Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Register
af: Registreer

en: Content
af: Inhoud

en: Login
af: Gebruiker

en: Center
af: Senter

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
