Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Register
he: הרשמה

en: Content
he: תוכן

en: Login
he: כניסה

en: Center
he: מרכז

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Logout
he: יציאה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Layout settings
he: הגדרות מערך

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: wide
he: רחב

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Highlighted
he: מובלט

en: Date only
he: רק תאריך
