Publisher 7 (7.x-2.4) - en to ht translation catalogue (72 entries)

en: Body
ht: Kò

en: user
ht: itilizatè

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: yes
ht: Wi

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Article
ht: Atik

en: Enabled
ht: Aktif

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Filename
ht: Non fichye

en: Picture
ht: Foto

en: Database type
ht: Jan baz de done

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Files
ht: Fichye

en: no
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Site name
ht: Non sit la

en: Off
ht: Fèmen

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Severity
ht: Severite

en: Desc
ht: Des

en: Database name
ht: Nom baz de done

en: Languages
ht: Lang

en: author
ht: otè

en: Site information
ht: Enfomation sit la

en: Changed
ht: Chanje

en: comment
ht: kòmantè

en: Apply
ht: Aplike

en: Used in
ht: Itilise nan

en: User account
ht: Kont itilizatè

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Permanent
ht: Pèmanan

en: Temporary
ht: Pasajè

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Contact form
ht: Fòmilè kontak

en: Default country
ht: Peyi pa defo

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ht: Itileze <em>atik yo</em> pou kontni ki depann de tan an tankou nouvèl, kontni laprès oubyen pòs blog.

en: Asc
ht: Mont
