Pullquote (7.x-2.2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Content Settings
de: Content-Einstellungen

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Pullquote
de: Aufziehzitat

en: View Modes
de: Ansichtsmodi
