Pure360 (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Mail
nl: E-mail

en: To
nl: Naar

en: Send test message
nl: Testbericht versturen

en: Send Test
nl: Testbericht versturen
