Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Help
ml: സഹായം

en: Left sidebar
ml: ഇടത്തെ വശപ്പട്ട

en: Right sidebar
ml: വലത്തെ വശപ്പട്ട

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
