Pure360 (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Mail
pl: Poczta

en: To
pl: Do

en: Send test message
pl: Wyślij testową wiadomość

en: Proxy Host
pl: Proxy hosta

en: Send Test
pl: Test wysyłania
