже використовується, але в інших випадках вам необхідно самостійно створити його. Шлях батьківського пункту завжди буде збігатися з шляхом вкладки без останньої частини. Тобто, якщо її шлях - <em>foo/bar/baz</em>, то батьківський шлях буде <em>foo/bar</em>.

en: Parent item title
uk: Заголовок батьківського пункту

en: Parent item menu
uk: Меню батьківського пункту

en: Access rules are used to test if the page is accessible and any menu items associated with it are visible.
uk: Правила доступу застосовуються для перевірки доступності сторінки і видимості кожного з пунктів меню, пов’язаних з нею.

en: No context assigned
uk: Жодного контексту не призначено

en: Position in path
uk: Розташування в шляхові

en: Context assigned
uk: Контекст призначено

en: The path %path has no arguments to configure.
uk: Шлях %path не містить аргументів, які налаштовуються.

en: Invalid keyword.
uk: Неприпустиме ключове слово.

en: Change context type
uk: Змінити тип контексту

en: Change argument
uk: Змінити аргумент

en: No context selected
uk: Жодного контексту не обрано

en: Error: missing argument.
uk: Помилка: відсутній аргумент.

en: Context identifier
uk: Ідентифікатор контексту

en: This is the title of the context used to identify it later in the administrative process. This will never be shown to a user.
uk: Це заголовок контексту, що використовується для його ідентифікації в адміністративному процесі. Він ніколи не відображується користувачеві.

en: Error: missing or invalid argument plugin %argument.
uk: Помилка: відсутній або неприпустимий плаґін аргументу %argument.

en: Import page
uk: Імпортувати сторінку

en: Enter the name to use for this page if it is different from the source page. Leave blank to use the original name of the page.
uk: Якщо потрібно змінити назву вихідної сторінки, введіть її в це поле. Щоб використовувати оригінальну назву, залиште це поле порожнім.

en: Enter the path to use for this page if it is different from the source page. Leave blank to use the original path of the page.
uk: Якщо потрібно змінити шлях вихідної сторінки, введіть його в це поле. Щоб використовувати оригінальний шлях, залиште це поле порожнім.

en: Allow overwrite of an existing page
uk: Дозволити перезапис існуючої сторінки

en: If the name you selected already exists in the database, this page will be allowed to overwrite the existing page.
uk: Якщо сторінка з такою назвою вже існує в базі даних, імпортована сторінка її перезапише.

en: Paste page code here
uk: Вставте код сторінки в це поле

en: No handler found.
uk: Жодного обробника не знайдено.

en: Unable to get a page from the import. Errors reported: @errors
uk: Неможливо імпортувати сторінку. Повідомлено про наступні помилки: @errors.

en: That page name is in use and locked by another user. You must <a href="!break">break the lock</a> on that page before proceeding, or choose a different name.
uk: Ця назва сторінки вже існує і заблокована іншим користувачем. Необхідно <a href="!break">зняти блокування</a> аби продовжити, або обрати іншу назву.

en: Enter the name to the new page It must be unique and contain only alphanumeric characters and underscores.
uk: Введіть назву нової сторінки. Вона має бути унікальною і містити лише латинські алфавітно-цифрові символи та символи підкреслення.

en: The URL path to get to this page. You may create named placeholders for variable parts of the path by using %name for required elements and !name for optional elements. For example: "node/%node/foo", "forum/%forum" or "dashboard/!input". These named placeholders can be turned into contexts on the arguments form. You cannot use the same path as the original page.
uk: URL-адреса шляху до цієї сторінки. Можна створити іменовані заповнювачі для змінних частин шляху використовуючи %name для обов’язкових елементів та !name — для необов’язкових. Приклади: "node/%node/foo", "forum/%forum" or "dashboard/!input". На формах редагування аргументів ці іменовані заповнювачі можуть бути перетворені у контексти. Використовувати шлях оригінальної сторінки не можна.

en: Clone variants
uk: Клонувати варіанти

en: If checked all variants associated with the page will be cloned as well. If not checked the page will be cloned without variants.
uk: Якщо позначено, тоді всі варіанти, пов’язані з сторінкою також будуть клоновані. Якщо жодного не позначено, сторінка буде клонована без варіантів.

en: Reverting the page will delete the page that is in the database, reverting it to the original default page. Any changes you have made will be lost and cannot be recovered.
uk: Відновлення сторінки видалить її з бази даних, і буде повернуто оригінальну базову сторінку. Всі виконані зміни будуть невідновно втрачені.

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю сторінку? Видалення сторінки буде остаточним.

en: The page has been reverted.
uk: Сторінку було успішно відновлено.

en: Administrator created pages that have a URL path, access control and entries in the Drupal menu system.
uk: Сторінки, створені адміністратором, мають URL-шлях, контроль доступу і пункти в системі меню Друпалу.

en: Create a new page
uk: Створити нову сторінку

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
uk: Відредагуйте назву, шлях та інші основні налаштування сторінки.

en: Set up contexts for the arguments on this page.
uk: Встановіть контексти для аргументів цієї сторінки.

en: Control what users can access this page.
uk: Налаштуйте користувачів, що мають доступ до цієї сторінки.

en: Provide this page a visible menu or a menu tab.
uk: Надайте цій сторінці видимий пункт меню чи вкладку меню.

en: Make a copy of this page
uk: Зробити копію цієї сторінки

en: Export this page as code that can be imported or embedded into a module.
uk: Експортувати цю сторінку у вигляді коду, котрий можна імпортувати або вбудувати у модуль.

en: Remove all changes to this page and revert to the version in code.
uk: Видалити усі зміни до цієї сторінки і відновити її до версії у коді.

en: Remove this page from your system completely.
uk: Повністю видалити цю сторінку з системи.

en: This is your site home page.
uk: Це головна сторінка сайту.

en: This page is set to become your site home page.
uk: Цю сторінку встановлено як головну сторінку сайту.

en: Accessible only if @conditions.
uk: Доступна лише якщо @conditions.

en: This page is publicly accessible.
uk: Ця сторінка загальнодоступна.

en: No menu entry.
uk: Пункт меню відсутній.

en: Normal menu entry.
uk: Звичайний пункт меню.

en: Menu tab.
uk: Вкладка меню.

en: Default menu tab.
uk: Базова вкладка меню.

en: Title: %title.
uk: Заголовок: %title.

en: Parent title: %title.
uk: Батьківський заголовок: %title.

en: Menu block: %title.
uk: Блок меню: %title.

en: Taxonomy term template
uk: Шаблон терміна таксономії

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying taxonomy terms at <em>taxonomy/term/%term</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as vocabulary or user access to provide different displays of the taxonomy term and associated nodes. If no variant is selected, the default Drupal taxonomy term display will be used. This page only affects items actually displayed ad taxonomy/term/%term. Some taxonomy terms, such as forums, have their displays moved elsewhere. Also please note that if you are using pathauto, aliases may make a taxonomy terms appear somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at taxonomy/term/%term.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення термінів таксономії за адресою <em>taxonomy/term/%term</em>. Якщо додавати варіанти, необхідно використовувати критерії вибору, як-от словник або доступ користувача, в залежності від яких пропонуватимуться різні режими відображення терміна таксономії і пов’язаних матеріалів. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базове друпалівське відображення терміна таксономії. Ця сторінка лише впливає на відображення елементів за адресою taxonomy/term/%term. Деякі терміни таксономії, наприклад форуми, можуть мати інші адреси. Також зверніть увагу, що при застосування модуля Автосинонім, синоніми можуть розмістити матеріал за іншою адресою, але для Друпала вони все одно знаходитимуться за адресою taxonomy/term/%term.

en: Term(s) being viewed
uk: Термін(и), що переглядаються

en: Term being viewed
uk: Термін, що переглядається

en: Allow multiple terms on taxonomy/term/%term
uk: Дозволити декілька термінів у адресі taxonomy/term/%term

en: Single term
uk: Один термін

en: Multiple terms
uk: Декілька термінів

en: By default, Drupal allows multiple terms as an argument by separating them with commas or plus signs. If you set this to single, that feature will be disabled.
uk: За умовчанням, Друпал дозволяє використовувати як аргумент декілька термінів, якщо вони відокремлені комами або знаком "+". Якщо обрано опцію "Один термін", ця можливість буде вимкнена.

en: Inject hierarchy of first term into breadcrumb trail
uk: Додавати ієрархію першого терміна в рядок навіґації

en: If checked, taxonomy term parents will appear in the breadcrumb trail.
uk: Якщо позначено, в навіґаційний рядок будуть додані батьківські терміни таксономії.

en: Multiple terms may be used, separated by , or +.
uk: Можна використовувати декілька термінів, котрі відокремлюються , або +.

en: Only a single term may be used.
uk: Можна використовувати лише один термін.

en: Breadcrumb trail will contain taxonomy term hierarchy
uk: Рядок навіґації буде містити ієрархію терміна таксономії.

en: Breadcrumb trail will not contain taxonomy term hiearchy.
uk: Рядок навіґації не буде містити ієрархію терміна таксономії.

en: User profile template
uk: Шаблон профіля користувача

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying user profiles at <em>user/%user</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as roles or user access to provide different views of user profiles. If no variant is selected, the default Drupal user view will be used. Please note that if you are using pathauto, aliases may make a node to be somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at user/%user.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення профілів користувачів за адресою <em>user/%user</em>. Якщо додавати варіанти, необхідно використовувати критерії вибору, як-от ролі або доступ користувача, в залежності від яких пропонуватимуться різні режими показу профілів користувачів. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базовий друпалівський показ профілю користувача. Також зверніть увагу, що при застосування модуля Автосинонім, синоніми можуть розмістити матеріал за іншою адресою, але для Друпала вони все одно знаходитимуться за адресою user/%user.

en: User being viewed
uk: Користувач, що переглядається

en: This page is being edited by another user and you cannot make changes to it.
uk: Ця сторінка вже редагується іншим користувачем і ви не можете внести в неї зміни.

en: This page is newly created and has not yet been saved to the database. It will not be available until you save it.
uk: Ця сторінка щойно створена і ще не записана до бази даних. Вона стане доступною після її збереження.

en: This page has been modified, but these modifications are not yet live. While modifying this page, it is locked from modification by other users.
uk: Цю сторінку було змінено, але ці зміни ще не стали чинними. Під час редагування цієї сторінки вона блокується від її редагування іншими користувачами.

en: No task handlers are defined for this task.
uk: Для цього завдання не визначено обробників завдань.

en: Variant
uk: Варіант

en: This page is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
uk: Ця сторінка наразі редагується користувачем !user, отже її заблоковано від редагування іншими користувачами. Це блокування вже триває !age. Натисніть тут, щоб <a href="!break">зняти це блокування</a>.

en: User: compare
uk: Користувач: порівняти

en: Compare two users (logged-in user and user being viewed, for example)
uk: Порівняти двох користувачів (наприклад, користувача, що увійшов і користувача, якого переглядають)

en: First User
uk: Перший користувач

en: Second User
uk: Другий користувач

en: Grant access based on comparison of the two user contexts. For example, to grant access to a user to view their own profile, choose "logged in user" and "user being viewed" and say "grant access if equal". When they're the same, access will be granted.
uk: Надання доступу на основі порівняння контекстів двох користувачів. Наприклад, щоб дати доступ користувачеві на перегляд його власного профілю, оберіть "користувач, що увійшов" і "користувач, що переглядається" і скажіть "надати доступ, якщо дорівнює". Коли все збігатиметься, доступ буде наданий.

en: Grant access if user contexts are
uk: Надавати доступ, якщо контекст користувача

en: Not equal
uk: Не дорівнює

en: Node: accessible
uk: Матеріал: доступність

en: Control access with built in Drupal node access test.
uk: Керування доступом за допомогою вбудованої в Друпал системи перевірки доступу до матеріалу.

en: Create nodes of the same type
uk: Створювати матеріали такого самого типу

en: Using built in Drupal node access rules, determine if the user can perform the selected operation on the node.
uk: Визначення за допомогою вбудованих в Друпал правил доступу до матеріалів того, чи може користувач виконувати з матеріалом обрані операції.

en: @user can view @node.
uk: @user може переглядати @node.

en: @user can edit @node.
uk: @user може редагувати @node.

en: @user can delete @node.
uk: @user може видаляти @node.

en: @user can create nodes of the same type as @node.
uk: @user створювати матеріали такого ж типу як і @node.

en: Node: language
uk: Матеріал: мова

en: Control access by node language.
uk: Керування доступом на основі мови матеріалу

en: Current site language
uk: Поточна мова сайту

en: Pass only if the node is in one of the selected languages.
uk: Критерій виконується, якщо матеріал на одній з обраних мов

en: @identifier is in any language
uk: @identifier на будь-якій мові

en: @identifier language is "@languages" | @identifier language is one of "@languages"
uk[0]: Мова @identifier - "@languages"
uk[1]: Мова @identifier одна з "@languages"

en: Node: type
uk: Матеріал: тип

en: Control access by node_type.
uk: Керування доступом на основі типу матеріалу

en: Only the checked node types will be valid.
uk: Тільки позначені типи матеріалі будуть дійсними.

en: @identifier is any node type
uk: @identifier належить до будь-якого типу матеріала

en: @identifier is type "@types" | @identifier type is one of "@types"
uk[0]: @identifier належить до типу "@types"
uk[1]: @identifier належить до одного з типів"@types"

en: User: permission
uk: Користувач: повноваження

en: Control access by permission string.
uk: Керування доступом на основі рядка повноважень

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this.
uk: Доступ отримають лише користувачі з вказаним повноваженням.

en: Error, unset permission
uk: Помилка, повноваження не встановлено.

en: @identifier has "@perm"
uk: @identifier має "@perm"

en: Control access through arbitrary PHP code.
uk: Керування доступом через довільний PHP-код

en: Administrative desc
uk: Адміністративний опис

en: A description for this test for administrative purposes.
uk: Опис цієї перевірки для адміністраторів.

en: Access will be granted if the following PHP code returns <code>TRUE</code>. Do not include &lt;?php ?&gt;. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site. All contexts will be available in the <em>$contexts</em> variable.
uk: Доступ надається, якщо даний PHP-код повертає <strong>TRUE</strong>. Не додавайте &lt;?php ?&gt;. Пам'ятайте — виконання неправильного коду PHP може порушити роботу сайту. Всі контексти будуть доступні в змінній <em>$contexts</em>.

en: You do not have sufficient permissions to edit PHP code.
uk: Ви не маєте достатніх повноважень для редагування PHP-коду.

en: User: role
uk: Користувач: роль

en: Control access by role.
uk: Керування доступом на основі ролі.

en: Only the checked roles will be granted access.
uk: Доступ буде наданий лише позначеним ролям.

en: @identifier can have any role
uk: @identifier може мати будь-яку роль

en: @identifier has role "@roles" | @identifier has one of "@roles"
uk[0]: @identifier має роль "@roles"
uk[1]: @identifier має одну з ролей "@roles"

en: User: language
uk: Користувач: мова

en: Control access by the language the user or site currently uses.
uk: Керування доступом на основі мови, що зараз використовується користувачем або на сайті.

en: Pass only if the current site language is one of the selected languages.
uk: Критерій виконується, якщо поточна мова сайту одна з вказаних мов.

en: Site language is any language
uk: Мова сайту будь-яка

en: Site language is "@languages" | Site language is one of "@languages"
uk[0]: Мова сайту — "@languages"
uk[1]: Мова сайту — одна з "@languages"

en: Taxonomy: vocabulary
uk: Таксономія: словник

en: @identifier is any vocabulary
uk: @identifier - будь-який словник

en: Creates a node context from a node ID argument.
uk: Створює контекст матеріалу з аргументу ID матеріалу.

en: Enter the node ID of a node for this argument
uk: Введіть ідентифікатор матеріалу для цього аргументу.

en: Creates a node add form context from a node type argument.
uk: Створює форму редагування матеріалу з аргументу типу матеріалу

en: Creates a node edit form context from a node ID argument.
uk: Створює форму редагування матеріалу з аргументу ID матеріалу.

en: A string is a minimal context that simply holds a string that can be used for some other purpose.
uk: Рядок являє собою мінімальний контекст, що утримує в собі рядок, що може бути використаний з іншою метою.

en: Enter a value for this argument
uk: Введіть значення для цього аргументу.

en: Creates a single taxonomy term from a taxonomy ID or taxonomy term name.
uk: Створює один термін таксономії з ідентифікатора таксономії або з назви терміна таксономії.

en: Inject hierarchy into breadcrumb trail
uk: Додати ієрархію в рядок навіґації

en: Enter a taxonomy term ID.
uk: Введіть ідентифікатор терміна таксономії.

en: Enter a taxonomy term name.
uk: Введіть назву терміна таксономії.

en: Creates a group of taxonomy terms from a list of tids separated by a comma or a plus sign. In general the first term of the list will be used for panes.
uk: Створює групу термінів таксономії з списку ідентифікаторів термінів, записаних через кому або знак плюс. Загалом перший термін із списку буде використаний для областей панелі.

en: Enter a term ID or a list of term IDs separated by a + or a ,
uk: Введіть ідентифікатор терміна або список ідентифікаторів термінів, відокремлених + або ,

en: Creates a user context from a user ID argument.
uk: Створює контекст користувача з аргументу ID користувача.

en: Enter the user ID of a user for this argument
uk: Введіть ідентифікатор користувача для цього аргументу

en: Creates a vocabulary context from a vocabulary ID argument.
uk: Створює контекст словника з аргументу ID словника.

en: Enter the vocabulary ID for this argument
uk: Введіть ідентифікатор словника для цього аргументу

en: Use context keywords
uk: Використовувати контекстні ключові слова

en: If checked, context keywords will be substituted in this content.
uk: Якщо позначено, контекстні ключові слова у вмісті будуть замінені.

en: Substitutions
uk: Підстановки

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
uk: Форма для усього, що не відображується іншим вмістом.

en: The author of the referenced node.
uk: Автор матеріалу за посиланням

en: Link to author profile
uk: Посилання на профіль автора

en: Check here to link to the node author profile.
uk: Клацніть тут аби перейти на профіль автора матеріалу

en: "@s" author
uk: Автор "@s"

en: The body of the referenced node.
uk: Тіло матеріалу за посиланням.

en: "@s" body
uk: Тіло "@s"

en: The navigation menu the book the node belongs to.
uk: Меню навігації по книзі, до якої входить матеріал.

en: Node created date
uk: Дата створення матеріалу

en: The date the referenced node was created.
uk: Дата створення матеріалу за посиланням.

en: "@s" created date
uk: Дата створення "@s"

en: Node links of the referenced node.
uk: Посилання матеріалу за посиланням

en: Node links go here.
uk: Посилання матеріалу ведуть сюди.

en: "@s" links
uk: Посилання "@s"

en: The title of the referenced node.
uk: Заголовок матеріалу за посиланням.

en: "@s" title
uk: Заголовок "@s"

en: Node last updated date
uk: Дата останнього оновлення матеріалу

en: The date the referenced node was last updated.
uk: Дата останнього оновлення матеріалу за посиланням.

en: Last updated date
uk: Дата останнього оновлення

en: "@s" last updated date
uk: "@s"- дата останнього оновлення

en: "@s" node form attach files
uk: Форма файлових вкладень матеріалу "@s"

en: "@s" node form publishing options
uk: Опції публікації з форми матеріалу "@s"

en: "@s" node form book options
uk: Опції книги з форми матеріалу "@s"

en: Node form submit buttons
uk: Кнопки надсилання з форми матеріалу

en: Submit buttons for the node form.
uk: Кнопки надсилання для форми матеріалу

en: Node form buttons.
uk: Кнопки форми матеріалу.

en: "@s" node form submit buttons
uk: Кнопки надсилання з форми матеріалу "@s"

en: "@s" node form comment settings
uk: Налаштування коментування з форми матеріала "@s"

en: Node form revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію з форми матеріалу.

en: Revision log message for the node.
uk: Повідомлення журналу про редакцію для матеріалу.

en: "@s" node form revision log
uk: Повідомлення журналу про редакцію з форми матеріалу "@s"

en: Menu settings on the Node form.
uk: Налаштування меню для форми матеріалу.

en: "@s" node form menu settings
uk: Налаштування меню з форми матеріалу "@s"

en: Node form url path settings
uk: Налаштування url-шляху з форми матеріалу

en: "@s" node form path options
uk: Опції шляху з форми матеріалу "@s"

en: "@s" node form author information
uk: Інформація про автора з форми матеріалу "@s"

en: Profile category
uk: Категорія профілю

en: Contents of a single profile category.
uk: Вміст окремої категорії профілю.

en: Enter the node ID of a node for this context.
uk: Введіть ідентифікатор матеріалу для цієї сутності.

en: '%title' [node id %nid]
uk: '%title' [ідентифікатор матеріалу %nid]

en: Reset identifier to node title
uk: Скидати ідентифікатор до заголовку матеріалу

en: If checked, the identifier will be reset to the node title of the selected node.
uk: Якщо позначено, ідентифікатор буде скинуто до заголовку обраного матеріалу.

en: Enter the node type this context.
uk: Введіть тип матеріалу цього контексту.

en: Enter the node ID of a node for this argument:
uk: Введіть ідентифікатор матеріалу для цього аргументу:

en: A context that is just a string.
uk: Контекст, що являє собою звичайний рядок.

en: Raw string
uk: Нефільтрований рядок

en: Enter the string for this context.
uk: Введіть рядок для цього контексту.

en: Currently set to @term. Enter another term if you wish to change the term.
uk: Наразі встановлено у термін @term. Якщо необхідно змінити термін, введіть його.

en: Select a term from @vocabulary.
uk: Оберіть термін зі словника @vocabulary.

en: Reset identifier to term title
uk: Скидати ідентифікатор до заголовка терміна

en: If checked, the identifier will be reset to the term name of the selected term.
uk: Якщо позначено, ідентифікатор буде скинуто до назви обраного терміна.

en: You must select a term.
uk: Необхідно обрати термін.

en: Invalid term selected.
uk: Обрано неприпустимий термін.

en: Multiple taxonomy terms, as a group.
uk: Декілька термінів таксономії, у вигляді групи.

en: Term ID of first term
uk: Ідентфікатор першого терміна

en: Term ID of all term, separated by + or ,
uk: Ідентифікатори усіх терміні, розділені "+" або ","

en: Term name of first term
uk: Назва першого терміна.

en: Term name of all terms, separated by + or ,
uk: Назви усіх термінів, розділені "+" або ","

en: Vocabulary ID of first term
uk: ID словника першого терміна

en: Creates the author of a node as a user context.
uk: Створює автора матеріалу з контексту користувача.

en: Make all views available as panes
uk: Зробити усі види доступними як фрагменти панелі

en: If checked, all views will be made available as content panes to be added to content types. If not checked, only Views that have a 'Content pane' display will be available as content panes. Uncheck this if you want to be able to more carefully control what view content is available to users using the panels layout UI.
uk: Якщо позначено, всі види будуть доступні у вигляді фрагментів панелей вмісту, що можуть бути додані до типів матеріалу. Якщо не позначено, доступними будуть лише ті види, що мають відображення "Фрагмент панелі вмісту". Зніміть цей прапорець, якщо є необхідність більш гнучко керувати видами, які доступні користувачам через інтерфейс панелей.

en: Configure Views to be used as CTools content.
uk: Налаштуйте модуль Види на використання в якості вмісту CTools.

en: Views content panes
uk: Фрагменти вмісту панелей видів

en: Allows Views content to be used in Panels, Dashboard and other modules which use the CTools Content API.
uk: Дозволяє матеріали модуля Види в модулях Панелі, Панель керування та решта, де використовується CTools Content API.

en: Select display
uk: Оберіть відображення

en: Configure view
uk: Налаштуйте вид

en: Choose which display of this view you wish to use.
uk: Оберіть відображення з цього виду, яке треба використати.

en: Broken/missing/deleted view.
uk: Пошкоджений/відсутній/видалений вид.

en: Configure view @view (@display)
uk: Налаштуйте вид @view (@display)

en: View: @name
uk: Вид: @name

en: View information
uk: Інформація про вид

en: Using display @display.
uk: Використання відображення @display.

en: Argument @arg using context @context converted into @converter
uk: Аргумент @arg, що використовує контекст @context перетворено у @converter

en: @count items displayed.
uk: Відображено @count елементів.

en: With pager.
uk: З сторінковим навіґатором.

en: Without pager.
uk: Без сторінкового навіґатора.

en: Skipping first @count results
uk: Пропущено перші @count результатів

en: With more link.
uk: З посиланням "Ще".

en: With feed icon.
uk: З іконкою потоку.

en: Sending arguments.
uk: Надсилання аргументів.

en: Using arguments: @args
uk: Використання аргументів: @args

en: Using url: @url
uk: Використання url: @url

en: View panes
uk: Фрагменти панелі видів

en: Link title to page
uk: Зв’язати посиланням заголовок і сторінку.

en: Provide a "more" link.
uk: Надати посилання "Ще"

en: Num items
uk: Кількість елементів

en: Select the number of items to display, or 0 to display all results.
uk: Оберіть кількість відображуваних елементів, або 0, аби відобразити усі результати.

en: Enter the number of items to skip; enter 0 to skip no items.
uk: Оберіть кількість пропущених елементів, або 0, аби не пропускати елементи.

en: If this is set, override the View URL path; this can sometimes be useful to set to the panel URL.
uk: Якщо позначено, URL-шлях виду буде переписаний; іноді це може знадобитися, щоб задати URL панелі

en: Content pane
uk: Фрагмент вмісту

en: Is available as content for a panel or dashboard display.
uk: Доступний як вміст для панелі або відображення панелі керування.

en: Pane settings
uk: Налаштування фрагменту панелі.

en: Use view name
uk: Використовувати назву виду

en: Use view description
uk: Використовувати опис виду

en: Admin desc
uk: Адміністративний опис

en: Use Panel path
uk: Використовувати шлях панелі

en: Argument input
uk: Введення аргументу

en: Allow settings
uk: Дозволити налаштування

en: Checked settings will be available in the panel pane config dialog for modification by the panels user. Unchecked settings will not be available and will only use the settings in this display.
uk: Позначені налаштування будуть доступні в діалозі конфігурації фрагменту панелі для їх зміни користувачем панелі. Непозначені налаштування не будуть доступні і будуть використовуватись в налаштуваннях цього відображення.

en: Pager offset
uk: Зміщення сторінкового навіґатора

en: Path override
uk: Перезапис шляху

en: Title override
uk: Перезапис заголовку

en: This is the title that will appear for this view pane in the add content dialog. If left blank, the view name will be used.
uk: Цей заголовок з'явиться для цього фрагменту панелі виду у діалозі додавання вмісту. Якщо порожнє, буде взята назва виду.

en: This is text that will be displayed when the user mouses over the pane in the add content dialog. If blank the view description will be used.
uk: Цей текст відобразиться при проведенні мишею над фрагментом панелі у діалозі додавання вмісту. Якщо порожнє, буде взятий опис виду.

en: This is category the pane will appear in on the add content dialog.
uk: Ця категорія фрагменту панелі з'явиться у діалозі додавання вмісту.

en: This is the default weight of the category. Note that if the weight of a category is defined in multiple places, only the first one Panels sees will get that definition, so if the weight does not appear to be working, check other places that the weight might be set.
uk: Це базова вага категорії. Зверніть увагу, що якщо вага категорії визначена в декількох місцях, модуль Панелі сприймає лише перше знайдене значення. Тому якщо схоже на те, що вага не спрацьовує, перевірте інші місця, де вона може встановлюватись.

en: Link pane title to view
uk: Зв’язати посилання заголовок фрагменту панелі з видом

en: Inherit path from panel display
uk: Наслідувати шлях з відображення панелі

en: If yes, all links generated by Views, such as more links, summary links, and exposed input links will go to the panels display path, not the view, if the display has a path.
uk: Якщо "так", усі посилання, генеровані модулем Види, наприклад, "Ще", або "Підсумки", та розкриті посилання вводу вестимуть на шлях відображення панелей, а не виду, за умови, що відображення має шлях.

en: Choose the data source for view arguments
uk: Оберіть джерело даних для аргументів виду

en: @arg source
uk: джерело @arg

en: The CTools API version is too old for Panels. Panels needs at least %version.
uk: Версія CTools API надто стара для Панелей. Модуль Панелі потребує принаймні %version.

en: CTools API Version
uk: Версія CTools API

en: Panel pages can be used as landing pages. They have a URL path, accept arguments and can have menu entries.
uk: Сторінки-панелі можуть використовуватись як цільові сторінки. Вони можуть мати URL-адресу, приймати аргументи і можуть мати пункти меню.

en: Panel page
uk: Сторінка-панель

en: You must activate the page manager module for this functionality.
uk: Для цього функціоналу необхідно активувати модуль Менеджер сторінок (page manager).

en: Panel nodes are node content and appear in your searches, but are more limited than panel pages.
uk: Матеріали-панелі являють собою матеріал із вмістом, що потрапляє в пошук, але має обмежені можливості в порівнянні з сторінками-панелями.

en: Panel node
uk: Матеріал-панель

en: You must activate the panel node module for this functionality.
uk: Для цього функціоналу необхідно активувати модуль Матеріал-панель.

en: Mini panels are small content areas exposed as blocks, for when you need to have complex block layouts or layouts within layouts.
uk: Міні-панелі — це невеликі області вмісту, які виводяться як блоки, і використовуються у тих випадках, коли є потреба в складних макетах блоків або макетів в макетах.

en: Mini panel
uk: Міні-панель

en: You must activate the Mini panels module for this functionality.
uk: Для цього функціоналу необхідно активувати модуль Міні-панелі.

en: Go to list
uk: Перехід до списку

en: There are no mini panels.
uk: Міні-панелі відсутні.

en: There are currently no settings to change, but additional plugins or modules may provide them in the future.
uk: Наразі налаштування, що вимагають змін, відсутні, але вони можуть з'явитися в майбутньому через додаткові плаґіни або модулі.

en: Your changes have been discarded.
uk: Ваші зміни були відхилені.

en: Style settings
uk: Налаштування стилю

en: Disable this pane
uk: Вимкнути цей фрагмент панелі

en: Enable this pane
uk: Увімкнути цей фрагмент панелі

en: CSS properties
uk: Параметри CSS

en: Invalid pane id.
uk: Хибний ідентифікатор фрагменту панелі.

en: Cache method for this display
uk: Метод кешування для цього відображення

en: Cache method for !subtype_title
uk: Метод кешування для підтипу !subtype_title

en: Cache settings for this display
uk: Налаштування кешування для цього відображення

en: Cache settings for !subtype_title
uk: Налаштування кешування для !subtype_title

en: Default style for this display
uk: Базовий стиль для цього відображення

en: Panel style for region "!region"
uk: Стиль панелі для області "!region"

en: Use display default style
uk: Використовувати усталений стиль відображення

en: Style settings for @style (display)
uk: Налаштування для стилю @style (відображення)

en: Style settings for style @style (Region "!region")
uk: Налаштування для стилю @style (Область "!region"")

en: Style settings for style @style (Pane "!pane")
uk: Налаштування для стилю @style (Фрагмент "!pane")

en: Configure CSS on !subtype_title
uk: Налаштуйте CSS на підтипі !subtype_title

en: CSS ID to apply to this pane. This may be blank.
uk: CSS ID, що застосовується до цього фрагменту. Може бути порожнім.

en: CSS class to apply to this pane. This may be blank.
uk: Клас CSS, що застосовується до цього фрагменту. Може бути порожнім.

en: Access settings on !subtype_title
uk: Налаштування доступу на підтипі !subtype_title

en: Add visibility rule for !subtype_title
uk: Додати правило видимості для підтипу !subtype_title

en: Invalid test id.
uk: Хибний тестовий ідентифікатор.

en: Configure visibility rule for !subtype_title
uk: Налаштувати правило видимості для підтипу !subtype_title

en: Panel layout has been updated.
uk: Макет панелі було успішно оновлено.

en: Mini panel: "@title"
uk: Міні-панель: "@title"

en: Create mini panels that can be used as blocks by Drupal and panes by other panel modules.
uk: Створити міні-панелі, які можуть бути використані як блоки в Drupal і фрагменти панелей у інших модулях панелей.

en: A panel layout broken up into rows and columns.
uk: Макет панелі розділений на рядки та стовпці.

en: Configure which content is available to add to panel node displays.
uk: Налаштуйте вміст, що буде доступний для додавання до відображень матеріалів-панелей

en: Show layout designer
uk: Показати дизайнер макету

en: Remove column
uk: Вилучити стовпчик

en: Add row to top
uk: Додати рядок зверху

en: Add row to bottom
uk: Додати рядок знизу

en: Remove row
uk: Вилучити рядок

en: Add column
uk: Додати колонку

en: Add region to left
uk: Додати область ліворуч

en: Add column to left
uk: Додати колонку ліворуч

en: Add region to right
uk: Додати область праворуч

en: Add column to right
uk: Додати колонку праворуч

en: Region settings
uk: Налаштування області

en: Remove region
uk: Видалити область

en: Invalid item id.
uk: Хибний ідентифікатор об'єкта.

en: Configure column
uk: Налаштувати колонку

en: Configure row
uk: Налаштувати рядок

en: Configure region
uk: Налаштувати область

en: Region title
uk: Заголовок області

en: Fluid
uk: Нефіксоване

en: You must remove contained items to change the row container type.
uk: Аби змінити тип контейнера рядка необхідно вилучити елементи, що містяться в ньому.

en: Items cannot be set to fluid if there are fixed items already on that side.
uk: Об’єкти не можуть бути переведені в гнучкі, якщо на тому боці залишились фіксовані елементи.

en: Hide layout designer
uk: Приховати дизайнер макету

en: No markup at all
uk: Взагалі без розмітки

en: Each region
uk: Кожна область

en: Choose whether to include the box around each pane (piece of content) or region (each column or region)
uk: Оберіть, чи додавати рамку обабіч кожного фрагменту панелі (частини вмісту) чи області (кожної колонки чи області)

en: Change general settings about this variant.
uk: Змініть загальні налаштування для цього варіанту.

en: Selection rules
uk: Правила вибору

en: Control the criteria used to decide whether or not this variant is used.
uk: Керування критеріями, за якими вирішується можливість застосування цього варіанту.

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
uk: Додайте до цього варіанту додаткові контекстні об’єкти, що можуть бути використані вмістом.

en: Add content items and change their location with a drag and drop interface.
uk: Додайте об’єкти вмісту і змініть їх місце розташування за допомогою інтерфейсу перенесення.

en: Move content from old layout
uk: Перенесіть вміст зі старого макету

en: Get a preview of what this variant will look like.
uk: Отримайте попередній вигляд цього варіанту.

en: This panel will be selected if @conditions.
uk: Ця панель буде обрана за умов @conditions.

en: This panel will always be selected.
uk: Ця панель завжди буде обрана.

en: Selection rule
uk: Правило вибору

en: Panel: @title
uk: Панель: @title

en: You must select a layout.
uk: Необхідно обрати макет.

en: You must select a different layout if you wish to change layouts.
uk: Якщо потрібно змінити макети, необхідно обрати інший макет.

en: Update and preview
uk: Оновити та переглянути

en: Administrative title of this variant.
uk: Адміністративний заголовок цього варіанту.

en: Check this to have the page disable all regions displayed in the theme. Note that some themes support this setting better than others. If in doubt, try with stock themes to see.
uk: Залиште тут позначку, якщо небхідно вимкнути всі області, що відображуються цією темою. Зверніть увагу, що деякі темі підтримують цю функцію краще, ніж інші. Якщо є сумніви, спробуйте на вбудованих темах.

en: Enter well-formed CSS code here; this code will be embedded into the page, and should only be used for minor adjustments; it is usually better to try to put CSS for the page into the theme if possible. This CSS will be filtered for safety so some CSS may not work.
uk: Введіть "гарно" написаний код CSS. Він буде доданий до сторінки, тому його слід використовувати лише для невеликих змін. Зазвичай, краще було б, за можливості, додати css-код цієї сторінки безпосередньо у тему. Введений тут код буде відфільтрований для убезпечення сайту, тому деякі властивості CSS можуть не працювати.

en: locations
uk: місця розташування

en: Edit block
uk: Редагувати блок

en: Add event
uk: Додати подію

en: %title is invalid.
uk: %title є неприпустимим.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
uk: Помилка HTTP-запиту при імпорті файла %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
uk: Не вдалося відкрити файл: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
uk: Хибний файл календаря: %filename

en: Invalid calendar file.
uk: Хибний файл календаря.

en: Custom input format
uk: Власний формат введення

en: Hide repeat rule
uk: Приховати правило повтору

en: There are errors in @field_name value #@delta:
uk: Помилки у значенні поля @field_name #@delta:

en: There are errors in @field_name:
uk: Помилки у полі@field_name:

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
uk: Повна документація для модуля Дата і  Date API знаходиться за адресою <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Use default jQuery timepicker
uk: Використовувати базовий вибирач часу jQuery

en: Manual time entry, no jQuery timepicker
uk: Ручне введення часу, без вибирача часу jQuery

en: Timepicker
uk: Вибирач часу

en: Current exceptions
uk: Поточні винятки

en: Dates and calendars can be complicated to set up. The !date_wizard makes it easy to create a simple date content type and related calendar.
uk: Дати та календарі іноді досить складно налаштувати. Майстер !date_wizard полегшує створення простого типу матеріала Дата та пов’язаний календар.

en: Date wizard
uk: Майстер дати

en: Content type name
uk: Назва типу матеріалу

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
uk: Машинна назва. Дозволені значення: (a-z, 0-9, _). Якщо цього типу матеріала не існує, він буде створений.

en: Content type label
uk: Мітка типу матеріала

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
uk: Легка для читання назва цього типу матеріала. Необхідна лише для нового типу матеріала.

en: A date content type that is linked to a Views calendar.
uk: Тип матеріалу Дата, що пов'язаний з календарем виду

en: Content type description
uk: Опис типу матералів

en: A description for the content type. Only needed when creating a new content type.
uk: Опис типу матеріалів. Потрібний лише при створенні нового типу матеріалів.

en: Date field name
uk: Назва поля дати

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
uk: Машино-читабельна назва. Дозволені значення:(a-z, 0-9, _) Не повинна збігатися з вже використовуваною назвою поля.

en: Date field label
uk: Мітка поля дати

en: The human-readable label for this field.
uk: Легка для читання мітка для цього поля.

en: Date widget type
uk: Тип віджету дати

en: Show repeating date options
uk: Показати опції повторюваної дати

en: Date field type
uk: Тип поля дати

en: The recommend type is Datetime, except for historical dates or dates with only year or month granularity. Older or incomplete dates should use the Date type (an ISO date).
uk: Рекомендований тип — Дата-і-час, окрім історичних дат або дат з точністю в рік або місяць. Старі або неповні дати мають використовувати тип Дата (ISO-дата).

en: Date timezone handling
uk: Обробка часового поясу дати

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
uk: Для дат з точністю без складових годин, обробка часового поясу має бути встановлена у опцію "Немає"

en: Create a calendar for this date field
uk: Створити для цього поля дати календар

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
uk: Цей тип матеріалів вже існує, додавання нового поля до наявного типу матеріалів.

en: This field name already exists.
uk: Ця назва поля вже існує.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
uk: Для точності без часу обробка часового поясу має бути встановлена у опцію "Немає"

en: Date Tools
uk: Інструменти дати

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
uk: Інструменти для імпорту і автостворення дат і календарів.

en: Date browser
uk: Вибір дати

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
uk: Навіґація дати назад/вперед для приєднання до інших відображень. Потрібен аргумент дати.

en: Date browser style
uk: Стиль вибору дати

en: Creates back/next navigation.
uk: Створює навігацію назад/вперед

en: Date (!base_table)
uk: Дата (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field by a date argument, using any common ISO date/period format (i.e. YYYY, YYYY-MM, YYYY-MM-DD, YYYY-W99, YYYY-MM-DD--P3M, P90D, etc).
uk: Фільтрує всі поля дати !base_table з видів за аргументом дати, що використовує будь-яку дату/період у форматі ISO (тобто YYYY, YYYY-MM, YYYY-MM-DD, YYYY-W99, YYYY-MM-DD--P3M, P90D, тощо).

en: Filter any Views !base_table date field.
uk: Фільтрує всі поля дати !base_table з видів.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
uk: Оберіть тип значення дати, що буде використовуватись за замовчуванням у резюме та навіґації. Наприклад, точність у "місяць" встановить базовою датою поточний місяць, збираючи за місяць у збираючих видах, і посилання на наступний та попередній місяць при використанні навіґації дати.

en: You must select at least one date field for this argument.
uk: Для цього аргументу необхідно обрати принаймні одне поле дати.

en: Navigate to previous year
uk: Перейти до попереднього року

en: Navigate to next year
uk: Перейти до наступного року

en: Navigate to previous month
uk: Перейти до попереднього місяця

en: Navigate to next month
uk: Перейти до наступного місяця

en: Navigate to previous week
uk: Перейти до попереднього тижня

en: Navigate to next week
uk: Перейти до наступного тижня

en: Navigate to previous day
uk: Перейти до попереднього дня

en: Navigate to next day
uk: Перейти до наступного дня

en: View full page month
uk: Перегляд повного місяця

en: Taxonomy Term
uk: Термін таксономії

en: References
uk: Посилання

en: Configured
uk: Налаштовано

en: @project issue queue
uk: @project черга помилок

en: Flush all caches
uk: Очистити весь кеш

en: manage fields
uk: керувати полями

en: @field_name (Locked)
uk: @field_name (Заблоковано)

en: Group name (a-z, 0-9, _)
uk: Назва групи (a-z, 0-9, _)

en: %name must be an integer.
uk: %name повинен бути цілим числом.

en: %name must be a positive integer.
uk: %name повинен бути додатнім цілим числом.

en: %name must be a number.
uk: %name повинен бути числом.

en: <No value>
uk: <Без значення>

en: (first item is 0)
uk: (перший елемент - 0)

en: (start from last values)
uk: (починати з останніх значень)

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
uk: Допустима похибка дозволяє вам обрати, який елемент в полі з декількома значеннями буде відмикати взаємозв'язок. Оберіть "1"  для використання першого елемента, "2" для другого елемента, і так далі. Якщо ви оберете "All", кожен елемент у полі створить новий рядок, що, можливо, створить копії.

en: Add new group: you need to provide a group name.
uk: Додати нову групу: потрібно вказати назву групи

en: Field group label
uk: Мітка групи полів

en: %name: invalid input.
uk: %name: неправильне введення

en: %name: found no valid post with that title.
uk: %name: не знайдено дійсного повідомлення з таким заголовком.

en: View used to select the users
uk: Вид для відбору користувачів

en: Number of pages
uk: Кількість сторінок

en: Elements
uk: Елементи

en: Relative date
uk: Відносна дата

en: Author linked to profile
uk: Автор, пов'язаний з профілем

en: Show links
uk: Показати посилання

en: Lock
uk: Заблокувати

en: Hello <strong>@username</strong>
uk: Привіт <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
uk: Показати комбінації клавіш

en: Administration menu Toolbar style
uk: Стиль Панелі інструментів Меню Адміністрування

en: A better Toolbar.
uk: Краща панель інструментів.

en: Demonstration code, advanced help, and a demo panel to show how to build ctools plugins.
uk: Демонстраційний код, розширена довідка та демо-панель для демонстрації методу побудови плаґінів ctools.

en: The CTools Plugin Example is simply a developer's demo of how to create plugins for CTools. It provides no useful functionality for an ordinary user.
uk: Зразок Плаґіну CTools — це спрощена демонстрація розроблювачам методики створення плаґінів для CTools. Він не забезпечує жодних корисних функцій для звичайного користувача.

en: There is a demo panel demonstrating much of the functionality provided at
        <a href="@demo_url">CTools demo panel</a>, and you can find documentation on the examples at
        !ctools_plugin_example_help.
        CTools itself provides documentation at !ctools_help. Mostly, though, the code itself is intended to be the teacher.
        You can find it in %path.
uk: Демо-панель демонструє більшість функціоналу, надаваного через
        <a href="@demo_url">Демо-панель CTools</a>, а документацію щодо прикладів можна знайти у 
        !ctools_plugin_example_help.
        Власне модуль CTools має свою документацію у !ctools_help. Загалом, тим не менш, код власне призначений для навчання.
        Його можна знайти у %path.

en: CTools plugin example
uk: Зразок плаґіну CTools

en: Chaos Tools (CTools) Plugin Example
uk: Зразок плаґіну Інструментів Chaos (CTools)

en: Shows how an external module can provide ctools plugins (for Panels, etc.).
uk: Демонструє як зовнішній модуль може забезпечувати плаґіни ctools (для модуля Панелі тощо).

en: Arg length
uk: Довжина аргументу

en: Control access by length of simplecontext argument.
uk: Керування доступом на основі довжини аргументу simplecontext.

en: Grant access if simplecontext argument length is
uk: Надавати доступ, якщо довжина аргументу simplecontext дорівнює

en: Length of simplecontext argument
uk: Довжина аргументу simplecontext

en: Access/visibility will be granted based on arg length.
uk: Доступ/видимість буде надаватись на основі довжини аргументу.

en: Simpletext argument must be !comp @length characters
uk: Аргумент Simpletext має бути !comp @length символів

en: CTools example: role
uk: Зразок CTools: роль

en: @identifier must have role "@roles" | @identifier can be one of "@roles"
uk[0]: @identifier повинен мати роль "@roles"
uk[1]: @identifier може мати одну з ролей "@roles"

en: Creates a "simplecontext" from the arg.
uk: Створює "simplecontext" з аргументу.

en: Enter the simplecontext arg
uk: Введіть аргумент simplecontext

en: CTools example no context content type
uk: Приклд CTools типу матеріалу без контексту

en: No context content type - requires and uses no context.
uk: Тип матеріалу без контексту - не вимагає і не використовує контекст.

en: CTools Examples
uk: Приклади CTools

en: The setting for item 1.
uk: Налаштування для елементу 1.

en: The setting for item 2
uk: Налаштування для елементу 2.

en: CTools example relcontext content type
uk: Приклад CTools тип матеріалу relcontext

en: Relcontext content type - works with relcontext context.
uk: Тип матеріалу Relcontext - працює з контекстом relcontext.

en: Config Item 1 (relcontext)
uk: Конфігурація елементу 1 (relcontext)

en: Setting for relcontext.
uk: Налаштування для relcontext.

en: Simplecontext content type
uk: Тип матеріалу Simplecontext

en: Simplecontext content type - works with a simplecontext context.
uk: Тип матеріалу Simplecontext - працює з контекстом simplecontext.

en: Config Item 1 for simplecontext content type
uk: Конфігурація елементу 1 для типу матеріала simplecontext

en: Relcontext context from simplecontext
uk: Контекст Relcontext з simplecontext

en: Relcontext setting
uk: Налаштування Relcontext

en: Just an example setting.
uk: Звичайний приклад налаштування.

en: A single "simplecontext" context, or data element.
uk: Окремий контекст "simplecontext" або елемент даних.

en: Enter some data to represent this "simplecontext".
uk: Введіть деякі дані аби презентувати даний "simplecontext".

en: Simplecontext context from config
uk: Контекст Simplecontext з конфігурації

en: Setting for simplecontext
uk: Налаштування для simplecontext

en: An example setting that could be used to configure a context
uk: Приклад налаштування, що може бути використаний для конфігурації контексту

en: Relcontext from simplecontext
uk: Relcontext з simplecontext

en: See the getting started guide for more information.
uk: Додаткову інформацію дивіться у посібнику з початку роботи.

en: Before this variant can be added, it must be configured. When you are finished, click "Create variant" at the end of this wizard to add this to your page.
uk: Перш ніж додавати варіант, його потрібно налаштувати. По завершенні, аби додати це на сторінку, потрібно натиснути кнопку "Додати варіант" в кінці роботи майстра.

en: Page manager module is unable to enable node/%node/edit because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях node/%node/edit оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Page manager module is unable to override @path because some other module already has overridden with %callback. Node edit will be enabled but that edit path will not be overridden.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може перевизначити адресу @path оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback. Можливість редагування матеріалу буде увімкнена, але шлях редагування не перевизначатиметься.

en: Page manager module is unable to enable node/%node because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути node/%node оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Paths with non optional placeholders cannot be used as normal menu items unless the selected argument handler provides a default argument to use for the menu item.
uk: Шляхи без додаткових заповнювачів не можуть бути використані в пунктах звичайного меню, якщо обраний обробник аргументу не надає для пункту меню аргумент за умовчанням.

en: Page manager module is unable to enable user/%user because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях user/%user оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Existing node
uk: Наявний матеріал матеріал

en: Enter the title or NID of a node
uk: Введіть заголовок або ідентифікатор (NID) матеріалу

en: Include node links for "add comment", "read more" etc.
uk: Показувати "додати коментар", "читати далі" та інші посилання матеріалів

en: Template identifier
uk: Ідентифікатор шаблона

en: Add the breadcrumb trail as content.
uk: Додати як вміст навіґаційний рядок.

en: Add the help text of the current page as content.
uk: Додати як вміст текст довідки поточної сторінки.

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Add the status messages of the current page as content.
uk: Додати як вміст повідомлення про стан поточної сторінки.

en: Add the tabs (local tasks) as content.
uk: Додати як вміст вкладки (локальні завдання)

en: Add the page title as content.
uk: Додати як вміст заголовок сторінки.

en: Core Panels display functions; provides no external UI, at least one other Panels module should be enabled.
uk: Системні функції відображення модуля Панелі; зовнішній користувацький інтерфейс не надається, має бути увімкнений принаймні один з решти модулів проекту Панелі.

en: You may use substitutions in this title.
uk: В цьому заголовку можливо використовувати підстановки.

en: Content options are divided by category. Please select a category from the left to proceed.
uk: Параметри матеріалу поділені на категорії. Для продовження оберіть ліворуч необхідну категорію.

en: Change the layout of this panel.
uk: Змініть макет цієї панелі.

en: Manage mini panels
uk: Керування міні-панелями

en: Manage pages
uk: Керування сторінками

en: Show End Date
uk: Показати Кінцеву Дату

en: Post Date
uk: Дата надсилання

en: Be aware that some actions might initialize the theme system. After that, it's impossible for any module to change the used theme.
uk: Майте на увазі, що деякі дії можуть ініціалізувати систему тем. Після цього, будь-якого модуля змінити використовуваний тему буде неможливо.

en: To display scheduled tasks you have to install the <a href="http://drupal.org/project/views">Views</a> module.
uk: Для відображення запланованих завдань необхідно встановити модуль <a href="http://drupal.org/project/views">Види</a>.

en: Delete a scheduled task
uk: Видалити заплановане завдання

en: Scheduled date
uk: Запланована дата

en: Scheduled date and time stamp
uk: Запланована дата і час

en: User provided identifier
uk: Ідентифікатор наданий користувачем

en: ID to recognize this specific scheduled task
uk: ID для визначення цього конкретного запланованого завдання

en: Save !type
uk: Зберегти !type

en: Delete !type
uk: Видалити !type

en: Gallery page
uk: Сторінка галереї

en: Database is encoded in UTF-8
uk: Кодування бази даних UTF-8

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
uk: Drupal не може визначити, що кодування бази даних є UTF-8.

en: PostgreSQL has initialized itself.
uk: PostgreSQL самоініціалізувався.

en: Structure
uk: Структура

en: Default values
uk: Базові значення

en: Example: Image gallery
uk: Приклад: Галерея зображень

en: Example: image_gallery
uk: Приклад: image_gallery

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
uk: Має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення. <strong>Намагайтесь уникати конфлікту імен із вже наявними проектами Drupal.</strong>

en: Provide a short description of what users should expect when they enable your feature.
uk: Дайте короткий опис того, що очікувати користувачам після увімкнення властивості.

en: URL of update XML
uk: URL XML-файла оновлення

en: features
uk: властивості

en: Create feature
uk: Створити властивість

en: Create a new feature.
uk: Створити нову властивість.

en: Auto-detected
uk: Автовизначений

en: Provided by dependency
uk: Пропоновано за залежністю

en: Select content
uk: Оберіть вміст

en: Configure search settings.
uk: Налаштувати пошук.

en: Select view
uk: Оберіть вид

en: Header text
uk: Текст верхнього колонтитулу

en: Content statistics
uk: Статистика матеріалів

en: 
        This is a block of data created by the Relcontent content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
uk: 
        Цей блок даних створено типом матеріалу Relcontent.
        Дані в блоці можуть бути зібрані з статичного тексту (як цей) або з
        форми налаштувань типу матеріалу ($conf) для даного типу, або з контексту,
        котрий передається в нього. <br />
        В нашому випадку конфігураційна форма ($conf) містить лише одне поле — 'config_item_1;
        і його налаштовано з:

en: 
        This is a block of data created by the Simplecontext content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
uk: 
        Цей блок даних створено типом матеріалу Simplecontext.
        Дані в блоці можуть бути зібрані з статичного тексту (як цей) або з
        форми налаштувань типу матеріалу ($conf) для даного типу, або з контексту,
        котрий передається в нього. <br />
        В нашому випадку конфігураційна форма ($conf) містить лише одне поле — 'config_item_1;
        і його налаштовано з:

en: This page is currently locked for editing by you. Nobody else may edit this page until these changes are saved or canceled.
uk: Наразі ця сторінка заблокована вами через її редагування. Ніхто з решти не зможе внести в неї зміни поки ви їх не збережете або не скасуєте.

en: This page is currently locked for editing by another user. You may not edit this page without breaking the lock.
uk: Наразі ця сторінка заблокована іншим користувачем через її редагування. Ви не можете вносити зміни в цю сторінку, якщо не перервете блокування.

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for the all blogs at <em>/blog</em>. If no variant is selected, the default Drupal most recent blog posts will be shown.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для усіх блоґів за адресою <em>/blog</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, будуть показані базові друпалівські найостанніші дописи блоґу.

en: Page manager module is unable to enable blog because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях blog оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: User blog
uk: Блоґ користувача

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying user blogs at <em>blog/%user</em>. If no variant is selected, the default Drupal user blog will be used.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення блоґів користувачів за адресою <em>/blog/%user</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базовий друпалівський блоґ користувача.

en: Page manager module is unable to enable blog/%user because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути blog/%user оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Site contact page
uk: Контактна сторінка сайту

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for the site contact page at <em>/contact</em>. If no variant is selected, the default Drupal contact form will be used.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для контактної сторінки сайту за адресою <em>/contact</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базова друпалівська контактна форма.

en: Page manager module is unable to enable contact because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях contact оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: User contact
uk: Контакт користувача

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying the user contact form at <em>user/%user/contact</em>. If no variant is selected, the default Drupal user contact form will be used.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення контактної форми користувача за адресою <em>user/%user/contact</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базова друпалівська контактна форма користувача.

en: Page manager module is unable to enable user/%user/contact because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях user/%user/contact оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: You cannot have an unnamed placeholder (% or ! by itself). Please name your placeholder by adding a short piece of descriptive text to the % or !, such as %user or %node.
uk: Не-іменовані заповнювачі (% або ! окремо) використовувати не можна. Будь ласка, дайте назву заповнювачеві додавши до % або ! короткий описовий текст, наприклад %user або %node.

en: All polls
uk: Всі опитування

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for the polls at <em>/poll</em>. If no variant is selected, the default Drupal most recent polls will be shown.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для усіх опитувань за адресою <em>/poll</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, будуть показані базові друпалівські найостанніші опитування.

en: Page manager module is unable to enable poll because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях poll оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Search @type
uk: Пошук @type

en: Taxonomy: term
uk: Таксономія: термін

en: Control access by a specific term.
uk: Керування доступом на основі певного терміна.

en: Select a term or terms from @vocabulary.
uk: Оберіть термін чи терміни зі словника @vocabulary.

en: @term can be the term "@terms" | @term can be one of these terms: @terms
uk[0]: @term може бути терміном"@terms"
uk[1]: @term може бути одним з цих термінів: @terms

en: Node add form: node type
uk: Форма додавання матеріалу: тип матеріалу

en: Node edit form: node ID
uk: Форма додавання матеріалу: ідентифікатор матеріалу.

en: Get all arguments after this one
uk: Отримати усі аргументи після цього

en: If checked, this string will include all arguments. For example, if the path is "path/%" and the user visits "path/foo/bar", if this is not checked the string will be "foo". If it is checked the string will be "foo/bar".
uk: Якщо позначено, цей рядок міститиме всі аргумент. Наприклад, якщо шлях має вигляд "path/%" і користувач відвідує сторінку "path/foo/bar", а позначки немає, тоді рядок матиме вигляд "foo". Якщо позначка є, рядок матиме вигляд "foo/bar".

en: Taxonomy term: ID
uk: Термін таксономії: ID

en: Taxonomy term (multiple): ID
uk: Термін таксономії (декілька): ID

en: User: name
uk: Користувач: ім’я

en: Creates a user context from a user name.
uk: Створює контекст користувача з імені користувача.

en: Enter the username of a user for this argument
uk: Введіть ім'я користувача для цього аргументу.

en: Vocabulary: ID
uk: Словник: ID

en: The site contact form that allows users to send a message to site administrators.
uk: Контактна форма сайту, що надає користувачам можливість надсилати повідомлення адміністраторам сайту.

en: The site contact form that allows users to contact other users.
uk: Контактна форма сайту, що надає користувачам можливість зв’язуватись з іншими користувачами.

en: Contact @name
uk: Контактувати з @name

en: Custom: @title
uk: Власний: @title

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
uk: Цей заголовок буде використаний в адміністративному інтерфейсі для ідентифікації цього фрагменту панелі. Якщо порожнє, буде взятий звичайний заголовок.

en: Advanced search form
uk: Розширена форма пошуку

en: A search form with advanced options.
uk: Форма пошуку з розширеними опціями.

en: The advanced form may have additional options based upon the search type. For example the advanced content (node) search form will allow searching by node type and taxonomy term.
uk: Розширена форма може мати додаткові опції залежно від типу пошуку. Наприклад, розширена форма пошуку вмісту (матеріалу) дозволить виконувати пошук за типом матеріалу і терміном таксономії.

en: Same page
uk: Та сама сторінка

en: Override default prompt
uk: Переписати базове запрошення

en: @type search form
uk: Форма пошуку типу @type

en: The results of a search using keywords.
uk: Результати пошуку за допомогою ключових слів.

en: Record a watchdog log entry when searches are made
uk: Здійснювати запис в журнал інформацію про виконані пошуки

en: Override "no result" text
uk: Переписати текст "результати відсутні"

en: No result text
uk: Текст "Результати відсутні"

en: Display text if no search keywords were submitted
uk: Відображати текст, якщо надісланих ключових слів не знайдено

en: @type search result
uk: Результати пошуку типу @type

en: HTML-safe string
uk: HTML-безпечний рядок

en: Custom pager settings
uk: Власні налаштування сторінкового навіґатора

en: Use different pager settings from view settings
uk: Використовувати налаштування сторінкового навіґатора, котрі відрізняються від налаштувань у виді

en: <strong>Warning: </strong> This view has AJAX enabled. Overriding the pager settings will work initially, but when the view is updated via AJAX, the original settings will be used. You should not override pager settings on Views with the AJAX setting enabled.
uk: <strong>Увага: </strong> У цього виду увімкнено AJAX. Перевизначення налаштувань сторінкового наві ґтора початково працюватиме, але після оновлення виду через AJAX застосовуватимуться оригінальні налаштування. Тому на видах з увімкненим AJAX не потрібно переналаштовувати сторінковий навіґатор.

en: The number of items to skip and not display.
uk: Кількість елементів, що необхідно пропустити і не відображати.

en: Select this to send all arguments from the panel directly to the view. If checked, the panel arguments will come after any context arguments above and precede any additional arguments passed in through the Arguments field below. Note that arguments do not include the base URL; only values after the URL or set as placeholders are considered arguments.
uk: Оберіть це, аби надсилати усі аргументи з панелі безпосередньо у вид. Якщо позначено, аргументи панелі будуть йти одразу після аргументів контексту вище і передувати будь-яким додаткових аргументам, що передаються через поле "Аргументи" нижче. Зверніть увагу, що аргументи не включають в себе базовий URL; аргументами вважаються лише значення після URL або вказані як заповнювачі.

en: Additional arguments to send to the view as if they were part of the URL in the form of arg1/arg2/arg3. You may use %0, %1, ..., %N to grab arguments from the URL. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel. Note: use these values only as a last resort. In future versions of Panels these may go away.
uk: Додаткові аргументи для надсилання у вид, так, якби вони були частиною URL-адреси у вигляді arg1/arg2/arg3. Для отримання аргументів з URL, необхідно використовувати %0, %1, ..., %N. Або @0, @1, @2, ..., @N, аби використати аргументи, передані у панель. Примітка: Використовуйте ці значення лише в крайньому випадку. В наступних версія модуля Панелі цей функціонал може бути прибраний.

en: If "From context" is selected, which type of context to use.
uk: Якщо обрано опцію "З контексту", вкажіть якій тип контексту використовувати.

en: Context is optional
uk: Контекст є необов’язковим

en: This context need not be present for the pane to function. If you plan to use this, ensure that the argument handler can handle empty values gracefully.
uk: Наявність цього контексту в фрагменті панелі необов’язкова для функціонування. Якщо планується його використовувати, впевніться, що обробник аргументу може коректно обробляти порожні значення.

en: &#x2713;Panel title
uk: &#x2713;Заголовок панелі

en: No rules
uk: Правила відсутні

en: Title type
uk: Тип заголовка

en: Manually set
uk: Встановлений вручну

en: From pane
uk: З фрагмента

en: NOTE: in order to import panel_nodes you must first set the export.module settings to "Save as a new node then edit", otherwise it won't work.
uk: ПРИМІТКА: аби додати до імпорту матеріал-панелі необхідно спочатку встановити налаштування  export.module у "Save as a new node then edit", інакше воно не працюватиме.

en: Region class
uk: Клас області

en: Upgrade
uk: Модернізація

en: styles
uk: стилі

en: Path to uploaded files relative to the document root.
uk: Шлях до відвантажених файлів відносно кореня документу.

en: What You See Is What You Get
uk: What You See Is What You Get (англ.) - Що бачиш, те й отримуєш

en: official project page
uk: офіційна сторінка проекту

en: Edit dynamic field
uk: Редагувати динамічне поле

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
uk: Значення атрибуту target у посиланні, як-от _blank, _parent чи назва iframe. Це поле рідко застосовується.

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: @argument input
uk: @argument введення

en: The maximum number of characters this field can be.
uk: Максимальна кількість символів в цьому полі.

en: Count the number 0 as empty
uk: Число "0" означає порожнє

en: Hide if empty
uk: Приховати, якщо порожнє

en: Starting value
uk: Початкове значення

en: Specify the number the counter should start at.
uk: Вкажіть число, з якого починатиметься відлік.

en: Does not start with
uk: Не починається з

en: Does not end with
uk: Не завершується на

en: The view %name has been saved.
uk: Вид %name було успішно збережено.

en: This filter can cause items that have more than one of the selected options to appear as duplicate results. If this filter causes duplicate results to occur, this checkbox can reduce those duplicates; however, the more terms it has to search for, the less performant the query will be, so use this with caution. Shouldn't be set on single-value fields, as it may cause values to disappear from display, if used on an incompatible field.
uk: Через цей фільтр елементи з однією або декількома обраними варіантами вибору можуть дублюватися. Якщо так сталося, цей прапорець може прибрати ці дублікати. Однак, чим більше термінів потрібно шукати, тим довше триватиме запит, тому використовуйте це обережно. Не потрібно вмикати на полях з одним значенням, оскільки, при використанні на несумісному полі, це може призвести до зникнення значень поля з відображення.

en: Jump menu
uk: Меню переходу

en: Puts all of the results into a select box and allows the user to go to a different page based upon the results.
uk: Всі результати вносяться в список вибору і користувач може перейти на певну сторінку залежно від результатів.

en: Hostname of user that posted the comment.
uk: Ім’я хоста користувача, що написав цей коментар.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
uk: Електронна адреса користувача, що опублікував коментар. Порожне, якщо автор є зареєстрованим користувачем.

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
uk: Зв'язок матеріалів з термінами таксономії із зазначенням словника чи словників, що використовуються. Якщо є декілька термінів, цей зв'язок може привести до появи дубльованих записів.

en: The text of the profile item.
uk: Тексти елементу профіля.

en: The taxonomy term ID for the term.
uk: Ідентифікатор терміна таксономії для терміна.

en: The taxonomy term name for the term.
uk: Назва терміна таксономії для терміна.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
uk: Назва словника, до якого належить термін.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
uk: Виберіть, з якими словниками необхідно встановити зв'язок. Пам'ятайте, що кожен знайдений термін створить новий запис, тому цей зв'язок найкраще використовувати лише на одному словнику, який має лише по одному терміну на матеріал.

en: The name of the role.
uk: Назва ролі.

en: The role ID of the role.
uk: Ідентифікатор ролі.

en: Hide empty fields
uk: Приховати порожні поля

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
uk: Не відображати поля, мітки або розмітку для порожніх полів.

en: You need at least one field before you can configure your jump menu settings
uk: Перед налаштуванням параметрів меню переходу потрібно мати принаймні одне поле.

en: To properly configure a jump menu, you must select one field that will represent the path to utilize. You should then set that field to exclude. All other displayed fields will be part of the menu. Please note that all HTML will be stripped from this output as select boxes cannot show HTML.
uk: Щоб правильно налаштувати меню переходу необхідно обрати одне поле, що буде являти собою шлях для використання. Потім необхідно встановити це поле таким, що виключається. Всі інші відображувані поля будуть частиною цього  меню. Зверніть увагу, що усі HTML коди будуть вилучені з виведення, оскільки спискі вибору не можуть відображувати HTML.

en: Path field
uk: Поле шляху

en: If hidden, this button will only be hidden for users with javascript and the page will automatically jump when the select is changed.
uk: Якщо приховано, ця кнопка буде прихована лише для користувачів з javascript і сторінка автоматично перейде, коли вибір зміниться.

en: Libraries
uk: Бібліотеки

en: Field permissions
uk: Права доступу до поля

en: Monthly archive
uk: Щомісячний архів

en: This identifier is used by another handler.
uk: Цей ідентифікатор використовується іншим обробником.

en: Length is shorter than
uk: Довжина менша ніж

en: shorter than
uk: коротший ніж

en: Length is longer than
uk: Довжина більша ніж

en: longer than
uk: довший ніж

en: SQL Query
uk: Запит SQL

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
uk: Запит буде згенерований і виконаний за допомогою Drupal database API.

en: revision user
uk: автор редакції

en: Exposed form
uk: Розкрита форма

en: Complement
uk: Тип

en: Cancel account
uk: Скасувати обліковий запис

en: Recreate
uk: Створити заново

en: Revert components
uk: Відновити компоненти

en: Mark as reviewed
uk: Позначити як перевірене

en: @action completed for @module_name / @component.
uk: Для @module_name / @component дія "@action" виконана.

en: Manage features.
uk: Керування властивостями.

en: Recreate an existing feature.
uk: Перестворити наявну властивість.

en: Review overrides
uk: Перевірити перевизначення

en: Needs review
uk: Потребує перевірки

en: clear
uk: очистити

en: The order of pages in the book hierarchy.
uk: Послідовність сторінок у ієрархії книги.

en: Display the standard add comment link used on regular nodes, which will only display if the viewing user has access to add a comment.
uk: Показ стандартного посилання "Додати коментар", що використовується у матеріалах і показуване лише, якщо користувач має повноваження додавати коментар.

en: Inherit pager
uk: Наслідувати навіґатор

en: Render pager
uk: Відобразити навіґатор

en: Render
uk: Відобразити

en: CKEditor Global Profile
uk: Глобальний профіль CKEditor

en: Always run security filters for CKEditor.
uk: Завжди запускати фільтри безпеки для CKEditor.

en: Run security filters only when CKEditor is set to start automatically.
uk: Запускати фільтри безпеки лише коли CKEditor налаштований на автоматичний запуск.

en: CKEditor default
uk: CKEditor за замовчуванням

en: Select manually
uk: Оберіть вручну

en: Color module: base
uk: Модуль Колір: основний

en: Color module: top
uk: Модуль Колір: верх

en: Color module: bottom
uk: Модуль Колір: низ

en: The language for the CKEditor interface.
uk: Мова інтерфейсу CKEditor.

en: Use theme ckeditor.styles.js
uk: Використовувати ckeditor.styles.js з теми

en: Define path to ckeditor.styles.js
uk: Визначити шлях до ckeditor.styles.js

en: Select the file browser that you would like to use to upload files.
uk: Оберіть оглядач файлів, що буде використовуватись для відвантаження файлів.

en: Select the file browser that you would like to use to upload images.
uk: Оберіть оглядач файлів, що буде використовуватись для відвантаження зображень.

en: Path to CKEditor
uk: Шлях до CKEditor

en: Local path to CKEditor
uk: Локальний шлях до CKEditor

en: The path relative to the location of the private directory where CKEditor should store uploaded files.
uk: Шлях відносно місця розташування приватного каталогу, де CKEditor має зберігати відвантажені файли.

en: for developers only
uk: лише для розробників

en: CKEditor homepage
uk: Домашня сторінка CKEditor

en: Take a look at !listlink when installing CKEditor.
uk: При встановленні CKEditor перегляньте !listlink.

en: Choose a CKEditor skin.
uk: Оберіть обкладинку CKEditor.

en: Insert Teaser Break
uk: Вставити розрив анонса

en: Insert Page Break
uk: Вставити розрив сторінки

en: The document already contains a teaser break. Do you want to proceed by removing it first?
uk: Документ вже містить розрив анонса. Продовжити з його видаленням?

en: Exported content
uk: Експортовані матеріали

en: override
uk: перевизначити

en: There are no !items to display.
uk: Немає що показати з !items.

en: Create a new !item
uk: Створити новий !item

en: List !type
uk: Перелічити !type

en: Export !type
uk: Експортувати !type

en: The type of the database. Drupal only supports one database type at a time, so this must be the same as the current database type.
uk: Тип бази даних. Drupal працює лише з одним типом бази даних за раз, тому цей тип БД має збігатися з поточний тип бази даних сайту.

en: The name of the database. The database must exist, it will not be created for you.
uk: Назва бази даних. База даних має існувати, вона не буде створюватись.

en: Enter the name of a user who has write access to the database.
uk: Введіть ім'я користувача, котрий має доступ до бази даних.

en: The database name is not valid.
uk: Назва бази даних не є дійсною.

en: You may omit specific tables, or specific table data from the backup file. Only omit data that you know you will not need such as cache data, or tables from other applications. Excluding tables can break your Drupal install, so <strong>do not change these settings unless you know what you're doing</strong>.
uk: Можна вилучити з файлу резервної копії певні таблиці або певні дані таблиць . Вилучайте лише ті дані, в яких точно не буде потреби, наприклад, кешовані дані, або таблиці з інших застосунків. Вилучення таблиць може пошкодити встановлену систему Drupal, тому <strong>не змінюйте ці налаштування, якщо не впевнені в своїх діях</strong>.

en: Lock tables during backup
uk: Блокувати таблиці під час резервування

en: This can help reduce data corruption, but will make your site unresponsive.
uk: Це може допомогти зменшити імовірність пошкодження даних, але зробить сайт недоступним.

en: %num SQL commands executed.
uk: Виконано команд SQL: %num.

en: MySQL Database
uk: База даних MySQL

en: Default Database
uk: Усталена база даних

en: Enter the email address to send the backup files to. Make sure the email sever can handle large file attachments
uk: Введіть електронну адресу для надсилання файлів резервних копій. Впевніться в тому, що поштовий сервер здатний приймати прикріплені файли великих розмірів.

en: Database backup from !site: !file
uk: Резервна копія бази даних з сайту !site: !file

en: Database backup attached.
uk: Резервна копія бази даних прикріплена.

en: Server Directory
uk: Каталог серверу

en: Enter the path to the directory to save the backups to. Use a relative path to pick a path relative to your Drupal root directory. The web server must be able to write to this path.
uk: Введіть шлях до каталогу, куди будуть зберігатися резервні копії. Використовуйте відносний шлях відносно кореневого каталогу Drupal. Сервер повинен мати право запису за цим шляхом.

en: Change file mode (chmod)
uk: Змінити режим доступу до файла (chmod)

en: If you enter a value here, backup files will be chmoded with the mode you specify. Specify the mode in octal form (e.g. 644 or 0644) or leave blank to disable this feature.
uk: Якщо сюди введене значення, то у файлів резервних копій буде змінено режим доступу на вказаний. Вкажіть режим у восьмеричному форматі (наприклад, 644 або 0644) або залиште порожнім, аби вимкнути цю функцію.

en: Change file group (chgrp)
uk: Змінити групу файла (chgrp)

en: If you enter a value here, backup files will be chgrped to the group you specify. Leave blank to disable this feature.
uk: Якщо сюди введене значення, то у файлів резервних копій буде змінено групу на вказану. Аби вимкнути цю функцію залиште порожнім.

en: You must enter a valid chmod octal value (e.g. 644 or 0644) in the change mode field, or leave it blank.
uk: Необхідно ввести у поле зміни режиму доступу належне восьмеричне значення chmod (наприклад, 644 або 0644) або залишити його порожнім.

en: Manual Backups Directory
uk: Каталог ручних резервних копій

en: Scheduled Backups Directory
uk: Каталог запланованих резервних копій

en: Save the backup files to any a directory on an FTP server.
uk: Зберігати файли резервних копій до будь-якого каталогу на FTP-сервері.

en: FTP Directory
uk: FTP-каталог

en: Save the backup files to a bucket on your !link.
uk: Зберігати резервні файли у бакеті за посиланням !link.

en: Amazon S3 account
uk: Обліковий запис Amazon S3

en: Amazon S3 Bucket
uk: Бакет Amazon S3

en: Send the backup as an email attachment to the specified email address.
uk: Надсилати резервну копію у вигляді вкладення до електронного листа на зазначену адресу.

en: There are no backup files to display.
uk: Файли резервних копій для показу відсутні.

en: Choose the database to restore to. Any database destinations you have created and any databases specified in your settings.php can be restored to.
uk: Оберіть базу даних, в яку виконуватиметься відновлення. Відновлення може бути виконане в будь-які створені вами бази даних і в будь-які бази даних, зазначені в файлі settings.php.

en: Are you sure you want to restore the database?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити базу даних?

en: Are you sure you want to restore the database from the backup file %file_id? This will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
uk: Ви дійсно бажаєте відновиди базу даних з файлу резервної копії %file_id? При цьому будуть видалені деякі або усі дані і їх неможливо буде повернути. <strong>Завжди перевіряйте ваші резервні копії на неосновному (непрацюючому) сервері!</strong>

en: Restoring will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
uk: При відновленні будуть видалені деякі або усі дані і їх неможливо буде повернути. <strong>Завжди перевіряйте ваші резервні копії на неосновному (непрацюючому) сервері!</strong>

en: Are you sure you want to delete the backup file?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити файл резервної копії?

en: Are you sure you want to delete the backup file %file_id? <strong>This action cannot be undone.</strong>
uk: Ви дійсно бажаєте видалити файл резервної копії %file_id? <strong>Цю дію неможливо скасувати.</strong>

en: Backup Source
uk: Джерело резервування

en: Choose the database to backup. Any database destinations you have created and any databases specified in your settings.php can be backed up.
uk: Оберіть резервовану базу даних. Резервні копії можуть будуть виконані з будь-яких створених вами баз даних і з будь-яких баз даних, зазначених в файлі settings.php.

en: Destinations
uk: Місця призначення

en: destinations
uk: місця призначення

en: destination
uk: призначення

en: Add a new @s destination.
uk: Додати нове місце призначення @s.

en: Choose the type of destination you would like to create:
uk: Оберіть тип створюваного місця призначення:

en: No destination types available.
uk: Типи місць призначень відсутні.

en: Are you sure you want to delete the destination %name? Backup files already saved to this destination will not be deleted.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити місце призначення %name? Файли резервних копій, що вже знаходяться в цьому місці призначення видалені не будуть.

en: list files
uk: перелічити файли

en: restore
uk: відновити

en:  You do not need to enter a password unless you wish to change the currently saved password.
uk:  Вводити пароль лише якщо необхідно змінити наразі збережений.

en: File Encryption
uk: Шифрування файла

en: Install the !link to enable backup file encryption.
uk: Аби увімкнути шифрування файла резервної копії встановіть !link.

en: AES Encryption Module
uk: Модуль шифрування AES

en: No Encryption
uk: Без шифрування

en: AES Encryption
uk: Шифрування AES

en: Send an email if backup succeeds
uk: Надсилати електронний лист про успішне резервування

en: Email Address for Success Notices
uk: Електронна адреса для сповіщень про успішне резервування

en: Send an email if backup fails
uk: Надсилати електронний лист про невдале резервування

en: Email Address for Failure Notices
uk: Електронна адреса для сповіщень про невдале резервування

en: !site backup succeeded
uk: Резервування сайту !site виконано.

en: The site backup has completed successfully with the following messages:
    !messages
uk: Резервування сайту успішно виконано з наступними повідомленнями:
    !messages

en: The site backup has completed successfully.
uk: Резервування сайту успішно виконано.

en: !site backup failed
uk: Резервування сайту !site було невдалим

en: The site backup has failed with the following messages:
    !messages
uk: Резервування сайту завершилося невдачею з наступними повідомленнями:
    !messages

en: The site backup has failed for an unknown reason.
uk: Резервування сайту завершилося невдачею з невідомих причин.

en: Disable query log
uk: Вимкнути запис запиту

en: Disable the devel module's query logging during the backup operation. It will be enabled again after backup is complete. This is very highly recommended.
uk: Вимкнути запис запиту від модуля devel під час резервування. Він буде увімкнений знову після завершення резервування. Настійливо рекомендовано.

en: Take site offline
uk: Вивести сайт з мережі

en: Take the site offline during backup and show a maintenance message. Site will be taken back online once the backup is complete.
uk: Сайт буде виводитись з мережі під час резервування і показуватиметься повідомлення про обслуговування. Сайт буде повернуто в мережу одразу після завершення резервування.

en: Disable the devel module's query logging during the restore operation. It will be enabled again after restore is complete. This is very highly recommended.
uk: Вимкнути запис запиту від модуля devel на час відновлення. Він буде увімкнений знову після завершення відновлення. Настійливо рекомендовано.

en: Take the site offline during restore and show a maintenance message. Site will be taken back online once the restore is complete.
uk: Вивести сайт з мережі на час відновлення і показати повідомлення про обслуговування. Сайт буде повернуто до мережі одразу після завершення відновлення.

en: View as checkboxes
uk: Показати у вигляді прапорців

en: Backup File
uk: Файл резервної копії

en: You can use tokens in the file name.
uk: У назві файла можна використовувати замінники.

en: Untitled Profile
uk: Профіль без назви

en: Are you sure you want to delete the profile %name? Any schedules using this profile will be disabled.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити профіль %name? Будь-які розклади, що використовують цей профіль будуть вимкнені.

en: schedule
uk: розклад

en: schedules
uk: розклади

en: Untitled Schedule
uk: Розклад без назви

en: No tables excluded
uk: Жодних таблиць не вилучено

en: No data omitted
uk: Жодних даних не пропущено

en: Schedule Name
uk: Назва розкладу

en: Settings Profile
uk: Профіль налаштувань

en: -- None Available --
uk: -- Відсутнє --

en: Create new destination
uk: Створити нове розташування

en: Backup period must be a number greater than 0.
uk: Проміжок резервування має бути числом більшим за 0.

en: Once a second
uk: Раз на секунду

en: Every @count seconds
uk: Кожні @count секунд(и)

en: Once a minute
uk: Раз на хвилину

en: Every @count minutes
uk: Кожні @count хвилин(и)

en: Every @count hours
uk: Кожні @count годин(и)

en: Every @count days
uk: Кожні @count дні(в)

en: Once a week
uk: Раз на тиждень

en: Every @count weeks
uk: Кожні @count тижні(в)

en: Backup and Migrate makes the task of backing up your Drupal database and migrating data from one Drupal install to another easier. It provides a function to backup the entire database to file or download, and to restore from a previous backup. You can also schedule the backup operation. Compression of backup files is also supported.  The database backup files created with this module can be imported into this or any other Drupal installation with the !restorelink, or you can use a database tool such as <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a> or the mysql command line command.
uk: Модуль Резервування та перенесення виконує завдання з створення резервної копії бази даних Drupal і полегшення перенесення даних з однієї встановленої системи Drupal до іншої. Він забезпечує функцію резервування цілої бази даних у файл або на сервер, та відновлення попередньої резервної копії. Також можна запланувати створення резервної копії. Підтримується стиснення файлів резервної копії. Файли резервної копії бази даних, котрі створені за допомогою цього модуля можуть бути імпортовані до цієї або іншої системи Drupal за допомогою !restorelink, або можна використати інструментарій для роботи з базами даних на кшталт <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a> або програм mysql  у командному рядкові.

en: restore feature
uk: функція відновлення

en: Quick Backup Tab
uk: Вкладка швидкого резервування

en: Advanced Backup Tab
uk: Вкладка розширеного резервування

en: settings profiles
uk: профілі налаштувань

en: Restore Tab
uk: Вкладка відновлення

en: Upload a backup and migrate backup file. The restore function will not work with database dumps from other sources such as phpMyAdmin.
uk: Відвантаження файла резервування і перенесення. Ця функція відновлення не працює з копіями бази даних, отриманими з інших джерел, як-от phpMyAdmin.

en: Destinations are the places you can save your backup files to or them load from.
uk: В місцях призначення відбувається збереження резервних файлів або відновлення з них даних.

en: Files can be saved to a directory on your web server, downloaded to your desktop or emailed to a specified email account. From the Destinations tab you can create, delete and edit destinations or list the files which have already been backed up to the available destinations.
uk: Файли можуть бути збережені в каталозі на веб-сервері, завантажені на локальну машину, або відправлені на певну електронну адресу. На вкладці Місця призначення можна створити, видалити чи відредагувати місця призначення або перелічити файли резервних копій, які вже створені на наявних місцях призначення.

en: Profiles are saved backup settings. Profiles store your table exclusion settings as well as your backup file name, compression and timestamp settings. You can use profiles in !schedulelink and for !manuallink.
uk: Профілі — це збережені параметри резервування. Профілі зберігають таблицю винятків, крім того назву резервного файла, параметри компресії та мітки часу. Профілі можна використовувати у  !schedulelink і для !manuallink.

en: manual backups
uk: ручне резервування

en: You can create new profiles using the add profiles tab or by checking the "Save these settings" button on the advanced backup page.
uk: Нові профілі можна створити на вкладці додавання профілів чи натиснувши кнопку "Зберегти ці налаштування" на сторінці розширеного резервування.

en: Each schedule will run a maximum of once per cron run, so they will not run more frequently than your cron is configured to run. If you specify a number of backups to keep for a schedule, old backups will be deleted as new ones created. <strong>If specifiy a number of files to keep other backup files in that schedule's destination will get deleted</strong>.
uk: Кожний розклад запуститься максимум один раз під час запуску крону і отже він не буде виконуватись частіше, ніж налаштовані запуски крону. Якщо зазначено кількість резервних копій для збереження, старі копії будут видалені одразу після створення нових. <strong>Якщо вказано кількість файлів для зберігання, решта файлів резервних копій в місці призначення розкладу буде видалена</strong>.

en: You do not have permission to back up this site.
uk: Ви не маєте повноважень виконувати резервування цього сайту.

en: -- Select a Settings Profile --
uk: -- Оберіть профіль налаштувань --

en: You can load a profile. Any changes you made below will be lost.
uk: Ви можете завантажити профіль. Всі виконані нижче зміни будуть втрачені.

en: Load Settings
uk: Завантажити налаштування

en: Load Profile
uk: Завантажити профіль

en: Quick Backup
uk: Швидке резервування

en: Backup now
uk: Створити резервну копію зараз

en: For more backup options, try the <a href="!advancedurl">advanced backup page</a>.
uk: Для додаткових параметрів резервування відвідайте сторінку <a href="!advancedurl">Розширене резервування</a>.

en: A source cannot be backed up to itself. Please pick a different destination for this backup.
uk: Джерело не може бути резервоване у самого себе. Будь ласка, оберіть інше місце призначення для цієї резервної копії.

en: Backup Destination
uk: Розташування резервних копій

en: Choose where the backup file will be saved. Backup files contain sensitive data, so be careful where you save them. Select 'Download' to download the file to your desktop.
uk: Оберіть місце збереження файла резервної копії. Файли резервних копій містять чутливі дані, тому будьте обережні з їх зберігання. Аби завантажити файл на ваш комп'ютер, оберіть "Завантажити"

en: Save the settings as
uk: Зберегти налаштування як

en: Replace the '%profile' profile
uk: Замінити профіль '%profile'

en: This will be the name of your new profile if you select 'Create new profile' otherwise it will become the name of the '%profile' profile.
uk: Якщо буде обрано "Створити новий профіль", тоді це буде його назвою. В іншому випадку воно стане назвою профілю "%profile".

en: Pick a name for the settings. Your settings will be saved as a profile and will appear in the <a href="!url">Profiles Tab</a>.
uk: Оберіть назву для налаштувань. Ці налаштування будуть збережені у профіль на вкладці <a href="!url">Профілі</a>.

en: Save Without Backing Up
uk: Зберегти без резервування

en: Restore to
uk: Відновити у

en: <p>Or you can restore one of the files in your <a href="!url">saved backup destinations.</a></p>
uk: <p>Або можна відновити один з файлів у <a href="!url">місцях призначення збережених резервних копій.</a></p>

en: <a href="!restoreurl">Restore again</a>
uk: <a href="!restoreurl">Відновити знову</a>

en: Advanced Backup
uk: Розширене Резервування

en: The filter settings for the profile.
uk: Налаштування фільтра для профілю.

en: The {backup_migrate_destination}.destination_id of the source to backup from.
uk: {backup_migrate_destination}.destination_id джерела для резервного копіювання з.

en: The db source to backup from.
uk: Джерело БД для резервного копіювання з.

en: Bounce slide
uk: Сковзання з підстрибування

en: Entities
uk: Сутності

en: The human readable label.
uk: Людиносприйня́тна мітка.

en: Processed @current out of @total
uk: Оброблено @current з @total

en: Thickness
uk: Товщина

en: Restore now
uk: Відновити зараз

en: Entity API
uk: API сутностей

en: If part of a book, the book to which this book page belongs.
uk: Якщо частина книги, книга, до якої належить ця сторінка.

en: The unique ID of the comment.
uk: Унікальний ідентифікатор коментаря.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
uk: IP-адреса комп'ютера, з якого був надісланий коментар.

en: The name left by the comment author.
uk: Назву, що залишив автор коментаря.

en: The email address left by the comment author.
uk: Адреса електронної пошти, яку залишив автор коментаря.

en: The home page URL left by the comment author.
uk: URL-адреса домашньої сторінки, яку залишив автор коментаря.

en: The URL of the comment.
uk: URL-адреса коментаря.

en: Edit URL
uk: URL редагування

en: The URL of the comment's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування коментаря.

en: The date the comment was posted.
uk: Дата опублікування коментаря.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
uk: Батьківський коментар, якщо увімкнено деревоподібний список обговорень.

en: The node the comment was posted to.
uk: Матеріал, до якого відноситься коментар.

en: The number of comments posted on a node.
uk: Кількість коментарів до цього матеріалу.

en: New comment count
uk: Кількість нових коментарів

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
uk: Кількість коментарів до цього матеріалу з часу останнього відвідання сторінки.

en: The unique ID of the node.
uk: Унікальний ідентифікатор матеріалу.

en: The type of the node.
uk: Тип елементарної одиниці матеріалу

en: The language the node is written in.
uk: Мова, на якій написаний матеріал.

en: The URL of the node.
uk: URL-адреса матеріалу.

en: The URL of the node's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування матеріалу.

en: Date changed
uk: Дата зміни

en: The date the node was most recently updated.
uk: Дата, коли матеріал було востаннє оновлено.

en: The author of the node.
uk: Автор матеріалу.

en: The number of votes that have been cast on a poll node.
uk: Кількість голосів, зібраних при опитуванні.

en: Poll winner
uk: Переможець опитування

en: The winning poll answer.
uk: Відповідь, що перемогла в опитуванні.

en: Poll winner votes
uk: Голоси переможця опитування

en: The number of votes received by the winning poll answer.
uk: Кількість голосів отриманих відповіддю, що перемогла в опитуванні.

en: Poll winner percent
uk: Відсоток переможця опитування

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
uk: Відсоток голосів отриманих відповіддю, що перемогла в опитуванні.

en: The length of time the poll node is set to run.
uk: Тривалість роботи матеріалу опитування.

en: The number of visitors who have read the node.
uk: Кількість відвідувачів, які прочитали матеріал.

en: The number of visitors who have read the node today.
uk: Кількість відвідувачів, які прочитали матеріал сьогодні.

en: Last view
uk: Останній перегляд

en: The date on which a visitor last read the node.
uk: Дата, коли користувач останній раз читав матеріал.

en: The slogan of the site.
uk: Девіз сайту.

en: The administrative email address for the site.
uk: Адміністративна електронна адреса сайту.

en: The URL of the site's front page.
uk: URL-адреса головної сторінки сайту.

en: Login page
uk: Сторінка входу

en: The URL of the site's login page.
uk: URL-адреса сторінки входу на сайт.

en: The unique ID of the uploaded file.
uk: Унікальний ідентифікатор викладеного файла.

en: The name of the file on disk.
uk: Назва файла на диску.

en: The size of the file, in kilobytes.
uk: Розмір файла, в кілобайтах.

en: The web-accessible URL for the file.
uk: Доступна з веб URL-адреса файла.

en: The date the file was most recently changed.
uk: Дата останньої зміни файла.

en: The user who originally uploaded the file.
uk: Користувач, що першим виклав цей файл.

en: The unique ID of the taxonomy term.
uk: Унікальний ідентифікатор терміна таксономії.

en: The name of the taxonomy term.
uk: Назва терміна таксономії.

en: The optional description of the taxonomy term.
uk: Необов'язковий опис терміна таксономії.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
uk: Кількість матеріалів позначених терміном таксономії.

en: The URL of the taxonomy term.
uk: URL-адреса терміна таксономії.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
uk: Словник, до якого належить термін таксономії.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
uk: Унікальний ідентифікатор словника таксономії.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
uk: Назва словника таксономії.

en: The machine name of the taxonomy vocabulary.
uk: Машинна назва словника таксономії.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
uk: Необов'язковий опис словника таксономії.

en: Term count
uk: Кількість термінів

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
uk: Кількість термінів, що входить в словник таксономії.

en: The unique ID of the user account.
uk: Унікальний ідентифікатор облікового запису користувача.

en: The login name of the user account.
uk: Ім'я для входу в обліковий запис користувача.

en: The email address of the user account.
uk: Адреса електронної пошти облікового запису користувача.

en: The URL of the account profile page.
uk: URL-адреса сторінки профілю облікового запису.

en: The url of the account edit page.
uk: Url сторінки редагування облікового запису.

en: The date the user last logged in to the site.
uk: Дата останнього входу користувача на сайт.

en: The date the user account was created.
uk: Дата створення облікового запису користувача.

en: Hardcoded
uk: У коді

en: Other label
uk: Інша мітка

en: Lighter
uk: Світліший

en: Bolder
uk: Жирніший

en: All parent terms
uk: Всі батьківські терміни.

en: The unique ID of the node's revision.
uk: Унікальний ідентифікатор редакції матеріалу.

en: Is new
uk: Новий

en: Whether the node is new and not saved to the database yet.
uk: Чи матеріал новий і ще не збережений до бази даних.

en: Promoted to frontpage
uk: Винесено на головну сторінку

en: Whether the node is promoted to the frontpage.
uk: Чи цей матеріал винесено на головну сторінку.

en: Sticky in lists
uk: Прикріплено в списках

en: Whether the node is displayed at the top of lists in which it appears.
uk: Чи матеріал показуваний зверху списків, в яких він з’являється.

en: Comments allowed
uk: Коментарі дозволено

en: Whether comments are allowed on this node: 0 = no, 1 = closed (read only), 2 = open (read/write).
uk: Чи дозволяються коментарі на цьому матеріаліі: 0 = ні, 1 = закрите (тільки читання), 2 = відкрити (читання/запис).

en: the list of common problems
uk: перелік загальновідомих проблем

en: Embed Media Dialog
uk: Діалог вбудованого медіа

en: Embed media code
uk: Код вбудованого медіа

en: Paste embed code here
uk: Вставте код вбудовування тут

en: You are not allowed to access this page.
uk: Доступ до цієї сторінки вам закритий.

en: Authorize file system changes
uk: Дозволити зміни файлової системи

en: It appears you have reached this page in error.
uk: Схоже, ви потрапили на цю сторінку помилково.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
uk: Крон не може запуститися оскільки використано неприпустимий ключ.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
uk: Крон не може запуститися бо сайт перебуває в режимі обслуговування

en: Default country
uk: Базова країна

en: Check the error messages and <a href="!url">proceed with the installation</a>.
uk: Перевірте повідомлення про помилки і <a href="!url">продовжіть встановлення</a>.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
uk: У файлі %settings_file @drupal налаштовано на використання серверу %driver, однак встановлена версія PHP наразі не підтримує цей тип бази даних.

en: Sorry, you must select a language to continue the installation.
uk: Перепрошуємо, але щоб продовжити встановлення необхідно обрати мову.

en: We were unable to find any installation profiles. Installation profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
uk: Не знайдено жодного інсталяційного профілю. У профілях вказуються, які повинні використовуватись модулі і яка повинна бути схема для встановлення у базу даних. Профіль необхідний для продовження процесу встановлення.

en: Sorry, the profile you have chosen cannot be loaded.
uk: Перепрошуємо, але обраний профіль не може бути завантажений.

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
uk: Всі необхідні зміни в %dir та %file були виконані, тому необхідно заборонити запис у них в цілях безпеки. Якщо Ви не знаєте як це зробити, зверніться до <a href="@handbook_url">онлайн довідника</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
uk: Вітаємо, Ви встановили @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
uk: Перегляньте повідомлення вище, перед відвідуванням <a href="@url">Вашого нового сайту</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
uk: <a href="@url">Відвідати Ваш новий сайт</a>.

en: Settings file
uk: Файл налаштувань

en: The settings file does not exist.
uk: Файл налаштувань відсутній.

en: The @drupal installer requires that you create a settings file as part of the installation process. Copy the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>.
uk: Інсталятор @drupal очікує, що ви створите файл налаштувань для продовження процесу встановлення. Скопіюйте файл %default_file в %file. Докладну інформацію про встановлення Друпал можна знайти у файлі <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>.

en: The %file file exists.
uk: Файл %file існує.

en: The settings file is not writable.
uk: Файл налаштувань недоступний для запису.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. If you are unsure how to grant file permissions, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
uk: Інсталятор @drupal вимагає права на запис у файл %file під час процесу встановлення. Якщо ви не знаєте як встановити права, перегляньте <a href="@handbook_url">онлайн-довідник</a>.

en: Automated e-mails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these e-mails from being flagged as spam.
uk: Автоматичні електронні листи, наприклад реєстраційна інформація, надсилатимуться з цієї адреси. Використовуйте адреси, що завершуються доменним іменем вашого сайту, щоб запобігти потраплянню цих повідомлень в спам-фільтри.

en: Site maintenance account
uk: Обліковий запис наглядача сайту

en: Select the default country for the site.
uk: Виберіть базову країну сайту.

en: Receive e-mail notifications
uk: Отримувати сповіщення електронною поштою

en: The system will notify you when updates and important security releases are available for installed components. Anonymous information about your site is sent to <a href="@drupal">Drupal.org</a>.
uk: Система сповіщатиме вас про оновлення і важливі випуски безпеки, котрі доступні для встановлених компонент. Анонімна інформація про ваш сайт надіслана на <a href="@drupal">Drupal.org</a>.

en: No pending updates.
uk: Очікувані оновлення відсутні.

en: 1 pending update | @count pending updates
uk[0]: 1 очікуване оновлення
uk[1]: @count очікуваних оновлення
uk[2]: @count очікуваних оновлень

en: An error occurred while handling the request: The server received invalid input.
uk: Сталася помилка при обробці запиту: сервер отримав хибні введені дані.

en: Invalid form POST data.
uk: Неправильна форма відправлених даних.

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
uk: Неможливо продовжити, немає доступних методів передачі файлів

en: WARNING: You are not using an encrypted connection, so your password will be sent in plain text. <a href="@https-link">Learn more</a>.
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Ви користуєтесь незахищеним з'єданням, тому ваш пароль буде надіслано як відкритий текст. <a href="@https-link">Дізнайтесь більше</a>.

en: To continue, provide your server connection details
uk: Щоб продовжити, надайте серверу даталі з’єднання

en: Connection method
uk: Метод з’єднання

en: Enter connection settings
uk: Введіть налаштування з’єднання

en: @backend connection settings
uk: Налаштування з’єднання @backend

en: Change connection type
uk: Змініть тип з’єднання

en: Error, this type of connection protocol (%backend) does not exist.
uk: Помилка, протокол з’єднання цього типу (%backend) не існує.

en: No active batch.
uk: Немає активних груп.

en: Site under maintenance
uk: Сайт на обслуговуванні

en: Archivers can only operate on local files: %file not supported
uk: Архіватори можуть працювати тільки з локальними файлами: %file не підтримується

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
uk: Неможливо відвантажити на сайт файл оскільки призначення %destination є неприпустимим.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
uk: Файл %source неможливо викласти, оскільки файл з таким іменем в каталозі призначення %directory вже існує.

en: The file's name exceeds the 240 characters limit. Please rename the file and try again.
uk: Довжина імені файла перевищує встановлене обмеження в 240 символів. Будь ласка, змініть ім’я файла і повторіть спробу.

en: %path is a directory and cannot be removed using file_unmanaged_delete().
uk: %path являє собою каталог і його неможливо видалити за допомогою file_unmanaged_delete().

en: The file %path is not of a recognized type so it was not deleted.
uk: Файл %path є нерозпізнаного типу і тому його не було видалено.

en: The file permissions could not be set on %uri.
uk: Права доступу до файла не можуть бути встановлені за адресою %uri.

en: Completed @current of @total.
uk: Завершено @current з @total.

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
uk: Не вдалося запустити всі завдання на сервері бази даних. Завдання %task не знайдено.

en: Failed to modify %settings. Verify the file permissions.
uk: Не вдалося змінити %settings. Перевірте права доступу до файла.

en: Failed to open %settings. Verify the file permissions.
uk: Не вдалося відкрити %settings. Перевірте права доступу до файла.

en: Required modules
uk: Обов’язкові модулі

en: Required modules not found.
uk: Обов’язкових модулів не знайдено.

en: The following modules are required but were not found. Move them into the appropriate modules subdirectory, such as <em>sites/all/modules</em>. Missing modules: !modules
uk: Не знайдено наступні необхідні модулі. Перемістіть їх у відповідний каталог, наприклад <em>sites/all/modules</em>. Модулі, що відсутні: !modules

en: system
uk: система

en: %module module uninstalled.
uk: Модуль %module видалено.

en: Saint Barthélemy
uk: Сен-Бартельмі

en: Saint Martin (French part)
uk: Сен-Мартен (Французька частина)

en: Use the default site language (@language_name).
uk: Використовувати стандартну мову сайту (@language_name).

en: The translation file %filepath contains an error: the plural formula could not be parsed.
uk: Файл перекладу %filepath містить помилку: неможливо обробити множину.

en: No strings available.
uk: Рядкі відсутні.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
uk: @count недозволених HTML-рядків у файлі %file

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
uk: JavaScript-файл перекладу %file.js було втрачено.

en: Unable to send e-mail. Contact the site administrator if the problem persists.
uk: Неможливо надіслати електронну пошту. Зверніться до адміністратора сайту якщо проблема повториться.

en: Class %class does not implement interface %interface
uk: Клас %class не впроваджує інтерфейс %interface

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Operating in maintenance mode. <a href="@url">Go online.</a>
uk: Робота в режимі обслуговування. <a href="@url">Вийти в мережу</a>

en: Operating in maintenance mode.
uk: Робота в режимі обслуговування.

en: %module module enabled.
uk: Модуль %module увімкнено.

en: %module module disabled.
uk: %module модуль відключений.

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Unable to determine the type of the source directory.
uk: Неможливо визначити тип вихідного каталогу.

en: Cannot determine the type of project.
uk: Неможливо визначити тип проєкту.

en: Fatal error in update, cowardly refusing to wipe out the install directory.
uk: Фатальна помилка в оновленні. Малодушно відмовляємося знищити каталог установки.

en: File Transfer failed, reason: !reason
uk: Передача файла зазнала невдачі. Причина: !reason

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
uk: Неможливо створити каталог %directory з наступної причини: %reason

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
uk: Друпал не може бути правильно встановлений з існуючою базою даних. Виправте можливі помилки.

en: An AJAX HTTP error occurred.
uk: Сталась помилка AJAX HTTP.

en: HTTP Result Code: !status
uk: HTTP-код відповіді: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
uk: Запит AJAX HTTP несподівано обірвався

en: Debugging information follows.
uk: Далі надаються відомості для зневадження.

en: Path: !uri
uk: Шлях: !uri

en: StatusText: !statusText
uk: Текст стану: !statusText

en: ResponseText: !responseText
uk: Текст відповіді: !responseText

en: ReadyState: !readyState
uk: Стан готовності: !readyState

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

en: Text formats
uk: Текстові формати

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: manage display
uk: керувати відображенням

en: Revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію

en: Full content
uk: Повний вміст

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
uk[0]: Необхідно вказати хоча б одне включене в пошук ключове слово з не менш ніж @count літерою.
uk[1]: Необхідно вказати хоча б одне включене в пошук ключове слово з не менш ніж @count літери.
uk[2]: Необхідно вказати хоча б одне включене в пошук ключове слово з не менш ніж @count літер.

en: Searched %type for %keys.
uk: Пошук %type по запиту %keys.

en: Requires: !module-list
uk: Вимагає: !module-list

en: Required by: !module-list
uk: Необхідний для: !module-list

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
uk: Пароль не збережений в базі даних і може використовуватися тільки для встановлення з'єднання.

en: The connection will be created between your web server and the machine hosting the web server files. In the vast majority of cases, this will be the same machine, and "localhost" is correct.
uk: Буде створений зв'язок між вашим вебсервером і комп'ютером, на якому розміщені файли вебсервера. Найчастіше вони будуть знаходитися на одному комп'ютері, і значення "localhost" є правильним.

en: There is currently no content classified with this term.
uk: Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.

en: Welcome (new user created by administrator)
uk: Привітання (новий користувач створений адміністратором)

en: Welcome (awaiting approval)
uk: Привітання (очікування схвалення)

en: Welcome (no approval required)
uk: Привітання (схвалення не потрібне)

en: Password recovery
uk: Відновлення пароля

en: Account activation
uk: Активація облікового запису

en: Account cancellation confirmation
uk: Підтвердження скасування облікового запису

en: Account canceled
uk: Обліковий запис скасовано

en: Notify user when account is canceled.
uk: Сповістити користувача про скасування облікового запису.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
uk: Ви спробували використати одноразове посилання для входу, котре або вже було використано, або вже недійсне. Будь ласка, зробіть запит нового посилання використовуючи наведену нижче форму.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
uk: Якщо увімкнено, після скасування облікового запису користувач отримає сповіщення по електронній пошті .

en: Account details for [user:name] at [site:name]
uk: Подробиці облікового запису користувача [user:name] на сайті [site:name]

en: When cancelling these accounts
uk: Коли скасовуються ці облікові записи

en: Blocked user: %name %email.
uk: Заблоковано користувача: %name %email.

en: Minimal
uk: Мінімальний

en: Start with only a few modules enabled.
uk: Почати з кількома увімкнутими модулями.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
uk: Теґи використовуються для групування статей зі схожими темами в категорії.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
uk: Введіть слова розділені комою для опису вашого матеріалу.

en: Install with commonly used features pre-configured.
uk: Встановити з попередньо налаштованими найчастіше використовуваними опціями.

en: Fixed width
uk: Фіксована ширина

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Edit @title
uk: Редагувати @title

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
uk: Мітка цієї області, яка буде відображена лише адміністративно.

en: Exposed
uk: Розкритий

en: Displays Reorder
uk: Перевпорядкувати відображення

en: Remove this display
uk: Вилучити це відображення

en: Operator to use on all groups
uk: Оператор для використання в усіх групах

en: Either "group 0 AND group 1 AND group 2" or "group 0 OR group 1 OR group 2", etc
uk: Або "група 0 AND група 1 AND група 2" або "група 0 OR група 1 OR група 2", тощо

en: Remove group @group
uk: Вилучити групу @group

en: Default group
uk: Базова група

en: Group @group
uk: Група @group

en: Ungroupable filters
uk: Фільтри, що не групуються

en: Configure group settings for @type %item
uk: Вказати налаштування групи для @type %item

en: Basic exposed form
uk: Проста розкрита форма

en: Input required
uk: Необхідно введення

en: An exposed form that only renders a view if the form contains user input.
uk: Розкрита форма, яка відтворює вид лише тоді, колі отримає введення від користувача.

en: Display all items
uk: Показувати всі елементи

en: Display all items that this view might find
uk: Показувати всі елементи, що може знайти вид

en: Display a specified number of items
uk: Показувати зазначену кількість елементів

en: Display a limited number items that this view might find.
uk: Показувати обмежену кількість елементів, що може знайти вид.

en: Paged output, full pager
uk: Сторінкове виведення, повний навіґатор

en: Paged output, full Drupal style
uk: Сторінкове виведення, повний стиль Drupal

en: Paged output, mini pager
uk: Сторінкове виведення, міні-навіґатор.

en: Use the mini pager output.
uk: Використовувати виведення через сторінковий міні-навіґатор

en: The taxonomy vocabulary name
uk: Назва словника таксономії

en: Name (raw)
uk: Ім'я (необроблене)

en: The user or author name. This filter does not check if the user exists and allows partial matching. Does not utilize autocomplete.
uk: Користувач або ім'я автора. Цей фільтр не перевіряє, чи існує користувач і дозволяє частковий збіг. Автодоповнення не застосовується.

en: Provide markup text for the area.
uk: Введення в область розміченого тексту.

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Change the machine name of this display.
uk: Зміна машинної назви цього відображення.

en: Change settings for this pager type.
uk: Зміна налаштувань цього типу сторінкового навіґатора.

en: Allow grouping and aggregation (calculation) of fields.
uk: Дозволити групування і збирання (підрахунок) полів.

en: Exposed form style
uk: Стиль розкритої форми

en: Select the kind of exposed filter to use.
uk: Вибір різновиду використовуваного розкритого фільтру

en: Exposed form settings for this exposed form style.
uk: Налаштування розкритої форми для цього стилю розкритої форми.

en: The machine name of this display
uk: Машинна назва цього відображення.

en: This is machine name of the display.
uk: Це машинна назва відображення.

en: If enabled, some fields may become unavailable. All fields that are selected for grouping will be collapsed to one record per distinct value. Other fields which are selected for aggregation will have the function run on them. For example, you can group nodes on title and count the number of nids in order to get a list of duplicate titles.
uk: Якщо увімкнено, деякі поля можуть стати недоступними. Всі поля, що позначені для групування будуть зібрані в один запис на кожне унікальне значення. Інші поля, котрі позначені для збирання будуть мати функцію, що можна виконати з ними. Наприклад, можна згрупувати матеріали за заголовком і підрахувати кількість ідентифікаторів матеріалів, щоб отримати список повторюваних заголовків.

en: <strong>Important!</strong> You have changed the display's machine name. Anything that attached to this display specifically, such as theming, may stop working until it is updated. To see theme suggestions for it, you need to save the view.
uk: <strong>Важливо!</strong> Змінено машинне ім'я відображення. Все, що пов'язане з цим відображення, як-от темізація, може припинити працювати, якщо не виконати оновлення. Переглянути пропозиції теми щодо цього можна після збереження виду.

en: Exposed Form
uk: Розкрита форма

en: Exposed form options
uk: Опції розкритої форми

en: Select which pager, if any, to use for this view
uk: Вкажіть, який сторінковий навіґатор (якщо їх декілька) буде використаний цим видом.

en: Pager options
uk: Опції сторінкового навіґатора

en: Display id should be unique.
uk: Ідентифікатор відображення має бути унікальним.

en: Text to display in the submit button of the exposed form.
uk: Текст, відображуваний на кнопці надсилання розкритої форми.

en: Include reset button
uk: Додати кнопку скидання

en: If checked the exposed form will provide a button to reset all the applied exposed filters
uk: Якщо позначено, на розкритій формі буде створено кнопку для скидання всіх застосованих розкритих фільтрів.

en: Reset button label
uk: Мітка кнопки скидання

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
uk: Текст, відображуваний на кнопці скидання розкритої форми.

en: Exposed sorts label
uk: Мітка розкритого сортування

en: Text to display as the label of the exposed sort select box.
uk: Текст мітки списку вибору розкритого сортування.

en: Text to use when exposed sort is ordered ascending.
uk: Текст, застосовний, якщо розкрите сортування зростаюче.

en: Text to use when exposed sort is ordered descending.
uk: Текст, застосовний, якщо розкрите сортування спадаюче.

en: Text on demand
uk: Текст за запитом

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
uk: Кількість елементів, що пропускається. Наприклад, якщо в цьому полі введена 3, перші 3 елементи будуть пропущені і не відображуватимуться.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
uk: Загальна кількість сторінок. Щоб показувати всі сторінки, залиште порожнім.

en: Exposed options
uk: Розкриті параметри

en: Exposing this options allows users to define their values in a exposed form when view is displayed
uk: Розкриття цих опцій надає користувачам можливість визначати свої значення розкритих форм при відображенні виду.

en: Expose items per page
uk: Розкрити кількість елементів на сторінку

en: When checked, users can determine how many items per page show in a view
uk: Якщо позначено, користувачі можуть визначати, скільки елементів на сторінку відображувати у виді

en: Items per page label
uk: Мітка кількості елементів на сторінку

en: Label to use in the exposed items per page form element.
uk: Мітка, що використовується у елементі форми розкритої кількості елементів на сторінку.

en: Exposed items per page options
uk: Варіанти кількості розкритих елементів на сторінку

en: Expose Offset
uk: Розкрити зміщення

en: Offset label
uk: Мітка зміщення

en: Label to use in the exposed offset form element.
uk: Мітка, що використовується у елементі форми розкритого зміщення.

en: Offset must be an number greather or equal than 0.
uk: Зміщення мусить бути числом більшим або рівним 0.

en: Mini pager, @count item, skip @skip | Mini pager, @count items, skip @skip
uk[0]: Міні-навіґатор, @count елемент, пропущено @skip
uk[1]: Міні-навіґатор, @count елементи, пропущено @skip
uk[2]: Міні-навіґатор, @count елементів, пропущено @skip

en: Mini pager, @count item | Mini pager, @count items
uk[0]: Міні-навіґатор, @count елемент
uk[1]: Міні-навіґатор, @count елементи
uk[2]: Міні-навіґатор, @count елементів

en: All items, skip @skip
uk: Всі елементи, пропустити @skip

en: All items
uk: Всі елементи

en: @count item, skip @skip | @count items, skip @skip
uk[0]: @count елемент, пропущено @skip
uk[1]: @count елементи, пропущено @skip
uk[2]: @count елементів, пропущено @skip

en: @count item | @count items
uk[0]: @count елемент
uk[1]: @count елементи
uk[2]: @count елементів

en: Group results together
uk: Групувати результати докупи

en: Sort By
uk: Впорядкувати за

en: Authentication module
uk: Модуль автентифікації

en: is one of
uk: один з

en: Views displays
uk: Відображення видів

en: Unable to complete operation. Fatal error in @file on line @line: @message
uk: Неможливо завершити операцію. Критична помилка у @file, рядок @line: @message

en: no real context
uk: немає реального контексту

en: - Choose -
uk: - Оберіть -

en: Update and save
uk: Оновити та зберегти

en: The page has been updated and saved.
uk: Сторінку було оновлено і збережено.

en: There are currently no variants available and a page may not be added. Perhaps you need to install the Panels module to get a variant?
uk: Наразі варіанти відсутні і сторінку додати неможливо. Аби з’явились варіанти, напевно, необхідно встановити модуль Панелі (Panels).

en: To set this panel as your home page you must create a unique path name with no % placeholders in the path. The site home page is currently set to %homepage on the !siteinfo configuration form.
uk: Щоб встановити цю панель головною сторінкою необхідно створити унікальний шлях до цієї сторінки без % заповнювачів у ньому. Головною сторінкою у конфігураційній формі сайту !siteinfo наразі встановлено %homepage.

en: This page is currently set to be your site home page. This can be modified on the !siteinfo configuration form.
uk: Ця сторінка наразі встановлена головною сторінкою сайту. Це можна змінити у конфігураційній формі сайту !siteinfo.

en: That path is already in use. This system cannot override existing paths.
uk: Цей шлях вже використовується. Система не може перезаписувати існуючі шляхи.

en: Context exists
uk: Контекст існує

en: Control access by whether or not a context exists and contains data.
uk: Керування доступом залежно від того, чи існує контекст і чи містить він дані.

en: Check to see if the context exists (contains data) or does not exist (contains no data). For example, if a context is optional and the path does not contain an argument for that context, it will not exist.
uk: Перевірка того, чи контекст існує (містить дані) чи не існує (не містить дані). Наприклад, якщо контекст необов’язковий і шлях не містить аргументу для контексту, то він не існує.

en: Doesn't exist
uk: Не існує.

en: @identifier exists
uk: @identifier існує

en: @identifier does not exist
uk: @identifier не існує

en: String: comparison
uk: Рядок: порівняння

en: Control access by string match.
uk: Керування доступом на основі збігу рядків

en: Not equal to regular expression
uk: Не дорівнює регулярному виразові

en: If using a regular expression, you should enclose the pattern in slashes like so: <em>/foo/</em>. If you need to compare against slashes you can use another character to enclose the pattern, such as @. See <a href="http://www.php.net/manual/en/reference.pcre.pattern.syntax.php">PHP regex documentation</a> for more.
uk: При використанні регулярних виразів, зразок необхідно обмежити похилими рисками "/", приклад: em>/foo/</em>. Якщо необхідно виконати порівняння з похилими рисками, зразок можна обмежити іншими символами, наприклад "@". Докладніше у <a href="http://www.php.net/manual/en/reference.pcre.pattern.syntax.php">документації PHP regex</a>

en: @identifier is "@value"
uk: @identifier дорівнює "@value"

en: @identifier is not "@value"
uk: @identifier не дорівнює "@value"

en: @identifier matches "@value"
uk: @identifier зібгається з "@value"

en: @identifier does not match "@value"
uk: @identifier не збігається "@value"

en: String: length
uk: Рядок: довжина

en: Control access by length of string context.
uk: Керування доступом на основі довжини рядка контексту.

en: Not equal to
uk: Не дорівнює

en: Length of string
uk: Довжина рядка

en: Access/visibility will be granted based on string context length.
uk: Доступ/видимість буде надаватись на основі довжини рядка контексту.

en: @identifier must be @comp @length characters
uk: @identifier має бути @comp @length символів

en: A context that contains token replacements from token.module.
uk: Контекст, що містить замінники з модуля Замінник (token.module).

en: Enter the context type
uk: Введіть тип контексту

en: Enter a user name
uk: Введіть ім’я користувача

en: Reset identifier to username
uk: Скидати ідентифікатор до користувача.

en: If checked, the identifier will be reset to the user name of the selected user.
uk: Якщо позначено, ідентифікатор буде скинуто до імені обраного користувача.

en: Invalid user selected.
uk: Обрано неприпустимого користувача.

en: You may use substitutions in this path.
uk: В цьому шлях можна використовувати підстановки.

en: Menu title
uk: Заголовок меню

en: ...and <strong>!count</strong> more.
uk: ...і ще <strong>!count</strong>.

en: Code field
uk: Поле з кодом

en: Block field
uk: Поле з блоком

en: Field code
uk: Код поля

en: Show block title + content
uk: Показувати заголовок блоку + вміст

en: Show only block content
uk: Показувати лише вміст блоку

en: H1 title
uk: H1 заголовок

en: H2 title
uk: H2 заголовок

en: Paragraph title
uk: Заголовок абзацу

en: Total results
uk: Усього результатів

en: Total results + keywords
uk: Усього результатів + ключових слів

en: Totals + start to end
uk: Усього результатів + від початку до кінця

en: Extra variables
uk: Додаткові змінні

en: In database
uk: У базі даних

en: Dependent locality
uk: Підпорядкований нас.пункт

en: 1 pending update (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped) | @count pending updates (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped)
uk[0]: @count очікуване оновлення (@number_applied встановлено @number_incompatible пропущено)
uk[1]: @count очікуваних оновлень (@number_applied встановлено @number_incompatible пропущено)
uk[2]: @count очікуваних оновлень (@number_applied встановлено @number_incompatible пропущено)

en: Collapse
uk: Згорнути

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
uk: Вітальне повідомлення з подальшими інструкціями відправлено на вашу електронну скриньку.

en: The subject of the comment.
uk: Тема коментаря.

en: The currently logged in user.
uk: Користувач, що наразі увійшов на сайт.

en: The weight of the term, which is used for ordering terms during display.
uk: Вага терміна, що використовується для їх впорядкування під час відображення.

en: The parent terms of the taxonomy term.
uk: Батьківські терміни для цього терміна таксономії.

en: The roles of the user.
uk: Ролі користувача.

en: unlock
uk: розблокувати

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
uk: Максимальна довжина генерованих синонімів. Рекомендована довжина: 100. Максимально можлива довжина @max. Докладніше дивіться <a href="@pathauto-help">Довідку про автосиноніми</a>

en: What should Pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
uk: Як діяти Автосиноніму при оновленні існуючого матеріалу, де вже існує синонім?

en: Reduce strings to letters and numbers
uk: Зменшувати рядки до літер та чисел

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
uk: Слова, що вилучаються з URL-синонімів, відокремлені комами. Не застосовувати для видалення символів пунктуації.

en: Choose aliases to delete
uk: Оберіть синоніми, які необхідно видалити

en: All aliases
uk: Всі синоніми

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
uk: <strong>Увага:</strong> виконується без підтвердження. Впевніться, у ваших діях перш ніж натиснути кнопку "Видалити синоніми зараз!".<br /> Перед використанням цієї функції ви можете зробити резервну копію бази даних та/або таблиці url_alias.

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
uk: Ігнорування синоніму %alias через його збіг з внутрішнім шляхом.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
uk: Створено новий синонім %alias для %source, замінивши %old_alias.

en: Created new alias %alias for %source.
uk: Створено новий синонім %alias для %source

en: Maximum alias and component length
uk: Максимальна довжина синоніма і компонента

en: Administer pathauto
uk: Адміністрування Pathauto

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
uk: Дозволяє користувачеві налаштовувати шаблони для автоматичних синонімів і масово видаляти URL-синоніми.

en: Notify of Path Changes
uk: Сповіщення про зміни шляхів

en: Determines whether or not users are notified.
uk: Визначає, чи сповіщати користувачів.

en: User blogs
uk: Блоґи користувачів

en: The file description
uk: Опис файла

en: CSS file path
uk: Шлях до файла CSS

en: Maximize
uk: Максимізувати

en: Update preview
uk: Оновити попередній перегляд

en: Anonymous commenters have the permission to subscribe to comments but cannot leave their contact information on the following content types: !types.  You should either disable subscriptions on those types here, revoke the permission for anonymous users, or enable anonymous users to leave their contact information in the comment settings.
uk: Анонімні користувачі мають право підписуватися на коментарі, але не можуть залишати їх контактну інформацію для наступних типів матеріалу: !types. Ви повинні або вимкнути можливість підписки на ці типи матеріалу, або дозволити анонімним користувачам залишати їх контактну інформацію в налаштуваннях коментарів.

en: Get from current locale (default)
uk: Отримати з поточної мови (усталено)

en: Left-To-Right
uk: Зліва направо

en: Right-To-Left
uk: Справа наліво

en: Use custom formatting options
uk: Використовувати власні параметри форматування

en: Custom formatting options
uk: Власні параметри форматування

en: CKFinder settings
uk: Налаштування CKFinder

en: Force pasting as plain text
uk: Примусова вставка у вигляді простого тексту

en: If enabled, HTML content will be automatically changed to plain text when pasting.
uk: Якщо увімкнено, HTML-вміст при вставці буде автоматично перетворено у простий текст.

en: Automatically create one view per queue
uk: Автоматично створює один вид для кожного списку черги

en: Enter the title of a node to add it to the queue
uk: Введіть заголовок матеріалу, щоб додати його у чергу

en: %module module installed.
uk: Встановлено модуль %module .

en: Delete scheduled tasks
uk: Видалення запланованих завдань

en: Wrapper
uk: Обгортка

en: Is not empty (NOT NULL)
uk: Не порожнє (NOT NULL)

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
uk: Цей вид створено для версії @import_version, а встановлено @api_version

en: Broken/missing handler: @table > @field
uk: Пошкоджений/відсутній обробник: @table > @field

en: Display %display has set node/% as path. This will not produce what you want. If you want to have multiple versions of the node view, use panels.
uk: Відображення %display встановило як шлях node/% . Це не створює того, що потрібно. Якщо необхідно декілька версій показу матеріалу, використовуйте панелі.

en: Translate link
uk: Посилання на переклад

en: Provide a simple link to translate the node.
uk: Пряме посилання на переклад матеріалу.

en: Authmap ID
uk: Ідентифікатор картки автентифікації

en: The Authmap ID.
uk: Ідентифікатор картки автентифікації

en: Authentication name
uk: Ім'я автентифікації

en: The unique authentication name.
uk: Унікальне ім'я для автентифікації.

en: The name of the module managing the authentication entry.
uk: Назва модуля, що керує автентифікацією.

en: Use absolute link (begins with "http://")
uk: Використовувати абсолютне посилання (починається з "http://")

en: Output machine name
uk: Виведення машинної назви

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
uk: Використовувати термін таксономії Друпал для створенння посилань в рядку навіґації

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
uk: Якщо позначено, посилання в рядку навіґації будуть створюватися за допомогою стандартного друпалівського методу замість власного методу модуля Види. Це стане в нагоді, якщо для зміни терміна таксономії використовуються модулі на кшталт Taxonomy redirect.

en: Change the CSS class name(s) that will be added to this display.
uk: Зміна назв(и) класів CSS, що будуть додані до цього відображення.

en: The CSS class names will be added to the view. This enables you to use specific CSS code for each view. You may define multiples classes separated by spaces.
uk: До цього виду будуть додані назви класів CSS. Тут можна вказати особливі CSS коди для кожного вида. Кілька класів відокремлювати пробілами.

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
uk: CSS-класи мають містити лише латинські абетково-цифрові символи та дефіси

en: Choose text
uk: Вибір тексту

en: The text that will appear as the selected option in the jump menu.
uk: Це текст, що з'являтиметься в меню переходу як обраний пункт (для спонукання здійснення вибору).

en: Term edit link
uk: Посилання на редагування терміна

en: Provide a simple link to edit the term.
uk: Пряме посилання на редагування терміна.

en: Set between which values the user can choose when determining the items per page. Separated by comma.
uk: Встановіть, які значення може обирати користувач, визначаючи кількість елементів на сторінку. Введіть їх через кому.

en: When checked, users can determine how many items should be skipped at the beginning.
uk: Якщо позначено, користувач може обирати кількість пропущених від початку елементів.

en: Please insert a list of integer numeric values separated by commas: e.g: 10, 20, 50, 100
uk: Будь-ласка введіть список цілих числових значень, відокремлених комами, тобто: 10, 20, 50, 100

en: view all
uk: показати усі

en: Fax Number
uk: Номер факсу

en: Region to block
uk: Область у блок

en: Link field
uk: Поле посилання

en: Views header
uk: Верхній колонтитул видів

en: Exposed filters
uk: Розкриті фільтри

en: Attachment before
uk: Долучення перед

en: Views content
uk: Вміст видів

en: Attachment after
uk: Долучення після

en: Views footer
uk: Нижній колонтитул видів

en: Feed icon
uk: Іконка потоку

en: No tokens available.
uk: Доступні замінники відсутні

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
uk: Клацніть замінник, щоб вставити його в поле, в якому ви раніше знаходились

en: Translation source node
uk: Переклад джерела матеріалу

en: List of the currently available tokens on this site
uk: Список доступних на цьому сайті замінників.

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
uk: Додає інтерфейс користувача для Token API та кілька замінників з ядра, що їх бракувало.

en: Insert this token into your form
uk: Вставити цей замінник у вашу форму

en: First click a text field to insert your tokens into.
uk: Щоб вставити замінник клацніть спочатку в текстовому полі.

en: Kyrgyz
uk: Киргизька

en: theme() may not be called until all modules are loaded.
uk: theme() не може викликатися поки не завантажені всі модулі .

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
uk: <em>Статті</em> використовуються для чутливих до дати публікації матеріалів на зразок новин, пресрелізів чи дописів до блоґу.

en: Filipino
uk: Філіппіни

en: Swiss German
uk: Швейцарська німецька

en: Scots
uk: Шотландська рівнинна

en: Preprocess field
uk: Поле поле попередньої обробки

en: A module provides this configuration.
uk: Модуль, що забезпечує цю конфігурацію.

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: CTools PHP requirements
uk: Вимоги CTools до PHP

en: CTools requires certain features only available in PHP 5.2.0 or higher.
uk: CTools потребує певного функціоналу, що наявний лише в PHP 5.2.0 або вище.

en: Unable to create CTools styles cache directory @path. Check the permissions on your files directory.
uk: Неможливо створити каталог кешу стилів CTools @path. Перевірте права доступу на каталог файлів.

en: Select base style
uk: Оберіть основний стиль

en: Missing settings cache.
uk: Кеш налаштувань відсутній

en: Courier New, Courier, monospace
uk: Courier New, Courier, моноширинний

en: XX-Small
uk: Дуже-дуже малий

en: X-Small
uk: Дуже малий

en: X-Large
uk: Дуже великий

en: XX-Large
uk: Дуже-дуже великий

en: Letter spacing
uk: Інтервал між літерами

en: Word spacing
uk: Інтервал між словами

en: Decoration
uk: Оформлення

en: Overline
uk: Над текстом

en: Line-through
uk: Перекреслений

en: Oblique
uk: Похилий

en: Small-caps
uk: Капітель

en: Capitalize
uk: Починати з великої літери

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
uk: Для виконання цієї дії не вистачає повноважень.

en: You account permissions do not permit you to import.
uk: Ваші повноваження не дозволяють виконувати імпорт.

en: String: URL path
uk: Рядок: URL-шлях

en: Control access by the current path.
uk: Керування доступом на основі поточного шляху.

en: Note: if no context is chosen, the current page path will be used.
uk: Примітка: якщо не обрано жодного контексту, буде використовуватися шлях поточної сторінки.

en: Allow access on the following pages
uk: Дозволити доступ на наступних сторінках

en: Allow access on all pages except the following pages
uk: Дозволити доступ на усіх сторінках, окрім наступних

en: Current path
uk: Поточний шлях

en: @identifier is "@paths" | @identifier type is one of "@paths"
uk[0]: @identifier є "@paths"
uk[1]: @identifier є одним з "@paths"

en: @identifier is not "@paths" | @identifier type is not one of "@paths"
uk[0]: @identifier не є "@paths"
uk[1]: @identifier не є одним з "@paths"

en: Taxonomy: parent term
uk: Таксономія: батьківський термін

en: Control access by existence of a parent term.
uk: Керування доступом на основі існування батьківського терміна.

en: Select the vocabulary for this form. If there exists a parent term in that vocabulary, this access check will succeed.
uk: Оберіть словник для цієї форми. Якщо в тому словнику існує батьківський термін, критерій перевірки доступу буде виконаний.

en: "@term" has parent in vocabulary "@vocab"
uk: "@term" має батька в словнику "@vocab"

en: Control access by vocabulary.
uk: Керування доступом на основі словника.

en: Only the checked vocabularies will be valid.
uk: Тільки позначені словники будуть дійсними.

en: Current theme
uk: Чинна тема

en: Control access by checking which theme is in use.
uk: Керування доступом на основі перевірки, який термін використовується.

en: This will only be accessed if the current theme is the selected theme.
uk: Доступ надаватиметься, якщо чинна тема є обраною темою.

en: Error, unset theme
uk: Помилка, не задана тема

en: Current theme is "@theme"
uk: Чинна тема — "@theme"

en: Unpublished node @nid
uk: Неопублікований матеріал @nid

en: Book children
uk: Дочірне меню книги

en: The children menu the book the node belongs to.
uk: Дочірнє меню книги, до якої належить матеріал.

en: Book children menu goes here.
uk: Дочірнє меню книги веде сюди.

en: "@s" book children
uk: Дочірнє меню книги "@s"

en: Node terms
uk: Терміни матеріалу

en: Taxonomy terms of the referenced node.
uk: Терміни таксономії матеріалу за посиланням.

en: - All vocabularies -
uk: - Всі словники -

en: Optionally restrict the terms to a specific vocabulary, or allow terms from all vocabularies.
uk: Додатково можна обмежитись лише термінами лише певного словника, або дозволити терміни з усіх словників.

en: Term formatting
uk: Форматування терміна

en: Taxonomy links (uses theme('links'))
uk: Посилання таксономії (використовує theme('links'))

en: Inline, delimited
uk: В рядок, з роздільниками

en: Link to terms
uk: Посилання на терміни

en: Check here to make the terms link to the term paths.
uk: Клацніть тут, аби зробити терміни посиланнями на їх шляхи.

en: Term delimiter
uk: Роздільник термінів

en: "@s" terms from @vocabulary
uk: "@s" -терміни зі словника @vocabulary

en: Feed icons
uk: Іконки потоку

en: Add the site feed_icons statement as content.
uk: Додати як вміст вирази іконок потоку сайту.

en: Site logo
uk: Логотип сайту

en: Add the logo trail as content.
uk: Додати як вміст логотип.

en: Primary navigation links
uk: Основні навігаційні посилання

en: Add the primary_links (local tasks) as content.
uk: Додати як вміст primary_links (локальні завдання).

en: Secondary navigation links
uk: Додаткові навігаційні посилання

en: Add the secondary_links (local tasks) as content.
uk: Додати як вміст secondary_links (локальні завдання).

en: Tabs type
uk: Тип вкладок

en: Primary and secondary
uk: Основні та додаткові

en: CSS id to use
uk: Id CSS, що застосовується

en: Term Description
uk: Опис терміна

en: Multiple terms from node
uk: Декілька термінів з матеріалу

en: Adds a taxonomy terms from a node context; if multiple terms are selected, they wil be concatenated.
uk: Додає терміни таксономії з контексту матеріалу; якщо обрано декілька термінів, вони будуть з’єднані.

en: Concatenator
uk: З’єднувач

en: When the value from this context is passed on to a view as argument, the terms can be concatenated in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
uk: Коли значення з цього контексту передається до виду у вигляді аргументу, терміни можуть бути з’єднані у вигляді  1+2+3 (для АБО) чи 1,2,3 (для ТА).

en: The text of this link will be "@more". This setting can only be modified on the View configuration.
uk: Текст цього посилання буде "@more". Це налаштування можна змінити лише в конфігурації виду.

en: Fields override
uk: Перезапис полів

en: Panels: saved display "%title" with display id %did
uk: Панелі: збережено відображення "%title" з ідентифікатором відображення %did

en: Panels: saved display with id %did
uk: Панелі: збережено відображення з id %did

en: Manage this mini-panel
uk: Керувати цією міні-панеллю

en: Missing plugin
uk: Відсутній плаґін

en: The name of this style. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
uk: Назва цього стилю. Вона використовується в адміністративному інтерфейсі для спрощення її ідентифікації.

en: A description of what this style is, does or is for, for administrative use.
uk: Опис того, що це за стиль, що він робить і для чого, для адміністративного використання.

en: You must choose an administrative title.
uk: Необхідно обрати адміністративний заголовок.

en: You must choose a machine name.
uk: Необхідно обрати машинну назву.

en: Create custom style
uk: Створити власний стиль

en: Make this style available to other regions or panes
uk: Зробити цей стиль доступним іншим областям або фрагментам панелі

en: Basic styles
uk: Основні стилі

en: A plain box with an optional border. You may set the color of the text and the border.
uk: Просте вікно з необов'язковою рамкою. Можна встановити колір тексту та рамки.

en: Header background
uk: Фон верхнього колонтитулу

en: Header border
uk: Рамка верхнього колонтитулу

en: Header font
uk: Шрифт верхнього колонтитулу

en: Rounded shadow box
uk: Заокруглена рамка з тінню

en: Text font
uk: Шрифт тексту

en: Stylizer
uk: Стилізатор

en: Allows choice of a stylizer style
uk: Дозволяє обирати стиль стилізатора

en: Custom style
uk: Власний стиль

en: Data comparison
uk: Порівняння даних

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Comparison operation
uk: Операція порівняння

en: Local action
uk: Локальна дія

en: Label element
uk: Мітка елементу

en: Handler @handler tried to add additional_field @identifier but @table could not be added!
uk: Обробник @handler намагався додати additional_field @identifier, але таблицю @table неможливо додати!

en: Fill up single line
uk: Заповнювати одну лінію

en: Custom title
uk: Власний заголовок

en: Select a color
uk: Вибір каталогу

en: Restore to defaults
uk: Відновити до базового

en: Unsaved
uk: Незбережено

en: Machine name must be lowercase alphanumeric or underscores only.
uk: Машинна назва має містити лише латинські абетково-цифрові символи нижнього регістру та символи підкреслення.

en: Can't handle more than one field storage engine
uk: Неможливо використовувати понад один рушій бази даних для поля

en: Field storage engine not found.
uk: Рушій бази даних для поля не знайдено.

en: For this query an entity type must be specified.
uk: Для цього запиту повинен бути зазначений тип сутності.

en: Entity %entity has no base table.
uk: Сутність %entity не має базової таблиці.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
uk: Невідомо яким чином провести впорядкування за @key для @entity_type

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
uk: Введений префікс таблиці бази %prefix є неприпустимим. Він має містити лише абетково-цифрові символи, крапки чи підкреслення.

en: Default settings file
uk: Файл базових налаштувань

en: The default settings file does not exist.
uk: Відсутній файл базових налаштувань.

en: The @drupal installer requires that the %default-file file not be modified in any way from the original download.
uk: Інсталятор @drupal вимагає, щоб  файл %default-file жодним чином не відрізнявся від оригінально завантаженого.

en: Māori
uk: Маорі

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
uk: Перевпорядкування рядків за числовою вагою замість перенесення.

en: Show row weights
uk: Показати вагу рядків

en: Hide row weights
uk: Приховати вагу рядків

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
uk: Доступні змінні: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Region style
uk: Стиль області

en: Views title
uk: Заголовок видів

en: Highlight search word
uk: Підсвічувати розшукуване слово

en: Use jQuery to highlight the word in the results.
uk: Підсвічувати слова в результатах за допомогою jQuery.

en: HTML selector
uk: HTML-селектор

en: Required by: !dependents
uk: Потрібен для: !dependents

en: Conflicts with: !conflicts
uk: Конфліктує з: !conflicts

en: @module does not appear to include the @include file.
uk: Схоже, @module не містить файл @include.

en: The file @filename has been deprecated and can be removed.
uk: Файл @filename застарів і може бути вилучений.

en: Conflicts with another feature
uk: Конфлікти з іншою властивістю

en: Custom ruleset
uk: Власний набір правил

en: Custom rulesets are combinations of access plugins you can use for access control, selection criteria and pane visibility.
uk: Власні набори правил являють собою комбінації плаґінів доступу, що можуть використовуватися для контролю доступу, критеріїв вибору та видимості фрагментів панелі.

en: There are no custom rulesets.
uk: Власні набори правил відсутні.

en: Manage custom rulesets
uk: Керувати власними наборами правил

en: Custom rulesets
uk: Власні набори правил

en: Create custom, exportable, reusable access rulesets for applications like Panels.
uk: Створення власних наборів правил доступу для застосунків на кшталт Панелі, із можливістю експортування та багаторазового використання.

en: ruleset
uk: набір правил

en: Ruleset
uk: Набір правил

en: rulesets
uk: набори правил

en: Rulesets
uk: Набори правил

en: Custom content
uk: Власний вміст

en: Custom content panes are basic HTML you enter that can be reused in all of your panels.
uk: Фрагменти панелей власного вмісту являють собою звичайний код HTML, що може бути повторно використаний в усіх ваших панелях.

en: There are no custom content panes.
uk: Фрагменти власного вмісту відсутні.

en: Manage custom content
uk: Керування власним вмістом

en: Custom content panes
uk: Фрагменти власного вмісту

en: Create custom, exportable, reusable content panes for applications like Panels.
uk: Створення власних фрагментів вмісту для застосунків на кшталт Панелі, із можливістю експортування та багаторазового використання.

en: What category this content should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
uk: Категорія вмісту, що буде введений. Якщо порожнє, буде застосовуватись категорія "Різне".

en: content pane
uk: фрагмент вмісту

en: content panes
uk: Фрагменти вмісту

en: Content panes
uk: Фрагменти вмісту

en: @type will not display due to missing context
uk: @type не відображатиметься через відсутність контексту

en: Reverse (NOT)
uk: Інверсія (НІ)

en: The plugin definition of @plugin is missing the %key key.
uk: У визначенні плаґіну @plugin відсутній ключ %key.

en: The plugin definition of @plugin cannot locate schema %schema.
uk: Визначення плаґіну @plugin не може знайти схему %schema.

en: The plugin definition of @plugin uses %schema, but it has no export section.
uk: Визначення плаґіну @plugin використовує схему %schema, але вона не має розділу для експорту.

en: Add a new @plugin
uk: Додати новий плаґін @plugin

en: Edit @plugin %title
uk: Редагувати плаґін @plugin %title

en: Clone @plugin %title
uk: Клонувати плаґін @plugin %title

en: Import @plugin
uk: Імпортувати плаґін @plugin

en: Export @plugin %title
uk: Експортувати @plugin %title

en: Are you sure you want to revert %title?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити %title?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
uk: З цією дією будуть видалені будь-які коригування цього елементу.

en: The item has been reverted.
uk: Елемент було успішно відновлено.

en: This action will permanently remove this item from your database..
uk: З цією дією даний елемент буде назавжди видалено з бази даних.

en: %title has been created.
uk: %title було успішно створено.

en: %title could not be created.
uk: %title неможливо створити.

en: %title has been updated.
uk: %title було оновлено.

en: %title could not be updated.
uk: %title неможливо оновити.

en: You can import an exported definition by pasting the exported object code into the field below.
uk: Можна імпортувати експортовані визначення, якщо вставити експортований код об’єкту в поле, що знаходиться нижче.

en: @plugin %title was enabled.
uk: @plugin %title було увімкнено.

en: @plugin %title was disabled.
uk: @plugin %title було вимкнено.

en: Configuration error. No handler found.
uk: Помилка конфігурації. Не знайдено обробник.

en: No item found.
uk: Елемент не знайдено.

en: The export definition of @table is missing the "primary key" property.
uk: В експортованому визначенні таблиці @table відсутня властивість "основний ключ".

en: Configure style
uk: Налаштуйте стиль

en: Limit to these vocabularies
uk: Обмежити цими словниками

en: If no vocabularies are checked, terms from all vocabularies will be accepted.
uk: Якщо не позначено жодного, прийматимуться терміни з усіх словників.

en: Missing/deleted content
uk: Відсутній/видалений вміст

en: Make this content reusable
uk: Зробити цей вміст багаторазовим

en: The machine readable name of this content. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
uk: Машино-читабельна назва цього вмісту. Вона має бути унікальною і містити лише латинські алфавітно-цифрові символи та символи підкреслення. Після створення змінити цю назву буде неможливо!

en: A description of what this content is, does or is for, for administrative use.
uk: Опис того, що це за вміст, що вона робить і для чого, для адміністративного використання.

en: The name can only consist of lowercase letters, underscores, and numbers.
uk: Назва має містити лише латинські літери нижнього регістру, символи підкреслення та числа.

en: Content with this name already exists. Please choose another name or delete the existing item before creating a new one.
uk: Вміст з цією назвою вже існує. Будь ласка, оберіть іншу назву або видаліть існуючий об’єкт перш ніж створювати новий.

en: Link the node title to the node
uk: Зв’язати посиланням заголовок матеріалу з матеріалом

en: Check this box if you would like your pane title to link to the node.
uk: Поставте позначку, якщо необхідно аби заголовок фрагменту панелі був посиланням на матеріал.

en: Select a build mode for this node.
uk: Оберіть режим створення для цього матеріалу.

en: Shows links to register or login.
uk: Показує посилання реєстрації або входу.

en: If anonymous comments are not allowed, this will display the register and login links.
uk: Якщо анонімні коментарі заблоковано, при цьому будуть відображуватись посилання реєстрації та входу.

en: - No tag -
uk: - Немає теґу-

en: CSS class to use
uk: Клас CSS, що застосовується

en: Enabled, name
uk: Увімкнено, назва

en: You have unsaved changes. These changes will not be made permanent until you click <em>Save</em>.
uk: Зміни не збережені. Вони набудуть чинності лише після натискання кнопки "Зберегти"

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
uk: Використовується в адміністративному інтерфейсі для спрощення ідентифікації.

en: The unique ID for this @export.
uk: Унікальний ідентифікатор для цього @export.

en: @plugin code
uk: Код плаґіна @plugin

en: Allow import to overwrite an existing record.
uk: Дозволити імпорту перезаписувати існуючий запис.

en: Unable to get an import from the code. Errors reported: @errors
uk: Неможливо виконати імпортування з коду. Повідомлено про наступні помилки: @errors

en: The export id can only consist of lowercase letters, underscores, and numbers.
uk: Ідентифікатор експорту має містити лише латинські літери нижнього регістру, символи підкреслення та числа.

en: A @plugin with this name already exists. Please choose another name or delete the existing item before creating a new one.
uk: Плаґін @plugin з цією назвою вже існує. Будь ласка, оберіть іншу назву або видаліть існуючий об’єкт перш ніж створювати новий.

en: Node edit form from node
uk: Форма редагування матеріалу з матеріалу

en: Adds node edit form from a node context.
uk: Додає форму редагування матеріалу з контексту.

en: Custom styles can be applied to Panel regions and Panel panes.
uk: Власні стилі можуть бути застосовані до областей Панелі або до фрагментів Панелі.

en: There are no custom styles.
uk: Нема жодного власного стилю.

en: Manage styles
uk: Керування стилями

en: Create custom styles for applications such as Panels.
uk: Створює власні стилі для застосунків на кшталт Панелей.

en: There are currently no style types available to add. You should enable a module that utilizes them, such as Panels.
uk: Наразі відсутні стилі, котрі можна додати. Необхідно увімкнути модуль, котрий їх використовує, наприклад, Панелі.

en: Administrative settings
uk: Адміністративні налаштування

en: Select style type
uk: Оберіть тип стилю

en: View attachment
uk: Долучення виду

en: View context
uk: Контекст виду

en: Display the attachments on a view context.
uk: Відображати долучення в контексті виду

en: "Before" attachment
uk: Долучення "До"

en: "After" attachment
uk: Долучення "Після"

en: You must select at least one attachment to display.
uk: Для відображення необхідно обрати принаймні одне долучення.

en: "@context" attachment
uk: долучення "@context"

en: View empty text
uk: Порожній текст виду

en: Display the view empty text if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати порожній текст виду.

en: "@context" empty text
uk: Розкриті віджети виду.

en: View exposed widgets
uk: За відсутності результатів відображати

en: Display the view exposed widgets if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати розкриті віджети виду.

en: "@context" exposed widgets
uk: розкриті віджети виду "@context"

en: View feed icon
uk: Іконка потоку виду

en: Display the view feed icon if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати іконку потоку виду.

en: "@context" feed icon
uk: іконка потоку "@context"

en: View footer
uk: Нижній колонтитул виду

en: Display the view footer if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати нижній колонтитул.

en: "@context" footer
uk: нижній колонтитул "@context"

en: View header
uk: Верхній колонтитул виду

en: Display the view header if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати верхній колонтитул.

en: "@context" header
uk: верхній колонтитул "@context"

en: View pager
uk: Сторінковий навіґатор виду

en: Display the view pager if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати сторінковий навіґатор.

en: "@context" pager
uk: сторінковий навіґатор "@context"

en: View row
uk: Рядок виду

en: Select context
uk: Оберіть контекст.

en: Configure rows
uk: Налаштувати рядки

en: Invalid context selected.
uk: Обрано неприпустимий контекст.

en: Context contains an invalid view.
uk: Контекст містить неприпустимий вид.

en: Row @number
uk: Рядок @number

en: Display specific fields
uk: Відображати певні поля

en: Row information
uk: Інформація про рядок

en: Broken view
uk: Пошкоджений вид

en: Displaying: !fields
uk: Відображено: !fields

en: Displaying no fields due to misconfiguration.
uk: Не відображено жодного поля через неприпустиму конфігурацію.

en: Displaying the configured row.
uk: Відображено сконфігурований рядок.

en: "@context" row @rows | "@context" rows @rows
uk[0]: "@context" рядок @rows
uk[1]: "@context" рядки @rows

en: Loads a view result into a context that can then be displayed across a panel or turned into other contexts.
uk: Завантажує результат виду в контекст, що потім може бути відображений через панель чи перетворений в інші контексти.

en: There are currently no views with Context displays enabled. You should go to the view administration and add a Context display to use a view as a context.
uk: Наразі немає жодного виду з увімкненим відображенням Контекст. Щоб використати вид як контекст, необхідно відвідати адміністративну сторінку виду і додати відображення Контекст.

en: You must select a view.
uk: Потрібно обрати вид.

en: Node from view
uk: Матеріал з виду

en: Extract a node context from a view context of the base type node.
uk: Витягати контекст матеріалу з контексту виду основного типу матеріалу.

en: Row number
uk: Номер рядка

en: Row number must be a positive integer value.
uk: Номер рядка має бути позитивним цілим числом.

en: Term from view
uk: Термін з виду

en: Extract a term context from a view context of the base type term.
uk: Витягати контекст терміна з контексту виду основного типу матеріалу.

en: User from view
uk: Користувач з виду

en: Extract a user context from a view context of the base type user.
uk: Витягати контекст користувача з контексту виду основного типу матеріалу.

en: Makes the view results available as a context for use in Panels and other applications.
uk: Робить результати виду доступними як контекст для використання в Панелях та інших застосунках.

en: Contains rows in contexts.
uk: Містить рядки в контекстах.

en: Context settings
uk: Налаштування контексту

en: This is the title that will appear for this view context in the configure context dialog. If left blank, the view name will be used.
uk: Це заголовок, що з'явиться для цього контексту виду у діалозі конфігурації контексту. Якщо залишити порожнім, буде використана назва виду.

en: Use exposed widgets form as pane configuration
uk: Використовувати розкриті віджети як конфігурацію фрагменту панелі.

en: Panels is enabled but CTools is out of date. All Panels modules are disabled until CTools is updated. See the status page for more information.
uk: Модуль Панелі увімкнено, проте модуль CTools застарілий. Всі модулі, що входять в Панелі, будуть вимкнені до оновлення CTools. Більше інформації на сторінці стану.

en: Panel region
uk: Область панелі

en: Panel pane
uk: Фрагмент панелі

en: Get a bird's eye view of items related to Panels.
uk: Загальний огляд всіх об’єктів, що стосуються модуля Панелі.

en: Custom layout
uk: Власний макет

en: Custom layouts can add more, site-specific layouts that you can use in your panels.
uk: За допомогою власних макетів можна створювати додаткові, необхідні для цього сайту макети, які потім будуть використовуватися в панелях.

en: There are no custom layouts.
uk: Власні макети відсутні.

en: Manage custom layouts
uk: Керування власними макетами

en: Renders a panel normally. This is the most common option.
uk: Звичайне відображення панелі. Найбільш поширений варіант.

en: Add new pane
uk: Додати новий фрагмент панелі

en: Customize this page
uk: Персоналізувати цю сторінку

en: Panels In-Place Editor
uk: Редактор "на місці" для Панелей

en: Provide a UI for managing some Panels directly on the frontend, instead of having to use the backend.
uk: Забезпечує користувацький інтерфейс для керування деякими панелями безпосередньо на сторінці, замість переходу в адміністративний інтерфейс.

en: In-Place Editor
uk: Редактор "на місці"

en: Allows privileged users to update and rearrange the content while viewing this panel.
uk: Дозволяє привілейованим користувачам оновлювати і перевпорядковувати вміст під час перегляду цієї панелі.

en: This will discard all unsaved changes. Are you sure?
uk: Всі незбережені зміни будуть втрачені. Ви впевнені?

en: This panel is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old.
    
    Click OK to break this lock and discard any changes made by !user.
uk: Ця панель наразі редагується користувачем !user, отже її заблоковано від редагування іншими користувачами. Це блокування вже триває !age. 
    
    Натисніть OK, щоб зняти це блокування і скасувати усі зміни, виконані користувачем !user.

en: Missing layout
uk: Відсутній макет

en: mini panel
uk: міні-панель

en: mini panels
uk: Міні-панелі

en: Renderer
uk: Відображувач

en: Only one criterion must pass.
uk: Має виконуватись один критерій.

en: Layout: @layout couldn't been found, maybe the theme is disabled.
uk: Макет: @layout неможливо знайти, можливо тема вимкнена.

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
uk: У якій категорії має розташовуватися цей макет. Якщо порожнє, категорія буде "Різне".

en: Broken/missing plugin
uk: Пошкоджений/відсутній плаґін

en: layouts
uk: макети

en: Builders
uk: Конструктори

en: Reuse layout
uk: Повторно використати макет

en: Canvas settings
uk: Налаштування полотна

en: Configure canvas
uk: Налаштувати полотно

en: Canvas class
uk: Клас полотна

en: This class will the primary class for this layout. It will also be appended to all column, row and region_classes to ensure that layouts within layouts will not inherit CSS from each other. If left blank, the name of the layout or ID of the display will be used.
uk: Цей клас буде основним для цього макету. Він також буде доданий до всіх колонок, рядків та областей для забезпечення того, щоб макети в межах інших макетів не успадковували CSS одне від одного. Якщо порожнє, буде використана назва макету або ідентифікатор відображення.

en: Column class
uk: Клас колонки

en: This class will be applied to all columns of the layout. If left blank this will be panels-flexible-column.
uk: Цей клас буде застосований до усіх колонок макету. Якщо порожнє, це буде клас panels-flexible-column.

en: Row class
uk: Клас рядка

en: This class will be applied to all rows of the layout. If left blank this will be panels-flexible-row.
uk: Цей клас буде застосований до усіх рядків макету. Якщо порожнє, це буде клас panels-flexible-row.

en: This class will be applied to all regions of the layout. If left blank this will be panels-flexible-region.
uk: Цей клас буде застосований до усіх областей макету. Якщо порожнє, це буде клас panels-flexible-region.

en: Scale fluid widths for IE6
uk: Масштабувати нефіксовані ширини для IE6

en: IE6 does not do well with 100% widths. If checked, width will be scaled to 99% to compensate.
uk: IE6 погано працює зі 100% ширинами. Якщо позначено, ширина буде масштабована до 99% для виправлення цієї вади.

en: If a value is entered, the layout canvas will be fixed to the given pixel width.
uk: Якщо значення введене, полотно макету буде зафіксоване на вказаній ширині у пікселях.

en: Column separation
uk: Поділ колонок

en: How much padding to put on columns that are that are next to other columns. Note that this is put on both columns so the real amount is doubled.
uk: Який ширини зробити поле в колонках, що знаходяться поруч з іншими колонками. Зверніть увагу, що це значення буде додане до обох колонок, тобто справжній розмір буде вдвічі більшим.

en: Region separation
uk: Поділ областей

en: How much padding to put on regions that are that are next to other regions. Note that this is put on both regions so the real amount is doubled.
uk: Якої ширини додати поле в областях, що знаходяться поруч з іншими областями. Зверніть увагу, що це значення буде додане до обох областей, тобто справжній розмір буде вдвічі більшим.

en: Row separation
uk: Поділ рядків

en: How much padding to put on beneath rows to separate them from each other. Because this is placed only on the bottom, not hte top, this is NOT doubled like column/region separation.
uk: Який відступ зробити знизу рядків, щоб відокремити їх. Оскільки цей відступ робиться лише знизу, не зверху, справжній розмір НЕ буде вдвічі більшим, як у випадку поділу колонок/областей.

en: Enter a CSS class that will be used. This can be used to apply automatic styling from your theme, for example.
uk: Введіть клас CSS, що буде використовуватись. Наприклад, це може бути використане для автоматичної стилізації відповідно до теми.

en: Save this layout for reuse
uk: Зберегти цей макет для багаторазового використання

en: The machine readable name of this layout. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
uk: Машинна назва цього макету. Вона має бути унікальною і містити лише латинські абетково-цифрові символи та символи підкреслення. Після створення змінити це значення буде неможливо!

en: A description of what this layout is, does or is for, for administrative use.
uk: Опис того, що це за макет, що він робить і для чого, для адміністративного використання.

en: Keep current panel layout flexible
uk: Залишити поточний макет панелі гнучким

en: If checked, this panel will continue to use a generic flexible layout and will not use the saved layout. Use this option if you wish to clone this layout.
uk: Якщо позначено, ця панель продовжить використовувати загальний гнучкий макет і не використовувати збережений. Використовуйте цей параметр якщо необхідно клонувати цей макет.

en: That name is used by another layout: @layout
uk: Назва вже використовується іншим макетом: @layout

en: Columns: 1
uk: Колонки: 1

en: Columns: 3
uk: Колонки: 3

en: Columns: 2
uk: Колонки: 2

en: That name is used by another style: @page
uk: Ця назва вже використовується іншим стилем: @page

en: The configuration is fixed and cannot be changed.
uk: Конфігурація фіксована і не може бути змінена.

en: This configuration is provided by a module, but has been changed.
uk: Ця конфігурація забезпечена модулем, але була змінена.

en: A custom configuration by a user.
uk: Власна конфігурація користувача.

en: In case a new revision is to be saved, the log entry explaining the changes for this version.
uk: На випадок збереження нової редакції, запис журналу, що пояснює зміни в цій версії.

en: Creates revision
uk: Створює редакцію

en: Whether saving this node creates a new revision.
uk: Чи запис цього матеріалу створює нову редакцію.

en: The current date and time.
uk: Поточна дата і час.

en: Strongarm lets site builders manage default variable settings. All the default values provided by Strongarm are listed on this page. Any overridden value can be reverted to its default by selecting its checkbox and clicking 'Reset to defaults'.
uk: Strongarm дозволяє розробникам сайтів керувати  базовими налаштуваннями змінних. Всі значення за замовчуванням, що надаються Strongarm, перераховані на цій сторінці. Будь-які перевизначені значення можна відновити до базових  вибравши відповідний прапорець і натиснувши кнопку "Відновити базове значення".

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
uk: Пояснення останніх змін, що відбулися в матеріалі.

en: The title of the current page.
uk: Заголовок поточної сторінки

en: The URL of the current page.
uk: URL поточної сторінки.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
uk: Номер поточної сторінки при посторінковому перегляді списків.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
uk: %element-title використовує такі неприпустимі замінники: @invalid-tokens.

en: The source node for this current node's translation set.
uk: Вихідний матеріал для набору перекладів даного матеріалу

en: Account cancellation URL
uk: URL анулювання Рахунка

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
uk: URL-адреса сторінки підтвердження видалення облікового  запису користувача.

en: One-time login URL
uk: Одноразовий URL для входу

en: The URL of the one-time login page for the user account.
uk: URL-адреса сторінки одноразового входу облікового запису користувача.

en: Tokens related to menu links.
uk: Замінники, пов’язані з посиланнями меню.

en: The unique ID of the menu link.
uk: Унікальний ідентифікатор посилання меню.

en: The title of the menu link.
uk: Заголовок посилання меню.

en: The URL of the menu link.
uk: URL посилання меню.

en: The menu link's parent.
uk: Батько посилання меню.

en: Tokens related to the current page request.
uk: Замінники, пов’язані з запитом поточної сторінки.

en: Page number
uk: Номер сторінки

en: The book page associated with the node.
uk: Сторінка книги пов'язана з цим матеріалом.

en: The menu link for this node.
uk: Посилання меню для цього матеріалу.

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
uk: Максимальна довжина тексту кожного компонента синоніма (наприклад, [title]) . Рекомендована довжина: 100. Максимально можлива довжина @max. Докладніше дивіться <a href="@pathauto-help">Довідку про автосиноніми</a>

en: The field %name is not a valid number.
uk: Поле %name є неприпустимим числом.

en: The field %name cannot be greater than @max.
uk: Поле %name не може перевищувати @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
uk: Поле %name не може бути меншим @min.

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
uk: Поле <em>Рядки для видалення</em> не повинно містити HTML. Впевніться, що для цього поля вимкнено усі WYSIWYG-редактори.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
uk: Оберіть типи несинонімізованих шляхів, для яких генеруватимуться синоніми URL

en: Bulk updating URL aliases
uk: Пакетне оновлення синонімів URL

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
uk[0]: Генеровано @count URL-синонім.
uk[1]: Генеровано @count URL-синоніми.
uk[2]: Генеровано @count URL-синонімів.

en: language neutral
uk: нейтральна мова

en: Pattern for all @language @node_type paths
uk: Шаблон для всіх шляхів мови @language типу матеріалу @node_type

en: Updated alias for node @nid.
uk: Оновлено синонім для матеріала @nid.

en: Taxonomy term paths
uk: Шляхи термінів таксономії

en: Updated alias for term @tid.
uk: Оновлено синонім для терміна @tid.

en: Forum paths
uk: Шляхи форумів

en: Updated alias for forum @tid.
uk: Оновлено синонім для форуму @tid.

en: User paths
uk: Шляхи користувачів

en: Updated alias for user @uid.
uk: Оновлено синонім для користувача @uid.

en: Blog paths
uk: Шляхи блоґів

en: Updated alias for blog user @uid.
uk: Оновлено синонім для блоґу користувача @uid.

en: Update URL alias
uk: Оновити синонім URL

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
uk[0]: Оновлено синонім URL для @count матеріала.
uk[1]: Оновлено синонім URL для @count матеріалів.
uk[2]: Оновлено синонім URL для @count матеріалів.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
uk[0]: Оновлено синонім URL для @count терміна.
uk[1]: Оновлено синонім URL для @count термінів.
uk[2]: Оновлено синонім URL для @count термінів.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
uk[0]: Оновлено синонім URL для @count облікового запису.
uk[1]: Оновлено синонім URL для @count облікових записів.
uk[2]: Оновлено синонім URL для @count облікових записів.

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the term:path token. You should probably set the action for @name to be "replace by separator".
uk: @name налаштовано бути роздільником і воно буде видалятися, якщо трапляється в рядках. Це може призвести до проблем з шаблонами і особливо із замінником term:path token. Мабуть слід встановити для @name дію "замінити на роздільник".

en: Use ISO-8601 week numbers
uk: Використовувати номери тижнів згідно ISO-8601

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
uk: ВАЖЛИВО! Якщо позначено, Першим днем тижня має бути вибрано Понеділок

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
uk: При використанні номерів тижнів згідно ISO-8601, першим днем тижня має бути встановлено понеділок.

en: Field @label (@field_name)
uk: Поле @label (@field_name)

en: There are no date fields in this database.
uk: В цій базі даних відсутні поля дати.

en: The date field which whose type should be changed.
uk: Поле дати, тип якого буде змінено.

en: The type of date to change the field to.
uk: Тип дати, на який буде змінено поле.

en: New type:
uk: Новий тип:

en: The current type is the same as the chosen type. There is nothing to change.
uk: Поточний тип збігається з обраним типом. Змін не відбудеться.

en: The field @field_name has been changed from @old_type to @new_type.
uk: Поле @field_name було успішно змінено з @old_type на @new_type.

en: Change a date field from one type to another. Very experimental, use at your own risk!
uk: Змінити тип дати поля на інший. Дуже експериментальний, використовувати на власний ризик!

en: Year range
uk: Період років

en: PHP evaluation
uk: Виконання PHP

en: - Use default -
uk: - Використовувати стандартну -

en: General Information
uk: Загальна інформація

en: Unknown content type
uk: Невідомий тип матеріалу

en: Linked
uk: З посиланням

en: Recursion, stop!
uk: Рекурсія, зупиніться!

en: Class registry
uk: Реєстр класів

en: Condition set (OR)
uk: Набір умов (АБО)

en: Condition set (AND)
uk: Набір умов (ТА)

en: Action set
uk: Набір подій

en: Administer rule configurations
uk: Адміністрування налаштувань правил

en: Manage reaction rules and rule components.
uk: Керування правилами реагування та компонентами правил.

en: React on events and conditionally evaluate actions.
uk: Реагувати на події та додатково виконувати дії.

en: unlabeled
uk: без мітки

en: NOT @condition
uk: НЕ @condition

en: NOT AND
uk: НЕ ТА

en: NOT OR
uk: НЕ АБО

en: Current list item
uk: Поточний елемент списку

en: Site-wide settings and other global information.
uk: Загальні налаштування сайту та інша загальна інформація.

en: After updating an existing comment
uk: Після оновлення існуючого коментаря

en: Before saving a comment
uk: Перед збереженням коментаря

en: saved comment
uk: збережений коментар

en: unchanged comment
uk: незмінний коментар

en: A comment is viewed
uk: Коментар переглядається

en: Revision identifier
uk: Ідентифікатор редакції

en: Set a data value
uk: Встановіть значення даних

en: Specifies the data to be modified using a data selector, e.g. "node:author:name".
uk: Визначає дані, які можна змінити за допомогою селектора даних, наприклад  "node:author:name".

en: The new value to set for the specified data.
uk: Нове значення, встановлюване для  вказаних даних.

en: Fetch entity by id
uk: Вибрати сутність за ідентифікатором

en: Specifies the type of entity that should be fetched.
uk: Зазначає тип сутності, яку необхідно вибрати.

en: Fetched entity
uk: Вибрана сутність

en: Fetch entity by property
uk: Вибрати сутність за властивістю

en: Specifies the type of the entity that should be fetched.
uk: Зазначає тип сутності, яку необхідно вибрати.

en: The property by which the entity is to be selected.
uk: Властивість, за якою буде обиратися сутність.

en: The property value of the entity to be fetched.
uk: Значення властивості сутності, яка буде отримана.

en: Limit result count
uk: Обмежувати лічильник результатів

en: Limit the maximum number of fetched entities.
uk: Обмежує максимальну кількість вибираних сутностей.

en: Create a new entity
uk: Створити нову сутність

en: Specifies the type of the entity that should be created.
uk: Визначає тип сутності, яка має бути створена.

en: Created entity
uk: Створена сутність

en: Save entity
uk: Зберегти сутність

en: Specifies the entity, which should be saved permanently.
uk: Визначає сутність, яка повинна бути остаточно збережена.

en: Force saving immediately
uk: Виконувати негайний запис

en: Usually saving is postponed till the end of the evaluation, so that multiple saves can be fold into one. If this set, saving is forced to happen immediately.
uk: Зазвичай запис відкладається до завершення виконання, щоб об’єднати кілька записів в один. Якщо встановлено, запис буде виконуватись одразу.

en: Delete entity
uk: Видалити сутність

en: Specifies the entity, which should be deleted permanently.
uk: Визначає сутність, яка має бути видалена без можливості відновлення.

en: The data list, to which an item is to be added.
uk: Список даних, до якого має бути доданий елемент.

en: Item to add
uk: Елемент, що додається

en: Insert position
uk: Позиція вставки

en: The data list for which an item is to be removed.
uk: Список даних, з якого має бути видалений елемент.

en: Item to remove
uk: Елемент, що видаляється

en: Add a variable
uk: Додати змінну

en: Specifies the type of the variable that should be added.
uk: Визначає тип змінної, яка має бути додана.

en: Added variable
uk: Додана змінна

en: Create a data structure
uk: Створити структуру даних

en: Specifies the type of the data structure that should be created.
uk: Визначає тип структури даних, яка має бути додана.

en: Created data
uk: Створені дані

en: <strong>Selected data:</strong> %selector
uk: <strong>Обрані дані:</strong> %selector

en: Reload form
uk: Оновити форму

en: Append the item to the end.
uk: Додати елемент в кінець.

en: Prepend the item to the front.
uk: Додати елемент на початок.

en: Data to compare
uk: Дані для порівняння

en: The data to be compared, specified by using a data selector, e.g. "node:author:name".
uk: Дані, що будуть порівнюватися, що вказуються за допомогою селектора даних, наприклад "node:author:name".

en: The comparison operator.
uk: Оператор порівняння.

en: Data value
uk: Значення даних

en: The value to compare the data with.
uk: Значення для порівняння данихю

en: Entity is new
uk: Сутність нова

en: Specifies the entity for which to evaluate the condition.
uk: Вкажіть сутність, для якої необхідно виконати умову.

en: Entity has field
uk: Сутність має поле

en: The name of the field to check for.
uk: Назва поля, яке необхідно перевірити.

en: Compare two data values of the same type with each other.
uk: Порівняння двох значень даних одного типу.

en: is lower than
uk: менше, ніж

en: This condition determines whether the specified entity has just been created and has not yet been saved to the database.
uk: Ця умова визначає, чи вказана сутність була щойно створена і не ще не була збережена до бази даних.

en: Before saving content
uk: Перед збереженням матеріалу

en: Content is viewed
uk: Матеріал переглянуто

en: view mode
uk: режим перегляду

en: Content is of type
uk: Матеріал належить до типу

en: The content type(s) to check for.
uk: Тип(и) матеріалу для перевірки.

en: Create or delete any URL alias
uk: Створення або видалення будь-якого синоніма URL

en: Specifies the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
uk: Вказує чинний шлях, котрому необхідно надати синонім. Приклад: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, "about" for an about page. Use a relative path and do not add a trailing slash.
uk: Вкажіть альтернативний шлях, за допомогою якого можуть бути доступні ці дані. Наприклад, "about" для сторінки-представлення. Використовуйте відносний шлях без похилої риски в кінці.

en: If specified, the language for which the URL alias applies.
uk: Якщо вказано, мова, для якої застосовується URL-синонім.

en: Specify an alternative path by which the content can be accessed. For example, "about" for an about page. Use a relative path and do not add a trailing slash.
uk: Вкажіть альтернативний шлях, за допомогою якого можуть бути доступні матеріал. Наприклад, "about" для сторінки-представлення. Використовуйте відносний шлях без похилої риски в кінці.

en: Leave it empty to delete the URL alias.
uk: Для видалення URL-синоніму залиште порожнім

en: Create or delete a taxonomy term's URL alias
uk: Створення або видалення синоніма URL терміна таксономії

en: Specify an alternative path by which the term can be accessed. For example, "content/drupal" for a Drupal term. Use a relative path and do not add a trailing slash.
uk: Вкажіть альтернативний шлях, за допомогою якого може бути доступний термін. Наприклад, "content/drupal" для терміна Друпал. Використовуйте відносний шлях без похилої риски в кінці.

en: Path has URL alias
uk: Шлях має URL-синонім

en: Specifies the existing path you wish to check for. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
uk: Вказує наявний шлях, який слід перевірити. Наприклад: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Specify the URL alias to check for. For example, "about" for an about page.
uk: Вкажіть синонім URL для перевірки. Наприклад, "about" для сторінки-представлення.

en: Enter PHP code without &lt;?php ?&gt; delimiters that returns the processed value. The selected value is available in the variable $value. Example: %code
uk: Введіть код PHP, що повертає оброблене значення, без обмежувачів &lt;?php ?&gt;. Вказане значення доступне в змінній $value. Приклад: %code

en: If you want to change a variable just return an array of new variable values, e.g.: !code
uk: Якщо небхідно змінити змінну, просто повертайте масив нових значень змінних, наприклад: !code

en: Add offset
uk: Додати зміщення

en: Add an offset to the selected date.
uk: Додайте зміщення до обраної дати.

en: Note that you can also specify negative numbers.
uk: Зверніть увагу: також можна вказати від'ємні значення.

en: text token
uk: текстовий замінник

en: formatted text
uk: форматований текст

en: decimal number
uk: десяткове число

en: list of text
uk: список з тексту

en: list of integer
uk: список з цілих

en: any entity
uk: будь-яка сутність

en: Replacement patterns for %label
uk: Шаблони заміни для %label

en: Drupal is initializing
uk: Drupal ініціалізується

en: System log entry is created
uk: Створено запис у системному журналі

en: Log entry
uk: Запис журналу

en: watchdog log entry
uk: сторожовий журнал

en: The category to which this message belongs
uk: Категорія, до якої належить повідомлення

en: Request uri
uk: Запит uri

en: An associated, HTML formatted link
uk: Пов’язане, HTML-відформатоване посилання

en: Show a message on the site
uk: Показати повідомлення на сайті

en: Repeat message
uk: Повторити повідомлення

en: If disabled and the message has been already shown, then the message won't be repeated.
uk: Якщо вимкнено і повідомлення вже було показане, то воно не буде показане повторно.

en: A Drupal path, path alias, or external URL to redirect to. Enter (optional) queries after "?" and (optional) anchor after "#".
uk: Drupal шлях, синонім шляху, або зовнішній URL-адреса для перенаправлення. Введіть (необов’язково) запити після "?" і (необов’язково) якір після "#".

en: Force redirect
uk: Примусове переспрямування

en: Append destination parameter
uk: Додати параметр місця призначення

en: Whether to append a destination parameter to the URL, so another redirect issued later on would lead back to the origin page.
uk: Чи потрібно додавати параметр місця призначення до URL-адреси, щоб інше перенаправлення, виконане пізніше, могло повернути на вихідну сторінку.

en: A list of titles for the breadcrumb links.
uk: Список назв для навігаційних рядків.

en: A list of Drupal paths for the breadcrumb links, matching the order of the titles.
uk: Список Drupal-шляхів для навігаційних рядків, відповідно порядку назв.

en: The e-mail address or addresses where the message will be sent to. The formatting of this string must comply with RFC 2822.
uk: Електронна адреса або адреси, на які будуть надсилатися повідомлення. Формат цього рядка має відповідати RFC 2822.

en: Select the roles whose users should receive the mail.
uk: Оберіть ролі, чиї користувачі мають отримувати лист.

en: After updating an existing term
uk: Після оновлення наявного терміна

en: Before saving a taxonomy term
uk: Перед збереженням терміна таксономії

en: saved term
uk: збережений термін

en: deleted term
uk: видалений термін

en: After saving a new vocabulary
uk: Після збереження нового словника

en: created vocabulary
uk: створений словник

en: After updating an existing vocabulary
uk: Після оновлення існуючого словника

en: updated vocabulary
uk: оновлений словник

en: unchanged vocabulary
uk: незмінений словник

en: Before saving a vocabulary
uk: Перед збереженням словника

en: saved vocabulary
uk: збережений словник

en: After deleting a vocabulary
uk: Після видалення словника

en: deleted vocabulary
uk: видалений словник

en: After saving a new user account
uk: Після збереження нового облікового запису користувача

en: After updating an existing user account
uk: Після оновлення існуючого профілю користувача

en: Before saving a user account
uk: Перед збереженням облікового запису користувача

en: saved user
uk: збережений користувач

en: User account page is viewed
uk: Переглянуто сторінку облікового запису користувача

en: After a user account has been deleted
uk: Після видалення облікового запису користувача

en: Match roles
uk: Зіставлення ролей

en: If matching against all selected roles, the user must have <em>all</em> the roles selected.
uk: Якщо вказано збіг з усіма обраними ролями, користувач повинен мати <em>усі</em> обрані ролі.

en: User is blocked
uk: Користувач заблокований

en: Variable label
uk: Мітка змінної

en: The variable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores and must be unique in the current scope.
uk: Назва змінної має містити лише літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення і має бути унікальною в області визначення.

en: Adjust the names and labels of provided variables, but note that renaming of already utilizied variables invalidates the existing uses.
uk: Зкоригуйте назви та мітки наданих змінних, але зауважте, що перейменування вже використовуваних змінних розриває існуючі застосування.

en: Provided variables
uk: Надані змінні

en: Switch to the direct input mode
uk: Перемкнути в прямий режим введення

en: Switch to data selection
uk: Перемкнути в режим вибору даних

en: The variable name %name is already taken.
uk: Назва змінної %name вже використовується.

en: The machine-readable name of this configuration is used by rules internally to identify the configuration. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores and must be unique.
uk: Машинна назва цієї конфігурації, що використовується внутрішньо правилами для її ідентифікації. Ця назва має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення і має бути унікальною.

en: The machine-readable name %name is already taken.
uk: Машинна назва %name вже використовується.

en: Provides variables
uk: Забезпечує змінні

en: If checked, the condition result is negated such that it returns TRUE if it evaluates to FALSE.
uk: Якщо позначено, результати умови буде замінений на протилежний, тобто отримувана ХИБНІСТЬ буде замінена на ІСТИНУ.

en: Data selector
uk: Селектор даних

en: A list of values, one on each line.
uk: Перелік значень, по одному на рядок.

en: cloned
uk: клоновано

en: Are you sure you want to enable the %plugin %label?
uk: Ви дійсно бажаєте увімкнути % plugin %label?

en: Are you sure you want to disable the %plugin %label?
uk: Ви дійсно бажаєте вимкнути % plugin %label?

en: Are you sure you want to revert the %plugin %label?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити % plugin %label?

en: Are you sure you want to delete the %plugin %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити % plugin %label?

en: Enabled %plugin %label.
uk: Увімкнено %plugin %label.

en: Disabled %plugin %label.
uk: Вимкнено %plugin %label.

en: Reverted %plugin %label to the defaults.
uk: %plugin %label відновлено до базових налаштувань.

en: Deleted %plugin %label.
uk: Видалено %plugin %label.

en: Select the %element to add
uk: Оберіть елемент %element для додавання

en: Are you sure you want to delete the %element_plugin %element_name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %element_plugin %element_name?

en: React on event
uk: Реагувати на подію

en: Wrong date format. Specify the date in the format %format.
uk: Неправильний формат дати. Вкажіть дату у форматі %format.

en: Machine-readable names must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Машино-читабельні назви мають містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та підкреслення.

en: A human-readable name shortly describing the rule.
uk: Легка для читання назва, що коротко описує правило.

en: Data selectors
uk: Селектори даних

en: Rules evaluation log
uk: Журнал визначення правил

en: Filter by plugin
uk: Фільтр за плаґіном

en: There are no rule components.
uk: Компоненти правила відсутні.

en: Component plugin
uk: Плаґін компоненту

en: Add new component
uk: Додати новий компонент

en: Rules UI
uk: Інтерфейс правил

en: Administrative interface for managing rules.
uk: Адміністративний інтерфейс для управління правилами.

en: Schedule component evaluation
uk: Визначення компоненту розкладу

en: Rules scheduler
uk: Планувальник правил

en: Task identifier
uk: Ідентифікатор завдання

en: You have to specify at least either a component or a task identifier.
uk: Необхідно вказати принаймні компонент або ідентифікатор завдання.

en: Administer features
uk: Адміністрування властивостей

en: Perform administration tasks on features.
uk: Виконання адміністративних завдань з властивостями.

en: View, enable and disable features.
uk: Перегляд, увімкнення та вимкнення властивостей.

en: Error opening socket @socket
uk: Помилка відкриття сокету @socket

en: delivery callback not found
uk: зворотнього зв’язку не знайдено

en: callback %callback not found: %q.
uk: зворотнього зв’язку %callback не знайдено: %q.

en: The specified file %file could not be copied, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
uk: Неможливо скопіювати зазначений файл %file через хибне місце призначення. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
uk: Неможливо скопіювати зазначений файл %file оскільки каталог призначення неправильно налаштований. Ця проблема може бути пов’язана з правами доступу файла чи каталогу. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: The file %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory.
uk: Неможливо скопіювати зазначений файл %file оскільки в каталозі вже існує файл з таким іменем.

en: The specified file %file could not be moved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
uk: Неможливо перемістити зазначений файл %file оскільки відсутнє місце призначення. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: The specified file %file could not be deleted, because it is not a valid URI. More information is available in the system log.
uk: Зазначений файл %file не може бути видалено, оскільки містить неприпустиму адресу. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
uk: Дані неможливо зберегти, через хибне місце призначення. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: File %file (%realpath) could not be copied, because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file (%realpath) неможливо скопіювати, оскільки призначення %destination є неприпустимим. Це часто викликане неналежним використанням функції file_copy() чи відсутністю обгортки потоку.

en: File %file (%realpath) could not be copied because it does not exist.
uk: Файл %file (%realpath) не може бути скопійованим, оскільки не існує.

en: File %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory (%directory)
uk: Файл %file неможливо скопіювати, оскільки файл з таким іменем в каталозі призначення (%directory) вже існує.

en: File %file could not be copied because it would overwrite itself.
uk: Файл %file неможливо скопіювати, оскільки він перезапише сам себе.

en: The specified file %file could not be copied to %destination.
uk: Зазначений файл %file неможливо скопіювати до %destination.

en: File %file (%realpath) could not be moved, because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file (%realpath) неможливо перемістити, оскільки призначення %destination є неприпустимим. Це може бути викликане неналежним використанням функції file_move() чи відсутністю обгортки потоку.

en: File %file (%realpath) could not be deleted because it is not a valid URI. This may be caused by improper use of file_delete() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file (%realpath) неможливо видалити через недійсний URI. Це може бути викликано неправильним використанням file_delete() або відсутністю обгортки потоку.

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
uk: Дані неможливо зберегти, оскільки призначення %destination є неприпустимим. Це може бути викликане неправильним використанням функції file_save_data() чи відсутністю обгортки потоку.

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
uk: Конфігурація вашого PHP підтримує тільки один тип бази даних, тому вона була вибрана автоматично.

en: Failed to connect to your database server. The server reports the following message: %error.<ul><li>Is the database server running?</li><li>Does the database exist, and have you entered the correct database name?</li><li>Have you entered the correct username and password?</li><li>Have you entered the correct database hostname?</li></ul>
uk: Неможливо зв'язатися з сервером бази даних. Сервер надсилає наступне повідомлення: %error. <ul><li>Чи працює сервер бази даних?</li><li>Чи існує база даних і чи правильно введена назва бази даних?</li><li>Чи правильно введене ім'я користувача і пароль?</li><li>Чи правильно введена назва хоста бази даних?</li></ul>

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
uk: Використовувана вами версія PHP має відомі проблеми з PostgreSQL. Вам потрібно змінити вашу версію PHP на 5.2.11, 5.3.1 і вище.

en: Format settings:
uk: Налаштування формату:

en: Administrative overlay
uk: Адміністративне накладання

en: Upload an image to go with this article.
uk: Відвантажити зображення до цієї статті.

en: Minimal profile for running tests. Includes absolutely required modules only.
uk: Мінімальний профіль для проведення тестів. Задіяно лише необхідні модулі.

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: If enabled, turns on SCAYT (Spell Check As You Type) automatically after loading the editor.
uk: Якщо позначено, SCAYT (від англ. Spell Check As You Type - перевірка правопису під час друку) вмикається автоматично після початку роботи редактора.

en: Examples: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1
uk: Приклади: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1

en: Delete data
uk: Видалити дані

en: List handling
uk: Обробка списку

en: Show first (if present)
uk: Показувати перший (якщо присутній)

en: Show item count
uk: Показувати лічильник елементів

en: List seperator
uk: Роздільник списку

en: Link this field to its entity
uk: Зробити це поле посиланням на його сутність

en: Use human-readable name
uk: Використовувати людино-читабельну назву

en: If this is checked, the values' names will be displayed instead of their internal identifiers.
uk: Якщо це позначено, замість внутрішніх ідентифікаторів буду відображатися назви значень.

en: The settings file is writable.
uk: Файл налаштувань доступний для запису.

en: The settings file is owned by the web server.
uk: Файл налаштувань має як власника вебсервер.

en: The @drupal installer failed to create a settings file with proper file ownership. Log on to your web server, remove the existing %file file, and create a new one by copying the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>. If you have problems with the file permissions on your server, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
uk: Інсталятор @drupal не зміг створити файл налаштувань з належним правами власності. Зайдіть на сервер і видаліть наявний файл %file , а потім створіть новий скопіювавши файл %default_file у %file. Докладну інформацію про встановлення Друпал дивіться у файлі <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>. Якщо виникли проблеми з встановленням прав доступу до файла на сервері, тоді зверніться до <a href="@handbook_url">онлайнового довідника</a>.

en: Invalid merge query: no conditions
uk: Неприпустимий запит злиття: немає умов

en: The menu link's root.
uk: Корінь посилання меню.

en: Abu Dhabi
uk: Абу-Дабі

en: Dubai
uk: Дубай

en: Fujairah
uk: Фуджейра

en: Sharjah
uk: Шарджа

en: Kepulauan Riau
uk: Острови Ріау

en: Sulawesi Barat
uk: Західне Сулавесі

en: Puducherry
uk: Пондішері

en: Uttarakhand
uk: Уттаркханд

en: Aichi
uk: Айті

en: Chiba
uk: Тіба

en: Fukui
uk: Фукуї

en: Fukuoka
uk: Фукуока

en: Fukushima
uk: Фукусіма

en: Gifu
uk: Гіфу

en: Hiroshima
uk: Хіросіма

en: Ishikawa
uk: Ісікава

en: Kagoshima
uk: Кагосіма

en: Kochi
uk: Кочі

en: Shiga
uk: Сіґа

en: Shimane
uk: Сімане

en: Shizuoka
uk: Сідзуока

en: Tochigi
uk: Тотігі

en: Tokushima
uk: Токусіма

en: Yamaguchi
uk: Ямаґуті

en: Yamanashi
uk: Яманасі

en: Melaka
uk: Мелака

en: Pulau Pinang
uk: Пенанг

en: Putrajaya
uk: Путраджая

en: Moskva
uk: Московська область

en: Tambovskaya oblast
uk: Тамбовська область

en: A field type used for storing postal addresses according the xNAL standard.
uk: Тип поля, що використовується для збереження поштової адреси відповідно до стандартів xNAL.

en: Dynamic address form
uk: Динамічна адресна форма

en: Available countries
uk: Доступні країни

en: If no countries are selected, all countries will be available.
uk: Якщо не обрано жодної, то доступними є всі країни.

en: Manage a flexible address field, implementing the xNAL standard.
uk: Керування гнучко налаштовуваним адресним полем, що відповідає стандарту xNAL.

en: Add if the following PHP code outputs a nonzero value (PHP-mode, experts only).
uk: Додавати, якщо наступний код PHP повертає ненульове значення (режим PHP, лише для фахівців).

en: Save and Continue Editing
uk: Зберегти і продовжити редагування.

en: Your CSS injection rule %title was saved.
uk: Правило CSS-інжекції %title було збережене.

en: Administer CSS Injection
uk: Адміністрування CSS-інжекції

en: The CSS rule %title has been deleted.
uk: CSS-правило %title було успішно видалено.

en: CSS Injector directory writable
uk: Каталог CSS-інжектора відкритий для запису

en: CSS Injector Directory %dir is writable
uk: Каталог CSS-інжектора %dir відкритий для запису

en: Directory %dir is not writable
uk: Каталог %dir закритий для запису

en: @entity "@property" property.
uk: Властивість "@property" сутності @entity.

en: The machine-readable name identifying this @entity.
uk: Машинне ім'я, що ідентифікуватиме сутність @entity.

en: Internal, numeric @entity ID
uk: Внутрішній числовий ID сутності @entity

en: The ID used to identify this @entity internally.
uk: Ідентифікатор, що застосовується для ідентифікації цієї сутності @entity внутрішньо.

en: The unique ID of the @entity.
uk: Унікальний ID @entity.

en: After saving a new @entity
uk: Після збереження нової @entity

en: created @entity
uk: створено @entity

en: After updating an existing @entity
uk: Після оновлення існуючої @entity

en: updated @entity
uk: оновлено @entity

en: Before saving a @entity
uk: Перед збереженням @entity

en: saved @entity
uk: збережено @entity

en: After deleting a @entity
uk: Після видалення @entity

en: deleted @entity
uk: вилучено @entity

en: Rules configuration
uk: Конфігурація модуля Правила

en: edit component
uk: редагувати компонент

en: Unsubscribe URL
uk: URL відписки

en: Access Bulk Exporter
uk: Доступ до Масового Експортера

en: Export various system objects into code.
uk: Експорт різноманітних системних об'єктів у код.

en: Administer access rulesets
uk: Адміністрування набору правил доступу.

en: Add, delete and edit custom access rulesets.
uk: Додавання, видалення та редагування власних наборів правил доступу.

en: Modal Login (default style)
uk: Модальне вікно Входу (базовий стиль)

en: Login via modal
uk: Вхід за допомогою модального вікна

en: Modal Login (custom style)
uk: Модальне вікно Входу (власний стиль)

en: Wizard (no modal)
uk: Майстер (немодальне вікно)

en: Wizard (default modal)
uk: Майстер (базове модальне вікно)

en: Pick an animal
uk: Оберіть тварину

en: Wizard (custom modal)
uk: Майстер (власне модальне вікно)

en: Replace text with "hello world"
uk: Замінює текст фразою "привіт, світ"

en: Sample Content
uk: Зразок Вмісту

en: Delete this row
uk: Видалити цей рядок

en: CTools Javascript Widgets
uk: Віджети CTools Javascript

en: Link 1
uk: Посилання 1

en: Link 2
uk: Посилання 2

en: Link 3
uk: Посилання 3

en: Drop Down Menu
uk: Спадне меню

en: Click to Drop Down
uk: Клацніть для розгортання

en: Click to Collapse
uk: Клацніть для згортання

en: Collapsible Div
uk: Здатний до згортання Div

en: Hello World
uk: Привіт, світ

en: remain here
uk: залишатися тут

en: Go to your account
uk: Перейти до облікового запису

en: your account
uk: ваш обліковий запис

en: Login Success
uk: Успішний вхід

en: Choose animal
uk: Оберіть тварину

en: Configure animal
uk: Налаштуйте тварину

en: Sheep
uk: Вівця

en: Configure sheep
uk: Налаштуйте вівцю

en: Lizard
uk: Ящірка

en: Configure lizard
uk: Налаштуйте ящірку

en: Raptor
uk: Хижий птах

en: Configure raptor
uk: Налаштуйте хижого птаха

en: Choose your animal
uk: Виберіть вашу тварину

en: Name your sheep
uk: Дайте вівці ім’я

en: What kind of sheep
uk: Яка порода вівці

en: Wensleydale
uk: Вензлідейл

en: Merino
uk: Меринос

en: Corriedale
uk: Корідейл

en: Coriedale
uk: Корідейл

en: You have a @type sheep named "@name".
uk: У вас вівця @type з іменем "@name".

en: Name your lizard
uk: Дайте ящірці ім’я

en: Venomous
uk: Отруйні

en: You have a @type lizard named "@name".
uk: У вас ящірка @type з іменем "@name".

en: non-venomous
uk: не отруйні

en: venomous
uk: отруйні

en: Name your raptor
uk: Дайте ім’я хижому птаху

en: What kind of raptor
uk: Який вид хижого птаха

en: Eagle
uk: Орел

en: Hawk
uk: Сокіл

en: Owl
uk: Сова

en: Buzzard
uk: Канюк

en: Domesticated
uk: Свійські

en: You have a @type @raptor named "@name".
uk: У вас @raptor @type з іменем "@name".

en: wild
uk: дикі

en: domesticated
uk: свійські

en: Jump!
uk: Стрибнути!

en: Return to the examples page.
uk: Повернутись до сторінки з прикладами.

en: You successfully jumped! !return_link
uk: Ви успішно стрибнули! !return_link

en: Chaos Tools AJAX Demo
uk: Демонстрація Chaos Tools AJAX

en: Simple Form
uk: Проста форма

en: Animal
uk: Тварина

en: Post-Login Action
uk: Дія після входу

en: Successful Jumping
uk: Успішний стрибок

en: Chaos Tools (CTools) AJAX Example
uk: Приклад Chaos Tools (CTools) AJAX

en: Shows how to use the power of Chaos AJAX.
uk: Демонстрація роботи Chaos AJAX.

en: Administer custom content
uk: Адміністрування власного вмісту

en: Add, edit and delete CTools custom stored custom content
uk: Додавання, редагування та видалення створеного користувачем власного вмісту CTools

en: If there is more than one variant on a page, when the page is visited each variant is given an opportunity to be displayed. Starting from the first variant and working to the last, each one tests to see if its selection rules will pass. The first variant that meets its criteria (as specified below) will be used.
uk: Якщо на сторінці понад один варіант, при виборі кожного з варіантів буде відображуватись альтернатива. Починаючи з першого варіанту до останнього, кожен з варіантів буде перевірено на його відповідність правилам вибору. Буде застосовано перший варіант, що відповідає цьому критерію (як зазначено нижче).

en: There are no wizards available at this time.
uk: Жодного майстра цієї миті не доступно.

en: Configure new !plugin_title
uk: Налаштуйте новий !plugin_title

en: Configure !plugin_title
uk: Налаштуйте !plugin_title

en: Invalid plugin module/type combination requested: module @module and type @type
uk: Виконано запит неприпустимої комбінації модуль/тип: модуль @module та тип @type

en: Plugin @plugin of plugin type @owner:@type points to nonexistent file @file for class handler @class.
uk: Плаґін @plugin з типу плаґіну @owner:@type вказує на неіснуючий файл @file для обробника класу @class.

en: Use Page Manager
uk: Використання Менеджера сторінок

en: Allows users to use most of Page Manager's features, though restricts some of the most powerful, potentially site-damaging features. Note that even the reduced featureset still allows for enormous control over your website.
uk: Дозволяє користувачам використовувати більшість функцій Менеджера сторінок, водночас забороняючи найбільш потужні і потенційно-небезпечні для сайту дії. Зверніть увагу, що навіть через обмеженість функціоналу під контролем залишається значна частина веб-сайту.

en: Administer Page Manager
uk: Адміністрування Менеджера сторінок

en: Allows complete control over Page Manager, i.e., complete control over your site. Grant with extreme caution.
uk: Дозволяє здійснювати повний контроль над Менеджером сторінок, тобто повний контроль на веб-сайтом. Надавати з надзвичайною обережністю.

en: Page manager context
uk: Контекст Менеджера сторінок

en: Change general settings for this variant.
uk: Змініть основні налаштування цього варіанту

en: 404 Page not found
uk: 404 Сторінку не знайдено

en: 403 Access denied
uk: 403 Немає доступу

en: 301 Redirect
uk: 301 Переадресація

en: Redirect destination
uk: Місце призначення переадресації

en: Enter the path to redirect to. You may use keyword substitutions from contexts. You can use external urls (http://www.example.com/foo) or internal urls (node/1).
uk: Введіть шлях для переадресації. Можна використовувати підстановки ключових слів з контекстів. Можна використовувати зовнішні url-адреси (http://www.example.com/foo) або внутрішні (node/1).

en: The first element in a path may not be dynamic.
uk: Перший елемент в шляхові не може бути динамічним.

en: Export UI wizard cache
uk: Кеш майстра інтерфейсу експорта

en: If checked, context keywords will be substituted in this content. Note that CCK fields may be used as keywords using patterns like <em>%node:field_name-formatted</em>.
uk: Якщо позначено, контекстні ключові слова у цьому вмісті будуть замінені. Зверніть увагу, що поля ССK також можуть бути використані як ключові слова за шаблоном <em>%node:field_name-formatted</em>.

en: If checked, context keywords will be substituted in this content. More keywords will be available if you install the Token module, see http://drupal.org/project/token.
uk: Якщо позначено, контекстні ключові слова у цьому вмісті будуть замінені. Більше ключових слів можна отримати, якщо встановити модуль Замінник (Token), дивіться http://drupal.org/project/token.

en: User signature
uk: Підпис користувача.

en: The signature of a user.
uk: Підпис користувача.

en: "@s" user signature
uk: "@s" - підпис користувача

en: Use the Stylizer UI
uk: Використовувати Інтерфейс стилізатора.

en: Allows a user to use the CTools Stylizer UI.
uk: Дозволити користувачеві користуватися Інтерфейсом стилізатора CTools.

en: Inherit path
uk: Наслідувати шлях

en: Use Panels Dashboard
uk: Використання Панелі керування модуля Панелі

en: View administrative links on Panel panes
uk: Перегляд адміністративних посилань на фрагментах панелей

en: Configure access settings on Panel panes
uk: Налаштування параметрів доступу до фрагментів панелей

en: Access rules (often also called visibility rules) can be configured on a per-pane basis. This permission allows users to configure those settings.
uk: Правила доступу (котрі частіше називаються правилами видимості) можуть бути налаштовані окремо для кожного фрагменту панелі. Це повноваження дозволяє користувачами керувати цими налаштуваннями.

en: Use the Panels In-Place Editor
uk: Використовувати редактор "на місці" для Панелей

en: Allows a user to utilize Panels' In-Place Editor.
uk: Дозволити користувачеві використовувати редактор "на місці" для Панелей

en: Configure advanced settings on Panel panes
uk: Розширені налаштування фрагментів панелей

en: Administer Panels layouts
uk: Адміністрування макетів Панелей

en: Allows a user to administer exported Panels layout plugins & instances.
uk: Дозвіл користувачеві адмініструвати плаґіни та екземпляри експортованих макетів модуля Панелі.

en: Configure caching settings on Panels
uk: Налаштовування параметрів кешування Панелей

en: Allows a user to configure caching on Panels displays and panes.
uk: Дозволяє користувачеві налаштовувати кешування при відображенні Панелей та їх фрагментів.

en: Page wizards
uk: Майстри сторінок

en: Create mini panels
uk: Створити міні-панелі

en: Create new mini panels
uk: Створення нових міні-панелей

en: Administer mini panels
uk: Адміністрування міні-панелей

en: Edit and delete mini panels
uk: Редагування та видалення міні-панелей

en: Create panel nodes
uk: Створення матеріалів-панелей

en: Create new panel nodes.
uk: Створення нових матеріалів-панелей.

en: Edit any panel-nodes
uk: Редагування будь-яких матеріалів-панелей

en: Edit all pre-existing panel nodes regardless of ownership.
uk: Редагування усіх наявних панелей незалежно від авторства.

en: Edit own panel nodes
uk: Редагування власних матеріалів-панелей

en: Edit panel nodes owned by this user.
uk: Редагування матеріалів-панелей, створених цим користувачем.

en: Administer panel nodes
uk: Адміністрування матеріалів-панелей

en: Full administrative access to panel nodes including create, update and delete all
uk: Повний адміністративний доступ до матеріалів-панелей включно зі створенням, оновленням та видаленням.

en: Delete any panel nodes
uk: Видалення будь-яких матеріалів-панелей

en: Delete any panel node regardless of ownership
uk: Видалення будь-якого матеріалу-панелі незалежно від авторства

en: Delete own panel nodes
uk: Видалення власних матеріалів-панелей

en: Delete any panel node owned by this user.
uk: Видалення будь-якого матеріалу-панелі, що належать цьому користувачеві

en: renderer::render_pane_content() hit with a non-array for the context
uk: renderer::render_pane_content() знайшла немасив для контексту

en: If you save this layout for reuse it will appear in the list of reusable layouts at admin/structure/panels/layouts, and you will need to go there to edit it. This layout will then become an option for all future panels you make.
uk: Якщо ви збережете цей макет для багаторазового використання, він з'явиться у переліку багаторазових макетів на сторінці admin/structure/panels/layouts, і необхідно буде відвідати її і відредагувати його. Цей макет стане варіантом для всіх створюваних в майбутньому панелей.

en: Landing page wizard
uk: Майстер цільової сторінки

en: Landing pages are simple pages that have a path, possibly a visible menu entry, and a panel layout with simple content.
uk: Цільові сторінки — це звичайні сторінки з шляхом, можливо з видимим пунктом меню і панельним макетом простого вмісту.

en: Add a visible menu entry for this page
uk: Додати видимий пункт меню для цієї сторінки

en: %, !, ?, #, or & cannot appear in the path.
uk: В шляху не можуть бути %, !, ?, #  або &.

en: Panel fields
uk: Поля панелі

en: Displays the fields in a panel rather than using a template.
uk: Відображати поля у панелі замість використання шаблону.

en: Aside
uk: Ззовні

en: Lolspeak
uk: Суржик

en: Update @title
uk: Оновити @title

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Унікальна машино-читабельна назва. Може містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
uk: Машино-читабельна назва має містити унікальні символи.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens.
uk: Машино-читабельна назва має містити лише латинські літери в нижньому регістрі, цифри та дефіси.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
uk: Ця машино-читабельна назва вже використовується. Вкажіть іншу.

en: Asturian
uk: Астурійська

en: English, British
uk: Англійська, британська

en: Haitian Creole
uk: Гаїтянська креольська

en: Portuguese, International
uk: Португальська, Міжнародна

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: The path of the primary file for this item, relative to the Drupal root; e.g. modules/node/node.module.
uk: Шлях первинного файла цього елементу сайту відносно кореневого каталогу Drupal. Наприклад, modules/node/node.module.

en: The name of the item; e.g. node.
uk: Назва цього елементу сайту. Наприклад, матеріалу.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
uk: Тип елементу сайту: модуль, тема або двигун теми.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
uk: Булева змінна, що вказує, чи увімкнений цей елемент.

en: Schema version
uk: Версія схеми

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
uk: Номер версії схеми бази даних модуля. -1, якщо модуль не встановлено (його таблиць не існує); 0 або максимальне N функції модуля hook_update_N(), що або була виконана або існувала, коли модуль було вперше встановлено.

en: View: !view
uk: Вид: !view

en: Delete and save
uk: Видалити та зберегти

en: Enable and save
uk: Увімкнути та зберегти

en: Disable and save
uk: Вимкнути та зберегти

en: Revision: ID
uk: Редакція: ID

en: Creates a node context from a revision ID argument.
uk: Створює контекст матеріалу з аргументу ID редакції.

en: Enter the revision ID of a node for this argument
uk: Введіть ідентифікатор редакції для цього аргументу.

en: Term name, lowercased and spaces converted to dashes
uk: Термін таксономії, переведений у нижній регістр з пробілами, перетвореними на дефіси

en: Term name of first term, lowercased and spaces converted to dashes
uk: Назва першого терміна, переведена в нижній регістр з пробілами, перетвореними у дефіси.

en: Term name of all terms, separated by + or , and lowercased and spaces converted to dashes
uk: Назви усіх термінів, розділені "+" або "," і переведені в нижній регістр з пробілами, перетвореними у дефіси.

en: The database version %version is less than the minimum required version %minimum_version.
uk: Версія бази даних %version менша за мінімально необхідну %minimum_version.

en: Human-readable name
uk: Легка для читання назва

en: Are you sure you want to revert the %entity %label?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити %entity %label?

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %entity %label?

en: Reverted %entity %label to the defaults.
uk: Відновлено %entity %label до початкового стану.

en: Deleted %entity %label.
uk: Видалено %entity %label.

en: Add @entity_type
uk: Додати @entity_type

en: Edit @label
uk: Редагувати @label

en: Clone @label
uk: Клонувати @label

en: Revert @label
uk: Відновити @label

en: Delete @label
uk: Видалити @label

en: Machine-readable names must not consist of numbers only.
uk: Машино-читабельні назви не повинні містити тільки числа.

en: The author of the comment.
uk: Автор коментаря.

en: Designate fields as unique
uk: Вибрати, які поля повинні бути унікальними

en: Configure whether any fields of a content type should be unique.
uk: Налаштуйте, які поля в типі матеріалів мають бути унікальними.

en: Bypass requirement that fields are unique
uk: Обхід вимоги унікальності поля

en: Allows users to ignore errors about duplicate content and submit it anyway.
uk: Дозвіл користувачам нехтувати помилками щодо дублювання вмісту і все одно виконувати надсилання форми.

en: The @label field requires a unique value, and the specified value is already used.
uk: Поле @label має містити унікальне значення, зазначене значення вже використовується.

en: Provides content validation requirement that a node's author, language, taxonomy terms, or other fields are unique.
uk: Забезпечує перевірку матеріала на унікальність полів: автора матеріалу, мови, термінів таксономії і інших полів.

en: Pathauto: Perform aliasing (set to 0 to prevent alias generation during migration
uk: Автосинонім: Створення синонімів (вкажіть 0 аби запобігти створенню синонімів під час перенесення

en: (No information available)
uk: (Інформація відсутня)

en: Next steps
uk: Наступні кроки

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
uk: Файл %file неможливо скопіювати, оскільки каталог призначення %destination неналежно налаштований.

en: @driver_name settings
uk: Налаштування @driver_name

en: MySQL, MariaDB, or equivalent
uk: MySQL, MariaDB, чи еквівалентна

en: Database file
uk: Файл бази даних

en: The absolute path to the file where @drupal data will be stored. This must be writable by the web server and should exist outside of the web root.
uk: Абсолютний шлях до файлу, де будуть збережені дані @drupal. Він має бути доступний для запису вебсервером і знаходитись за межами кореневого каталогу вебсайту.

en: The directory you specified is not writable by the web server.
uk: Веб-сервер немає прав на запис у зазначений каталог.

en: Autocomplete popup
uk: Спливаюче автодоповнення

en: Searching for matches...
uk: Пошук збігів...

en: Drupal system listing compatible test
uk: Тест сумісності системного списку Drupal

en: Support module for testing the drupal_system_listing function.
uk: Модулі підтримки для тестування функції drupal_system_listing.

en: Drupal system listing incompatible test
uk: Тест несумісності системного списку Drupal

en: Hash
uk: Геш

en: For importing copy the content of the text area and paste it into the import page.
uk: Для імпортування скопіюйте вміст текстової області та вставте його на сторінці імпорту.

en: Paste an exported %entity_type here.
uk: Вставте експортований тип сутності %entity_type сюди.

en: If checked, any existing %entity with the same identifier will be replaced by the import.
uk: Якщо позначено, будь-яка наявна сутність %entity із таким самим ідентифікатором буде замінена імпортованою.

en: Import of %entity %label failed, a %entity with the same machine name already exists. Check the overwrite option to replace it.
uk: Імпортування сутності %entity %label було невдалим, сутність %entity з такою самою машинною назвою вже існує. Поставте позначку перезапису для виконання заміни.

en: Imported %entity %label.
uk: Імпортовано %entity %label.

en: Export @label
uk: Експортувати @label

en: Import @entity_type
uk: Імпортувати @entity_type

en: Evaluates to TRUE if the given content is of one of the selected content types.
uk: Набуває значення ІСТИНА, якщо даний матеріал належить до одного з вибраних типів матеріалу.

en: Fixed value
uk: Фіксоване значення

en: Access Backup and Migrate
uk: Доступ до резервування та перенесення

en: Access the Backup and Migrate admin section.
uk: Доступ до адміністративного розділу модуля Резервування та перенесення

en: Perform a backup
uk: Виконати резервування

en: Back up any of the available databases.
uk: Резервувати усі наявні бази даних.

en: Access backup files
uk: Доступ до резервних файлів

en: Access and download the previously created backup files.
uk: Доступ і завантаження раніше створених резервних файлів.

en: Delete backup files
uk: Видалити резервні файли

en: Delete the previously created backup files.
uk: Видалити раніше створені резервні файли

en: Restore the site
uk: Відновити сайт

en: Restore the site's database from a backup file.
uk: Відновити базу даних сайта з резервного файла.

en: Edit Backup and Migrate profiles, schedules and destinations.
uk: Редагувати профілі, розклади та місця призначення модуля Резервування та перенесення.

en: Unable to move the backups directory to your private folder, please check file permissions and move the directory %from to %to
uk: Неможливо перенести каталог резервних копій до приватної теки. Будь ласка, перевірте права доступу на файл і перемістіть каталог вручну з %from до %to

en: file system settings
uk: налаштування файлової системи

en: @title Files
uk: Файли @title

en: @count orphaned actions (%orphans) exist in the actions table. !link
uk: @count загублених дій (%orphans) присутні в таблиці. !link

en: Municipality
uk: Муніципалітет

en: Administer CKEditor access
uk: Адміністрування доступу до CKEditor

en: Customize CKEditor appearance
uk: Персоналізація вигляду CKEditor

en: CKFinder access
uk: Доступ до CKFinder

en: Whether or not to show the disable/enable rich text editor toggle below the textarea.
uk: Показувати чи ні перемикач вимкнення/увімкнення редактора розширеного тексту під текстовою областю.

en: Useful links: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.
uk: Корисні посилання: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.

en: User's Guide
uk: Керівництво користувача

en: Administration panel
uk: Адміністративна панель

en: Content Authoring
uk: Створення матеріалів

en: Group data
uk: Дані групи

en: Group data on a field. The value of this field will be displayed too.
uk: Дані групи у полі. Це значення поля також буде відображатися.

en: Grouping is disabled because you do not have any sort fields.
uk: Групування вимкнено, оскільки відсутні поля впорядкування.

en: You can not have changing/grouping and advanced enabled at the same time
uk: Одночасно не можу бути увімкнений режим зміни/групування та розширений

en: Enables modules to work with any entity type and to provide entities.
uk: Вмикає модулі для роботи з будь-якими типами сутності та для забезпечення сутностей.

en: Entity tokens
uk: Замінники сутностей

en: Provides token replacements for all properties that have no tokens and are known to the entity API.
uk: Забезпечує замінники для всіх властивостей, що не їх не мають, але відомі для API сутностей.

en: The original-language version of this node, if one exists.
uk: Версія цього матеріалу на мові оригіналу, якщо існує

en: The %setting setting is currently set to '%current_value', but needs to be '%needed_value'. Change this by running the following query: !query
uk: Налаштування %setting зараз має значення '%current_value', але потрібно, щоб було '%needed_value'. Змініть його виконавши наступний запит: !query

en: Current additions
uk: Поточні доповнення

en: Also includes !additional_dates.
uk: Також містить !additional_dates.

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional
uk: Повторювати !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional

en: Date year range must be in the format -9:+9, 2005:2010, -9:2010, or 2005:+9
uk: Період років дати має бути у форматі -9:+9, 2005:2010, -9:2010, or 2005:+9

en: Administer Module Filter
uk: Адміністрування Фільтра модулів

en: Configure how Module Filter performs.
uk: Налаштування роботи фільтра модулів.

en: The file.
uk: Файл.

en: Whether the file is being displayed.
uk: Чи файл буде відображений.

en: The image file.
uk: Файл зображення.

en: The main body text
uk: Текст основного вмісту

en: Failed to connect to the server. The server reports the following message: !message For more help installing or updating code on your server, see the <a href="@handbook_url">handbook</a>.
uk: Неможливо з’єднатися з сервером. Від сервера отримано наступне повідомлення: !message. Додаткову інформацію про встановлення чи оновлення коду на сервері дивіться у <a href="@handbook_url">довіднику</a>.

en: Unable to parse info file: %info_file.
uk: Неможливо провести аналіз info-файла: %info_file.

en: The info file (%info_file) does not define a 'name' attribute.
uk: В info-файлі (%info_file) не визначено атрибут 'name'.

en: The user whose roles should be changed.
uk: Користувач, ролі якого повинні бути змінені.

en: Delete tasks by component name
uk: Видалити завдання за назвою компонента

en: Select the component for which to delete all scheduled tasks.
uk: Виберіть компонент для якого слід видалити всі заплановані завдання.

en: Delete tasks
uk: Видалити завдання

en: All scheduled tasks associated with %config have been deleted.
uk: Всі заплановані завдання, пов'язані з %config були успішно видалені.

en: Are you sure you want to delete the scheduled task %id?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити заплановане завдання %id?

en: This task with the custom identifier %id executes component %label on %date. The action cannot be undone.
uk: Це завдання з власним ідентифікатором %id виконує компонент %label і розпочнеться %date. Цю дію неможливо скасувати.

en: This task executes component %label and will be executed on %date. The action cannot be undone.
uk: Це завдання виконує компонент %label і розпочнеться %date. Цю дію неможливо скасувати.

en: Task %tid has been deleted.
uk: Завдання  %tid було успішно видалено.

en: Component %label has been scheduled.
uk: Компонент %label було успішно заплановано.

en: The component for which scheduled tasks will be deleted.
uk: Компонент, для якого будуть видалено заплановані завдання.

en: All tasks that are annotated with the given identifier will be deleted.
uk: Всі завдання, анотовані наданим ідентифікатором будуть видалені.

en: This action allows you to delete scheduled tasks that are waiting for future execution.
uk: Ця дія дозволяє видалити заплановані завдання, які чекають подальшого виконання.

en: They can be addressed by an identifier or by the component name, whereas if both are specified only tasks fulfilling both requirements will be deleted.
uk: До них можна адресуватися через ідентифікатор або назву компонента, беручи до уваги, якщо обрано обидва, лише завдання, що задовольняють обидві вимоги, призведуть до видалення.

en: Scheduled Rules components
uk: Заплановані компоненти правил

en: Scheduled Rules components that are executed based on time and cron
uk: Заплановані компоненти правил, що виконуються за часом і кроном

en: The internal ID of the scheduled component
uk: Внутрішній ідентифікатор запланованої компоненти

en: Component name
uk: Назва компоненту

en: The name of the component
uk: Назва даного компоненту

en: Asc
uk: Зрост

en: No tasks have been scheduled.
uk: Жодних завдань не заплановано.

en: Delete this scheduled task
uk: Видалити це заплановане завдання

en: Component filter
uk: Фільтр компоненти

en: execute
uk: виконати

en: This form allows you to manually trigger the execution of the @plugin "%label". If this component requires any parameters, input the suiting execution arguments below.
uk: Ця форма дозволяє вручну запустити виконання @plugin "%label". Якщо компонент вимагає яких-небудь параметрів, введіть необхідні аргументи виконання нижче

en: Component %label has been executed.
uk: Компонент %label було успішно виконано.

en: Component %label evaluated to %result.
uk: Компонент %label виконано з результатом %result.

en: Subdirectory
uk: Підкаталог

en: Entity: ID
uk: Сутність: ID

en: Creates an entity context from an entity ID argument.
uk: Створює контекст сутності з аргументу ID сутності.

en: Creates @entity context from an ID argument.
uk: Створює контекст @entity з аргументу ID.

en: Custom blocks
uk: Власні блоки

en: Entity field
uk: Поле сутності

en: Field on the referenced entity.
uk: Поле на сутності за посиланням.

en: Formatter Styles
uk: Стилі форматерів

en: Select a formatter
uk: Оберіть форматер

en: "@s" @field
uk: "@s" - @field

en: Entity object.
uk: Об’єкт сутності.

en: Enter the ID of an entity for this context.
uk: Введіть ідентифікатор сутності для цього контексту.

en: Creates @entity context from an entity ID.
uk: Створює контекст @entity з ID сутності.

en: Enter the title or ID of a @entity entity
uk: Введіть заголовок або ідентифікатор сутності @entity.

en: Reset identifier to entity label
uk: Скидати ідентифікатор до мітки сутності

en: If checked, the identifier will be reset to the entity label of the selected entity.
uk: Якщо позначено, ідентифікатор буде скинуто до мітки обраної сутності.

en: You must select an entity.
uk: Необхідно обрати сутність.

en: Invalid entity selected.
uk: Обрано неприпустиму сутність.

en: Creates an entity context from a foreign key on a field.
uk: Створює контекст сутності з зовнішнього ключа на полі.

en: Access the views administration pages.
uk: Доступ до сторінок адміністрування видів.

en: Bypass access control when accessing views.
uk: Пропуск керування доступом при зверненні до видів.

en: Add new view
uk: Додати новий вид

en: - Basic validation -
uk: - Проста перевірка -

en: HTML element
uk: HTML-теґи

en: Label HTML element
uk: HTML-теґ мітки

en: Place a colon after the label
uk: Ставити після мітки двокрапку

en: Wrapper HTML element
uk: HTML-теґ обгортки

en: Wrapper class
uk: Клас обгортки

en: Add default classes
uk: Додати усталені класи

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
uk: Вирізнити поле, мітку поля та його вміст за допомогою стандартних класів модуля Види.

en: Use absolute path
uk: Використовувати абсолютний шлях

en: Rel Text
uk: Текст Rel

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
uk: Додавання атрибуту Rel для використання в lightbox2 чи інших javascript-утилітах.

en: Preserve certain tags
uk: Залишати певні теґи

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
uk: Список теґів, що будуть залишені під час вилучення. Наприклад, &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; залишить усі теґи p та br.

en: Format plural
uk: Формат множини

en: If checked, special handling will be used for plurality.
uk: Якщо позначено, до множини буде застосована особлива обробка.

en: Singular form
uk: Форма однини

en: Text to use for the singular form.
uk: Текст, що використовуватиметься у формі однини.

en: Plural form
uk: Форма множини

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
uk: Текст, що використовуватиметься у формі множини, @count буде замінене значенням.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
uk: Зміщення від поточного часу як-от "!example1" або "!example2"

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Унікальна машино-читабельна назва цього виду. Вона має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення.

en: Weight for @display
uk: Вага для @display

en: Translation method
uk: Спосіб перекладу

en: Select a translation method to use for Views data like header, footer, and empty text.
uk: Оберіть спосіб перекладу даних модуля Види на кшталт верхнього і нижнього колонтитулу та порожнього тексту.

en: This title will be displayed on the views edit page instead of the default one. This might be useful if you have the same item twice.
uk: Цей заголовок буде відображений на сторінці редагування видів замість базового. Це стане в нагоді якщо є два однакових елементи сайту.

en: Do not pass admin strings for translation.
uk: Не передавати адміністративні текстові рядки на переклад.

en: Use Drupal core t() function. Not recommended, as it doesn't support updates to existing strings.
uk: Використання функції t() ядра Drupal. Не бажано, оскільки при цьому не підтримуються оновлення наявних рядків.

en: If you need to translate Views labels into other languages, consider installing the <a href="!path">Internationalization</a> package's Views translation module.
uk: Якщо необхідно перекладати мітки модуля Види на інші мови, встановіть пакунок <a href="!path">Internationalization</a> з модуля Views translation (Переклад видів) .

en: Feed Item ID
uk: ID елементу потоку

en: The unique ID of the aggregator item.
uk: Унікальний ідентифікатор елементу агрегатора.

en: The guid of the original imported item.
uk: Guid оригінального імпортованого елементу.

en: Date and time of when the comment was created.
uk: Дата та час створення коментаря.

en: Date and time of when the comment was last updated.
uk: Дата та час, коли коментар був змінений востаннє.

en: Whether the comment is approved (or still in the moderation queue).
uk: Схвалено коментар (чи він все ще в черзі на модерацію).

en: Approved comment
uk: Схвалений коментар

en: Last comment CID
uk: CID останнього коментаря

en: Display the last comment of a node
uk: Відображує останній коментар матеріалу

en: Last Comment
uk: Останній коментар

en: The last comment of a node.
uk: Останній коментар матеріалу.

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
uk: Деякі ролі мають дозвіл на доступ до матеріалу, але відображення %display керування доступом не має.

en: The extension of the file.
uk: Розширення файла.

en: File Usage
uk: Використання файла

en: A file that is associated with this node, usually because it is in a field on the node.
uk: Файл, що пов'язаний з цим матеріалом, зазвичай через те, що він є в полі цього матеріалу.

en: A user that is associated with this file, usually because this file is in a field on the user.
uk: Користувач, що пов'язаний з цим файлом, зазвичай через те, що цей файл є в полі цього користувача.

en: A file that is associated with this user, usually because it is in a field on the user.
uk: Файл, що пов'язаний з цим користувачем, зазвичай через те, що він є в полі цього користувача.

en: A comment that is associated with this file, usually because this file is in a field on the comment.
uk: Коментар, що пов'язаний з цим файлом, зазвичай через те, що цей файл є в полі цього коментаря.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
uk: Файл, що пов'язаний з цим коментарем, зазвичай через те, що він є в полі цього коментаря.

en: A taxonomy term that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy term.
uk: Термін таксономії, що пов'язаний з цим файлом, зазвичай через те, що цей файл є в полі цього терміна таксономії.

en: A file that is associated with this taxonomy term, usually because it is in a field on the taxonomy term.
uk: Файл, що пов'язаний з цим терміном таксономії, зазвичай через те, що він є в полі цього терміна таксономії.

en: Taxonomy Vocabulary
uk: Словник таксономії

en: A taxonomy vocabulary that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy vocabulary.
uk: Словник таксономії, що пов'язаний з цим файлом, зазвичай через те, що цей файл є в полі цього словника таксономії.

en: A file that is associated with this taxonomy vocabulary, usually because it is in a field on the taxonomy vocabulary.
uk: Файл, що пов'язаний з цим словником таксономіх, зазвичай через те, що він є в полі цього словника таксономії.

en: The module managing this file relationship.
uk: Модуль, що керує зв'язком з цим файлом.

en: The type of entity that is related to the file.
uk: Тип сутності, що пов'язаний з цим файлом.

en: The number of times the file is used by this entity.
uk: Кількість використань файла цією сутністю.

en: Machine-Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
uk: Машинна назва словника, до якого належить термін. Це буде словник якого завгодно терміна у полі "Таксономія: Термін" і в такий же спосіб будуть створюватися дублікати.

en: term from !field_name
uk: термін з поля !field_name

en: Math expression
uk: Математичний вираз

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
uk: Розрахунок результату математичного виразу і його показ.

en: Use destination
uk: Використовувати місце призначення

en: Add destination to the link
uk: Додавати до посилання місце призначення

en: Show the comment link in the form used on standard node teasers, rather than the full node form.
uk: Показувати це посилання на коментар у вигляді стандартних анонсів матеріалу, а не у повному вигляді.

en: Used by Style: Table to determine the actual column to click sort the field on. The default is usually fine.
uk: Використовується стилем: Таблиця для визначення стовпчика впорядкування поля клацанням по ній. Базовий варіант зазвичай найкращий.

en: Group column
uk: Стовпчик групування

en: Select the column of this field to apply the grouping function selected above.
uk: Виберіть стовпчик цього поля для використання функції групування вибраної вище.

en: Group columns (additional)
uk: Стовпчики групування (додаткові)

en: Select any additional columns of this field to include in the query and to group on.
uk: Оберіть будь-які додаткові стовпчики цього поля для додавання в запит і групування за ними.

en: Display download path instead of file storage URI
uk: Показувати шлях завантаження замість URI збереження файла.

en: This will provide the full download URL rather than the internal filestream address.
uk: При цьому швидше за все надається повна URL-адреса завантаження, а не внутрішня адреса файлового потоку.

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
uk: Машинна назва словника, до якого належить термін.

en: Display error message
uk: Показувати повідомлення про помилку

en: Term name converted to Term ID
uk: Назва терміна перетворена в ідентифікатор терміна

en: No comment
uk: Без коментарів

en: Comment or document this display.
uk: Коментування чи документування цього відображення.

en: Query settings
uk: Налаштування запиту

en: Allow to set some advanced settings for the query plugin
uk: Дозволити встановлення деяких розширених налаштувань для плаґіну запиту

en: The name and the description of this display
uk: Назва та опис цього відображення

en: This name will appear only in the administrative interface for the View.
uk: Ця назва буде показана лише в адміністративному інтерфейсі виду.

en: This description will appear only in the administrative interface for the View.
uk: Цей опис буде показаний лише в адміністративному інтерфейсі виду.

en: This display's comments
uk: Коментарі про це відображення

en: This value will be seen and used only within the Views UI and can be used to document this display. You can use this to provide notes for other or future maintainers of your site about how or why this display is configured.
uk: Це значення буде показане і використане лише в інтерфейсі видів і може бути застосоване для документування цього відображення. Його можна використати для збереження приміток щодо конфігурації і роботи даного відображення для інших або майбутніх розробників сайту.

en: Query options
uk: Опції запиту

en: Display name must be letters, numbers, or underscores only.
uk: Назва відображення має містити лише літери, числа та підкреслення.

en: Should this display inherit its paging values from the parent display to which it is attached?
uk: Чи має це відображення наслідувати значення сторінковості від батьківського відображення, до якого воно приєднано?

en: Should this display render the pager values? This is only meaningful if inheriting a pager.
uk: Чи має це відображення відтворювати значення сторінкового навіґатора? Має значення лише при наслідуванні налаштувань навіґатора.

en: This will appear as the name of this block in administer >> structure >> blocks.
uk: З’являтиметься у вигляді назви цього блоку в Адміністрування >> Структура >> Блоки.

en: Text to display instead of results until the user selects and applies an exposed filter.
uk: Текст, який відображається замість результатів, поки користувач не вибрав і не застосував розкритий фільтр.

en: Include all items option
uk: Додавати опцію для вибору усіх елементів

en: If checked, an extra item will be included to items per page to display all items
uk: Якщо позначено, до варіантів кількості елементів на сторінку буде додано пункт для показу всіх елементів.

en: All items label
uk: Мітка для всіх елементів

en: Which label will be used to display all items
uk: Мітка, що буде використовуватися для показу всіх елементів

en: Disable SQL rewriting
uk: Вимкнути перезапис SQL

en: WARNING: Disabling SQL rewriting means that node access security is disabled. This may allow users to see data they should not be able to see if your view is misconfigured. Please use this option only if you understand and accept this security risk.
uk: УВАГА: Вимкнення перезапису SQL означає вимкнення перевірки доступу до матеріалу. Це може дозволити користувачам за неналежного налаштування виду бачити дані, які вони не повинні бачити. Застосовуйте цю опцію лише якщо ви розумієте і приймаєте цей ризик для безпеки.

en: Use Slave Server
uk: Використовувати керований (slave) сервер

en: This will make the query attempt to connect to a slave server if available.  If no slave server is defined or available, it will fall back to the default server.
uk: При цьому буде здійснюватися запит на спробу під'єднання до керованого сервера, якщо такий існує. Якщо керованого сервера не визначено або не існує, запит повернеться на стандартний сервер.

en: Field Language
uk: Мова поля

en: All fields which support translations will be displayed in the selected language.
uk: Усі поля, які підтримують переклади будуть відображатися у вказаній мові.

en: The class to provide on each row.
uk: Клас кожного рядка.

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
uk: Можна використовувати замінники для усіх полів як це показано в розділі "Шаблони заміни", що використовується у розділі "Перезаписати вивід цього поля".

en: Table summary
uk: Короткий опис таблиці

en: If checked, the current path will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
uk: Якщо позначено, даний шлях буде відображатись як початковий варіант в меню переходу, якщо це можливо.

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
uk: Клас обгортки, за межами списку.

en: List class
uk: Клас списку

en: The class to provide on the list element itself.
uk: Клас самого елементу списку.

en: Define the base path for links in this summary
            view, i.e. http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Do not include beginning and ending forward slash. If this value
            is empty, views will use the first path found as the base path,
            in page displays, or / if no path could be found.
uk: Вкажіть базовий шлях в цьому короткому резюме
            тобто http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Не додавайте похилу риску на початку і в кінці. Якщо це значення
            порожнє, види будуть використовувати знайдений шлях як базовий,
            у відображеннях сторінок, або / , якщо шлях не можливо знайти.

en: Text formats enabled for rich-text editing
uk: Форматовані текстові формати

en: Shifts the site output down by approximately 20 pixels from the top of the viewport. If disabled, absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
uk: Зсув сторінки сайту вниз приблизно на 20 пікселів від верхньої межі вікна перегляду. Якщо вимкнуто, елементи сторінки з абсолютним або фіксованим позіціонуванням можуть бути перекриті адміністративним меню.

en: Displays the administration menu always at the top of the browser viewport (even when scrolling the page).
uk: Завжди відображати адміністративне меню у верхній частині вікна перегляду (навіть при прокручуванні сторінки)

en: In some browsers, this setting may result in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues.
uk: В деяких браузерах це налаштування може привести до спотворення сторінки, зникнення курсору, появі недоступних елементів у формах тощо.

en: Collapse module groups on the <a href="!modules-url">%modules</a> page
uk: Згортати групи модулів на сторінці <a href="!modules-url">%modules</a>

en: Collapse module groups on the <a href="@permissions-url">%permissions</a> page
uk: Згортати групи модулів на сторінці <a href="@permissions-url">%permissions</a>

en: Moves the tabs on all pages into the administration menu. Only possible for themes using the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code>.
uk: Всі вкладки на сторінках переносяться в меню адміністрування. Можливо лише для тем оформлення, в яких використані CSS-класи <code>tabs primary</code> та <code>tabs secondary</code>.

en: Access administration menu
uk: Доступ до меню адміністрування

en: Display the administration menu at the top of each page.
uk: Показувати меню адміністрування в верхній частині кожної сторінки.

en: Flush caches
uk: Очищення кешів

en: Access links to flush caches in the administration menu.
uk: Доступ до посилань, що скидають кеші, в меню адміністрування.

en: Display Drupal links
uk: Відображення посилань Друпалу

en: Provide Drupal.org links in the administration menu.
uk: Додати в меню адміністрування посилання на Drupal.org.

en: Administration tools.
uk: Інструменти адміністрування.

en: Rebuild system links
uk: Перебудувати системні зв'язки

en: System links derived from menu router paths have been rebuilt.
uk: Системні посилання, отримані з меню шляхів маршрутизації перебудовано.

en: Administration Development tools
uk: Адміністрування інструментів розробника

en: Administration and debugging functionality for developers and site builders.
uk: Адміністрування і функціонал налагодження для розробників та веб-майстрів.

en: Display Title
uk: Заголовок відображення

en: @name comment form
uk: Форма коментаря @name

en: Tokens related to the current date and time.
uk: Замінники, пов'язані з поточною датою та часом.

en: The URL of the @entity.
uk: URL-адреса @entity.

en: The content type of the node.
uk: Тип цього матеріалу.

en: Tokens related to content types.
uk: Замінники, пов'язані з типами матеріалів.

en: The name of the content type.
uk: Назва типу матеріалів.

en: The unique machine-readable name of the content type.
uk: Унікальна машинна назва типу матеріалів.

en: The optional description of the content type.
uk: Необов'язковий опис типу матеріалів.

en: The number of nodes belonging to the content type.
uk: Кількість матеріалів належних до цього типу.

en: The URL of the content type's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування типу матеріалів.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування термінів таксономії.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
uk: Унікальне машинне ім'я словника.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування словника.

en: The picture of the user.
uk: Зображення користувача.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
uk: Визначений аргумент поточної сторінки (наприклад 'arg:1' на сторінці  'node/1' вертає '1').

en: Tokens related to URLs.
uk: Замінники, пов'язані з адресами URL.

en: Relative URL
uk: Відносна URL-адреса

en: The relative URL.
uk: Відносна URL-адреса

en: Absolute URL
uk: Абсолютний URL

en: The absolute URL.
uk: Абсолютна URL-адреса.

en: Tokens related to menus.
uk: Замінники, пов'язані з меню.

en: The unique machine-readable name of the menu.
uk: Унікальне машинне ім'я меню.

en: The optional description of the menu.
uk: Необов'язковий опис меню.

en: Menu link count
uk: Кількість посилань меню

en: The number of menu links belonging to the menu.
uk: Кількість посилань наявних в меню.

en: The URL of the menu's edit page.
uk: Адреса URL сторінки редагування меню.

en: The menu of the menu link.
uk: Меню належне посиланню меню.

en: The URL of the menu link's edit page.
uk: Адреса URL сторінки редагування посилань меню.

en: @category @type field.
uk: Поле @category @type.

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
uk[0]: %element-title не може містити жодного замінника.
uk[1]: %element-title має містити принаймні @count замінники.
uk[2]: %element-title має містити принаймні @count замінників.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
uk[0]: %element-title має містити лише один замінник.
uk[1]: %element-title має містити не більше ніж @count замінники.
uk[2]: %element-title має містити не більше ніж @count замінників.

en: Content paths
uk: Шляхи матеріалів

en: Default path pattern (applies to all content types with blank patterns below)
uk: Базовий шаблон шляху (застосовується до всіх типів, для яких шаблони не визначені)

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
uk: Базовий шаблон шляху для всіх типів матеріалу @node_type (застосовується до всіх типів матеріалу @node_type, для яких шаблони не визначені)

en: Approve link
uk: Посилання на схвалення

en: User links
uk: Посилання користувача

en: Content access
uk: Доступ до матеріалу

[ctx: datetime]
en: All day
uk: Весь день

[ctx: datetime]
en: Year
uk: Рік

[ctx: datetime]
en: Month
uk: Місяць

[ctx: datetime]
en: Week
uk: Тиждень

[ctx: datetime]
en: Day
uk: День

en: Display:
uk: Показ:

en: Multiple values:
uk: Множинні значення:

en: Identify a specific number of values to display, or leave blank to show all values.
uk: Зазначити кількість відображуваних значень, або залишити порожнім, щоб відобразити всі значення.

en: starting from @isodate
uk: починаючи з @isodate

en: ending with @isodate
uk: завершуючи @isodate

en: Identify specific start and/or end dates in the format YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, or leave blank for all available dates.
uk: Зазначити початкову та/або кінцеву дату в форматі YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, або залишити порожнім для всіх можливих дат.

en: Repeat rule:
uk: Правило повтору:

en: How many time units should be shown in the 'time ago' string.
uk: Скільки одиниць часу потрібно показувати в рядку 'час тому'.

en: Show @count value(s) starting with @date1, ending with @date2
uk: Відображати @count значень(ня) починаючи з @date1, закінчуючи @date2

en: earliest
uk: найраніші

en: latest
uk: найпізніші

en: Show repeat rule
uk: Показувати правило повтору

en: Display time ago, showing @interval units.
uk: Відображати час тому, показуючи одиниці @interval

en: View Repeating Dates
uk: Переглядати Повторювані дати

en: The duration of the time period given by the dates.
uk: Тривалість періоду часу, що надається датами.

[ctx: datetime]
en: Hour
uk: Година

[ctx: datetime]
en: Minute
uk: Хвилина

[ctx: datetime]
en: Second
uk: Секунда

en: The year is invalid.
uk: Неприпустимий рік

en: The month is invalid.
uk: Неприпустимий місяць

en: The day is invalid.
uk: Неприпустимий день

en: The hour is invalid.
uk: Неприпустима година.

en: The minute is invalid.
uk: Неприпустима хвилина

en: The second is invalid.
uk: Неприпустима секунда

[ctx: ampm]
en: am
uk: ранку

[ctx: ampm]
en: pm
uk: вечора

[ctx: date_order]
en: First
uk: Перший

[ctx: date_order]
en: Second
uk: Другий

[ctx: date_order]
en: Third
uk: Третій

[ctx: date_order]
en: Fourth
uk: Четвертий

[ctx: date_order]
en: Fifth
uk: П’ятий

[ctx: date_order_reverse]
en: Last
uk: Останній

[ctx: date_order_reverse]
en: Next to last
uk: Передостанній

[ctx: date_order_reverse]
en: Third from last
uk: Третій з кінця

[ctx: date_order_reverse]
en: Fourth from last
uk: Четвертий з кінця

[ctx: date_order_reverse]
en: Fifth from last
uk: П’ятий з кінця

[ctx: date_nav]
en: Prev
uk: Попер

[ctx: date_nav]
en: Next
uk: Наст

en: Configure the Date Popup settings.
uk: Налашуйте параметри модуля Спливна дата

en: Add exception
uk: Додати виняток

en: Add addition
uk: Додати доповнення

[ctx: date_order]
en: Every
uk: Кожний

[ctx: day_name]
en: Sunday
uk: Неділя

[ctx: day_name]
en: Monday
uk: Понеділок

[ctx: day_name]
en: Tuesday
uk: Вівторок

[ctx: day_name]
en: Wednesday
uk: Середа

[ctx: day_name]
en: Thursday
uk: Четвер

[ctx: day_name]
en: Friday
uk: П'ятниця

[ctx: day_name]
en: Saturday
uk: Субота

en: This operation does not yet work for the Drupal 7 version.
uk: Ця операція поки не працює в Друпал версії 7.

en: Range of allowed years, oldest to newest. '-1:+1 means oldest date is one year back, newest is one year forward from current year.
uk: Період дозволених років, від початкового до кінцевого. "-1:+1" означає, що початкова дата на один рік раніше, кінцева - на один рік пізніше поточного року.

en: Your content type @name has been created.
uk: Тип матеріалів @name були успішно створені.

en: Your date field @name has been created.
uk: Поле дати @name було успішно створено.

en: Administer date tools
uk: Адміністрування інструментів дати

en: Easy creation of date content types and calendars.
uk: Легке створення типу матеріалу Дата та календарів

en: Date Views
uk: Види дати

en: Views integration for date fields and date functionality.
uk: Інтегрування видів у поля дати і функціонал дат.

en: Set the allowable minimum and maximum year range for this argument, either a -X:+X offset from the current year, like '-3:+3' or an absolute minimum and maximum year, like '2005:2010' . When the argument is set to a date outside the range, the page will be returned as 'Page not found (404)' .
uk: Введіть дозволений мінімальний та максимальний рік періоду для цього аргументу або у форматі відступу -X:+X від поточного року, наприклад, "-3:+3", або у форматі абсолютних мінімального та максимального років, наприклад  "2005:2010". Якщо аргумент не входить у вказаний період, буде повернуто "Сторінку не знайдено (404)"

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
uk: Метод обробки декількох полів дати у одному запиті. Повертає елементи, що відповідають одному з полів дати (date = field_1 АБО field_2), чи лише ті, які відповідають усім обраним полям дати (date = field_1 ТА field_2).

en: Field group format:
uk: Формат групи полів:

en: Weight for new group
uk: Вага для нової групи

en: Add new group: the group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
uk: Додати нову групу: назва групи %group_name є неприпустимою. Вона має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення.

en: Add new group: the group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
uk: Додати нову групу: назва групи %group_name є надто довгою. Вона має бути довжиною не більше 32 символів включно з префіксом "group_".

en: Add new group: the group name %group_name already exists.
uk: Додати нову групу: назва групи %group_name вже використовується.

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
uk: Сss-клас має містити лише літери, цифри, символи підкреслення та дефіси.

en: Are you sure you want to delete the group %group?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити групу %group?

en: The group %group has been deleted from the %type content type.
uk: Групу %group було успішно видалено з типу матеріалу %type.

en: Administer fieldgroups
uk: Адміністрування груп полів

en: Display the administration for fieldgroups.
uk: Показ адміністративних сторінок для груп полів.

en: Vertical tabs group
uk: Група вертикальних вкладок

en: This fieldgroup renders child groups in its own vertical tabs wrapper.
uk: Ця група полів створює дочірні групи в їх власній обгортці вертикальних вкладок.

en: Vertical tab
uk: Вертикальна вкладка

en: This fieldgroup renders the content in a fieldset, part of vertical tabs group.
uk: Ця група полів створює вміст в наборі полів - частині групи вертикальних вкладок.

en: This fieldgroup renders child groups in its own horizontal tabs wrapper.
uk: Ця група полів створює дочірні групи в їх власній обгортці горизонтальних вкладок.

en: Horizontal tab item
uk: Елемент горизонтальної вкладки

en: This fieldgroup renders the content in a fieldset, part of horizontal tabs group.
uk: Ця група полів створює вміст в наборі полів - частині групи горизонтальних вкладок.

en: Accordion group
uk: Група "акордеона"

en: This fieldgroup renders child groups as jQuery accordion.
uk: Ця група полів створює дочірні групи у вигляді "акордеона" jQuery

en: Accordion item
uk: Елемент "акордеона"

en: This fieldgroup renders the content in a div, part of accordion group.
uk: Ця група полів створює вміст в div - частині групи "акордеона"

en: Fieldgroup settings
uk: Налаштування груп полів

en: Extra CSS classes
uk: Додаткові класи CSS

en: Blind
uk: Сліпий

en: Horizontal Tabs
uk: Горизонтальні вкладки

en: Fieldgroups
uk: Групи полів

en: Send account e-mail
uk: Надіслати електронну пошту від облікового запису

en: E-mail type
uk: Тип електронного листа

en: Select the e-mail based on your site's account settings to send to the user.
uk: Виберіть електронний лист на основі налаштувань вашого облікового запису на сайті для надсилання користувачеві.

en: %type e-mail sent to %recipient.
uk: Електронний лист %type надіслано %recipient.

en: Failed to send %type e-mail to %recipient.
uk: Помилка надсилання листа %type до %recipient.

en: Field collection @field_name
uk: Колекція полів @field_name

en: Field collection
uk: Колекція полів

en: 5 minute
uk: 5 хвилин

en: 15 minute
uk: 15 хвилин

en: raw
uk: необроблене

en: Do not require a verification e-mail, and let users set their password on the registration form.
uk: Не вимагати перевірки електронної пошти, і дозволити користувачам встановлювати свій пароль в реєстраційній формі.

en: Require a verification e-mail, but wait for the approval e-mail to let users set their password.
uk: Вимагати перевірки електронної пошти, щоб після схвалення електронної пошти користувачі могли встановити свій пароль.

en: Require a verification e-mail, but let users set their password directly on the registration form.
uk: Вимагати перевірки електронної пошти і дозволити користувачам встановлювати свій пароль в реєстраційній формі.

en: Welcome (no approval required, password is set)
uk: Привітання (погодження не потрібне, пароль встановлено)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required and password has already been set.
uk: Редагувати привітальні електронні повідомлення, що відправляються новим користувачам у випадках, коли на сайті не потрібно підтвердження реєстрації адміністратором і пароль встановлений при реєстрації.

en: Confirm account
uk: Підтвердіть обліковий запис

en: Let users register with a password on the registration form when verification mail is required.
uk: Дозволити користувачам задавати при реєстрації свій пароль, але вимагати підтвердження електронної пошти.

en: No fields are displayed in this region
uk: В цій області не відображується жодних полів

en: No fields are hidden.
uk: Жодних полів не приховано.

en: Layout for !bundle in !view_mode
uk: Макет для !bundle у !view_mode

en: Class for @region
uk: Клас для області @region

en: No custom fields have been defined.
uk: Не визначено жодного власного поля.

en: Field not found
uk: Поле не знайдено

en: The machine-readable name of this field. This name must contain only lowercase letters and underscores. This name must be unique.
uk: Машино-читабельна назва цього поля. Ця назва має містити лише латинські літери в нижньому регістрі та символи підкреслення. Вона має бути унікальною.

en: Select the entities for which this field will be made available.
uk: Оберіть сутності, для яких це поле буде доступним.

en: The field %field has been saved
uk: Поле %field було збережено

en: Unknown field
uk: Невідоме поле

en: One column
uk: Одна колонка

en: Three column - 25/50/25
uk: Три колонки - 25/50/25

en: Three column - equal width
uk: Три колонки - рівна ширина

en: Three column stacked - 25/50/25
uk: Три колонки стосом - 25/50/25

en: Three column stacked - equal width
uk: Три колонки стосом - рівна ширина

en: Four column - equal width
uk: Чотири колонки - рівна ширина

en: No custom view modes have been defined.
uk: Жодних власних режимів перегляду не визначено.

en: The human-readable label of the view mode. This name must be unique.
uk: Легка для читання назва цього режиму перегляду. Вона має бути унікальною.

en: The machine-readable name of this view mode. This name must contain only lowercase letters and underscores. This name must be unique.
uk: Машино-читабельна назва цього режиму перегляду. Ця назва має містити лише латинські літери в нижньому регістрі та символи підкреслення. Вона має бути унікальною.

en: The machine-readable name %view_mode is reserved.
uk: Машинна назва %view_mode вже використовується.

en: The view mode %view_mode has been saved
uk: Режим перегляду %view_mode був збережений

en: Administer view modes
uk: Адміністрування режимів перегляду

en: Administer fields
uk: Адміністрування полів

en: Administer Display Suite
uk: Адміністрування Display Suite

en: General permission for Display Suite settings pages.
uk: Загальні повноваження для сторінок налаштування Display Suite.

en: Display Suite evaluator
uk: Оцінювач Display Suite

en: Extend the display options for every entity type.
uk: Додати опції показу до кожного типу сутності.

en: Choose an extra variable to display on the results screen.
uk: Оберіть додаткову змінну, що показуватиметься на сторінці результатів пошуку.

en: Switch view modes on :type
uk: Перемкнути режими перегляду на типі :type

en: Switch view mode
uk: Перемкнути режим перегляду

en: Default view mode
uk: Усталений режим перегляду

en: Alternating view mode
uk: Зміна режиму перегляду

en: Use the changing view mode selector
uk: Використовувати селектор зміни режиму перегляду

en: Advanced view mode
uk: Розширений режим перегляду

en: Panes
uk: Фрагменти панелей

en: Content revisions
uk: Редакції матеріалу

en: Custom block
uk: Власний блок

en: %time hence
uk: %time віднині

en: Unable to parse the pasted export.
uk: Неможливо проаналізувати вставлений експорт.

en: Export misses plugin information.
uk: Для експорта відсутня інформація про плаґін.

en: Missing the required module %module.
uk: Відсутній необхідний модуль %module.

en: Entity is of type
uk: Сутність належить типу

en: The entity type to check for.
uk: Тип сутності для перевірки.

en: list of @type_label items
uk: список з елементів @type_label

en: Force the redirect even if another destination parameter is present. Per default Drupal would redirect to the path given as destination parameter, in case it is set. Usually the destination parameter is set by appending it to the URL, e.g. !example_url
uk: Примушувати до перенаправлення навіть якщо присутній інший параметр місця призначення. За промовчанням Друпал буде перенаправляти на шлях, вказаний як параметр місця призначення, якщо він заданий.  Зазвичай параметр місця призначення додається до URL-адреси, наприклад !example_url

en: There are no active rules. <a href="!url">Add new rule</a>.
uk: Активні правила відсутні. <a href="!url">Додати нове правило</a>.

en: There are no inactive rules.
uk: Неактивні правила відсутні.

en: Import rule
uk: Імпорт правила

en: Import component
uk: Імпорт компонента

en: Machine name:
uk: Машинна назва:

en: Paste an exported Rules configuration here.
uk: Вставте сюди експортовану конфігурацію модуля Правила.

en: If checked, any existing configuration with the same identifier will be replaced by the import.
uk: Якщо позначено, будь-яка наявна конфігурація з таким самим ідентифікатором буде перезаписана імпортованою.

en: Import of @entity %label failed, a @entity with the same machine name already exists. Check the overwrite option to replace it.
uk: Невдалий імпорт @entity %label, @entity з таким самим машинним іменем вже існує. Для заміни позначте опцію "Перезаписати"

en: You have insufficient access permissions for importing this Rules configuration.
uk: Ви не маєте достатніх повноважень для імпортування цієї конфігурації правил.

en: Imported @entity %label.
uk: Імпортовано @entity %label.

en: Order rules that react on the same event. Rules with a higher weight are evaluated after rules with less weight.
uk: Впорядкуйте правила, що реагують на одну й ту саму подію. Правила з більшою вагою виконуються після правил з меншою вагою.

en: Create Feature
uk: Створити властивість

en: No views selected.
uk: Вид не обрано.

en: Block regions
uk: Області блоку

en: Enter a name to create a new region.
uk: Щоб створити нову область, введіть назву.

en: The machine-readable name of this block region. This name must contain only lowercase letters and underscores. This name must be unique.
uk: Машино-читабельна назва цієї області блоку. Ця назва має містити лише латинські літери в нижньому регістрі та символи підкреслення. Вона має бути унікальною.

en: Existing block regions
uk: Наявні області блоків

en: Eg: h1, h2, p
uk: Наприклад: h1, h2, p

en: Put a class on the wrapper. Eg: block-title
uk: Додати клас на обгортку. Наприклад: block-title

en: This operation is not possible.
uk: Ця операція неможлива.

en: Layout has been reverted
uk: Макет було відновлено

en: Manage layout
uk: Керувати макетом

en: Completed.
uk: Завершено.

en: Bundle @label has been added.
uk: Пакет @label було успішно додано.

en: Are you sure you want to remove bundle @label ?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити пакет @label ?

en: Bundle @label has been removed.
uk: Пакет @label було успішно видалено.

en: Item @nr
uk: Елемент @nr

en: Settings used with the tabs view of the modules page.
uk: Налаштування, котрі стосуються вигляду вкладок на сторінці модулів.

en: Number of enabled modules
uk: Кількість увімкнених модулів

en: Display the number of enabled modules in the active tab along with the total number of modules.
uk: Показувати кількість увімкнених модулів у активній вкладці поруч із загальною кількістю модулів.

en: Select date field(s) to filter.
uk: Оберіть поле/поля дати для фільтрації.

en: Underscore
uk: Підкреслення

en: All Day
uk: Весь день

en: <p class="fieldgroup-help">Fields can be dragged into groups with unlimited nesting. Each fieldgroup format comes with a configuration form, specific for that format type.<br />Note that some formats come in pair. These types have a html wrapper to nest its fieldgroup children. E.g. Place accordion items into the accordion, vertical tabs in vertical tab group and horizontal tabs in the horizontal tab group. There is one exception to this rule, you can use a vertical tab without a wrapper when the additional settings tabs are available. E.g. node forms.</p>
uk: <p class="field group-help">Поля можуть бути перенесені в групи з необмеженим вкладенням. Кожен формат групи полів виступає в ролі форми конфігурації, визначеної для цього типу формату.<br />Зверніть увагу, що деякі формати йдуть в парі. Ці типи мають HTML-обгортку для своїх нащадків. Це, наприклад, стосується  "гармошок", вертикальних і горизонтальних вкладок. З цього правила є один виняток: ви можете використовувати вертикальні вкладки без обгортки, коли доступні додаткові налаштування вкладок. Наприклад, у формах матеріалів.</p>

en: New group %label successfully created.
uk: Нова група %label успішно створена.

en: Table that contains field group entries and settings.
uk: Таблиця, яка містить групи полів і налаштування.

en: CKEditor profiles
uk: Профілі CKEditor

en: Site Information
uk: Відомості про сайт

en: Use this page in an admin overlay.
uk: Використовувати цю сторінку в адміністративному накладанні.

en: Admin overlays are used in many places in Drupal 7 and administrative custom pages should probably utilize this feature.
uk: Адміністративні накладання використовуються у багатьох місцях Друпал 7 і власні адміністративні сторінки напевно також мають використовувати цей функціонал.

en: an unknown callback
uk: невідомий зворотній виклик

en: Page manager module is unable to enable taxonomy/term/%taxonomy_term because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях taxonomy/term/%taxonomy_term оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Entity: bundle
uk: Сутність: пакет

en: Control access by entity bundle.
uk: Керування доступом на основі пакету сутності.

en: @entity: Bundle
uk: @entity: Пакет

en: Control access by @entity entity bundle.
uk: Керування доступом на основі пакету сутності @entity.

en: Entity Bundle
uk: Пакет сутності

en: Only the checked entity bundles will be valid.
uk: Тільки позначені пакети сутності будуть дійсними.

en: @identifier is any bundle
uk: @identifier належить до будь-якого пакету

en: Field form: @widget_label
uk: Форма поля: @widget_label

en: Entity info.
uk: Інформацію про сутність.

en: "@s" @field form
uk: "@s" - форма поля @field

en: Whatever is placed here will appear in @identifier, to help theme node links displayed on the panel
uk: Все, що буде тут розміщене, з'явиться у @identifier, аби допомогти темізувати посилання матеріалу, що відображуються на панелі

en: Revision information.
uk: Інформація про редакцію.

en: View From Argument
uk: Вид з аргументу

en: Creates a view context from argument input settings.
uk: Створює контекст виду з налаштувань введення аргументу.

en: Entity bundle
uk: Пакет сутності

en: Information related to the current page request.
uk: Інформація, пов’язана з запитом поточної сторінки.

en: The internal Drupal path of the current page request.
uk: Внутрішній шлях Друпал для запиту поточної сторінки.

en: The full URL of the current page request.
uk: Повна URL-адреса запиту поточної сторінки.

en: Associated @label via the @label's @property.
uk: Пов’язана @label через властивість @property, що належить @label.

en: Add a new !plugin
uk: Додати новий плагін !plugin

en: The database tables for Rules 2.x have been created. The old tables from Rules 1.x are still available and contain your rules, which are not updated yet.
uk: Створено таблицю бази даних для Rules 2.x. Старі таблиці для Rules 1.x все ще доступні і містять правила, які ще не оновлені.

en: Export %name
uk: Експорт %name

en: For importing copy the content of the text area and paste it into the import page of the Rules admin UI. In case the export does not pass the integrity check during import, try using the save to database method instead and manually fix your configuration after conversion.
uk: Для імпортування скопіюйте вміст текстової області і вставте його на сторінці імпорту адміністративного інтерфейсу Правил. Якщо експорт не проходить перевірку цілісності під час імпорту, спробуйте використати метод збереження в базу даних і потім вручну виправити конфігурацію після перетворення.

en: This form allows you to convert rules or rule sets from Rules 1.x to Rules 2.x.
uk: Ця форма дозволяє перетворити правила або набори правил з Rules 1.x до Rules 2.x.

en: In order to convert a rule or rule set make sure you have all dependend modules installed and upgraded, i.e. modules which provide Rules integration that has been used in your rules or rule sets. In addition those modules may need to implement some Rules specific update hooks for the conversion to properly work.
uk: Для того щоб перетворити правила і набори правил впевніться, що всі залежні модулі встановлені та оновлені, в тому числі модулі, що забезпечують інтеграцію модуля Правила і використовувались в правилах і наборах правил. На додачу ті модулі можуть потребувати імплементації деяких особливих для модуля Правила процедур оновлення, щоб перетворення відбулося належним чином.

en: After conversion, the old rules and rule sets will stay in the database until you manually delete them. That way you can make sure the conversion has gone right before you delete the old rules and rule sets.
uk: Після перетворення усі старі правила і набори правил залишатимуться в базі даних, поки їх не буде видалено вручну. В такий спосіб можна буде впевнитися, що перетворення пройшло належним чином до видалення старих правил та наборів правил.

en: Once you have successfully converted your configuration, you can clean up your database and <a href="!url">delete</a> all Rules 1.x configurations.
uk: Після успішного перетворення конфігурації, можна почистити базу даних і <a href="!url">видалити</a> усі конфігурації Rules 1.x.

en: Convert configuration and export it.
uk: Перетворити конфігурацію і експортувати її.

en: Convert configuration and save it.
uk: Перетворити конфігурацію і зберегти її.

en: Converting %plugin %name...
uk: Перетворення %plugin %name...

en: rule set
uk: набір правил

en: Converted configurations have been saved to the database and will appear in the Rules administration interface.
uk: Перетворені конфігурації були збережені до бази даних і з’являться в адміністративному інтерфейсі Правил.

en: Are you sure you want to drop the Rules 1.x tables from the database?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити таблиці Rules 1.x з бази даних?

en: Are you sure you want to drop the Rules 1.x tables from the database? All Rules 1.x configurations will be deleted regardless whether they have been already converted.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити таблиці Rules 1.x з бази даних? Всі конфігурації Rules 1.x будуть видалені незалежно від того, чи були вони перетворені.

en: Rules 1.x configurations have been deleted.
uk: Конфігурації Rules 1.x були успішно видалені.

en: Warning: The node-access check option for the node creation action is not supported any more.
uk: Увага: Опція перевірки доступу до матеріалу для дії створення матеріалу більше не підтримується.

en: Warning: The 'immediate' option for the page redirect action has been dropped in Rules 2.x.
uk: Увага: Опція 'негайно' для дії перенаправлення сторінки з Rules 2.x була вилучена.

en: Warning: Directly upgrading the load user by name action is not supported.
uk: Увага: Безпосереднє оновлення дії завантаження користувача за іменем не підтримується.

en: Data value is empty
uk: Значення даних відсутнє

en: Data to check
uk: Дані для перевірки

en: The data to be checked to be empty, specified by using a data selector, e.g. "node:author:name".
uk: Дані для перевірки на відсутність, що вказуються за допомогою селектора даних, наприклад, "node:author:name".

en: Enter PHP code without &lt;?php ?&gt; delimiters.
uk: Введіть код PHP без роздільників &lt;?php?&gt;.

en: Enter PHP code without &lt;?php ?&gt; delimiters that returns a boolean value; e.g. <code>@code</code>.
uk: Введіть код PHP, що повертає булеве значення, без роздільників &lt;?php?&gt; наприклад, <code>@code</code>.

en: There are left over rule configurations from a previous Rules 1.x installation. Proceed to the <a href="!url">upgrade page</a> to convert them and consult the README.txt for more details.
uk: На сайті залишились конфігурації правил з попередньої версії Rules 1.x. Відвідайте <a href="!url">сторінку оновлення</a> аби перетворити їх, докладніше у файлі README.txt.

en: @entity identifier
uk: Ідентифікатор @entity

en: Custom classes
uk: Власні класи

en: Bypass views access control
uk: Пропуск керування доступом видів

en: No results behavior
uk: Дії за відсутності результату

en: Edit @section
uk: Редагувати @section

en: Edit this view to add a display.
uk: Редагувати цей вид щоб додати відображення.

en: Add view from template
uk: Додати вид з шаблону

en: View to insert
uk: Вид, що додається

en: The view to insert into this area.
uk: Вид, що додається до цієї області.

en: Inherit contextual filters
uk: Успадковувати контекстні фільтри

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
uk: Якщо позначено, вид отримає такі ж контекстні фільтри, як і його батько.

en: Recursion detected in view @view display @display.
uk: У виді @view відображенні @display виявлено рекурсію.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
uk: За <em>ВІДСУТНОСТІ</em> значення фільтра в URL

en: Exception value
uk: Значення винятку

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
uk: Якщо отримано значення, фільтр буде проігноровано; наприклад, "всі значення"

en: Override the view and other argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
uk: Переписати заголовок виду та інші заголовки аргументів. Для додавання першого аргументу використовуйте "%1", для другого - "%2" і т.д.

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
uk: За <em>НАЯВНОСТІ</em> значення фільтра в URL, інакше надається стандартне значення

en: Provide title
uk: Надавати заголовок

en: Override breadcrumb
uk: Переписати рядок навіґації

en: Provide breadcrumb
uk: Надати рядок навіґації

en: Enter a breadcrumb name you would like to use. See "Title" for percent substitutions.
uk: Введіть назву рядка навігації, яке вам до вподоби. Дивіться "Заголовок" щодо заміни відсотків.

en: Specify validation criteria
uk: Вказати критерій перевірки

en: Action to take if filter value does not validate
uk: Дія, котра виконується, якщо значення фільтру не пройшло перевірку

en: Display all results for the specified field
uk: Показати всі результати для зазначеного поля

en: Provide default value
uk: Надавати базове значення

en: Show "Page not found"
uk: Показати "Сторінку не знайдено"

en: Display a summary
uk: Показати резюме

en: Display contents of "No results found"
uk: Показати вміст для "Жодних результатів не знайдено"

en: Skip default argument for view URL
uk: Пропускати стандартний аргумент для URL-адреси виду

en: Select whether to include this default argument when constructing the URL for this view. Skipping default arguments is useful e.g. in the case of feeds.
uk: Виберіть, чи включати цей стандартний аргумент при конструюванні адреси URL для цього виду. Пропуск стандартного аргументу може знадобитися, наприклад для інформаційних потоків.

en: Number of records
uk: Кількість записів

[ctx: Sort order]
en: Default sort
uk: Базове впорядкування

[ctx: Sort order]
en: Date
uk: Дата

[ctx: Sort order]
en: Numerical
uk: Число

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
uk: Якщо вибрано, користувачі можуть вводити кілька значень у форматі 1+2+3 (для АБО) або 1,2,3 (для ТА)

en: If selected, multiple instances of this filter can work together, as though multiple values were supplied to the same filter. This setting is not compatible with the "Reduce duplicates" setting.
uk: Якщо вибрано, кілька таких фільтрів можуть працювати разом, так наче кілька значень введені в один фільтр. Несумісне з налаштуванням "Зменшення дублів".

en: If selected, the numbers entered for the filter will be excluded rather than limiting the view.
uk: Якщо позначено, числа, введені в фільтр, будуть вилучені, а не обмежуватимуть вид.

en: Glossary mode applies a limit to the number of characters used in the filter value, which allows the summary view to act as a glossary.
uk: Режим глосарію визначає обмеження кількості символів, використовуваних як значення фільтрів, що надають можливість створювати вид у вигляді глосарію.

en: How many characters of the filter value to filter against. If set to 1, all fields starting with the first letter in the filter value would be matched.
uk: Скільки символів значення фільтру піддавати фільтрації. Якщо 1, збігатимуться всі поля, що починаються з першої літери значення фільтру.

en: When printing the title and summary, how to transform the case of the filter value.
uk: Під час друку назви та резюме, як перетворювати регістр значень фільтру.

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value. Do not use this unless with Postgres as it uses case sensitive comparisons.
uk: Під час друку шляху url адреси, як перетворювати регістр значень фільтру. Використовуйте це лише з Postgres, що здійснює чутливі до регістру порівняння.

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
uk: Абеткове

en: Create a label
uk: Створити мітку

en: Enable to create a label for this field.
uk: Увімкніть, щоб у цього поля була мітка.

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
uk: Увімкніть, щоб приховати це поле. Часто використовується для групування полів, або як замінник в іншому полі.

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
uk: Оберіть HTML-теґи, що будуть огортати це поле, наприклад, H1, H2 тощо.

en: Create a CSS class
uk: Створити клас CSS

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
uk: Оберіть HTML-теґи, що будуть огортати цю мітку, наприклад, H1, H2 тощо.

en: Rewrite results
uk: Перезапис результатів

en: Enable to override the output of this field with custom text or replacement tokens.
uk: Увімкніть для перезапису виводу цього поля власним текстом або замінниками.

en: Replace spaces with dashes
uk: Замінити пробіли на дефіси

en: External server URL
uk: URL-адреса зовнішнього серверу

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
uk: Посилання на зовнішній сервер через повну URL-адресу, у вигляді 'http://www.example.com' або 'www.example.com'.

en: Enable to trim the field to a maximum length of characters
uk: Увімкнути обрізання поля на максимальну довжину у символах

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
uk: Перетворювати символи нового рядка у HTML-теґи &lt;br&gt;

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
uk: Якщо позначено, усі символи нового рядка (тобто \n) перетворюються у HTML-теґи &lt;br&gt;.

en: No results text
uk: Текст за відсутності результатів

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
uk: Увімкніть, щоб якщо поле містить число 0, відображувався "результати відсутні".

en: Time hence
uk: Час віднині

en: Time hence (with "hence" appended)
uk: Час віднині (з додаванням "віднині")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
uk: Проміжок часу (до майбутніх дат додається попереду "+")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
uk: Проміжок часу (до минулих дат додається попереду "-")

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
uk: Як мають відображатись серіалізовані дані. Можна обрати власний ключ масив/об'єкт або print_r для повного виведення.

en: Full data (unserialized)
uk: Повні дані (несеріалізовані)

en: Full data (serialized)
uk: Повні дані (серіалізовані)

en: A certain key
uk: Певний ключ

en: Which key should be displayed
uk: Який ключ має відображатись

en: You have to enter a key if you want to display a key of the data.
uk: Для відображення ключа даних необхідно ввести ключ.

en: How many different units to display in the string.
uk: Скільки різних одиниць відображати в текстовому рядку.

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
uk: Цей фільтр не є розкритим. Розкрийте його, щоб користувачі могли його змінювати.

en: Expose filter
uk: Розкрити фільтр

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
uk: Цей фільтр є розкритим. Якщо його приховати, користувачі не матимуть змоги його змінювати.

en: Hide filter
uk: Приховати фільтр

en: Expose operator
uk: Розкрити оператор

en: Allow the user to choose the operator.
uk: Дозволити користувачу вибрати оператор.

en: Allow multiple selections
uk: Дозволити множинний вибір

en: Enable to allow users to select multiple items.
uk: Увімкніть, щоб надати можливість користувачам вибирати декілька елементів.

en: Remember the last selection
uk: Запам'ятовувати останній вибір.

en: Enable to remember the last selection made by the user.
uk: Увімкніть, щоб запам'ятовувася останній вибраний користувачем варіант.

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
uk: Необхідно вказати значення, якщо це не необов'язковий розкритий фільтр.

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
uk: Увімкніть для приховування елементів, що не містять цей зв'язок

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
uk: Це впорядкування не розкрито. Розкрийте його, щоб користувачі могли його змінювати.

en: Expose sort
uk: Розкрити впорядкування

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
uk: Цей впорядкування є розкритим. Якщо його приховати, користувачі не матимуть змоги його змінювати.

en: Hide sort
uk: Приховати впорядкування

en: Provide description
uk: Надайте опис

en: Save & exit
uk: Зберегти та вийти

en: Continue & edit
uk: Продовжити та редагувати

en: Update "@title" choice
uk: Оновити вибір "@title"

en: Update "@title" choice (@number)
uk: Оновити вибір "@title" (@number)

en: Your view was saved. You may edit it from the list below.
uk: Вид було збережено. Його можна редагувати іх переліку нижче.

en: Database overriding code
uk: Код перезапису бази даних

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard the view.
uk: * Всі зміни зберігаються тимчасово. Натисніть кнопку "Зберегти", щоб зробити зміни постійними. Натисніть "Скасувати", щоб відмовитись від змін виду.

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
uk: * Всі зміни зберігаються тимчасово. Натисніть кнопку "Зберегти", щоб зробити зміни постійними. Натисніть "Скасувати", щоб відмовитись від змін.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
uk: Відредагуйте відображення виду або додайте нові.

en: edit view name/description
uk: редагувати назву/опис виду

en: analyze view
uk: аналізувати вид

en: clone view
uk: клонувати вид

en: export view
uk: експортувати вид

en: revert view
uk: відновити вид

en: delete view
uk: видалити вид

en: Add !display
uk: Додати !display

en: @display_title details
uk: Деталі @display_title

en: Auto preview
uk: Автоматичний попередній перегляд

en: Preview with contextual filters:
uk: Попередній перегляд з контекстними фільтрами:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
uk: Відокремити значення контекстних фільтрів за допомогою "/". Наприклад, %example.

en: Apply and continue
uk: Застосувати та продовжити

en: @current of @total
uk: @current з @total

en: All displays (except overridden)
uk: Всі відображення (окрім перезаписаних)

en: All displays
uk: Всі відображення

en: This @display_type (override)
uk: Цього відображення типу @display_type (перезаписати)

en: View name and description
uk: Назва та опис виду

en: A descriptive human-readable name for this view. Spaces are allowed
uk: Описова людино-читабельна назва цього виду. Пробіли дозволені.

en: Create new filter group
uk: Створити нову групу фільтрів

en: No filters have been added.
uk: Жодного фільтра не додано

en: Drag to add filters.
uk: Щоб додати фільтри перетягніть.

en: Add and configure @types
uk: Додати і налаштувати @types

en: Configure @type: @item
uk: Налаштувати @type: @item

en: Show filters on the list of views
uk: Показувати фільтри у списку видів

en: Show advanced help warning
uk: Показувати попередження про відсутність модуля Розширена довідка (Advanced help)

en: Always show the master display
uk: Завжди показувати головне відображення

en: Advanced users of views may choose to see the master (i.e. default) display.
uk: Досвідчені користувачі модуля Види можуть обрати для перегляду головне відображення (тобто базове) .

en: Always show advanced display settings
uk: Завжди показувати розширені налаштування відображення

en: Default to showing advanced display settings, such as relationships and contextual filters.
uk: Початково показувати додаткові налаштування відображень на кшталт зв'язків та контекстних фільтрів.

en: Label for "Any" value on non-required single-select exposed filters
uk: Мітка для значення "Усі" в необов’язкових розкритих фільтрах з вибором одного варіанту

en: Live preview settings
uk: Налаштування живого перегляду

en: Automatically update preview on changes
uk: Автоматично оновлювати перегляд після внесення змін

en: Show information and statistics about the view during live preview
uk: Відображати інформацію та статистику про вид під час живого попереднього перегляду

en: Above the preview
uk: Над переглядом

en: Below the preview
uk: Під переглядом

en: Show the SQL query
uk: Показувати запит SQL

en: Show performance statistics
uk: Показувати статистику швидкодії

en: Disable JavaScript with Views
uk: Вимкнути JavaScript у модулі Види

en: If you are having problems with the JavaScript, you can disable it here. The Views UI should degrade and still be usable without javascript; it's just not as good.
uk: Якщо виникають проблеми з JavaScript, то тут його можна вимкнути. Без javascript Інтерфейс видів буде спрощений, але все ще придатний для використання; просто буде не так зручно.

en: Master
uk: Головне

en: There are no templates available.
uk: Шаблони відсутні.

en: Display | Displays
uk[0]: Відображення
uk[1]: Відображення
uk[2]: Відображення

en: Unformatted list
uk: Неформатований список

en: HTML list
uk: HTML список

en: Contextual filters
uk: Контекстні фільтри

en: contextual filters
uk: контекстні фільтри

en: Contextual filter
uk: Контекстний фільтр

en: contextual filter
uk: контекстний фільтр

en: filter criteria
uk: критерії фільтрування

en: Filter criterion
uk: Критерій фільтрування

en: filter criterion
uk: критерій фільтрування

en: no results behavior
uk: дії за відсутності результату

en: The content to which the comment is a reply to.
uk: Матеріал, до якого відноситься коментар.

en: The node ID.
uk: Ідентифікатор вузла.

en: The content title.
uk: Заголовок матеріалу.

en: The date the content was posted.
uk: Дата публікації даного матеріалу.

en: The date the content was last updated.
uk: Дата останнього оновлення матеріалу.

en: The content type (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
uk: Тип матеріалу (наприклад, "запис у блозі", "допис на форум", "розповідь" тощо).

en: Whether or not the content is published.
uk: Опублікований цей матеріал чи ні.

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
uk: Відфільтровує неопубліковані матеріали, якщо у поточного користувача немає прав на їх перегляд.

en: Whether or not the content is promoted to the front page.
uk: Винесений на головну сторінку цей матеріал чи ні.

en: Whether or not the content is sticky.
uk: Прикріплений цей матеріал чи ні.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
uk: Прикріплений цей матеріал чи ні. Щоб показати прикріплені матеріали спочатку, встановіть цей параметр по спаданню.

en: Provide a simple link to the content.
uk: Пряме посилання на матеріал.

en: Provide a simple link to edit the content.
uk: Пряме посилання на редагування матеріалу.

en: Provide a simple link to delete the content.
uk: Пряме посилання на видалення матеріалу.

en: The aliased path to this content.
uk: Синонімізований шлях до цього матеріалу.

en: Relate content to the user who created it.
uk: Зв'язок матеріала з користувачем, котрий його створив.

en: User has a revision
uk: Користувач має редакцію

en: All nodes where a certain user has a revision
uk: Усі матеріали, де певний користувач має редакцію

en: Content revision
uk: Редакція матеріалу

en: Content revision is a history of changes to content.
uk: Редакція матеріалу — це історія його змін.

en: Relate a content revision to the user who created the revision.
uk: Зв'язок редакції матеріалу з користувачем, котрий її створив.

en: The revision ID of the content revision.
uk: Ідентифікатор редакції цього матеріалу.

en: Get the actual content from a content revision.
uk: Отримати актуальний вміст з редакції матеріалу.

en: Provide a simple link to delete the content revision.
uk: Пряме посилання на видалення редакції матеріалу.

en: Filter for content by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
uk: Відфільтровувати вміст за доступом до виду. <strong>Необов'язково, якщо матеріал використовується як базова таблиця.</strong>

en: Show a marker if the content is new or updated.
uk: Показ позначки, що матеріал новий або оновлений.

en: Show only content that is new or updated.
uk: Показувати лише нові або оновлені матеріали.

en: Display the content with standard node view.
uk: Відображати матеріал за допомогою стандартного виду матеріалу.

en: Content ID from URL
uk: ID матеріалу з URL-адреси

en: Content that is associated with this file, usually because this file is in a field on the content.
uk: Матеріал, що пов'язаний з цим файлом, зазвичай через те, що цей файл є в полі цього матеріалу.

en: Module/Theme/Theme engine
uk: Модуль/Тема/Двигун теми

en: Modules/Themes/Theme engines in your codebase.
uk: Модулі/Теми/Двигуни теми у вашому коді.

en: Module/Theme/Theme engine filename
uk: Назва файла модуля/теми/двигуна теми

en: Module/Theme/Theme engine name
uk: Назва модуля/теми/двигуна теми

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
uk: Дозволяє "глибину" для Таксономії: ID терміна (з глибиною) може бути змінений через значення додаткового контекстного фільтру.

en: Content that is either untranslated or is the original version of a translation set.
uk: Матеріал, що або не перекладений або є оригіналом в наборі перекладів.

en: Content that is a translation of a source translation.
uk: Матеріал, що є перекладом вихідного матеріалу.

en: The translation status of the content - whether or not the translation needs to be updated.
uk: Стан перекладу матеріалу - чи потребує переклад оновлення.

en: Content authored
uk: Авторство матеріалу

en: Relate content to the user who created it. This relationship will create one record for each content item created by the user.
uk: Зв'язок матеріалу з користувачем, що його створив. Цей зв'язок створюватиме по одному запису для кожного матеріалу, створеного користувачем.

en: Provide a simple link to cancel the user.
uk: Пряме посилання на скасування користувача.

en: Provide serialized data of the user
uk: Надати серіалізовані дані користувача

en: Allow a contextual filter value to be ignored. The query will not be altered by this contextual filter value. Can be used when contextual filter values come from the URL, and a part of the URL needs to be ignored.
uk: Дозволити ігнорування значення контекстного фільтру. Це значення контекстного фільтру не впливатиме на запит. Може бути використано, якщо значення контекстного фільтра надходять з URL, а частину URL потрібно проігнорувати.

en: View area
uk: Область виду

en: Insert a view inside an area.
uk: Додавання в область виду.

en: Enable to override this field's links.
uk: Увімкніть для перезапису посилань цього поля.

en: Use field template
uk: Використовувати шаблон поля

en: If checked, field api classes will be added using field.tpl.php (or equivalent). This is not recommended unless your CSS depends upon these classes. If not checked, template will not be used.
uk: Якщо позначено, застосовучи файл  field.tpl.php (або еквівалент) будуть додані класи api поля. Не рекомендовано, хіба що ваші CSS залежать від цих класів. Якщо не позначено, шаблон не застосовуватиметься.

en: Checking this option will cause the group Display Type and Separator values to be ignored.
uk: Позначення цього параметру призведе до нехтування значень групи типу відображення та роздільника.

en: Multiple field settings
uk: Налаштування множинного поля

en: Display all values in the same row
uk: Відображати усі значення в одному рядку

en: Display @count value(s)
uk: Відображати @count значень(ня)

en: Raw @column
uk: Необроблена колонка @column

en: Native language
uk: Рідна назва мови

en: If enabled, the native name of the language will be displayed
uk: Якщо увімкнено, буде відображена рідна назва мови

en: Link this field to the original piece of content
uk: Зробити це поле посиланням на оригінальний матеріал

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
uk: Цей параметр вмикається для виведення абсолютного посилання. Вимагається, якщо необхідно використати шлях як посилання на призначення (як у пункті "Виведення даного поля в вигляді посилання" вище)

en: Link this field to its content revision
uk: Зробити це поле посилання на його редакцію матеріала

en: Display field as the content type machine name.
uk: Відображати поле у вигляді машинної назви типу матеріалу

en: Choose one or more content types to validate with.
uk: Оберіть один або більше тип матеріалу для перевірки.

en: Validate user has access to the content
uk: Перевірка користувача на доступ до матеріалу

en: Access operation to check
uk: Перевірювана операція доступу

en: Filter value format
uk: Формат значення фільтру

en: Display comments
uk: Відображати коментарі

en: Pick an alternative default table sort field to use when the search score field is unavailable.
uk: Оберіть альтернативне базове поле для впорядкування таблиці, що застосовуватиметься, якщо поле ваги пошуку недоступне.

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
uk: Якщо позначено, користувачі можуть вводити у форму кілька значень у вигляді 1+2+3. Залежно від кількості необхідних для цього операторів JOIN, оператор AND в цьому фільтрі буде трактуватися як OR.

en: Load default filter from term page
uk: Завантажити стандартний фільтр зі сторінки терміна

en: Filter value type
uk: Тип значення фільтру

en: Select the form of this filter value; if using term name, it is generally more efficient to convert it to a term ID and use Taxonomy: Term ID rather than Taxonomy: Term Name" as the filter.
uk: Оберіть вигляд цього значення фільтру; якщо використовується назва терміна, загалом більш ефективніше перетворити ії на ідентифікатор терміна і використовувати як фільтр Таксономія: Ідентифікатор терміна ніж Таксономія: Назва терміна.

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
uk: Перетворити дефіси з URL в пробіли в значеннях фільтра назви терміна

en: Include untranslated content
uk: Додавати неперекладений матеріал

en: Enable to display different text for anonymous users.
uk: Увімкніть, щоб відображати анонімним користувачам інший текст.

en: Type of user filter value to allow
uk: Дозволені типи значень фільтра користувача

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default filter type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
uk: Примітка: ви не маєте повноважень змінювати цей параметр. Якщо буде змінено базовий тип фільтру, це налаштування буде втрачено і його буде НЕМОЖЛИВО відновити.

en: PHP contextual filter code
uk: Код контекстного фільтру PHP

en: Change the way content is formatted.
uk: Зміна способу форматування матеріалу.

en: Change settings for this format
uk: Зміна налаштувань цього формату

en: Change the way each row in the view is styled.
uk: Зміна стилізації кожного рядка в цьому виді.

en: Hide attachments in summary
uk: Приховувати долучення в зведенні

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
uk: Вкажіть, чи відображати долучення при показі зведення контекстного фільтру.

en: Hide attachments when displaying a contextual filter summary
uk: Приховувати долучення при відображенні зведення контекстного фільтру

en: You may also adjust the !settings for the currently selected access restriction.
uk: Також необхідно зкорегувати !settings для щойно обраного обмеження доступу.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected cache mechanism.
uk: Також необхідно налаштувати !settings для щойно обраного механізму кешування.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style.
uk: Також необхідно зкоригувати !settings для щойно обраного стилю.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style.
uk: Також необхідно зкоригувати !settings для щойно обраного стилю рядка.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected pager.
uk: Також необхідно зкоригувати !settings для щойно обраного сторінкового навіґатора.

en: Attachment position
uk: Розташування долучення

en: Should this display inherit its contextual filter values from the parent display to which it is attached?
uk: Чи має це відображення наслідувати значення контекстного фільтра від батьківського відображення, до якого воно приєднано?

en: Block caching
uk: Кешування блоку

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
uk: Цей вид буде показаний при переході за цим шляхом на сайті. Бажано, щоб шлях був у вигляді "path/%/%/feed" або "path/%/%/rss.xml", в якому на місці % розміщується визначений у виді контекстний фільтр.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. You may use "%" in your URL to represent values that will be used for contextual filters: For example, "node/%/feed".
uk: Цей вид буде відображено при відвідування цього шляху сайту. Для заміни значень, що застосовуватимуться в контекстних фільтрах, використовуйте "%" в URL-адресі. Наприклад, "node/%/feed".

en: Display @display is set to use a menu but the menu link text is not set.
uk: Відображення @display налаштовано на використання в меню, але текст посилання меню не налаштовано.

en: Display @display is set to use a parent menu but the parent menu link text is not set.
uk: Відображення @display налаштовано на використання в батьківському меню, але текст посилання батьківського меню не налаштовано.

en: @count item, skip @skip | Paged, @count items, skip @skip
uk[0]: @count елемент, пропущено @skip
uk[1]: По сторінках, @count елементи, пропущено @skip
uk[2]: По сторінках, @count елементів, пропущено @skip

en: @count item | Paged, @count items
uk[0]: @count елемент
uk[1]: По сторінках, @count елементи
uk[2]: По сторінках, @count елементів

en: Disabling SQL rewriting will disable node_access checks as well as other modules that implement hook_query_alter().
uk: Вимкнення перезапису SQL призведе до вимкнення перевірок node_access так само як і інших модулей, що імплементують функцію hook_query_alter().

en: If you disable this option, a grid with only one row will have the same number of table cells (<TD>) as items. Disabling it can cause problems with your CSS.
uk: Якщо ця опція вимкнена, сітка з одним рядком міститиме таку саму кількість комірок таблиці (<TD>), скільки є елементів. Вимкнення цього параметру може спровокувати проблеми з CSS.

en: If checked, the current contextual filter value will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
uk: Якщо позначено, поточне значення контекстного фільтру буде відображатись як стандартна опція у меню переходу, якщо воно застосовується.

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is posible to show an empty table with the text in it.
uk: Початково таблиця в порожньому виді приховується. З цією опцією стає можливим показувати порожню таблицю з текстом у ній.

en: All storage
uk: Всі сховища

en: All status
uk: Всі стани

en: No tags
uk: Жодних теґів

en: No views match the search criteria.
uk: Види, що відповідають цьому критерію пошуку, відсутні.

en: Create view from template @template
uk: Створити вид з шаблону @template

en: Clone of | Clone @count of
uk[0]: Клон з
uk[1]: Клони @count з
uk[2]: Клонів @count з

en: This action will permanently remove any customizations made to this view.
uk: Ця дія назавжди видаляє усі налаштовування, виконані з цим видом.

en: The view has been reverted.
uk: Вид було відновлено

en: This action will permanently remove the view from your database.
uk: Ця дія назавжди видаляє вид з бази даних.

en: Create a page
uk: Створити сторінку

en: Create a menu link
uk: Створити посилання меню

en: Include an RSS feed
uk: Додати RSS-потік

en: Feed path
uk: Шлях потоку

en: Feed row style
uk: Стиль рядка потоку

en: Create a block
uk: Створити блок

en: of fields
uk: полів

en: of type
uk: типу

en: tagged with
uk: з теґами

en: Attempted to create_view with values that have not been validated
uk: Спроба виконати функцію create_view зі значенням, що не пройшли перевірку

en: Should links be displayed below each comment
uk: Чи показувати посилання під кожним коментарем

en: with links (allow users to reply to the comment, etc.)
uk: з посиланнями (надає користувачам можливість відповідати на коментарі тощо)

en: without links
uk: без посилань

en: teasers
uk: анонси

en: full posts
uk: повні дописи

en: titles
uk: заголовки

en: titles (linked)
uk: заголовки (з посиланням)

en: Should links be displayed below each node
uk: Чи відображати посилання під кожним матеріалом

en: with links (allow users to add comments, etc.)
uk: з посиланнями (надає користувачам можливість додавати коментарі тощо)

en: Should comments be displayed below each node
uk: Чи відображати коментарі під кожним матеріалом

en: Number of hits
uk: Кількість відвідувань

en: Hide view
uk: Приховати вид

en: @group (historical data)
uk: @group (історичні дані)

en: Entity id
uk: Id сутності

en: Use path alias
uk: Використовувати синонім шляху

en: Administrative area (i.e. State / Province)
uk: Адміністративно-територіальна одиниця (тобто Штат / Провінція / Область)

en: Sub administrative area
uk: Адміністративно-територіальна одиниця нижчого рівня

en: Locality (i.e. City)
uk: Населений пункт (наприклад, місто)

en: Thoroughfare (i.e. Street address)
uk: Вулиця

en: Premise (i.e. Apartment / Suite number)
uk: Будівля (тобто, номер будинку / володіння)

en: !label of field %name
uk: !label поля %name

en: Neighborhood
uk: Мікрорайон

en: dash
uk: дефіс

en: Date field values
uk: Значення поля дата

en: Tokens related to date field values.
uk: Замінники, пов'язані зі значенням поля дати.

en: The date value.
uk: Значення дати.

en: Relative default value
uk: Відносне базове значення

en: The year is invalid. Please check that entry includes four digits.
uk: Неприпустимий рік. Будь ласка, перевірте, що вводяться чотири цифри.

en: <strong>Exposed</strong> @widget @format
uk: <strong>Розкритий</strong> @widget @format

en: Multilingual - Internationalization
uk: Багатомовність - Інтернаціоналізація

en: References list
uk: Список посилань

en: Defines common base features for the various reference field types.
uk: Визначає загальний функціонал для різноманітних типів полів посилання.

en: This field stores the ID of a related node as an integer value.
uk: Це поле зберігає ідентифікатор пов'язаного матеріалу у вигляді цілого значення.

en: The list of nodes that can be referenced can provided by a view (Views module) using the "References" display type.
uk: Список матеріалів, на які можна посилатися, може бути наданий видом (модуль Види) з використанням типу відображення "Посилання"

en: Important D6 migration note:
uk: Важливі зауваження щодо переходу з D6:

en: The field is currently configured to use the 'Master' display of the view %view_name.
uk: На даний момент поле налаштовано на використання відображення 'Основне' з виду %view_name.

en: It is highly recommended that you: <br/>- edit this view and create a new display using the 'References' display type, <br/>- update the field settings to explicitly select the correct view and display.
uk: Настійливо радимо, щоб ви: <br />- відредагували цей вид  і створили нове відображення типу "Посилання", <br />- оновили налаштування поля на точний вибір коректного виду та відображення.

en: The field will work correctly until then, but submitting this form might inadvertently change the field settings.
uk: Полі працюватиме належним чином, однак при надсиланні форми можна випадково змінити налаштування поля.

en: Views - Nodes that can be referenced
uk: Види - Матеріали, на які можна посилатися

en: Choose the view and display that select the nodes that can be referenced.<br />Only views with a display of type "References" are eligible.
uk: Виберіть вид та відображення, яке відбирає матеріали, на котрі можна посилатися.<br /> Прийнятними є тільки види з типом відображення "Посилання".

en: Note:<ul><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
uk: Примітка: <ul><li>Це змінить розташовані вище налаштування "Типи матеріалів". Замість цього використовуйте розділ видів "Фільтри".</li><li>Використовуйте розділ видів "поля" для відображення додаткової інформації про матеріали-кандидати на форму створення/редагування матеріалів.</li><li>Використовуйте розділ видів "Критерії сортування" для визначення послідовності, в якій повинні відображатися матеріали-кандидати.</li></ul>

en: No eligible view was found.
uk: Прийнятних видів не знайдено.

en: Display the title of the referenced node as a link to the node page.
uk: Відображати назву матеріалу за посиланням у вигляді посилання на сторінку матеріалу.

en: Display the title of the referenced node as plain text.
uk: Відображати назву матеріалу за посиланням у вигляді простого тексту

en: Rendered node
uk: Відображуваний матеріал

en: Display the referenced node in a specific view mode
uk: Відображати матеріал за посиланням у певному режимі перегляду

en: View mode: %mode
uk: Режим перегляду: %mode

en: Display the list of referenceable nodes as a textfield with autocomplete behaviour.
uk: Показ переліку доступних для посилань матеріалів у вигляді текстового поля з властивістю автодоповнення.

en: This field stores the ID of a related user as an integer value.
uk: Це поле зберігає ідентифікатор пов'язаного користувача у вигляді цілого значення.

en: The list of users that can be referenced can provided by a view (Views module) using the "References" display type.
uk: Список користувачів, доступних для посилань, може надаватися видом (модуль Види) з використанням типу відображення "Посилання"

en: Views - Users that can be referenced
uk: Види - користувачі, на яких можна посилатися

en: Note:<ul><li>This will discard the "Referenceable Roles" and "Referenceable Status" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate users on user creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate users will be displayed.</li></ul>
uk: Примітка: <ul><li>Це змінить розташовані вище налаштування "Ролі, доступні для посилань" і "Стан доступності для посилань". Замість цього використовуйте розділ видів "Фільтри".</li><li>Використовуйте розділ видів "поля" для відображення додаткової інформації про користувачів-кандидатів на форму створення/редагування користувачів.</li><li>Використовуйте розділ видів "Критерії сортування" для визначення послідовності, в якій повинні відображатися користувачі-кандидати.</li></ul>

en: %name: this user can't be referenced.
uk: %name: на цього користувача неможливо посилатися.

en: Display the name of the referenced user as a link to the user's profile page.
uk: Відобразити ім'я користувача за посиланням у вигляді посилання на сторінку профілю користувача.

en: Display the name of the referenced user as plain text.
uk: Відображати ім'я користувача за посиланням у вигляді простого тексту

en: Display the list of referenceable users as a textfield with autocomplete behaviour.
uk: Показ переліку доступних для посилань користувачів у вигляді текстового поля з властивістю автодоповнення.

en: Outer wrapper
uk: Зовнішня обгортка

en: Field items
uk: Елементи поля

en: Field item
uk: Елемент поля

en: E.g. div, span, h2 etc.
uk: Наприклад, div, span, h2 тощо

en: Expert
uk: Експерт

en: Switch to a different view mode to display the full page view of this node.
uk: Для показу повної сторінки цього матеріалу перемикайтесь у різні режими перегляду.

en: Mobile Number
uk: Номер мобільного телефону

en: Type: !type
uk: Тип: !type

en: Sort field
uk: Поле впорядкування

en: The user roles associated with the user account.
uk: Ролі користувачів пов'язані з обліковим записом.

en: Brief URL
uk: Коротка URL-адреса

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
uk: URL-адреса без протоколу та зворотньої похилої  риски наприкінці.

en: Tokens related to arrays of strings.
uk: Замінники, пов’язані з масивами рядків.

en: The first element of the array.
uk: Перший елемент масиву.

en: The last element of the array.
uk: Останній елемент масиву.

en: The number of elements in the array.
uk: Кількість елементів масиву.

en: The array reversed.
uk: Масив у зворотньому порядку.

en: The array of keys of the array.
uk: Масив ключів масиву.

en: Imploded
uk: Стиснений

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
uk: Значення масиву об'єднані з власним рядком в проміжках між кожним значенням.

en: The label is required when formatter is collapsible or collapsed
uk: Мітка необхідна, коли форматер згортуваний або згорнутий

en: Contact user element
uk: Елемент контактної форми користувача

en: Unsorted
uk: Невпорядковані

en: Location:
uk: Місце розташування:

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this page.
uk: Вибрано <strong>!row_count</strong> на цій сторінці.

en: Selected <strong>!row_count</strong> in this view.
uk: Вибрано <strong>!row_count</strong> в цьому виді.

en: Select all !row_count in this view.
uk: Вибрати усі !row_count в цьому виді.

en: Select only !row_count in this page.
uk: Вибрати лише !row_count на цій сторінці.

en: Select all items on this page
uk: Вибрати всі елементи на цій сторінці

en: Select all items on all pages
uk: Вибрати всі елементи на всіх сторінках

en: Provide a checkbox to select the row for bulk operations.
uk: Забезпечує прапорці для вибору рядків, що будуть задіяні в пакетних операціях.

en: Disable WYSIWYG module.
uk: Вимкнути модуль WYSIWYG.

en: click here to disable
uk: аби вимкнути натисніть тут

en: HTML Entities
uk: HTML-сутності

en: Convert all applicable characters to HTML entities.
uk: Перетворити усі придатні символи у HTML-сутності.

en: There are no @titles to display.
uk: @titles для показу відсутні.

en: Page manager module is unable to enable @path because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях @path оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: This feature does not currently work and is disabled.
uk: Ця функція наразі вимкнена і не працює.

en: Missing/ deleted type "@types" | Missing/ deleted type is one of "@types"
uk[0]: Відсутній/видалений тип "@types"
uk[1]: Відсутній/видалений один з типів "@types"

en: Taxonomy: term has parent(s)
uk: Таксономія: термін має батька(ів)

en: Control access if a term belongs to a specific parent term.
uk: Керування доступом на основі належності терміна певному батьківському терміну.

en: Include these term(s) as candidates?
uk: Додати цей термін(и) як кандидати?

en: When this rule is evaluated, should the term(s) you select be included as candidates for access?
uk: Коли це правило виконано, чи має термін(и), що обраний, додаватися як кандидат для доступу?

en: @term can have the parent "@terms" | @term can have one of these parents: @terms
uk[0]: @term може мати батька "@terms"
uk[1]: @term може мати одного з батьків: @terms

en: Field: @widget_label (@field_name)
uk: Поле: @widget_label (@field_name)

en: Formatter options for: @widget_label (@field_name)
uk: Опції форматера для: @widget_label (@field_name)

en: Pane title
uk: Заголовок фрагменту

en: This identifier will be added as a template suggestion to display this node: node--panel--IDENTIFIER.tpl.php. Please see the Drupal theming guide for information about template suggestions.
uk: Цей ідентифікатор буде доданий як пропозиція шаблону до відображення цього матеріалу: node--panel--IDENTIFIER.tpl.php. Інформацію про пропозиції шаблонів дивіться у Посібнику з темізації Друпалу.

en: Node form title field
uk: Поле заголовку з форми матеріалу

en: The node title form.
uk: Форма заголовку матеріалу.

en: Node title form.
uk: Форма заголовку матеріалу.

en: "@s" node form title field
uk: "@s" - поле заголовку з форми матеріалу

en: Missing/broken type
uk: Відсутній/пошкоджений тип

en: Related terms (does not work in D7)
uk: Пов’язані терміни (не працює в D7)

en: Term synonyms (does not work in D7)
uk: Синоніми терміна (не працює в D7)

en: The path to use for the terms. You may use %tid to place the term id as part of the path; if let off, it will be appended to the end.
uk: Шлях, що використовується для термінів. Використовуйте %tid, аби вказати місце розташування ідентифікатор терміна в шляху; якщо нічого не вказувати, він буде доданий в кінці.

en: @entity (tokens)
uk: @entity (замінники)

en: Sanitize
uk: Очистка

en: When enabled that output of the token will be stripped from dangerous HTML.
uk: Якщо увімкнено, доданий замінник буде очищено від небезпечного HTML-коду.

en: "@s" @name
uk: "@s" - @name

en: Creates a @to_entity context from @from_entity using the @field_name field on @from_entity.
uk: Створює контекст @to_entity з @from_entity використовуючи поле @field_name на @from_entity.

en: @to_entity from @from_entity (on @base_table.@relationship)
uk: @to_entity з @from_entity (на @base_table.@relationship)

en: Builds a relationship from a @from_entity to a @to_entity using the @base_table.@relationship field.
uk: Створює зв’язок з @from_entity до @to_entity використовуючи поле @base_table.@relationship.

en: @from_entity from @to_entity (on @base_table.@relationship)
uk: @from_entity з @to_entity (на @base_table.@relationship)

en: Builds a relationship from a @to_entity to a @from_entity using the @base_table.@relationship field.
uk: Створює зв’язок з @to_entity до @from_entity використовуючи поле @base_table.@relationship.

en: View: @view
uk: Вид: @view

en: View: @view: @display
uk: Вид: @view: @display

en: Broken/missing/deleted view display.
uk: Пошкоджене/відсутнє/видалене відображення виду.

en: You may use keywords for substitutions.
uk: Для підстановок необхідно використовувати ключові слова.

en: Entire view
uk: Повний вид

en: Display the entire view.
uk: Відображати повний вид.

en: "@context" entire view
uk: Увесь вид "@context"

en: Aggregation type
uk: Тип збирання

en: Pane Title
uk: Заголовок фрагменту

en: No valid configuration found.
uk: Не знайдено припустимої конфігурації.

en: The layout change has been saved.
uk: Зміна макету була успішно збережена.

en: Dynamic field
uk: Динамічне поле

en: Example layout
uk: Макет прикладу

en: Field Templates
uk: Шаблони поля

en: Enable Field Templates
uk: Увімкнути шаблони поля

en: Customize the labels and the HTML output of your fields.
uk: Персоналізувати мітки та HTML-виведення полів.

en: Default Field Template
uk: Усталений шаблон поля

en: Extra fields
uk: Додаткові поля

en: Enable extra fields
uk: Увімкнути додаткові поля

en: Make fields from other modules available on the "Manage display" screens.
uk: Зробити доступними на сторінках "Керувати відображенням" поля з інших модулів.

en: Enter fields line by line, where each line is a combination of entity type, bundle and field name. E.g. node|article|tweetbutton. It might be possible that the actual content of the field depends on configuration of that field/module.
uk: Введіть поля по одному на рядок, в якому поєднайте тип сутності, пакет та назву поля, наприклад, node|article|tweetbutton. Можлива ситуація, коли фактичний вміст поля залежить від конфігурації того поля/модуля.

en: Create additional regions exposed as block. Note: this will not work on the default view mode.
uk: Створити додаткові області, що відображаються як блок. Примітка: не працює на базовому режимі перегляду.

en: Choose a Field Template
uk: Оберіть шаблон поля

en: Check the regions you want to remove.
uk: Позначте області, які необхідно вилучити.

en: Enter a label for the link for the view modes you want to switch to.<br />Leave empty to hide link. They will be localized.
uk: Введіть мітку для посилання на режим перегляду, що у нього потрібно перемкнутись..<br />Аби приховати, залиште порожнім. Вони локалізуються.

en: Content was not found.
uk: Вміст не знайдено.

en: An HTTP error @status occurred.
uk: Сталася HTTP-помилка @status.

en: Select the default view mode for this view.
uk: Оберіть усталений режим перегляду для цього виду.

en: Use the advanced view mode selector
uk: Використовуйте селектор розширеного режиму перегляду

en: The <a href="!url">Redirect module settings</a> affect whether a redirect is created when an alias is deleted.
uk: <a href="!url">Налаштування модуля Переспрямування (Redirect)</a> працюють залежно від того, чи створено переспрямування при видаленні синоніму.

en: Considering installing the <a href="!url">Redirect module</a> to get redirects when your aliases change.
uk: Поміркуйте про встановлення <a href="!url">модуля Переспрямування (Redirect)</a>, аби переспрямування додавались одразу після змін синонімів.

en: No new URL aliases to generate.
uk: Нових синонімів URL не створено.

en: The <strong>maximum alias length</strong> and <strong>maximum component length</strong> values default to 100 and have a limit of @max from Pathauto. This length is limited by the length of the "alias" column of the url_alias database table. The default database schema for this column is @max. If you set a length that is equal to that of the one set in the "alias" column it will cause problems in situations where the system needs to append additional words to the aliased URL. You should enter a value that is the length of the "alias" column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.
uk: <strong>Максимальна довжина синоніма</strong> та <strong>максимальна довжина компонента</strong> за умовчанням має значення 100  і обмежується @max з модуля Автосинонім. Ця довжина обмежена довжиною стовпчика "alias" з таблиці бази даних url_alias. Базова схема бази даних для цього стовпчика дорівнює @max. Якщо буде вказана довжина, що дорівнює одному з встановлених в стовпчику "alias", це може викликати проблеми у випадах, коли системі потрібно додати кілька слів до синонімізованої URL-адреси. Потрібно вказувати значення, що дорівнює довжині стовпчика "alias" мінус довжина можливих рядків, що можуть бути додані в кінці URL-адреси. Довжина рядків, що можуть бути додані в кінці URL-адрес залежить від увімкнених модулів і налаштувань модуля Автосинонім. Рекомендоване і базова значення дорівнює 100.

en: Path module form elements
uk: Елементи форми модуля Шлях

en: unchanged entity
uk: незмінена сутність

en: Only one view mode is available for this entity type.
uk: Для цього типу сутності доступний лише один режим показу.

en: Double quotation marks
uk: Подвійні лапки

en: Single quotation marks (apostrophe)
uk: Апостроф

en: Back tick
uk: Обернений апостроф

en: Hyphen
uk: Дефіс

en: Vertical bar (pipe)
uk: Вертикальна риска

en: Left curly bracket
uk: Ліва фігурна дужка

en: Left square bracket
uk: Ліва квадратна дужка

en: Right curly bracket
uk: Права фігурна дужка

en: Right square bracket
uk: Права квадратна дужка

en: Plus sign
uk: Знак "плюс"

en: Equal sign
uk: Знак "дорівнює"

en: Percent sign
uk: Знак відсотків

en: Caret
uk: Вставка (^)

en: Dollar sign
uk: Символ долару

en: Number sign (pound sign, hash)
uk: Знак решітки (дієз, номер)

en: At sign
uk: Символ At (@)

en: Exclamation mark
uk: Знак оклику

en: Tilde
uk: Тільда

en: Left parenthesis
uk: Ліва дужка

en: Right parenthesis
uk: Права дужка

en: Question mark
uk: Знак питання

en: Less-than sign
uk: Знак "менше"

en: Greater-than sign
uk: Знак "більше"

en: Backslash
uk: Обернена коса риска

en: Calculate a value
uk: Обчислити значення

en: Input value 1
uk: Вхідне значення 1

en: The first input value for the calculation.
uk: Перше вхідне значення для обчислення.

en: The calculation operator.
uk: Оператор обчислення.

en: Input value 2
uk: Вхідне значення 2

en: The second input value.
uk: Друге вхідне значення.

en: Calculation result
uk: Результат обчислення

en: Add an item to a list
uk: Додати елемент до списку

[ctx: data_types]
en: List
uk: Список

en: Enforce uniqueness
uk: Забезпечення дотримання унікальності

en: Only add the item to the list if it is not yet contained.
uk: Додавати в список елемент, лише якщо його ще там не міститься.

en: Remove an item from a list
uk: Видалити елемент зі списку

en: Optionally, specify the initial value of the variable.
uk: За потреби вкажіть початкове значення змінної.

en: <strong>Selected list:</strong> %selector
uk: <strong>Обраний список:</strong> %selector

en: List contains item
uk: Список містить елемент

en: The item to check for.
uk: Елемент для перевірки.

en: The following variables are available and may be used by your PHP code:
uk: Наявні наступні змінні і їх можливо використати в коді PHP:

en: Add an offset to the selected number. E.g. an offset of "1" adds 1 to the number before it is passed on as argument.
uk: Додайте зміщення до вказаного числа. Наприклад, зміщення "1" додасть 1 до числа перш ніж воно буде передане як аргумент.

[ctx: data_types]
en: list
uk: список

en: list of text tokens
uk: список з текстових замінників

en: The variables used by the component. They can not be edited for configurations that are provided in code.
uk: Змінні, використовувані компонентом. Вони не редагується для конфігурацій, які надаються в коді.

en: Parameter + Provided
uk: Параметр + Надані

en: Provided
uk: Надані

en: May only contain lowercase letters, numbers, and underscores and has to start with a letter.
uk: Має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення і має починатись з літери.

en: You may enter relative URLs like %url as well as absolute URLs like %absolute-url.
uk: Можна ввести відносні URL-адреси на кшталт %url, так і абсолютні на кшталт %absolute-url.

en: A list of integers, separated by commas. E.g. enter "1, 2, 3".
uk: Список цілих чисел, відокремлених комами. Наприклад, введіть "1, 2, 3".

en: A list of text tokens, separated by commas. E.g. enter "one, two, three".
uk: Список текстових замінників, відокремлених комами. Наприклад, введіть "один, два, три".

en: @entity identifiers
uk: ідентифікатори @entity

en: %name must be an integer value.
uk: %name має бути цілим значенням.

en: Each value must be an integer.
uk: Кожне значення має бути цілим числом.

en: %name may only contain lowercase letters, numbers, and underscores and has to start with a letter.
uk: %name має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення і має починатись з літери.

en: Each value may only contain lowercase letters, numbers, and underscores and has to start with a letter.
uk: Кожне значення має містити лише літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення і має починатись з літери.

en: List item
uk: Елемент списку

en: Data type: !type
uk: Тип даних: !type

en: Use replacement tokens from the first row
uk: Використати замінники з першого рядка

en: Allow multiple filter values to work together
uk: Дозволити одночасну роботу декількох значень фільтрів

en: Customize field HTML
uk: Персоналізувати HTML-розмітку поля

en: You may use token substitutions from the rewriting section in this class.
uk: В цьому класі можна використовувати підстановки замінників з розділу "Перезапис результатів"

en: Customize label HTML
uk: Персоналізувати HTML-розмітку мітки

en: Customize field and label wrapper HTML
uk: Персоналізувати HTML-розмітку обгорток поля та мітки

en: Choose the HTML element to wrap around this field and label, e.g. H1, H2, etc. This may not be used if the field and label are not rendered together, such as with a table.
uk: Оберіть HTML-теґи, що будуть огортати це поле і мітку, наприклад, H1, H2, тощо. Не використовується, якщо поле і мітка не оброблюються разом, як, наприклад, в таблиці.

en: Remove whitespace
uk: Видаляти пробіли

en: If checked, all whitespaces at the beginning and the end of the output will be removed.
uk: Якщо позначено, усі пробіли на початку і в кінці виведення будуть видалені.

en: Hide rewriting if empty
uk: Приховувати перезаписане, якщо порожнє

en: Do not display rewritten content if this field is empty.
uk: Не відображати перезаписаний вміст, якщо це поле порожнє.

en: Thousands marker
uk: Розділювач тисяч

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
uk: Розкрити цей фільтр для відвідувачів, щоб вони мали змогу його змінювати.

en: Representative sort order
uk: Характерний порядок сортування

en: Subquery namespace
uk: Простір імен підзапиту

en: Advanced. Enter a namespace for the subquery used by this relationship.
uk: Додатково. Введіть простір імен для підзапиту, використовуваного цим зв'язком.

en: Representative view
uk: Характерний вид

en: Advanced. Use another view to generate the relationship subquery. This allows you to use filtering and more than one sort. If you pick a view here, the sort options above are ignored. Your view must have the ID of its base as its only field, and should have some kind of sorting.
uk: Просунуте. Використовуйте інший вид для створення підзапиту зв'язку. Це дозволяє використовувати фільтрацію і понад одне сортування. Якщо вид обирається тут, то опції сортування вище ігноруватимуться. Вид в якості поля має містити ідентифікатор його основи і має бути в наявності якесь сортування.

en: Generate subquery each time view is run.
uk: Генерувати підзапит кожного разу при створенні виду.

en: Will re-generate the subquery for this relationship every time the view is run, instead of only when these options are saved. Use for testing if you are making changes elsewhere. WARNING: seriously impairs performance.
uk: Під час кожного запуску виду для цього зв'язку будуть повторно генеруватися підзапити, за винятком випадку, коли тільки ці опції зберігаються. Застосовується для тестування при виконанні змін. УВАГА: дуже впливає на швидкодію.

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
uk: Розкрити це сортування для відвідувачів, щоб вони мали змогу його змінювати.

en: This display is disabled.
uk: Це відображення вимкнено.

en: This view has been automatically updated to fix missing relationships. While this View should continue to work, you should verify that the automatic updates are correct and save this view.
uk: Це вид було автоматично змінено для виправлення відсутніх зв'язків. Щоб цей вид працював далі, перевірте ці автоматичні виправлення і збережіть вид.

en: reorder displays
uk: змінити порядок відображень

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin is not available.
uk: Помилка: Відображення @display звертається до плаґіна '@plugin', але він недоступний.

en: enable @display_title
uk: увімкнути @display_title

en: view @display
uk: показати @display

en: clone @display_title
uk: клонувати @display_title

en: delete @display_title
uk: видалити @display_title

en: disable @display_title
uk: вимкнути @display_title

en: undo delete of @display_title
uk: скасувати видалення @display_title

en: That view is not compatible with this version of Views.
          If you have a view from views1 you have to go to a drupal6 installation and import it there.
uk: Цей вид несумісний з цією версією модуля.
         Якщо цей вид з модуля views1 його потрібно імпортувати у drupal6.

en: The selected style or row format does not utilize fields.
uk: Обраний стиль або формат рядка не використовує поля.

en: Aggregation settings
uk: Налаштування збирання

en: Display extenders
uk: Розширювачі відображення

en: Select extensions of the views interface.
uk: Виберіть розширення для інтерфейсу видів.

en: You have configured display %display with a path which is an path alias as well. This might lead to unwanted effects so better use an internal path.
uk: Відображення %display налаштовано зі шляхом, що також є і синонімом шляху. Це може привести до неочікуваних результатів, тому краще використовувати внутрішній шлях.

en: Configure aggregation settings for @type %item
uk: Конфігурація налаштувань збирання для @type %item

en: Select the aggregation function to use on this field.
uk: Оберіть функцію збирання, яка буде застосована до цього поля.

en: Ensure my table called but query has no ensure_table method.
uk: Переконайтеся, що викликається моя таблиця, але запит не містить методу ensure_table.

en: Empty display extender
uk: Порожній розширювач відображення

en: Raw value from URL
uk: Неформатоване значення з URL

en: Apply (all displays)
uk: Застосувати (для всіх відображень)

en: Apply (this display)
uk: Застосувати (для цього відображення)

en: The date of the most recent new content on the feed.
uk: Дата найновішого матеріалу з потоку.

en: The node ID to which the comment is a reply to.
uk: Ідентифікатор матеріала, до якого відноситься коментар.

en: Comments of the node
uk: Коментарі матеріалу

en: Relate all comments on the node. This will create 1 duplicate record for every comment. Usually if you need this it is better to create a comment view.
uk: Зв'язок усіх коментарів з матеріалом. При цьому створюється по 1 дубльованому запису на кожен коментар. Зазвичай, якщо в цьому є потреба, краще створити вид коментарів.

en: Reply to
uk: Відповідь

en:  new
uk:  нові

en: Appears in: @bundles.
uk: Місце знаходження: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
uk: Це синонім @group: @field.

en: @group (historical data): @field
uk: @group (історичні дані): @field

en: Also known as: !also.
uk: Також відоме як: !also.

en: @label:delta
uk: @label:дельта

en: Delta - Appears in: @bundles.
uk: Дельта - місце знаходження: @bundles.

en: No backlinks found.
uk: Не знайдено зворотніх посилань.

en: Pages that link to %1
uk: Сторінки, що посилаються на %1

en: Popular (page)
uk: Популярні (сторінка)

en: Today (page)
uk: Сьогодні (сторінка)

en: Popular (block)
uk: Популярні (блок)

en: Today (block)
uk: Сьогодні (блок)

en: Today's popular content
uk: Найпопулярніший сьогодні матеріал

en: User who uploaded
uk: Користувач, що відвантажив

en: The user that uploaded the file.
uk: Користувач, що відвантажив файл.

en: The taxonomy vocabulary description
uk: Опис словника таксономії

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
uk: Термін таксономії обраний з віджету Автодоповнення або Список вибору.

en: Representative node
uk: Характерний матеріал

en: Obtains a single representative node for each term, according to a chosen sort criterion.
uk: Отримання одного характерного матеріалу для кожного терміна відповідно до вибраного критерію впорядкування.

en: The taxonomy term name.
uk: Назва терміна таксономії.

en: Content with term
uk: Матеріал з терміном

en: Relate all content tagged with a term.
uk: Зв'язок з усіма матеріалами, що позначені теґом з терміном.

en: Has taxonomy term ID
uk: Містить ID терміна таксономії

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
uk: Показувати матеріал, якщо він містить зазначені терміни таксономії.

en: Has taxonomy term
uk: Містить термін таксономії

en: Taxonomy terms on node
uk: Терміни таксономії на матеріалі

en: All taxonomy terms
uk: Всі терміни таксономії

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
uk: Показувати матеріал, якщо він містить зазначені терміни таксономії, або дочок зазначених термінів. Через підвищену складність це налаштування має менше параметрів, ніж версія без глибини.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
uk: Містить ID терміна таксономії (з глибиною)

en: Has taxonomy terms (with depth)
uk: Містить терміни таксономії (з глибиною)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
uk: Містить ID терміна таксономії з можливістю змінювати глибину

en: @entity using @field
uk: Сутність @entity використовує поле @field

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
uk: Зв'язок кожної сутності @entity з полем @field, в якому вказується термін.

en: Taxonomy term ID from URL
uk: ID терміна таксономії з URL-адреси

en: Obtains a single representative node for each user, according to a chosen sort criterion.
uk: Отримати один характерний матеріал для кожного користувача відповідно до вибраного критерія впорядкування.

en: If checked, multiple values for this field will be shown in the same row. If not checked, each value in this field will create a new row. If using group by, please make sure to group by "Entity ID" for this setting to have any effect.
uk: Якщо позначено, множинні значення цього поля будуть показані в одному рядку. Якщо не позначено, кожне значення цього поля буде показуватися в новому рядку. Якщо використовується групування, впевніться, що увімкнено групування за "ID сутності", інакше це налаштування не працюватиме.

en: Display an icon representing the file type, instead of the MIME text (such as "image/jpeg")
uk: Показати замість тексту MIME (наприклад, "image/jpeg") іконку, що характеризує тип файла

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
uk: Завантажити стандартний фільтр зі сторінки матеріалу, корисне для пов'язаних блоків таксономії

en: Path component
uk: Компонент шляху

en: The numbering starts from 1, e.g. on the page admin/structure/types, the 3rd path component is "types".
uk: Нумерація починається з 1, тобто на сторінці admin/structure/types, третій компонент - це "types".

en: Use aggregation
uk: Використовувати збирання

en: Display title may not be empty.
uk: Заголовок відображення не може бути порожнім.

en: When the filter value is <em>NOT</em> available
uk: За <em>ВІДСУТНОСТІ</em> доступного значення фільтра

en: When the filter value <em>IS</em> available or a default is provided
uk: За <em>НАЯВНОСТІ</em> доступного значення фільтра, інакше - базове значення

en: This display does not have a source for contextual filters, so no contextual filter value will be available unless you select 'Provide default'.
uk: Це відображення не має джерела для контекстних фільтрів, тому якщо не вибрано пункт "Надати базове значення", значення контекстного фільтру буде недоступне.

en: The number of items to display. Enter 0 for no limit.
uk: Кількість відображуваних елементів. Якщо без обмежень, введіть 0.

en: The contextual filter values is provided by the URL.
uk: Значення контекстного фільтра надходять з URL-адреси.

en: Autosubmit
uk: Автонадсилання

en: Automatically submit the form once an element is changed.
uk: Автоматично надсилати форму при виборі іншого пункту.

en: Hide submit button if javascript is enabled.
uk: Приховати кнопку надсилання при увімкненому javascript.

en: Query Comment
uk: Коментар запиту

en: If set, this comment will be embedded in the query and passed to the SQL server. This can be helpful for logging or debugging.
uk: Якщо встановлено, цей коментар буде доданий до запиту та переданий SQL серверу. Корисно для журналювання та зневадження.

en: When needed, add the field language condition to the query
uk: За потреби, додайте до запиту умову мови поля.

en: Count DISTINCT
uk: Кількість DISTINCT

en: Provide default field wrapper elements
uk: Забезпечує стандартні елементи обгортки поля

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another. Note that some fields will ignore this if they are block elements, particularly body fields and other formatted HTML.
uk: Вбудовані поля будуть відображатися один за одним, а не один під одним. Зверніть увагу, що деякі поля ігнорують цю опцію, якщо це блочні елементи, зокрема поля вмісту та ті, що містять інший форматований HTML.

en: Hide the "Go" button
uk: Приховувати кнопку  "Вперед"

en: Select the current contextual filter value
uk: Вкажіть поточне значення контекстного фільтра

en: Show the empty text in the table
uk: Показувати порожній текст в таблиці

en: Please select at least one item.
uk: Будь ласка, оберіть принаймні один елемент.

en: Pass ids as arguments to a page
uk: Передати ідентифікатори як аргументи до сторінки

en: Check this box to restrict selection to a single value.
uk: Залиште тут позначку, щоб заборонити вибір одного значення.

en: Add @label
uk: Додати @label

en: Date with repeat
uk: Дата з повтором

en: Datestamp range
uk: Період дати у unix-форматі часу

en: Datetime
uk: Дата і час

en: Datetime range
uk: Період дати і часу

en: Migrate example - dates
uk: Приклад перенесення - дати

en: Example migration into date fields
uk: Приклад перенесення у поля дати.

en: Source id
uk: Id джерела

en: A simple date
uk: Проста дата

en: Start value for a date range
uk: Початкове значення періоду дати

en: Simple datestamp
uk: Проста дата у unix-форматі.

en: Start value for a datestamp range
uk: Початкове значення періоду дати у unix-форматі.

en: Simple datetime
uk: Простий дата і час

en: Start value for a datetime range
uk: Початкове значення періоду дати і часу

en: Sample of a repeating date field
uk: Приклад поля повторюваної дати

en: Examples of migrating with the Date module
uk: Приклади перенесення з модулем Дата

en: Unknown field: @field_name
uk: Невідоме поле: @field_name

en: starts with
uk: починається на

en: Select fields
uk: Оберіть поля

en: Override label
uk: Перевизначити мітку

en: You have no books.
uk: Книги відсутні.

en: Choose a parent book
uk: Оберіть батьківську книгу.

en: Show available tokens
uk: Показати всі доступні замінники

en: Line !line
uk: Рядок !line

en: This listing was fetched !time ago. !refresh
uk: Цей перелік був отриманий !time тому. !refresh

en: !name Backup Options
uk: Опції резервування !name

en: Format handlers
uk: Обробники формату

en: Use widget configuration
uk: Використовувати налаштування віджета

en: No handler
uk: Немає обробника

en: Address form (country-specific)
uk: Адресна форма (залежить від країни)

en: Name (First name, Last name)
uk: Повне ім'я (Ім'я, Прізвище)

en: Name (single line)
uk: Ім'я (одним рядком)

en: Organisation (single line)
uk: Організація (одним рядком)

en: View and display
uk: Вид та відображення

en: Minimum number of results
uk: Мінімальна кількість результатів

en: This condition returns TRUE if the view has at
              least the given number of results.
uk: Умова повертає "ІСТИНА", якщо вид має
              принаймні вказану кількість результатів.

en: A list of entities
uk: Перелік сутностей

en: Execute %label
uk: Виконати %label

en: Set parameters for %operation
uk: Встановити параметри для операції %operation

en: Skipped %operation on @type %title due to insufficient permissions.
uk: Пропущено %operation на @type %title через недостатні повноваження.

en: Rules component
uk: Компонент правил

en: Enqueue the operation instead of executing it directly
uk: Поставити операцію в чергу замість її безпосереднього виконання

en: Provide label
uk: Надати мітку

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
uk: Поле, яке буде використовуватися як поле заголовку елемента RSS для кожного рядка.

en: The field that is going to be used as the RSS item link for each row. This must be a drupal relative path.
uk: Поле, яке буде використовуватися як поле посилання елемента RSS для кожного рядка. Це має бути відносний шлях Drupal.

en: The field that is going to be used as the RSS item description for each row.
uk: Поле, яке буде використовуватися як поле опису елемента RSS для кожного рядка.

en: Creator field
uk: Поле автора

en: The field that is going to be used as the RSS item creator for each row.
uk: Поле, яке буде використовуватися як поле автора елемента RSS для кожного рядка.

en: Publication date field
uk: Поле дати публікації

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
uk: Для плаґіну стилю рядка необхідно зазначити які поля виду застосовуватимуться як елемент RSS.

en: The Unique Field module allows administrators to require that content supplied for specified fields is unique. For example, you may require that each node has a unique title or a different author. For configuration options, please see the <em>Unique Field restrictions</em> section of a content type's administration page.
uk: Модуль Унікальне поле дозволяє адміністраторам вимагати, щоб вміст, що вводиться в зазначені поля, був унікальним. Наприклад, Ви можете вимагати, щоб у кожного матеріалу була унікальна назву або різні автори. Параметри налаштувань дивіться вкладці <em>Обмеження унікальності полів</em> на адмінсторінці конкретного типу матеріалів.

en: Unique Field restrictions
uk: Обмеження унікальності поля

en: Unique Field
uk: Унікальне поле

en: A date in '@type' format. (%date)
uk: Дата в форматі '@type'. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
uk: Кореневий термін дерева термінів таксономії

en: File byte size
uk: Розмір файла у байтах

en: The size of the file, in bytes.
uk: Розмір файла у байтах.

en: Query string value
uk: Значення рядка запиту

en: The value of a specific query string field of the current page.
uk: Значення певного поля рядка запиту поточної сторінки

en: A random number from 0 to @max.
uk: Випадкове число від 0 до @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
uk: Випадковий геш. Можливі алгоритми гешування: @hash-algos.

en: Attempting to perform token replacement for token type %type without required data
uk: Спроба виконати заміну замінника для типу %type за відсутності необхідних даних

en: File %file could not be copied, because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file неможливо скопіювати, оскільки призначення %destination є хибним. Це часто викликане неправильним використанням функції file_copy() чи відсутністі обгортки потоку.

en: File %file could not be copied because it does not exist.
uk: Файл %file неможливо скопіювати, тому що його не існує.

en: File %file could not be moved, because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file неможливо перемістити, оскільки призначення %destination є неприпустимим. Це може бути викликане неправильним використанням функції file_move() або відсутністю обгортки потоку.

en: File %file could not be deleted because it is not a valid URI. This may be caused by improper use of file_delete() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file неможливо видалити через недійсний URI. Це може бути викликано неправильним використанням file_delete() або відсутністю обгортки потоку.

en: Honeypot Configuration
uk: Конфігурація Honeypot

en: Protect all forms with Honeypot
uk: Захистити усі форми за допомогою Honeypot

en: Honeypot element name
uk: Назва елементу Honeypot

en: Honeypot time limit
uk: Обмеження часу Honeypot

en: Minimum time required before form should be considered entered by a human instead of a bot. Set to 0 to disable.
uk: Мінімальний час, після якого форма буде вважатися такою, що введена людиною, а не роботом. Аби вимкнути введіть 0.

en: Honeypot Enabled Forms
uk: Форми з увімкненим Honeypot

en: Check the boxes next to individual forms on which you'd like Honeypot protection enabled.
uk: Залиште позначки поруч з тими формами, на яких необхідно увімкнути захист Honeypot.

en: User Registration form
uk: Форма реєстрації користувачів

en: The time limit must be a positive integer or 0.
uk: Обмеження часу має бути додатнім цілим числом або 0.

en: Administer Honeypot-protected forms and settings
uk: Адміністрування Honeypot-захищених форм та їх налаштування

en: Leave this field blank
uk: Залиште це поле порожнім

en: There was a problem with your form submission. Please refresh the page and try again.
uk: Виникли складнощі з надсиланням форми. Будь ласка, оновіть сторінку і спробуйте ще раз.

en: Honeypot configuration
uk: Конфігурація Honeypot

en: Configure Honeypot spam prevention and the forms on which Honeypot will be used.
uk: Налаштування захисту від спаму Honeypot і форм, на яких він буде використаний.

en: Mitigates spam form submissions using the honeypot method.
uk: Зменшує надсилання спамерських форм за допомогою методу honeypot.

en: @identifier is bundle "@types" | @identifier bundle is one of "@types"
uk[0]: @identifier належить до пакету "@types"
uk[1]: @identifier належить до одного з пакетів "@types"

en: Configure content pane
uk: Налаштуйте фрагмент панелі вмісту

en: Configure this pane in administer >> structure >> custom content panes
uk: Налаштуйте цей фрагмент панелі у меню Адміністрування >> Структура >> Фрагменти власного вмісту

en: The relationship can only create one context, but multiple items can be related. Please select which one. Since this can have unlimited items, type in the number you want. The first one will be 0.
uk: Зв’язок може створити лише один контекст, але пов’язаними можуть бути декілька елементів. Будь ласка оберіть один. Оскільки їх кількість може бути необмеженою, введіть номер потрібного елементу. Відлік починається з 0.

en: The relationship can only create one context, but multiple items can be related. Please select which one.
uk: Зв’язок може створити лише один контекст, але пов’язаними можуть бути декілька елементів. Будь ласка оберіть один.

en: Curaçao
uk: Кюрасао

en: Sint Maarten
uk: Сінт-Мартен

en: Manage view modes
uk: Керування режимами перегляду

en: The layout has been cloned.
uk: Макет було успішно клоновано.

en: Add a code field
uk: Додати поле з кодом

en: Add a dynamic field
uk: Додати динамічне поле

en: Add a block field
uk: Додати поле з блоком

en: Add a preprocess field
uk: Додати поле попередньої обробки

en: Hide colon
uk: Приховати двокрапку

en: Hide the colon on the reset field template.
uk: Приховати двокрапку при скиданні шаблона поля.

en: Page title options
uk: Опції заголовка сторінки

en: The title, you may use substitutions in this title.
uk: Заголовок, можна використовувати підстановки.

en: Display the "Search results" title.
uk: Показувати заголовок "Результати пошуку"

en: Search in the language the site is currently in. Enable this if you have at least 2 languages.
uk: Пошук поточною мовою сайту. Увімкніть, якщо на сайті використовується щонайменше 2 мови.

en: Group by type.
uk: Групувати за типом

en: Group by type settings
uk: Налаштування групування за типом

en: Results for @type
uk: Результати для @type

en: Wrapper for @title
uk: Обгортка для @title

en: Other wrapper
uk: Інша обгортка

en: Bypass Rules access control
uk: Обхід контролю доступа до правил

en: Access the Rules debug log
uk: Доступ до журналу відлагодження модуля Правила

en: Rules tags autocomplete
uk: Автодоповнення теґів модуля Правила

en: Missing required module %name.
uk: Відсутній необхідний модуль %name.

en: %plugin: The variable name %name contains not allowed characters.
uk: %plugin: Назва змінної %name містить недозволені символи.

en: %plugin: Specifying state variables is not possible for child elements.
uk: %plugin: Зазначені змінні стану не застосовні до дочірніх елементів.

en: Cannot find @plugin %name. Maybe a required is missing or the module has not implemented the upgrade functionality.
uk: Неможливо знайти @plugin %name. Можливо позначка обов'язковості відсутня, або в модулі не імплементовано функціонал оновлення.

en: The selected data property doesn't support writing.
uk: Обрана властивість даних не підтримує запис.

en: Invalid type specified.
uk: Вказано неприпустимий тип.

en: Text comparison
uk: Порівняння тексту

en: Matching text
uk: Текст для порівняння

en: In case the comparison operation @regex is selected, the matching pattern will be interpreted as a <a href="@regex-wikipedia">regular expression</a>.  Tip: <a href="@RegExr">RegExr: Online Regular Expression Testing Tool</a> is helpful for learning, writing, and testing Regular Expressions.
uk: Якщо обрано операцію порівняння @regex, шаблон збігу буде інтерпретовано як <a href="@regex-wikipedia">регулярний вираз</a>.  Порада: Для вивчення, написання і тестування регулярних виразів може стати в нагоді сайт<a href="@RegExr">RegExr: Онлайновий засіб тестування регулярних виразів</a>.

en: regular expression
uk: регулярний вираз

en: Unblock a user
uk: Розблокувати користувача

en: Filter by tag
uk: Фільтр за теґом

en: Default theme region
uk: Область базової теми

en: The region, where the debug log should be displayed on the default theme %theme. For other themes, Rules will try to display the log on the same region, or hide it in case it doesn't exist.
uk: Області, де в базовій темі %theme буде відображатись журнал відлагодження. Для інших тем модуль Правила буде намагатись відобразити журнал в тій же області, або приховати його, якщо області не існує.

en: Admin theme region
uk: Область адміністративної теми

en: The region, where the debug log should be displayed on the admin theme %theme.
uk: Області, де в адміністративній темі %theme буде відображатись журнал відлагодження.

en: without identifier
uk: без ідентифікатора

en: Access violation! You have insufficient access permissions to edit this configuration.
uk: Порушення доступу! Для редагування цієї конфігурації недостатньо прав доступу.

en: Open all
uk: Відкрити всі

en: -Close all-
uk: -Закрити всі-

en: -Open all-
uk: -Відкрити всі-

en: Entity Reference
uk: Посилання на сутність

en: This field reference another entity.
uk: Це поле посилається на іншу сутність.

en: An autocomplete text field.
uk: Текстове поле автодоповнення .

en: Display the label of the referenced entities.
uk: Відобразити мітку сутностей за посиланням.

en: Rendered entity
uk: Згенерована сутність

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
uk: Відобразити сутності за посиланнями, генеруючи їх за допомогою entity_view().

en: Link label to the referenced entity
uk: Мітка посилання сутності за посиланням

en: Link to the referenced entity
uk: Посилання до сутності за посиланням

en: Rendered as @mode
uk: Візуалізовано в режимі @mode

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type(@entity_id). Aborting rendering.
uk: Під час генерування сутності @entity_type(@entity_id) виявлено рекурсію. Генерування перервано.

en: Referenced Entity
uk: Сутність за посиланням

en: Entity Reference Autocomplete
uk: Автодоповнення посилання на сутність

en: Provides a field that can reference other entities.
uk: Надає поле, що може посилатися на інші сутності.

en: Administer Honeypot
uk: Адміністрування Honeypot

en: Bypass Honeypot protection
uk: Обхід захисту Honeypot

en: Bypass Honeypot form protection.
uk: Обхід захисту форм Honeypot.

en: Are you sure you want to perform %operation on the selected items?
uk: Ви дійсно бажаєте виконати операцію %operation з обраними позиціями?

en: You selected the following <strong>!count</strong>:
uk: Ви обрали наступні <strong>!count</strong>:

en: Performing %operation on the selected items...
uk: Виконуємо дію %operation з обраними елементами...

en: Performed %operation on @items.
uk: Операція %operation виконана з @items.

en: Operation settings
uk: Налаштування операції

en: edit configuration
uk: редагувати конфігурацію

en: Administer rule configurations including events, conditions and actions for which the user has sufficient access permissions.
uk: Адміністрування налаштувань правила включно з подіями, умовами та діями, на які користувач має достатні права доступу.

en: Control all configurations regardless of permission restrictions of events, conditions or actions.
uk: Керування всіма конфігураціями незалежно від обмежень повноважень у подій, умов або дій.

en: All dependencies for the Rules configuration %config are met again, so it has been re-activated.
uk: Залежно конфігурації модуля Правила %config знову виконуються, тому вона була активована повторно.

en: Rules debug information: !log
uk: Відлагоджувальна інформація модуля Правила: !log

en: 1 Rules configuration requires some of the disabled modules to function and cannot be executed any more. | @count Rules configuration require some of the disabled modules to function and cannot be executed any more.
uk[0]: 1 конфігурація Правил вимагає для роботи деякі з вимкнених модулів і більше не може виконуватись.
uk[1]: @count конфігурації Правил вимагають для роботи деякі з вимкнених модулів і більше не можеуть виконуватись.
uk[2]: @count конфігурацій Правил вимагають для роботи деякі з вимкнених модулів і більше не можуть виконуватись.

en: The parameter %name may only be configured using a selector.
uk: Параметр %name може бути налаштований лише за допомогою селектора.

en: The parameter %name may not be configured using a selector.
uk: Параметр %name не може бути налаштований за допомогою селектора.

en: Data selector %selector for parameter %name is invalid.
uk: Селектор даних %selector для параметра %name є неприпустимий.

en: The data type of the configured argument does not match the parameter's %name requirement.
uk: Тип даних налаштованого аргументу не відповідає вимогам параметру %name.

en: Missing configuration for parameter %name.
uk: Відсутня конфігурація для параметра %name.

en: The component %config does not exist.
uk: Компоненту %config не існує.

en: Logging of Rules evaluation errors
uk: Журналювання помилок виконання модуля Правила

en: Log all warnings and errors
uk: Записувати усі попередження і помилки

en: Log errors only
uk: Записувати лише помилки

en: Evaluations errors are logged to the system log.
uk: Помилки виконання записуються в системний журнал.

en: Log debug information to the system log
uk: Записувати інформацію про відлагодження в системний журнал

en: Show debug information
uk: Показати інформацію про зневадження

en: In case of errors
uk: У разі помилки

en: Debug information is only shown when rules are evaluated and is visible for users having the permission <a href="!url">%link</a>.
uk: Відлагоджувальна інформацію відображується лише тоді, коли виконуються правила  і лише користувачам, які мають повноваження <a href="!url">%link</a>.

en: Schedule the execution of Rules components using actions.
uk: Планує виконання компонентів модуля Правила за допомогою дій.

en: @type field.
uk: Поле @type.

en: Also known as %labels.
uk: Також відоме як %labels.

en: Custom page title
uk: Власний заголовок сторінки

en: Store a date in the database as a timestamp, deprecated format to support legacy data.
uk: Зберігати дату в базі даних у Unix-форматі часу, застарілий формат для підтримки успадкованих даних.

en: Pop-up calendar
uk: Спливний календар

en: A 'Start date' date is required for field %field #%delta.
uk: Для поля %field #%delta "Початкова дата" є обов'язковою.

en: An 'End date' is required for field %field #%delta.
uk: Для поля %field #%delta "Кінцева дата" є обов'язковою.

en: The End date value.
uk: Значення кінцевої дати.

en: Choose how users view dates and times:
uk: Виберіть, в якому вигляді користувачі бачать дату і час:

en: To add or edit options, visit <a href="@date-time-page">Date and time settings</a>.
uk: Щоб додати чи відредагувати опції відвідайте сторінку <a href="@date-time-page">Параметри дати і часу</a>.

en: Both Start and End dates
uk: Як Початкова так і Кінцева дата

en: Start date only
uk: Лише початкова дата

en: End date only
uk: Лише кінцева дата

en: Display dates using the @format format
uk: Відображати дати використовуючи формат @format

en: Display both Start and End dates
uk: Відображати і початкову і кінцеву дату

en: Display Start date only
uk: Відображати лише початкову дату

en: Display End date only
uk: Відображати лише кінцеву дату

en: Default date
uk: Базова дата

en: No default value
uk: Немає базового значення

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
uk: Час по відношенню до поточної дати, наприклад '+90 days' (90 днів від дня створення поля) чи  '+1 Saturday' ( наступна субота). Детальніше дивіться !strtotime.

en: Default end date
uk: Базова кінцева дата

en: Relative default value for end date
uk: Відносне значення за промовчанням для кінцевої дати

en: The Strtotime default value for the End Date is invalid.
uk: Базове значення Strtotime для кінцевої дати є неприпустимим.

en: Date entry options
uk: Опції введення дати

en: Control the order and format of the options users see.
uk: Керування послідовністю та форматом опцій, що можуть бачити користувачі

en: Override the input format selected above. Define a php date format string like 'm-d-Y H:i' (see <a href="@link">http://php.net/date</a> for more details).
uk: Коригування формату введення, обраного вище. Визначіть рядок формату дати php у вигляді, подібному до 'm-d-Y H:i' (докладніше <a href="@link">http://php.net/date</a>)

en: Time increments
uk: Проміжки зростання часу

en: 10 minute
uk: 10 хвилин

en: 30 minute
uk: 30 хвилин

en: Please enter a custom date format, or choose one of the preset formats.
uk: Будь-ласка, введіть власний формат дати або оберіть вже налаштовані формати.

en: Select the date attributes to collect and store.
uk: Оберіть атрибути дати, що збираються і зберігаються.

en: Date attributes to collect
uk: Атрибути дати, що збираються.

en: End dates are used to collect duration. E.g., allow an event to start on September 15, and end on September 16.
uk: Кінцеві дати використовуються для збирання тривалості. Наприклад, дозволяє визначити дату початку події 16 вересня, і завершення 16 вересня.

en: Collect an end date
uk: Збирати кінцеву дату

en: Select the timezone handling method for this date field.
uk: Оберіть метод обробки часового пояса для цього поля дати.

en: Empty 'End date' values will use the 'Start date' values.
uk: Порожні значення 'Кінцева дата' будуть використовувати значення 'Початкова дата'.

en: @field_name Start date value #@delta
uk: @field_name - значення початкової дати #@delta

en: @field_name End date value #@delta
uk: @field_name - значення кінцевої дати #@delta

en: @field_name Start date
uk: @field_name - Початкова дата

en: @field_name End date
uk: @field_name - Кінцева дата

en: A 'Start date' date is required if an 'end date' is supplied for field %field #%delta.
uk: Якщо для поля  %field #%delta надається кінцева дата, тоді початкова дата є обов’язковою.

en: A 'Start date' date is required if an 'End date' is supplied for field %field #%delta.
uk: Якщо для поля  %field #%delta надається кінцева дата, тоді початкова дата є обов’язковою.

en: The End date must be greater than the Start date.
uk: Кінцева дата має бути більшою за початкову дату.

en: The Start date is invalid.
uk: Неприпустима початкова дата.

en: The End date is invalid.
uk: Неприпустима кінцева дата.

en: More settings and values
uk: Більше налаштувань і значень

en: Date entry
uk: Введення дати

en: Starting and ending year
uk: Початковий і кінцевий рік

en: !start-date to !end-date
uk: !start-date до !end-date

en: Date part
uk: Частина дати

en: Makes date/time fields available.
uk: Робить доступними поля дати/часу.

en: Starting year
uk: Початковий рік

en: Enter a relative value (-9, +9) or an absolute year such as 2015.
uk: Введіть відносне значення (-9, +9) або абсолютне значення року, наприклад 2015.

en: Ending year
uk: Кінцевий рік

en: The value input for field %field is invalid:
uk: Введене значення для поля %field є неприпустимим:

en: The value input for field %field is invalid.
uk: Введене значення для поля %field є неприпустимим.

en: The value @date does not match the expected format.
uk: Значення @date не відповідає очікуваному формату.

en: Missing system date settings
uk: Відсутні налаштування системної дати

en: System date settings
uk: Налаштування системної дати

en: @count year from now | @count years from now
uk[0]: @count рік від цієї миті
uk[1]: @count роки від цієї миті
uk[2]: @count років від цієї миті

[ctx: datetime]
en: Date
uk: Дата

[ctx: datetime]
en: Time
uk: Час

en: Date Migration
uk: Перенесення дати

en: This content type is used for demonstrating and testing migration into Date fields.
uk: Цей тип матеріалу використовується для демонстрації та перевірки перенесення у поля дати.

en: Date Migration Example
uk: Приклад перенесення дати

en: E.g., @date
uk: Наприклад, @date

en: <p>The Date Popup module allows for manual time entry or use of a jQuery timepicker plugin. The Date module comes with a default jQuery timepicker which is already installed. The module also supports a dropdown timepicker that must be downloaded separately. The dropdown timepicker will not appear as an option until the code is available in the libraries folder. If you do not want to use a jQuery timepicker, you can choose the "Manual time entry" option below and users will get a regular textfield instead.</p>
uk: <p>Модуль Спливна дата надає можливість ручного введення часу або використання плаґіну Вибирач часу jQuery. Модуль Дата йде з базовим модулем Вибирач часу jQuery, який вже встановлений. Цей модуль також підтримує спадний вибирач часу, що може бути завантажений окремо. Спадний вибирач часу не з’явиться як опція без його коду теці libraries. Якщо бажання використовувати вибирач часу jQuery немає, можна обрати опцію "Ручне введення часу", і тоді замість нього користувачі отримають звичайне текстове поле.</p>

en: Use dropdown timepicker
uk: Використовувати спадний вибирач часу

en: <p>To install the dropdown timepicker, create a <code>!directory</code> directory in your site installation. Then visit <a href="@download">@download</a>, download the latest copy and unzip it. You will see files with names like jquery.timepicker-1.1.2.js and jquery.timepicker-1.1.2.css. Rename them to jquery.timepicker.js and jquery.timepicker.css and copy them into <code>!directory</code>.</p>
uk: <p>Для встановлення спадного вибирача часу створіть у встановленій системі каталог <code>!directory</code>. Потім відвідайте <a href="@download">@download</a>, завантажте останню версію і розпакуйте її. Ви побачтие файли з назвами, подібними до jquery.timepicker-1.1.2.js та jquery.timepicker-1.1.2.css. Змініть їх назви на jquery.timepicker.js та jquery.timepicker.css й скопіюйте у <code>!directory</code>.</p>

en: <p>The Date Popup calendar includes some css for IE6 that breaks css validation. Since IE 6 is now superceded by IE 7, 8, and 9, the special css for IE 6 has been removed from the regular css used by the Date Popup. If you find you need that css after all, you can add it back in your theme. Look at the way the Garland theme adds special IE-only css in in its page.tpl.php file. The css you need is:</p>
uk: <p>Календар спливної дати містить деякі css-класи для IE6, які не проходять перевірку css. Оскільки IE 6 наразі замінений на IE 7, 8 та 9, особливий css для IE 6 було видалено з звичайних css, що використовуються модулем Спливна дата Якщо все ж таки є потреба в тих css, їх можна повернути в тем. Спосіб додавання особливих css лише для IE до теми Garland можна переглянути у її файлі  page.tpl.php. Css, що необхідно додати наступний:</p>

en: Display a matching second date field as a 'End date'.
uk: Відображати відповідне поле другої дати як кінцеву дату.

en: The content type name must be no more than 12 characters long when using it to create a calendar and blocks.
uk: При використанні типу матеріалів для створення календаря і блоків його назва має не перевищувати довжину у 12 символів.

en: The field name must be no more than 26 characters long.
uk: Назва поля має не перевищувати 26 символів.

en: @label -  start date (!name)
uk: @label -  початкова дата (!name)

en: @label -  start date
uk: @label -  початкова дата

en: @label - end date (!name:!column)
uk: @label - кінцева дата (!name:!column)

en: @label - end date:!column
uk: @label - кінцева дата:!column

en: Page by date
uk: Сторінка за датою

en: Page using the value of a date field.
uk: Сторінка використовує значення з поля дати.

en: Select one or more date fields to filter with this argument.
uk: Для фільтрації за цим аргументом оберіть один або кілька полів дати.

en: Add multiple value identifier
uk: Додати ідентифікатор множинного значення

en: Dates to compare
uk: Дати для порівняння

en: Start/End date range
uk: Період початкової/кінцевої дати

en: Only this field
uk: Лише це поле

en: If selected the view will check if any value starting with the 'Start' date and ending with the 'End' date matches the view criteria. Otherwise the view will be limited to the specifically selected fields. Comparing to the whole Start/End range is the recommended setting when using this filter in a Calendar. When using the Start/End option, it is not necessary to add both the Start and End fields to the filter, either one will do.
uk: Якщо обрано, вид перевірятиме на відповідність критерію усі значення, що починаються з початкової дати і завершуються кінцевою датою. В іншому випадку вид буде обмежений специфічно обраними полям. Порівняння з усім періодом початку/кінця є рекомендованим налаштуванням при використанні цього фільтру у календарі. При використані опції Початок/Кінець не обовязково додавати у фільтр обидва поля Початку і Кінця, одне значення також спрацює.

en: Add an identifier to the view to show which multiple value date fields meet the filter criteria. Note: This option may introduce duplicate values into the view. Required when using multiple value fields in a Calendar or any time you want the node view of multiple value dates to display only the values that match the view filters.
uk: Додає до виду ідентифікатор, який показуватиме, котрий з множинного значення поля дати відповідає критерію фільтра. Примітка: Ця опція може призвести до появи дублікатів у виді. Обовязкове при використанні полів множинних значень у календарі або щоразу, коли необхідно, аби вид матеріалу з полями множинних значень відобразив лише значення, що відповідають фільтрам виду.

en: Date selection form element
uk: Елемент форми вибору дати

en: Filter granularity
uk: Точність фільтру

en: Relative start date
uk: Відносна початкова дата

en: Relative end date
uk: Відносна кінцева дата

en: Relative dates are computed when the view is displayed. Examples: now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">More examples of relative date formats in the PHP documentation</a>.
uk: Відносні дати розраховуються під час відоображення виду. Приклади: now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">Більше прикладів відносної дати дивіться у документації PHP</a>.

en: Relative start date not specified.
uk: Відносна початкова дата на зазначена.

en: Relative end date not specified.
uk: Відносна кінцева дата не зазначена.

en: Relative date not specified.
uk: Відносна дата не зазначена.

en: Position: @position, format: @format.
uk: Позиція: @position, формат: @format.

en: This pager works together with a Date or Content date field contextual filter. If a Date filter has been added to the view, this pager will provide back/next paging to match the granularity of that filter (i.e. paging by year, month, week, or day). The filter must also be configured to use a DATE default value. If there is no Date contextual filter on this view, or if it has not been set to use a default date, the pager will not appear.
uk: Цей навіґатор працює з контекстним фільтром поля дати чи дати матеріалу. Якщо фільтр дати було додано до виду, цей навіґатор гортатиме сторінки через посилання назад/вперед з кроком, що відповідає точності фільтра (тобто з кроком у рік, місяць, тиждень, або день). Фільтр має бути налаштований на використання базового значення дати. Якщо до виду не додано контекстний фільтр дати або він не налаштований на використання базової дати, то сторінковий навіґатор не відображатиметься.

en: Date identifier
uk: Ідентифікатор дати

en: The query identifier to use when fetching date data from in the URL. Note that if you have more than one display in the same view that uses the date pager (like a page and a block), the pager id must be different for each one or both will change when the pager value changes.
uk: Ідентифікатор запиту, що використовується для виокремлення даних дати з URL-адреси. Зверніть увагу, якщо у виді понад одне відображення використовує сторінковий навіґатор дати (наприклад, сторінка і блок), їх ідентифікатори навіґатора мають відрізнятися, інакше обидва будуть змінюватись при зміні значення навіґатора.

en: Where to place the date pager, on the top, bottom, or both top and bottom of the content.
uk: Де розташовувати сторінковий навіґатор дати: зверху, знизу, і зверху і знизу від матеріалу.

en: Link format
uk: Формат посилання

en: Receive content follow-up notification e-mails
uk: Отримувати сповіщення про коментарі до матеріалів

en: Check this box to receive an e-mail notification for follow-ups on your content. You can not disable notifications for individual threads.
uk: Поставте позначку, щоб отримувати сповіщення електронною поштою про нові коментарі до ваших матеріалів. Вимкнути сповіщення для окремих гілок неможливо.

en: @entity entity referenced from !field_name
uk: На сутність @entity посилаються з поля !field_name

en: @entity referencing @target_entity from !field_name
uk: @entity посилається на @target_entity з поля !field_name

en: There was a problem with your form submission. Please wait @limit seconds and try again.
uk: Виникли складнощі з надсиланням вашої форми. Будь ласка, зачекайте @limit секунд і спробуйте ще раз.

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.

en: Need a Secret Key?
uk: Потрібен секретний ключ?

en: Visit !nodesquirrel.
uk: Відвідайте !nodesquirrel.

en: No tokens available
uk: Доступні замінники відсутні

en: Token registry caches cleared.
uk: Кеш реєстру замінників очищено.

en: The path component of the URL.
uk: Частина URL-адреси в якій вказано шлях.

en: Unaliased URL
uk: URL без синоніму

en: The unaliased URL.
uk: URL-адреса, позбавлена синоніму.

en: The specific value of the array.
uk: Певне значення масиву.

en: Token registry
uk: Реєстр замінників

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
uk: Нижче наведено список наявних замінників, що можуть бути використані в електронних повідомленнях.

en: The following tokens or token types are not defined as arrays:
uk: Наступні замінники або типи замінників не є масивами:

en: The following token types do not have any tokens defined:
uk: В наступних типах замінників не визначено жодного замінника:

en: The following token types are not defined but have tokens:
uk: Наступні типи замінників не визначені, але в них наявні замінники:

en: The following token or token types are defined by multiple modules:
uk: Наступні замінники або типи замінників визначені кількома модулями:

en: Problems detected
uk: Виявлено проблеми

en: Missing bundle property on entity of type @entity_type.
uk: В сутності типу @entity_type відсутня властивість пакету.

en: Address Field Example
uk: Приклад адресного поля

en: Example module for how to implement an addressfield format handler.
uk: Приклад модуля з імплементацією обробника формату адресного поля.

en: Address form (CH add-on)
uk: Адресна форма (швейцарський додаток)

en: Drupal default
uk: Задане в Drupal

en: The node ID of the node a user created or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
uk: Ідентифікатор матеріалу, що користувач створив або відкоментував. Щоб застосування цього поля не призвело до неправильних результатів слід використовувати аргумент або фільтр за UID.

en: The user ID of a user who touched the node (either created or commented on it).
uk: Ідентифікатор користувача, котрий мав справу з матеріалом (створив або прокоментував його).

en: The date the node was last updated or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
uk: Дата оновлення або коментування матеріалу. Щоб застосування цього поля не призвело до неправильних результатів слід використовувати аргумент або фільтр за UID.

en: The referenced entity (@type: @id) is invalid.
uk: Сутність за посилання (@type: @id) неправильна.

en: Change handler
uk: Змінити обробник

en: Autocomplete (Tags style)
uk: Автодоповнення (Стиль теґів)

en: Simple (with optional filter by bundle)
uk: Простий (з необов'язковим фільтром за пакетом)

en: Target bundles
uk: Цільові пакети

en: The bundles of the entity type that can be referenced. Optional, leave empty for all bundles.
uk: Пакети, належні до типу сутності, на які можна посилатися. Необов'язково, для всіх пакетів залиште порожнім.

en: A bridge to the @entity entity that is referenced via !field_name
uk: Місток до сутності @entity, на яку посилаються через поле !field_name

en: Referencing entity
uk: Сутність, що посилається

en: A bridge to the @entity entity that is referencing @target_entity via !field_name
uk: Місток до сутності @entity, що посилається до @target_entity через поле !field_name

en: Comment links
uk: Посилання коментаря

en: The @plugin %label (%name) was marked dirty, but passes the integrity check now and is active again.
uk: @plugin %label (%name) був позначений, як пошкоджений, але зараз проходить перевірку цілісності і знову активований.

en: The @plugin %label (%name) fails the integrity check and cannot be executed. Error: !message
uk: @plugin %label (%name) не проходить перевірку цілісності і не може виконуватись. Помилка: !message

en: Whenever the event occurs, rule evaluation is triggered.
uk: Щоразу, коли відбувається подія, спрацьовує правило.

en: Saved to DB
uk: Збережено до БД

en: Restore values to DB
uk: Відновити значення до БД

en: Is empty
uk: Є порожнім

en: file from !field_name
uk: файл з поля !field_name

en: Hide empty column
uk: Приховати порожній стовпчик

en: The %dependency library, which the %library library depends on, is not installed.
uk: Бібліотека %dependency, від якої залежить бібліотека %library, не встановлена.

en: The version %dependency_version of the %dependency library is not compatible with the %library library.
uk: Версія %dependency_version бібліотеки %dependency не сумісна з бібліотекою %library.

en: The %library library could not be found.
uk: Неможливо знайти бібліотеку %library.

en: The version of the %library library could not be detected.
uk: Неможливо визначити версію бібліотеки %library.

en: The installed version %version of the %library library is not supported.
uk: Встановлена версія %version бібліотеки %library не підтримується.

en: The %variant variant of the %library library could not be found.
uk: Неможливо знайти варіант %variant бібліотеки %library.

en: The operator is invalid on filter: @filter.
uk: Оператор у фільтрі @filter неприпустимий.

en: No valid values found on filter: @filter.
uk: Припустимих значень для фільтра @filter не знайдено.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
uk: Значення @value не є масивом для оператора @operator у фільтрі @filter

en: Enter PHP code that returns TRUE or FALSE. No return is the same as FALSE, so be SURE to return something if you do not want to declare the argument invalid. Do not use &lt;?php ?&gt;. The argument to validate will be "$argument" and the view will be "$view". You may change the argument by setting "$handler->argument". You may change the title used for substitutions for this argument by setting "$handler->validated_title".
uk: Введіть код PHP, який повертатиме TRUE або FALSE. Якщо код нічого не повертає, це рівнозначне FALSE, тому ВПЕВНІТЬСЯ, що ви що-небудь повертаєте, якщо не хочете, щоб аргумент був визнаний неприпустимим. Не використовуйте &lt;?php ?&gt;. Аргументом для перевірки буде "$argument", а для виду -  "$view". Змінити аргумент можна встановивши "$handler->argument". Змінити заголовок, використовуваний для підстановок цього аргументу, можна встановивши "$handler->validated_title".

en: If not checked, fields that are not configured to customize their HTML elements will get no wrappers at all for their field, label and field + label wrappers. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
uk: Якщо не позначено, поля, що не налаштовані на персоналізацію їх HTML-елементів не отримають обгорток для своїх поля, мітки та поля+мітки. Використовуйте це для швидкого зменшення кількості розмітки виду, що надається на початку, ціною ускладнення застосування CSS.

en: Rules documentation is kept online. Please use the links below for more information about Rules. Feel free to contribute to improving the online documentation!
uk: Документація модуля Правила знаходиться в онлайн-доступі. Додаткова інформація про Правила знаходиться за посиланнями нижче. Не соромтесь допомагати в покращенні онлайн-документації!

en: Rules introduction
uk: Вступ до модуля Правила

en: Rules terminology
uk: Термінологія модуля Правила

en: Coding for Rules
uk: Написання коду для модуля Правила

en: Unknown @plugin %name.
uk: Невідомий @plugin %name.

en: The list to loop over. The loop will step through each item in the list, allowing further actions on them. See <a href="@url"> the online handbook</a> for more information on how to use loops.
uk: Список для перебору. Цикл зупинятиметься на кожному елементі списку, дозволяючи виконати з ним дії. Додаткову інформацію про використання циклів дивіться у <a href="@url">онлайновому довіднику</a>

en: Enter PHP code to process the selected argument value.
uk: Введіть код PHP для обробки обраного значення аргументу.

en: Note that token replacements containing chained objects – such as [node:author:uid] – are not listed here, but are still available. The <em>data selection</em> input mode may help you find more complex replacement patterns. See <a href="@url">the online documentation</a> for more information about complex replacement patterns.
uk: Зверніть увагу, що замінники, що містять ланцюг об’єктів  – як-от [node:author:uid] – не перелічені тут, але все ще доступні. Режим введення <em>вибір даних</em> допоможе виявити більш складні шаблони заміни. Додаткову інформацію про складні шаблони заміни дивіться у <a href="@url">онлайн-документації</a>.

en: Reaction rules, listed below, react on selected events on the site. Each reaction rule may fire any number of <em>actions</em>, and may have any number of <em>conditions</em> that must be met for the actions to be executed. You can also set up <a href="@url1">components</a> – stand-alone sets of Rules configuration that can be used in Rules and other parts of your site. See <a href="@url2">the online documentation</a> for an introduction on how to use Rules.
uk: Правила реагування, перелічені нижче, реагують на певні обрані події на сайті. Кожне правило реагування може запускати довільну кількість <em>дій</em> і може мати довільну кількість <em>умов</em>, що мають задовольнятись для виконання дій. Також можна налаштувати <a href="@url1">компоненти</a> — окремі набори конфігурацій модуля Правила, що можуть бути використані в правилах та інших частинах сайту. Вступ до використання модуля Правила дивіться у <a href="@url2">онлайн-документації</a>.

en: Choose which kind of component to create. Each component type is described in <a href="@url">the online documentation</a>.
uk: Оберіть тип створюваного компонента. Кожен з типів компонент описаний в <a href="@url">онлайн-документації</a>

en: A string used for identifying this task. Any existing tasks for this component with the same identifier will be replaced.
uk: Рядок, що ідентифікує це завдання. Будь-яке завдання для цього компонента з таким сами ідентифікатором буде замінене..

en: Note that component evaluation is triggered by <em>cron</em> – make sure cron is configured correctly by checking your site's !status. The scheduling time accuracy depends on your configured cron interval. See <a href='@url'>the online documentation</a> for more information on how to schedule evaluation of components.
uk: Зверніть увагу, що виконання компонентів запускається <em>кроном</em> – переконайтесь в належному налаштуванні крону перевіривши !status сайту. Точність запланованого часу залежить від налаштованого інтервалу запуску крону. Додаткову інформацію про планування виконання компонент дивіться у <a href='@url'>онлайн-документації</a>.

en: Unknown event "!event_name"
uk: Невідома подія "!event_name"

en: Tags associated with this configuration, used for filtering in the admin interface. Separate multiple tags with commas.
uk: Теґи, пов’язані з цією конфігурацією, що використовуються для фільтрування в адміністративному інтерфейсі. Кілька теґів відокремлювати комами.

en: Variables are normally input <em>parameters</em> for the component – data that should be available for the component to act on. Additionaly, action components may <em>provide</em> variables back to the caller. Each variable must have a specified data type, a label and a unique machine readable name containing only lowercase alphanumeric characters and underscores. See <a href="@url">the online documentation</a> for more information about variables.
uk: Змінні являють собою звичайні вхідні <em>параметри</em> для компонента — дані, що мають бути доступними компонентові для дій над ними. Додатково, компоненти дій можуть <em>повертати</em> змінні назад викликачеві. Кожна змінна повинна мати визначений тип даних, мітку та унікальну машинну назву, що має містити лише латинські алфавітно-цифрові символи нижнього регістру та символи підкреслення. Додаткову інформацію про змінні дивіться у <a href="@url">онлайн-документації</a>

en: You are about to add a new @plugin to the @config-plugin %label. Use indentation to make conditions a part of this logic group. See <a href="@url">the online documentation</a> for more information on condition sets.
uk: Ви збираєтесь додати новий @plugin до @config-plugin %label. Щоб зробити умови частиною цієї логічної групи використовуйте відступи. Додаткову інформацію про набори умов дивіться у <a href="@url">онлайн-документації</a>.

en: The data selector helps you drill down into the data available to Rules. <em>To make entity fields appear in the data selector, you may have to use the condition 'entity has field' (or 'content is of type').</em> More useful tips about data selection is available in <a href='@url'>the online documentation</a>.
uk: Селектор даних допомагає розгорнути дані, доступні модулеві Правила. <em>Аби поле сутності з’явилося в селекторі даних, необхідно використовувати умову "сутність має поле" (або "матеріал належить до типу") </em> Більше корисних порад про вибір даних пропонується у <a href='@url'>онлайн-документації</a>.

en: The date in GMT. You may enter a fixed time (like %format) or any other values in GMT known by the PHP !strtotime function (like "+1 day"). Relative dates like "+1 day" or "now" relate to the evaluation time.
uk: Дата в GMT. Можна ввести фіксований час (наприклад, %format) або будь-які інші значення в GMT, що розпізнавані функцією PHP !strtotime (наприклад, "+1 day"). Відносні дати як-от "+1 day" або "now" стосуються часу виконання.

en: Deleting this @removed-plugin would break your configuration as some of its provided variables are utilized by the @plugin <a href="!url">%label</a>.
uk: Видалення цього @removed-plugin пошкодить вашу конфігурацію, оскільки деякі надавані нею змінні використовуються плаґіном @plugin <a href="!url">%label</a>.

en: Select the event to add. However note that all added events need to provide all variables that should be available to your rule.
uk: Оберіть додавану подію. Зверніть увагу, що додані події мають забезпечувати даними всі змінні, що застосовуються в правилі.

en: Added the event, but it does not provide all variables utilized.
uk: Подію додано, але вона не забезпечує даними усі використовувані змінні.

en: Added event %event.
uk: Додано подію %event.

en: Are you sure you want to remove the event?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю подію?

en: You are about to remove the event %event.
uk: Ви маєте намір видалити події %event.

en: Removed the event, but it had provided some variables which are now missing.
uk: Подію було видалено, але вона забезпечувала даними деякі змінні, які наразі відсутні.

en: Event %event has been removed.
uk: Подію %event було видалено.

en: The variable used for holding each list item in the loop. This variable will be available inside the loop only.
uk: Ця змінна зберігає кожен елемент списку в циклі. Вона буде доступна лише в межах циклу.

en: Create an archive of selected files
uk: Створити архів обраних файлів

en: An archive has been created and can be downloaded from: !url
uk: Архів було успішно створено і може бути завантажено з: !url

en: The name of the archive file.
uk: Назва архівного файла.

en: Temporary files older than 6 hours are removed when cron runs.
uk: Тимчасові файли віком понад 6 годин будуть видалені під час запуску крону.

en: Enable "Select all items on all pages"
uk: Увімкнути позначку "Вибрати усі пункти на всіх сторінках"

en: Check this box to enable the ability to select all items on all pages.
uk: Якщо увімкнено, буде можливість обрати всі пункти на всіх сторінках.

en: Header 2
uk: Верхній колонтитул 2

en: Header 3
uk: Верхній колонтитул 3

en: Select source view mode or form
uk: Оберіть режим перегляду чи форму як джерело

en: Clone fieldgroups from selected view mode to the current display
uk: Клонує групи полів з обраного режиму перегляду в поточне відображення

en: Fieldgroup @group is not cloned since a group already exists with the same name.
uk: Група полів @group не клонована, оскільки вже створена група з такою назвою.

en: Fieldgroup @group cloned successfully.
uk: Група полів @group успішно клонована.

en: This fieldgroup renders groups on separate pages.
uk: Ця група полів відображує групи на окремих сторінках.

en: Multipage
uk: Мультисторінка

en: This fieldgroup renders the content in a page.
uk: Ця група полів відображує вміст на сторінці.

en: Show label
uk: Показати мітку

en: Format page title
uk: Форматувати заголовок сторінки

en: Label only
uk: Лише мітка

en: Step 1 of 10
uk: Крок 1 з 10

en: Step 1 of 10 [Label]
uk: Крок 1 з 10 [Мітка]

en: Add a page counter at the bottom
uk: Додати внизу лічильник сторінок

en: Format 1 / 10
uk: Формат 1/10

en: The count number only
uk: Тільки числовий лічильник

en: Move submit button to last multipage
uk: Перемістити кнопку Надіслати на останню мультісторінку

en: Move additional settings to last multipage (if available)
uk: Перемістити додаткові налаштування на останню мультисторінку (якщо доступно)

en: Language settings for the user account.
uk: Налаштування мови для облікового запису користувача.

en: Wysiwyg status
uk: Стан Wysiwyg

en: Step %count of %total
uk: Крок %count з %total

en: Step %count of %total !label
uk: Крок %count з %total !label

en: (active page)
uk: (активна сторінка)

en: General Forms
uk: Загальні форми

en: User Password Reset form
uk: Форма скидання пароля користувача

en: Node Forms
uk: Форми матеріалів

en: @name node form
uk: Форма матеріалу @name

en: Comment Forms
uk: Форми коментарів

en: Honeypot installed successfully. Please !link to protect your forms from spam bots.
uk: Honeypot успішно встановлений. Будь ласка !link для захисту форм від спам-роботів.

en: configure Honeypot
uk: налаштуйте Honeypot

en: @entity is viewed
uk: @entity переглядається

en: viewed @entity
uk: переглянута сутність @entity

en: Nodes represent the main site content items.
uk: Матеріали являють собою основні елементи вмісту сайту.

en: Uploaded file.
uk: Відвантажений файл.

en: Remark or note that refers to a node.
uk: Примітка або зауваження стосовно матеріалу.

en: Taxonomy terms are used for classifying content.
uk: Терміни таксономії, що використовуються для класифікації матеріалів.

en: Vocabularies contain related taxonomy terms, which are used for classifying content.
uk: Словники містять пов'язані терміни таксономії, що використовуються для класифікації матеріалів.

en: Whether the comment is published or unpublished.
uk: Чи коментар опублікований.

en: Whether the node is published or unpublished.
uk: Чи опублікований матеріал

en: Whether the user is active or blocked.
uk: Активований користувач чи заблокований.

en: Restrict this relationship to one or more @bundles.
uk: Обмежити цей зв’язок одним або кількома @bundles.

en: Allow users to change CKEditor settings.
uk: Дозвіл користувачам змінювати налаштування CKEditor.

en: Allow users to customize CKEditor appearance.
uk: Дозвіл користувачам персоналізувати вигляд CKEditor.

en: Allow users to use CKFinder.
uk: Дозвіл користувачам використовувати CKFinder.

en: Disable the WYSIWYG module
uk: Вимкнути модуль WYSIWYG

en: Add a new CKEditor profile
uk: Додати новий профіль CKEditor

en: Clone the CKEditor profile
uk: Клонувати профіль CKEditor

en: Edit the CKEditor profile
uk: Редагувати профіль CKEditor

en: Delete the CKEditor profile
uk: Видалити профіль CKEditor

en: Add the CKEditor Global profile
uk: Додати глобальний профіль CKEditor

en: Edit the CKEditor Global profile
uk: Редагувати глобальний профіль CKEditor

en: CKEditor was not found in <code>%sourcepath</code>.
uk: CKEditor за шляхом <code>%sourcepath</code> не знайдено.

en: CKEditor version could not be determined.
uk: Неможливо визначити версію CKEditor.

en: You are using a feature that requires <code>$cookie_domain</code> to be set, but it is not set in your <code>settings.php</code> file (CKFinder is enabled in the !profile profile).
uk: Використовується функція, що вимагає налаштованого <code>$cookie_domain</code>, але відповідного налаштування у файлі <code>settings.php</code> не виконано (CKFinder увімкнено у профілі !profile).

en: Some features are disabled because you are using an older version of CKEditor. Please upgrade to CKEditor 3.1 (or higher).
uk: Деякі функцій вимкнено оскільки використовується застаріла версія CKEditor. Будь ласка, перейдіть до CKEditor 3.1 (або вище).

en: CKEditor needs read permission to the <code>!config</code> file.
uk: CKEditor потребує прав на запис у файл <code>!config</code>.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. Please read the "Installing CKFinder" section in the <code>!readme</code> file carefully and add a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file.
uk: Застосовується функція, що потребує ручного коригування файла <code>config.php</code>. Будь ласка, уважно прочитайте розділ "Installing CKFinder" у файлів<code>!readme</code> і додайте вираз <code>require_once ...</code> до файла <code>%ckfconfig</code>.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. You have added a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file, but in the wrong line.
uk: Застосовується функція, що потребує ручного коригування файла <code>config.php</code>. Ви додали вираз <code>require_once ...</code> до файла <code>%ckfconfig</code>, але помилились рядком.

en: Enables CKEditor (WYSIWYG HTML editor) for use instead of plain text fields.
uk: Вмикає використання CKEditor (WYSIWYG HTML-редактора) для полів простого тексту.

en: No CKEditor profiles found. Right now nobody is able to use CKEditor. Create a new profile below.
uk: Профілі CKEditor відсутні. Наразі ніхто не може застосовувати CKEditor. Створіть нижче новий профіль.

en: Create a new profile
uk: Створити новий профіль

en: The global profile already exists. Only one global profile is allowed.
uk: Глобальний профіль вже існує. Дозволено наявність лише одного глобального профілю.

en: Create a global profile
uk: Створити глобальний профіль

en: Update the global profile
uk: Оновити глобальний профіль

en: Path to the CKEditor plugins directory
uk: Шлях до каталогу плаґінів CKEditor

en: Path to the CKEditor plugins directory relative to the document root.
uk: Шлях до каталогу плаґінів CKEditor відносно кореня документа.

en: Local path to the CKEditor plugins directory
uk: Локальний шлях до каталогу плаґінів CKEditor

en: Enable access to files located in the private folder
uk: Увімкнути доступ до файлів, розташованих в приватному каталозі

en: Location of files uploaded with CKEditor to the private folder
uk: Розташування файлів, відвантажених за допомоги CKEditor до приватної папки

en: Allow the user to select between paths and internal links
uk: Дозволити користувачеві обирати між шляхами і внутрішніми посиланнями

en: With the !plink extension it is possible to use internal: links. By default the !link extension is linking to nodes using paths.
uk: З розширенням !plink extension можливо використовувати посилання internal:. За замовчуванням розширення !link посилається до матеріалів за допомогою шляхів.

en: The CKEditor global profile was saved.
uk: Глобальний профіль CKEditor було збережено.

en: Enter a name for this profile. This name is only visible within the CKEditor administration page.
uk: Введіть назву для цього профілю. Вона відображатиметься лише на адміністративній сторінці CKEditor.

en: The CKEditor security system protects you from executing malicious code that is already in your database. In plain textareas database content is harmless because it is not executed, but the CKEditor WYSIWYG editor interprets HTML like a web browser and thus the content needs to be filtered before it is loaded.
uk: Система безпеки CKEditor захищає від виконання зловмисного коду, що вже знаходиться в базі даних. В текстових областях простого тексту вміст бази даних безпечний, тому що він не виконується, але візуальний редактор CKEditor інтерпретує HTML як веб-браузер і отже вміст до завантаження має бути відфільтрований.

en: There are two ways of starting CKEditor: automatically and manually (via toggle). If you decide to apply security filters only when CKEditor starts automatically, you will not be protected when toggling manually from plain textarea to CKEditor. Choose this option only if you can detect various attacks (mainly XSS) by yourself just by looking at the HTML code.
uk: Є два способи початку роботи CKEditor: автоматичний і ручний (через перемикач). Якщо ви вирішите застосовувати фільтри безпеки лише коли CKEditor починає роботу автоматично, ви не будете захищені при ручному перемиканні з простої текстової області до CKEditor. Оберіть цей варіант, лише якщо ви власноруч здатні визначати різноманітні атаки (головним чином XSS) оглядаючи HTML-код.

en: Default editor state. If disabled, the rich text editor may still be enabled by using toggle.
uk: Стан редактора за замовчуванням. Якщо вимкнено, редактор розширеного тексту все ще може бути увімкнений за допомогою перемикача.

en: Show the disable/enable rich text editor toggle
uk: Показати перемикач вмикання/вимикання редактора розширеного тексту

en: User interface color
uk: Колір інтерфейсу користувача

en: Currently used buttons
uk: Поточні кнопки

en: All available buttons
uk: Всі доступні кнопки

en: Choose the plugins that you want to enable in CKEditor.
uk: Оберіть плаґіни, які необхідно увімкнути в CKEditor.

en: Toolbar state on startup
uk: Стан панелі інструментів на початку

en: The toolbar will start in an expanded or collapsed state.
uk: Панель інструментів з’явиться в розгорнутому або згорнутому стані.

en: Editor interface width in pixels or percent. Examples: 400, 100%.
uk: Ширина редактора в пікселях або відсотках. Приклади: 400, 100%.

en: The language for the CKEditor user interface.
uk: Мова користувацького інтерфейсу CKEditor.

en: Automatically detect the user language.
uk: Автоматично визначати мову користувача.

en: Language direction
uk: Напрямок мови

en: Set which tag should be used by CKEditor when the <em>Enter</em> key is pressed.
uk: Вкажіть, який теґ має використовуватись в CKEditor при натисканні клавіші <em>Enter</em>.

en: Shift+Enter mode
uk: Режим клавіш Shift+Enter

en: Set which tag should be used by CKEditor when the <em>Shift+Enter</em> key combination is pressed.
uk: Вкажіть, який теґ має використовуватись в CKEditor при натисканні комбінації клавіш <em>Shift+Enter</em>.

en: Indent the element contents.
uk: Відступ вмісту елементів.

en: Break line before the opening tag.
uk: Розрив рядка перед відкривним теґом.

en: Break line after the opening tag.
uk: Розрив рядка після відкривного теґу.

en: Break line before the closing tag.
uk: Розрив рядка перед закривним теґом.

en: Break line after the closing tag.
uk: Розрив рядка після закривного теґу.

en: Indent the <code>&lt;pre&gt;</code> element contents.
uk: Відступ вмісту елементу <code>&lt;pre&gt;</code>.

en: Same as in the Link dialog window
uk: Такий самий, як у діалоговому вікні для Посилання

en: File browser type (Link dialog window)
uk: Тип оглядача файлів (діалогове вікно для Посилання)

en: File browser type (Image dialog window)
uk: Тип оглядача файлів (діалогове вікно для Зображення)

en: File browser type (Flash dialog window)
uk: Тип оглядача файлів (діалогове вікно для Flash-відео)

en: Select the file browser that you would like to use to upload Flash movies.
uk: Оберіть оглядач файлів, що буде використовуватись для відвантаження Flash-відео.

en: The path to the local directory (on the server) which points to the path defined above. If left empty, CKEditor will try to discover the right path.
uk: Шлях до локального каталогу (на сервері), котрий вказує на шлях, визначений вище. Якщо поле порожнє, CKEditor спробує самостійно визначити належний шлях.

en: Loading method
uk: Спосіб завантаження

en: Loading timeout
uk: Затримка завантаження

en: Spellchecker
uk: Перевірка правопису

en: Custom JavaScript configuration
uk: Власна конфігурація JavaScript

en: Enter a valid profile name. Only alphanumeric and underscore characters are allowed.
uk: Оберіть дійсну назву профілю. Дозволені лише абетковоцифрові символи та символи підкреслення.

en: Enter a valid width value. Examples: 400, 100%.
uk: Введіть дійсне значення ширини. Приклади: 400, 100%.

en: The CSS path is not empty. Please set the <strong>Editor CSS</strong> option to the <strong>Define CSS</strong> mode.
uk: Шлях CSS містить текст. Будь ласка, оберіть для параметру <strong>Визначити CSS</strong> варіант <strong>CSS редактора</strong>.

en: Double quotes are not allowed in the CSS path.
uk: В шляхові CSS не слід використовувати подвійні лапки.

en: Enter a valid CSS path, do not surround it with quotes.
uk: Введіть дійсний шлях CSS, не беручи його в лапки.

en: The path to predefined styles is not empty. Please set the <strong>Predefined styles</strong> option to the <strong>Define path to ckeditor.styles.js</strong> mode.
uk: Шлях до попередньо визначених стилів містить текст. Будь ласка, оберіть для параметру <strong>Визначити шлях до ckeditor.styles.js</strong> варіант <strong>Попередньо визначені стилі</strong>.

en: Double quotes are not allowed in the styles path.
uk: В шляхові стилів не слід використовувати подвійні лапки.

en: Enter a valid styles path, do not surround it with quotes.
uk: Введіть дійсний шлях до стилів, не беручи його в лапки.

en: Enter a valid, semicolon-separated list of HTML font formats (no semicolon at the end of the list is expected).
uk: Введіть дійсний, відокремлений крапками з комою перелік форматів шрифтів HTML (без крапки з комою в кінці).

en: The path to uploaded files is required.
uk: Шлях до відвантажених файлів є обов’язковим.

en: An absolute path to uploaded files is required.
uk: Абсолютний шлях до відвантажених файлів є обов’язковим.

en: Set a valid loading method.
uk: Введіть належний спосіб завантаження.

en: Enter a valid loading timeout in seconds.
uk: Введіть належну затримку завантаження в секундах

en: Enter a valid toolbar configuration.
uk: Введіть дійсну конфігурацію панелі інструментів.

en: Your CKEditor profile was updated.
uk: Профіль CKEditor було оновлено.

en: Your CKEditor profile was created.
uk: Профіль CKEditor було створено.

en: Are you sure that you want to delete the CKEditor profile <strong>%profile</strong>?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити профіль CKEditor <strong>%profile</strong>?

en: The CKEditor profile was deleted.
uk: Профіль CKEditor було видалено.

en: The WYSIWYG module is disabled.
uk: Модуль WYSIWYG вимкнено.

en: Support for the CKEditor SWF module
uk: Підтримка для CKEditor модуля SWF

en: Support for the CKEditor Link module
uk: Підтримка для CKEditor модуля Посилання (Link)

en: Support for the Linkit module <em>(buttons: Linkit)</em>
uk: Підтримка для модуля Linkit <em>(кнопки: Linkit)</em>

en: Table Resize plugin
uk: Плаґін зміни розміру таблиці

en: Auto Grow plugin
uk: Плаґн Автозбільшення

en: Enables the use of CKEditor (a rich text WYSIWYG editor) instead of plain text fields.
uk: Вмикає використання CKEditor (WYSIWYG-редактора розширеного тексту) замість полів простого тексту.

en: The Global Profile allows you to define settings that are common for all profiles. Values defined in other profiles will be appended to the global configuration. This way you can avoid repeating some of the settings that are usually the same for each profile.
uk: Глобальний профіль дозволяє визначити налаштування загальні для всіх профілів. Значення, визначені в решті профілів додаються до глобальної конфігурації. Це допоможе уникнути повторювань деяких налаштувань, однакових для різних профілів.

en: The CKEditor module allows Drupal to replace textarea fields with CKEditor. CKEditor is an online rich text editor that can be embedded inside web pages. It is a !wysiwyg editor which means that the text edited in it looks as similar as possible to the results end users will see after the document gets published. It brings to the Web popular editing features found in desktop word processors such as Microsoft Word and OpenOffice.org Writer. CKEditor is truly lightweight and does not require any kind of installation on the client computer.
uk: Модуль CKEditor дозволяє Drupal замінити текстові області полів редактором CKEditor. CKEditor — це онлайновий редактор розширеного тексту, котрий вбудовується безпосередньо у веб-сторінки. Це !wysiwyg-редактор і це означає, що текст, редагований в ньому, максимально схожий на той, який кінцевий користувач бачить після публікації документу. Він містить всі найпопулярніші функції з настольних текстових процесорів на кшталт Microsoft Word та OpenOffice.org Writer. CKEditor дуже легкий і не потребує встановлення на клієнтському комп'ютерові.

en: CKEditor website
uk: Веб-сайт CKEditor

en: Profiles are linked with input format types. A CKEditor profile defines which buttons are available in the editor, how the editor is displayed, and a few other editor functions. The Global Profile stores some general information about CKEditor.
uk: Профілі пов’язані з типами форматів введення. Профіль CKEditor визначачає доступність кнопок редактора, його вигляд і кілька інших функцій. Глобальний профіль зберігає в собі деяку загальну інформацію про CKEditor.

en: For the Rich Text Editing to work you also need to configure your !filterlink for the users that may access Rich Text Editing. Either grant those users <strong>Full HTML</strong> access or use the following list of tags in the HTML filter:
uk: Для редагування розширеного тексту також потрібно налаштувати !filterlink для користувачів, що мають доступ до Редагування розширеного тексту. Або надайте таким користувачам доступ до <strong>Full HTML</strong> або використайте у HTML-фільтрі наступні теґи:

en: To have better control over line breaks, you should disable the <strong>%settingname</strong> setting in the chosen Text format (recommended).
uk: Аби краще керувати розривами рядків необхідно вимкнути налаштування <strong>%settingname</strong> в обраному текстовому форматі (рекомендовано).

en: If you are looking for more information, have any trouble with the configuration, or found an issue with the CKEditor module, please visit the !officiallink.
uk: Якщо ви в пошуках додаткової інформації, маєте складнощі з налаштуванням чи знайшли помилку в роботі модуля CKEditor, вам допоможе !officiallink.

en: More information about how to customize CKEditor for your theme can be found !herelink.
uk: Більше інформації про персоналізацію CKEditor для вашої теми можна знайти !herelink.

en: By using !ckfinder (commercial), an advanced Ajax file manager.
uk: За допомогою !ckfinder (платне), розширеного файлового менеджера на Ajax.

en: By using a dedicated module like !imcelink.
uk: За допомогою призначеного для цього модуля на кшталт !imcelink.

en: Should rich text editing be enabled or disabled by default in textarea fields? If disabled, the rich text editor may still be enabled by using toggle.
uk: Чи має редагування розширеного тексту бути увімкнене або вимкнене в текстових областях за замовчуванням? Якщо вимкнено, редактор розширеного тексту все ще може бути увімкнений за допомогою перемикача.

en: Editor interface width in pixels or percent.
uk: Ширина інтерфейсу редактора в пікселях або відсотках.

en: Enter a valid width value.
uk: Введіть дійсне значення довжини.

en: Content can only be inserted into CKEditor in the WYSIWYG mode.
uk: Вміст може бути вставлений в CKEditor лише в режимі WYSIWYG.

en: The requested page "@path" could not be found.
uk: Не вдалося знайти запитувану сторінку "@path".

en: The form has become outdated. Copy any unsaved work in the form below and then <a href="@link">reload this page</a>.
uk: Форма вже застаріла. Скопіюйте всі незбережені дані форми нижче і потім <a href="@link">перезавантажте цю сторінку</a>.

en: The WYSIWYG module was detected. Using both modules at the same time may cause problems. It is recommended to turn the WYSIWYG module off (!wysiwygdisablelink).
uk: Знайдено модуль WYSIWYG. Використання обох модулів одночасно може спричинити помилки. Рекомендовано вимкнути модуль WYSIWYG (!wysiwygdisablelink).

en: Generate automatic URL alias
uk: Автоматично генерувати синонім URL

en: Uncheck this to create a custom alias below.
uk: Щоб створити нижче власні синоніми, зніміть тут позначку.

en: Configure URL alias patterns.
uk: Налаштувати шаблони URL синонімів.

en: Load terms
uk: Завантажити терміни

en: Toggle if you are embedding a view with term fields.
uk: Вимкніть, якщо ви вбудовуєте вид з полями термінів.

en: Clone layout
uk: Клонувати макет

en: Select an existing layout to clone.
uk: Оберіть наявний макет для його клонування

en: Click on one of the buttons to create a new field.
uk: Для створення нового поля натисніть одну з кнопок.

en: The human-readable label of the field.
uk: Легка для читання назва поля.

en: Fields error
uk: Помилка полів

en: In case you renamed a content type, you will not see the configured block regions anymore, however the block on the block settings page is still available. On this screen you can remove orphaned block regions.
uk: У разі, якщо ви перейменували тип вмісту, ви більше не побачите налаштовані області блоків, проте блок на сторінці налаштувань блоків як і раніше доступний. На цьому екрані ви можете видалити втрачені області блоків.

en: Block regions were removed.
uk: Області блоків були вилучені.

en: No block regions were removed.
uk: Жодних областей блоків не вилучено.

en: View modes
uk: Режими перегляду

en: Add a view mode
uk: Додати режим перегляду

en: Manage a view mode
uk: Керувати режимом перегляду

en: Delete a view mode
uk: Видалити режим перегляду

en: Delete a custom view mode.
uk: Видалити власний режим перегляду.

en: Revert a view mode
uk: Відновити режим перегляду

en: Revert a view mode.
uk: Відновити режим перегляду.

en: Manage fields for all content.
uk: Керувати полями для всіх типів вмісту.

en: Fields edit
uk: Редагування полів

en: Manage a field
uk: Керувати полем

en: Manage a dynamic field
uk: Керувати динамічним полем

en: Manage a preprocess field
uk: Керувати полем поле попередньої обробки

en: Delete a field
uk: Видалити поле

en: Delete a field.
uk: Видалити поле.

en: Revert a custom field
uk: Скинути власне поле

en: Revert a custom field.
uk: Скинути власне поле.

en: Manage a block field
uk: Керувати полем блоку

en: Click update to save the configuration
uk: Для збереження конфігурації натисніть "Оновити"

en: View mode per node
uk: Режим перегляду для матеріалу

en: View mode switcher
uk: Перемикач режиму перегляду

en: Full Reset
uk: Повне скидання

en: Field Template
uk: Шаблон поля

en: Sort by site
uk: Впорядкувати за сайтом

en: Search info
uk: Інформацію про пошук

en: Link the user picture to the user's profile
uk: Зв'язати посиланням зображення користувача з його профілем.

en: Specify which display or custom url this display will link to.
uk: Вкажіть, на яке відображення або власний url буде посилатися це відображення.

en: <p>The following tokens are available for this link.</p>
uk: <p>Для цього посилання доступні наступні замінники.</p>

en: A Drupal path or external URL the more link will point to. Note that this will override the link display setting above.
uk: Шлях Друпал або зовнішня URL-адреса, на яку вказуватиме посилання "Ще". Зверніть увагу, що при цьому перезапишеться налаштування "Посилання на відображення", про яке йшлося вище.

en: Log blocked form submissions
uk: Записувати в журнал надсилання заблокованих форм

en: Log submissions that are blocked due to Honeypot protection.
uk: Записувати заблоковані через Honeypot надсилання.

en: submission of a value in the honeypot field
uk: надсилання значення у полі honeypot

en: submission of the form in less than minimum required time
uk: надсилання форми тривало менший ніж необхідний час

en: Blocked submission of %form due to @cause.
uk: Блоковано надсилання форми %form через @cause.

en: If you have CKEditor already installed, edit the <strong>!editg</strong> and update the CKEditor path.
uk: Якщо CKEditor вже встановлено, відредагуйте <strong>!editg</strong> і змініть шлях CKEditor.

en: Ancestors of the term, i.e. parent of all above hierarchy levels.
uk: Попередники терміна, тобто батьки всі рівнів ієрархії, що знаходяться вище.

en: The date the user last accessed the site.
uk: Дата останнього доступу користувача на сайт.

en: Rendered @entity-type
uk: Візуалізований тип сутності @entity-type

en: The @entity-type of the current relationship rendered using a view mode.
uk: Тип сутності @entity-type поточного зв’язку візуалізовано за допомогою режиму показу.

en: Renders a single entity in a specific view mode (e.g. teaser).
uk: Відображує окрему сутність в певному режимі показу (наприклад, анонс).

en: Concatenate values using a seperator
uk: З’єднати значення за допомогою роздільника

en: When using this, you should not set any other link on the field.
uk: При цьому не слід вводити в це поле будь-яке інше посилання.

en: Format interval
uk: Форматувати проміжок

en: If checked, the value will be formatted as a time interval. Otherwise, just the number of seconds will be displayed.
uk: Якщо позначено, час буде відформатований як часовий проміжок. В іншому випадку, буде відображатись лише кількість секунд.

en: Specify how many different units to display.
uk: Вкажіть кількість відображуваних різних одиниць.

en: Text to put before the duration text.
uk: Текст, що розташовується перед текстом тривалості.

en: Text to put after the duration text.
uk: Текст, що розташовується після тексту тривалості.

en: Show entity label
uk: Показати мітку сутності

en: Show entity ID
uk: Показати ID сутності

en: Show complete entity
uk: Показати повну сутність

en: Decide how this field will be displayed.
uk: Визначіть, як відображуватиметься це поле.

en: Link to entity
uk: Посилання на сутність

en: Link this field to the entity.
uk: Зробити це поле посиланням на сутність.

en: Bypass access checks
uk: Пропускати перевірки доступу

en: Same as Default date
uk: Збігається з датою за замовчуванням

en: Repeating date
uk: Повторювана дата

en: Repeating dates use an 'Unlimited' number of values. Instead of the 'Add more' button, they include a form to select when and how often the date should repeat.
uk: Повторювані дати використовують "Необмежену" кількість значень. Замість кнопки "Додати ще", до них долучена форма для вибору умов і частоти повторення дати.

en: Allow user to see a page with all the times a date repeats.
uk: Дозволити користувачам бачити сторінку, де зазначені усі часи повторення дати.

en: The widgets for repeating dates have changed. Please check the Display Fields page for each content type that has repeating date fields and confirm that the right widget has been selected.
uk: Віджети для повторюваних дат змінилися. Будь ласка, перевірте сторінку відображень полів для кожного типу матеріалів, що мають повторювані поля дати і впевнитись, що обрано правильний віджет.

en: Starting year must be in the format -9, or an absolute year such as 1980.
uk: Початковий рік має бути у форматі -9, або абсолютний рік, наприклад 1980.

en: Ending year must be in the format +9, or an absolute year such as 2030.
uk: Кінцевий рік має бути у форматі +9, або абсолютний рік, наприклад 2030.

en: Set a condition based on the value of a date field
uk: Встановити умову на основі значення поля дати

en: Is not Empty
uk: Є непорожнім

en: The comparison to perform to determine if the date field meets the condition. For multiple value date fields, all values will be checked to see if any meet the condition.
uk: Порівняння аби визначити, чи поле дати відповідає умові. Для множинних значень полів дати перевірятись на відповідність умові будуть усі значення.

en: The value the field should contain to meet the condition. This can either be an absolute date in ISO format (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS) or a relative string like '12AM today'. Examples: 2011-12-31T00:00:00, now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">More examples of relative date formats in the PHP documentation</a>.
uk: Значення, котре має містити поле аби відповідати умові. Це може бути або абсолютна дата в форматі ISO (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS) або рядок відносної дати на кшталт '12AM today'. Приклади: 2011-12-31T00:00:00, now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">Більше прикладів відносної дати дивіться у документації PHP</a>.

en: Date Context
uk: Контекст Дати

en: Adds an option to the Context module to set a context condition based on the value of a date field.
uk: Додає до модуля Контекст опцію для встановлення умови контексту на основі значення поля дати.

en: @from to @to
uk: @from до @to

en: View: @view - Display: @display
uk: Вид: @view - Відображення: @display

en: Overview of fields used in all views.
uk: Список полів, що використовуються у всіх видах

en: Transform the case
uk: Зміна регістру

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value.
uk: При виведенні url шляхів, як перетворювати регістр значення фільтру.

en: Edit the administrative label displayed when referencing this relationship from filters, etc.
uk: Редагувати адміністративну мітку, що відображується коли посилаються на цей зв'язок з фільтрів тощо.

en: Representative sort criteria
uk: Характерний критерій сортування

en: The sort criteria is applied to the data brought in by the relationship to determine how a representative item is obtained for each row. For example, to show the most recent node for each user, pick 'Content: Updated date'.
uk: Критерій впорядкування, застосовуваний до даних отриманих за допомогою зв'язка для визначення способу отримання характерного елемента для кожного рядка. Наприклад, щоб показати останній матеріал кожного користувача, оберіть "Матеріал: Дата оновлення".

en: The ordering to use for the sort criteria selected above.
uk: Послідовність, що застосовується для критерію впорядкування, вибраного вище.

en: And/Or, Rearrange
uk: Та/або, перешикувати

en: Revert to default
uk: Повернути до початкових значень

en: Optionally, enter a comma delimited list of tags for this view to use in filtering and sorting views on the administrative page.
uk: Введіть необов'язковий перелік теґів для цього виду, що будуть використовуватися для фільтрації та сортування видів на адміністративній сторінці.

en: Custom admin theme for the Views UI
uk: Власна адміністративна тема для інтерфейсу видів

en: In some cases you might want to select a different admin theme for the Views UI.
uk: В деяких випадках ви можете обрати іншу адміністративну тему для інтерфейсу видів.

en: No fields have been used in views yet.
uk: У видів поки що не використано жодних полів.

en: Provide a simple link to approve the comment.
uk: Пряме посилання на схвалення коментаря.

en: Author uid
uk: Uid автора

en: Relate each @entity with a @field set to the file.
uk: Зв'язок кожної сутності @entity з полем @field, в якому вказується файл.

en: image from !field_name
uk: зображення з !field_name

en: Relate each @entity with a @field set to the image.
uk: Зв'язок кожної сутності @entity з полем @field, в якому вказується зображення.

en: The tid of a taxonomy term.
uk: Ідентифікатор терміна таксономії.

en: The user permissions.
uk: Повноваження користувача.

en: First and last only
uk: Лише перший і останній

en: Multiple-value handling
uk: Обробка багатозначності

en: Filter to items that share all terms
uk: Фільтрувати по елементах, що містять усі терміни

en: Filter to items that share any term
uk: Фільтрувати по елементам, що містять будь-який термін

en: Use formatted username
uk: Використовувати форматоване ім'я користувача

en: If checked, the username will be formatted by the system. If unchecked, it will be displayed raw.
uk: Якщо позначено, ім'я користувача буде відформатовано системою. Якщо ні, буде показуване неформатованим.

en: Link to user's profile
uk: Посилання на профіль користувача

en: Using <em>Default</em> will use the site-wide image style for user pictures set in the <a href="!account-settings">Account settings</a>.
uk: Якщо <em>Стандартний</em>, то буде застосований стиль для зображень користувача, встановлений в <a href="!account-settings">Налаштуваннях облікового запису</a>.

en: You don't have translatable entity types.
uk: Відсутні доступні для перекладу типи сутностей.

en: Use a pager
uk: Використовувати сторінковий навіґатор

en: Don't sort
uk: Не впорядковувати

en: A property of the base table of the entity
uk: Властивість основної таблиці сутності.

en: A field attached to this entity
uk: Поле, приєднане до цієї сутності

en: Sort property
uk: Властивість впорядкування

en: @label (column @column)
uk: @label (стовпець @column)

en: Display all day checkbox
uk: Відображати прапорець "Весь день"

en: Determines whether to display the 'All Day' checkbox to the user.
uk: Визначає, чи відображати користувачеві прапорець "Весь день"

en: Date format options
uk: Опції формату дати

en: The date format used in titles and summary links for this argument. The default format is based on the granularity of the filter, i.e. month: @example_month, day: @example_day.
uk: Формат дати використовується в заголовках і посиланнях резюме для цього аргументу. Базовий формат заснований на точності фільтру, наприклад, місяць: @example_month, день: @example_day.

en: Custom summary date format
uk: Власний формат дати резюме

en: A custom format for the title and summary date format. Define a php date format string like 'm-d-Y H:i' (see <a href="@link">http://php.net/date</a> for more details).
uk: Власний формат для формату дати заголовку та резюме. Вкажіть рядок формату дати php у вигляді: 'm-d-Y H:i' (докладніше <a href="@link">http://php.net/date</a>).

en: Edit mini panel
uk: Редагувати міні-панель

en: Tokens related to views.
uk: Замінники, пов'язані з видами.

en: The human-readable name of the view.
uk: Людино-читабельна назва виду.

en: The description of the view.
uk: Опис виду.

en: The machine-readable name of the view.
uk: Машино-читабельна назва виду,

en: The title of current display of the view.
uk: Заголовок поточного відображення виду.

en: The URL of the view.
uk: URL-адреса виду.

en: -Select-
uk: -Виберіть-

en: Text to place as "title" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
uk: Текст в атрибуті "заголовок", який багатьма браузерами відображується у вигляді спливаючої підказки при наведенні мишею на посилання.

en: Enable to hide this field if it is empty. Note that the field label or rewritten output may still be displayed. To hide labels, check the style or row style settings for empty fields. To hide rewritten content, check the "Hide rewriting if empty" checkbox.
uk: Приховує це поле, якщо воно порожнє. Зверніть увагу, що мітка поля, або перезаписаний вивід все одно буде відображатися. Щоб приховати мітки, перевірте налаштування стиля або стиля рядку для порожніх полів. Щоб приховати перезаписаний вміст, увімкніть прапорець "Приховувати перезаписане, якщо порожнє".

en: Apostrophe
uk: Апостроф

en: Enable views performance statistics/debug messages via the Devel module
uk: Увімкнути повідомлення статистики швидкодії/відлагодження видів за допомогою модуля Devel

en: Check this to enable some Views query and performance statistics/debug messages <em>if Devel is installed</em>.
uk: Позначте це, щоб увімкнути повідомлення деяких запитів і статистики швидкодії/відлагодження модуля Види, <em>якщо встановлено Devel</em>.

en: Devel message(dpm)
uk: Повідомлення Devel (dpm)

en: Devel logging (tmp://drupal_debug.txt)
uk: Журналювання Devel (tmp://drupal_debug.txt)

en: Page region to output performance statistics/debug messages
uk: Область сторінки для виведення повідомлень про статистику швидкодії/відлагодження.

en: Date in the form of CCYYMMDD.
uk: Дата у форматі CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
uk: Дата у форматі YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
uk: Дата у форматі YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
uk: Дата у форматі MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
uk: Дата у форматі DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
uk: Дата у форматі WW (01 - 53).

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
uk: Якщо потрібно більше полів, ніж uid додає до коментаря: додайте зв'язок з автором.

en: Last comment uid
uk: Uid останнього коментаря

en: The User ID of the author of the last comment of a node.
uk: Ідентифікатор користувача, що є автором останнього коментаря до матеріалу.

en: The user authoring the content. If you need more fields than the uid add the content: author relationship
uk: Користувач, що є автором матеріалу. Якщо необхідно більше полів, ніж надає uid, додайте зв'язок Матеріал: автор.

en: Unique access event ID.
uk: Унікальний ідентифікатор події доступу.

en: Link field to the node if there is no comment.
uk: За відсутності коментаря зробити це поле посиланням.

en: Convert spaces in term names to hyphens
uk: Перетворювати пробіли в назвах термінів у дефіси

en: This allows links to work with Views taxonomy term arguments.
uk: Після цього посилання можуть працювати з аргументами термінів таксономії видів.

en: Enter PHP code that returns a value to use for this filter. Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only a single value for just this filter. Some variables are available: the view object will be "$view". The argument handler will be "$argument", for example you may change the title used for substitutions for this argument by setting "argument->validated_title"".
uk: Введіть код PHP, що повертатиме значення для цього фільтра. Не використовуйте &lt;?php ?&gt;. Має повертатися лише одне значення і лише для цього фільтра. Доступно кілька змінних: об'єкт виду буде "$view". Аргумент обробника буде  "$argument", наприклад, змінити заголовок, використовуваний для підстановок цього аргументу, можна встановивши  "argument->validated_title"".

en: Use rendered output to group rows
uk: Використовувати генероване виведення для групування рядків

en: If enabled the rendered output of the grouping field is used to group the rows.
uk: Якщо увімкнено для групування рядків використовується відтворене виведення групуючого поля.

en: The <em>All Day</em> functionality has been moved into a separate module. This new module provides the option to add an <em>All Day</em> checkbox to toggle time on and off for date fields. It also contains the theme that displays the <em>All Day</em> text on fields that have no time. For consistency with prior code, it has been automatically enabled. If you don't want the <em>All Day</em> functionality you can disable this module.
uk: Функція <em>Весь день</em> було перенесено до окремого модуля. Цей новий модуль забезпечує опцію, що додає прапорець <em>Весь день</em> для вмикання та вимикання часу для полів дати. Він також містить тему, що відображає текст <em>All Day</em> увесь день на полях без часу. Для узгодженості з попереднім кодом він був автоматично увімкнений. Якщо немає необхідності в функції <em>Весь день</em> цей модуль можна вимкнути.

en: The <em>Date Repeat</em> integration for Date fields is being moved into a separate module. For consistency with prior code, it has been automatically enabled if the Date Repeat API module is enabled. If you don't use <em>Date Repeat</em> functionality in your fields, you can disable this module.
uk: Інтеграція <em>Повторення дати</em> у поля дати перенесена у окремий модуль. Для узгодженості з попереднім його автоматично увімкнено, якщо увімкнено модуль API Повторення дати. Якщо немає необхідності в функції <em>Повторення дати</em> цей модуль можна вимкнути.

en: Date All Day
uk: Весь день дати

en: Adds 'All Day' functionality to date fields, including an 'All Day' theme and 'All Day' checkboxes for the Date select and Date popup widgets.
uk: Додає до полів дати функцію "Весь день", включно з темою "Весь день" та прапорцями "Весь день" для вибору дати і спливних віджетів дати.

[ctx: Date repeat]
en: Repeats
uk: Повторення

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval days
uk: Кожні @interval дні(в)

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval weeks
uk: Кожні @interval тижні(в)

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval months
uk: Кожні @interval місяці(в)

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval years
uk: Кожні @interval рокі(в)

[ctx: Date repeat]
en: Repeat on
uk: Повторювати

[ctx: Date repeat]
en: Every weekday
uk: Кожен робочий день

[ctx: Date repeat]
en: Every Mon, Wed, Fri
uk: Кожен пн, ср, пт

[ctx: Date repeat]
en: Every Tue, Thu
uk: Кожен вт, чт

[ctx: Date repeat]
en: Repeats every
uk: Повторювати кожен

en: every weekday
uk: кожен робочий день

en: monday wednesday friday
uk: понеділок середа п’ятниця

en: tuesday thursday
uk: вівторок четвер

[ctx: Date repeat]
en: On day @bymonthday of
uk: У день @bymonthday з

[ctx: Date repeat]
en: Bymonth
uk: Помісячно

[ctx: Date repeat]
en: On the @byday of
uk: У день @byday з

en: On day ... of ...
uk: У день ... з ...

en: On the ... of ...
uk: У ... з ...

[ctx: Date repeat]
en: After @count occurrences
uk: Після @count разів

[ctx: Date repeat]
en: Count
uk: Кількість

[ctx: Date repeat]
en: On
uk: У

[ctx: Date repeat]
en: Until
uk: До

[ctx: Date repeat]
en: Stop repeating
uk: Припинити повторення

[ctx: Date repeat]
en: Exclude dates
uk: Вилучити дати

[ctx: Date repeat]
en: Include dates
uk: Додати дати

en: Repeat settings
uk: Налаштування повторення

[ctx: datetime_singular]
en: Daily
uk: Щодня

[ctx: datetime_singular]
en: Weekly
uk: Щотижня

[ctx: datetime_singular]
en: Monthly
uk: Щомісяця

[ctx: datetime_singular]
en: Yearly
uk: Щороку

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat'. (UNTIL).
uk: Відсутнє значення у періоді повторення. (ДО)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Year (UNTIL)
uk: Відсутнє значення у періоді повторення: Рік (ДО)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Month (UNTIL)
uk: Відсутнє значення у періоді повторення: Місяць (ДО)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Day (UNTIL)
uk: Відсутнє значення у періоді повторення: День (ДО)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat'. (COUNT).
uk: Відсутнє значення у періоді повторення: (КІЛЬКІСТЬ)

[ctx: Date repeat]
en: Expanded
uk: Розкрито

[ctx: Date repeat]
en: Collapsed
uk: Згорнуто

[ctx: Date repeat]
en: Repeat display
uk: Відображення повтору

[ctx: Date repeat]
en: Should the repeat options form start out expanded or collapsed? Set to 'Collapsed' to make those options less obtrusive.
uk: Чи форма з опціями повтору початково буде розкрита чи згорнута? Оберіть "Згорнуто", щоб зробити її менш настирливою.

en: Date Repeat Field
uk: Поле повтору дати

en: Creates the option of Repeating date fields and manages Date fields that use the Date Repeat API.
uk: Створює опцію для полів Повторюваних дат і керує полями дати, що використовують API Повторення дати.

en: A "Feature" is a certain type of Drupal module which contains a package of configuration that, when enabled, provides a new set of functionality for your Drupal site. Enable features by selecting the checkboxes below and clicking the Save configuration button. If the configuration of the feature has been changed its "State" will be either "overridden" or "needs review", otherwise it will be "default", indicating that the configuration has not been changed. Click on the state to see more details about the feature and its components.
uk: "Властивість" — це особливий тип друпалівського модуля, котрий містить пакунок конфігурації, котра при увімкненні забезпечує новий набір функціональності вашого Друпал-сайту. Властивості вмикаються шляхом позначення нижченаведених позначок і натиснення кнопки "Зберегти конфігурацію". Якщо конфігурація властивості була змінена, її "Стан" буде "перевизначено" або "потребує перевірки", в іншому випадку він буде "початковий" і це означає, що конфігурація не змінювалась. Докладну інформацію про властивість та її компоненти можна отримати натиснувши на "стан".

en: Feed node: Node Reference (nid): @field_name
uk: Матеріал потоку: Посилання на матеріал (nid): @field_name

en: Node References from the parent feed node.
uk: Посилання на матеріали з батьківського матеріалу потоку.

en:  (Node reference by node title)
uk:  (Посилання на матеріал через заголовок матеріалу)

en: The @label field of the node matched by node title.
uk: Поле матеріалу @label збіглося по заголовкові матеріалу.

en:  (Node reference by node ID)
uk:  (Посилання на матеріал через ID матеріалу)

en: The @label field of the node matched by node ID.
uk: Поле матеріалу @label збіглося по ідентифікаторові матеріалу.

en:  (Node reference by Feeds URL)
uk:  (Посилання на матеріал через URL потоків)

en: The @label field of the node matched by Feeds URL.
uk: Поле матеріалу @label збіглося по URL потоків.

en:  (Node reference by Feeds GUID)
uk:  (Посилання на матеріал через GUID потоків)

en: The @label field of the node matched by Feeds GUID.
uk: Поле матеріалу @label збіглося по GUID потоків.

en:  (Node reference by node title) -- allow duplicate nodes
uk:  (Посилання на матеріал через заголовок матеріалу) -- дозволити дублікати матеріалів

en: The @label field of the node matched by node title. This target allows duplicate nodes (nodes can appear more than once in a field).
uk: Поле матеріалу @label збіглося по заголовкові матеріалу. Цей варіант дозволяє дублікати матеріалів (матеріали можуть з'являтися в полі понад один раз).

en:  (Node reference by node ID) -- allow duplicate nodes
uk:  (Посилання на матеріал через ID матеріалу) -- дозволити дублікати матеріалів

en: The @label field of the node matched by node ID. This target allows duplicate nodes (nodes can appear more than once in a field).
uk: Поле матеріалу @label збіглося по ідентифікаторові матеріалу. Цей варіант дозволяє дублікати матеріалів (матеріали можуть з'являтися в полі понад один раз).

en:  (Node reference by Feeds URL) -- allow duplicate nodes
uk:  (Посилання на матеріал через URL потоків) -- дозволити дублікати матеріалів

en:  (Node reference by Feeds GUID) -- allow duplicate nodes
uk:  (Посилання на матеріал через GUID потоків) -- дозволити дублікати матеріалів

en:  (User reference by user name)
uk:  (Посилання на користувача через ім'я користувача)

en: The @label field of the user matched by user name.
uk: Поле користувача @label збіглося по імені користувача.

en:  (User reference by user ID)
uk:  (Посилання на користувача через ідентифікатор користувача)

en: The @label field of the user matched by user ID.
uk: Поле користувача @label збіглося по ідентифікаторові користувача.

en:  (User reference by Feeds URL)
uk:  (Посилання на користувача через URL потоку)

en:  (User reference by Feeds GUID)
uk:  (Посилання на користувача через GUID потоку)

en:  (User reference by user name) -- allow duplicate users
uk:  (Посилання на користувача через ім'я користувача) -- дозволити дублікати користувачів

en: The @label field of the user matched by user name. This target allows duplicate users (users can appear more than once in a field).
uk: Поле користувача @label збіглося по імені користувача. Цей варіант дозволяє дублікати користувачів (користувачі можуть з'являтися в полі понад один раз).

en:  (User reference by user ID) -- allow duplicate users
uk:  (Посилання на користувача через ідентифікатор користувача) -- дозволити дублікати користувачів

en: The @label field of the user matched by user ID. This target allows duplicate users (users can appear more than once in a field).
uk: Поле користувача @label збіглося по ідентифікаторові користувача. Цей варіант дозволяє дублікати користувачів (користувачі можуть з'являтися в полі понад один раз).

en:  (User reference by Feeds URL) -- allow duplicate users
uk:  (Посилання на користувача через URL потоку) -- дозволити дублікати користувачів

en:  (User reference by Feeds GUID) -- allow duplicate users
uk:  (Посилання на користувача через GUID потоку) -- дозволити дублікати користувачів

en: Display the referenced node ID
uk: Відображати ідентифікатор матеріалу за посиланням

en: Display the URL of the referenced node
uk: Відображати URL матеріалу за посиланням

en: Display the aliased path (if exists) instead of the system path
uk: Відображати синонімізований шлях (за наявності) замість системного шляху

en: Display an absolute URL
uk: Відображати абсолютний URL

en: Aliased path: %yes_no
uk: Синонімізований шлях: %yes_no

en: Absolute URL: %yes_no
uk: Абсолютний URL: %yes_no

en: The field uses the view @view_name to determine referenceable nodes. You will need to manually edit the view and add a display of type 'References'.
uk: Поле використовує вид @view_name для визначення доступних для посилань матеріалів. Вам потрібно вручну відредагувати вид і додати відображення типу "Посилання".

en: @field (@field_name) - reverse (to @entity)
uk: @field (@field_name) - реверс (до @entity)

en: @field (@field_name) - reverse
uk: @field (@field_name) - реверс

en: Relate each @entity referencing the node through @field.
uk: Пов'язати кожну сутність @entity, що посилається на матеріал через поле @field.

en: Rendered user
uk: Відображуваний користувач

en: Display the referenced user in a specific view mode
uk: Відобразити ім'я користувача за посиланням у вказаному режимі перегляду

en: Display the referenced user ID
uk: Відобразити ID користувача за посиланням

en: Display the URL of the referenced user
uk: Відобразити URL користувача за посиланням

en: The field uses the view @view_name to determine referenceable users. You will need to manually edit the view and add a display of type 'References'.
uk: Поле використовує вид @view_name для визначення доступних для посилань користувачів. Вам треба вручну відредагувати вид і додати відображення типу "Посилання".

en: Relate each @entity referencing the user through @field.
uk: Пов'язати кожну сутність @entity, що посилається на користувача через поле @field.

en: <strong>Note:</strong> In 'References' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
uk: <strong>Примітка:</strong> У відображеннях типу 'Посилання' всі поля розташовуються в лінію за винятком безпосереднього вибору іншої поведінки.

en: Select a view display to use.
uk: Оберіть використовуване відображення виду.

en: Aggregate queries
uk: Збирати запити

en: Views Field View
uk: Поле виду у видах

en: Embeds a view inside a view as field
uk: Вбудовує вид у інший вид у вигляді поля.

en: Webforms (all)
uk: Веб-форми (усі)

en: Sitewide Contact form
uk: Загальносайтова контактна форма

en: Personal Contact forms
uk: Персональна контактна форма

en: Replace an existing view if one exists with the same name
uk: Замінити існуючий вид, якщо з такою назвою вже існує.

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
uk: В цьому полі має бути код HTML. Підтримуються наступні замінники:

en: Provide a simple link to the user.
uk: Пряме посилання на користувача.

en: Result summary
uk: Зведення результатів

en: Shows result summary, for example the items per page.
uk: Показ зведення результатів, наприклад, кількість елементів на сторінку.

en: Use site default RSS settings
uk: Використовувати базові RSS-налаштування сайту

en: Display list value as human readable
uk: Відображення значень списку в людиносприйня́тному форматі

en: Displays the link in contextual links
uk: Показ посилання в контекстних посиланнях

en: Grouping field Nr.@number
uk: Групуюче поле №@number

en: Changed the panels_display.layout field to the correct size.
uk: Встановлено належний розмір для поля panels_display.layout field.

en: Administer Panels styles
uk: Адміністрування стилів панелей

en: Allows a user to administer the styles of Panel panes.
uk: Дозволяє користувачеві адмініструвати стилі фрагментів Панелі.

en: Use panel locks
uk: Використовувати блокування панелі

en: Allows a user to lock and unlock panes in a panel display.
uk: Дозволити користувачеві блокувати та розблоковувати фрагменти у відображенні панелі.

en: Added panels_pane.lock field.
uk: Додано поле panels_pane.lock.

en: panels_pane.lock field already existed, update skipped.
uk: Поле panels_pane.lock field вже існує, не оновлено.

en: Immovable
uk: Нерухоме

en: No lock
uk: Немає блокування

en: Configure lock on !subtype_title
uk: Налаштуйте блокування на підтипі !subtype_title

en: Lock type
uk: Тип блокування

en: Select which regions this pane can be moved to.
uk: Оберіть, в які області може бути перенесено цей фрагмент.

en: Display the pane or region with no markup, not even a title.
uk: Відображати фрагмент панелі або область без розмітки, навіть без заголовку.

en: Field collection item
uk: Складова колекції полів

en: Field collection @field
uk: Колекція полів @field

en: Administer field collections
uk: Адміністрування колекцій полів

en: Links to field collection items
uk: Посилання на складові колекції полів

en: Field collection items
uk: Складові колекції полів

en: Fields only
uk: Лише поля

en: Select the view mode
uk: Оберіть режим перегляду

en: Links: @links
uk: Посилання: @links

en: View mode: @mode
uk: Режим перегляду: @mode

en: Field collections
uk: Колекції полів

en: Manage fields on field collections.
uk: Керування полями у колекціях полів.

en: Entity with the @field (@field_name)
uk: Сутність з полем @field (@field_name)

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
uk: Масив усіх батьківських термінів таксономії починаючи з кореня.

en: An array of all the menu link's parents, starting with the root.
uk: Масив усіх батьківських посилань меню починаючи з кореня.

en: Cache dates
uk: Кешувати дати

en: Date objects can be created and cached as date fields are loaded rather than when they are displayed to improve performance.
uk: Об’єкти дати можуть бути створені і кешовані як поля дати і завантажені ще до їх відображення для підвищення швидкодії.

en: Maximum dates per field
uk: Максимальна кількість дат на поле

en: If set to '0', all date values on every entity will be cached. Note that caching every date on fields that may have a large number of multiple or repeating values may create a significant performance penalty when the cache is cleared. The suggested setting for multiple value and repeating fields is no more than 4 values per field.
uk: Якщо вказано "0", всі значення дати на всіх сутностях будуть кешовані. Зверніть увагу, що кешування кожної дати з полів, що мають велику кількість множинних або повторюваних значень, можуть суттєво зменшувати швидкодію під час скидання кешу. Рекомендоване налаштування для множинного значення і повторюваних полів - не більше 4-х значень на поле.

en: The number of cache values must be a number.
uk: Кількість кешованих значень має бути числом.

en: The number of cache values must be a number 0 or greater.
uk: Кількість кешованих значень має бути числом 0 або більше.

en: Settings for modules the use the Date API.
uk: Налаштування для модулів, що використовують Date API.

en: A list of entity ids
uk: Перелік ідентифікаторів сутностей

en: Modify entity values
uk: Змінити значення сутностей

en: Add new value(s) to %label, instead of overwriting the existing values.
uk: Додати нові значення до %label, замість заміни існуючих.

en: Fields for @bundle_key @label
uk: Поля @bundle_key @label

en: You must select at least one value to modify.
uk: Для зміни необхідно обрати принаймні одне значення.

en: %label contains an invalid value.
uk: %label містить хибне значення.

en: Skip the first @count item(s)
uk: Пропустити перші @count елемент(ів)

en: Then display at most @count item(s)
uk: Потім відображати не більше @count елемент(ів)

en: Enter 0 to display all items.
uk: Введіть 0 для показу усіх елементів.

en: Display in reverse order
uk: Відображати в зворотньому порядку

en: User Edit Template
uk: Шаблон Редагування користувача

en: User edit template
uk: Шаблон форми редагування користувача

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying user edit form at <em>user/%user/edit</em>.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення форми редагування користувача за адресою <em>user/%user/edit</em>.

en: Page manager module is unable to enable user/%user/edit because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях user/%user/edit оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: User being edited
uk: Користувач, що редагується

en: Error, misconfigured entity_bundle access plugin
uk: Помилка, неналаштований плаґін доступу entity_bundle

en: (Custom) Entity: Field Value
uk: (Власна) Сутність: Значення поля

en: Control access by entity field value.
uk: Керування доступом на основі значення поля сутності.

en: @entity @type: @field Field
uk: @entity @type: Поле @field

en: Is this the front page.
uk: Чи це головна сторінка?

en: The front page
uk: Головна сторінка

en: User edit form: User ID
uk: Форма редагування користувача: ID користувача

en: Creates a user edit form context from a user ID argument.
uk: Створює форму редагування користувача з аргументу ID користувача.

en: Enter the user ID for this argument.
uk: Введіть ідентифікатор користувача для цього аргументу.

en: Entity extra field
uk: Екстра-поле сутності

en: Select a view mode for this extra field.
uk: Оберіть режим перегляду для цього екстра-поля.

en: Select a build mode for this user.
uk: Оберіть режим створення для цього користувача.

en: A user edit form.
uk: Форма редагування користувача

en: Enter the user ID of a user for this argument:
uk: Введіть ідентифікатор користувача для цього аргументу:

en: Enter the name or UID of a node
uk: Введіть назву або UID матеріалу

en: '%name' [user id %uid]
uk: '%name' [id користувача %uid]

en: Reset identifier to user name
uk: Скидати ідентифікатор до імені користувача

en: @to_entity from @from_entity (on @from_entity: @field_label [@field_name])
uk: @to_entity з @from_entity (на @from_entity: @field_label [@field_name])

en: Display all or a specific amount of rows from a loaded view context.
uk: Відобразити усі або вказану кількість рядків із завантаженого контексту виду.

en: Limit rows
uk: Обмежити рядки

en: Select rows
uk: Оберіть рядки

en: The view must have a maximum number of items set to use this setting.
uk: Для використання цього налаштування у виді має бути задана максимальна кількість елементів.

en: Entity Reference Behavior Example
uk: Приклад поведінки модуля Посилання на сутність

en: Provides some example code for implementing Entity Reference behaviors.
uk: Надаються приклади коду для реалізації функцій модуля Посилання на сутність.

en: Test behavior
uk: Тест поведінки

en: Test instance behavior
uk: Тест поведінки екземпляру

en: The selected behavior handler is broken.
uk: Обраний обробник поведінки пошкоджений.

en: The selected selection handler is broken.
uk: Вибраний обробник вибору зламаний.

en: Contact Phone
uk: Контактний телефон

en: Display the id of the referenced entities.
uk: Відобразити ідентифікатор сутностей за посиланням.

en: to:
uk: до:

en: Following layouts have a "content" region key which is invalid: %layouts.
uk: Наступні макети мають ключ області "вміст", який є неприпустимим: %layouts.

en: Add a read-more link if output is trimmed.
uk: Додавати посилання "далі", якщо виведення обрізається.

en: If checked, a read-more link will be added at the end of the trimmed output
uk: Якщо позначено, в кінці обрізаного виведення додається посилання "далі".

en: The text which will be displayed on the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
uk: Текст, який буде відображуватися в посиланні "Далі".  Можна вводити дані з цього виду як це показано в розділі "Шаблони заміни", вище.

en: The path which is used for the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
uk: Шлях, що використовується в посиланні "Ще".  Можна вводити дані з цього виду як це показано в розділі "Шаблони заміни", вище.

en: Display field as machine name.
uk: Відобразити у полі машинну назву.

en: Show the embed display in the ui.
uk: Показувати вбудоване відображення в інтерфейсі користувача.

en: Allow advanced user to use the embed view display. The plugin itself works if it's not visible in the ui
uk: Дозволити досвіченим користувачам використовувати відображення вбудованого виду. Сам по собі плаґін працює, навіть якщо його не видно в інтерфейсі користувача

en: All Views-generated queries will include the name of the views and display 'view-name:display-name' as a string  at the end of the SELECT clause. This makes identifying Views queries in database server logs simpler, but should only be used when troubleshooting.
uk: Всі генеровані видами запити будуть містити назву видів та відображення у вигляді рядка 'view-name:display-name' наприкінці речення SELECT. Це допоможе простіше ідентифікувати запити видів в журналах серверу бази даних, але має застосовуватись лише при вирішенні проблем.

en: Provide a display which can be embedded using the views api.
uk: Надання відображення, яке можна вбудувати за допомогою api видів.

en: Display the user with standard user view.
uk: Відображати користувача у стандартному виді користувача.

en: Only has the 'authenticated user' role
uk: Лише має роль "авторизований користувач"

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
uk: Має ролі на додачу до ролі "авторизований користувач"

en: Display the user with standard user view. It might be necessary to add a user-profile.tpl.php in your themes template folder, because the default <a href="@user-profile-api-link">user-profile</a>e template don't show the username per default.
uk: Відображувати користувача за допомогою стандартного виду користувача. Можливо виникне необхідність додати в каталог шаблонів теми файл user-profile.tpl.php, оскільки стандартний шаблон <a href="@user-profile-api-link">user-porfile</a> базово не відображує ім'я користувача.

en: Please insert the items per page (@items_per_page) from above.
uk: Будь-ласка введіть кількість елементів на сторінку (@items_per_page) вище.

en: Remove tags from rendered output
uk: Видалити теґи з генерованого виведення

en: Fields to be included as contextual links.
uk: Поля, що будуть додані у вигляді контекстних посилань.

en: Include destination
uk: Додати місце призначення

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
uk: Додає в посилання параметр "місце призначення" для повернення користувача до оригінального виду після завершення контекстної дії.

en: Contextual Links
uk: Контекстні посилання

en: Display fields in a contextual links menu.
uk: Відображати поля в меню контекстних посилань.

en: <h2>Tools for Dates and Calendars</h2>
uk: <h2>Інструменти для дат та календарів</h2>

en: Fill out the following form to auto-create a date content type, with a datetime field and matching pre-configured calendar. If the calendar module is enabled and the option to create a calendar is chosen, a calendar and upcoming events block will be created, an ical feed will be added to the calendar. Nodes created from this new content type will include a link to the calendar, and the calendar will have a link to the 'add new date' form. You can also add new date fields to an existing content type by entering the existing content type name instead of creating a new one.
uk: Заповніть наступну форму для автостворення типу матеріалу Дата з полем дати і часу і відповідним попередньо-зконфігурованим календарем. Якщо увімкнено модуль Календар і обрано опцію "Створювати календар", буде створений календар і блок запланованих подій, до календаря буде доданий ical-потік. Матеріали, створені з цього нового типу матеріалу міститимуть посилання на календар, а календар матиме посилання на форму "Додати нову дату". Також можна додати до наявного типу матеріалу нові поля дати, якщо замість створення нового ввести назву наявного типу матеріалу.

en: Only a limited set of options are displayed here to make this easy to set up. Once the date has been created you will be able to make other changes to the date settings and add other fields to your new content type on the Manage fields screen. You can also make changes to the calendar on the Views edit page.
uk: Для полегшення налаштувань тут відображується обмежена кількість параметрів. Після створення дати на сторінці керування полями з’явиться можливість виконати решту змін до налаштувань дати і додати інші поля до нового типу матеріалу. Також на сторінці редагування видів можна виконати зміни і з календарем.

en: Date Wizard and other tools to manage and create dates and calendars.
uk: Майстер дати та решта інструментів для керування та створення дат та календарів.

en: Render Views filters as select list
uk: Відображати фільтри виду у вигляді списку вибору

en: Provides a select list for Views filters on this field. This should not be used when there are over 100 entities, as it might cause an out of memory error.
uk: Забезпечує список вибору для фільтрів виду на цьому полі. Не використовуйте за наявності понад 100 сутностей, це може спричинити нестачу пам’яті.

en: Use PASV transfers
uk: Використовувати пасивний режим передавання

en: Due to drupal.org code hosting policies, the S3 library needed to use an S3 destination is no longer distributed with this module. You must download the library from !link and place it in one of these locations: %locations.
uk: Через правила розміщення коду на drupal.org бібліотека S3, котра необхідна для використання місця призначення S3, вже не додається до цього модуля. Необхідно завантажити бібліотеку з !link і помістити її в одне з наступних місць: %locations.

en: Use PHP code to grant access.
uk: Використовувати код PHP, щоб надати доступ.

en: Use PHP code to determine whether a should be cached.
uk: Використовувати код PHP для визначення режиму кешування.

en: Allows the usage of PHP to construct a view.
uk: Дозвіл використовувати PHP для побудови виду.

en: Sort alphabetically
uk: Упорядкувати за абеткою

en: User name.
uk: Ім’я користувача.

en: Path to CKFinder
uk: Шлях до CKFinder

en: Use toolbar Drag&Drop feature
uk: Використовувати в панелі інструментів функцію перенесення мишею

en: When enabled, the toolbar can be built by using the drag-and-drop feature. Otherwise you will need to enter the toolbar configuration manually to the text box.
uk: Якщо увімкнено, панель інструментів можливо буде наповнювати через інтерфейс перетягування мишею. Інакше доведеться вводити конфігурацію панелі інструментів в текстовий блок вручну.

en: Choose the text formats where you want to load CKEditor.
uk: Оберіть текстові формати, для яких є бажання завантажувати CKEditor.

en: All configuration options described in the !apidocs that cannot be easily changed in the administration area can be set in the <strong>Advanced Options</strong> section in the CKEditor profile.
uk: Всі параметри конфігурації, опис яких містить !apidocs, і які не можуть бути легко змінені в адміністративній області можуть бути задані в розділі <strong> Розширені налаштування</strong> профілю CKEditor.

en: Use Rules component %component
uk: Використовувати компонент модуля Правила %component

en: Controls access for using the component %component via the provided action or condition. <a href="@component-edit-url">Edit this component.</a>
uk: Контроль доступу використання компоненту %component через  пропоновану дію чи умову. <a href="@component-edit-url">Редагувати цей компонент.</a>

en: The utilized component %config fails the integrity check.
uk: Використана компонента %config не пройшла перевірку цілісності.

en: If specified, the language used for getting the mail message and subject.
uk: Якщо зазначено, мова, використовувана для отримання поштових повідомлень та теми.

en: Components are stand-alone sets of Rules configuration that can be used by Rules and other modules on your site. Components are for example useful if you want to use the same conditions, actions or rules in multiple places, or call them from your custom module. You may also export each component separately. See <a href="@url">the online documentation</a> for more information about how to use components.
uk: Компоненти — це окремі набори конфігурацій модуля Правила, що можуть бути використані в правилах та іншими модулями сайту. Компоненти, наприклад, зручні у випадку, коли необхідно використовувати однакові умови, дії та ролі у декількох місцях, або викликати їх з власного модуля.Також можна експортувати кожний з компонентів окремо. Додаткова інформація про використання компонентів знаходиться у <a href="@url">онлайн-документаціїї</a>

en: Rules (built in)
uk: Правила (вбудовані)

en: Note that Pathauto's URL path cleaning method can be configured at <a href='!url'>admin/config/search/path/settings</a>.
uk: Зверніть увагу, що метод очищення URL-шляху за допомогою модуля Автосинонім (Pathauto) може бути налаштований на сторінці <a href='!url'>admin/config/search/path/settings</a>.

en: Install the <a href="http://drupal.org/project/pathauto">Pathauto module</a> in order to get a configurable URL path cleaning method.
uk: Щоб отримати налаштовуваний метод очищення URL-шляху встановіть <a href="http://drupal.org/project/pathauto">Модуль Автосинонім (Pathauto)</a>

en: URL path cleaning method
uk: Спосіб очищення URL-шляху

en: Choose the path cleaning method to be applied when generating URL path aliases.
uk: Оберіть метод очищення шляху, що застосовується при генеруванні синонімів URL-шляху.

en: Integrity
uk: Цілісність

en: Rules checks the integrity of your configurations to discover and exclude broken configurations from evaluation.
uk: Модуль Правила перевіряє цілісність конфігурації аби виявити і виключити виконання пошкоджених конфігурацій.

en: Recheck integrity
uk: Перевірити цілісність

en: Rules caches information about available actions, conditions and data types. Additionally all components and reaction rules are cached for efficient evaluation.
uk: Модуль Правила кешує інформацію про наявні дії, умови та типи даних. Додатково для ефективного виконання кешуються всі компоненти та правила реагування.

en: Rebuild Rules' cache
uk: Перебудувати кеш Правил

en: The @plugin <a href="!uri">%label (%name)</a> fails the integrity check and cannot be executed.
uk: Плаґін @plugin <a href="!uri">%label (%name)</a> не пройшов перевірку цілісності і не може бути виконаний.

en: Integrity of %count configurations checked in %duration seconds. %count_failed broken configurations found.
uk: Перевірено цілісність %count конфігурацій за %duration сек. Знайдено пошкоджених конфігурацій: %count_failed.

en: Rules cache rebuilt in %duration seconds.
uk: Кеш модуля Правила перебудовано за %duration сек.

en: @plugin "@label" (id @id), @parameter, Value @delta
uk: @plugin "@label" (id @id), @parameter, Значення @delta

en: Translate a text
uk: Перекласти текст

en: The text to translate.
uk: Текст для перекладу.

en: The language to translate the text into.
uk: Мова для перекладу тексту.

en: The translated text
uk: Перекладений текст

en: Select a translated value
uk: Оберіть перекладене значення

en: Select a translated value, e.g. a translatable field. If the selected data is not translatable, the language neutral value will be selected.
uk: Оберіть перекладене значення, наприклад, доступне для перекладу поле. Якщо обрані дані не доступні для перекладу, буде обрано значення на нейтральній мов.

en: The language to translate the value into.
uk: Мова для перекладу значення.

en: The translated value
uk: Перекладене значення

en: Translations can be provided at the %translate tab. The argument value is translated to the configured language.
uk: Переклади можна вводити на вкладці %translate. Значення аргументу перекладається на налаштовану мову.

en: Translations can be provided at the %translate tab. The argument value is translated to the current interface language.
uk: Переклади можна вводити на вкладці %translate. Значення аргументу перекладається на поточну мову інтерфейсу.

en: Rules translation
uk: Переклад правил

en: Allows translating rules.
uk: Дозвіл перекладання правил.

en: condition
uk: умова

en: Configure access for using this component with a permission.
uk: Налаштуйте доступ до використання цього компоненту з повноваженням.

en: By default, the @plugin-type for using this component may be only used by users that have access to configure the component. If checked, access is determined by a permission instead.
uk: За умовчанням, @plugin-type для використання цього компоненту може бути використаний лише користувачами, що мають доступ до налаштування компоненту. Якщо позначено, замість цього доступ визначається за повноваженням.

en: If a multilingual data source (i.e. a translatable field) is given, the argument is translated to the configured language.
uk: Якщо надається багатомовне джерело даних (наприклад, доступне для перекладу поле), аргумент перекладається на налаштовану мову.

en: If a multilingual data source (i.e. a translatable field) is given, the argument is translated to the current interface language.
uk: Якщо надається багатомовне джерело даних (наприклад, доступне для перекладу поле), аргумент перекладається на поточну мову інтерфейсу.

en: Specify an identifier of a @entity.
uk: Вкажіть ідентифікатор сутності @entity.

en: Specify a comma-separated list of identifiers of @entity entities.
uk: Вкажіть відокремлений комами список ідентифікаторів сутностей @entity.

en: Schedules tab
uk: Вкладка розкладів

en: Don't worry if you don't have an account yet. You can create one when you get there.
uk: Не переймайтесь, якщо ще немає облікового запису. Його можна створити безпосередньо на сайті.

en: Hide blank items
uk: Приховувати порожні елементи

en: Exportables selected
uk: Обрані ті, що можуть екпортуватись

en: Node: (un)published
uk: Матеріал: (не)опубліковано

en: Control access by the nodes published status.
uk: Керування доступом на основі стану публікації матеріалу.

en: Returns true if the nodes status is "published".
uk: Повертає true, якщо стан матеріалу є "опубліковано".

en: Add the action links (local tasks) as content.
uk: Додати як вміст посилання для дій (локальні завдання)

en: Do not begin name with numbers.
uk: Не починайте назву з цифр.

en: Organize your features in groups.
uk: Впорядкуйте властивості у групи.

en: No Features were found. Please use the !create_link link to create
          a new Feature module, or upload an existing Feature to your modules directory.
uk: Властивостей не знайдено. Будь ласка, використайте !create_link для створення
           нового модуля Властивості, або відвантажне вже створену властивість до каталогу модулів.

en: Change layouts with the Panels In-Place Editor
uk: Змінювати макети з редактором "на місці" для Панелей

en: Allows a user to change layouts with the IPE.
uk: Дозволити користувачеві змінювати макети з редактором "на місці" для Панелей

en: A lock you had has been externally broken, and all your changes have been reverted.
uk: Ваше блокування було зняте ззовні і всі ваші зміни були скинуті.

en: Remove body CSS classes
uk: Видалити CSS-класи з body

en: The CSS classes to remove from the body element of this page. Separated by a space. For example: no-sidebars one-sidebar sidebar-first sidebar-second two-sidebars.
uk: CSS-класи для видалення з елементу body цієї сторінки. Відокремлювати пробілами. Наприклад: no-sidebars one-sidebar sidebar-first sidebar-second two-sidebars.

en: Add body CSS classes
uk: Додати CSS-класи до body

en: The CSS classes to add to the body element of this page. Separated by a space. For example: no-sidebars one-sidebar sidebar-first sidebar-second two-sidebars.
uk: CSS-класи для додавання до елементу body цієї сторінки. Відокремлювати пробілами. Наприклад: no-sidebars one-sidebar sidebar-first sidebar-second two-sidebars.

en: The element name cannot contain spaces or other special characters.
uk: Назва елементу на повинна містити пробіли або інші спеціальні символи.

en: Checking for !filename or !file.
uk: Перевірка для !filename або !file.

en: The CKEditor component is not installed correctly. Please go to the !ckeditorlink in order to download the latest version. After that you must extract the files to the !ckeditorpath or !librarypath directory and make sure that the !ckeditorfile or !ckeditorlibrary file exists. Refer to the !readme file for more information.
uk: Компонент CKEditor не встановлений належним чином. Перейдіть на !ckeditorlink і завантажте останню версію. Після того необхідно розпакувати файли до каталогу !ckeditorpath або !librarypath і впевнитися в наявності файлів !ckeditorfile або !ckeditorlibrary. Додаткова інформація у файлі !readme.

en: The global profile can not be found. Click here to !create.
uk: Глобальний профіль відсутній. Клацніть тут !create.

en: Choose the language direction used in the editing area. Even when CKEditor automatically detects the user language and adjusts its user interface, the editing area is not automatically changed into the LTR or RTL mode. To be able to type LTR (like English) and RTL (like Arabic, Hebrew, Persian) content at the same time, please make sure that the <strong>!bidiltr</strong> and <strong>!bidirtl</strong> buttons are enabled in the toolbar.
uk: Оберіть напрямок мови, використовуваний в області редагування. Навіть якщо CKEditor автоматично визначить мову користувача і змінить мову його інтерфейсу, область редагування не змінюватиме свій режим на "Зліва направо" або "Справа наліво". Щоб мати змогу одночасно вводити вміст зліва направо (наприклад, українською) або справа наліво (наприклад, арабською, івритом, перською), впевніться в тому, що до панелі інструментів додані кнопки <strong>!bidiltr</strong> та <strong>!bidirtl</strong>.

en: Semicolon-separated list of HTML font formats. Allowed values are: !allowed_values
uk: Відокремлений крапками з комою перелік форматів шрифтів HTML. Дозволено наступні значення: !allowed_values

en: Defines the CSS to be used in the editor area.!title_theme_css &ndash; load the !style_css file from the current site theme.!title_define_css &ndash; enter the CSS file path below.!title_ckeditor_default &ndash; use the default editor CSS.
uk: Визначає CSS, що буде застосовуватись у вікні редактора.!title_theme_css &ndash; завантажується файл !style_css з поточної теми сайту.!title_define_css &ndash; вводиться шлях до файлу CSS нижче.!title_ckeditor_default &ndash; використовується усталений CSS редактора.

en: Define the location of the !ckeditor_styles_js_file file. It is used by the <strong>Style</strong> drop-down list available in the default toolbar. Copy the !ckeditor_styles_js_path file into your theme directory (!theme) and adjust it to your needs.
uk: Визначіть розташування файла !ckeditor_styles_js_file.  Він використовується спадним списком <strong>Стиль</strong>, котрий доступний у панелі інструментів за замовчуванням. Скопіюйте файл ckeditor_styles_js_path до каталогу теми (!theme) і змініть його відповідно до потреб.

en: Setting a relative path to uploaded files was disabled because private downloads are enabled and thus this path is calculated automatically. To change the location of uploaded files in the private file system, edit the <strong>!url</strong>.
uk: Встановлення відносного шляху відвантажених файлів вимкнено оскільки увімкнені приватні завантаження і тому цей шлях розраховується автоматично. Аби змінити розташування відвантажених файлів в системі приватних файлів, відредагуйте <strong>!url</strong>.

en: Select the loading method of CKEditor. If the !ckeditor_basic_js file is used, only a small file is loaded initially and the rest of the editor is loaded later (see <strong>Loading timeout</strong>). This might be useful if CKEditor is disabled by default.
uk: Оберіть спосіб завантаження у пам’ять CKEditor. Якщо використовується файл !ckeditor_basic_js, початково завантажується лише малий файл, а решта редактора завантажується пізніше (див. <strong>Затримка завантаження</strong>).

en: The time to wait (in seconds) to load the full editor code after the page is loaded, if the !ckeditor_basic_js file is used. If set to zero, the editor is loaded on demand.
uk: Час очікування (у секундах) до завантаження повного коду редактора після завантаження сторінки, якщо використовується файл !ckeditor_basic_js. Якщо вказано 0, редактор завантажується за вимогою.

en: Load !ckeditor_config_js from the theme path
uk: Завантажувати !ckeditor_config_js теми

en: When enabled, the editor will try to load the !ckeditor_config_js file from the theme directory.
uk: Якщо увімкнено, редактор спробує завантажити файл !ckeditor_config_js з каталогу теми.

en: In order to change CKEditor configuration globally, you should modify the !ckeditor_config configuration file. Sometimes it is required to change the CKEditor configuration for a single profile only. Use this box to define settings that are unique for this profile. Available options are listed in the !docs. Add the following code snippet to change the fonts available in the CKEditor <strong>Font</strong> and <strong>Size</strong> drop-down lists: <pre>@code</pre><strong>Warning</strong>: If you make a mistake here, CKEditor may not load correctly.
uk: Аби цілком змінити конфігурацію CKEditor, необхідно модифікувати конфігураційний файл !ckeditor_config. Іноді є потреба змінити конфігурацію CKEditor лише для одного профілю. Щоб визначити налаштування, що є унікальними для цього профілю, використайте цей блок. Доступні опції перелічені на сторінці !docs. Аби змінити шрифти, котрі доступні в випадних списках CKEditor <strong>Шрифт</strong> та <strong>Розмір</strong>, додайте наступний фрагмент коду: <pre>@code</pre><strong>Увага</strong>: Якщо тут буде помилка, CKEditor може не завантажитись.

en: CKEditor documentation
uk: Документація CKEditor

en: The path to the local directory (on the server) that points to the path defined above. Enter either an absolute server path or a path relative to the !indexphp file. If left empty, the CKEditor module will try to find the right path.
uk: Шлях до локального каталогу (на сервері), що вказує на шлях, визначений вище. Введіть або абсолютний шлях на сервері або шлях відносно файла !indexphp. Якщо порожнє, модуль CKEditor спробує визначити його самостійно.

en: The path to CKFinder (AJAX based file manager downloaded from !ckfindercom) relative to the document root.
uk: Шлях до CKFinder (менеджер файлів на AJAX, завантажений з !ckfindercom) відносно кореня документа.

en: <strong>Use this option with care.</strong> If checked, CKEditor will allow anyone knowing the URL to view a file located inside of the private path (!private_path), but only if there is no information about the file in the Drupal database. If the path below is specified, anyone will have access only to that location.
uk: <strong>Використовуйте цей параметр з обережністю.</strong> Якщо позначено, CKEditor дозволить усім, кому відома URL-адреса переглядати файл, розташований в приватному місці (!private_path), але якщо в базі даних Drupal відсутня інформація про цей файл. Якщо нижче буде зазначено шлях, будь-хто матиме доступ лише до цього місця.

en: Stylesheet Parser plugin
uk: Плаґін Обробник таблиці стилів

en: CKEditor is highly configurable. The most commonly used features are listed below. You can also adjust CKEditor to your needs by changing the !ckeditor_module_config configuration file.
uk: CKEditor дуже широко конфігурований. Найчастіше використовувані функції перелічені нижче. Також можна підлаштувати CKEditor до ваших потреб змінюючи конфігураційний файл !ckeditor_module_config.

en: It is recommended to not edit the !ckeditor_config_file (!ckeditor_config_path) configuration file that is distributed with CKEditor, because you may overwrite it accidentally when you update the editor.
uk: Рекомендовано не редагувати конфігураційний файли !ckeditor_config_file (!ckeditor_config_path), що розповсюджується з CKEditor оскільки його можна випадково перезаписати при оновленні редактора.

en: Alexandria
uk: Олександрія

en: Suez
uk: Суец

en: Seoul
uk: Сеул

en: Busan
uk: Пусан

en: Daegu
uk: Тегу

en: How to display the time ago or time hence for this field.
uk: Як відображати час тому чи час віднині для цього поля

en: No valid timezone name was provided.
uk: Неприпустима назва часового поясу

en: Please choose a year.
uk: Будь ласка, оберіть рік.

en: Please choose a month.
uk: Будь ласка, оберіть місяць.

en: Please choose a day.
uk: Будь ласка, оберіть день.

en: Please choose an hour.
uk: Будь ласка, оберіть годину.

en: Please choose a minute.
uk: Будь ласка, оберіть хвилину.

en: Please choose a second.
uk: Будь ласка, оберіть секунду.

en: Use a comma (,) or forwardslash (/) separated list of each contextual filter which should be forwared to the view. 
              See below list of available replacement tokens. Static values are also be passed to child views if they do not match a token format. 
              You could pass static ID's or taxonomy terms in this way. E.g. 123 or "my taxonomy term".
uk: Використовуйте перелік з контекстних фільтрів, що мають передаватися виду, котрий записаний через кому (,) або косу риску (/). 
              Нижче наведений список доступних замінників. Також дочірнім видам можуть бути передані статичні значення, якщо вони за своїм форматом не збігаються із замінниками. 
              В такий самий спосіб можна передавати статичні ідентифікатори чи терміни таксономії. Наприклад, 123 чи "my taxonomy term".

en: rendered
uk: згенероване

en: Original @entity
uk: Оригінальний @entity

en: The original @entity data if the @entity is being updated or saved.
uk: Оригінальний @entity, якщо @entity оновлюється або записується..

en: The base name of the file.
uk: Основна назва файла.

en: This field supports tokens.
uk: Це поле підтримує замінники.

en: The following tokens or token types are missing required name and/or description information:
uk: В наступних замінниках або типах замінників відсутні обов'язкове ім'я та/або опис:

en: @label (!name:language)
uk: @label (!name:мова)

en: @label:language
uk: @label:мова

en: Language - Appears in: @bundles.
uk: Мова - місце знаходження: @bundles.

en: Available wildcard characters:!u &ndash; User ID.!n &ndash; Username
uk: Доступні символи заміни:!u &ndash; ID користувача.!n &ndash; Ім'я користувача

en: Load sample toolbar: !toolbars
uk: Завантажити зразок панелі інструментів: !toolbars

en: Enter the path to the CSS file (Example: !example1) or a list of CSS files separated with a comma (Example: !example2). Make sure you select the !title_define_css option above.
uk: Введіть шлях до файла CSS (Приклад: !example1) або перелік файлів CSS, відокремлених комами (Приклад: !example2). Переконайтеся в тому, що вище обрано варіант !title_define_css.

en: Available placeholders:!h &ndash; host name (!host).!t &ndash; path to theme (!theme).
uk: Доступні заповнювачі:!h &ndash; назва хоста (!host).!t &ndash; шлях до теми (!theme).

en: Enter the path to a file with predefined styles (Example: !example1). Make sure you select the !style_define_path option above.
uk: Введіть шлях до файла попередньо визначених стилів (Приклад: !example1). Переконайтеся, що вище обрано варіант !style_define_path.

en: Available placeholders:!h &ndash; host name (!host).!t &ndash; path to theme (!theme).!m &ndash; path to the CKEditor module (!module).
uk: Доступні заповнювачі:!h &ndash; назва хоста (!host).!t &ndash; шлях до теми (!theme).!m &ndash; шлях до модуля CKEditor (!module).

en: Set the file browser settings. A file browser will allow you to browse the files stored on the server and embed them as links, images, or Flash movies. CKEditor is compatible with such Drupal modules as !imce or !elfinder. CKEditor can be also integrated with !ckfinder, an advanced Ajax file manager.
uk: Встановіть налаштування оглядача файлів. Оглядач файлів дозволяє звертатися до файлів, що знаходяться на сервері і вбудовувати їх у вигляді посилань, зображень або Flash-відео. CKEditor сумісний з модулями Drupal на кшталт !imce або !elfinder. CKEditor також може бути інтегрований з !ckfinder, розширеним менеджером файлів на Ajax.

en: Available placeholders:!b &ndash; the base URL path of the Drupal installation (!base).!f &ndash; the Drupal file system path where the files are stored (!files).!u &ndash; User ID.!n &ndash; Username.
uk: Доступні заповнювачі:!b &ndash; базовий URL-шлях до встановленої системи Drupal (!base).!f &ndash; шлях файлової системи Drupal, де зберігаються файли (!files).!u &ndash; ID користувача.!n &ndash; Ім'я користувача.

en: Available placeholders:!d &ndash; the server path to the document root (!root).!b &ndash; the base URL path of the Drupal installation (!base).!f &ndash; the Drupal file system path where the files are stored (!files).!u &ndash; User ID.!n &ndash; Username.
uk: Доступні заповнювачі:!d &ndash; серверний шлях до кореня документа (!root).!b &ndash; базовий URL-шлях до встановленої системи Drupal (!base).!f &ndash; шлях файлової системи Drupal, де зберігаються файли (!files).!u &ndash; ID користувача.!n &ndash; Ім'я користувача.

en: !title <a href="!link" target="_blank">project page</a>
uk: !title <a href="!link" target="_blank">сторінка проекту</a>

en: <i>Not installed</i>
uk: <i>Не встановлено</i>

en: CKEditor profiles can be configured in the !adminpath section. Profiles determine which options are available to users based on the input format system.
uk: Профілі CKEditor можуть бути налаштовані у розділі !adminpath. Вони визначають доступність параметрів користувачам на основі системи форматів введення.

en: <strong>Note:</strong> be careful when granting users access to create tags like %iframe.<br />If you are going to use CKEditor with the <strong>Filtered HTML</strong> input format, please read the "Setting up filters" section in the !readme file.
uk: <strong>Примітка:</strong> будьте обережні надаючи користувачам доступ на створення тегів на зразок  %iframe.<br />Якщо ви збираєтеся використовувати формат введення <strong>Фільтрований HTML</strong>, прочитайте розділ "Setting up filters" у файлі !readme.

en: Clean URL
uk: Чиста URL-адреса

en: The format for pager link urls. With the Pager format, the links look like 'calendar/?date=2020-05'. The Clean URL format links look like 'calendar/2020-05'. The Clean format links look nicer but the Pager format links are likely to work better if the calendar is used in blocks or panels.
uk: Формат url-адрес посилань навіґатора. З форматом Сторінковий навіґатор посилання має вигляд 'calendar/?date=2020-05'. З форматом Чиста URL-адреса посилання має вигляд 'calendar/2020-05'. Посилання формату Чистий URL виглядають гарніше, але посилання формату Навіґатор краще працюють, якщо календар використовується в блоках чи панелях.

en: The URL of the entity.
uk: URL-адреса сутності.

en: The following properties may be appended to the token: @keys
uk: До замінника можуть бути додані наступні властивості: @keys

en: Tokens related to the "@name" entities.
uk: Замінники, пов’язані з сутностями "@name".

en: @name tokens.
uk: Замінники для @name.

en: List of @entities
uk: Перелік сутностей @entities

en: List of @type values
uk: Перелік значень типу @type

en: Tokens for lists of @type values.
uk: Замінники для списків значень @type.

en: @type with delta @delta
uk: Тип @type з дельтою @delta

en: The list item with delta @delta. Delta values start from 0 and are incremented by one per list item.
uk: Список елементів з дельтою @delta. Значення дельти починаються з 0 і зростають з кроком одиниці на кожний елемент списку.

en: Rendered @entity_type
uk: Відтворений тип сутності @entity_type

en: Rendered @entity_type using view mode "@view_mode"
uk: Відтворений тип сутності @entity_type через режим показу "@view_mode"

en: The "Alt" attribute text
uk: Текстовий атрибут "Alt"

en: The "Title" attribute text
uk: Текстовий атрибут "Title"

en: Field "@name".
uk: Поле "@name".

en: The language code of the current user interface language.
uk: Код мови інтерфейсу поточного користувача.

en: The language code of the current content language.
uk: Код мови поточного матеріалу.

en: Displays a single chosen entity.
uk: Відображує одну обрану сутність.

en: Choose the entity type you want to display in the area.
uk: Оберіть тип сутності для відображення в області.

en: Choose the entity you want to display in the area.
uk: Оберіть сутність для відображення в області.

en: Cache menu in client-side browser
uk: Кешувати меню в браузері клієнта

en: !title cache cleared.
uk: !title кеш очищено.

en: CSS and JavaScript
uk: CSS та JavaScript

en: Page and else
uk: Сторінка та решта

en: Update data
uk: Оновити дані

en: Also allow !name role to !permission?
uk: Також надати ролі !name повноваження !permission?

en: Address field
uk: Адресне поле

en: Enabled components
uk: Увімкнені компоненти

en: Administer Backup and Migrate
uk: Адміністрування Резервування та перенесення

en: Use mysqldump command
uk: Використовувати команду mysqldump

en: Joined path
uk: З’єднаний шлях

en: The array values each cleaned by Pathauto and then joined with the slash into a string that resembles an URL.
uk: Кожне значення масиву очищено модулем Автосинонім і потім з’єднано похилими рисками у рядок, що нагадує URL-адресу.

en: Update node alias
uk: Оновити синонім матеріалу

en: Update taxonomy term alias
uk: Оновити синонім терміна таксономії

en: Update user alias
uk: Оновити синонім користувача

en: Embed a view as a field. This can cause slow performance, so enable some caching.
uk: Вбудувати вид у вигляді поля. Це може зменшити швидкодію, тому увімкніть кешування.

en: View (Views field view)
uk: Вид (Поле виду у видах)

en: Embed a view in an area. This can cause slow performance, so enable some caching.
uk: Вбудувати вид у область. Це може зменшити швидкодію, тому увімкніть кешування.

en: Embed a views_field_view field in an area. This can also accept argument tokens.
uk: Вбудувати поле views_field_view у область. Також дозволено приймати замінники у якості аргументів.

en: Views Field View usually runs a separate query for each instance of this field on each row and that can mean a lot of queries.
                This option attempts to aggregate these queries into one query per instance of this field (regardless of how many rows are displayed).
                <strong>Currently child views must be configured to "Display all results for the specified field" if no contextual filter is present and
                query aggregation is enabled.</strong>. This may only work on simple views, please test thoroughly.
uk: Поле виду у виді зазвичай виконує окремий запит для кожного екземпляру поля в кожному рядкові, тому таких запитів може бути досить багато.
             Ця опція спробує зібрати ці запити в один запит для кожного екземпляру поля (в залежності від кількості відображуваних рядків)
              <strong>Нараз дочірні види налаштовані на "Показ усіх результатів в зазначеному полі", якщо відсутні контекстні фільтри і увімкнено
              збирання запитів.</strong> Працює лише на простих видах, прохання ретельно перевірити.

en: Convert data type
uk: Перетворити тип даних

en: The data type to convert a value to.
uk: Тип даних для перетворення значення

en: Value to convert
uk: Значення для перетворення

en: Rounding behavior
uk: Поведінка при округленні

en: The rounding behavior the conversion should use.
uk: Поведінка при округленні, яка використовується перетворенням.

en: Conversion result
uk: Результат перетворення

en: Always down (9.5 -> 9)
uk: Завжди зменшувати (9.5 -> 9)

en: Round, half up (9.5 -> 10)
uk: Округлювати, половина збільшується (9.5 -> 10)

en: Always up (9.5 -> 10)
uk: Завжди збільшувати (9.5 -> 10)

en: Select data of the type %types. | Select data of the types %types.
uk[0]: Вибір даних типу %types.
uk[1]: Вибір даних типів %types.

en: The user's default theme.
uk: Базова тема користувача.

en: Output values as list
uk: Виводити значення списком

en: Hide the country when only one is available
uk: Приховувати країну, якщо дозволена лише одна

en: Town/City
uk: Місто

en: The entity type that can be referenced through this field.
uk: Тип сутності, на яку можна посилатися через це поле.

en: Field behavior setting
uk: Налаштування поведінки поля

en: Instance behavior setting
uk: Налаштування поведінки екземпляра

en: There are no entities matching "%value"
uk: Відсутні сутності, що відповідають "%value"

en: Many entities are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)"
uk: Через %value викликається декілька сутностей. Оберіть необхідну з них додавши її ідентифікатор в дужках, в такому вигляді "@value (@id)"

en: Multiple entities match this reference; "%multiple"
uk: Цьому посилання відповідає декілька сутностей; "%multiple"

en: View used to select the entities
uk: Вид, що використовується для вибору сутностей

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
uk: Оберіть вид та відображення, що обирає сутності, на які можна посилатися.<br />Прийнятними є лише види з типом відображення "Посилання на сутність".

en: No eligible views were found. <a href="@create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href="@existing">existing view</a>.
uk: Жодного прийнятного виду не знайдено. <a href="@create">Створіть вид/a> із відображенням <em>Посилання на сутність</em>, або додайте таке відображення до  <a href="@existing">наявного виду</a>.

en: entityreference
uk: посилання на сутність

en: The view %view_name is no longer eligible for the %field_name field.
uk: Вид %view_name більше не має прав на поле %field_name.

en: Views: Filter by an entity reference view
uk: Види: Фільтрувати за видом посилання на сутність

en: Entity Reference Source
uk: Джерело посилання на сутність

en: Entity Reference list
uk: Список Посилань на сутність

en: Display "@display" needs a selected search fields to work properly. See the settings for the Entity Reference list format.
uk: Відображення "@display" для належної роботи потребує вибраних полів пошуку . Дивіться налаштування для формату списку посилань на сутність.

en: Display "@display" uses field %field as search field, but the field is no longer present. See the settings for the Entity Reference list format.
uk: Відображення "@display" використовує поле %field як поле пошуку, але цього поля більше не має. Дивіться налаштування для формату списку посилань на сутність.

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
uk: <strong>Примітка:</strong> У відображеннях "Посилання на сутність" всі поля будуть відображатись вбудованими, поки безпосередньо тут не буде здійснено вибір вбудованих полів.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
uk: Виберіть поля, по яким буде здійснюватись пошук під час використання віджету автодоповнення.

en: [site:name] :: new comment for your post.
uk: [site:name] :: новий коментар до вашого допису.

en: The timezone has been set to <a href="@regional_settings">@timezone</a>.
uk: Часовий пояс встановлено як <a href="@regional_settings">@timezone</a>.

en: The Date API requires that you set up the <a href="@regional_settings">site timezone</a> to function correctly.
uk: Date API для належної роботи потребує налаштування <a href="@regional_settings">часового поясу сайту</a>.

en: The first day of the week has been set to <a href="@regional_settings">@day</a>.
uk: Першим днем тижня є <a href="@regional_settings">@day</a>.

en: The Date API requires that you set up the <a href="@regional_settings">site first day of week settings</a> to function correctly.
uk: Date API для належної роботи потребує налаштування <a href="@regional_settings">першого дня тижня</a>.

en: The Date API requires that you set up the <a href="@regional_date_time">system date formats</a> to function correctly.
uk: Date API для належної роботи потребує налаштування <a href="@regional_date_time">форматів системної дати</a>.

en: The Date API requires that you set up the <a href="@regional_settings">site timezone and first day of week settings</a> and the <a href="@regional_date_time">date format settings</a> to function correctly.
uk: Date API для належної роботи потребує налаштування <a href="@regional_settings">часового поясу та першого дня тижня</a>, а також <a href="@regional_date_time">формату дати</a>.

en: Display the entity with the Display Suite module.
uk: Показ сутності за допомогою модуля Display Suite

en: Display Suite fields
uk: Поля Display Suite

en: Rendered taxonomy term
uk: Відображений термін таксономїї

en: Display the referenced term in a specific view mode
uk: Показати термін таксономії за посиланням в зазначеному режимі перегляду

en: Display the referenced term with a separator.
uk: Показати термін таксономії за посиланням з розділювачем.

en: CSS classes for regions
uk: CSS-класи для областей

en: Configure CSS classes which you can add to regions on the "manage display" screens. Add multiple CSS classes line by line.<br />If you want to have a friendly name, separate class and friendly name by |, but this is not required. eg:<br /><em>class_name_1<br />class_name_2|Friendly name<br />class_name_3</em>
uk: Налаштування класів CSS, які можна додати до областей на сторінці "Керувати відображенням". Додайте кілька класів CSS рядок за рядком<br />Якщо ви хочете мати зрозумілішу назву, відокремте клас і зрозумілу назву за допомогою риски "|", але це не є обов'язковим. Приклади: <br /><em>назва_класу_1<br />назва_класу_2|Дружня назва<br />назва_класу_3</em>

en: CSS classes for fields
uk: CSS-класи для полів

en: Configure CSS classes which you can add to fields on the "manage display" screens. Add multiple CSS classes line by line.<br />If you want to have a friendly name, separate class and friendly name by |, but this is not required. eg:<br /><em>class_name_1<br />class_name_2|Friendly name<br />class_name_3</em>
uk: Налаштування класів CSS, які можна додати до полів на сторінці "Керувати відображенням". Додайте кілька класів CSS рядок за рядком<br />Якщо ви хочете мати зрозумілішу назву, відокремте клас і зрозумілу назву за допомогою риски "|", але це не є обов'язковим. Приклади: <br /><em>назва_класу_1<br />назва_класу_2|Дружня назва<br />назва_класу_3</em>

en: Enter a number to limit the number of items or 'delta' to print a specific delta (usually configured in views or found in entity->ds_delta). Leave empty to display them all. Note that depending on the formatter settings, this option might not always work.
uk: Введіть число, щоб обмежити кількість елементів або «дельта», щоб надрукувати певну дельту (зазвичай налаштоване у видах або знаходиться в entity->ds_delta). Залиште порожнім, щоб показати їх усіх. Зверніть увагу, що в залежності від налаштувань форматування, то ця опція може не завжди працювати.

en: (Original: !orig)
uk: (Початково: !orig)

en: Link to term
uk: Посилання на термін

en: space
uk: пробіл

en: comma
uk: кома

en: slash
uk: коса риска

en: Separated by !sep
uk: Розділювач: !sep

en: linked
uk: з посиланням

en: not linked
uk: без посилання

en: Custom wrappers
uk: Власні обгортки

en: Choose a wrapper. All Display Suite layouts support this option.
uk: Виберіть обгортку. Всі макети Display Suite підтримують цю опцію.

en: Wrapper for @region
uk: Обгортка для @region

en: Layout wrapper
uk: Обгортка макету

en: Layout attributes
uk: Атрибути макету

en: Merge other layout attributes
uk: Об'єднати інші атрибути макету

en: Manage region  and field CSS classes
uk: Керувати областю та іншими класами CSS поля

en: You have not defined any CSS classes which can be used on regions.
uk: Ви не визначили жодного класу CSS, який може бути використаний в областях.

en: Manage region and field CSS classes
uk: Керувати областю і CSS-класами поля.

en: The default template can be found in %path
uk: Базовий шаблон розташований за шляхом %path

en: Template suggestions
uk: Пропозиції шаблонів

en: Current layout (after save)
uk: Поточний макет (після збереження)

en: Current layout
uk: Поточний макет

en: Limit field
uk: Обмежити поле

en: Display Suite Extras
uk: Display Suite Екстра

en: Contains additional features for Display Suite.
uk: Містить додатковий функціонал Display Suite.

en: Enables view permissions on all Display Suite fields.
uk: Вмикає повноваження перегляду на усіх полях Display Suite.

en: Hidden region
uk: Прихована область

en: Add a hidden region to the layouts. Fields will be built but not printed.
uk: Додає до макетів приховану область. Поля створюватимуться, але не відображатимуться.

en: Choose additional CSS classes for the field
uk: Оберіть додаткові CSS-класи для поля

en: E.g.
uk: Наприклад:

en: E.g. name="anchor"
uk: Наприклад, name="anchor"

en: Hide label colon
uk: Прибрати двокрапку біля мітки

en: Add odd/even classes
uk: Додати класи odd/even

en: Add default attributes
uk: Додати усталені атрибути

en: Remember filters
uk: Запам'ятати фільтри

en: Use view mode of display settings
uk: Використовувати режим перегляду з налаштувань відображення

en: Use the alternative view mode selected in the display settings tab.
uk: Використовувати альтернативний режим перегляду, обраний на вкладці налаштувань відображення

en: This gives you the opportunity to have full control of a list for really advanced features.<br /> There is no UI for this, you need to create a function named like this: ds_views_row_adv_@VIEWSNAME($entity, $view_mode, $load_comments).<br />See <a href="http://drupal.org/node/697320#ds_views_row_adv_VIEWSNAME">http://drupal.org/node/697320#ds_views_row_adv_VIEWSNAME</a> for an example.
uk: Це дає вам можливість мати повний контроль над списком для дійсно розширених функцій.<br />Там немає інтерфейсу, потрібно створити функцію з назвою у вигляді ds_views_row_adv_@VIEWSNAME($entity, $view_mode, $load_comments).<br />Див. приклад за посиланням <a href="http://drupal.org/node/697320#ds_views_row_adv_VIEWSNAME">http://drupal.org/node/697320#ds_views_row_adv_VIEWSNAME</a>

en: Transition Type
uk: Тип переходу

en: Integrity check for the imported configuration failed. Error message: %message.
uk: Імпортована конфігурація не пройшла перевірку цілісності. Повідомлення про помилку: %message.

en: Display dates using the default format because the specified format (@format) is not defined
uk: Відображати дати використовуючи базовий формат, оскільки формат (@format) не визначено

en: Date text widgets have been updated to use an increment of 1.
uk: Текстові віджети дати були оновлені для використання збільшення на 1.

en: Used in views
uk: Використано в видах

en: Views plugins
uk: Плаґіни видів

en: Overview of plugins used in all views.
uk: Огляд плаґінів, що використані у всіх видах.

en: Display "Access Denied"
uk: Показати "Немає доступу"

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters '[' and ']' please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
uk: <p>Для цього поля дійсні наступні замінники. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.
    Якщо потрібні символи [' та ']' , використовуйте їх html коди '%5B' чи '%5D', інакше вони будуть замінені пробілами.</p>

en: @date_format format
uk: Формат дати @date_format

en: If "Custom", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
uk: Якщо "Власний", інформацію про формати дати дивіться у <a href="@url" target="_blank">документації PHP</a>. Інакше, введіть кількість відображуваних різних одиниць часу, яких початково показується 2.

en: Timezone to be used for date output.
uk: Часовий пояс, що використовується у даті.

en: - Default site/user timezone -
uk: - Базовий часовий пояс сайту/користувача -

en: Grouped filters allow a choice between predefined operator|value pairs.
uk: Груповані фільтри надають можливість обирати між вбудованими парами оператор|значення.

en: Filter type to expose
uk: Тип розкритого фільтру

en: Single filter
uk: Окремий фільтр

en: Grouped filters
uk: Груповані фільтри

en: Remember exposed selection only for the selected user role(s). If you select no roles, the exposed data will never be stored.
uk: Запам'ятовувати розкритий вибір лише для обраних ролей користувачів. Якщо ролей не вибрано, розкриті дані не зберігатимуться.

en: The value is required if title for this item is defined.
uk: Якщо для цього елемента визначений заголовок, тоді значення обов'язкове.

en: The title is required if value for this item is defined.
uk: Якщо для цього елемента визначено значення, тоді заголовок обов'язковий.

en: Select which kind of widget will be used to render the group of filters
uk: Виберіть тип віджета, застосовуваний для відтворення груп фільтрів.

en: grouped
uk: груповано

en: Choose fields to combine for filtering
uk: Виберіть поєднувані для фільтрації поля.

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
uk: Цей фільтр не працює з дуже особливими обробниками полів.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
uk: Для використання цього фільтра необхідно додати кілька полів.

en: @entity types
uk: Типи @entity

en: Sort within each hierarchy level
uk: Впорядкувати в межах ієрархічного рівня

en: Enable this to sort the items within each level of the hierarchy by weight and title.  Warning: this may produce a slow query.
uk: Цей параметр вмикається для впорядкування елементів в межах кожного ієрархічного рівня за вагою і заголовком. Увага: це може привести до уповільнення запиту.

en: There is no lock on view %name to break.
uk: На виді %name відсутнє блокування, яке необхідно зняти.

en: This display has one or more validation errors; please review it.
uk: Це відображення має одну або більше помилок перевірки; будь-ласка перегляньте його.

en: Bypass view validation
uk: Пропустити перевірку виду

en: Bypass the validation of plugins and handlers when importing this view.
uk: Пропустити перевірку плаґінів та обробників при імпорті цього виду.

en: &lt;Any&gt;
uk: &lt;Усі&gt;

en: There are no enabled views.
uk: Увімкнені види відсутні.

en: Display fields as RSS items.
uk: Відображати поля як елементи RSS-потоку

en: Book root from current node
uk: Корень книги від поточного матеріалу

en: The language the comment is in.
uk: Мова коментаря.

en: - No value -
uk: - Немає значення -

en: Provide a simple link to the revision.
uk: Пряме посилання на редакцію.

en: The ID of the entity that is related to the file.
uk: Ідентифікатор сутності, що пов'язана з файлом.

en: The taxonomy vocabulary weight
uk: Вага словника таксономії

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" by the parent pid.
uk: Фільтрувати результати "Таксономія: Термін" за батьківським ідентифікатором (pid)

en: The raw numeric user ID.
uk: Необроблений числовий ідентифікатор користувача.

en: Unfiltered text
uk: Нефільтрований текст

en: Add unrestricted, custom text or markup. This is similar to the custom text field.
uk: Додавання необмеженого власного тексту або розмітки. Подібне до поля власного тексту.

en: Combine fields filter
uk: Поєднати фільтр полів

en: Combine two fields together and search by them.
uk: Поєднати два поля і здійснювати пошук за ними.

en: Column used for click sorting
uk: Колонка, використовувана для впорядкування клацанням

en: Use path alias instead of internal path.
uk: Використовувати замість внутрішнього шляху його синонім.

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
uk: Тривалість в секундах кешування необроблених результатів запиту.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
uk: Тривалість в секундах кешування генерованого HTML-виведення.

en: Custom time values must be numeric.
uk: Власні значення часу мають бути числовими.

en: Hide contextual links
uk: Приховувати контекстні посилання

en: Change whether or not to display contextual links for this view.
uk: Вкажіть, чи відображати контекстні посилання цього виду.

en: Hide contextual links on this view.
uk: Приховувати контестні посилання на цьому виді.

en: This will add a more link to the bottom of this view, which will link to the page view. If you have more than one page view, the link will point to the display specified in 'Link display' section under advanced. You can override the url at the link display setting.
uk: В нижній частині цього виду додається посилання "Ще", що буде вести на сторінку виду. Якщо вид містить кілька сторінок, посилання вказуватиме на відображення, зазначене у пункті  "Посилатися на відображення", що в додаткових налаштуваннях. Цю url-адресу  можна переписати у налаштуванні "Посилання на відображення".

en: Display 'more' link only if there is more content
uk: Відображати посилання "Ще" лише за наявності інших матеріалів

en: Leave this unchecked to display the 'more' link even if there are no more items to display.
uk: Для показу посилання "Ще" навіть якщо більше немає матеріалів для відображення, залиште це поле без позначки.

en: View: !view: !display
uk: Вид: !view: !display

en: Exposed filters in block displays require "Use AJAX" to be set to work correctly.
uk: Для належної роботи розкритих фільтрів необхідно увімкнути опцію "Використовувати AJAX"

en: Number of pager links visible
uk: Кількість видимих посилань сторінкового навіґатора

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
uk: Вкажіть кількість відображуваних в сторінковому навіґаторі посилань на сторінки.

en: A lists of labels for the controls in the pager
uk: Перелік міток для керуючих елементів сторінкового навіґатора

en: Text for "first"-link
uk: Текст для посилання "перша сторінка"

en: Text for "previous"-link
uk: Текст для посилання "попередня сторінка"

en: Text for "next"-link
uk: Текст для посилання "наступна сторінка"

en: Text for "last"-link
uk: Текст для посилання "остання сторінка"

en: Pure Distinct
uk: Чиста унікальність

en: This will prevent views from adding the base column to the distinct field. If this is not selected and the base column is a primary key, then a non-pure distinct will not function properly because the primary key is always unique.
uk: Це буде захищатиме види від додавання базового стовпчика до унікального поля. Якщо не позначено і базовий стовпчик є основним ключем, тоді не "чиста унікальність" працюватиме неправильно, оскільки основний ключ завжди унікальний.

en: Query Tags
uk: Теґи запиту

en: If set, these tags will be appended to the query and can be used to identify the query in a module. This can be helpful for altering queries.
uk: Якщо встановлено, ці теґи будуть додані до запиту та можуть бути застосовані для ідентифікації запиту у модулі. Стане в пригоді для зміни запитів.

en: The query tags may only contain lower-case alphabetical characters and underscores.
uk: Теґи запиту мають містити лише абеткові символи нижнього регістру та символи підкреслення.

en: The field that is going to be used as the RSS item pubDate for each row. It needs to be in RFC 2822 format.
uk: Поле, яке буде використовуватися як поле pubDate елементу RSS для кожного рядка. Воно має бути у форматі RFC 2822.

en: GUID settings
uk: Налаштування GUID

en: GUID field
uk: Поле GUID

en: The globally unique identifier of the RSS item.
uk: Глобальний унікальний ідентифікатор елементу RSS-потоку.

en: GUID is permalink
uk: GUID є постійним посиланням

en: The RSS item GUID is a permalink.
uk: GUID елементу RSS-потоку являє собою постійне посилання.

en: Add views row classes
uk: Додати класи рядків для видів

en: Add the default row classes like views-row-1 to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
uk: Додає до виводу базові класи рядка на кшталт views-row-1. Це можна використати для швидкого зменшення кількості розмітки, що від початку створює вид, ціною ускладнення застосування CSS.

en: Add striping (odd/even), first/last row classes
uk: Додати черезрядковий (парний/непарний), перший/останній класи рядка.

en: Add css classes to the first and last line, as well as odd/even classes for striping.
uk: Додати css класи до першого і останнього рядка, а також парний/непарний класи для чергування.

en: Force using fields
uk: Примусове використання полів

en: If neither the row nor the style plugin supports fields, this field allows to enable them, so you can for example use groupby.
uk: Якщо ані плаґіни рядків, ані плаґіни стилів не підтримують поля, цім прапорцем вони вмикаються і їх можна буте застосовувати наприклад для групування.

en: Bulk operations settings
uk: Налаштування пакетних операцій

en: Selected bulk operations
uk: Обрані пакетні операції

en: Browse available tokens.
uk: Переглянути доступні замінники.

en: Loading token browser...
uk: Завантажується оглядач замінників...

en: This field does not support Field templates.
uk: Це поле не підтримує шаблони поля.

en: Storage Space
uk: Розмір сховища

en: lock
uk: заблокувати

en: Display the list of referenceable fields as a textfield with autocomplete behaviour.
uk: Показ переліку доступних для посилань полів у вигляді текстового поля з властивістю автодоповнення.

en: Submitted !interval ago by !user.
uk: Надіслано !interval тому користувачем !user.

en: Submitted by !user on !date.
uk: Надіслав !user !date.

en: Not configured yet.
uk: Ще не налаштовано

en: Class for layout
uk: Клас для макету

en: One result | Total results: @total.
uk[0]: Один результат
uk[1]: Усього результатів: @total.

en: Displaying @start - @end of 1 result. | Displaying @start - @end of @count results.
uk[0]: Показ @start - @end з 1 результату.
uk[1]: Показ @start - @end з @count результатів.
uk[2]: Показ @start - @end з @count результатів.

en: [user:name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in and verify your account by clicking this link or copying and pasting it to your browser:
    
    [user:registrationpassword-url]
    
    This link can only be used once. You will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
uk: [user:name],
    
    Дякуємо за реєстрацію на сайті [site:name]. Тепер ви можете увійти на сайт та перевірити обліковий запис натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:registrationpassword-url]
    
    Це посилання можна використати лише один раз. В подальшому ви зможете здійснювати вхід на сайт за посиланням [site:login-url] використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:name]
    пароль: Ваш пароль
    
    -- Адміністрація сайту [site:name]

en: Welcome, no approval, password is already set
uk: Вітання, без схвалення, пароль вже встановлено

en: Allows version-dependent and shared usage of external libraries.
uk: Дозволяє залежне від версій і спільне використання зовнішніх бібліотек.

en: item | @count items
uk[0]: позиція
uk[1]: @count позиції
uk[2]: @count позицій

en: Profile Forms
uk: Форми профілю

en: Profile forms (all)
uk: Форми профілю (усі)

en: Edit "%view (@display)" view
uk: Редагувати вид "%view (@display)"

en: Use this link to open the current child view's edit page in a new window.
uk: Використовуйте це посилання, щоб відкрити сторінку редагування поточного дочірнього виду у новому вікні.

en: Label for new group
uk: Мітка для нової групи

en: Parent for new group
uk: Батько для нової групи

en: Machine name for new group
uk: Машинна назва для нової групи

en: Are you sure you want to enable the group %group?
uk: Ви дійсно бажаєте увімкнути групу %group?

en: The group %group has been enabled on the %type content type.
uk: На типі матеріалу %type була увімкнена група полів %group.

en: Disabled fieldgroups
uk: Вимкнені групи полів

en: Skipping @group because this type does not exist in current mode
uk: Пропускаємо групу @group оскільки даний тип не існує в поточному режимі

en: No field groups were found in selected view mode.
uk: В обраному режимі перегляду не знайдено жодних груп.

en: This fieldgroup renders the inner content in a simple div with the title as legend.
uk: Ця група полів створює внутрішній вміст у простому div із заголовком як легендою.

en: This fieldgroup renders the inner content in a fieldset with the title as legend.
uk: Ця група полів створює внутрішній вміст у наборі полів із заголовком у вигляді легенди.

en: Horizontal tab
uk: Горизонтальна вкладка

en: Display Suite Devel
uk: Розробка Display Suite

en: Development functionality for Display Suite.
uk: Функціонал для розробників Display Suite.

en: Manage custom view modes for every entity.
uk: Керування власними режимами перегляду для кожної з сутностей.

en: Manage fields for every entity.
uk: Керування полями для кожної з сутностей.

en: Administer classes
uk: Адміністрування класів

en: Manage classes.
uk: Керування класами.

en: User interface for managing fields, view modes and classes.
uk: Користувацький інтерфейс для керування полями, режимами перегляду та класами.

en: Entity selection
uk: Вибір сутності

en: Additional behaviors
uk: Додаткові поведінки

en: Do not display links
uk: Не відображати посилання

en: Do something on load!
uk: Робіть що-небудь при завантаженні!

en: Do something on insert!
uk: Робіть що-небудь при вставці!

en: Do something on update!
uk: Робіть що-небудь при оновленні!

en: Do something on delete!
uk: Робіть що-небудь при видаленні!

en: Do something on load, on the instance level!
uk: Робіть що-небудь при завантаженні, на рівні екземпляру!

en: Do something on insert, on the instance level!
uk: Робіть що-небудь при вставці, на рівні екземпляру!

en: Do something on update, on the instance level!
uk: Робіть що-небудь при оновленні, на рівні екземпляру!

en: Do something on delete, on the instance level!
uk: Робіть що-небудь при видаленні, на рівні екземпляру!

en: The views entity selection mode requires a view.
uk: Режим вибору сутностей видів вимагає наявності виду.

en: Collapsible region and pane style
uk: Згортувані область і стиль фрагмента панелі

en: Panels style plugin for collapsible regions and panes.
uk: Плаґін стиля панелей для згортуваної області і фрагментів панелі.

en: Allows the panel pane to be collapsed.
uk: Дозволяє фрагментові панелі згортатися.

en: Title used as clickable text to open / close collapsed region.
uk: Заголовок використовується як текст для натискання, щоб згорнути/розгорнути область.

en: Collapsed by default
uk: Згорнуто за замовчуванням

en: Subscribe to !feed-title
uk: Підписатися на !feed-title

en: Theme hook %hook not found.
uk: Хук теми %hook не знайдено.

en: Table @name already exists.
uk: Таблиця @name вже існує.

en: Cannot rename @table to @table_new: table @table doesn't exist.
uk: Неможливо змінити назву @table на @table_new: таблиці @table не існує.

en: Cannot rename @table to @table_new: table @table_new already exists.
uk: Неможливо змінити назву @table на @table_new: таблиці @table_new вже існує.

en: Cannot add field @table.@field: table doesn't exist.
uk: Неможливо додати поле @table.@field: таблиці не існує.

en: Cannot add field @table.@field: field already exists.
uk: Неможливо додати поле @table.@field: поле вже існує.

en: Cannot set default value of field @table.@field: field doesn't exist.
uk: Неможливо задати базове значення поля @table.@field: поля не існує.

en: Cannot remove default value of field @table.@field: field doesn't exist.
uk: Неможливо вилучити базове значення поля @table.@field: поля не існує.

en: Cannot add primary key to table @table: table doesn't exist.
uk: Неможливо додати первинний ключ до таблиці @table: таблиці не існує.

en: Cannot add primary key to table @table: primary key already exists.
uk: Неможливо додати первинний ключ до таблиці @table: первинний ключ вже існує.

en: Cannot add unique key @name to table @table: table doesn't exist.
uk: Неможливо додати унікальний ключ @name до таблиці @table: таблиці не існує.

en: Cannot add unique key @name to table @table: unique key already exists.
uk: Неможливо додати унікальний ключ @name до таблиці @table: унікальний ключ вже існує

en: Cannot add index @name to table @table: table doesn't exist.
uk: Неможливо додати індекс @name в таблицю @table: таблиці не існує.

en: Cannot add index @name to table @table: index already exists.
uk: Неможливо додати індекс @name в таблицю @table: індекс вже існує.

en: Cannot change the definition of field @table.@name: field doesn't exist.
uk: Неможливо змінити визначення поля @table.@name: поля не існує.

en: Cannot rename field @table.@name to @name_new: target field already exists.
uk: Неможливо змінити назву поля @table.@name на @name_new: поле призначення вже існує.

en: This behavior can only be set when the target type is taxonomy_term, but the target of this field is %target.
uk: Ця поведінка може бути встановлена лише якщо цільовий тип taxonomy_term, але ціль цього поля %target.

en: This behavior can only be set when the entity type is node, but the entity type of this instance is %type.
uk: Ця поведінка може бути встановлена лише якщо тип сутності - матеріал, але тип сутності цього екземпляру %type.

en: This core variable "taxonomy_maintain_index_table" is disabled.
uk: Змінна ядра "taxonomy_maintain_index_table" вимкнена.

en: Include the term references created by instances of this field carried by node entities in the core {taxonomy_index} table. This will allow various modules to handle them like core term_reference fields.
uk: Додати посилання на терміни, створені екземплярами цього поля, що переносяться сутностями матеріалів у системній таблиці {taxonomy_index}. Це дозволить різноманітним модулям обробляти їх як системні поля term_reference.

en: Please enter a valid version with core and major version number. Example: @example
uk: Будь ласка, введіть правильну адресу з номером версії ядра і номером головної версії. Приклад: @example

en: Reverted all <strong>@component</strong> components for <strong>@module</strong>.
uk: Виконано відновлення усіх компонент <strong>@component</strong> для <strong>@module</strong>.

en: All <strong>@component</strong> components for <strong>@module</strong> reviewed.
uk: Виконана перевірка усіх компонент <strong>@component</strong> для <strong>@module</strong>.

en: The feature @module cannot be enabled because it conflicts with @conflict.
uk: Властивість @module неможливо увімкнути, оскільки вона конфліктує з @conflict.

en: The feature @module cannot be enabled because it has unmet requirements.
uk: Властивість @module неможливо увімкнути оскільки не виконані вимоги.

en: Provide text to display if this field contains an empty result. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" in the "Rewrite Results" section below.
uk: Сюди вводиться текст, що відображується, якщо це поле видає порожній результат. Можна додавати HTML. Можна вводити дані з цього виду як це показано в "Шаблонах заміни" з розділу "Перезапис результату", що наведений нижче.

en: The revision NID of the content revision.
uk: NID редакції цього матеріалу.

en: Expose sort order
uk: Розкрити порядок сортування

en: Allow the user to choose the sort order. If sort order is not exposed, the sort criteria settings for each sort will determine its order.
uk: Дозволяє користувачеві обирати порядок сортування. Якщо порядок сортування не розкрито, він буде визначатися з налаштувань критерія сортування для кожного конкретного порядку.

en: Short description of table
uk: Короткий опис таблиці

en: Include a caption for better accessibility of your table.
uk: Додайте заголовок для поліпшення сприйняття вашої таблиці людьми зі спеціальними можливостями.

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Use this to give a summary of complex tables.
uk: Це значення буде відображатись у вигляді атрибуту table-summary в html. Використовується для короткого опису складних таблиць.

en: Selector label
uk: Мітка вибору

en: The text that will appear as the the label of the selector element. If blank no label tag will be used.
uk: Текст, що буде з'являтися у вигляді мітки елемента вибору. Якщо порожнє, то буде застосований теґ без мітки.

en: Use a custom %field_name
uk: Використати власний %field_name

en: Your secret key does not seem to be valid. Please check that you entered it correctly or visit !ns to generate a new key.
uk: Ваш секретний ключ не є дійсним. Будь ласка, перевірте точність його введення або відвідайте !ns і згенеруйте новий.

en: Management Console
uk: Консоль керування

en: You can use the NodeSquirrel management console to add and edit your sites, reset your secret key, download and delete backups, and modify your NodeSquirrel account.
uk: Для додавання, редагування сайтів, скидання секретного ключа, завантаження та видалення резервних копій і модифікації облікового запису NodeSquirrel можни скористатися консоллю керування NodeSquirrel.

en: Ready to Backup
uk: Готовий до резервування

en: backup now
uk: резервувати зараз

en: Placeholder for empty or inaccessible "@title"
uk: Заповнювач для порожнього або недоступного "@title"

en: URL of Feature Server.  For Example: http://mywebsite.com/fserver
uk: URL сервера властивості. Наприклад: http://mywebsite.com/fserver

en: Path to Generate feature module
uk: Шлях генерування модуля властивостей

en: Leave blank for <strong>@path</strong>
uk: Для <strong>@path</strong> залиште порожнім

en: Generate feature
uk: Генерувати властивіть

en: Preview .info file
uk: Попередній перегляд info-файлу

en: Expand each component section and select which items should be included in this feature export.
uk: Розкрийте кожен розділ компонентів і оберіть позиції, що мають бути додані до цього експорту властивостей.

en: Add auto-detected dependencies
uk: Додати автоматично визначені залежності

en: Refresh the list of auto-detected items.
uk: Оновити перелік автоматично визначених позицій

en: Allow conflicts to be added
uk: Дозволити додати конфлікти

en: Module @name written to @directory
uk: Модуль @name записаний до @directory

en: Could not write module to @path.
uk: Неможливо записати модуль до @path.

en: Ensure your file permissions allow the web server to write to that directory.
uk: Впевніться, що права доступу файла дають можливість веб-серверові виконувати запис у цей каталог.

en: Return components of a feature.
uk: Повернути компоненти властивості.

en: This fieldgroup renders the inner content in a semantic HTML5 wrapper
uk: Ця група полів створює внутрішній вміст у семантичній обгортці HTML5.

en: HTML5 wrapper
uk: HTML5-обгортка

en: Uyghur
uk: Уйгурська

en: Tracker - User
uk: Відстежувач - Користувач

en: Whether or not the node is published. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
uk: Матеріал опублікований чи ні. Щоб застосування цього поля не призвело до неправильних результатів слід використовувати аргумент або фільтр за UID.

en: Show ID
uk: Показати ID

en: No path is set
uk: Шлях не встановлено

en: Add @bundle_name @entity_type
uk: Додати @entity_type @bundle_name

en: Prepared @current out of @total
uk: Підготовлено @current з @total

en: Perform %operation on @type !entity_ids.
uk: Виконано %operation з @type !entity_ids.

en: Phone Extension
uk: Додатковий номер

en: Change skin of CKEditor
uk: Змінити обкладинку CKEditor

en: Configure skin for CKEditor.
uk: Налаштувати обкладинку CKEditor.

en: "Div-based" editor
uk: Редактор на основі div

en: Loading editor into <code>div</code> instead of <code>iframe</code>.
uk: Завантаження редактора у <code>div</code> замість <code>iframe</code>.

en: Aggregate <code>ckeditor.js</code>
uk: Збирання <code>ckeditor.js</code>

en: When enabled, <code>ckeditor.js</code> will be aggregated if JavaScript aggregation is enabled. <strong>Not recommended</strong>.
uk: Якщо увімкнео, <code>ckeditor.js</code> буде збиратися за умови увімкненого збирання файлів JavaScript. <strong>Не рекомендовано</strong>.

en: Available placeholders:!b &ndash; path of the Drupal installation (!base) !m &ndash; path where the CKEditor module is stored (!module).!l &ndash; path to the libraries directory (!library)
uk: Доступні заповнювачі:!b &ndash; шлях до встановленої системи Drupal (!base) !m &ndash; шлях до місця встановлення модуля CKEditor (!module).!l &ndash; шлях до каталогу бібліотек (!library)

en: Available placeholders:!b &ndash; path of the Drupal installation (!base) !m &ndash; the base URL path where the CKEditor module is stored (!module).!l &ndash; the base URL path to the libraries directory (!library)
uk: Доступні заповнювачі:!b &ndash; шлях до встановленої системи Drupal (!base) !m &ndash; шлях до місця встановлення модуля CKEditor (!module).!l &ndash; основний URL-шлях до каталогу бібліотек (!library)

en: Local path to CKFinder
uk: Локальний шлях до CKFinder

en: Remove search score
uk: Видалити вагу пошуку

en: Check this box to remove the search score from the query. This can help reduce help reduce duplicate search results when using this filter.
uk: Ця позначка означає вилучення ваги пошуку із запиту. Це допоможе зменшити повторюваність результатів пошуку при застосуванні цього фільтру.

en: The following plugins could not be found and were automatically disabled in CKEditor profiles:
uk: Наступні плаґіни відсутні і були автоматично вимкнені у профілях CKEditor:

en: <b>Profile</b>: %profile_name
uk: <b>Профіль</b>: %profile_name

en: <b>Plugins</b>: %profile_plugins
uk: <b>Плаґіни</b>: %profile_plugins

en: The <em>CKEditor Global Profile</em> profile is using %skin skin which cannot be found. Please <a href="@profile_settings">update your settings</a>.
uk: <em>Глобальний профіль CKEditor</em> використовує обкладнику %skin, котру неможливо знайти. Будь ласка <a href="@profile_settings">оновіть налаштування</a>.

en: Label wrapper
uk: Обгортка мітки

en: Set focus to filter field on page load
uk: Встановити при завантаженні сторінки фокус на поле фільтра

en: Enhance the modules page with tabs
uk: Покращити сторінку модуля за допомогою вкладок

en: Alternate tabbed theme that restructures packages into tabs.
uk: Альтернативна тема з розподіленими по вкладками пакунками модулів.

en: Visual aids
uk: Візуальні підказки

en: When enabling/disabling modules, the module name will display in the tab summary.<br />When filtering, a count of results for each tab will be presented.
uk: При увімкненні/вимкненні модулів, назва модуля буде показана у підсумковій вкладці.<br />При фільтруванні буде показана загальна кількість знайдених результатів у кожній вкладці.

en: Hide tabs with no results
uk: Приховувати вкладки, в яких нічого не знайдено

en: When a filter returns no results for a tab, the tab is hidden. This is dependent on visual aids being enabled.
uk: Якщо фільтр нічого не знаходить у вкладці, вона приховується. Це налаштування залежить від увімкненості візуальних підказок.

en: For sites with lots of tabs, enable to help keep the 'Save configuration' button more accessible.
uk: Для сайтів з великою кількістю вкладок це налаштування допоможе завжди мати доступ до кнопки "Зберегти конфігурацію".

en: Use URL fragment
uk: Використовувати URL-фрагмент

en: Use URL fragment when navigating between tabs. This lets you use the browsers back/forward buttons to navigate through the tabs you selected.
uk: Використовувати фрагмент URL-адреси при переході між вкладками. Це дозволить користуватися кнопками кнопками браузера Назад/Вперед.

en: When the Overlay module is enabled this functionality will not be used since overlay relies on the URL fragment.
uk: При увімкненому модулеві Накладання ця функція не працює оскільки накладання залежить від фрагменту URL-адреси.

en: Use switch instead of checkbox
uk: Використовувати перемикач замість прапорця

en: This is purely cosmetic (at least for now). Displays a ON/OFF switch rather than a checkbox to enable/disable modules.<br /><strong>Modules will not actually be enabled/disabled until the form is saved.</strong>
uk: Швидше косметичне (принаймні зараз). Відображати перемикач ON/OFF замість прапорця вмикання/вимикання модулів. <br /><strong>Модулі не будуть вмикатися/вимикатися одразу, а лише після збереження форми.</strong>

en: Track recently enabled/disabled modules
uk: Відстежувати останні увімкнені/вимкнені модулі

en: Adds a "Recent" tab that displays modules that have been enabled or disabled with the last week.
uk: На сторінку додається вкладка "Останні", у якій відображуються модулі, котрі були увімкнені або вимкнені впродовж останнього тижня.

en: Remember the last selected filter.
uk: Запам’ятовувати останній обраний фільтр

en: When enabled, the last state (All, Update available, Security update, Unknown) will be remembered.
uk: Якщо увімкнено, останній стан (Все, З’явилося оновлення, Оновлення безпеки, Невідомо) буде запам’ятовано.

en: The module %name is enabled and thus this setting will have no affect.
uk: Модуль %name увімкнено і отже це налаштування не працюватиме.

en: Page actions
uk: Дії сторінок

en: Filter list by module. Use the query operator "perm" to filter by permission, e.g., perm:access.
uk: Фільтр переліку за модулем. Для фільтрації за повноваженням, використовуйте оператор запиту "perm", наприклад, perm:access.

en: Configure how the modules page looks and acts.
uk: Налаштуйте вигляд і роботу сторінки модулів.

en: Modules installed within the last week.
uk: Модулі, встановлені за останній тиждень.

en: No modules added within the last week.
uk: За останній тиждень жодних модулів не додавалося.

en: Modules enabled/disabled within the last week.
uk: Модулі, увімкнені/вимкнені за останній тиждень.

en: No modules were enabled or disabled within the last week.
uk: За останній тиждень жодних модулів не вмикалося і не вимикалося.

en: @enabled of @total
uk: @enabled з @total

en: Icon menu
uk: Меню іконок

en: Search bar
uk: Пошукова панель

en: User counts
uk: Лічильники користувачів

en: Account links
uk: Посилання облікового запису

en: System tweaks
uk: Системні коригування

en: Field Group
uk: Група полів

en:  (Entity reference by Feeds GUID)
uk:  (Посилання на сутність через GUID потоків)

en: The field instance @label of @id matched by Feeds GUID.
uk: Екземпляр поля @label з @id збігся при порівнянні GUID потоків.

en:  (Entity reference by Feeds URL)
uk:  (Посилання на сутність через URL потоків)

en: The field instance @label of @id matched by Feeds URL.
uk: Екземпляр поля @label з @id збігся при порівнянні UTL потоків.

en:  (Entity reference by Entity ID)
uk:  (Посилання на сутність через ID сутності)

en: The field instance @label of @id matched by Entity ID.
uk: Екземпляр поля @label з @id збігся при порівнянні ID сутності.

en:  (Entity reference by Entity label)
uk:  (Посилання на сутність через мітку сутності)

en: The field instance @label of @id matched by Entity label.
uk: Екземпляр поля @label з @id збігся при порівнянні мітки сутності.

en: No existing entity found for entity @source_id entityreference to source entity @value
uk: Для сутності @source_id, яка є посиланням на сутність @value не знайдено жодної наявної сутності.

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">You can disable this message at the Views settings page.</a>
uk: Якщо <a href="@modules">увімкнути модуль Розширена довідка (advanced help)</a>, то довідка про модуль Види буде докладніша і краща. <a href="@hide">Прибрати це повідомлення можна на сторінці налаштувань модуля Види.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">You can disable this message at the Views settings page.</a>
uk: Якщо встановити модуль Розширена довідка (advanced help) з !href, то довідка про модуль Види буде докладніша і краща. <a href="@hide">Прибрати це повідомлення можна на сторінці налаштувань модуля Види.</a>

en: Render as a regular field
uk: Генерувати у вигляді звичайного поля

en: Whether to render this field as a regular field instead of a fieldset. The date field elements are wrapped in a fieldset by default, and may not display well without it.
uk: Чи генерувати це поле у вигляді звичайного поля замість набору полів. Елементи поля дати за замовчуванням огорнуті у набір полів, і можуть не відображатися належним чином без нього.

en: Tokens related to %label Rules variables.
uk: Замінники, пов'язані зі змінними Правил %label.

en: DEPRECATED
uk: ЗАСТАРІЛО

en: Field Bases
uk: Основи поля

en: Field Instances
uk: Екземпляри поля

en: Custom link
uk: Власне посилання

en: South Sudan
uk: Південний Судан

en: Custom output for TRUE
uk: Власний текст для ІСТИНИ

en: Custom output for FALSE
uk: Власний текст для ХИБНОСТІ

en: Set this field to display inline
uk: Показувати це поле в рядок.

en: 410 Gone
uk: 410 Видалено

en: Comment Reply page
uk: Сторінка відповіді на коментар

en: Node being commented on
uk: Матеріал, що коментується

en: Comment being replied to
uk: Коментар, на який відповідають

en: Page manager module is unable to enable comment/reply/%node because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути comment/reply/%node оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Comment Reply Form
uk: Форма відповіді на коментар

en: A form to add a new comment reply.
uk: Форма для додавання нової відповіді на коментар.

en: Node form languages
uk: Мови форми матеріала

en: The language selection form.
uk: Форма вибору мови.

en: Node language form.
uk: Форма мови матеріалу.

en: "@s" node form language field
uk: "@s" - поле мови форми матеріалу

en: User category edit form from user
uk: Форма редагування категорії користувача з користувача

en: Adds user category edit form from a user context.
uk: Додає форму редагування категорії користувача з контексту користувача.

en: Entity is of bundle
uk: Сутність входить в пакет

en: The type of the checked entity.
uk: Тип перевіреної сутності.

en: The condition is met if the entity is of one of the selected bundles.
uk: Умова виконується, якщо сутність належить до одного з обраних пакетів.

en: User has field access
uk: Користувач має доступ до поля

en: Access operation
uk: Операція доступу

en: Specifies the user account for which to check access. If left empty, the currently logged in user will be used.
uk: Вказує обліковий запис, для якого перевіряється доступ. Якщо порожнє, використовується обліковий запис користувача, що здійснив вхід на сайт.

en: Please select which components to revert.
uk: Будь ласка, оберіть компоненти, які необхідно відновити.

en: Clear cache after enabling/disabling a feature.
uk: Очистити кеш після увімкнення/вимкнення властивості.

en: Hide menu tab
uk: Приховати вкладку меню

en: Only display menu item entry in contextual links. Menu tab should not be displayed.
uk: Показувати цей пункт меню лише в контекстних посиланнях. Вкладку меню не показувати.

en: [user:name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You will be able to log in to [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: your password.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:name],
    
    Ваш обліковий запис на сайті [site:name] було активовано.
    
    Ви зможете здійснювати вхід на сайт за посиланням [site:login-url] використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:name]
    пароль: Ваш пароль
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: !ckfinder is not installed correctly: <code>!config</code> not found. Make sure that you uploaded all files and did not accidentally remove the configuration file. If you installed CKFinder in other location (e.g. in the libraries folder), make sure to update the path to CKFinder in !global.
uk: !ckfinder не встановлено належним чином: <code>!config</code> не знайдено. Впевніться, що відвантажено усі необхідні файли і випадково не видалено конфігураційний файл. Якщо CKFinder встановлено в іншому місці (наприклад, у теці libraries), обов’язково змініть шлях до CKFinder у !global.

en: Below is a list of security filters along with their status for each text format.<br /><br />The following statuses are available: !img_enabled - the filter is configured for a given text format and will be run on the content during the filtering process. !img_disabled - the filter is disabled for a given text format and will not be run on the content during the filtering process.<br /><br />In order to modify the security filters settings for each of the text formats, you need to visit the text format configuration sections as listed below: !elem_format_config
uk: Нижче перелічено фільтри безпеки разом з їх станом для кожного з текстових форматів.<br /><br />Можливі наступні стани: !img_enabled - фільтр налаштовано для даного текстового формату і його буде застосовано до вмісту під час фільтрації. !img_disabled - фільтр вимкнуто для даного текстового формату і його буде застосовано до вмісту під час фільтрації.<br /><br />Аби змінити налаштування фільтрів безпеки для кожного з текстових форматів необхідно відвідати розділи налаштувань текстових форматів, що перелічені нижче:  !elem_format_config

en: Use the Panels In-Place Editor with Page Manager
uk: Використовувати з Менеджером сторінок редактор "на місці" для Панелей

en: Allows users with access to the In-Place editor to administer page manager pages. This permission is only needed for users without "use page manager" access.
uk: Дозволити користувачам з доступом до редактора "на місці" адмініструвати сторінки менеджера сторінок. Це повноваження потрібно лише користувачам без повноваження "використання менеджера сторінок".

en: Default renderer
uk: Усталений відображувач

en: The default renderer for new panel pages.
uk: Усталений відображувач для нових сторінок-панелей.

en: Remove this pane?
uk: Видалити цей фрагмент?

en: Configure mini panel
uk: Конфігурація міні-панелі

en: The machine name length is limited to 32 characters, due to a limitation in the core block system.
uk: Довжина машинної назви має не перевищувати 32 символи через обмеження системи блоків у ядрі.

en: Use the same configuration as the widget.
uk: Використовувати конфігурацію, що і у віджета.

en: Armed Forces (Americas)
uk: Збройні сили (Латинська Америка)

en: Armed Forces (Europe, Canada, Middle East, Africa)
uk: Збройні сили (Европа, Канада, Близький схід, Африка)

en: Armed Forces (Pacific)
uk: Збройні сили (Тихоокеанський регіон)

en: Separated (localized)
uk: Розділений (локалізований)

en: NodeSquirrel Status
uk: Стан NodeSquirrel

en: NodeSquirrel Credentials
uk: Облікові дані NodeSquirrel

en: Show components on create/edit feature form.
uk: Показати компоненти на формі редагування/створення властивості.

en: Components with no options will not be shown no matter the setting below. Disabled components cannot be used with admin form.
uk: Компоненти без параметрів не показуватимуться незважаючи на налаштування нижче. Вимкнені компоненти не можуть використовуватися в адміністративній формі.

en: Advanced Menu Link Settings
uk: Налаштування посилання розширеного меню

en: Allowed menus for menu links
uk: Дозволені меню для посилань меню

en: Adjust settings for using features module.
uk: Зкоригувати налаштування для використання модуля Властивості.

en: You must add some additional fields to this display before using this field.
          These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order,
          you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
uk: Перш ніж використовувати це поле потрібно додати в це відображення додаткові поля.
         Ці поля за потреби можуть мати позначку <em>Вилучити з відображення</em>. Зверніть увагу, що через порядок створення,
        неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.

en: The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order,
            you cannot use fields that come after this field; if you need a field that is not listed here, re-arrange your fields.
uk: Для цього поля дійсні наступні замінники. Зверніть увагу, що через порядок створення,
          неможливо використовувати поля, котрі йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.

en: Using rendered (%) tokens can cause unexpected behaviour, as this will use the last output of the field.
          This could be re written output also. If no prefix is used in the token pattern, "!" will be used as a default.
uk: Використання генерованих (%) замінників може привести до несподіваних результатів, оскільки ним буде використане остання виведення поля.
          Також може бути перезаписане виведення. Якщо в шаблоні замінника відсутній префікс, за замовчуванням використовується "!".

en: Available buttons
uk: Доступні кнопки

en: Detect if tar is part of the extension
uk: Визначати, чи tar є частиною розширення.

en: See if the previous extension is '.tar' and if so, add that, so we see 'tar.gz' or 'tar.bz2' instead of just 'gz'.
uk: Якщо попереднє розширення - '.tar', то тоді додаємо його і в результатів маємо 'tar.gz' чи 'tar.bz2' замість лише 'gz'.

en: Version: !module-version
uk: Версія: !module-version

en: Parent weight
uk: Вага батька

en: Rebuild features on cache clear
uk: Перебудовувати властивості по очищенні кешу.

en: If you have a large site with many features, you may experience lag on full cache clear. If disabled, features will rebuild only when viewing the features list or saving the modules list.
uk: Якщо у вас великий сайт з великою кількістю властивостей, при повному очищенні кешу можуть виникнути затримки. Якщо вимкнено, властивості будуть перебудовуватись лише під час перегляду їх переліку або запису переліку модулів.

en: This fieldgroup renders the inner content in a HTML element with classes and attributes.
uk: Ця група полів створює внутрішній вміст у вигляді HTML-елементу з класами та атрибутами.

en: E.g. div, section, aside etc.
uk: Наприклад, div, section, aside тощо

en: Pathauto Persist is installed and enabled. As Pathauto Persist has been merged into Pathauto, the Pathauto Persist module can be safely disabled and removed. All Pathauto Persist settings have been migrated to the Pathauto implementation.
uk: Pathauto Persist встановлений і увімкнений . Оскільки модуль Pathauto Persist був об'єднаний з Pathauto, то він може бути безпечно вимкнений  і видалений. Всі налаштування Pathauto Persist були перенесені в реалізацію модуля Pathauto.

en: @identifier vocabulary is "@machine_names" | @identifier vocabulary is one of "@machine_names"
uk[0]: Словник @identifier - "@machine_names"
uk[1]: Словник @identifier - один з "@machine_names"

en: Added panels_pane.uuid column.
uk: Додано стовпчик panels_pane.uuid.

en: Added panels_display.uuid column.
uk: Додано стовпчик panels_display.uuid.

en: UUID column already present in the panels_display & panels_pane tables.
uk: Стовпчик UUID вже присутній в таблицяхї panels_display & panels_pane.

en: Generated UUIDs for database-based panel displays and panes.
uk: Генеровані UUID для заснованих на базі даних відображень і фрагментів панелей.

en: No database-based panel displays or panes for which to generate UUIDs.
uk: Засновані не на базі даних відображення і фрагменти панелі, для яких потрібно згенерували UUID.

en: Bulk generation will only generate URL aliases for items that currently have no aliases. This is typically used when installing Pathauto on a site that has existing un-aliased content that needs to be aliased in bulk.
uk: Пакетне генерування створюватиме синоніми URL  лише для позицій, що наразі не мають синонімів. Це зазвичай застосовується при встановленні модуля Автосинонім на сайт, що має несинонімізовані матеріали, котрі необхідно синонімізувати пакетно.

en: Bulk generate
uk: Пакетне генерування

en: Pane Configuration
uk: Конфігурація фрагменту панелі

en: Display Configuration
uk: Конфігурація відображення

en: Translatable panels items: display and pane configuration items. E.g. Title.
uk: Об’єкти панелі, що доступні для перекладу: конфігураційні елементи відображення і фрагменту панелі. Наприклад, Заголовок.

en: The reverted panels display(s) were exported, please run a <a href="!link">string refresh</a> to update the translatable strings.
uk: Скинуті відображення панелей були експортовані, будь ласка <a href="!link">оновіть рядки</a> аби актуалізувати рядки, що доступні для перекладу.

en: The display %display has no uuid, please resave or re-export it.
uk: Відображення %display не має uuid, будь ласка збережіть його ще раз або повторіть експорт

en: The pane %pane has no uuid, please resave or re-export it.
uk: Фрагмент панелі %pane не має uuid, будь ласка збережіть його ще раз або повторіть експорт.

en: Panels uuid support.
uk: Підтримка uuid модуля Панелі.

en: Not found. Please apply the provided patches and run the update script.
uk: Не знайдено. Будь ласка, застосуйте надані виправлення і виконайте сценарій оновлення.

en: Shortcuts options
uk: Опції швидких кнопок

en: Rendering method
uk: Метод візуалізації

en: Adminimal menu
uk: Меню Adminimal

en: Left field
uk: Ліве поле

en: Right field
uk: Праве поле

en: Fields comparison
uk: Порівняння полів

en: Compare database fields against eachother.
uk: Порівнює поля бази даних одне з одним.

en: Use fields comparison to filter the result of the view.
uk: Використовуйте порівняння полів для фільтрації результатів подаваних у виді.

en: Recursion depth reached in features_var_export
uk: У features_var_export досягнуто глибину рекурсії.

en: Attempt to update field instance %label (in %entity entity type %bundle bundle) failed: %message
uk: Спроба оновити екземпляр поля %label (у типі сутності %entity пакету %bundle) була невдалою: %message

en: Attempt to create field instance %label (in %entity entity type %bundle bundle) failed: %message
uk: Спроба створити екземпляр поля %label (у типі сутності %entity пакету %bundle) була невдалою: %message

en: Attempt to update field %label failed: %message
uk: Спроба оновити %label була невдалою: %message

en: Attempt to create field %label failed: %message
uk: Спроба створити %label була невдалою: %message

en: Warning in features rebuild of !module. No module defines permission "!name".
uk: Попередження у перебудові властивостей модуля !module. Жоден модуль не визначає повноваження "!name".

en: of @bundle-key %name
uk: від @bundle-key %name

en: Restrict by @bundle
uk: Обмежити за @bundle

en: If you need to filter for multiple values, either add multiple events or use the "Entity is of bundle" condition instead.
uk: Якщо потрібно фільтрувати за декількома значеннями, або додайте декілька подій або використовуйте умову "Сутність входить в пакет"

en: The @bundle %bundle of %entity_type is not known.
uk: @bundle %bundle від %entity_type не відомий.

en: Advanced content filter
uk: Розширений фільтр вмісту

en: Configure input data filtering in CKEditor. See !link for more information about ACF.
uk: Налаштуйте фільтрацію введених даних у CKEditor. Аби отримати більше інформації про Розширений фільтр вмісту дивіться !link.

en: this blog post
uk: цей допис блоґу

en: <strong>Example:</strong> if only Bold and Link buttons are enabled, only !strong and !a tags will be allowed. Any !b tags will automatically be converted into !strong. The !img tag will not be allowed, unless the Image button is added to the toolbar.
uk: <strong>Приклад:</strong> якщо увімкнені лише кнопки Напівжирний та Посилання, тоді будуть дозволені лише теґи !strong та !a. Всі теґи !b будуть автоматично перетворені у !strong. Теґ !img буде дозволений лише після додавання на панель інструментів кнопки Зображення.

en: <strong>Warning:</strong> CKEditor will not use the set of tags associated with text format. Only the buttons enabled in the toolbar and optional plugins will determine which tags/attributes/styles are handled by CKEditor. Enabling ACF in CKEditor does not affect server-side filtering done by Drupal in any way.
uk: <strong>Увага:</strong> CKEditor не використовуватиме набори теґів, котрі стосуються текстових форматів. Лише увімкнені на панелі інструментів кнопки та додаткові плаґіни визначатимуть які теґи/атрибути/стилі використовуються у CKEditor. Увімкнення Розширеної фільтрації вмісту у CKEditor жодним чином не впливає на фільтрацію з боку сервера, що виконується системою Drupal.

en: CKEditor will only allow tags/attributes/styles provided by CKEditor features. Disallowed content will be removed directly by CKEditor. When configured properly, it helps to ensure a true WYSIWYG experience.
uk: CKEditor дозволятиме лише використання теґів/атрибутів/стилів, що надаються функціоналом CKEditor. Недозволений вміст буде безпосередньо видалений редактором CKEditor. При належному налаштуванні він допоможе відчути справжній досвід WYSIWYG.

en: CKEditor will not filter any tags and as a result, the user will be able to insert any content into the editor. The content will only be filtered by server-side filters associated with input formats.
uk: CKEditor не фільтруватиме жодного тегу і в результаті користувач зможе додавати в редактор будь-який вміст. Він лише буде фільтруватися фільтрами з боку сервера, котрі пов’язані з форматами введення.

en: Extra allowed content
uk: Додатково дозволений вміст

en: Set additional allowed content rules for CKEditor. Separate rules with a semicolon. See !docs for more information.
uk: Вкажіть додаткові правила дозволеного вмісту для CKEditor. Відокремлювати кожне правило крапкою з комою. Як джерело додаткової інформації стане в нагоді !docs.

en: <strong>Example:</strong> !rules
uk: <strong>Приклад:</strong> !rules

en: Invalid or missing cache bin specified: %bin
uk: Недійсні або відсутні зазначені сегменти кешу: %bin

en: Dynamically position Save button
uk: Динамічне позиціонування кнопки збереження

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
uk: Якщо увімкнено, дозволи доступу на відтворення сутності не перевіряються.

en: No permission for generating features.
uk: Відсутні повноваження для генерування властивостей.

en: Generate features
uk: Генерування властивостей

en: Allow feature exports to be generated and written directly to site.
uk: Дозвіл експортам властивостей генеруватися та зберігатися безпосередньо на сайт.

en: The id must include only letters, numbers, underscores and dashes.
uk: Ідентифікатор має містити лише літери, цифри, символи підкреслення та дефіси.

en: Horizontal tabs group
uk: Група горизонтальних вкладок

en: Multipage group
uk: Багатосторінкова група

en: Remove block regions
uk: Вилучити області блоків

en: Are you sure you want to disable the layout and field settings for %layout?
uk: Ви дійсно бажаєте вимкнути макет і налаштування полів для %layout?

en: Layout has been disabled.
uk: Макет було вимкнено

en: Layout has been enabled
uk: Макет було увімкнено

en: This layout is defined in code
uk: Цей макет визначений в коді

en: You may use tokens for this link if you selected tokens.
uk: Якщо обрано замінники, ви можете їх використовувати в цьому посиланні.

en: A layout must be selected to enable Display Suite functionality.
uk: Для увімкнення функціональності Display Suite необхідно обрати макет.

en: One column + wrapper
uk: Одна колонка + обгортка

en: Edit code field
uk: Редагувати поле з кодом

en: Edit preprocess field
uk: Редагувати поле поле попередньої обробки

en: Edit block field
uk: Редагувати поле з блоком

en: Adygeya, Respublika
uk: Адигея, Республіка

en: Bashkortostan, Respublika
uk: Башкортостан, Республіка

en: Buryatiya, Respublika
uk: Бурятія, Республіка

en: Altay, Respublika
uk: Алтай, Республіка

en: Dagestan, Respublika
uk: Дагестан, Респубіка

en: Ingushetiya, Respublika
uk: Інгушетія, Республіка

en: Kabardino-Balkarskaya Respublika
uk: Кабардино-Балкарська Республіка

en: Kalmykiya, Respublika
uk: Калмикія, Республіка

en: Karachayevo-Cherkesskaya Respublika
uk: Карачаєво-Черкеська республіка

en: Kareliya, Respublika
uk: Карелія, Республіка

en: Komi, Respublika
uk: Комі, Республіка

en: Mariy El, Respublika
uk: Марій Ел, Республіка

en: Mordoviya, Respublika
uk: Мордовія, Республіка

en: Sakha, Respublika [Yakutiya]
uk: Саха (Якутія), Республіка

en: Severnaya Osetiya-Alaniya, Respublika
uk: Північна Осетія-Аланія, Республіка

en: Tatarstan, Respublika
uk: Татарстан, Республіка

en: Tyva, Respublika [Tuva]
uk: Тива (Тува), Республіка

en: Udmurtskaya Respublika
uk: Удмурдська Республіка

en: Khakasiya, Respublika
uk: Хакасія, Республіка

en: Chechenskaya Respublika
uk: Чеченська Республіка

en: Chuvashskaya Respublika
uk: Чуваська Республіка

en: Altayskiy kray
uk: Алтайський край

en: Krasnodarskiy kray
uk: Краснодарський край

en: Krasnoyarskiy kray
uk: Красноярський край

en: Primorskiy kray
uk: Приморський край

en: Khabarovskiy kray
uk: Хабаровський край

en: Kamchatskiy kray
uk: Камчатський край

en: Permskiy kray
uk: Пермський край

en: Sankt-Peterburg
uk: Санкт-Петербург

en: Nenetskiy avtonomnyy okrug
uk: Ненецький автономний округ

en: Khanty-Mansiyskiy avtonomnyy okrug-Yugra
uk: Ханти-Мансійський автономний округ-Югра

en: Chukotskiy avtonomnyy okrug
uk: Чукотський автономний округ

en: Yamalo-Nenetskiy avtonomnyy okrug
uk: Ямало-Ненецький автономний округ

en: Caribbean Netherlands
uk: Нідерландські Карибські острови

en: Enable Honeypot protection for ALL forms on this site (it is best to only enable Honeypot for the forms you need below).
uk: Увімкнути захист Honeypot для ВСІХ форм на цьому сайті (найкраще увімкнути Honeypot лише для потрібних форм з тих, що знаходяться нижче).

en: <strong>Page caching will be disabled on any page where a form is present if the Honeypot time limit is not set to 0.</strong>
uk: <strong>Кешування буде вимкнено на будь-якій сторінці, де присутня форма, якщо обмеження часу знаходження не встановлено у 0.</strong>

en: <strong>Page caching will be disabled if there is a form protected by time limit on the page.</strong>
uk: <strong>Якщо форма захищена обмеженням часу знаходження на сторінці, кешування сторінки буде вимкнено.</strong>

en: Choose how render dates and times
uk: Вкажіть, як відтворювати дати і час

en: Mark group as required if it contains required fields.
uk: Позначити групу як обов'язкову, якщо вона містить обов'язкові поля.

en: Please enter a label for collapsible elements
uk: Будь ласка, введіть мітку для згортуваних елементів.

en: Taxonomy: term depth
uk: Таксономія: глибина терміна

en: Control access by the depth of a term.
uk: Керування доступом на основі глибини терміна.

en: Default export path
uk: Усталений шлях експорту

en: All feature exports will be automatically saved to this path, unless overridden on the individual feature.
uk: Усі експорти властивостей будуть автоматично записуватись за цим шляхом, крім випадків, коли це перевизначено у властивості.

en: Panels translation
uk: Переклад панелей

en: Supports translatable panels items.
uk: Підтримка об’єктів панелей, що доступні для перекладу.

en: Use the mysqldump command line tool if available. This can be faster for large databases but will not work on all servers. Also exporting SQL views is not really solid with this option. EXPERIMENTAL
uk: Використовувати засіб командного рядка mysqldump за наявності. Це прискорить виконання на великих сайтах, але може працювати не на всіх серверах. ЕКСПЕРИМЕНТ

en: Book ancestors
uk: Нащадки книги

en: If part of a book, a list of all book pages upwards in the book hierarchy.
uk: Якщо частини книги, список всіх сторінок книг, що знаходяться вище в книжковій ієрархії.

en: Move to book
uk: Перенести в книгу

en: Remove from book
uk: Видалити з книги

en: Select the parent book page you wish to move the book page into
uk: Оберіть батьківську книгу, куди ви вважаєте за необхідне додати сторінку.

en: Cancel user account
uk: Скасувати обліковий запис користувача

en: Remember active tab.
uk: Запам’ятати активну вкладку.

en: When enabled, the active tab will be remembered.
uk: Якщо увімкнено, активна вкладка буде запам’ятована.

en: - Restricted access -
uk: - Обмежений доступ -

en: <a href="@doc">The postal code of this address</a>
uk: <a href="@doc">Поштовий індекс цієї адреси</a>

en: <a href="@doc">The premise of this address (i.e. Apartment / Suite number)</a>
uk: <a href="@doc">Будівля цієї адреси (тобто, номер будинку / володіння)</a>

en: <a href="@doc">The sub_premise of this address</a>
uk: <a href="@doc">Приміщення для цієї адреси</a>

en: <a href="@doc">Additional data for this address</a>
uk: <a href="@doc">Додаткові дані для цієї адреси</a>

en: Tokens related to address field values and their components.
uk: Замінники, пов'язані з значеннями адресного поля та їх компонентами.

en: The full name of the country.
uk: Повна назва країни.

en: The two letter ISO country code.
uk: Дволітерний ISO-код країни.

en: Administrative area (i.e. State/Province)
uk: Адміністративно-територіальна одиниця (тобто, Штат/Провінція/Область)

en: The administrative area value, expanded to the full name if applicable.
uk: Значення адміністративно-територіальної одиниці у повному вигляді, якщо існує.

en: Administrative area (raw value)
uk: Адміністративно-територіальна одиниця (неформатована)

en: The raw administrative area value.
uk: Неформатоване значення адміністративно-територіальної одиниці.

en: The locality value.
uk: Значення для населеного пункту.

en: The postal code value.
uk: Значення поштового індексу.

en: The thoroughfare value.
uk: Значення для вулиці

en: Premise (i.e. Street address)
uk: Будівля

en: The organisation name value.
uk: Значення для назви організації/

en: The name line value of the address.
uk: Значення поля імені в адресі.

en: The first name value.
uk: Значення для імені.

en: The last name value.
uk: Значення для прізвища.

en: Address formatted for MailChimp
uk: Адреса, форматована для MailChimp

en: The full address formatted for import into MailChimp.
uk: Повна адреса, форматована для імпортування до MailChimp.

[ctx: Territory of a country]
en: State
uk: Штат

en: Display the localized country name instead of the two character country code
uk: Відображати локалізовану назву країни замість її дволітерного коду

en: Select themes css will be applied to. @theme theme is selected by default.
uk: Оберіть теми, до яких буде застосованих css. Тему @theme обрано за замовчуванням.

en: add on only the listed pages.
uk: додавати лише на перелічених сторінках.

en: Enable rule
uk: Увімкнути правило

en: Recurring event rule
uk: Правило періодичної події

en: End date date
uk: Кінцева дата

en: The location of date part labels, like 'Year', 'Month', or 'Day' . 'Above' displays the label as titles above each date part. 'Within' inserts the label as the first option in the select list and in blank textfields. 'None' doesn't visually label any of the date parts. Theme functions like 'date_part_label_year' and 'date_part_label_month' control label text.
uk: Розташування міток частин дати, як-от 'Рік', 'Місяць', чи 'День' . 'Зверху' відображає мітку у вигляді заголовку над кожною частиною дати. 'В середині' вставляє мітку першою опцією у списку вибору і у порожніх текстових полях. 'Немає' не відображає жодної мітки над частинами дати. Керують текстом мітки такі функції теми як 'date_part_label_year' та 'date_part_label_month'.

en: The location of date part labels, like 'Year', 'Month', or 'Day' . 'Above' displays the label as titles above each date part. 'None' doesn't visually label any of the date parts. Theme functions like 'date_part_label_year' and 'date_part_label_month' control label text.
uk: Розташування міток частин дати, як-от 'Рік', 'Місяць', чи 'День' . 'Зверху' відображає мітку у вигляді заголовку над кожною частиною дати. 'Немає' не відображає жодної мітки над частинами дати. Керують текстом мітки такі функції теми як 'date_part_label_year' та 'date_part_label_month'.

en: Changes to date attributes only effects new or updated content.
uk: Зміна атрибутів дати впливає лише на новий чи оновлений матеріал.

en: Obsolete data migration module. Disable if no other modules depend on it.
uk: Застарілий модуль перенесення дати. Вимкніть, якщо від нього не залежить жоден модуль.

en: Edit custom content pane
uk: Редагувати фрагменти панелей власного вмісту

en: Add the site's slogan as content.
uk: Додати як вміст гасло сайту.

en: Term Depth access
uk: Доступ за глибиною терміна

en: Controls access to context based upon term depth
uk: Керування доступом до контексту на основі глибини терміна.

en: Set the required depth of the term. If the term exists at the correct depth, this access check will succeed.
uk: Встановіть бажану глибину терміна. Якщо термін існує на вказаній глибині, цей критерій перевірки доступу буде виконаний.

en: "@term" has parent in vocabulary "@vocab" at @depth
uk: "@term" має батька у словнику "@vocab" на глибині @depth

en: Configure mini panel settings
uk: Конфігурація налаштувань міні-панелей

en: Configure mini panel context
uk: Конфігурація контексту міні-панелей

en: Configure mini panel layout
uk: Конфігурація макету міні-панелей

en: Configure mini panel content
uk: Конфігурація вмісту міні-панелей

en: The node comments.
uk: Коментарі матеріалу.

en: Form build-id mismatch detected while attempting to store a form in the cache.
uk: Виявлено невідповідність ідентифікатору зборки форми при спробі зберегти форму в кеші.

en: List count comparison
uk: Порівняння лічильника списку

en: List to check
uk: Список для перевірки

en: A multi value data element to have its count compared, specified by using a data selector, eg node:author:roles.
uk: Багатозначний елемент даних, що має лічильник для порівняння, вказаний за допомогою селектора даних, наприклад node:author:roles.

en: The count to compare the data count with.
uk: Лічильник для порівняння з лічильником даних.

en: Block IP address
uk: Заблокувати IP-адресу

en: If not provided, the IP address of the current user will be used.
uk: Якщо не введено, буде використано IP-адресу поточного користувача.

en: %name is not a valid IP address.
uk: %name не є припустимою IP-адресою.

en: The path to CKEditor (the WYSIWYG rich text editor downloaded from !ckeditorcom). Provide a path relative to the document root, unless CKEditor is located on an external URL. In such case enter the full URL to a folder with CKEditor.<br />The simplest way to have the editor running is to use CDN, to use it set: !cdn
uk: Шлях до CKEditor (WYSIWYG-редактора розширеного тексту, завантаженого з !ckeditorcom). Уведіть шлях відносно кореня документа, крім випадку, коли CKEditor розташовується на зовнішньому URL. В такому випадку введіть повний URL до папки з CKEditor.<br />Найпростіший спосіб запустити редактор — використовувати CDN, для цього встановіть: !cdn

en: Available placeholders:!b &ndash; path of the Drupal installation (!base) !m &ndash; path where the CKEditor module is stored (!module).!l &ndash; path to the libraries directory (!library).
uk: Доступні заповнювачі:!b &ndash; шлях до встановленої системи Друпал (!base) !m &ndash; шлях зберігання модуля CKEditor (!module).!l &ndash; шлях до каталогу бібліотек (!library).

en: CKEditor is loaded from URL. Local path is not available.
uk: CKEditor запущено з URL-адреси. Локальний шлях недоступний.

en: Current toolbar
uk: Поточна панель інструментів

en: Default editor state
uk: Стан редактора за замовчуванням

en: The Code Snippet plugin must be enabled if the CodeSnippet button is enabled in the toolbar.
uk: Плаґін Code Snippet має бути увімкнений, якщо на панелі інструментів увімкнена кнопка CodeSnippet.

en: The Mathjax plugin must be enabled if the Mathjax button is enabled in the toolbar.
uk: Плаґін Mathjax має бути увімкнений, якщо на панелі інструментів увімкнена кнопка Mathjax.

en: Table Resize plugin. See !link for more details.
uk: Плаґін зміни розміру таблиці. Докладніше на !link.

en: addon page
uk: сторінці додатку

en: Auto Grow plugin. See !link for more details.
uk: Плаґн Автозбільшення. Докладніше на !link.

en: Stylesheet Parser plugin. See !link for more details.
uk: Плаґін Обробник таблиці стилів. Докладніше на !link.

en: Plugin for inserting Code Snippets. See !link for more details. See !help for additional instructions.
uk: Плагін для вставки фрагментів коду. Докладніше на !link. Додаткові інструкції дивіться на сторінці !help.

en: Plugin for inserting Mathematical Formula (MathJax). See !link for more details. See !help for additional instructions.
uk: Плаґін для вставки математичних формул (MathJax). Докладніше дивіться !link. Додаткові вказівки дивіться у !help.

en: CKEditor for Drupal 7 Documentation
uk: Документація CKEditor для Drupal 7

en: Plugins: Code Snippet and MathJax
uk: Плаґіни: Code Snippet та MathJax

en: Code Snippet and MathJax are special plugins for CKEditor that are using external JavaScript libraries to style content inside editing area. The result that is returned by CKEditor is just an HTML tag that needs to again processed by a filter (either server side or client side) in order to display it properly to the user.
uk: Code Snippet та MathJax — це спеціальні плаґіни для CKEditor, що використовують зовнішні бібліотеки JavaScript для стилізації вмісту в області редагування. Результати, що повертає CKEditor являє собою звичайний HTML-теґ, який, аби відобразити його користувачеві належним чином, знову слід обробити фільтром (або на боці сервера, або на боці клієнта).

en: MathJax (Mathematical Formulas)
uk: MathJax (Математичні формули)

en: With mathjax plugin, CKEditor produces LaTeX code surrounded by !code. In order to have it properly rendered on your site you might need to add !mathjax on your website, the simplest way to do this is to add this to your theme: !script
uk: З плаґіном mathjax CKEditor створює код LaTeX, оточений !code. Аби правильно показати його на сайті необхідно додати на сайт !mathjax. Найпростіший спосіб це зробити — додати його до теми: !script

en: Code Snippet
uk: Code Snippet (Фрагменти коду)

en: With codesnippet plugin, CKEditor produces code snippets surrounded by !code. <strong>Note:</strong> You might need to add !highlight on your website so that the displayed code was rendered nicely as in CKEditor. The simplest way to do this is to add this to your theme: !script
uk: З плаґіном codesnippet CKEditor створює фрагменти коду, оточені !code. <strong>Примітка:</strong> Можливо виникне бажання додати на веб-сайт  !highlight аби показуваний код відображувався так само гарно, як у CKEditor. Найпростіший спосіб зробити це — додати до теми наступне: !script

en: Use this form to run simple manual backups of your database and files.
uk: Використовуйте цю форму для створення вручну простих резервних копій бази даних та файлів.

en: Use this form to run manual backups of your database and files with more advanced options. If you have any !profilelink saved you can load those settings. You can save any of the changes you make to these settings as a new settings profile.
uk: Використовуйте цю форму для створення вручну простих резервних копій бази даних та файлів з додатковими параметрами. Якщо існують які-небудь збережені !profilelink, то їх можна обрати. Можна зберегти будь-які з цих налаштувань до нового профілю налаштувань.

en: Sources are the things that can be backed up such as database or file directories.
uk: Джерела — це об’єкти, які можуть резервуватися, наприклад база даних або каталоги файлів.

en: Automatically backup up your database and files on a regular schedule using <a href="!cronurl">cron</a>.
uk: Автоматично резервувати базу даних та файли на основі розкладу за допомогою <a href="!cronurl">крону</a>.

en: Importing Settings
uk: Імпортування налаштувань

en: Import a settings profile, backup schedule, source or destination by pasting the export code into the textarea.
uk: Імпортуйте профіль налаштувань, розклад резервувань, джерело або призначення вставивши експортований код у текстову область.

en: Visit the !helppage for more help using this module.
uk: Аби отримати довідку про використання цього модуля відвідайте !helppage.

en: Before you run any database updates, <strong>make sure you have a backup of your database.</strong> Use !backup_migrate to create that backup now.
uk: Перш ніж виконувати будь-які оновлення баз даних <strong>впевніться в наявності резервної копії бази даних.</strong> Для створення такої резервної копії зараз використайте !backup_migrate.

en: Run the Backup and Migrate '!name' schedule
uk: Виконати розклад модуля Резервування та перенесення "!name"

en: Backup and Migrate Quick Backup
uk: Швидке резервування модуля Резервування та перенесення

en: Automatically backup my @source
uk: Автоматично резервувати мій @source

en: Schedule Frequency
uk: Частота розкладу

en: Backup retention
uk: Затримка резервних копій

en: Advanced Settings.
uk: Розширені налаштування.

en: Save Schedules
uk: Зберегти розклади

en: For more scheduling options and to add additional schedules, try the <a href="!advancedurl">advanced schedule page</a>.
uk: Для додаткових параметрів розкладу і додавання нових розкладів відвідайте сторінку <a href="!advancedurl">Розширений розклад</a>.

en: Your schedules have been saved
uk: Розклади були успішно збережені

en: Add a note to the backup
uk: Додати примітку до резервної копії

en: This note will be saved with the backup file and shown on the listing page.
uk: Ця примітка буде збережена з резервним файлом і показана на сторінці переліку.

en: Backup my !from to !to using !profile
uk: Створити резервну копію !from до !to використовуючи !profile

en: Backup !frequency to !to using !profile keeping !keep
uk: Резервувати !frequency до місця призначення !to використовуючи !profile зберігаючи !keep

en: Restore from an uploaded file
uk: Відновити з відвантаженого файла

en: Upload a backup file created by Backup and Migrate. For other database or file backups please use another tool for import. Max file size: %size
uk: Відвантажте файл резервної копії, котра створена модулем Резервування та перенесення. Для інших резервних копій БД та файлів використовуйте інші відповідні засоби для імпорту. Максимальний розмір файлу: %size

en: Restore from a saved backup
uk: Відновити зі збереженої копії

en: Choose where to restore to. Any database destinations you have created and any databases specified in your settings.php can be restored to.
uk: Оберіть, куди виконувати відновлення. Відновлення може бути виконане у будь-які створені вами бази даних і в будь-які бази даних, зазначені в файлі settings.php.

en: You do not have any offsite backups. For the highest level of protection, <a href="!addurl">create an offsite destination</a> or <a href="!nsurl">set up NodeSquirrel</a> to save your backups to.
uk: У вас немає жодної зовнішньої резервної копії. Для підвищення захищеності, <a href="!addurl">створіть зовнішнє місце призначення</a> або <a href="!nsurl">налаштуйте NodeSquirrel</a> для збереження туди резервних копій.

en: offsite
uk: зовнішнє

en: 0 bytes
uk: 0 байт

en: Backup/restore your database and files or migrate data to or from another Drupal site.
uk: Резервне копіювання/відновлення бази даних та файлів або перенесення даних до або з іншого сайту Drupal.

en: Previously created backups
uk: Раніше створені резервні копії

en: Module settings.
uk: Налаштування модуля.

en: Import backup and migrate settings.
uk: Імпортувати налаштування для резервування та перенесення.

en: The primary identifier for a source.
uk: Основний ідентифікатор для джерела.

en: The name of the source.
uk: Назва джерела.

en: The type of the source.
uk: Тип джерела.

en: The the location string of the source.
uk: Рядок місця розташування джерела.

en: Other settings for the source.
uk: Інші налаштування джерела.

en: Backup the Drupal database and files or migrate them to another environment.
uk: Резервне копіювання бази даних і файлів Drupal або їх перенесення до іншого місця.

en: Paste Exported Code Here
uk: Вставте сюди експортований код

en: Unable to import item.
uk: Неможливо імпортувати елемент.

en: !type name
uk: Назва !type

en: Untitled !type
uk: !type без назви

en: Are you sure you want to delete the !type %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити !type %name?

en: Are you sure you want to revert the !type %name back to the default settings?
uk: Ви дійсно бажаєте повернути !type %name назад до усталених налаштувань?

en: The presence of this file indicates that this directory has been tested as safe to use as a destination for Backup and Migrate. If you change the permissions of this directory or change your web server settings, please delete this file so that the directory can be checked again.
uk: Наявність цього файла свідчить про те, що цей каталог був перевірений на безпечність використання у якості місця призначення для модуля Резервування та перенесення. Якщо будуть змінені права доступу до каталога або налаштування веб-сервера, будь ласка, видаліть цей файл аби знову виконати перевірку каталогу.

en: Save the backup files to any directory on this server which the web-server can write to.
uk: Зберігати файли резервних копій до будь-якого каталогу на цьому сервері, куди він може виконувати запис.

en: Save the backup files to the NodeSquirrel.com backup service.
uk: Зберігати файли резервних копій до служби резервних копій NodeSquirrel.com.

en: « newest
uk: « найновіші

en: « newer
uk: « новіші

en: older »
uk: старіші »

en: oldest »
uk: найстаріші »

en: Showing @start to @end of @total files.
uk: Показуються @start по @end з @total файлів(а).

en: Save a copy to a second destination
uk: Зберегти копію до другого місця призначення?

en: Second Backup Destination
uk: Друге місце призначення резервної копії

en: Save an offsite copy to
uk: Зберегти зовнішню копію до

en: Offsite
uk: Зовнішній

en: Save a local copy to
uk: Зберегти локальну копію до

en: Offsite Destinations
uk: Зовнішні місця призначення

en: For the highest level of protection, set up an offsite backup destination in a location separate from your website.
uk: Для найбільшого рівня захисту встановіть зовнішні місця призначення резервних копії, які розташовуються окремо від місця розташування веб-сайту.

en: Local Destinations
uk: Локальні місця призначення.

en: Local backups are quick and convenient but do not provide the additional safety of offsite backups.
uk: Локальні резервні копії швидкі і зручні але на надають додаткової безпеки, на відміну від резервних копій поза сайтом.

en: Other Destinations
uk: Інші місця призначення

en: These destinations have not been classified because they were created for Backup and Migrate version 2. They may not work correctly with this version.
uk: Ці місця призначення не були класифіковані, оскільки були створені у модулі Резервування та перенесення версії 2. В цій версії вони можуть працювати з помилками.

en: What is NodeSquirrel?
uk: Що таке NodeSquirrel?

en: Not Configured. Enter your Secret Key below to get started.
uk: Не налаштовано. Для початку введіть нижче свій Секретний ключ.

en: Your !num backup trial has expired. Visit !link to continue backing up.
uk: Умовний доступ на !num резервних копії(копій) вичерпано. Відвідайте !link аби продовжити резервування.

en: Current Plan
uk: Поточний план

en: (@remains remaining of @backups backup trial)
uk: (залишилось умовних резервних копій: @remains of @backups )

en: (Your !span day trial has expired.)
uk: (Термін умовного доступу у !span дні(в) вичерпаний.)

en: Number of Stored Backups
uk: Кількість збережених резервних копій

en: Last Backup
uk: Остання резервна копія

en: !used used of !total (!remaining remaining)
uk: Використано !used з !total (залишилось !remaining)

en: Total Storage Space
uk: Загальний розмір сховища

en: Set up a schedule to back up your site to NodeSquirrel. You can customize this schedule or add additional schedules in the !schedule.
uk: Встановіть розклад резервування сайту на NodeSquirrel. Можна змінити цей розклад або додати нові на сторінці !schedule.

en: Automatically backup to NodeSquirrel
uk: Автоматично резервувати до NodeSquirrel

en: (1 day remaining) | (!span days remaining)
uk[0]: (залишився !span день)
uk[1]: (залишилося !span дні)
uk[2]: (залишилося !span днів)

en: Encrypted files can only be restored by Backup and Migrate and only on sites with the same encryption key.
uk: Шифровані файли можуть бути відновлені модулем Резервування та перенесення і лише на сайтах з таким сами ключем шифрування.

en: Add a short note to the backup file.
uk: Додайте коротку примітку до файлу резервної копії.

en: Use cli commands
uk: Використовувати команди інтерфейсу командного рядка

en: Use the command line tools (mysqldump, tar, gzip etc.) if available. This can be faster for large sites but will not work on all servers. EXPERIMENTAL
uk: Використовувати засоби командного рядка (mysqldump, tar, gzip тощо) за наявності. Це прискорить виконання на великих сайтах, але може працювати не на всіх серверах. ЕКСПЕРИМЕНТ

en: Ignore errors
uk: Ігнорувати помилки

en: Will attempt to complete backup even if certain recoverable errors occur. This may make the backup files invalid. Enable this if you have unreadable files that you want to ignore during backup.
uk: Система намагатиметься завершити створення резервної копії навіть при виникненні деяких помилок, які можливо виправити. При цьому файли резервних копій можуть бути створені з помилками. Увімкніть це, якщо в наявності є файли, які неможливо прочитати, і ви бажаєте знехтувати цим під час створення резервної копії.

en: Add a new @s location.
uk: Додати нове місце розташування @s.

en: Choose the type of location you would like to create:
uk: Оберіть тип створюваного місця розташування:

en: No types available.
uk: Типи відсутні.

en: Are you sure you want to delete the %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Backup Settings Profile
uk: Профіль налаштувань резервної копії

en: Settings Profiles
uk: Профілі налаштувань

en: settings profile
uk: профіль налаштувань

en: all backups
uk: всі резервні копії

en: !hours hourly, !days daily, !weeks weekly backups
uk: резервних копій: щогодинних - !hours, щоденних - !days щоденних, щотижневих - !weeks щотижневих

en: hourly backups !hours, daily backups !days and weekly backups !weeks
uk: щогодинних резервних копій - !hours, щоденних резервних копій - !days та щотижневих резервних копій - !weeks

en: Run using Drupal's cron
uk: Виконувати за допомогою крону Drupal

en: Run this schedule when !cron runs.
uk: Виконувати цей розклад під час запусків !cron.

en: your cron task
uk: завдань крону

en: Run using Elysia cron
uk: Виконати з допомогою Elysia cron

en: You can specify exactly when this schedule should run using !elysia.
uk: Ви можете точно зазначити час виконання цього розкладу за допомогою

en: the Elysia Cron module
uk: модуля Elysia Cron

en: Install !elysia to enable this option.
uk: Для увімкнення цього параметру встановіть !elysia

en: Cron Schedule
uk: Розклад крону

en: Specify the frequecy of the schedule using standard cron notation. For more information see the !elysiareadme.
uk: Вкажіть частоту виконання розкладів за допомогою стандартної системи позначень крон. Додаткову інформацію дивіться у !elysiareadme.

en: the Elysia Cron README
uk: файл README від Elysia Cron

en: Do not run automatically
uk: Не запускати автоматично

en: Do not run this schedule automatically. You can still run it using !drush.
uk: Не виконувати розклад автоматично. Його все ще можливо виконати за допомогою !drush.

en: Automatically delete old backups
uk: Автоматично видаляти старі архіви

en: Smart Delete
uk: Розумне видалення

en: Keep !keep. <strong>Recommended</strong>
uk: Залишити !keep. <strong>Рекомендовано</strong>

en: Simple Delete
uk: Просте видалення

en: Keep a specified number of files deleting the oldest ones first.
uk: Залишити вказану кількість файлів видаливши спочатку найстаріші.

en: The number of backup files to keep before deleting old ones.
uk: Кількість файлів резервних копій, що залишаються до видалення старих.

en: Number to keep must be a number greater than 0.
uk: Кількість залишених копій має перевищувати 0.

en: Are you sure you want to delete the schedule %name? Backups made with this schedule will not be deleted.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити розклад %name? Резервні копії, виконані за цим розкладом видалені не будуть.

en: for 1 hour | for the past @count hours
uk[0]: @count годину
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: for 1 day | for the past @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: for 1 week | for the past @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: last 1 backup | last @count backups
uk[0]: останню @count резервну копію
uk[1]: останні @count резервні копії
uk[2]: останні @count резервних копій

en: Site Archive Source
uk: Джерело архіву сайта

en: Entire Site (code, files & DB)
uk: Весь сайт (код, файли та БД)

en: Files Directory
uk: Каталог файлів

en: Public Files Directory
uk: Каталог загальнодоступних файлів

en: Private Files Directory
uk: Каталог приватних файлів

en: Exclude the following files or directories
uk: Вилучити наступні файли чи каталоги

en: A list of files or directories to be excluded from backups. Add one path per line relative to the directory being backed up.
uk: Перелік файлів чи каталогів, які будуть вилучені з резервних копій. Вводити по одному шляхові на рядок відносно каталогу що буде резервуватися.

en: The following files: !files
uk: Наступні файли: !files

en: !count files
uk: Файлів - !count

en: Import the backup directly into another database. Database sources can also be used as a source to backup from.
uk: Імпортувати резервну копію безпосередньо в іншу базу даних. Джерела баз даних також можуть бути використані як джерело для створення з них резервної копії.

en: Import the backup directly into another MySQL database. Database sources can also be used as a source to backup from.
uk: Імпортувати резервну копію безпосередньо в іншу базу даних MySQL. Джерела баз даних також можуть бути використані як джерело для створення з них резервної копії.

en: A files directory which can be backed up from.
uk: Каталог файлів, з якої може проводитись відновлення.

en: File Directory
uk: Каталог файлів

en: Create an archive of your entire site.
uk: Створіть архів усього сайту.

en: Site Archive
uk: Архів сайту

en: Time ago (with "ago" appended) for today's date, but not for other dates
uk: Час тому (з додаванням "тому") для дати сьогодні, але не для решти дат

en: Second date format
uk: Формат другої дати

en: The date format which will be used for rendering dates other than today.
uk: Формат дати, що буде використовуватись для відтворення дат, що відрізняються від сьогодні.

en: Custom date format of second date
uk: Власний формат дати для другої дати

en: If "Custom" is selected in "Second date format", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
uk: Якщо у якості "Формата другої дати" вказано "Власний", інформацію про формати дати дивіться у <a href="@url" target="_blank">документації PHP</a>. Інакше, введіть кількість відображуваних різних одиниць часу, яка за промовчанням становить 2.

en: Operator label
uk: Мітка оператора

en: This will appear before your operator select field.
uk: Знаходиться перед полем вибору оператора.

en: Displays messages in the area.
uk: Відображення повідомлень в області.

en: Honeypot rejection
uk: Відмова Honeypot

en: Form ID of the form the user was disallowed from submitting.
uk: Ідентифікатор форми, яку користувачеві було заборонено надсилати.

en: String indicating the reason the submission was blocked.
uk: Рядок, що вказує причину блокування надсилання

en: Provides the ability to group your fields on both form and display.
uk: Забезпечує можливість групувати поля на формі і у відображенні.

en: The second is missing.
uk: Секунда відсутня.

en: The minute is missing.
uk: Хвилина відсутня.

en: The hour is missing.
uk: Година відсутня.

en: The day is missing.
uk: День відсутній.

en: The month is missing.
uk: Місяць відсутній.

en: The year is missing.
uk: Рік відсутній.

en: Date views month format with year
uk: Види дати - формат місяця з роком

en: Date views month format with year, default value : F Y
uk: Види дати - формат місяця з роком, базове значення : F Y

en: Date views month format without year
uk: Види дати - формат місяця без року

en: Date views month format without year, default value : F
uk: Види дати - формат місяця без року, базове значення : F

en: Date views day format with year
uk: Види дати - формат дня з роком

en: Date views day format with year, default value : l, F j, Y
uk: Види дати - формат дня з роком, базове значення : l, F j, Y

en: Date views day format without year
uk: Види дати - формат дня без року

en: Date views day format without year, default value : l, F j
uk: Види дати - формат місяця з роком, базове значення : l, F j

en: Date views week format with year
uk: Види дати - формат тижня з роком

en: Date views week format with year, default value : F j, Y
uk: Види дати - формат тижня з роком, базове значення : F j, Y

en: Date views week format without year
uk: Види дати - формат тижня без року

en: Date views week format without year, default value : F j
uk: Види дати - формат тижня без року, базове значення : F j

en: Date views
uk: Види дати

en: Configure settings for date views.
uk: Налаштуйте параметри видів дати.

en: Lock components
uk: Блокувати компоненти

en: Locked components will be prevented from ever being reverted. For example, if site builder updates a feature with new settings for a field instance, but field instance is locked, it will not update that field. If the item is purely in code, like a view, the view changed when the code is updated no matter these settings.
uk: Заблоковані компоненти будуть захищені від будь-якого відновлення. Наприклад, якщо будівничий сайту оновлює властивість, в якій з'явились нові налаштування для екземпляру поля, але сам екземпляр цього поля заблокований, тоді оновлення цього поля не відбудеться. Якщо ж елемент цілком прописаний у коді, як-от вид, тоді він буде змінюватись в разі зміни коду незалежно від цих налаштувань.

en: Features lock mode
uk: Режим блокування властивостей.

en: Allow rebuild (prevent revert)
uk: Дозволити перебудову (запобігати відновленню)

en: Prevent rebuild and revert
uk: Запобігати перебудові та відновленню

en: Rebuild will allow the feature to be updated till the point features has detected that the item has changed deliberately on the site, e.g. is overriden.
uk: Перебудова дозволяє властивості оновлюватись допоки модуль не виявить, що елемент на сайті був змінений свідомо, тобто був перевизначений.

en: Are you sure you want to !action this Feature @name (component @component)?
uk: Ви дійсно бажаєте !action цю Властивість @name (компонент @component)?

en: Feature @name (component @component) has been unlocked.
uk: Властивість @name (компонент @component) була розблокована.

en: Feature @name (component @component) has been locked.
uk: Властивість @name (компонент @component) була заблокована.

en: Edit feature machine name
uk: Редагування машинну назву властивості

en: Allows editing machine name of a disabled feature
uk: Дозвіл редагування машинної назви вимкненої властивості.

en: Tried @actioning a locked @module_name, aborted.
uk: Спроба @actioning заблокований @module_name, перервано.

en: Tried @actioning a locked @module_name / @component, aborted.
uk: Спроба @actioning заблокований @module_name / @component, перервано.

en: Lock a feature or components.
uk: Заблокувати властивість чи компоненти.

en: Component locked
uk: Компонент заблоковано

en: This component is locked on a global level.
uk: Цей компонент заблоковано на глобальному рівні.

en: This item is locked and features will not be rebuilt or reverted.
uk: Ця позиція заблокована і властивості не будуть перебудовані або відновлені.

en: This item is unlocked and will be rebuilt/reverted as normal.
uk: Ця позиція розблокована і властивості будуть перебудовані/відновлені як зазвичай.

en: UnLock
uk: Розблокувати

en: Use current content language
uk: Використовувати поточну мову матеріалу

en: Use field language
uk: Використовувати мову поля

en: You can enter any html in here.
uk: Тут можна ввести будь-який html-код.

en: The medium date format type has been set to @value. You may find it helpful to add new format types like Date, Time, Month, or Year, with appropriate formats, at <a href="@regional_date_time">Date and time</a> settings.
uk: Середній тип формату дати було задано у вигляді @value. Може стати у нагоді можливість додати нові типи формату дати, наприклад, Дата, Час, Місяць чи Рік, з відповідним форматом у налаштуваннях <a href="@regional_date_time">Дата та час</a>.

en: Use granularity from argument value
uk: Використовувати точність із значення аргументу

en: If the granularity of argument value is different from selected, use it from argument value.
uk: Якщо точнісь значення аргументу різниться від обраної, використовуйте точність із значення аргументу.

en: Skip empty pages
uk: Пропустити порожні сторінки

en: When selected, the pager will not display pages with no result for the given date. This causes a slight performance degradation because two additional queries need to be executed.
uk: Якщо обрано, навіґатор не відображатиме сторінки, що не виводять результати для наданої дати. Це зменшуватиме швидкодію, оскільки потрібно буде виконувати два додаткових запити.

en: Enter the string
uk: Введіть рядок

en: Show remaining days
uk: Показати дні, що залишилися

en: Show remaining days: @value
uk: Показати дні, що залишилися: @value

en: The upcoming date less then 1 day.
uk: Майбутня дата менше ніж за 1 день.

en: To event remaining 1 day | To event remaining @count days
uk[0]: До події залишилось @count день
uk[1]: До події залишилось @count дні
uk[2]: До події залишилось @count днів

en: Enter the weight of the parent item. The lower the number, the more to the left it will be.
uk: Введіть вагу батьківського пункту. Чим менше число, тим лівіше він розташовуватиметься.

en: Book: node is in a book
uk: Книга: матеріал у книзі

en: Control access based upon a node belonging to a book.
uk: Керування доступом на основі належності матеріалу до книги.

en: In any book
uk: У будь-якій книзі

en: Pass only if the node belongs to one of the selected books
uk: Критерій виконується, якщо матеріал належить одній з обраних книг

en: @identifier belongs to a book
uk: @identifier належить книзі

en: @identifier belongs to the book "@book"
uk: @identifier належить книзі "@book"

en: @identifier belongs in multiple books
uk: @identifier належить декільком книгам

en: @field is set to "!value"
uk: @field дорівнює "!value"

en: Context is missing for field: @name
uk: Контекст відсутній для поля: @name

en: Comments and comment form.
uk: Коментарі та форми коментування.

en: The comments and comment form for the referenced node.
uk: Коментарі та форми коментування для матеріалу за посиланням.

en: Comments and comment form
uk: Коментарі та форми коментування

en: Include the current term in the list
uk: Додати поточний термін у список

en: The name of this taxonomy term.
uk: Назва цього терміна таксономії

en: Check here to make the name link to the term page.
uk: Поставте тут позначку аби зробити цю назву посиланням на сторінку терміна.

en: "@s" name
uk: "@s" - назва

en: Uppercase words HTML-safe string
uk: Перевести у верхній регістр HTML-безпечний рядок

en: Emirate
uk: Емірат

en: City/Suburb
uk: Місто/Передмістя

en: Island
uk: Острів

[ctx: Territory of a country]
en: Department
uk: Департамент

en: Governorate
uk: Губернаторство

[ctx: Territory of a country]
en: Area
uk: Область

en: City/Regency
uk: Місто/Підпорядкування

en: PIN code
uk: ПІН-код

[ctx: Territory of a country]
en: Parish
uk: Приход

en: Prefecture
uk: Префектура

[ctx: Territory of a country]
en: Region
uk: Район

en: Village / Township
uk: Село/Селище

en: Umm al-Quwain
uk: Умм-ель-Кувейн

en: Ras al-Khaimah
uk: Рас-ель-Хайма

en: Ajmān
uk: Аджман

en: Anhui Sheng
uk: Аньхой

en: Beijing Shi
uk: Пекін

en: Chongqing Shi
uk: Чунцін

en: Fujian Sheng
uk: Фуцзянь

en: Gansu Sheng
uk: Ґаньсу

en: Guangdong Sheng
uk: Ґуандун

en: Guangxi Zhuangzuzizhiqu
uk: Ґуансі-Чжуанський автономний район

en: Guizhou Sheng
uk: Ґуйчжоу

en: Hainan Sheng
uk: Хайнань

en: Hebei Sheng
uk: Хебей

en: Henan Sheng
uk: Хенань

en: Heilongjiang Sheng
uk: Хейлунцзян

en: Hubei Sheng
uk: Хубей

en: Hunan Sheng
uk: Хунань

en: Jilin Sheng
uk: Цзілінь

en: Jiangsu Sheng
uk: Цзянсу

en: Jiangxi Sheng
uk: Цзянсі

en: Liaoning Sheng
uk: Ляонін

en: Neimenggu Zizhiqu
uk: Внутрішня Монголія

en: Ningxia Huizuzizhiqu
uk: Нінся-Хуейський автономний район

en: Qinghai Sheng
uk: Цінхай

en: Shandong Sheng
uk: Шаньдун

en: Shanxi Sheng
uk: Шаньсі

en: Shaanxi Sheng
uk: Шеньсі

en: Shanghai Shi
uk: Шанхай

en: Sichuan Sheng
uk: Сичуань

en: Tianjin Shi
uk: Тяньцзінь

en: Xizang Zizhiqu
uk: Тибетський автономний район

en: Xinjiang Weiwuerzizhiqu
uk: Сіньцзян-Уйгурський автономний район

en: Yunnan Sheng
uk: Юньнань

en: Zhejiang Sheng
uk: Чжецзян

en: Beheira
uk: Бухейра

en: Beni Suef
uk: Бені-Суейф

en: Dakahlia
uk: Дакахлія

en: Damietta
uk: Дум'ят

en: Faiyum
uk: Файюм

en: Gharbia
uk: Гарбія

en: Giza
uk: Ґіза

en: Ismailia
uk: Ісмаїлія

en: Kafr el-Sheikh
uk: Кафр-еш-Шейх

en: Minya
uk: Мінья

en: Monufia
uk: Мінуфія

en: New Valley
uk: Но́ва Доли́на

en: North Sinai
uk: Північний Синай

en: Port Said
uk: Порт-Саїд

en: Qalyubia
uk: Кальюбія

en: Qena
uk: Кена

en: Red Sea
uk: Червоне море

en: Sharqia
uk: Шаркія

en: Sohag
uk: Согаґ

en: South Sinai
uk: Південний Сінай

en: Luxor
uk: Луксор

en: Kowloon
uk: Коулун

en: Hong Kong Island
uk: Острів Гонконг

en: New Territories
uk: Нові Території (Гонконг)

en: Bangka Belitung
uk: Бангка-Белітунг

en: DKI Jakarta
uk: Джакарта, особливий столичний округ

en: D.I. Yogyakarta
uk: Особливий округ Джок'якарта

en: Papua Barat
uk: Західна Папуа

en: Daman & Diu
uk: Даман і Діу

en: Dadra & Nagar Haveli
uk: Дадра і Нагар-Хавелі

en: Jammu & Kashmir
uk: Джамму та Кашмір

en: Odisha
uk: Орісса

en: Telangana
uk: Телангана

en: Andaman & Nicobar
uk: Андаманські і Нікобарські острови

en: Daejeon
uk: Теджон

en: Gwangju
uk: Кванджу

en: Incheon
uk: Інчхон

en: Ulsan
uk: Ульсан

en: Sejong
uk: Седжон

en: Almaty region
uk: Алматинська область

en: Aqmola region
uk: Акмолінська область

en: Aqtöbe region
uk: Актюбінська область

en: Atyraū region
uk: Атирауська область

en: Batys Qazaqstan region
uk: Західно-Казахстанська область

en: Mangghystaū region
uk: Мангістауська область

en: Ongtüstik Qazaqstan region
uk: Південно-Казахстанська область

en: Pavlodar region
uk: Павлодарська область

en: Qaraghandy region
uk: Карагандинська область

en: Qostanay region
uk: Костанайська область

en: Qyzylorda region
uk: Кизилординська область

en: Shyghys Qazaqstan region
uk: Східно-Казахстанська область

en: Soltüstik Qazaqstan region
uk: Північно-Казахстанська область

en: Zhambyl region
uk: Жамбилська область

en: Stavropolskiy kray
uk: Ставропольський край

en: Zabaykalskiy kray
uk: Забайкальський край

en: Amurskaya oblast
uk: Амурська область

en: Arkhangelskaya oblast
uk: Архангельська область

en: Astrakhanskaya oblast
uk: Астраханська область

en: Belgorodskaya oblast
uk: Бєлгородська область

en: Bryanskaya oblast
uk: Брянська область

en: Chelyabinskaya oblast
uk: Челябінська область

en: Irkutskaya oblast
uk: Іркутська область

en: Ivanovskaya oblast
uk: Івановська область

en: Kaliningradskaya oblast
uk: Калінінградська область

en: Kaluzhskaya oblast
uk: Калузька область

en: Kemerovskaya oblast
uk: Кемеровська область

en: Kirovskaya oblast
uk: Кіровська область

en: Kostromskaya oblast
uk: Костромська область

en: Kurganskaya oblast
uk: Курганська область

en: Kurskaya oblast
uk: Курська область

en: Leningradskaya oblast
uk: Ленінградська область

en: Lipetskaya oblast
uk: Липецька область

en: Magadanskaya oblast
uk: Магаданська область

en: Moskovskaya oblast
uk: Масковська область

en: Murmanskaya oblast
uk: Мурманська область

en: Nizhegorodskaya oblast
uk: Ніжегородська область

en: Novgorodskaya oblast
uk: Новгородська область

en: Novosibirskaya oblast
uk: Новосибірська область

en: Omskaya oblast
uk: Омська область

en: Orenburgskaya oblast
uk: Оренбурзька область

en: Orlovskaya oblast
uk: Орловська область

en: Penzenskaya oblast
uk: Пензенська область

en: Pskovskaya oblast
uk: Псковська область

en: Rostovskaya oblast
uk: Ростовська область

en: Ryazanskaya oblast
uk: Рязанська область

en: Sakhalinskaya oblast
uk: Сахалінська область

en: Samarskaya oblast
uk: Самарська область

en: Saratovskaya oblast
uk: Саратовська область

en: Smolenskaya oblast
uk: Смоленська область

en: Sverdlovskaya oblast
uk: Свердловська область

en: Tomskaya oblast
uk: Томська область

en: Tulskaya oblast
uk: Тульська область

en: Tverskaya oblast
uk: Тверська область

en: Tyumenskaya oblast
uk: Тюменська область

en: Ulyanovskaya oblast
uk: Ульяновська область

en: Vladimirskaya oblast
uk: Владимирська область

en: Volgogradskaya oblast
uk: Волгоградська область

en: Vologodskaya oblast
uk: Вологодська область

en: Voronezhskaya oblast
uk: Воронезька область

en: Yaroslavskaya oblast
uk: Ярославська область

en: Yevreyskaya avtonomnaya oblast
uk: Єврейська автономна область

en: Adıyaman
uk: Адияман

en: Afyon
uk: Афьон

en: Ağrı
uk: Агри

en: Aydın
uk: Айдин

en: Balıkesir
uk: Баликесір

en: Bartın
uk: Бартин

en: Bingöl
uk: Бінгьоль

en: Çanakkale
uk: Чанаккале

en: Çankırı
uk: Чанкири

en: Çorum
uk: Чорум

en: Diyarbakır
uk: Діярбакир

en: Düzce
uk: Дюздже

en: Elazığ
uk: Елязиг

en: Eskişehir
uk: Ескішехір

en: Gümüşhane
uk: Гюмюшхане

en: Iğdır
uk: Игдир

en: İstanbul
uk: Стамбул

en: İzmir
uk: Ізмір

en: Kahramanmaraş
uk: Кахраманмараш

en: Karabük
uk: Карабюк

en: Kırıkkale
uk: Кириккале

en: Kırklareli
uk: Киркларелі

en: Kırşehir
uk: Киршехір

en: Kütahya
uk: Кютах’я

en: Muğla
uk: Мугла

en: Muş
uk: Муш

en: Nevşehir
uk: Невшехір

en: Niğde
uk: Нігде

en: Şanlıurfa
uk: Шанлиурфа

en: Şırnak
uk: Ширнак

en: Tekirdağ
uk: Текірдаг

en: Uşak
uk: Ушак

en: Taichung City
uk: Тайчжун, місто

en: Taipei City
uk: Тайбей, місто

en: Taitung County
uk: Тайдун, повіт

en: Tainan City
uk: Тайнань, місто

en: Yilan County
uk: Ілань, повіт

en: Hualien County
uk: Гуалянь, повіт

en: Kinmen County
uk: Цзіньмень, повіт

en: Nantou County
uk: Наньтоу, повіт

en: Pingtung County
uk: Піндун, повіт

en: Miaoli County
uk: Мяолі, повіт

en: Taoyuan County
uk: Таоюань, пввіт

en: Kaohsiung City
uk: Гаосюн, місто

en: Keelung City
uk: Цзілун, місто

en: Lienchiang County
uk: Ляньцзян, повіт

en: Yunlin County
uk: Юньлінь, повіт

en: New Taipei City
uk: Новий Тайбей, місто

en: Hsinchu City
uk: Сіньчжу, місто

en: Hsinchu County
uk: Сіньчжу, повіт

en: Chiayi City
uk: Цзяї, місто

en: Chiayi County
uk: Цзяї, повіт

en: Changhua County
uk: Чжанхуа́, повіт

en: Penghu County
uk: Пенху, повіт

en: Vinnyts'ka oblast
uk: Вінницька область

en: Volyns'ka oblast
uk: Волинська область

en: Dnipropetrovsk Oblast
uk: Дніпропетровська область

en: Donetsk Oblast
uk: Донецька область

en: Zhytomyrs'ka oblast
uk: Житомирська область

en: Zakarpats'ka oblast
uk: Закарпатська область

en: Zaporiz'ka oblast
uk: Запорізька область

en: Ivano-Frankivs'ka oblast
uk: Івано-Франківська область

en: Kiev Oblast
uk: Київська область

en: Kirovohrads'ka oblast
uk: Кіровоградська область

en: Luhans'ka oblast
uk: Луганська область

en: Lviv Oblast
uk: Львівська область

en: Mykolaivs'ka oblast
uk: Миколаївська область

en: Odessa Oblast
uk: Одеська область

en: Poltavs'ka oblast
uk: Полтавська область

en: Rivnens'ka oblast
uk: Рівненська область

en: Sevastopol' city
uk: Севастополь

en: Sums'ka oblast
uk: Сумська область

en: Ternopil's'ka oblast
uk: Тернопільська область

en: Kharkiv Oblast
uk: Харківська область

en: Khersons'ka oblast
uk: Херсонська область

en: Khmel'nyts'ka oblast
uk: Хмельницька область

en: Cherkas'ka oblast
uk: Черкаська область

en: Chernivets'ka oblast
uk: Чернівецька область

en: Chernihivs'ka oblast
uk: Чернігівська область

en: The premise value.
uk: Значення для будівлі.

en: Sub Premise (i.e. Suite, Apartment, Floor, Unknown.)
uk: Приміщення (тобто, квартира, офіс, номер, поверх тощо)

en: The sub premise value.
uk: Значення для приміщення.

en: Sub Premise (i.e. Suite, Apartment, Floor, Unknown.
uk: Приміщення (тобто, квартира, офіс, поверх тощо)

en: Hide the postal code
uk: Приховувати поштовий індекс

en: Hide the street address
uk: Приховувати вулицю з адреси

en: @label: True.
uk: @label: Істина.

en: @label: False.
uk: @label: Хибність.

en: Use CTools importer
uk: Використовувати втягувач CTools

en: The import functionality allows users to execute arbitrary PHP code, so extreme caution must be taken.
uk: Функція імпортування дозволяє користувачам виконувати довільний код PHP, тому слід бути надзвичайно уважними в цій ситуації.

en: A unique machine-readable name for this variant. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores. This name will be used when exporting the variant. If left empty the variant's name will be used instead.
uk: Унікальна машино-читабельна назва цього варіанту. Вона має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення. Ця назва буде використовуватися при експортуванні варіанту. Якщо порожнє, замість неї буде застосовуватись назва варіанту.

en: Node: comments are open
uk: Матеріал: коментування відкрите

en: Control access by the nodes comment status.
uk: Керування доступом на основі стану коментування матеріалів.

en: Returns true if the nodes comment status is "open".
uk: Повертає true, якщо стан коментування матеріалів "відкритий".

en: Comment links of the referenced comment.
uk: Посилання коментаря за посиланням.

en: Comment subject.
uk: Тема коментаря.

en: Comment links go here.
uk: Посилання коментаря ведуть сюди.

en: Select a build mode for this comment.
uk: Оберіть режим створення для цього коментаря.

en: The name of the site, optionally links to the front page.
uk: Назва сайту, котра необов’язково є посиланням на головну сторінку.

en: Link the site name to the home page.
uk: Зв’язати посиланням назву сайту з головною сторінкою.

en: User links of the referenced user.
uk: Посилання користувача за посиланням.

en: User links go here.
uk: Посилання користувача ведуть сюди.

en: Allows a user to access the <a href="@url">Panels Dashboard</a>.
uk: Надати користувачеві доступ до <a href="@url">Панелі керування модуля Панелі</a>.

en: Edit menu links
uk: Редагувати посилання меню

en: Ctools UUID support not detected. You must update to a more recent version of the ctools module.
uk: Відсутня підтримка Ctools UUID. Необхідно оновити модуль ctools до останньої версії.

en: The title of this panel. If left blank, a default title may be used. If you want the title actually to be blank, change the "Title type" dropdown from "Manually Set" to "No Title".
uk: Заголовок цієї панелі. Якщо порожнє, тоді буде використаний базовий заголовок. Якщо має бути справді порожній заголовок, змініть в спадному меню "Тип заголовка"  з "Встановлений вручну" на "Без заголовка".

en: Pane style for "!title"
uk: Стиль фрагмента для "!title"

en: Hide element if empty
uk: Приховати порожній елемент

en: Reverse the counter.
uk: Обернути лічильник.

en: Currently has no effect when using Overlay module.
uk: Наразі не працює при використанні модуля Накладання.

en: Entity Type !entity_type does not support autocomplete search.
uk: Тип сутності !entity_type не підтримує автодоповнення пошуку.

en: You are currently authenticated as user %user.
uk: Ви наразі авторизовані як користувач %user.

en: Dates and calendars can be complicated to set up. The !date_wizard makes it easy to create a simple date content type and with a date field.
uk: Дати та календарі іноді досить складно налаштувати. Майстер !date_wizard полегшує створення простого типу матеріала Дата з полем дати.

en: Dates and calendars can be complicated to set up. If you enable the Date Tools module, it provides a Date Wizard that makes it easy to create a simple date content type with a date field.
uk: Дати та календарі іноді досить складно налаштувати. Якщо увімкнути модуль Інструменти дати (Date Tools), він запропонує Майстер дати, що полегшує створення простого типу матеріалу Дата з полем дати.

en: - Site default -
uk: - Базова на сайті -

en: <p>NodeSquirrel is the cloud backup service built by the maintainers of Backup and Migrate.</p></p>NodeSquirrel is now free for all Drupal sites, courtesy of Pantheon.</p><p>Create your free account at !signup</p>
uk: <p>NodeSquirrel — це хмарна служба резервних копій, створена розробниками модуля Резервування та перенесення</p></p>NodeSquirrel наразі безкоштовний для всіх сайтів на Drupal, завдяки Pantheon.</p><p>Створіть безкоштовний обліковий запис на !signup</p>

en: Disable layout CSS styles
uk: Вимкнути CSS-стилі макету

en: Select which view modes will be available to switch to on node edit forms.
uk: Оберіть, котрі з режимів перегляду будуть доступні для перемикання на формах редагування матеріалів.

en: Adds a field with links to switch view modes inline with Ajax. Only works for nodes at this time. It does not work in combination with the reset layout.
uk: Додає поле з приєднаним посиланнями для перемикання режимів перегляду за допомогою Ajax. Працює лише для поточних матеріалів. Не працює в комбінації з макетом скидання.

en: Add first/last classes
uk: Додати класи first/last

en: Unable to create Honeypot CSS directory, %path. Check the permissions on your files directory.
uk: Неможливо створити каталог Honeypot CSS %path. Перевірте права доступу до каталогу files.

en: Make the whole row clickable
uk: Зробити клікабельним увесь рядок.

en: Enable Responsive Menu.
uk: Увімкнути адаптивне меню.

en: The name of the Honeypot form field. It's usually most effective to use a generic name like email, homepage, or link, but this should be changed if it interferes with fields that are already in your forms. Must not contain spaces or special characters.
uk: Назва поля форми Honeypot. Зазвичай, найефективніше буде узяти стандартну назву на зразок електронної пошти, посилання, імені, але вона не повинна збігатися з полями, що вже є на формі. Не повинно містити пробіли та спеціальні символи.

en: The element name cannot match one of the common Drupal form field names (e.g. @names).
uk: Назва елементу не повинна збігатися з стандартними назвами полів форм у Drupal (наприклад, @names).

en: This context need not be present for the component to function.
uk: Для функціонування компоненти має бути наданий цей контекст.

en: The response failed verification so will not be processed.
uk: Відповідь не пройшла перевірку тому оброблятися не буде.

en: The callback URL is not local and not trusted: !url
uk: URL зворотнього зв’язку не є ні локальним, ні довіреним: !url

en: CustomMessage: !customMessage
uk: Власне повідомлення: !customMessage

en: Comment created date
uk: Дата створення коментаря

en: The date the referenced comment was created.
uk: Дата створення коментаря за посиланням.

en: Group form: @widget_label
uk: Форма групи: @widget_label

en: Field group on the referenced entity.
uk: Група полів на сутності за посиланням.

en: Date (ISO format)
uk: Дата (формат ISO)

en: Date (Unix timestamp)
uk: Дата (Unix-формат часу)

en: Short date format: @date
uk: Короткий формат дати: @date

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the US-ASCII alphabet? Transliteration is handled by the Transliteration module.
uk: Якщо в шаблоні містяться нестандартні символи (наприклад, кирилиця) чи має тоді модуль Автосинонім транслітерувати їх в абетку US-ASCII? Транслітерація виконується модулем Транслітерація (Transliteration).

en: The Pathauto Persist module and all of its data has been merged into Pathauto. The Pathauto Persist module has been disabled and can be safely uninstalled.
uk: Модуль Pathauto Persist  і всі його дані були об'єднані з Pathauto. Модуль Pathauto Persist був вимкнений і може бути безпечно видалений.

en: Make all fields optional (No validation - unsuitable for postal purposes)
uk: Зробити всі поля необов'язковими (без перевірки - не підходить для поштових відправлень)

en: Display the name of administrative area instead of the code.
uk: Показувати назву адміністративної одиниці замість коду.

en: Title used as clickable text to open / close collapsed region. Use %title for the original pane title.
uk: Заголовок використовується як текст для натискання, щоб згорнути/розгорнути область. Для оригінального заголовка фрагмента панелі використовуйте %title.

en: Contact categories
uk: Категорії контактів

en: Enter mathematical expressions such as 2 + 2 or sqrt(5). You may assign variables and create mathematical functions and evaluate them. Use the ; to separate these. For example: f(x) = x + 2; f(2). The result of the previous row's mathematical expression can be accessed by using the [expression] token itself.
uk: Введіть математичний вираз, наприклад 2 + 2 або sqrt(5). Можна присвоювати змінні, створювати математичні функції і здійснювати їх розрахунок. Відокремлювати їх за допомогою ";". Наприклад: f(x) = x + 2; f(2). Доступ до результатів математичного виразу попереднього рядка можна отримати доступ за через замінник [expression].

en: Use same translation method for exported views
uk: Використовувати той самий спосіб перекладу і для експортованих видів

en: Exported views will use Core translation by default. Enable this to always use the configured translation method.
uk: Експортовані види за замовчуванням використовують системний спосіб переклад. Щоб завжди використовувати налаштований спосіб перекладу увімкніть цю опцію.

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
uk: Для всіх залиште порожнім. В іншому випадку, базовим замість "Усі" буде перший вибраний термін

en: Attempt to load a revision on an unsupported entity type @entity_type.
uk: Спроба завантажити редакцію на тип сутності @entity_type, що не підтримується.

en: Strip HTML tags and check content on emptiness
uk: Прибрати HTML-теґи і перевірити вміст на порожність
