Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Left sidebar
hy: Ձախ կողմնային վահանակ

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Left
hy: Ձախ

en: « first
hy: « առաջինը

en: Layout settings
hy: Դասավորության կարգավորումներ
