Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
