Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Content
lv: Saturs

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Center
lv: Centrēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Logout
lv: Iziet

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Responsive
lv: Responsīvs
