Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Register
et: Registreeru

en: Content
et: Sisu

en: Login
et: Sisselogimine

en: Center
et: Keskel

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Logout
et: Logi välja

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: You are here
et: Sa oled siin

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main menu
et: Peamenüü

en: wide
et: lai

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Date only
et: Ainult kuupäev

en: narrow
et: kitsas
