Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Content
be: Змесціва

en: Center
be: Цэнтр

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Logout
be: Выйсці

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: You are here
be: Вы тут

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены
