Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Left sidebar
bs: Lijevi stupac

en: Right sidebar
bs: Desni stupac

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
