Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Register
ru: Регистрация

en: Content
ru: Содержимое

en: Login
ru: Логин

en: Center
ru: Центр

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: Logout
ru: Выход

en: Display breadcrumb
ru: Показывать навигационную линейку

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: You are here
ru: Вы здесь

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Layout settings
ru: Настройки макета

en: Rounded corners
ru: Скруглённые углы

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main menu
ru: Главное меню

en: wide
ru: широкий

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Responsive
ru: Адаптивный

en: Date only
ru: Только дата

en: narrow
ru: узкий
