Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Left sidebar
th: แถบเมนูด้านซ้าย

en: Right sidebar
th: แถบเมนูด้านขวา

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
