Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Help
gu: મદદ

en: Left sidebar
gu: ડાબું સાઇડબાર

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: « first
gu: પ્રથમ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Date only
gu: માત્ર તારીખ
