Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Content
hi: सामग्री

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Center
hi: मध्य

en: Help
hi: मदद

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: Footer
hi: पादलेख

en: Logout
hi: लॉग आउट

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Layout settings
hi: अभिन्यास स्थापन

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
