Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Register
hr: Registriraj se

en: Content
hr: Sadržaj

en: Login
hr: Prijava

en: Center
hr: Centar

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje

en: Logout
hr: Odjava

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Layout settings
hr: Postavke prikaza

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto
