Pullquote (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: View Modes
uk: Режими перегляду
