Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: wide
eo: larĝa
