Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Help
bn: সহায়তা

en: Left sidebar
bn: বাম সাইডবার

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: You are here
bn: আপনি এখানে

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
