Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Center
ast: Centru

en: Help
ast: Aida

en: Header
ast: Encabezáu

en: Left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
