Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Register
eu: Erregistratu

en: Content
eu: Edukia

en: Center
eu: Erdian

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Logout
eu: Irten

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: wide
eu: zabalera

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
