Publisher 7 (7.x-2.5) - en to af translation catalogue (564 entries)

en: Home
af: Tuis

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Next
af: Volgende

en: user
af: gebruiker

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: enable
af: aktiveer

en: context
af: konteks

en: delete
af: verwyder

en: title
af: titel

en: value
af: waarde

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: approve
af: keur goed

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: content
af: inhoud

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Replies
af: Antwoorde

en: Last Post
af: Nuutste Posstuk

en: Closed
af: Gesluit

en: yes
af: ja

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Read more
af: Lees meer

en: more
af: meer

en: Create !type
af: Skep !type

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: Article
af: Artikel

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: footer
af: onderskrif

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: not verified
af: nie geverifieër nie

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: For
af: Vir

en: new
af: nuut

en: error
af: fout

en: Tags
af: Etikette

en: Block title
af: Bloktitel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Home page
af: Tuisblad

en: Version
af: Weergawe

en: Go
af: Gaan

en: view
af: bekyk

en: updated
af: opgedateer

en: all
af: alle

en: File
af: Lêer

en: Tag
af: Etiket

en: Login
af: Gebruiker

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Variable
af: Veranderlike

en: Link
af: Skakel

en: Center
af: Senter

en: Types
af: Tipes

en: Hierarchy
af: Hiërargie

en: Required
af: Verplig

en: Parent
af: Voorganger

en: Parents
af: Voorgangers

en: none
af: geen

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Import
af: Voer in

en: Book
af: Boek

en: Export
af: Voer uit

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: settings
af: verstellings

en: Back
af: Terug

en: header
af: opskrif

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: results
af: resultate

en: search
af: soek

en: mail
af: e-pos

en: actions
af: aksies

en: theme
af: tema

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Submitted by
af: Ingedien deur

en: You are not authorized to access this page.
af: U is toegang tot hierdie bladsy geweier.

en: Unknown
af: Onbekend

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Picture
af: Prentjie

en: type
af: tipe

en: Mail
af: E-pos

en: Database type
af: Databasistipe

en: User
af: Gebruiker

en: action
af: aksie

en: Continue
af: Gaan voort

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: User picture
af: Gebruikersbeeld

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site slogan
af: Bladslagspreuk

en: Host
af: Masjien

en: Never
af: Nooit

en: Update status
af: Opdateer status

en: Header
af: Hoof

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: Selected
af: Geselekteer

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Score
af: Punt

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Input format
af: Inleesformaat

en: Signature
af: Handtekening

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Revisions
af: Weergawes

en: Log message
af: Logboodskap

en: Poll duration
af: Stembusduur

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Term name
af: Termnaam

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Severity
af: Strengheid

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Overridden
af: Oorheers

en: Watchdog
af: Waghond

en: Normal
af: Normaal

en: Warning
af: Waarskuwing

en: active
af: aktief

en: Last update
af: Laste opdatering

en: %time ago
af: %time gelede

en: sources
af: bronne

en: Performance
af: Werkverrigting

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: help
af: hulp

en: System
af: Stelsel

en: Code
af: Kode

en: security
af: sekuriteit

en: Method
af: Metode

en: Recent posts
af: Onlangse posstukke

en: Navajo
af: Navajoees

en: Table
af: Tabel

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: !time ago
af: !time gelede

en: Other
af: Ander

en: Role
af: Rol

en: User login
af: Aanmelding

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Users
af: Gebruikers

en: Referrer
af: Verwyser

en: Site off-line message
af: Webwerf se aflyn boodskap

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
af: Ons is tans besig met onderhoud op @site. Wees asseblief geduldig, ons sal binnekort weer terug wees.

en: access denied
af: toegang geweier

en: Anonymous
af: Anoniem

en: <All>
af: <Alles>

en: Administer views
af: Administreer views

en: Optional
af: Opsioneel

en: Order
af: Bestelling

en: Recent comments
af: onlangse kommentaar

en: Profile
af: Profiel

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Operation
af: Operasie

en: reply
af: beantwoord

en: Server settings
af: Bediener-instellings

en: comments
af: kommentaar

en: Delete rule
af: Skap reël

en: Nauru
af: Nauruaans

en: Table prefix
af: Voorvoegsel vir tabelle

en: Database username
af: Databasis-geruikersnaam

en: Database password
af: Databasis-wagwoord

en: Database name
af: Databasisnaam

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Show
af: Vertoon

en: Arabic
af: Arabies

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Korean
af: Koreaans

en: Edit term
af: Wysig term

en: Sources
af: Bronne

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: Full text
af: Volledige teks

en: Source
af: Bron

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord

en: Languages
af: Tale

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Configure block
af: Verstel blok

en: None.
af: Geen.

en: Revert
af: Rol terug

en: Existing system path
af: Bestaande stelselpad

en: Greater than
af: Groter as

en: Less than
af: Kleineras

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Log out
af: Teken uit

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: warning
af: waarskuwing

en: Site information
af: Inligting oor webwerf

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: critical
af: kritiek

en: open
af: oop

en: Parent term
af: Voorgangerterm

en: Parent terms
af: Voorgangerterme

en: revert
af: rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: The specified passwords do not match.
af: Die verskafde wagwoorde is nie dieselfde nie.

en: Permissions
af: Regte

en: Fiji
af: Fijiaans

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Color scheme
af: Kleurskema

en: Unformatted
af: Ongeformatteerde

en: Action '%action' added.
af: Aksie '%action' is bygevoeg.

en: Remove orphaned actions
af: Verwyder wees aksies

en: Themes
af: Temas

en: Translations
af: Vertalings

en: comment
af: kommentaar

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: Processing
af: Verwerking

en: Finished
af: Voltooi

en: disable
af: deaktiveer

en: Line break converter
af: Lynbreekomskakelaar

en: date
af: datum

en: Shortcuts
af: Kortpaaie

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Apply
af: Pas toe

en: Please wait...
af: Wag asseblief...

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.

en: Save blocks
af: Stoor blokke

en: Default time zone
af: Verstek tydsone

en: Add field
af: Voeg veld by

en: Permission
af: Permissie

en: debug
af: ontfout

en: Profiles
af: Profiele

en: @user's picture
af: @user se prentjie

en: Page not found
af: Bladsy nie gevind

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Rearrange
af: Herrangskik

en: A list of files attached to the node.
af: 'n Lys van lêers aan die node geheg.

en: Book navigation
af: Boeknavigasie

en: !a comments per page
af: !a kommentare per bladsy

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: The picture of a user.
af: Die beeld van 'n gebruiker.

en: User profile
af: Gebruikersprofiel

en: The profile of a user.
af: Die profiel van 'n gebruiker.

en: Vocabulary terms
af: Woordeskat terme

en: 1 year | @count years
af[0]: 1 jaar
af[1]: @count jare

en: 1 week | @count weeks
af[0]: 1 week
af[1]: @count weke

en: 1 min | @count min
af[0]: 1 minuut
af[1]: @count minute

en: 1 sec | @count sec
af[0]: 1 sekonde
af[1]: @count sekondes

en: Add a node from your site as content.
af: Voeg 'n node toe van u werf af as inhoud.

en: Argument wildcard
af: Argument plekhouer

en: Bulgarian
af: Bulgaars

en: Croatian
af: Kroaties

en: Czech
af: Tsjeggies

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: Finnish
af: Fins

en: German
af: Duits

en: Greek
af: Grieks

en: Hebrew
af: Hebreeus

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Indonesian
af: Indonesies

en: Polish
af: Pools

en: Romanian
af: Romeens

en: Russian
af: Russies

en: Slovak
af: Slovakees

en: Swedish
af: Sweeds

en: Turkish
af: Turks

en: Edit rule
af: Wysig reël

en: The e-mail address %mail is not valid.
af: Die e-posadres %mail is nie geldig nie.

en: Account
af: Rekening

en: Default order
af: Verstekorde

en: Database host
af: Databasis-masjien

en: Install profile
af: Installeer profiel

en: sort by @s
af: sorteer volgens @s

en: and
af: en

en: Action %action saved.
af: Aksie %action is gestoor.

en: Lithuanian
af: Lituaniaans

en: Translate
af: Vertaal

en: Create @name
af: Skep @name

en: notice
af: notisie

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Drupal core
af: Drupal kern

en: Confirm password
af: Bevestig wagwoord

en: Afar
af: Afarees

en: Somali
af: Somaliaans

en: Komi
af: Komiaans

en: Database port
af: Databasis-poort

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
af: Hierdie opsies is slegs nodig vir sekere webwerwe. Indien u onseker is wat om hier in te sleutel, hou die gespesifiseerde (verstek) waardes of raadpleeg u verskaffer.

en: If your database is located on a different server, change this.
af: Verander indien u databasis op 'n ander bediener loop.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
af: Sleutel in as u databasis 'n nie-standaard poort gebruik.

en: Database port must be a number.
af: Databasis-poort moet 'n getal wees.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
af: Spasies word toegelaat; leestekens is verbode met die uitsondering van punte, koppeltekens en onderstreep-karakters.

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
af: Toegang sal verleen word aan gebruikers met die gespesifiseerde toestemmingstring.

en: Localization
af: Lokalisasie

en: locale
af: lokaliteit

en: Currently using !item !version
af: Gebruik tans !item !version

en: Hindi
af: Hindies

en: No fields available.
af: Geen velde beskikbaar nie.

en: HTTP POST is required.
af: HTTP POST word benodig.

en: 0 sec
af: 0 sek

en: alert
af: waarskuwing

en: emergency
af: krisis

en: Broken handler @table.@field
af: Gebreekte hanteerder @table.@field

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
af: Toegang sal aan gebruikers met eenige van die gespesifiseerde rolle verleen word.

en: sort criteria
af: sorteer kriteria

en: Poll
af: Stembus

en: contact
af: kontak

en: Mini
af: Klein

en: Administration menu
af: Administratiewe kieslys

en: Language settings
af: Taalverstellings

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
af: Probeer om die cron-lopie weer af te skop loop terwyl dit steeds besig is.

en: Cron run completed.
af: Cron-lopie is voltooi.

en: - All -
af: - Alle -

en: Catalan
af: Katalaans

en: Contact form
af: Kontak-vorm

en: The requested page could not be found.
af: Die aangevraagde bladsy kon nie gevind word nie.

en: Requirements problem
af: Probeem met voorvereistes

en: Database configuration
af: Databasiskonfigurasie

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
af: Die tipe databasis waarin u @drupal data gestoor sal word.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
af: Die naam van die databasis waarin u @drupal data gestoor sal word. Die databasis moet bestaan alvorens @drupal geïnstalleer kan word.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
af: Indien meer as een toepassing die databasis deel, sleutel 'n voorvoegsel vir u tabelle, soos %prefix vir u @drupal webwerf hier in.

en: Select an installation profile
af: Selekteer 'n installasieprofiel

en: Choose language
af: Kies taal

en: Learn how to install Drupal in other languages
af: Leer hoe om Drupal in ander tale te installeer

en: (built-in)
af: (ingebou)

en: No profiles available
af: Geen profiele beskikbaar nie

en: Drupal already installed
af: Drupal is al reeds geïnstalleer

en: Installing @drupal
af: Installeer @drupal

en: The installation has encountered an error.
af: Die installasie het teëspoed opgetel.

en: Configure site
af: Verstel webwerf

en: @drupal installation complete
af: @drupal installasie is voltooi

en: Choose profile
af: Kies profiel

en: Verify requirements
af: Kontroleer voorvereistes

en: Set up database
af: Stel databasis op

en: Set up translations
af: Stel vertalings op

en: Install site
af: Installer webwerf

en: Finish translations
af: Voltooi vertalings

en: Site e-mail address
af: Webserf se e-posadres

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
af: By verstek sal datums op die webwerf in die gekose tydsone vertoon word.

en: Update notifications
af: Kennisgewings van opdaterings

en: Check for updates automatically
af: Kyk self vir opdaterings (outomaties)

en: Removed orphaned action '%action' from database.
af: Wees aksie '%action' is vanaf die databasis verwyder.

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
af: Cron-lopie het die tydslimiet oorskry en is gestop.

en: 1 byte | @count bytes
af[0]: 1 greep
af[1]: @count grepe

en: Text group
af: Teksgroep

en: Starting import
af: Begin laai

en: Error importing interface translations
af: Fout met die laai van koppelvlakvertalings

en: The %language language (%code) has been created.
af: Die %language taal (%code) is geskep.

en: Exported %locale translation file: %filename.
af: %locale vertalingslêer %filename uitgevoer.

en: Exported translation file: %filename.
af: Vertaling %filename uitgevoer.

en: Abkhazian
af: Abkhasiaans

en: Avestan
af: Avestanees

en: Akan
af: Akanees

en: Amharic
af: Amharikaans

en: Assamese
af: Assamees

en: Avar
af: Avarees

en: Aymara
af: Aymaraans

en: Azerbaijani
af: Azerbaijanees

en: Bashkir
af: Bashkiriaans

en: Belarusian
af: Belarussies

en: Bihari
af: Bihariaans

en: Bislama
af: Bislamees

en: Bambara
af: Bambaraans

en: Bengali
af: Bengalees

en: Tibetan
af: Tibetaans

en: Breton
af: Bretoniaans

en: Bosnian
af: Bosnies

en: Chechen
af: Chechenees

en: Chamorro
af: Chamorroaans

en: Corsican
af: Korsikaans

en: Old Slavonic
af: Oud-Slavies

en: Welsh
af: Wallies

en: Maldivian
af: Maldivees

en: Bhutani
af: Bhutaniaans

en: Ewe
af: Eweaans

en: Estonian
af: Estonies

en: Basque
af: Baskees

en: Persian
af: Persies

en: Fulah
af: Fulahees

en: Faeroese
af: Faeroees

en: Frisian
af: Frisiaans

en: Irish
af: Iers

en: Scots Gaelic
af: Skotse Gael

en: Galician
af: Galisies

en: Guarani
af: Guaraniaans

en: Gujarati
af: Gujaratiaans

en: Manx
af: Manks

en: Hausa
af: Hausaans

en: Hiri Motu
af: Hiri Motuaans

en: Armenian
af: Armenies

en: Herero
af: Hereroaans

en: Igbo
af: Igboaans

en: Inupiak
af: Inupiaks

en: Icelandic
af: Yslands

en: Inuktitut
af: Inuktituts

en: Javanese
af: Javanees

en: Georgian
af: Georgiaans

en: Kongo
af: Kongoees

en: Kwanyama
af: Kwanyamaans

en: Kazakh
af: Kazakhies

en: Greenlandic
af: Groenlands

en: Cambodian
af: Kambodies

en: Kannada
af: Kannadees

en: Kanuri
af: Kanuriaans

en: Kashmiri
af: Kashmiriaans

en: Kurdish
af: Kurdiaans

en: Latin
af: Latyn

en: Luxembourgish
af: Luxemburgies

en: Luganda
af: Lugandanees

en: Lingala
af: Lingalees

en: Laothian
af: Laotiniaans

en: Latvian
af: Latviaans

en: Malagasy
af: Malgassies

en: Marshallese
af: Marshallees

en: Macedonian
af: Masedonies

en: Mongolian
af: Mongools

en: Moldavian
af: Moldiviaans

en: Marathi
af: Marathiaans

en: Malay
af: Maleisies

en: Maltese
af: Maltees

en: Burmese
af: Burmees

en: North Ndebele
af: Noord-Ndebele

en: Nepali
af: Nepaliaans

en: Ndonga
af: Ndongaans

en: Norwegian Bokmål
af: Noorweegse Bokmål

en: South Ndebele
af: Suid-Ndebele

en: Chichewa
af: Chichewaans

en: Occitan
af: Okkitaans

en: Oromo
af: Oromoaans

en: Oriya
af: Orijaans

en: Ossetian
af: Ossetiaans

en: Punjabi
af: Punjabiaans

en: Pali
af: Paliaans

en: Pashto
af: Pashtoaans

en: Portuguese, Portugal
af: Portugees, Portugal

en: Portuguese, Brazil
af: Portugees, Brasilië

en: Quechua
af: Quechuaans

en: Rhaeto-Romance
af: Rhaeto-Romaans

en: Kirundi
af: Kirundiaans

en: Kinyarwanda
af: Kinyarwandaans

en: Sardinian
af: Sardiniaans

en: Sindhi
af: Sindhiaans

en: Northern Sami
af: Noord-Sami

en: Sango
af: Sangoaans

en: Serbo-Croatian
af: Serbo-Kroaties

en: Slovenian
af: Sloveniaans

en: Samoan
af: Samoaans

en: Shona
af: Shonaees

en: Albanian
af: Albanies

en: Serbian
af: Serbies

en: Sudanese
af: Sudanees

en: Tamil
af: Tamilaans

en: Tajik
af: Tajikaans

en: Tigrinya
af: Tigriniaans

en: Tahitian
af: Tahities

en: Ukrainian
af: Ukrainees

en: Uzbek
af: Uzbeki

en: Vietnamese
af: Vietnamees

en: Wolof
af: Wolofs

en: Zhuang
af: Zhuangees

en: Chinese, Simplified
af: Sjinees, Vereenvoudig

en: Chinese, Traditional
af: Sjinees, Tradisioneel

en: sort ascending
af: sorteer toenemend

en: sort descending
af: sorteer afnemend

en: Standard PHP
af: Standaard PHP

en: PHP Mbstring Extension
af: PHP se Mbstring-uitbreiding

en: Unicode library
af: Unikode-biblioteek

en: Search form
af: Soekvorm

en: Popular content
af: Gewilde inhoud

en: queue
af: tou

en: Text format
af: Teksformaat

en: The name of the site.
af: Die naam van die werf.

en: The title of the referenced node.
af: Die titel van die verwysde node.

en: Add the breadcrumb trail as content.
af: Voeg die broodkrummelspoor as inhoud.

en: Add the help text of the current page as content.
af: Voeg die hulpteks van die huidige bladsy as inhoud.

en: Structure
af: Struktuur

en: A search form with advanced options.
af: 'n Soekform met gevorderde opsies.

en: The results of a search using keywords.
af: Die resultate van 'n soektog waar sleutelwoorde gebruik is.

en: Libraries
af: Biblioteke

en: User signature
af: Gebruikershandtekening

en: The signature of a user.
af: Die handteken van 'n gebruiker.

en: Bypass access control when accessing views.
af: Omseil toegangsbeheer wanneer views bereik word.

en: Administration tools.
af: Administratiewe gereedskap.

en: Master
af: Meester

en: The node title form.
af: Die nodetitelvorm.
