Pure360 (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Mail
de: E-Mail

en: To
de: An

en: Proxy Port
de: Proxy-Port

en: Proxy Password
de: Proxy-Passwort

en: Send Test
de: Test senden
