Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Register
ca: Registra

en: Content
ca: Contingut

en: Login
ca: Entrada

en: Center
ca: Centre

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Logout
ca: Sortir

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Rounded corners
ca: Cantonades arrodonits

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main menu
ca: Menú principal

en: wide
ca: ample

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Date only
ca: Només data

en: narrow
ca: estret
