Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Help
cy: Cymorth

en: Header
cy: Pennawd

en: Left sidebar
cy: Bar ochr chwith

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Footer
cy: Troedyn

en: You are here
cy: Rydych yma

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
