Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Register
da: Opret konto

en: Content
da: Indhold

en: Center
da: Centreret

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod

en: Logout
da: Log ud

en: Display breadcrumb
da: Vis brødkrummesti

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: You are here
da: Du er her

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Layout settings
da: Layoutindstillinger

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Theme development settings
da: Indstillinger for temaudvikling

en: Rebuild theme registry on every page.
da: Genopbyg temaregistreringsdatabase på hver side.

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: wide
da: bred

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Responsive
da: Responsivt

en: Date only
da: Kun dato

en: narrow
da: smal
