Pure360 (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Mail
ru: Почта

en: To
ru: Кому

en: Send test message
ru: Отправить тестовое сообщение

en: Proxy Host
ru: Прокси-сервер

en: Send Test
ru: Отправить тест
