Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Register
jv: Ndaftar

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Left sidebar
jv: Sidebar kiwa

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: Logout
jv: Metu

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: wide
jv: āmbā

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
