Pullquote (7.x-2.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Content Settings
ru: Настройка типов содержимого материала

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование
