Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Register
is: Nýskráning

en: Content
is: Innihald

en: Login
is: Innskráning

en: Center
is: Miðja

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Haus

en: Left sidebar
is: Vinstri dálkur

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Footer
is: Fótur

en: Logout
is: Útskrá

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: You are here
is: Þú ert hér

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »
