Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.4) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
