Publisher 7 (7.x-2.5) - en to sl translation catalogue (772 entries)

en: Home
sl: Domov

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Next
sl: Naslednja

en: user
sl: uporabnik

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: enable
sl: omogoči

en: context
sl: kontekst

en: delete
sl: izbriši

en: title
sl: naslov

en: value
sl: vrednost

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: approve
sl: odobri

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: content
sl: vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Replies
sl: Odgovorov

en: Last Post
sl: Zadnja objava

en: Closed
sl: Zaprto

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: more
sl: več

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Article
sl: Članek

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: footer
sl: noga

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: not verified
sl: ni nepreverjeno

en: Action
sl: Akcija

en: new
sl: novo

en: error
sl: napaka

en: Tags
sl: Oznake

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Home page
sl: Domača stran

en: view
sl: pogled

en: updated
sl: posodobljeno

en: File
sl: Datoteka

en: Login
sl: Prijava

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Link
sl: Povezava

en: Types
sl: Tipi

en: Required
sl: Obvezno

en: Parent
sl: starš

en: Parents
sl: Starši

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Import
sl: Uvozi

en: Book
sl: Knjiga

en: Export
sl: Izvoz

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: header
sl: glava

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Core
sl: Jedro

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Modules
sl: Moduli

en: Refresh
sl: Osveži

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: Menu
sl: Meni

en: results
sl: rezulati

en: search
sl: išči

en: mail
sl: pošta

en: actions
sl: akcije

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Layout
sl: Postavitev

en: theme
sl: tema

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Unknown
sl: Neznan

en: Attachment
sl: Priponka

en: Picture
sl: Slika

en: type
sl: tip

en: Database type
sl: Tip podatkovne baze

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Configure
sl: Nastavi

en: file
sl: datoteka

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Host
sl: Gostitelj

en: Never
sl: Nikoli

en: Update available
sl: Razpoložljiva posodobitev

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Inline
sl: V vrstici

en: Selected
sl: Izbrano

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
sl: Ne morete kontaktirati več kot %number uporabnikov na uro. Prosim, poskusite pozneje.

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Comment
sl: Komentar

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Input format
sl: Vhodna oblika

en: Signature
sl: Podpis

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Revisions
sl: Različice

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Poll duration
sl: Čas veljavnosti ankete

en: Poll votes
sl: Glasovi ankete

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Vocabulary ID
sl: ID besedišča

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Term name
sl: Ime termina

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Severity
sl: Resnost

en: Field name
sl: Ime polja

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Count
sl: Število

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Mode
sl: Način

en: Warning
sl: Opozorilo

en: active
sl: aktiven

en: Items
sl: Notice

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Width
sl: Širina

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Medium
sl: Srednja

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: help
sl: pomoč

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Month
sl: Mesec

en: Widget
sl: Gradnik

en: System
sl: Sistem

en: Code
sl: Koda

en: Owner
sl: Lastnik

en: security
sl: varnost

en: node
sl: vozlišče

en: General
sl: Splošno

en: Method
sl: Metoda

en: Recent posts
sl: sveže objave

en: Egypt
sl: Egipt

en: Namibia
sl: Namibije

en: Israel
sl: Izrael

en: New Zealand
sl: Nova Zelandija

en: Brazil
sl: Brazilija

en: Chile
sl: Čile

en: Paraguay
sl: Paragvaj

en: Jamaica
sl: Jamajka

en: Japan
sl: Japonska

en: Libya
sl: Libija

en: Poland
sl: Polska

en: Portugal
sl: Portugalska

en: Singapore
sl: Singapur

en: Turkey
sl: Turčija

en: Table
sl: Tabela

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: !time ago
sl: !time nazaj

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Basic
sl: Osnovno

en: User login
sl: Prijava

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: String
sl: Niz

en: Users
sl: Uporabniki

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Site off-line message
sl: Sporočilo ob nedosegljivi strani

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
sl: Sporočilo, ki bo prikazano obiskovalcem med nedosegljivostjo strani.

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: access denied
sl: dostop zavrnjen

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Edit view
sl: Uredi pogled

en: Filters
sl: Filtri

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Order
sl: Vrstni red

en: Recent comments
sl: Nedavni komentarji

en: Position
sl: Položaj

en: Integer
sl: Celo število

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Profile
sl: Profil

en: Close
sl: Zapri

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: reply
sl: odgovori

en: Tracker
sl: Sledilnik

en: Server settings
sl: Nastavitve strežnika

en: Germany
sl: Nemčija

en: comments
sl: komentarjev

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Delete rule
sl: Izbriši pravilo

en: Afghanistan
sl: Afganistan

en: Albania
sl: Albanija

en: Algeria
sl: Alžirija

en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

en: Andorra
sl: Andora

en: Anguilla
sl: Angvila

en: Antarctica
sl: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
sl: Antigva in Barbuda

en: Armenia
sl: Armenija

en: Australia
sl: Avstralija

en: Austria
sl: Avstrija

en: Azerbaijan
sl: Azerbajdžan

en: Bahamas
sl: Bahami

en: Bahrain
sl: Bahrajn

en: Bangladesh
sl: Bangladeš

en: Belarus
sl: Belorusija

en: Belgium
sl: Belgija

en: Bermuda
sl: Bermudi

en: Bhutan
sl: Butan

en: Bolivia
sl: Bolivija

en: Bosnia and Herzegovina
sl: Bosna in Hercegovina

en: Botswana
sl: Botsvana

en: Bouvet Island
sl: Bouvetov otok

en: Brunei
sl: Brunej

en: Bulgaria
sl: Bolgarija

en: Cambodia
sl: Kambodža

en: Cameroon
sl: Kamerun

en: Canada
sl: Kanada

en: Cape Verde
sl: Zelenortski otoki

en: Cayman Islands
sl: Kajmanski otoki

en: Central African Republic
sl: Srednjeafriška republika

en: Chad
sl: Čad

en: China
sl: Kitajska

en: Christmas Island
sl: Božični otok

en: Cocos (Keeling) Islands
sl: Kokosovi otoki

en: Colombia
sl: Kolumbija

en: Comoros
sl: Komori

en: Cook Islands
sl: Cookovi otoki

en: Costa Rica
sl: Kostarika

en: Cyprus
sl: Ciper

en: Czech Republic
sl: Češka

en: Denmark
sl: Danska

en: Djibouti
sl: Džibuti

en: Dominica
sl: Dominika

en: Dominican Republic
sl: Dominikanska republika

en: Ecuador
sl: Ekvador

en: El Salvador
sl: Salvador

en: Equatorial Guinea
sl: Ekvatorialna Gvineja

en: Eritrea
sl: Eritreja

en: Estonia
sl: Estonija

en: Ethiopia
sl: Etiopija

en: Faroe Islands
sl: Ferski otoki

en: Finland
sl: Finska

en: France
sl: Francija

en: French Guiana
sl: Francoska Gvajana

en: French Polynesia
sl: Francoska Polinezija

en: Gabon
sl: Gabonska republika

en: Gambia
sl: Gambija

en: Ghana
sl: Gana

en: Greece
sl: Grčija

en: Greenland
sl: Grenlandija

en: Guatemala
sl: Gvatemala

en: Guinea
sl: Gvineja

en: Guinea-Bissau
sl: Gvineja Bissau

en: Guyana
sl: Gvajana

en: Heard Island and McDonald Islands
sl: Otok Heard in otočje McDonald

en: Hungary
sl: Madžarska

en: Iceland
sl: Islandija

en: India
sl: Indija

en: Indonesia
sl: Indonezija

en: Iraq
sl: Irak

en: Ireland
sl: Irska

en: Italy
sl: Italija

en: Jordan
sl: Jordanija

en: Kazakhstan
sl: Kazahstan

en: Kenya
sl: Kenija

en: Kuwait
sl: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sl: Kirgizistan

en: Latvia
sl: Latvija

en: Lebanon
sl: Libanon

en: Lesotho
sl: Lesoto

en: Liberia
sl: Liberija

en: Liechtenstein
sl: Lihenštajn

en: Lithuania
sl: Litvanija

en: Luxembourg
sl: Luksemburg

en: Madagascar
sl: Madagaskar

en: Malawi
sl: Malavi

en: Malaysia
sl: Malezija

en: Maldives
sl: Maldivi

en: Marshall Islands
sl: Maršalovi otoki

en: Martinique
sl: Martinik

en: Mauritania
sl: Mavretanija

en: Mauritius
sl: Mavricijus

en: Mexico
sl: Mehika

en: Micronesia
sl: Mikronezija

en: Moldova
sl: Moldavija

en: Monaco
sl: Monako

en: Mongolia
sl: Mongolija

en: Morocco
sl: Maroko

en: Mozambique
sl: Mozambik

en: Myanmar
sl: Mjanmar

en: Netherlands
sl: Nizozemska

en: Netherlands Antilles
sl: Nizomski Antili

en: New Caledonia
sl: Nova Kaledonija

en: Nicaragua
sl: Nikaragva

en: Nigeria
sl: Nigerija

en: Norfolk Island
sl: Norfolk

en: North Korea
sl: Severna Koreja

en: Northern Mariana Islands
sl: Severni Marianski otoki

en: Norway
sl: Norveška

en: Papua New Guinea
sl: Papua Nova Gvineja

en: Philippines
sl: Filipini

en: Puerto Rico
sl: Portoriko

en: Qatar
sl: Katar

en: Romania
sl: Romanija

en: Russia
sl: Rusija

en: Rwanda
sl: Ruanda

en: Saudi Arabia
sl: Saudova Arabija

en: Seychelles
sl: Sejšeli

en: Slovakia
sl: Slovaška

en: Slovenia
sl: Slovenija

en: Solomon Islands
sl: Salomonovi otoki

en: Somalia
sl: Somalija

en: South Africa
sl: Južna Afrika

en: Spain
sl: Španija

en: Sri Lanka
sl: Šrilanka

en: Suriname
sl: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
sl: Svalbard in Jan Mayen

en: Swaziland
sl: Svazi

en: Sweden
sl: Švedska

en: Switzerland
sl: Švica

en: Syria
sl: Sirija

en: Taiwan
sl: Tajvan

en: Tajikistan
sl: Tadžikistan

en: Tanzania
sl: Tanzanija

en: Thailand
sl: Tajska

en: Trinidad and Tobago
sl: Trinidad in Tobago

en: Tunisia
sl: Tunizija

en: Turks and Caicos Islands
sl: Otočji Turks in Caicos

en: Ukraine
sl: Ukrajina

en: United Arab Emirates
sl: Združeni arabski emirati

en: United Kingdom
sl: Združeno kraljestvo

en: United States
sl: Združene države

en: United States Minor Outlying Islands
sl: Ameriški zunajležeči otoki

en: Uruguay
sl: Urugvaj

en: Wallis and Futuna
sl: Wallisovi in Futunini otoki

en: Yemen
sl: Jemen

en: Zimbabwe
sl: Zimbabve

en: Table prefix
sl: Predpona tabel

en: Database username
sl: Uporabnik podatkovne baze

en: Database password
sl: Geslo podatkovne baze

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze

en: Port
sl: Vrata

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Hidden
sl: Skrito

en: Show
sl: Prikaži

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: Arabic
sl: Arabščina

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Korean
sl: Korejščina

en: Edit term
sl: Uredi termin

en: Sources
sl: Viri

en: 1 item | @count items
sl[0]: 1 elemnt
sl[1]: @count elementa
sl[2]: @count elementi
sl[3]: @count elementov

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: Full text
sl: Celotno besedilo

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Select all rows in this table
sl: Označi vse vrstice v tej tabeli

en: Deselect all rows in this table
sl: Odznači vse vrstice v tej tabeli

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Languages
sl: Jeziki

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: None.
sl: Brez.

en: Revert
sl: Povrni

en: Existing system path
sl: Obstoječi sistemski naslov

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: any
sl: karkoli

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: warning
sl: opozorilo

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: Blocked
sl: Blokiran

en: critical
sl: kritično

en: open
sl: odpri

en: Parent term
sl: Starševski izraz

en: Parent terms
sl: Starševski izrazi

en: Forums
sl: Forumi

en: revert
sl: povrni

en: Revision
sl: različice

en: The specified passwords do not match.
sl: Vnešeni gesli se ne ujemata.

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Testing
sl: Testiranje

en: Standard
sl: Standardni

en: Aland Islands
sl: Alandski otoki

en: Falkland Islands
sl: Falklandski otoki

en: Saint Kitts and Nevis
sl: Sveti Kitts in Nevis

en: South Korea
sl: Južna Koreja

en: Saint Lucia
sl: Sveta Lucija

en: Saint Helena
sl: Sveta Helena

en: Sao Tome and Principe
sl: Sao Tome in Principe

en: French Southern Territories
sl: Francoska južna ozemlja

en: Saint Vincent and the Grenadines
sl: Sveti Vincent in Grenadine

en: British Virgin Islands
sl: Britanski Deviški otoki

en: U.S. Virgin Islands
sl: Deviški otoki (ZDA)

en: Guernsey
sl: Guernesey

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: Unformatted
sl: Neoblikovano

en: image
sl: slika

en: <Hidden>
sl: <Skrito>

en: Action '%action' added.
sl: Akcija '%action' je bila dodana.

en: Remove orphaned actions
sl: Odstrani osirotele akcije

en: Themes
sl: Teme

en: comment
sl: komentiraj

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Processing
sl: V obdelavi

en: Finished
sl: Končano

en: disable
sl: onemogoči

en: Line break converter
sl: Pretvornik prelomov vrstic

en: date
sl: datum

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sl: Napaka pri nalaganju. Datoteke ni bilo možno premakniti.

en: Shortcuts
sl: Bližnjice

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: The specified date is invalid.
sl: Navedeni datum je neveljaven.

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Go to page @number
sl: Pojdi na stran %number

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: British Indian Ocean Territory
sl: Britanski teritorij v Indijskem oceanu

en: Croatia
sl: Hrvaška

en: Macedonia
sl: Makedonija

en: Pitcairn
sl: Pitcairinov otok

en: Western Sahara
sl: Zahodna Sahara

en: Save blocks
sl: Shrani bloke

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sl: Če je izbran PHP način, vnesite PHP kodo med %php. Nepravilno izvajanje PHP kode lahko onemogoči delovanje vaše spletne strani.

en: Menus
sl: Meniji

en: Default time zone
sl: Privzeti časovni pas

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Add field
sl: dodaj polje

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Precision
sl: Natančnost

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Hide
sl: Skrij

en: debug
sl: razhroščevanje

en: Image gallery
sl: Galerija slik

en: Profiles
sl: profili

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: More help
sl: Več pomoči

en: Account blocked
sl: Račun blokiran

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Loading
sl: Nalagam

en: The directory %directory is not writable
sl: V mapo %directory ni mogoče zapisovati.

en: Rearrange
sl: Preuredi

en: Aggregator
sl: Zbiralnik

en: Context
sl: Kontekst

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi

en: !a comments per page
sl: !a komentarjev na stran

en: Taxonomy vocabulary
sl: Besedišče taksonomije

en: 1 year | @count years
sl[0]: 1 leto
sl[1]: @count leti
sl[2]: @count leta
sl[3]: @count let

en: 1 week | @count weeks
sl[0]: 1 teden
sl[1]: @count tedna
sl[2]: @count tedni
sl[3]: @count tednov

en: 1 sec | @count sec
sl[0]: 1 sek
sl[1]: @count sek
sl[2]: @count sek
sl[3]: @count sek

en: Palestinian Territory
sl: Palestinsko ozemlje

en: Vatican
sl: Vatikan

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Edit rule
sl: Uredi pravilo

en: Print
sl: Natisni

en: The file could not be created.
sl: Datoteke ni bilo mogoče ustvariti.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sl: Navodila za ponastavitev gesla poslana uporabniku %name na naslov %email.

en: The e-mail address %mail is not valid.
sl: E-naslov %mail ni veljaven.

en: Account
sl: Račun

en: Node count
sl: Število vozlišč

en: Default order
sl: Privzeti vrstni red

en: Number of views
sl: Število ogledov

en: Or
sl: Ali

en: About
sl: O modulu

en: Database host
sl: Naslov strežnika podatkovne baze

en: Install profile
sl: Namesti profil

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: sort by @s
sl: uredi po @s

en: and
sl: in

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
sl: Stack overflow: preveč klicev za actions_do(). Da bi preprečil neskončno zanko bo operacija prekinjena.

en: Action %action saved.
sl: Akcija %action je shranjena.

en: Banned IP address %ip
sl: Izločen IP naslov %ip

en: After deleting a term
sl: Po brisanju izraza

en: Lithuanian
sl: Litvanščina

en: field
sl: polje

en: Translate
sl: Prevodi

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
sl: Uvoz prevoda je spodletel, ker datoteke %filename ni bilo mogoče brati.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgstr" je bil pričakovan v vrstici %line, vendar ni bil najden.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgid_plural" je bil pričakovan v vrstici %line, vendar ni bil najden.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje sintaktično napako v vrstici %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgid" je bil nepričakovan v vrsitci %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgstr[]" je bil nepričakovan v vrstici %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgstr" je bil nepričakovan v vrstici %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: nepričakovan niz v vrstici %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename se je nepričakovano končala v vrtici %line.

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: Effect
sl: Učinek

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sl: Zaradi varnostnih razlogov je bila naložena datoteka preimenovana v %filename.

en: notice
sl: obvestilo

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: 1 month | @count months
sl[0]: 1 mesec
sl[1]: @count meseca
sl[2]: @count meseci
sl[3]: @count mesecev

en: done
sl: opravljeno

en: Password field is required.
sl: Polje z geslom je obvezno.

en: Confirm password
sl: Potrdi geslo

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sl: Za zahtevo se vam zahvaljujemo. Vaš račun trenutno čaka na administratorjevo odobritev.<br />Po e-pošti vam je bilo poslano pozdravno sporočilo z nadaljnimi navodili.

en: Congo (Kinshasa)
sl: Demokratična republika Kongo

en: Congo (Brazzaville)
sl: Republika Kongo

en: Ivory Coast
sl: Slonokoščena obala

en: Hong Kong S.A.R., China
sl: Hong Kong

en: Isle of Man
sl: Otok Man

en: Montenegro
sl: Črna gora

en: Macao S.A.R., China
sl: Macao

en: Saint Pierre and Miquelon
sl: Sveti Pierre in Miquelon

en: Serbia
sl: Srbija

en: Afar
sl: Afarščina

en: Somali
sl: Somalščina

en: Komi
sl: Komijščina

en: Run cron
sl: Poženi Cron

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
sl: Varnostno opozorilo: Napaka pri pisanju datoteke .htaccess. Prosimo, da v mapi %directory sami pripravite .htaccess datoteko z naslednjo vsebino: <code>!htaccess</code>

en: The specified file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
sl: Datoteke %file ni bilo mogoče prenesti, ker datoteka s tem imenom ne obstaja. Prosimo preverite vnešeno ime datoteke.

en: The specified file %file was not copied because it would overwrite itself.
sl: Datoteke %file ni bilo mogoče kopirati, ker bi sicer prepisala samo sebe.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
sl: Datoteke %file ni bilo mogoče shraniti, ker presega %maxsize, največjo dovoljeno velikost za nalaganje.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
sl: Datoteke %file ni mogoče shraniti, ker se nalaganje ni uspešno zaključilo.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sl: Datoteke %file ni mogoče shraniti. Prišlo je do neznane napake.

en: The file's name is empty. Please give a name to the file.
sl: Ime datoteke ni podano. Prosimo, poimenujte datoteko.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sl: Dovoljene so samo datoteke z naslednjimi končnicami: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
sl: Velikost datoteke %filesize presega največjo dovoljeno velikost %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
sl: Datoteka ima %filesize in lahko preseže tvojo dovoljeno kvoto na disku %quota.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
sl: Dovoljene so samo JPEG, PNG in GIF slike.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
sl: Slika je bila pomanjšana na največjo dovoljeno velikost %dimensions pikslov.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
sl: Slika je prevelika; največje dovoljena velikost je %dimensions pikslov.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
sl: Slika je premajhna; najmanjša dovoljena velikost je %dimensions pikslov.

en: The file %path was not deleted, because it does not exist.
sl: Datoteka %path ni bila izbrisana, ker ne obstaja.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sl: Napaka med nalaganjem. Naložene datoteke %file  ni bilo mogoče premakniti na željeno mesto %destination.

en: Database port
sl: Vrata strežnika podatkovne baze

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
sl: Te nastavitve so nujne le za nekatera spletna mesta. V kolikor teh nastavitev ne poznate, pustite privzete možnosti, oziroma se o njih pozanimajte pri vašem ponudniku spletnega gostovanja.

en: If your database is located on a different server, change this.
sl: Tole spremenite, če se vaša podatkovna baza nahaja na drugem strežniku.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
sl: Če vaš strežnik podatkovne baze uporablja nestandardna vrata, vnesite pravilno številko vrat.

en: Database port must be a number.
sl: Vrata podatkovne baze morajo biti število.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
sl: Presledki so dovoljeni; razen pike (.), vezaja (-) ali podčrtaja (_), ločila niso dovoljena.

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sl: Zaznana je bila neveljavna izbira. Prosimo, obvestite administratorja spletnega mesta.

en: Illegal choice %choice in !name element.
sl: Neveljaven izbor %choice v elementu !name.

en: Not writable
sl: Ni zapisljivo

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Book outline
sl: Struktura knjige

en: Revision information
sl: Različice

en: Comma
sl: Vejica

en: The comment you are replying to does not exist.
sl: Komentar, na katerega odgovarjate, ne obstaja.

en: Switch to plain text editor
sl: Preklopi na osnovni urejevalnik vsebin

en: Switch to rich text editor
sl: Preklopi na zmogljivejši urejevalnik vsebin

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: The MIME type of the file.
sl: MIME tip datoteke.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
sl: Izbrano orodje za upravljanje s slikami %toolkit ne more ustrezno izvesti %function.

en: Administration pages
sl: Administrativne strani

en: Currently using !item !version
sl: Trenutno uporabljate !item !version

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sl: Uporabnik %name je uporabil možnost enkratne prijave ob %timestamp.

en: Initializing.
sl: Inicializacija.

en: An error has occurred.
sl: Prišlo je do napake.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
sl: Prosim nadaljujte na <a href="@error_url">stran z napako</a>

en: HTTP POST is required.
sl: HTTP POST je obvezen

en: 0 sec
sl: 0 sek

en: form
sl: obrazec

en: alert
sl: opozorilo

en: emergency
sl: urgentno

en: - Any -
sl: - Vse -

en: The title of the comment.
sl: Naslov komentarja.

en: Poll
sl: Anketa

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
sl: Poskus ponovnega zagona cron-a, medtem ko se ta še izvaja.

en: Cron run completed.
sl: Izvajanje cron-a je zaključeno.

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt

en: Drag to re-order
sl: Preuredi z vlečenjem

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sl: Spremembe narejene v tej tabeli ne bodo shranjenem dokler ne shranite obrazca.

en: The requested page could not be found.
sl: Zahtevane strani ni bilo mogoče najti.

en: Requirements problem
sl: Problem v zahtevah

en: Database configuration
sl: Konfiguracija podatkovne baze

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
sl: Tip podatkovne baze, v katero bodo shranjeni podatki za @drupal.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
sl: Ime podatkovne baze, v katero bodo shranjeni vaši podatki za @drupal. Nuno je, da to bazo kreirate že pred namestitvijo @drupal -a.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
sl: Če bo podatkovno bazo hkrati uporabljalo več aplikacij vnesite predpono tabel (primer: %prefix) za vašo @drupal stran.

en: Select an installation profile
sl: Izberite namestitveni profil

en: Choose language
sl: Izberite jezik

en: Learn how to install Drupal in other languages
sl: Naučite se kako namestiti Drupal v drugih jezikih

en: (built-in)
sl: (vgrajeno)

en: No profiles available
sl: Na voljo ni nobenega profila

en: Drupal already installed
sl: Drupal je že nameščen

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
sl: <ul><li>Za ponovni začetek, moraš izprazniti obstoječo bazo.</li><li>Za inštalacijo druge baze, uredi ustrezeno <em>settings.php</em> datoteko v <em>sites</em> mapi.</li><li>Za nadgradnjo obstoječe inštalacije, nadaljuj do <a href="@base-url/update.php">skripte za nadgradnjo</a>.</li><li>Poglej svojo <a href="@base-url">obstoječo stran</a>.</li></ul>

en: Installing @drupal
sl: Nameščam @drupal

en: The installation has encountered an error.
sl: Namestitev je naletela na napako.

en: Configure site
sl: Nastavite stran

en: @drupal installation complete
sl: @drupal namestitev končana

en: Installed %module module.
sl: Modul %module je nameščen.

en: Choose profile
sl: Izberite profil

en: Verify requirements
sl: Preveri zahteve

en: Set up database
sl: Nastavite podatkovno bazo

en: Set up translations
sl: Nastavi prevode

en: Install site
sl: Namesti stran

en: Finish translations
sl: Končaj prevode

en: Site e-mail address
sl: E-mail naslov strani

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
sl: Po privzetih nastavitvah, bodo datumi na tem spletnem mestu prikazani v izbranem časovnem pasu.

en: Update notifications
sl: Obvestila o posodobitvah

en: Check for updates automatically
sl: Avtomatično preverjaj posodobitve

en: Removed orphaned action '%action' from database.
sl: Osirotela dejanja '%action' so bila odstranjena iz podatkovne baze.

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
sl: Cron je prekoračil časovno omejitev izvajanja in je bil zato prekinjen.

en: 1 byte | @count bytes
sl[0]: 1 byte
sl[1]: @count byta
sl[2]: @count byti
sl[3]: @count bytov

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
sl: !name ne sme biti daljše od %max znakov, vpisanih pa je %length.

en: Illegal choice %choice in %name element.
sl: Neveljavna izbira %choice v %name elementu.

en: Text group
sl: Tekstovna skupina

en: The language selected for import is not supported.
sl: Izbrani jezik za uvoz ni podprt.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
sl: Datoteka s prevodom %filename pretrgana: Ni glave.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
sl: Prevod je bil uspešno uvožen. Ustvarjeno je bilo %number novih prevedenih nizov, posodobljenih %update, %delete nizov pa je bilo odstranjenih.

en: Importing interface translations
sl: Uvažam prevode vmesnika

en: Starting import
sl: Začenjam uvoz

en: Error importing interface translations
sl: Napaka pri uvozu prevodov vmesnika

en: The %language language (%code) has been created.
sl: Jezik %language (%code) je bil dodan.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
sl: Datoteka %file uvožena v %locale: dodano %number novih nizov, %update posodobljenih in %delete odstranjenih.

en: Exported %locale translation file: %filename.
sl: Izvožena %locale datoteka s prevodom: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
sl: Datoteka za prevod je bila izvožena v: %filename

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
sl: Datoteka s prevodi v JavaScript-u za jezik %language je bila posodobljena.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
sl: Ustvarjena je bila JavaScript datoteka za prevode v jeziku %language.

en: Removed JavaScript translation file for the language %language, because no translations currently exist for that language.
sl: JavaScript datoteka za prevode v jeziku %language je bila odstranjena, ker za ta jezik trenuno ni nobenega prevoda.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
sl: Prišlo je do napake pri ustvarjanju JavaScript datoteke za prevode v jeziku %language.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
sl[0]: En prevajalski niz je bil prezrt, ker vsebuje nedovoljen HTML.
sl[1]: @count prevajalska niza sta bila prezrta, ker vsebujeta nedovoljen HTML.
sl[2]: @count prevajalski nizi so bili prezrti, ker vsebujejo nedovoljen HTML.
sl[3]: @count prevajalskih nizov je bilo prezrto, ker vsebujejo nedovoljen HTML.

en: One translation file imported for the newly installed modules. | @count translation files imported for the newly installed modules.
sl[0]: Za novonameščene module je bila uvožena ena prevajalska datoteka.
sl[1]: Za novonameščene module sta bili uvoženi @count prevajalski datoteki.
sl[2]: Za novonameščene module so bile uvožene @count prevajalske datoteke.
sl[3]: Za novonameščene module je bilo uvoženih @count prevajalskih datotek.

en: One translation file imported for the enabled modules. | @count translation files imported for the enabled modules.
sl[0]: Za obstoječe module je bila uvožena ena prevajalska datoteka.
sl[1]: Za obstoječe module sta bili uvoženi @count prevajalski datoteki.
sl[2]: Za obstoječe module so bile uvožene @count prevajalske datoteke.
sl[3]: Za obstoječe module je bilo uvoženih @count prevajalskih datotek.

en: Slovenian
sl: Slovenščina

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
sl: Napaka pri pošiljanju e-pošte (od %from za %to).

en: sort ascending
sl: razvrsti naraščajoče

en: sort descending
sl: razvrsti padajoče

en: Standard PHP
sl: Standardni PHP

en: PHP Mbstring Extension
sl: PHP Mbstring razširitev

en: Unicode library
sl: Unicode knjižnica

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
sl: Pretvorba kodiranja XML '%s' v UTF-8 ni uspela.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
sl: Nepodprto kodiranje %s. Namestite iconv, GNU recorde ali mbsting za PHP

en: Parse error. Not well formed
sl: Napaka pri razčlenjevanju. Neprimerna oblika

en: Parse error. Request not well formed.
sl: Napaka pri razčlenjevanju. Zahtevek ni dobro oblikovan.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
sl: Napaka na strežniku. Neveljaven XML-RPC klic. Zahtevek mora biti klic metode (methodCall).

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
sl: Napaka na strežniku. Klic metode @methodname ni definiran.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
sl: Napaka strežnika. Napačno število parametrov metode.

en: Server error. Invalid method parameters.
sl: Napaka strežnika. Neveljavni parametri metode.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
sl: Napaka na strežniku. Klic funkcije @method ne obstaja.

en: Invalid syntax for system.multicall.
sl: Neveljavna sintaksa za system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
sl: Rekurzivni klici na system.multicall so prepovedani.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
sl: Napaka na strežniku. Podpis zahtevane metode %methodname ni določen.

en: Ampersand
sl: Znak "&"

en: Search form
sl: Iskalnik

en: Popular content
sl: Priljubljena vsebina

en: Date and time
sl: Datum in čas

en: Content translation
sl: Prevod vsebine

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
sl: Pri ustvarjanju računa zahtevaj verifikacija po e-pošti.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sl: Dodatna navodila so bila poslana na vaš e-mail naslov.

en: Deleted user: %name %email.
sl: Izbrisan uporabnik: %name %email.

en: Structure
sl: Struktura

en: SQL Query
sl: SQL poizvedba

en: You are not allowed to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
sl: Cron ni bil zagnan zaradi neveljavnega ključa.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
sl: Cron ni bil zagnan, ker je spletno mesto v načinu za vzdrževanje.

en: No pending updates.
sl: Ni čakajočih nadgradenj.

en: To continue, provide your server connection details
sl: Za nadaljevanje vnesite podatke za povezavo s strežnikom

en: Change connection type
sl: Spremeni tip povezave

en: Site under maintenance
sl: Spletno mesto je v vzdrževanju

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
sl: JavaScript datoteka za prevode %file.js se je izgubila.

en: Entity %entity has no base table.
sl: Entiteta %entity nima osnovne tabele.

en: Error opening socket @socket
sl: Napaka pri odpiranju vtičnice @socket
